PZC Toernooi rolstoelballers in Zierikzee B en w Wissenkerke willen subsidie geven aan dorpsvereniging Advendo zette oudste lid G. Meeuwse in de bloemen Eis half jaar voor inbraken en heling streek Teleurgesteld CDA kiest oppositierol MAANDAG 23 APRIL 1990 Verkoop boeken Kapelle brengt 1262 voor Cluj Oppositie Koninginnedag Oud-Vossemeer Gelijke kansen voor validen en invaliden Voorstel aan gemeenteraad Koninginnedag in Kruiningen Installatie raad in Kruiningen PPR/PSP Goes tegen weggooien van koelkasten Koninginnedag Heinkenszand Gertrudiskerk Dialyse-afdeling ziekenhuis Goes houdt open dag NIEUWDORP Installatie van raad in Tholen Advies in Goes: Winkels open op bevrijdingsdag 'S-HEER KERKE ARENDS- Jaarlijkse feestavond in Wolphaartsdijk Ondenkbaar Vrederust viert 20-jarig bestaan KAMPERLAND KRUININGEN WAARDE Viering 1 mei in De Spinne Goes Nieuwe kerk gereformeerden in Biezelinge Installatie raad in Wissenkerke Programma van oranjefeesten Schieting Borsels orgaan opbouwwerk Schietingen tort College Bruinisse behoudt kleur BRUINISSE - De fracties van Algemeen Belang en Lijst Van de Velde uit Bruinisse leveren elk een wethouder voor het col lege van burgemeester en wet houders. Daarmee wordt de si tuatie van voor de verkiezingen voortgezet, al neemt A. Bal de wethouderszetel van zijn par tijgenoot M. J. van de Velde in. C. J. van Liere blijft wethouder voor Algemeen Belang. Dat is het resultaat van onderhande lingen over de collegevorming in Bruinisse. Algemeen Belang nam bij die onderhandelingen een sleutel positie in. Deze fractie heeft bij KAPELLE - Het liep zaterdag storm op de tweedehands markt van de openbare biblio theek in Kapelle. Binnen een uur was het grootste gedeelte van de afgeschreven boeken en platen verkocht. Directeur Ray van Tilborg kon aan het einde van de dag een opbrengst van 1262,25 bekendmaken, die ten goede komt aan het Roemeense vrouwenziekenhuis in Cluj. Aanleiding voor de tweedhands- markt vormde de landelijke bi bliotheekdag. De bieb in Kapel le hield al eerder een openbare verkoop van verouderde lektuur en geluidsdragers tijdens de We- meldingse en de Kapelse dag. En dat bleek zo aan te slaan dat het bestuur ook nu koos voor de ze activiteit. Net als de vorige ke ren gaat de opbrengst naar een goed doel. Zaterdag was dat de stichting Zeeland helpt Roeme nië. De Kapelse en Wemeldingse af delingen van de Nederlandse Bond van Plattelands Vrouwen wilden ook hun steentje bijdra gen en hielpen met het opzetten van de tweedehandsmarkt. Sa men met de bibliotheekmede werkers richtten zij zaterdag morgen vier kramen in bij de in gang van de bibliotheek aan de Van der Biltlaan. De boeken en platen die de bibliotheek uit de collectie heeft genomen gingen respectievelijk voor een riks en vijf gulden over de toonbank. Wie meerdere exemplaren kocht, kon een korting bedin gen. Dat bleek uiteindelijk ruim twaalfhonderd gulden op te le veren. de verkiezingen een zetel gewon nen en kan daardoor vier van de in totaal elf raadsleden leveren. Algemeen Belang kon op die manier zelf kiezen met welke partner ze een meerderheid kon verkrijgen. De SGP heeft name lijk drie zetels en het CDA en Lijst Van de Velde ieder twee. Algemeen Belang-fractievoor- zitter M. Maaskant-Okkerse ver telde desgevraagd dat de ge sprekken met alle andere partij en in een goede sfeer waren ver lopen. Tussen de SGP en Alge meen Belang bleken de meeste verschillen van inzicht te be staan. Samenwerking met de SGP zou volgens mevrouw Maaskant inhouden dat geen dynamisch beleid kan worden gevoerd. De voorkeur van Alge meen Belang ging naar Lijst Van de Velde uit omdat met die par tij de afgelopen vier jaar goed is samengewerkt. Volgens me vrouw Maaskant hebben de kie zers dat ook gewaardeerd via de stembus. Daarom is de keus uit eindelijk op die partij gevallen. Zaterdag werd het resultaat aan de leden van Algemeen Belang voorgelegd en die stemden in met de conclusies van de fractie. CDA-woordvoerder J. Huizer was zaterdag duidelijk teleurge steld over de vorming van het nieuwe college zonder zijn partij. Hij gaf aan dat het CDA de afge- OUD-VOSSEMEER - Het Oud-Vossemeerse feestpro gramma op Koninginnedag be gint om 8.30 uur wanneer de mu ziekvereniging de kinderen op haalt bij de scholen. De stoet marcheert naar het dorpshuis waar een aubade wordt gegeven. Vandaar gaat het naar sport park De Vossenberg waar een uitgebreid programma van kin derspelen wordt afgewerkt. Daarnaast is er een optocht van versierde fietsen, 's Middags is er om 14.00 uur in speelzaal De Pluus een Fancy Fair met speel goedbeurs, poppenkast, schminken, grabbelton en een verloting. In dorpshuis De Vos- senkuil begint, eveneens om 14.00 uur, een film over het Ko ninklijk Huis. Rond 17.00 uur is het feest afgelopen. lopen vier jaar bewust geen kei harde oppositie heeft gevoerd en altijd bereid was samen te werken. Hij had dan ook een hele goede hoop dat het CDA toe zou treden tot het college van b en w. ..Misschien zijn we wat te lief ge weest". aldus de teleurgesteld Huizer, die aankondigde dat zijn partij zich komende raadsperio de als oppositiepartij wat duide lijker zal profileren. ZIERIKZEE - De volleybalvereniging van de Zeeuwse Stro men uit Renesse heeft voor de derde achtereenvolgende maal het rolstoelbal en rolstoelbasketbal-toernooi van d'Antilopen in Zierikzee gewonnen. d'Antilopen is een sportvereniging voor gehandicapten op Schouwen-Duiveland. Het toernooi werd za terdag in de sporthal Onderdak in Zierikzee gehouden. Aan de wedstrijden namen zowel valide als invalide sporters deel. Alle deelnemers komen in een rolstoel in het veld. Dat is, vertelt een van de organisatoren W. van der Pol, ook de kracht van het toernooi. De kansen voor zowel valide als invalide spor ters zijn nagenoeg gelijk. Invaliden zijn al gewend aan de rolstoel en hebben op dat terrein dan ook juist een voorsprong. Het was de eerste maal dat naast rolstoelbasketbal een variant van voet bal) ook rolstoelbal werd gespeeld. Daartoe is overgegaan om het toernooi aantrekkelijker te maken. Het was volgens Van der Pol wel een succes en zal dan ook bij het volgende toernooi, op zater dag 27 oktober, zeker weer gedaan worden. De publieke belangstelling zaterdag in Onderdak was redelijk. De uitslag luidt: 1 Volleybalvereniging de Zeeuwse Stromen; 2 Mevo '80; 3 Sport Gehandicapten de Bevelanden (SGB); 4 Taxi Lemsom; 5 d'Antilopen; 6 het team van de wijkverpleegsters. WISSENKERKE De nieuwe Vereniging Dorpsgemeenschap Wissenkerke krijgt mogelijk van de gemeente Wissenkerke KRLJININGEN - Koninginne dag begint in Kruiningen om 7.50 uur met een reveille door de Koninklijke Harmonie EMM. Tien minuten later luiden de klokken. Burgemeester en wet houders nemen om 8.45 een au bade af voor het gemeentehuis, waarna (om 9 uur) ballonnen worden opgelaten. In de ochtenduren, vanaf 9.15 uur, komen de kinderen aan hun trekken met onder meer sport en spel in de plaatselijke sporthal (groep 1 tot en met 4). De groe pen 5 tot en met 8 houden een playbackshow in Ons Dorps huis. De kinderen van groep 4 mogen overigens zelf bepalen of ze naar de sporthal gaan of naar Ons Dorpshuis. Voor de aller kleinsten (chrêche) is er een ei gen programma in het eigen honk. Om 10 uur begint in Ons Dorpshuis een bingo voor oude ren. 's Middags is er vanaf 13 uur ge kostumeerd voetbal met mede werking van de brandweer, op het grasveld tussen Bachtevae- te en de Nederlands Hervormde Kerk. Om 14.30 uur begint er een zeskamp op het Oude Plein bij het gemeentehuis. Deelnemers moeten zich een kwartier vante- voren achter het gemeentehuis verzamelen. De prijsuitreiking is om 17 uur. Om 18.45 uur stellen de deelne mers van de versierde optocht zich op bij Ons Dorpshuis. Voor deze rondgang door het dorp ko men fietsen, steppen, wandelwa gens en ander rollend materieel in aanmerking. De dag wordt be sloten met een disco voor ieder een in Ons Dorpshuis. De aan vang hiervan is om 20.30 uur. De winnaars van de playbackshow treden tijdens deze disco nog een keer op. Zaterdag 28 april zijn er ook al activiteiten. Om 13.30 uur be gint bij De Korenbeurs een Oranje-puzzelrit en vanaf 21 uur is er het Oranjebal. Bij uitzon derlijk slecht weer op maandag 30 april is er een alternatief pro gramma in de sporthal. een startsubsidie van 7500 gul den. Het verenigingsbestuui dat in november '89 aan de slai ging, presenteerde onlangs zij, plannen voor 1990 en 1991. Dii omvatten zowel traditionel dorpsactiviteiten als nieuw ideeën. Het clubbestuur wil ervoor zoi gen dat evenementen als brade rie, ringrijdag, taptoe, fietsvier daagse, en wielerronde jaarlijk terugkeren. Daarnaast wil he bij voorbeeld de bejaardenreisii ere herstellen. Het is jaren g den dat deze voor het laats plaatsvond. Verder stelt het bestuur voor eet evenemententerrein aan te leg gen. Het oude voetbalveld zoi daarvoor geschikt kunnen zijn Het kan ruimte scheppen vooi een crossbaan, een klein Luna park, concerten, tentoonstellin gen of een ijsbaan. Mogelijk i< rond het terrein plaats voor eer atletiekbaan. Tenslotte staat een jeugdsooj op het verlanglijstje. Een werk groep wil de soos nieuw leven in blazen zodra een geschikte loka- tie is gevonden. De welzijnscommissie van de ge meente Wissenkerke bespreekt dinsdag 24 april het voorstel van het college van b en w de vereni ging financieel te steunen. De vergadering in het gemeente huis te Wissenkerke begint on 19.30 uur. De commissie behandelt ook een subsidie-aanvraag van het bestuur van voetbalvereniging Wissenkerke. In navolging van de Kamperlandse voetbalclub Bevelanders vraagt het bestuur een gemeentelijke bijdrage voor een lichtinstallatie. Nieuwe ap paratuur voor het vele} in Wis senkerke en aanpassing van de lichtvoorziening op het oefen- veld kosten ruim 44.000 gulden. KRUININGEN - Tijdens de raadsvergadering van de ge meente Reimerswaal op dins dag 1 mei leggen de tot de raad toegelaten raadsleden de eed of belofte af. Ook aan de orde komt de verkiezing van wethouders en de benoeming van leden van di verse besturen en commissies. De vergadering begint om 19.30 uur in het gemeentehuis in Krui ningen. GOES - De PPR/PSP fractie in Goes vindt dat de gemeente Goes verkeerd gebruik maakt van een installatie om milieu schadelijke CFK's uit afgedank te koelkasten te pompen. Vol gens de fractie krijgen niet al leen koelkasten die rijp zijn HEINKENSZAND - De deelne mers aan de gekostumeerde op tocht ter ere van koninginnedag in Heinkenszand verzamelen zich om 10.00 uur op het Van der Biltplein, begeleid door mu ziekvereniging Euterpe. Inwo ners van Heinkenszand worden opgeroepen hun huizen te ver sieren met vlaggen. De optocht voert via de Laan van Barbestein, Nassau Odijk- straat, Rembrandtstraat, Cla ra's Pad, Zwake, Eigen erf, Sta tionsweg, Clara's Pad, Rem brandtstraat, Jacob Valcke- straat, Mr Dr Meslaan, Warande, Dorpsstraat en Stenevate naar het gemeentehuis, waar het Wil helmus gezongen wordt. Daarna reikt wethouder Tijdens prijzen uit voor de mooist versierde fiet sen, autopeds en karren. Van 13.00 tot 17.00 uur is er een Vlaamse kermis op het speel veld bij De Stenge. In De Stenge zelf is er een middagprogramma voor ouderen van 14.00 tot 16.30 uur. Na het jaren zonder gedaan te hebben, vond de Oranjevereni ging het weer tijd voor een Oran jebal in Heinkenszand. Het feest begint om 20.30 uur in de grote zaal van De Stenge. Dansorkest Roulette - Henk van Zweden, Ron Castel en Paula Koster - uit Vlissingen verzorgt de muziek. BERGEN OP ZOOM - De St. Gertrudiskerk in Bergen op Zoom is vanaf koninginnedag weer te bezichtigen. De kerk is tot eind september van dinsdag tot en met zaterdag voor het pu bliek geopend van 12.30 tot 16.30 uur. GOES - Ter gelegenheid van het tienjarig bestaan houdt de afde ling haemodialyse van het Oos- terscheldeziekenhuis in Goes zaterdag 28 april open dag. Op de betreffende afdeling staat de behandeling centraal van pa tiënten die door hun ziekte af hankelijk zijn van een nierver- vangende therapie. Belangstel lenden zijn welkom in het Oos- terscheldeziekenhuis tussen 11 en 15.30 uur. voor de sloop een behandeling. Apparaten die 'zo goed als nieuw' zijn, gaan dezelfde weg. De linkse groepering wil dat nog bruikbare koelkasten een nieu we bestemming krijgen via de kringloopwinkel of handelaren in tweedehands-artikelen. De fractie ergert zich er ook aan dat apparaten ontdaan van CFK's belanden op de stortplaats Mid den-Zeeland. Om de afvalberg enigszins te beperken moet het materiaal volgens haar als schroot verhandeld worden. De PPR/PSP wil het probleem aan de orde stellen tijdens de com- misievergadering Onderwijs en Milieu, Deze wordt gehouden op donderdag 26 april in het stad huis in Goes en begint om 16 uur. Viswedstrijd - Hengel sportvereniging 't Sloe uit Nieuwdorp hield zaterdag de vierde clubwedstrijd van het si- zoen. In totaal 36 deelnemers vingen samen 160 bovenmaatse en 73 ondermaatse vissen. Uitslag: 1 J. de Jonge 3058 punten. 2 A. Willemse 2748 pnt. 3 P. Schrier 2430 pnt. 4 H. Baayens 2170 pnt. ST-MAARTENSDIJK - Tijdens de raadsvergadering van de ge meente Tholen op dinsdag 1 mei leggen de nieuw benoemde le den van de raad de eed of belofte af. Verder staat de verkiezing van wethouders op de agenda. Aan de orde komt ook de benoe ming van commissieleden en vertegenwoordigers in regionale en provinciale organen. De bij eenkomst begint om 19.30 uur in het gemeentehuis in St-Maar- tensdijk. GOES - De Goese Midden stands Centrale (GMC) advi seert de Goese ondernemers de winkels op bevrijdingsdag, za terdag 5 mei, open te houden van 9 uur tot 16 uur. Het GMC wijkt daarmee af van het stand punt van de landelijke organi saties. Deze roepen op de deuren te sluiten omdat het dit jaar om een lustrumviering gaat. Niet alle Goese straatverenigin gen volgen het advies van de GMC op. De winkels aangeslo ten bij de club Kolveniershofi Adriaanstraat blijven dicht. Het GMC adviseert verder de winkel niet te openen op konin ginnedag, maandag 30 april. De koopavond op Hemelvaartsdag, donderdag 24 mei, verschuift naar vrijdag 25 mei. KNF-voorzitterC. J. Schout speldt het oudste lid van Advendo, G. Meeuwse, de erespeld van de muziek- federatie op foto Willem Mierasi WOLPHAARTSDIJK - Muziek vereniging Avendo uit Wol phaartsdijk huldigde zaterdag tijdens de jaarlijkse uitvoering G. Meeuwse, het oudste en trouwste lid van het gezel schap. Voorzitter C. J. Schout van de KNF (Koninklijke Ne derlandse Federatie van mu ziekverenigingen) in Zeeland, was naar het dorpshuis geko men om hem een onderschei ding op de borst te spelden. De heer Meeuwse uit Wol phaartsdijk speelt al sinds 1938 in de fanfare van Advendo. Toen hij zeventien was, ging hij voor het eerst op de fiets van zijn toenmalige woonplaats Oud- Sabbinge ('t Ouweland) naar 'het dorp' om daar te muciseren. Was eerst de klarinet zijn favo riete instrument, nu neemt hij binnen het gezelschap de so praan-saxofoon voor zijn reke ning. Daarnaast beheert hij sinds een jaar of tien de muziek bibliotheek van de vereniging. Advendo zonder een lid van de familie Meeuwse als muzikant is haast ondenkbaar. Van de bijna zestig jaar dat de muziekvereni ging bestaat, heeft G. Meeuwse er éénenvijftig meegemaakt. Zijn vier kinderen zijn letterlijk vanaf de wieg groot gebracht met muziek. Want vader oefende altijd in de huiskamer, waar ook het schommelbed voor de kinde ren stond. Het muziekgezel schap heeft dan ook een periode gekend waarin alle leden van het gezin Meeuwse, op moeder na, hun toontje meespeelden. Zoon W. Meeuwse is nu voorzitter van Advendo. Hij opende zaterdag de uitvoe ring in het dorpshuis van Wop- haartsdijk met een toespraakje. Even later kreeg vader G. YERSEKE - De bewoners van Vrederust in Yerseke hebben deze week tal van feestelijkè ac tiviteiten in verband met het twintigjarig jubileum van dit verzorgingstehuis. Vandaag, maandag, krijgen bewoners, be stuur, personeel en genodigden een terugblik door middel van woord en dia's aangeboden op twintig jaar Vrederust. De aan vang hiervan is om 14.30 uur. Hierna worden de namen ont huld van de gangen in het te huis. Dinsdag is er vanaf 17.30 uur voor alle bewoners een diner met het bestuur en woensdag is er voor de bewoners een gezellige Vrouwenbond - De afdeling 's Heer Arendskerke van de Ne derlandse Christen Vrouwen bond (NCVB) houdt woensdag een ledenvergadering in het Trefpunt. Spreekster is me vrouw Meulblok die met behulp van dia's verslag doet van een reis. De aanvang is om 19.30 uur. Vrouwenbond - De afdeling Kamperland van de Nederland se Christen Vrouwenboind (NCVB) houdt woensdag haar maandelijkse bijeenkomst in het De Casembroothuis. Me vrouw R. Leendertse spreekt over werken met het Bliss sys teem. Het Bliss systeem is een methode van werken met gehan dicapte kinderen. De aanvang is om 19.30 uür. Vrouwenbond - De afdeling Kruiningen van de Nederlandse Christen Vrouwenbond (NCVB) houdt morgen (dinsdag) haar maandelijkse bijeenkomst. Spreker is dominee Van der Spek uit Krabbendijke De bij eenkomst in het gereformeerd jeugdgebouw begint om 19.30 Meeuwse de KNF-speld uit han den van de heer Schout. De ruim dertig leden tellende vereniging bood de bezoekers een geva rieerd programma. De fanfare onder leiding van F. Meijer liet als eerste van zich horen. Daar na gaf dirigent R. de Roo het startsein voor zijn drumband. De Zeeuwse conferencier Peter Dieleman verzorgde een gastop treden. Fanfare en drumband samen zorgden tenslotte voor de afsluiting van de avond. besloten middag. Donderdag morgen tijdens het koffie-uurtje komen de kinderen van de open bare basisschool uit Yerseke zin gen voor de bewoners. Vanaf 14.30 uur is er diezelfde dag een feestelijke middag met als gaste Tanne van Kwaedamme. Daar bij zijn alle belangstellenden welkom. Vrijdagavond treedt de zangver eniging Excelsior uit Yerseke op onder leiding van Niek Stringa. Ook samenzang en vaderlandse melodieën staan op het pro gramma. Zaterdagmiddag zingt vanaf drie uur het mannenkoor Ethan uit Yerseke. Bij beide concerten zijn belangstellenden welkom. Vrouwenbond - De afdeling Waarde van de Nederlandse Christen Vrouwenbond (NCVB) heeft donderdag 26 april een le zing op het programma staan. Mevrouw Boxhoorn uit Tholen vertelt over de geschiedenis van het koningshuis. De bijeen komst in het hervormd centrum in Waarde begint om 19.45 uur. GOES - In Goes wordt ook dit jaar op dinsdag 1 mei de Dag van de Arbeid gevierd. Dat ge beurt 's middags vanaf 14.00 uur in wijkgebouw De Spinne in de Goese Polder. De traditionele 1 mei-toespraak wordt gehouden door burgemeester E.J. Hoo- gendijk-van Duijn van Kortge- ne. Daarnaast is er een optreden van het Solidariteitskoor De Be velanden, met actieliederen van vroeger en nu, en van cabaret De Kattebel, met liedjes en sket ches van onder anderen Louis Davids en Willy Derby. De 1 mei-viering wordt georgani seerd door de Bevelandse PvdA-afdelingen, de Industrie bond FNV Goes, Vrouwenbond FNV Goes, AbvaKabo, Vara en verschillende Bevelandse FNV- afdelingen. Er is ook een infor matiemarkt, van de organiseren de organisaties, alsmede van Amnesty International, Wereld winkel en de Stichting Vluchte lingenwerk. De toegang is gratis. MIDDELBURG - Officier van justitie mr S. Tempel heeft vrij dag op de zitting van de Middel burgse rechtbank een half jaar gevangenisstraf geëist tegen de 33-jarige Vlissinger H. M. P. D. BIEZELINGE - De Christelijke Gereformeerde Kerk in Biezelin ge neemt donderdag 17 mei het nieuwe kerkgebouw aan de Bie- zelingseweg 6 in gebruik. De openingsdienst begint om 19.00 uur. Voorganger is ds H. van de Heuvel uit Dokkum. WISSENKERKE - De installa tie van de nieuwe raadsleden van de gemeente Wissenkerke vindt plaats tijdens de raadver gadering op dinsdag 1 mei in het gemeentehuis in Wissenkerke. Ook aan de orde komt de benoe ming van wethouders en verte genwoordigers in gemeenschap pelijke regelingen en commis sies. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. GOES - De Stichting Goes Oranje houdt op koninginne dag, maandag 30 april, een lam pionoptocht. De stoet vertrekt om 21 uur vanaf de Grote Markt in Goes. Daar worden vanaf 20.30 uur de lampions uitgereikt. De show-orkesten Bleu Spirit uit Middelburg en Exelsior uit Goes verlenen medewerking aan een taptoe, die om 21.15 uur op de Grote Markt begint. In de Nederlands Hervormde Kerk te Goes begint om 19.30 uur het Oranjeconcert. Hieraan werkt onder meer het Zeeuws Mannenkoor onder leiding van Raimondo Di Bella mee. OUDELANDE - In café De Lei linde in Oudelande hield de handboogvereniging Ons Ge noegen een schieting op de lig gende wippen. Uitslag eerste wip: eerste hoofdvogel A. Rijk, ADLM; tweede hoofdvogel C. Bauchet, Juliana; eerste zijvogel J. van de Guchte, Zorgvlied; tweede zij vogel M. J. Verdonk, Jaeoba van Beieren; derde zijvogel H. Eist; vier de zijvogel A. Pikkaart; eerste kal C. Stouthamer; tweede kal C. de Visser, allen Zorgvlied, derde kal H. van de Dries, Eensgezindheid; vierde kal A. Pikkaart, Zorgvlied. Er waren 31 deelnemers. voor twee inbraken en heling. Eind oktober nam hij kleding weg uit een winkel in de Schel- destraat in zijn woonplaats en begin november stal hij uit een woning aan de Koudekerkse- weg geluidsapparatuur, zilve ren munten en een fles cham pagne. Hij zat voor deze inbraken korti tijd in voorarrest, maar toen hi wegens plaatsgebrek op vriji voeten was gekomen kocht hi van een bekende uit het drugs circuit een gestolen videorecor der voor honderd gulden. Daar door liep hij opnieuw tegen df lamp. Eind december kreeg de jaren aan heroïne verslaafde D toestemming om naar een af kickcentrum te gaan, waar hi aanvankelijk behoorlijk mee werkte aan het programma, maar begin maart hield hij hel voor gezien en nam hij zijn in trek bij familie. De rechtbank had zijn zaak in ja nuari uitgesteld om te zien hof D. uit het afkickcentrum te voor schijn zou komen. Nu hij het daar heeft laten afweten kreeg hij alsnog de volledige rekening voor zijn daden gepresenteerd Er was geen reclasseringsrap port over D. opgemaakt, daar re classeerders geen contact met hem konden krijgen. De rechtbank doet 4 mei uit spraak. 'S-GRAVENPOLDER - Het gemeen bestuur van het Borsels Orgaan voor Samenlevingsop bouw (BOS) vergadert donder dag 26 april vanaf 20.00 uur in het verenigingsgebouw 'Ons Dorpsleven' te 's-Gravenpolder. Aan de orde komt onder meer het jaarverslag over 1989 en het jaarprogamma voor 1991. OUDELANDE - In café de Lei linde in Oudelande hield hand boogvereniging Juliana een schieting op de liggende wippen met 26 deelnemers. Uitslag eerste wip: le hoofdvogeL van Steenbergen, Willem Tell; hoofdvogel ,J. Boelens, Willem Teil. le zijvogel P. Maat, Zorgvlied; 2e ny vogel J. van de Guchte, Zorgvlied; kal C. Jeremiasse, Zorgvlied; 2e Ka W. Remijnse, Edele Handboog; 3e to M. Goeree, Zorgvlied; 4e kal R laert, Diana; vliegende vogelprijs A Rijk, ADLM. Uitslag tweede wip: le hoofdvogelJ Goeree, Zorgvlied; 2e hoofdvogel Boelens, Willem Teil; le zijvogel Rentmeester, Willem Teil; 2e zijvoge N. Schouwenaar, Juliana; 3e zijvog en le kal J. Boelens, Willem Tel meeste kleine vogels (7) N. Schouw naar, Juliana. Een scene uit de wedstrijd van Mevo tegen d'Antilope (foto Pieter Honhoff

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 18