PZC Kampioen van 69 jaar Ivan Beck wil gaan oogsten sport Zo gezegd EWC stelt tweede divisieschap-veilig in volleybalthriller mmm 16 eindsignalen MAANDAG 23 APRIL 1990 Afhankelijk uitwedstrijd ii i i i i i i i n Ipfflh Eksteroog Dikke nekken I I I I I I 1 I I M I I M I M ITTT TT Pfaff Wilde bond Genieten Zestig miljoen Geen records in Zierikzee Record We zijn toch veel beter SCHIEDAM - Zuchtend en steunend zoekt Martin Bur gers de spelersbank weer op. „Dit kan toch niet", mompelt hij in zichzelf, terwijl hij onge makkelijk heen en weer draait op zijn plaats. De 30-jarige spe ler/coach van de volleybal- ploeg van Tonnie Leijnse/ EVVC staart vol ongeloof naar het tafereel dat zich voor zijn ogen afspeelt. Het is zaterdag middag, 17.00 uur en de volley ballers uit Vlissingen staan in gewonnen postie in het crucia le degradatieduel in de tweede divisie tegen Rijnmond 2 in sportzaal Oost in Schiedam. EVVC heeft zojuist op overtui gende wijze de eerste twee sets gewonnen (15-10 en 15-10) en heeft in de derde set bij de stand 14-11 nog maar een pun tje nodig om het af te maken. Op dat moment echter lijkt er van alles mis te gaan. De ploeg die ruim een uur als een trein draaide en de tegenstander alle hoeken van het veld liet zien laat zich plotseling als een stel letje dilettanten de les lezen. Bert van Luinen, Pim van Soe- len, Quinten van de Vrie en Ger Keijzers, tot dan toe allen goed voor de nodige hoogstandjes, raken plotseling geen bal meer, gangmaker Joop Dees maakt vier kostbare fouten en de gro te uitblinker Peter Verburg slaat zijn smashes nu buiten in plaats van binnen de lijnen. Coach Martin Burgers vraagt om de ene na de andere time out, maar de uitkomst blijft on vermijdelijk: EVVC geeft de derde set en daarmee de wed strijd uit handen. Het vervolg brengt spanning en sensatie. Een ploeg met de betere kwaliteiten tegen een ploeg die gesteund door een fel meelevend thuispubliek vleu gels krijgt. De vierde set gaat voor EWC op even schlemieli ge wijze verloren als de derde. De Vlissingers bouwen aan een comfortabele 13-9-voorsprong, maar krijgen dan weer te ma ken met een verschrikkelijke inzinking. Rijnmond 2 dwingt tenslotte een vijfde set af door met de alleszeggende cijfers van 15-13 te winnen. „We zijn toch veel beter", houdt een wanhopige Burgers zijn ploeg in de beslissende vijf de set voor. „Laat je toch niet gek maken door het publiek. Als we gewoon ons normale spel spelen, kunnnen we niet verliezen." De woorden van de coach komen tenslotte uit. In de vijfde set laten de Vlissin gers er geen twijfel meer over bestaan welke ploeg volgend seizoen nog steeds in de tweede divisie mag uitkomen. Als Gert-Jan Meienhorst tenslotte met een machtige smash het vijftiende punt binnensleept valt er een last van de schou ders. Zeelands hoogstspelende volleybalploeg handhaaft zich in de tweede divisie. Door het resultaat in de laatste competitiewedstrijd krijgt EWC er twee punten bij en Rijnmond 2 één, waardoor de Zeeuwen niet meer afhankelijk zijn van het resultaat van de wedstrijd Harderwijk tegen Krimpen/Rabobank. Zaterdagmiddag bij het ver trek van sporthal Baskensburg is dat namelijk nog de grote vraag. EVVC en Rijnmond 2 hebben dan namelijk nog 27 punten en dat is een punt meer dan Krimpen, dat derde van onderen staat. Ter verduidelij king: de ploeg die derde van on deren eindigt, is verplicht pro- motie/degradatie-wedstrijden te spelen tegen de nummer twee van de derde divisie. Ger Keijzers, de trainer die weer begonnen is te spelen, meldt bij het vertrek dan ook dat hij het zekere voor het on zekere heeft genomen. ,,Ik heb gisteravond met Harderwijk gebeld of ze wel hun best zullen doen. Dat stelden ze geloof ik niet zo erg op prijs. Maar ze zei den dat ze nog wel een appeltje te schillen hadden met die mannen omdat ze er eerder met 3-0 van hadden verloren." „Ach, we zullen het toch zelf moeten doen", reageert Bur gers. die weinig vertrouwen heeft in het al uitgespeelde Harderwijk. Hoewel de ploeg voor de uitrei zen een busje ter beschikking heeft, wordt besloten om toch maar gebruik te maken van personenauto's, gezien de staat waarin het busje ver keert. „Dat ding is levensge vaarlijk", legt Mike Caljouw uit. Op weg naar de sporthal weigerden de remmen weer eens." Keijzers: „Eigenlijk moeten we een nieuwe hebben, maar zo iets kost geld." Hoe is EVVC eigenlijk in degra datiegevaar gekomen De ploeg die aan zijn tweede jaar in de tweede divisie bezig is, leek in het begin van het sei zoen hoge ogen te gaan gooien. Burgers: „In het begin ging het ook helemaal niet slecht. Vlak na de winterstop hebben we echter een hele slechte periode gehad. Sindsdien is het weer al le hens aan dek en knokken voor ieder punt. Het vreemde is dat we niet eens zo weinig pun ten hebben. Het is belachelijk datje met 27 punten nog in de gradatiegevaar bent. Vorig jaar werden we vijfde met 29 punten." In de alle hens aan dek-tactiek is bij EVVC weer teruggegre pen op de oudgedienden Pim van Soelen en Ger Keijzers. Van Soelen kwam enkele we ken geleden opdraven, toen Gert-Jan Meienhorst door een blessure tijdelijk afhaakte en -&.J De Vlissingers voor het vertrek naar Schiedam, staand vlnr Pim Burgers, Ger Keijzers, Bert van Luiten, Jeroen van Meer, Pim van Soelen en Gert-Jan Meienhorst. Op de bus, vlnr Joop Dees, Peter Verburg, Quinten van de Vrie en Mike Caljouw ifoto Ruben Oreel) Ger Keijzers die al vier jaar de training verzorgt speelt weer als vanouds mee. Dat beide spelers nog zeer be langrijk voor ploeg zijn. blijkt in Schiedam. Ger Keijzers, 31 jaar en met het uiterlijk van een body-builder, is één van de steunpilaren van de ploeg en Pim van Soelen, 33 jaar en boomlang, is vooral in het be gin van de wedstrijd onstuit baar. Vrijwel elke smash is raak en ook in verdedigend op zicht staat hij nog steeds zijn mannetje. Dat geldt echter ook voor de rest van de spelersgroep. In het eerste gedeelte van de wed strijd speelt men haast een per fecte partij en krijgen de Schie dammers geen kans. Dat EVVC uiteindelijk dikverdiend de winst grijpt staat voor ieder een als een paal boven water. Dat moet ook Rijnmond-trai ner van IJperen erkennen. „EVVC heeft gewoon meer in huis. Bij ons lopen te veel spe lers rond die te weinig kunnen. We konden het ze alleen nog moeilijk maken doordat we steun kregen van het publiek." Na afloop van de volleybalth riller wordt de laatste spanning weggespoeld met een glas bier, slechts een enkeling houdt het op een frisdrank. De sfeer is vanzelfsprekend uitstekend. Wat er echter overblijft van de huidige spelersgroep is echter nog een groot vraagteken. „Het zal er een beetje vanaf hangen of we een trainer kun nen strikken voor het volgende seizoen", weet Martin Burgers. Wie die trainer gaat worden is echter nog de grote vraag. Bur ger: „In Zeeland zijn er maar acht trainers die gediplomeerd zijn voor de tweede divisie. Een aantal willen we sowieso niet en een ander aantal is niet be schikbaar. Daarom ben je al snel gedwongen het buiten de provincie te zoeken. Dat zal echter ook nog een probleem worden. De een ziet het niet zit ten om er zoveel tijd in te ste ken en de ander vraagt weer een kapitaal. We zijn er dus nog niet uit." Rijnmond 2-Tonnie Leijnse/EWC 2-3, 10-15 10-15 16-14 15-13 11-15. Toeschouwers: 75 Taco van de Velde „Ik heb spraaklessen genomen voordat ik naar Amsterdam ging. Een zwaar Gronings accent, niets om je voor te schamen, maar mij werd verteld dat ze me in Amsterdam niet zou den verstaan". (De ex-Winschoter trai ner Arie Haan in Voet bal International). „Liever sterven in het zicht van de finish in plaats van risicoloos naar een twintigste plaats draven". (Atleet Marti ten Kate in Het Parool). „Ik loop voor het geld, niet om het geld". (De Ethiopische mara thonloper Abebe Me- konnen in het AD). „Vanderaerden is echt geen miskoop". (Jan Raas, ploegleider van het Buckler-team, in De Telegraaf). Waarom denk je dat Leo Beenhakker zich driejaar staande houdt bij Real Madrid? Niet alleen omdat hij goeie oefenstof heeft hoor. Hij weet een club ook goed te verkopen, hij presen teert zich goed. Waarom gaat Ruud Krol onderuit bij KV Mechelen? Omdat hij moeilijk communiceert. Dat weet hij van zich zelf, hij moet het weten. Dan ga je dus naar een cursus spreken in het openbaar". (Arie Haan, ontslagen bij Vfb Stuttgart en aanstaand trainer bij l.FC Nümberg, in Voet bal International). „Soms ben ik echt ver baasd om zoveel men sen achter de bal te zien. En wat me nog meer verbaast is dat de pers dat kennelijk ac cepteert. Vier jaar gele den werd een trainer die zo behoudend speel de volledig afgemaakt, nu is de pers veel mil der. Dat begrijp ik eer lijk gezegd niet". (Leo Beenhakker, trai ner van Ajax, in Voet bal International). „De beentjes van Foeke Booy doen denken aan die van Ruud Geels, de vroegere topschutter van vele clubs, waaron der FC Brugge. Je krijgt ze niet bruin, al spen deer je er twee maan den Acapulco aan". (Columnist Jan Mulder in Sport '90). Hij liep net niet naast zijn schoenen, maar hij was wel in zijn nopjes. Henk Hekkelman, bestuurslid van Hoek, kon zijn geluk niet op, nadat hij zich in Alphen aan den Rijn van een paar nieuwe schoenen had ver zekerd. Hekkelman werd voor de wedstrijd zo geplaagd door een eksteroog, dat hij bijna krimpend van de pijn om een paar nieuwe stappers ging. Op een geleende fiets zocht hij de Alphense binnenstad op, paste vliegensvlug nieuw schoeisel en repte zich terug naar het voetbalveld. Een ervaring rij ker en tweehonderd gulden ar mer arriveerde hij daar precies op tijd voor de aftrap. Tijdens de rust van de wed strijd tussen Clinge en Middel burg bleek Clinge-voorzitter Rob Willaert zeer gevoelig voor de complimenten van zijn colle ga Hans Lander. „Jullie wonen hier in een prachtig gebied", zei de Middelburg-voorzitter, die gisteren blijkbaar ook nog oog had voor het natuurschoon. Wil laert repliceerde: „Je bent dan ook in het mooiste stukje van Zeeland." „We hebben hier een Belgische inslag", vervolgde de Clinge- voorzitter het gesprek. „We zijn maar een doodgewoon clubje met niet meer dan elf gewone voetballers met wie we ons doel handhaving in de derde klas be reikt hebben. Dikke nekken vind je hier niet, hoewel dat is ook niet helemaal juist, want vier kilometer hier vandaan kunnen ze er ook wat van." Die uitlating was vanzelfspre kend bedoeld voor HVV '24. Wil laert stak vervolgens een hart onder de riem van Middelburg. „Met die spelers die in het veld staan, heb je een ploeg voor de eerste klas. Voor ons mogen jul lie kampioen worden, dan hoe ven we niet meer naar de over kant. Ik ga liever naar Brabant." Lander nam deze woorden maar al te graag als kennisgeving aan. den met foto's, waarbij niet ver geten wordt de namen van de Zeeuwse wielrenners te vermel den, liefst met functie van de persoon in kwestie bij Middel kamp. Als voorgaande jaren on ze renners naar klassiekers in België gingen en daar goede uit slagen reden mocht men blij zijn als er op dinsdag een uitslag in de PZC kwam. Tegenwoordig zoekt men de renners zelfs op in de kleedkamers of schuurtjes, normale kleedgelegenheden in België, zelfs bij wedstrijden voor beroepsrenners om gesprekken op te vangen van de renners, die dan vragen geen namen in de krant te zetten. En dan weet je wat er gebeurt, als je dat vrien delijk vraagt: dat is de methode om publiciteit te krijgen." „Ik spreek hier geen waarde-oor- deel uit over de WAOD-wedstrij- den, wel is mij duidelijk dat de organisatie-kosten van dit soort wedstrijden aanzienlijk lager zijn dan de door de KNWU (Ne derlandse Wielren Unie) georga niseerde wedstrijden. Met veel bombarie kondigde de KNWU vorig jaar aan dat de categorie afdracht van een aantal catego rieën zou worden afgeschaft. Het wedstrijdgeld voor amateur wedstrijden ging omhoog van 325 tot 425 en de indruk werd gewekt dat lagere categorieën op zo'n wedstrijddaad gratis zouden zijn. In het KNWU-bulle- tin werd daarover niets gepubli ceerd, maar nu blijkt dat het ca- tegorie-afdrachtgeld voor bv. ju nioren dat in 1989 70 bedroeg, in plaats van verdwenen veran derd is in wedstrijdgeld groot 175. Als je dan naar het Unie-bu reau belt en vraagt waar dat eer der was aangegeven, dan moe ten ze bekennen dat dat nergens duidelijk was aangegeven. Ge volg de informatie naar de comi- té's was niet juist en de diverse comité's moeten opnieuw wor den aangeschreven om ze van de kostenstijgingen op de hoogte te stellen." „Dit soort zaken zou aandacht in de pers moeten krijgen, dan is de pers bezig in het belang van het Zeeuwse wielrennen en de sport, maar ja, als we de affaire 'Liebregts' in de pers gevolgd hebben, dan kan men zien hoe steeds weer personen, die hun werk goed doen of gedaan heb ben op de meest smerige manier onderuit gehaald worden." In Nederland mag Hans van Breukelen als keeper van Oran je ter discussie staan, in België weet men in ieder geval zeker wie er straks in Italië onder de lat bij de Rode Duivels staat. De klasse van Michel Preud'hom- me, doelman van KV Mechelen, is overigens waar ook ter we reld onbetwist. België beschikt daarbij over* nog een aantal magnifieke keepers, zoals Flip de Wilde (Anderlecht), Gilbert Bodart (Standard Luik) en Jac- ky Munaron (FC Antwerp). Maar wat is er toch gebeurd met die keeper die jarenlang onlos makelijk verbonden was met het 'poortwachten' in België, Jean- Marie Pfaff? Na zijn avontuur bij Bayern München raakte Pfaff ernstig in de vergetelheid, om De Belgische wilde wielren- nersbond, beter bekend als de WAOD, blijft de gemoederen be zig houden in Zeeland. Zo zeer zelfs dat Jan van Osta, voorzit ter van de Zeeuwse ren- en tour club Theo Middelkamp uit Goes, zich genoodzaakt zag in het cluborgaan 'Samen Sterk', de WAOD weer eens onder de aandacht te brengen. Het is de voorzitter vooral een doorn in het oog dat de Zeeuwse wielren ners (in veel gevallen leden of ex-leden van Middelkamp) die in België rijden nogal eens in de kolommen van deze krant zijn terug te vinden: „De laatste weken worden we als wielerliefhebbers steeds weer geconfronteerd met wedstrijd verslagen van WAOD-wedstrij- De 69-jarige Richard Driessens uit Goes wordt op de schouders genomen door zijn ploeggeno ten van Patrijzen 4. De voetbalploeg uit 's Hee- renhoek werd gisterochtend kampioen na een 3-0-zege op Zeelandia 5. Driessens speelt al twintig jaar op het mid denveld van het vierde elftal van de zondag club en hoopt op 13 mei 70 jaar te worden. „Ik ga door zo lang de natuur het toelaat", stelt Driessens, die bijvoorbeeld al vijftien jaar sa menspeelt met zijn zoon. „Ik ben gewoon één van de spelers", merkt hij bescheiden op. „Ik vind het ook geen prestatie." (foto Willem Mieras) tenslotte weer op te duiken bij Trabzonspor in Turkije. De meeste spelers die zijn neer gestreken in het land aan Bospo rus onderschreven, in ruil voor een gevulde beurs, toch min of meer hun sportieve zelfmoord. Desalniettemin bewijst Pfaff in Turkije nog steeds een topkee- per te zijn. Tegen Sariyer, in de kwartfinale-wedstrijd om de Turkse beker, stopte de Belg in de strafschoppenserie maar liefst drie van de vijf penalty's. Toch kan Pfaff een plaats in de Belgische WK-selectie op zijn buik schrijven. „Want", zegt bondscoach Guy Thijs, „een speler als Jean-Marie zet men niet op de bank". Bezitters van een televisietoe stel in diverse Oosteuropese landen kunnen binnen afzien bare tijd genieten van beelden uit de Engelse voetbalcompeti tie. Onderhandelingen tussen Worldwide Soccer (de organisa tie die de rechten van league wedstrijden in handen heeft) en Television Barter International (distributeur in diverse Oosteu ropese landen) zijn nagenoeg af gerond. Worldwide Soccer stelt de beel den gratis ter beschikking. Lan den als Hongarije, Roemenië, Polen, Bulgarije en Tsjechoslo- wakije krijgen de beschikking over de beelden van twee wed strijden uit de eerste divisie en alle doelpunten uit de tweede league. De familie van het in maart overleden Amerikaanse basket baltalent Hank Gathers eist van de Californische Loyola Marymount universiteit een schadevergoeding van onge veer 60 miljoen gulden. De 23-ja- rige Gathers zakte tijdens een wedstrijd in elkaar en overleed enkele uren later in het zieken huis. De nabestaanden verwijten de universiteit, coach Paul Wes- thead en de teamartsen te ambi- teus optreden en nalatigheid. De begenadigde basketballer, dit seizoen topschutter en topre- bounder in de collegecompetitie van de NCAA, maakte een goede kans eerste keus te worden op de „draftlist". Dat had hem zeker een miljoenencontract opgele verd in de professionele league NBA, het walhalla voor een bas ketballer. Volgens zijn familie leed Ga thers aan een hartritmestoornis en zou hij zijn gedwongen daar mee onaanvaardbare risico's te nemen. De speler zou boven dien, toen hij ineenzakte, niet snel genoeg medisch zijn gehol pen. Trainer Westhead wordt er van beschuldigd, de ploegdokto- ren overgehaald te hebben Ga thers minder medicijnen te ge ven, omdat hij met de gebruike lijke dosis onder zijn topniveau zou blijven. Bert de Jonge aan het werk tijdens één van zijn pogingen bij het discuswerpen. De AV'56-atIeet kwam tot 46.10 meter (fo to Pieter Honhoff) ZIERIKZEE - De traditione le opening van het Zeeuwse atletiekseizoen bij Delta Sport heeft geen records op geleverd. Dit in tegenstel ling tot vorig jaar, toen Bert de Jonge temidden van de kunststofbaan op sportpark Bannink in Zierikzee zijn persoonlijke en het Zeeuw se record op discus bracht op 49.58 meter. Zaterdag reikte de van een blessure herstellende atleet van AV'56 tot 46.10 meter. Ivan Beck kwam op kogel tot 15.72 meter. De atleet van RKHAV, lid van de nationa le selectie, zegt aan kracht te hebben gewonnen. Dat laatste vast te stellen was van groter belang dan de conclusie dat de barrière van 16 meter in Zierikzee niet werd geslecht. „Het zat er wel in, dat voelde ik. Maar het is nog vroeg in het sei zoen, dit was pas mijn eerste wedstrijd." De 20-jarige Beck, die zijn persoonlijk record (16.26m) vorig seizoen verschillende malen verbeterde, zegt de winter goed doorgekomen te zijn. De Hulstenaar zweeft ergens op de zesde of zevende plaats op de nationale ranglijst, maar constateert dat het gat tussen de nummer drie en wat daarop volgt fors is. Het eerste doel is dat gat te ver kleinen c.q te dichten. „Ik begin nu aan mijn tweede seizoen als senior. Nu moet ik echt zien wat ik kan, het wordt nu pas menens. Ik moet me nu tussen de besten van Nederland proberen te mengen." Beek, de 'self-made' kogel stoter is bezig aan zijn VWO-examenjaar. Daarna vervolgt hij zijn studie in Til burg, waar hij van zins is lid te worden van Attila. „Dan zal het ook eenvoudiger wor den in Eindhoven meer trai ningen te volgen van bonds coach Douwe Smit, die in Roermond woont. Bij hem hebben we jaarlijks één keer, kort voor de Nederlandse kampioenschappen, een trainingsweek. Daarin ga ik altijd enorm vooruit, maar in de loop vhn de tijd ontglipt je weer de finesse van de tech niekonderdelen. Ik heb nu vier jaar gewerkt aan een fout in mijn tech niek, waarin ik steeds een tussenpas maak als ik naar de balk toe ga. Niemand stoot perfect, maar je streeft er wel naar. Ik moet probe ren in één keer naar die balk toe te springen, dan komt er meer kracht achter de ko gel", aldus de 1.92 meter lan ge en 106,5 kilogram zware Ivan Beck. Bert de Jonge heeft heel an dere doelen. De AV'56-atleet kampte een half jaar lang met een pijnlijke heup, ver moedelijk mede veroorzaakt door een scheefstand van het bekken. Naast de behan delingen van René Zweedijk heeft de discuswerper on langs een cortisone-spuit la ten zetten door orthope disch chirurg dokter Klop in Middelburg. „Sindsdien heb ik bijna geen last meer" al dus De Jonge, die ondanks zijn 33 jaren nog altijd zijn zinnen heeft gezet op een Zeeuws record waarbij hij de 50-metergrens zal doorbre ken. Zaterdag won De Jonge het kogelstoten met een af stand van 46.10, waarbij ove rigens dient te worden aan getekend dat hij twee ongel dige pogingen deed. Michel Geijsels won de sprint-tweekamp bij de he ren. De 100 meter deed hij in 11.5, de 200 meter in 22.6 se conden. Tweede werd Ro bert Begemann van Delta Sport, derde Piet Oele van AV'56. Bij de meisjes B was Moni que Schipper op zowel dis cus als kogel onbereikbaar voor de rest van het deelne mersveld. De atlete van Del ta Sport reikte met de discus tot 39.84, de kogel stootte ze 14.10 ver. Op beide onderde len was de tweede plaats weggelegd voor Miriam An- theunisse van AV'56 met 32.72 op discus en 11.59 op kogel. Uitslagen atletiekwedstrijden op sportpark Bannink in Zierik zee: Discuswerpen, heren: 1. Bert de Jonge, AV'56, 46.10m, 2. Piet Neydam, V&LTC, 43,86, 3. Peter Berkel, Pathenon, 43.04. JA: 1. Robert van de Vegt, Delta Sport, 42.36m, 2. Arjen de Boer, AV'56, 40.44m, 3- Henk van de Berg, AV'56, 37.00m. Dames/MA: 1. Danielle Segers, RKHAV, 36.60m, 2. Eveline van Zwanen burg, Pathenon, 30.94, 3. Mar- greet de Boer, Delta Sport, 22.50. MB: 1. Monique Schipper, Delta Sport, 39.84m, 2. Miriam Antheu- nisse, AV'56, 32.72m, 3. Jacqueli ne van de Kreeke, AV'56, 29.54. Kogelstoten, heren: 1. Ivan Beck, RKHAV, 15.72m, 2. Peter Berkhof, Pathenon, 14.86, Piet Neydam, V&LTC, 14.10. JA: Ro bert van de Vegt, Delta Sport, 12.74m, 2. Henk van de Berg AV'56, 12.47, 3. Arjen de Boer, AV'56, 11.35. Dames/MA: 1. Da nielle Segers, RKHAV, 11.82, 2. Eveline van Zwanenburg, Pathe non, 11.58, 3. Astrid Kievit, Atle- tica, 9.91. MB: 1. Monique Schip per, Delta Sport, 14.10m, 2. Mi riam Antheunisse, AV'56. 11.59m, Bianca Segers, RKHAV, 10.78. Verspringen, dames/MA: 1. Sandra Kraan, Spark, 5.49m, 2. Daphne Jasperse, Atletica, 5.28, 3. Jacqueline van de Kreeke, AV'56, 5.06. JB: 1. Floris Melig- hers, Parthenon, 6.52, 2. Dennis Copietter, Scheldesport, 5.85, 3. Etienne Schuit, Scheldesport, 5.67. Hoogspringen: Dames/MA: 1. Rebecca Herkemij, Spark, 1.60m, 2. Asha Kikstra, Delta Sport, 1.55. JA: Serge Schot, Del ta Sport, 1.75m. JB: 1. Han Jager, Scheldesport, 1.60, 2. Dennis Co pietter, Scheldesport 1.60m. Sprinttweekamp 100 en 200 me ter, heren: 1. Michel Geijsels, RKHAV, 11.5 en 22.6 (1391 pnt), 2. Robert Begemann, Delta Sport, 11.6 en 22.2 (1311 pnt), 3. Pieter Oele, AV'56, 11.7 en 23.4 (1271 pnt). Dames/MA: 1. Sandra Kraan, Spark, 13.0 en 26.3 (1069). JB: 1. Tom van den Ouden, Delta Sport, 12.0 en 23.9 (1164 pnt), 2. Richard Schot, Dynamo, 12.0 en 24.0 (1155). MB: 1. Cherry Abuys, Dynamo, 13.2 en 27.1 (1258), 2 Daphne Jasperse, Atletica, 13.3 en 27.5 (1212 pnt). jdi ff' -4 Bij de A-junioren won Robert van de Vegt het discuswerpen met een worp van 42.36 meter foto Pieter Honhoff

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 16