PZC Familie verbrast in [twee jaar fortuin van Britse barones Forse kritiek van sociale partners op het kabinet binnen- en buitenland kcties bij A.H., Hema en Vroom Dreesmann Prinses Stephanie gaat trouwen Kinderen delven graf voor de auto het weer in zeeland ...en m europa \Basisbeurs mogelijk weer afhankelijk van inkomen ouders MAANDAG 23 APRIL 1990 Bouw en Interieurbouw Regering gooit zand in economische machine Onzin Paniekvoetbal PPR heft zich binnen jaar op Walesa herkozen als voorzitter van Solidariteit Vandaag Vooruitzichten Nautisch bericht Hoog water Laag water 13 14 19 temperatuur I I I I I I I I I I I I I I IT Vooruitzichten Forse ingreep studiebeurzen DEN HAAG (GPD) - De Tweede Kamerfracties van CDA en PvdA bereiden zich mentaal Ivoor op vérgaande ingrepen in liet stelsel van studiefïnancie- Jring. Het CDA-Kamerlid Van ■Leijenhorst vreest dat de Twee- lde Kamer straks moet kiezen uit twee kwaden: ofwel een al- femene verlaging van de basis- Jbeurs ofwel de hoogte van de ■basisbeurs weer afhankelijk [maken van het ouderlijk inko- Imen. 1 De uitgaven voor het stelsel ■van studiefinanciering zijn in de luttele periode van 1987 tot nu lyerdubbeld", benadrukt het IpvdA-Kamerlid Netelenbos. „Dat maakt extra bezuinigingen bovenop de reeds voorgenomen besparingen op de studiefinan ciering onontkoombaar", con cludeert het Kamerlid. Het ministerie van Onderwijs meent dat de Kamerleden ten prooi zijn gevallen aan specula tiedrift. De woordvoerder van het departement wijst er op dat minister Ritzen weliswaar het leeuwedeel van de tegenvaller van 1,2 miljard in 1991 zelf moet opvangen, maar dat de collega bewindslieden voor „enkele honderden miljoenen" zullen bijspringen. Alle andere betrok kenen, inclusief premier Lub bers, maken er juist melding van DEN HAAG (GPD) - De Dien stenbond FNV wil de stakingen |\an winkelpersoneel tegen de jilannen de openingstijd van vinkels te verlengen tot half ze ken, deze week gaan toespitsen Lp „de boosdoeners": Albert Deyn, Vroom Dreesmann en [de Hema. Vandaag zal het actie- blan voor deze toespitsing met Le kaderleden worden bespro ken, aldus voorzitter L. de Waal van de Dienstenbond FNV. |Een nieuw gesprek tussen werk gevers en de bond over het opne- Imen in de cao van een winkel- Isluitingstijd van 18.00 is na het [mislukken van een poging afge lopen donderdag niet waar schijnlijk. „Pas wanneer een Isluitingstijd van 18.00 uur be- Spreekbaar is, gaan we weer pra- Sen", aldus De Waal in het zon- Sagse NOS-discussie-program- Ima 'Het Capitool'. Sociaal direc- |eur J. Hunfeld van de Albert iHeyn-winkels sloot in hetzelfde Iprogramma echter uit dat zijn Soncern zich „daar al op voor- lhand op vast zou leggen". I Tweede kamerlid Groenman |(D66), die een initiatief-wetsont- Iwerp voor een winkelsluiting om 119.00 uur eerder in de Kamer zag Sneuvelen, schat dat het nog wel 1 anderhalf jaar duurt voor het [huidige compromis tussen alle betrokken van 18.30 uur in wer- king kan komen. [Volgens Hunfeld zijn de winkel ketens bereid om de toeslag van 150 procent voor overwerk ook te I BIRMINGHAM (RTR) - Vier le lden van een Britse adellijk fa- [milie zitten sinds zaterdag in de [gevangenis omdat zij hun tante, [lady Margaret Illingworth, [voor 1,7 miljoen gulden hebben [opgelicht. Barones Susan de [Stempel, de kwade genius ach- [ter het complot kreeg zeven jaar [cel. Haar man, zoon en dochter [kregen straffen van anderhalf [tot vier jaar. [Het viertal maakte zich in twee [jaar meester van het fortuin van [Lady Illingworth. Zij sleet haar [laatste dagen in een bejaarden tehuis waar zij in 1986 zonder een cent overleed. De familie gaf [haar de goedkoopst mogelijke begrafenis. Haar geld ging op |aan buitenlandse vakanties, een flat in Spanje, auto's en juwelen. „Ze stalen haar geld, aandelen, [spaarcentjes, juwelen, antieke meubelen, schilderijen, alles wat ze maar in handen konden krij gen", aldus de aanklager. Om haar doel te bereiken vervalste barones de Stempel 67 docu menten, waaronder Lady Illing- worths testament. De barones dwong haar daartoe na onaan gename toespelingen op de sek suele neigingen van haar vroege re echtgenote. De in 1942 overle den Lord Illingworth was minis ter tijdens de Eerste Wereldoor log. De barones gaf haar praktijken toe, maar haar gezinsleden ont kenden elke betrokkenheid. Niettemin speelde speelde ba ron De Stempel, een vroegere beursmakelaar, volgens de rechtbank een crucialé rol in de zaak. „Zonder uw maniertjes en uw mooie praatjes bent u zonder twijfel een oplichter", aldus rechter Richard Curtis. Dochter Sophia en zoon Marcus werkten ook volledig mee in het complot. PZC Directie: K. Scherphuis, W. F. 'de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. Vlissingen: Oostsouburgseweg 10, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen. Tel. 01184-84000. Steunpunt: Boekhandel Bikker, Walstraat 94. Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg. Tel. 01180-81000. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes. Tel. 01100-31800. Terneuzen: Nieuwstraat 22, 4531 CW Terneuzen. Tel. 01150-94457. Hulst: Steenstraat 6, 4561 AS Hulst. Tel. 01140-14058. Axel: Nassaustraat 15, 4571 BK Axel. Tel. 01155-8000 Zierikzee: Oude Haven 41, 4301 JK Zierikzee. Tel. 01110-15380 Opening kantoren: Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen, Middelburg en Goes van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, 01184-84000; 's avonds op zondag t/m vrijdag: vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische bood schap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openings tijden; zaterdags tot 16.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: tijdens kantooruren en maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur en zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur: 01184-84000. Abonnementsprijzen: per kwartaal 73,80; franco per post 89,00; per maand 25,50; jaarabonnement 285,00; jaarabonnement franco per post 350,00; losse nummers maandag t/m vrijdag 1,35, zaterdag 1,75 p.st., (alle bedragen inclusief 6 pet. btw). Postrek.nr.: 3754316 t.n.v. PZC ab.rek. Vlissingen. Advertentietarieven: 143 cent per mm; minimumprijs per advertentie 21,45; ingezonden mededelingen 2,5 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,- meer. Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 6 pet. btw). Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V., Vlissingen. dat Ritzen er wel degelijk geheel alleen voor staat. „De bewinds lieden is geen gebrek aan disci pline te verwijten", zei de pre mier zaterdagavond. „De minis ters hebben het heel zwaar", ver volgde hij, „maar afspraak is af spraak". En de afspraak is dat bewinds lieden met overschrijdingen zelf een oplossing moeten vinden om toch binnen hun begroting te blijven. Opvallend is dat de minister raad niet heeft vastgesteld bin nen welke financiële grenzen Ritzen moet opereren om de stu diefinanciering op orde te krij gen. Dat onderwerp staat dus binnenkort opnieuw op de agen da van de ministerraad, want Ritzen wil de nota 'heroriëntatie studiefinanciering' nog voor de zomer naar de Kamer sturen. De PvdA vindt de terugkeer van een beurs die afhankelijk is van het inkomen van de ouders, be spreekbaar. „Hoewel het tegen draads is aan alles wat de PvdA bevochten heeft", erkent Nete lenbos. Bij het CDA gruwt men van die gedachte omdat de ba sisbeurs grotendeels uit kinder- betalen voor het werken na 18.00 uur. Ook zijn de werkgevers be reid afspraken te maken over het maximum aantal keer dat een werknemer per week tot een later tijdstip moet werken. Ook stelden zij afwisselde werkwe ken van vier en vijf dagen be spreekbaar te vinden. Een oplossing voor het conflict Was zondag nog niet in zicht. Tot nu toe zijn alleen de Maxis-win- kels door de knieën; dit concern heeft onder voorwaarden toege zegd de sluitingstijd van 18.00 uur in de cao op te willen nemen. Hunfeld zegt dat jammer te vin den, terwijl marketifig-adviseur Ferrée er op wijst dat Maxis - en ook bij voorbeeld Edah - minder klanten hebben uit de groep consumenten die problemen heeft met de huidige winkelslui tingstijden, dan bij voorbeeld Albert Heyn. Advertentie PARIJS (UPI) - Prinses Stephanie van Monaco, de eigenzinnige jongste dochter van prins Rai nier en de inmiddels overleden Grace Kelly, gaat trouwen. De aanstaande echtgenoot van de 25-jarige prinses is geen popmuzikant, coureur of playboy - zoals eerdere vrienden - maar de onbekende makelaar Jean-Yves Le Fur (26). De foto toont het paar een week geleden in Monaco. Le Fur is directeur van een vastgoedbedrijf in Parijs. Volgens zegslieden van het paleis in het mini-vorstendom zal het huwelijk in juni plaatsvinden. De preciese datum is niet genoemd (foto Gilbert TourtelAFP) SCHIEDAM - Kinderen schepten zaterdag op het beoogde traject van de nieuwe Rijksweg 19 bij Schiedam met plezier het graf van een personenauto. De actie was onderdeel van een protest van twintig milieu-organisaties tegen de bouw van autotunnels- en wegen in de Randstad. Overal op de wereld hielden mensen het afgelopen weekeinde manifestaties voor het milieu in het kader van de Dag van de Aarde (foto Marcel Antonisse) DEN HAAG (GPD) - Zowel de vakcentrales als de organisa ties van ondernemingen hebben in het weekend forse kritiek ge leverd op het bezuinigingsbe leid van het kabinet en de op roep aan de sociale partners de lonen volgend jaar wat meer te matigen. Het terughalen van de extra kos ten van de Wet Investeringsre kening (WIRI bij de ondernemin gen betekent volgens secretaris Klaver van de werkgeversorga nisatie. VNO „zand in de econo mische machine gooien die tot nu toe goed heeft gewerkt". De vakcentrales FNV en CNV zien geen enkele reden de lonen voor het komende jaar naar beneden bij te stellen, zoals het kabinet vraagt. CNV-voorzitter Hofstede vindt het laten zitten van nog meer winst in de bedrijven „een brug te ver". Volgens Hofstede heeft de vak beweging laten zien dat het tot erg veel bereid is. In het lopende jaar blijven de loonstijgingen volgens hem binnen de door de overheid gestelde voorwaarde van stijging van de produktivi- teit binnen de bedrijven plus de inflatie. Als de vakbonden vol gend jaar een half procent zou den matigen, zoals het kabinet heeft gevraagd, dan zou de loon stijging volgens Hofstede „gelijk zijn aan de verwachte inflatie: „Dan blijft er wel erg weinig' over om te verdelen", aldus de CNV- voorman. „Het zou een extra winststijging van de bedrijven betekenen", vindt Hofstede. „Het bedrijfsleven floreert en ook de eigen hoge functionaris sen worden goed bedeeld". Dat de koppeling tussen lonen in de marktsector en die van overheidspersoneel, trendvol gers en uitkeringsgerechtigden in de knel komt, vindt hij onzin. „De overheid wordt steeds meer een gevangene van de eigen uit gangspunten. Men moet voor die koppeling nog eerst maar eens kijken naar de 'de overre- serves van 8 miljard gulden bij de sociale fondsen', aldus Hof stede. Volgens de cao-coördinator van de FNV, Draaijer, zal de over heid zich in haar oproep toch vooral tot de werkgevers moeten richten. „Wanneer die bereid zijn om loonmatiging direct om te zetten in meer werkgelegen heid - boter bij de vis - dan is daar met de FNV heel goed over te praten". Voor Hofstede geldt hetzelfde: „Op de langere termijn is er met bikkelharde afspraken over langdurig werklozen, arbeidson geschikten, etnische minderhe den enzovoort best over extra matiging te praten. Maar dat is toch geen reden om bijvoorbeeld tweejarige cao's in een bloeitijd van het bedrijfsleven naar bene den bij te stellen". De werkgevers-organisaties rea geren vooral op de beslissing- van het kabinet om naar moge lijkheden te zoeken om vanaf 1 januari 1990 de jaarlijkse tegen vallers van de Wet Investerings rekening (WIR) op de een of an dere manier te compenseren. VNO-directeur Klooster vindt dat 'paniekvoetbal'. „Laten we nu eerst eens rustig de gegevens analyseren". Bovendien is het nog onduidelijk of er in de bezui nigingen van het kabinet van 2,8 miljard gulden in 1991 niet ande re lastenverhogingen zitten, al dus woordvoerder Klaver van het VNO. bijslag bestaat. De kinderbijslag inkomensafhankelijk maken, is daar ronduit taboe. Maar ook voor een generieke verlaging van de basisbeurs is het CDA huiverig. Het Kamerlid Lansink (CDA) benadrukt dat de basis beurs voor thuiswonende stu denten een dikke driehonderd gulden bedraagt. Is op zo'n be drag nog een korting door te voe ren die soelaas biedt voor de on derwijsbegroting?, vraagt hij zich af. Het PvdA-Kamerlid Vermeend wil dat de Rekenkamer gaat on derzoeken waarom jaar in jaar uit de uitgaven voor studiefinan ciering worden overschreden. AMERSFOORT (ANP) - De Po litieke Partij Radicalen (PPR) bestaat nog hoogstens één jaar. Daarna volgt opheffing en op gaan in Groen Links. Dit be sloot het congres van de partij zaterdag in Amersfoort. De leden kunnen per 1 juli al een dubbel lidmaatschap krijgen; één op de PPR en één op Groen Links. Het bestuur moet nu van het congres met de andere in Groen-Linkse samenwerkende partijen praten over hun ophef fing. Dat zijn PSP, CPN en EVP. Om de combinatie mogelijk te maken moeten alle deelnemen de partijen zich eerst opheffen. Wat de PSP betreft is dat geen probleem maar CPN en EVP hikken nogal tegen opheffing aan. Het congres koos een nieuwe (en laatste) voorzitter. Klaas-Wybe van der Hoek, nam de leiding over van Bram van Ojik. Van der Hoek verweet het kabinet te po keren met de milieumotivatie van de Nederlanders. De tegen strijdige plannen waarmee de ministers op de proppen komen wees hij als ordinaire publici teitsstunts van de hand. Volgens Van der Hoek moet het kabinet ernst maken met het milieube leid en de grote vervuilers aan pakken. Anders zou de milieu motivatie weieens als sneeuw voor de zon kunnen verdwijnen. GDANSK (AFP) - Lech Walesa is herkozen tot voorzitter van Solidariteit. Bij de geheime stemming in het landelijke con gres van Solidariteit kreeg hij zaterdag 362 van de 467 stem men. Hij verklaarde dat hij een gooi naar het presidentschap wil doen. Walesa verpakte zijn ambities in grapjes en kwinkslagen. Een maal in het paleis zou hij zijn vrienden van Solidariteit daar uitnodigen. „Zou dat niet fan tastisch zijn? We kunnen het ons permitteren. We hebben zoveel voor Polen gedaan", aldus de voormalige electricien. Hij voer uit tegen de mensen die zich afvragen of Walesa wel het juiste karakter en de intellectue le capaciteiten heeft om presi dent te worden. „De intellectue len zijn bang, maar ik kan hen vertellen dat ik thuis al leer le zen. Mijn tragiek is dat de arbei ders me niet meer als arbeider zien en dat anderen zeggen dat ik nog geen wetenschapper ben". Het weer in het weekeinde viel wel mee. Overdag volop zon en de buien die 's avotids tot ontik- keling kwamen, waren zeer plaatselijk en vooral in Zeemoscli-Vlaanderen wat neerslag. Op de weerkaart zien wij vandaag bijna hetzelfde pa troon als afgelopen vrijdag. Een uitgestrekt lagedrukgebied bo ven Frankrijk en Duitsland en een hoog boven de noordelijke Noordzee en Scandinavië. Tus sen deze twee systemen wordt droge lucht vanuit het noord oosten over Zeeland aange voerd. Vandaar dat er overdag opnieuw flinke zonnige perioden te verwachten zijn. De lucht is nog steeds onstabiel van op- bouio en later op de dag kunnen opnieuw enkele regen- of on- iveersbuien tot ontiuikkeling ko men. De middagtemperatuur ivordt ongeveer 16 graden. De noordoostemvind is meest matig tot vrij krachtig, maar kan van avond langs de kust af en toe krachtig ivorden. In een bui kan de wind even aantrekken. Voor morgen: weinig verande ring in het weerbeeld. Voor woensdag tot en met vrij dag: geleidelijk wat koeler. Zon nige perioden maar ook een en kele bui. Middagtemperatuur dalend tot rond 13 graden. De wind blijft noordelijk en neemt later af van zwak tot matig. Wind: noordoost 3 tot 4, vanmid dag toenemend 4 tot 5, kust 5 tot 6 Bft., zicht: matig tot goed, tem peratuur kustwater: rond 9 gra den, afwijking waterstanden: een geringe verlaging, maxi mum golfhoogte monding Schei- des: tijdens hoogwater vanmid dag ruim een halve meter. ZON EN MAAN 24 april Zon Maan op 0624 op 0535 onder 2054 onder 2030 uur cm uur cm Maandag 23 april Vlissingen 01.12 196 13.36 231 Terneuzen 01.31 220 13.55 257 Bath 02.29 260 14.53 299 Roompot-buiten 01.10 140 13.30 176 Zierikzee 02 40 135 15.10 165 Yerseke 02.50 158 15.20 189 Philipsdam-West 02.35 145 15.10 173 Dinsdag 24 april Vlissingen 01.51 225 14.16 252 Terneuzen 02.13 250 14.35 277 Bath 03.14 292 15.36 321 Roompot-buiten 01.50 163 14.15 190 Zierikzee 03.25 148 16.00 169 Yerseke 03.35 174 16.00 197 Philipsdam-West 03.15 157 15.55 176 uur cm uur cm Maandag 23 april Vlissingen 07.41 212 19.56 191 Terneuzen 08.08 225 20.26 203 Bath 09.08 249 21.27 230 Roompot-buiten 07.25 161 19.50 138 Zierikzee 08.50 164 21.10 136 Yerseke 08.55 177 21.15 152 Philipsdam-West 08.45 172 21.15 146 Dinsdag 24 april Vlissingen 08.22 229 '20.38 206 Terneuzen 08.49 241 21.07 218 Bath 09.57 265 22.13 243 Roompot-buiten 08.10 171 20.25 147 Zierikzee 09.30 168 21.50 141 Yerseke 09.35 183 21.55 157 Philipsdam-West 09.30 178 21.50 152 HELSINKI LENINGRAD fmtfMIÏK bewolking crfflJMftïïk sneeuw onweer natte >i, sneeuw af en toe een bui - windrichting opklanngen tfUto* hagel mist L lage-druk zonnig mistbanken H hoge-druk warmt e-front kou-front verplaatsings richting luchtdruk in millibaren -1000- Inmiddels zijn de bonden van militair personeel ronduit ge schokt door de plannen voor be zuiniging' bij de krijgsmacht, die op termijn een verlies aan ar beidsplaatsen van 15 procent kan betekenen. „Die cijfers zijn schokkend", aldus de voorzitter Gooijers van de christelijke bond van militair personeel ACOM. „Defensie wordt weer een grote grabbelton". Hij vreest dat er met de huidige bezuini gingsplannen mensen „gedwon gen het hek over worden ge werkt". Aan de ene kant is de voorzitter van de ACOM wel zo reëel dat hij zich realiseert dat door de ont spanning tussen Oost en West op Defensie bezuinigd kan wor den, maar een discussie over eventuele gedwongen ontslagen wijst hij resoluut van de hand. „Tenzij de huidige vorm van dienstplicht ter discussie kan worden gesteld. Er worden nu zo'n 40.000 dienstplichtigen per jaar opgeroepen, met een enor me omloopsnelheid. Daar kun je mensen die zich 10, 20 of 30 jaar van hun leven hebben ingezet, geen slachtoffer van laten wor den, aldus Gooijers. Weersvooruitzichten geldig tot en met dinsdag: Schotland, Engeland en Wales: Droog' en op veel plaatsen zon. Op dinsdag' in west- en noord- Schotland later bewolking en enige regen. Middagtempera tuur tussen 12 a 15 graden in Schotland en noord-Engeland en 15 a 18 graden in zuid-Enge- land. West-Duitsland: in het noorden van Duitsland overwegend zon nig en een kleine kans op een bui in de middag of avond. In het midden en zuid-Duitland veran derlijk bewolkt en vooral in de middag en avond plaatselijk buien, mogelijk met onweer. Middagtemperatuur 17 tot 20 graden in het noord- en oostzee gebied en in zuid-Duitsland 14 tot 17 graden. Frankrijk: in Bretagne, langs de Kanaalkust en langs de Middel landse zee perioden met zon, el ders veranderlijk bewolkt. Voor al in het midden, bij de Pyre neeën en in het oosten plaatsijk buien, mogelijk met onweer en het meest in de middag en avond. Middagtemperatuur van 15 graden in het noordwesten en in het midden tot 17 graden langs de Middelandse zee. Spanje: in het noorden en noord westen van Spanje, bij de Pyre neeën en in noord-Portugal half tot zwaar bewolkt en af en toe re gen of een bui. Elders flinke pe rioden met zon maar vooral in het binnenland ook bewolking en mogelijk een bui, vooral in de middag en avond. Middagtem- peraturen tussen 14 graden in het noorden en westen van Spanje en noord-Portugal tot 22 graden in zuid-Spanje en zuid- oost-Portugal. Zwitserland en Oostenrijk: aanhoudend een veranderlijk weertype met de meeste zon in de ochtenduren. In de middag en avond vorming van bewol king, vooral in bergachtige stre ken plaatselijk gevolgd door een regen- of onweersbui. Middag temperatuur in de dalen en in het laagland 10 to 15 graden, in het zuiden van Zwitserland en Oostenrijk plaatselijk tot 18 graden. Nulgradengrens op ongeveer 2000 meter hoogte. Italië: veranderlijk bewolkt. Plaatselijk buien, mogelijk met onweer en het meest in de mid dag of avond in bergachtige ge bieden. Middagtemperatuur 15 tot 19 graden in zuid-Italië en op Sicilië tot 23 graden. Joegoslavië: veranderlijk be wolkt. Langs de Adriatische kust ook perioden met zon. Vooral landinwaarts plaatselijk buien, vooral in de middag of avond en soms met onweer. Mid dagtemperatuur van 16 graden in het noordwesten tot 23 graden in het zuidoosten. Griekenland: Vrij zonnig. In het noorden en noordwesten veran derlijk bewolkt en plaatselijk een bui. Weerrapporten 22 april 20 uur °C Amsterdam onbewolkt 16 Aberdeen zwaar bew. 9 Athene zwaar bew. 21 Barcelona licht bew. 14 Berlijn zwaar bew. 14 Budapest licht bew. 12 Bordeaux regen 8 Brussel zwaar bew. 15 Cyprus licht bew. 17 Dublin half bew. 13 Frankfurt onweer 15 Genève zwaar bew.' 9 Helsinki licht bew. 11 Innsbruck zwaar bew. 12 Istanbul zwaar bew.' 19' Klagenfurt zwaar bew.' 15' Kopenhagen onbewolkt 12 Las Palmas zwaar bew. 19 Lissabon licht bew. 14 Locarno regen 7 Londen onbewolkt 14 Luxemburg half bew. li Madrid half bew. 13 Malaga licht bew. 18 Mahorca onbewolkt 14 Malta zwaar bew.' 23' Moskou zwaar bew. 9 München zwaar bew. 12 Nice zwaar bew. 12 Oslo licht bew. 14 Parijs onweer 13 Praag zwaar bew. 11 Rome zwaar bew. 13 Split regen 16 Stockholm half bew. 12 Warschau zwaar bew. 10 Wenen zwaar bew. 11 Zürich onweer 10

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 21