PZC lavok weer sterkste in volleybaltoernooi Jan Louisse ook in Axel oppermachtig iTweede hoofdprijs viel in Hulster bedrijfsvolleybal Zaamslag in trek bij trainers Athanatos en CVC doen goede zaken Terneuzense dames kampioen sport A I erde periode titel nu bijna onbereikbaar MAANDAG 23 APRIL 1990 )asse ploeg bleef ongeslagen jp/f I r;: t«: Winnaar van loopfietswedstrijd beslissing in de bekerfinale Korfbalteam van Zaamslag nog in race voor titel Dames Kees Blomaard: premies voor nieuwe bestuursleden Strohalm Schietingen erneuzense Boys faalt: 0-2 JrERNEUZEN - Er moet wel- (iaast nog een wonder gebeuren Terneuzense Boys alsnog [jeslag leggen op de derde perio- el in de derde klas van het aterdagvoetbal. De Terneuzen- le ploeg, die eerder op de drem- bel van de tweede periode door Serseke de voet werd dwarsge- fet, verloor zaterdagmiddag net 2-0 op eigen veld van Tho- Boys en geraakte daarmee kchterop bij Veere, Bruse Boys £n Tholense Boys. „Nét als het noet gebeuren falen we tel kens", moest trainer Jan Doorns [ia afloop toegeven. Ondanks de min of meer verras- kende 2-0 nederlaag speelde Ter- heuzense Boys een meer dan be hoorlijke wedstrijd. Met name voor de rust en in het eerste deel van de tweede helft domineerde de thuisclub en was Tholense Boys vooral op verdedigen aan gewezen. Maar een gebrek aan scorend vermogen brak Terneu zense Boys uiteindelijk op. Zo bleef het overwicht van de eerste helft zelfs zonder één enkele kans en miste Jack Scheele in de eerste minuten van de tweede helft voor open doel: de rechter spits aarzelde te lang en vond alsnog doelman Anton Hoogen- doorn op zijn weg. Terneuzense Boys had de neder laag dus geheel en al aan eigen falen te wijten. Of, zoals Jan Doorns na afloop analyseerde: JïAS VAN GENT - Het mannen- leam van Savok heeft kennelijk ken abonnement op de toernooi zege in het groots opgezette re creatieve volleybaltoernooi tan de eigen vereniging. De rou tiniers van Savok plaatsten kich halverwege vorige week koor de finaleronde, die zater dag werd afgewerkt. In een hal te competitie rekende Oud-Sa- Iv'ok met de concurrenten af. De Sasse équipe bleef ongeslagen |en dat leverde de ploeg opnieuw de eerte plaats op. Jet onder anderen Theo Sar- Ineel, de vooral inde fianeleronde peer goed spelende Kees Kosten Jen Erwin Lambert (De Sterre) in gelederen slaagde Oud-Sa- Ivok er in de voorronden gemak- Ikelijk in om zich van een finale- Iplaats te verzekeren. Zaterdag Imoest Erwin Lambert vanwege Izijn verplichtingen bij De Sterre ■verstek laten gaan. Maar met londer andren de voetballer Ray- Imond Elizabeth in de gelederen, Istond er op geen maat op het |spel van Oud-Savok/De Rijn vaart. Izaterdag en vrijdagavond wer- Iden de plaatsings wedstrijden af- I gewerkt van het elfde toernooi Ivoor recreanten, waaraan we- Iderom 76 (het maximale aantal) Iploegen deelnamen. Vanaf vori ge week dinsdag was er in sport hal De Vlaanderen in drie cate gorieën een eerste schifting ge maakt. Bij de dames ging de toernooiwinst naar het team van Elwé, dat in de finalepoule twee keer won en twee keer gelijk speelde. Het gemengde team van Acke legde eveneens beslag op de eerste plaats. De prijzen werden zaterdagavond tijdens een feestavond in De Vlaande ren als volgt uitgereikt. Mannen: 1 Oud-Savok/De Rijnvaart; 2 Valcke All Stars; 3 Jeroen; 4 Wisse; 5 Smash; 6 Suiker Unie; 7 Rehetes; 8 Carioca; 9 Vijftien Nul; 10 Peters Cleaning; 11 CLBN; 12 Verenigde Vrienden; 13 Gemeente; 14 Klepps; 15 Chamory; 16 ABCD's; 17 SAG; 18 Watergeus. Vrouwen: 1 Elwé; 2 Pe ters Cleaning; 3 Carioca; 4 Cerestar; 5 De Blommekes en de Bijkes; 6 Oppe neer; 7 't Kliekske; 8 ADEG; 9 Savok 4; 10 Savok 2; 11 De Vliet 2; 12 Savok 3; 13 CLBN; 14 Atlas Verhuur Neijt 2; 15 Renique; 16 't Kliekske 2; 17 Atlas Verhuur Neijt; 18 SKW. Pechprijs: Carioca. Gemengde teams: Acke; 2 Broom- chemie; 3 Adam; 4 Spuit Elf; 5 Rabo; 6 KPJ Philippine; 7 ABN; 8 Hout- land; 9 Motorclub Zeeuwsch-Vlaan deren; 10 Savok 2; 11 VZN; 12 Sisa; 13 Cerestar; 14 Savok; 15 Ranschaert; 16 Bode; 17 Oppeneer; 18 De Werf; 19 Deho'80: 20 De Familie: 21 De Puy; 22 Philippine; 23 Ons Clubje; 24 Geer- lings; 25 La Bourse; 26 Badminton; 27 Watergeus; 28 Waterschoot; 29 Bowling: 30 Oud-Sas. „Het ging goed tot aan de zes tienmeterlijn, maar daarna wa ren we niet slagvaardig genoeg. Wij kampen met een kwaal die je bij wel meer ploegen ziet: geen écht doelgerichte spitsen en geen spelers die uit de tweede lijn voorin opduiken Wat dat laatste betreft bleek Tholense Boys beter bedeeld. Want ondanks een voortduren de veldminderheid kwamen de bezoekers wél een aantal keren gevaarlijk door. Al in de beginfa se misten Erwin de Nijs en Jan Groenewegen (Jan Dooms, la ter: „Twee fantastische spit sen") op luttele meters van het doel een voorzet van Johan Schot en onmiddellijk na de her vatting kopte Erwin de Nijs ra kelings voorlangs op aangeven van Jan Groenewegen. De derde (grote) mogelijkheid leverde twintig minuten na de rust als nog de openingstreffer op: uit een vrije trap vanaf de rechter kant kopte voorstopper John Nieuwkoop bij de tweede paal buiten bereik van Ronald Gort fraai raak (0-1). „Daarna", had ook Jan Doorns gezien, „vielen we heel ver terug. We hebben nog geprobeerd op karakter terug te komen, maar dat bleef dus zonder resultaat. Eigenlijk is het heel simpel: als je niet scoort, kun je niet win nen....". Toch was Terneuzense Boys in de faatste fase van de wedstrijd enkele keren dicht bij de gelijk maker. Na een gave combinatie met invaller Eric-Jan Wilting verscheen Martin van de Bos sche vrij voor doel (om vervol gens op doelman Anton Hoogen- doorn te stuiten) en mocht de ploeg een penalty claimen na een handsbal van Erik van El- sakker (Dooms: „Maar ook in de Europa Cup zien ze wel eens een handbal over het hoofd...."). Toen de sfeer in het veld allang niet goed meer was, was het Jan Groenewegen die Terneuzense Boys volledig kansloos maakte. Wim Souren kopte te kort terug, waarna Groenewegen eerst Jaap Romeijnsen van zich af schudde en vervolgens Ronald Gort van dichtbij verraste: 0-2. Terneuzense Boys - Tholense Bovs 0-2 (rust 0-0) 63 John Nieuwkoop 0-1 en 92e Jan Groenewegen 0-2. Aantal bezoekers: 200. Boekingen voor: Has san El Jilali (Tholense Boys. voor het wegtrappen van de bal) en Jaap Ro meijnsen en Jack Scheele (voor het onderuithalen van een tegenstander en commentaar op de leiding). Scheidsrechter: C. Dalebout uit Nieuwerkerk. - '-ii v Een aanval van Terneuzense Boys op het doel van Tholense Boys (foto Camile Schelstraete) AXEL- Eén week na zijn over winning in de eerste Zeeuwse triathlon was Jan Louisse zater dag ook oppermachtig in de loop-en fietswedstrijd die in Axel werd gehouden. De triat leet uit Kapelle was op de lang ste afstand (drie ronden van 2800 meter lopen en tien kilome ter fietsen) bijna drie minuten sneller dan Mario Willems uit Terneuzen. Jan Louisse nam meteen na het startschot nabij het zwembad 't Plaatje de leiding en stond die niet meer af. Achter hem lever den vooral de veteraan Jaap Geuze uit Sint-Maartensdijk en Mario Willems een verbeten strijd. Geuze was in de laatste ronde uitstekende op dreef en nam daarin een kleine voor sprong op zijn concurrent. Hij verspeelde die marge echter jom- dat hij met zijn flets door de fi nish reed. Dat was in strijd met het reglement, waarna Geuze zijn fiets wegzette en lopend over de streep kwam. Mario Wil lems ging hem echter twee tellen voor. Ook Frans Daelman uit Breskens was opvallend goed op dreef. De sportverzorger uit het team van Jack Caluwé legde be slag op de derde plaats. Er gingen in Axel overigens in tegenstelling tot vorig jaar (toen waren er 130 atleten slechts 65 deelnemers van start. Hans Jas- perse, één van de organisatoren, noemde de concurrentie van de marathon van Rotterdam, een trimloop in Hoek en de zwem- crossing in Vlissingen - die vol gens hem zonder enige vorm van overleg op de kalender was ge plaatst - als belangrijkste oorza ken voor de geringe belangstel ling. De uitslagen: Drie ronden, senioren: 1 Jan Louisse, Kapelle, 1.27.18 uur; 2 Mario Willems. Terneuzen, 1.30.08; 3 Frans Daelman. Breskens, 1.30.32; 4 Omar Roels, Koewacht, 1.32.41; 5 Frank Wuytack, Kruibeke, 1.34.47. Vrouwen: 1 Ka- trien de Pooter, Axel, 1.57.50. Vetera nen: 1 Jaap Geuze, Sint-Maartens dijk, 1.30.10. Tweetallen: 1 Erwin de Jager/Marlon Roels, 1.23.13; 2 Rudy de Koster/Marco van Overbeek, 1.26.48; 3 Darwin Kint/Jaceo Her- weijer, 1.26.59. Twee ronden, senioren: 1 Jacques Roels, Koewacht, 1.05.29 uur; 2 Peter van Veen, Oostburg, 1.07.07. Vrou wen: 1 Ingrid Schaaps, Ekeren, 1.13.56. Junioren: Dennis Florusse, Axel, 1.02.34; 2 Mark van Houcke, Terneuzen, 1.02.53. Veteranen: 1 Wal ter de Bakker, Vogelwaarde, 1.05.38; 2 Emiel de Keizer. Gent, 1.07.21. Tweetallen: 1 Blanche Roels/Ber- trand Carpentier. 1.08.12. Eén ronde, senioren: 1 Michel Spues- sens, Philippine, 38.54 min.; 2 Gert- Jan Serpenti, Koewacht, 39.06. TweetallenFrancoise Begijn/Rody Spuessens, 37.15; 2 Miriam Lippens/ Wim van Delft, 39.25. I HULST - Op de traditionele Isluitingsavond van de bedrijfs- I volleybalcompetitie in Hulst I verzekerde het herenteam van rt Trefpunt zich deze week van leen tweede hoofdprijs. De kam pioen van de eerste klas heren trof in de bekerfinale in Jong Morres 1 weliswaar een tegen stander die zich fel verweerde, maar won uiteindelijk met 2-0 via de setcijfers 15-14 en 15-12. Bij de dames ging de beker naar Van Waterschoot. 't Trefpunt moest met name in de eerste set van het duel met Jong Morres 1 alle registers opentrekken om de weg naar de dubbel te kunnen effenen. Jong Morres bleek in niets voor de op ponent onder te willen doen en hield de stand voortdurend in evenwicht. Pas in de allerlaatste fase van het eerste bedrijf was er enig (maar minimaal) voordeel voor 't Trefpunt: 15-14. In de tweede set profiteerde 't Trefpunt vervolgens vakkundig van enkele wisselingen in het team van Jong Morres 1, dat vlot naar een 6-2 achterstand werd gespeeld. Toen ook Ton Dael man door zijn enkel ging en ge blesseerd moest uitvallen was het duidelijk dat Jong Morres TERNEUZEN - Bij de start van de tweede helft van de competi tie veldkorfbal durfde Werner de Rooy van Zaamslag de uit spraak wel aan dat zijn ploeg nog lang niet was uitgeschakeld voor de titel in de tweede klas afdeling. Met 3 punten achter op Volharding en BKC Breskens leek dat nogal gewaagd. Drie wedstrijden en drie overwin ningen verder heeft Zaamslag echter inmiddels BKC achter haald en bedraagt de marge met Volharding nog slechts twee punten. „En die krijgen we nog", riep De Rooy zaterdag na de 15-1 overwinning op Togo 3 strijdvaardig. BKC-Volharding, de cruciale Partij om kampioenschap en promotie, werd een vrij harde en slechte wedstrijd. Vooral de aan- valsvakken van beide ploegen heten het afweten en na 1-1 bij de rust sukkelde het duel gelijkop.- gaand naar 4-4. Patrick Corijn, Frans en Edwin Verplanke en Jerry van Haneghem scoorden voor BKC. een verloren strijd streed. Eeven was er weliswaar nog enige span ning (toen het 8-7 werd), maar daarna speelde 't Trepunt zich toch vrij gemakkelijk naar een 15-12 overwinning. Bij de dames waren de krachts verschillen aanvankelijk ook ge ring en sloeg de balans pas in de tweede set definitief door in de richting van Van Waterschoot. Ferket en De Maat kwam in elk geval de eer toe het de latere winnaar vooral in de eerste set bijzonder moeilijk te hebben ge maakt: 15-13. Daarna ging het Ferket duidelijk minder en ver grootte Van Waterschoot zijn voorsprong stelselmatig tot - uiteindelijk -15-5. De bekerzege was daarmee een feit. Na afloop van de bekerfinales vond in de foyer van Den Dul- laert de gebruikelijke prijsuitrei king plaats. Voorzitter Gerrit Naessens sprak daarbij „van een vlot verlopen seizoen, dat met twee bekerfinales op niveau fraai is afgesloten". In september begint het nieuwe seizoen. De (laatste) uitslagen: Beker: heren: 't Trefpunt - Jong Morres 1 2-0 dames: Ferket en de Maat - Van Wa terschoot 0-2 Competitie: Tweede klas heren: De Rietvliet - ABN 2-1 Derde klas heren: Broomchemie 2 - Jong Morres 2 0-3 en Luctor Banden 2 - De Sterre 2-1 De eindstanden: Eerste klas heren: 1. 't Trefpunt 23-59 2. Broomchemie 1 23-51 3. Wemolin 23-40 4. Jong Morres 1 22-33 5. Luctor Banden 1 23-23 6. VV Heijndrickx 1 23-18 en 7. Smash 2000 23-11 Tweede klas heren: 1. Brandax 21-56 2. Ambulo 21-32 3. ABN 21-32 4. CVC Fassaert 21-31 5. Jansenius 1 21-29 6. Jansenius 2 21-27 7. De Rietvliet 21- 20 en 8. Rijk bv 21-20 Derde klas heren: 1. Jong Mornes 2 23-44 2. De Sterre 23-40 3. Luctor Ban den 2 23-36 4. Broomchemie 2 23-32 en 5. Jong Morres 3 23-13 Eerste klas dames: 1. Benetton 20-47 2. SC Morres 2 20-39'3. Voorwaarts 20-37 4. Jong Morres 1 20-36 5. Lyb. Verstraeten 20-25 6. SC Morres 1 19- 23 7. VV Heijndrickx 1 20-22 8. Foto van Damme 19-21 en 9. Stuntmarkt 19-15 Tweede klas dames: 1. Van Water schoot 21-512. Jansenius 20-44 3. Fer ket en de Maat 21-40 4. Pro Prijs Stop 20-36 5. SC Morres 3 20-30 6. VV Heijn drickx 2 20-22 en 7. Van Wesemael 21-21 Derde klas dames: 1. Wentzler 22-55 2. Jong Morres 3 22-50 3. 't Hoeksken 22-37 4. RVS 22-34 5. De Sterre 22-30 6. CVC 2-16 en 7. Wadoemenoe 22-8 ZAAMSLAG - Met een uiter mate druk bezochte receptie startte de voetbalvereniging Zaamslag zaterdag de viering van het 40-jarige bestaan. Tij dens deze bijeenkomst in res taurant De Kraag waren ver tegenwoordigers van de ge meentelijke overheid en van de KNVB van de partij om de gelukwensen over te brengen. Voor de Terneuzense wethou der van sportzaken, W. van Walraven, betekende deze re ceptie meteen ook het af scheid van de voetbalvereni ging Zaamslag. Zoals bekend keert Van Walraven in het nieuw te vormen college niet terug. Van Walraven: „Ik heb het altijd prettig gevonden om bij Zaamslag op bezoek te ko men. Daarom valt het mij zo moeilijk, dat ik nu, als wethou der, afscheid moet nemen van Zaamslag. Niet alleen van de voetbalclub, maar ook van Zaamslag in het algemeen". Namens de KNVB kwam afde lingsvoorzitter Kees Blo maard de gelukwensen over brengen. In zijn toespraak ging Blomaard onder meer in op de bestuurscrisis, die de voetbalvereniging Zaamslag onlangs heeft moeten door staan. „Maar dit schijnt mo menteel mode te zijn. Bij een groot aantal Zeeuwse voetbal clubs zijn er momenteel in complete besturen. Zo erg zelfs, dat er al premie's worden beschikbaar gesteld om aan nieuwe bestuursleden te ko men", zei Blomaard. Maar de afdelingsvoorzitter was ook van mening dat „Zaamslag een erg prettige vereniging is. Alle trainers blij ven hier gedurende een groot aantal jaren werken". In een periode van tweeëntwintig jaar 'versleet' Zaamslag slechts vier trainers: Ko Cor- nelissen, Ad Versluijs, Gerrit Emans en Ben Pauwels. Deze laatste neemt aan het einde van dit seizoen afscheid; hij wordt dan opgevolgd door J an de Block, de ex-voetballer van onder meer Terneuzen en Hoek. Overigens bood Blo maard namens de voetbal bond de traditioneel bij het 40-jarige bestaan van een club behorende cadeau's aan: de vlag en een bord. Het mooiste cadeau hoopt het bestuur van Zaamslag onder leiding van voorzitter Kees Dees nog te krijgen: het kam pioenschap van de vierde klas. Maar na de nederlaag van za terdag tegen Rillandia (3-0) zijn die kansen tot een mini mum beperkt geworden. Met nog twee wedstrijden te spelen telt de achterstand op koplo per WC vier punten. Komen de zaterdag is juist deze ploeg de tegenstander van Zaam slag. Trainer Ben Pauwels strijdvaardig: „We geven de moed nog niet op. Zo lang niets definitiefs vast staat, hebben we een kans". Na de receptie volgde er nog een uiterst gezellige feest avond, waar conferencier Frans de Schepper enkele op tredens verzorgde. Het bestuur van Zaamslag kon zaterdag vele gelukwensenn in ontvangst nemen ifoto Camile Schelstraete) TERNEUZEN - De Terneuzense dames zijn onbedreigd kam pioen geworden in de Zeeuwse tweede klas. Zaterdag bleef de ploeg in eigen huis ongeslagen na de 5-2 over winning tegen Breskens. Masja Borsten scoorde voor rust een onvervalste hattrick (3-0). Daar na maakte Monique Schouten er 3-1 van, maar vlak na rust bleek Borsten met haar vierde treffer eens te meer waardevol voor Terneuzen. Nadat Elian van Meerendonk voor Breskens 4-2 scoorde, bepaalde Sandra Jansen in de slotfase de eind stand op 5-2 in het voordeel van de kampioen. Breskens eindigde het treffen met acht speelsters. De Terneu zense leiding ziet overigens de promotie naar de eerste klas op timistisch tegemoet, omdat er versterking op komst is. Het kampioensteam van Terneuzen (foto Camile Schelstraete) TERNEUZEN - Voor Athana tos en CVC is het aanstaande weekeinde van het grootste be lang. Athanatos won van VV Morres 2 en speelt daardoor za terdag een promotie-degrada tiewedstrijd om een plaatsje in de promotieklasse. CVC ontliep een rechtstreekse degradatie door een zege op Mytilus. Als het zaterdag de promotie-de- gradatiewedstrijd tegen Sgra- vo kan winnen, blijft het in de eerste klasse. Athanatos en W Morres 2 maakten van de beslissingswed strijd om de tweede plaats in de eerste klasse een regelrechte thriller. Met Henk Loof in de hoofdrol deed Athanatos er vanaf het be gin alles aan om het als favoriet aan de partij begonnen Morres 2 zo moeilijk mogelijk te maken. Keer op keer stuitten de aanval len van de ploeg uit Klooster- zande echter op het Hulsterse blok, bestaande uit Edwin van Altenburg en Luc Fermont. Mor res kon dan ook een 2-0 voor sprong opbouwen via 15-14 en 16-14. De ploeg van trainer Roger Bo- gaert was nu dicht bij de zege en deze wetenschap werd de ploeg fataal. „Je kunt er als trainer al les aan doen om het te voorko men", zei Bogaert na de wed strijd, „maar dat gevoel van 'we hebben ze in ons zak' sluipt op zo'n moment toch in het team". Het pakte dus anders uit. Atha natos profiteerde van het con centratieverlies bij de tegen stander en dank zij 12-15 voelde het zich weer in de race komen. Het gevolg van de 'wederopstan ding' van de underdog was dat de zenuwen Morres 2 parten gin gen spelen. De precisie van het begin verdween uit het spel en dat resulteerde in meer Hulster- se fouten. Wederom setwinst voor Athanatos, dit keer met 10- 15, was het gevolg. Morres was nu voldoende aange slagen om Athanatos het kwar- wei te laten afmaken. De vijfde set was nog slechts een formali teit die door Athanatos met 8-15 werd gewonnen. Door de zege speelt Athanatos aanstaande zaterdag in Goes een promotie-degradatiewed strijd tegen BOK 2 met als inzet een plaatsje in de promotieklas se. CVC greep zaterdag de laatste strohalm voor behoud van het eerste klasserschap. Hoewel de Clingenaren de uitwedstrijd te gen Mytilus absoluut moesten winnen, begonnen ze niet voort varend. In de eerste set werden ze totaal weggespeeld en verlo ren met 15-2. In de tweede set leek het tij te keren toen CVC op een 3-9 voorsprong kwam, maar op een miraculeuze wijze ging de zege toch naar Mytilus met 15- 10. Ook in de derde set kwamen de bezoekers met 3-9 voor. Nu lie ten ze zich de setzege echter niet meer afnemen en via 9-15 kwa men ze weer terug in de wed strijd. Het spel van CVC steeg zienderogen naar een hoger ni veau. Het blok functioneerde vanaf de derde set uitstekend en in de gevallen dat Mytilus het blok wist te passeren, was er een achterveld dat de zaken prima opving. De zege in de vierde set (6-15) was daarvan min of meer een logisch gevolg. Nadat CVC tot 2-2 was terugge komen, geloofde Mytilus er blijkbaar niet meer in, zodat ook de vijfde en beslissende set met 7-15 naar de ploeg uit Clinge ging. CVC behoudt nu de kans om het volgend seizoen weer in de eer ste klasse uit te komen. Het moet dan aanstaande zaterdag in Goes wel de promotie-degra datiewedstrijd tegen Sgravo winnend afsluiten. ZUIDDORPE - In café 't Ge meentehuis in Zuiddorpe werd een schieting gehouden waar aan negentien schutters deelna men. Uitslag: eerste hoge vogel B. Inghels, Sas van Gent: tweede hoge vogel A. Rottier, Sas van Gent; derde hoge vogel R. Rottier, Sas van Gent; eer ste zijvogel H. 'Hondt, Zuiddorpe; tweede zijvogel A. de Munck, Zuid dorpe. Meeste kleine vogels (vijf) M. van Bambost, Zuiddorpe en A. Rot tier. Sas van Gent. KOEWACHT - In café De Oude Molen in Koewacht werd een schieting gehouden waaraan 28 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel F. de Waal, Koe-' wacht; eerste zijvogel J. de Waal, Koewacht. Meeste kleine vogels (zes) Ph. van Remoortere, Koewacht; tweede zijvogel E. Jansens, Moerbe- ke (B). LAMSWAARDE - In café De Vier Jaargetijden in Lamswaar- de werd een schieting voor oude ren gehouden. Er waren 23 schutters. Uitslag: hoge vogel R. de Rijk, Hulst, eerste zijvogel F. de Meyer, Ossenis- se, tweede zijvogel A. Roels, Graauw. Meeste kleine vogels, zeven, Ph. Dierckx, Walsoorden. KOEWACHT - In café De Oude Molen in Koewacht werd een schieting gehouden waaraan 38 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel R. Rotter, Sas van Gent, eerste zijvogel F. de Waal, Koewacht, tweede zijvogel J. de Waal, Koewacht. Meeste kleine vo gels, zes, V. Verstraeten, Koewacht. Marlon Roels uit Koewacht was met Erwin de Jager bij de tweetal len oppermachtig. Hier gaat hij alleen op kop foto Camile Schel straete) I

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 27