Mijlpaal voor bedrijfs volley bal Van de Velde niet bang voor WAOD Florent Heijens acht zich niet kansloos V oetbalv er eniging Zaamslag viert 50-jarig bestaan Richttijd van 2 uur 40 minuten in marathon Rotterdam Josl/Sét EE© j Voordeel New York Duizendste lid in Terneuzen Voordelen klein spel I I I I II ITTT Kalender Bijgeloof Harmonie Boschkapelle Ad Versluijs Nesten Programma jubileum MERKBANDENi Remmé optimaal voorbereid TERNEUZEN - Zondagmiddag, om klokslag één uur, zal op de Rotterdamse Coolsingel het startschot klinken voor de ma rathon van de Maasstad. De gi gantische massa van tiendui zend deelnemers die zich op dat moment in beweging zet vormt voorlopig nog een schrikbeeld voor Peter Remmé. De Terneu- zenaar weet dat een tijd onder de twee uur en veertig minuten voor hem tot de mogelijkheden behoort, maar vertrekken in de voorste gelederen is daarvoor ongetwijfeld een vereiste. Voor zijn eerste Marathon van Rotterdam heeft Peter Remmé voor bijna dezelfde trainings-op- bouw gekozen als waarmee hij in november van het vorige jaar de Marathon van New York voorbe reidde. „Het leverde me toen een tijd van 2.41.29 op, dus waarom zou ik het anders aanpakken", stelt hij. Het schema waarmee de Ter- neuzense douane-beambte werkt is opgesteld door de in Ne derlandse trimmerskringen wel bekende Dick van Santen. „Het is nu voor het tweede jaar dat ik mijn opbouw op dat schema ba seer. En ik kan stellen dat het een goede hulp voor me is", ver zekert Remmé. Het schema van Van Santen is overigens de enige vorm van be geleiding waarvan Peter Rem mé gebruik maakt. „Nee, er is niemand die me tijdens trainin gen persoonlijk begeleid", be aamt hij. „Voor 99,9 procent doe ik alles zelf." Een van de redenen voor dit 'iso lement' ligt ongetwijfeld in de onregelmatige diensten die zijn werk als douanier met zich mee brengt. „Het is dan ook moeilijk voor bepaalde wedstrijden te kiezen die in je trainingsopbouw passen", vertelt Remmé. „Een probleem maak ik daar niet van. want in mijn eigen tijd kom ik toch wel aan de nodige kilome ters." Aan één kant ziet de 30-jarige Temeuzenaar de situatie in be paalde gevallen zelfs als een voordeel. „In een wedstrijd heb je namelijk toch altijd de drang om met de eersten mee te gaan. Je weet op een gegeven moment dat je tot iets in staat bent en dan is het wel eens moeilijk om het rustig aan te blijven doen." Tijdens Antwerpen-Graauw kwam Remmé in zo'n situatie terecht. Vijf kilometer voor de meet was hij nog met de Belg Van de Veire in de race dm de vierde plaats, maar toen de Vla ming het tempo nog wat om hoog schroefde liet Remmé hem gaan. „Ik had wel meegekund, maar dat was ten koste gegaan van een week trainingsarbeid", verklaart hij. Tot begin maart had Peter Rem mé zijn voorbereiding voor Rot terdam vooral toegespitst op de interval-training. Echte kilome ters had hij dan ook nog niet in de benen toen hij op 3 maart be slag legde op een tweede plaats in Axel-Graauw. „Vooral de laatste zeven kilometer waren erg zwaar", verklaarde hij toen na afloop. Die küometers zijn inmiddels gemaakt, dus het zou zondag normaal gesproken goed moe ten gaan. Desondanks toont Remmé zich niet onverdeeld op timistisch. „Het ging de laatste anderhalve week eigenlijk niet zo denderend", aldus de kilome tervreter. „Het is dus nog even afwachten. Ik ben erg gemoti veerd, maar als het lichaam niet wilt houdt het toch snel op. Een slechte generale repetitie wordt dikwijls gevolgd door een goede uitvoering, zullen we maar den ken." Peter Remmé start zondag op de Coolsingel met een tijd onder de twee uur en veertig minuten voor ogen. Hij realiseert zich dat de basis voor dat doel in de eer ste kilometers gelegd zal moeten worden. „Die massa van tiendui zend deelnemers is voorlopig nog een schrikbeeld voor me. Ik vraag me af of de wegen dat aan kunnen", legt hij uit. „De Cool singel is wel breed, maar toch ook weer niet zó lang. Als je daar niet in de voorste gelederen van dat enorme pak mensen loopt verspeel je kostbare minuten die je gedurende de rest van de wed strijd toch weer in moet lopen." Mocht Peter Remmé er zondag niet in slagen om zijn persoonlij ke record met minstens ander halve minuut te verscherpen heeft hij nog altijd de Marathon van New York in november als stok achter de deur. „Als ik mijn doel in Rotterdam bereik, wordt New York een heerlijk vakantiereisje. Maar als het niet lukt ga ik me, na in mei eerst nog naar de halve mara thon van Istanboel te zijn ge weest, een hele zomer op New York voorbereiden. Ik zal er al les voor doen om dit jaar dat doel te bereiken", zegt hij. De be zetenheid voor het hardlopen spreekt uit zijn woorden. „Het is inderdaad een verslaving", be aamt hij. „Ik denk wel eens: ik ga vandaag eens lekker met een goed boek op de bank zitten, maar toch moet er dan eerst nog een tijdje gelopen worden." Zelfs tijdens de januari- en fe- bruari-stormen was Remmé niet binnen te houden. „Je hoort dan wel eens vragen of je wel in orde bent. En dan hebben ze eigenlijk toch wel gelijk." Wim de Meester overhandigt het duizendste lid José de Wilde de lidmaatschapskaart(He«/c Hommers) TERNEUZEN - Met de aanmelding van het 1000ste lid bereikte de Terneuzense Bedrijfs Volleybal Bond (Bevobo) deze week een mijlpaal in het 21-jarige bestaan van de organisatie. José de Wilde, in volleybalkringen beter bekend als (oud-speel ster van Morres Hulst) José de Theye en tegenwoordig nog actief als speelster van CVC Clinge, werd vorige week door de vereni ging De Hoop bij de organisatie ingeschreven. Nadat de laatste avondpartijen dinsdag even werden stilgelegd bood een gelukki ge voorzitter Wim de Meester haar namens de Bevobo spelers- kaart nummer 1100 aan („onze eerste secretaris zette het meteen groot op en is bij honderd begonnen", gaf De Meester een verkla ring) en liet dat gebaar vergezeld gaan van een bloemetje. „Qua niveau hebben we met deze inschrijving ongetwijfeld winst ge boekt, maar we vinden het zeker zo belangrijk dat je je in dit recreatieve gezelschap thuis voelt", zei De Meester ook. Die woorden inspireerden de ploeg kennelijk: De Hoop, dat na pro motie uit de tweede klas knokt om in 1B te blijven, won met 3-1 van V.& V. en stelde daarmee het eersteklasserschap veilig. José de Wilde had een belangrijk aandeel in de overwinning. Op weg naar de elfhonderd leden schreef de Bevobo-organisatie deze week ook het 1001ste lid in. Ook dat was een vrouw van niveau: Mireille Uhlenbusch, sportleidster van de gemeente Ter- neuzen, startte dinsdag meteen in de ploeg. „Het gaat fantas tisch", keek Wim de Meester tegen de ledenwinst aan. AXEL - Met een kalender, waarop de Zevendraaiers- koers in Zuidzande op zon dag 22 april de traditionele opening van het seizoen vormt, die verder ook nog startgelegenheid biedt in een groot aantal (bijna twintig) criteriums en daarnaast een kampioenschap en de 5 Uren van Hulst afwerkt, gaat de Zeeuws-Vlaamse trimfedera- tie haar twaalfde wieier jaar gang in. „Daarmee zitten we dan onge veer op dezelfde lijn als vorig jaar", licht federatie-secreta ris Bram van de Velde uit Axel het programma toe. Van de Velde, die met voorzitter Honoré van Waes en be stuursleden Willy Tanghe, Jo- han Krap en Eddy de Schrij ver de belangen van de federa tie dient, is daar uiterst tevre den mee. Nadat de 'kinder ziektes' uit de beginjaren ver wijderd werden is de federatie in rustig vaarwater gekomen en draait het peloton de laat ste jaren als de spreekwoorde lijke trein. „En dat blijft ook nog wel even zo", durft de fe deratiebestuurder wel te voorspellen. Niet bang voor de grotere in vloed die de WAOD in Zeeuwsch-Vlaanderen lijkt te krijgen'? „In geen geval. We spelen het spel met twee cate gorieën: De A-groep en de ca tegorie Recreanten/Vetera nen. De eerste puur gericht op prestatie, de tweede ook toe gankelijk voor de echte re creant. Waarbij we natuurlijk hopen dat uit die laatste groep constante doorstro ming van jonge renners naar het A-peloton komt, omdat anders toch vergrijzing dreigt", weet Van de Velde. „We hebben in de achterlig gende jaren inmiddels wel er varen dat onze organisatie aantrekkingskracht heeft op een aantal soorten renners. We geven bijvoorbeeld da kans aan jonge mensen om uit te vinden of ze in hun favorie te sport ooit enig niveau kun nen halen. Je zou ons een springplank kunnen noemen, ja". In beide pelotons krijgt de Zeeuws-Vlaamse trimfedera- tie de laatste seizoenen tel kens ongeveer dertig deelne mers aan de start. Een bezet ting die midden in het seizoen vaak ook maar door comitees met een KNWU-startlijst wordt gehaald. „En zonder daar nou direct mee te willen adverteren staat natuurlijk recht overeind dat we goed koop werken. We hebben een lager prijzengeld, verlenen as sistentie bij inschrijving en prijsuitreiking, beschikken over een eigen jury en een speaker. Kortom, we zijn self supporting. Toch heel wat voordelen boven andere orga- nisaties", meent Bram van de Velde te mogen stellen. Zo denken ook heel wat Zeeuws-Vlaamse comitees er waarschijnlijk over. Vooral de minder draagkrachtige, die de kermis in het dorp toch met een koers willen opluiste ren, gaan met de federatie in zee. Als bewijs daarvan wijst hij naar een paar nieuwkomers: Oostburg, IJzendijke en Noordstraat zijn dit jaar op de kalender gekomen. Pure winst dus. „We voelen ons dus best hap py. Dat wil overigens niet zeg gen dat we geen oog hebben voor negatieve zaken. Die zijn er op het ogenblik echter wei nig. We hopen alleen dat er wat jong bloed komt, want het peloton vergrijst wel", be sluit Bram van de Velde. De Zevendraaierskoers, de ope ning van het trimseizoen in Zeeuwsch-Vlaanderen, moet zondag de aanloop vormen voor een succesvolle twaalfde jaargang. 22/4: Zuidzande (A/Recr./ Vet.); 30/4: St. Jansteen (A Recr./Vet5/5: Oostburg (AI Recr./Vet.); 12/5: Westdorpe, kampioenschap voor alle ca tegorieën; 23/5: St. Jansteen (A/Recr./Vet.); 24/5: Biervliet (.A/Recr./Vet.);- 4/6: Acht van Eede (A/Recr./Vet.); 5/6: IJ zendijke (A/Recr./Vet.); 9/6: Vogelwaarde, afwachting Zeeuws-Vlaams Wielerweek end (A); 16/6: Lamswaarde ((A/Recr./Vet.); 30/7: Biervliet (A); 12/8: Hulst, Vijf Uren van Hulst; 19/8: Noordstraat (AJ Recr.); 25/8: Hengstdijk (A Recr.); 9/9: Cadzand (A). m m.4 Bram van de Veldelfoto Camile Schelstraete Florent Heijens in actie(fofo Camile Schelstraete) TERNEUZEN - Van 27 tot en met 29 april wordt in het Gel derse Hengelo het Nederlands kampioenschap biljarten vier de klas bandstoten gehouden. Een van de (acht) deelnemers aan deze nationale eindstrijd is Florent Heijens uit Terneuzen. Niettegenstaande het feit dat de 55-jarige speler van de biljart vereniging DOW in Hengelo ze vende (en voorlaatste) is ge plaatst, acht hij zich zeker niet kansloos voor de titel. „Het moet zelfs al raar gaan als ik daar geen kampioen word",zegt hij, maar voegt er meteen aan toe dat die prognose als een grapje opgevat dient te worden. Florent Heijens baseert een der gelijk resultaat namelijk eerder op de factor geluk dan op de ei gen kwaliteiten. En over geluk heeft hij dit seizoen bepaald niet te klagen. Dat beseft hij trou wens zelf het best: „Uit de voor wedstrijden vierde klas band stoten in het district kwam ik als drieëntwintigste tevoorschijn. Dan reken je natuurlijk nergens meer op. Maar een paar dagen voordat de finales in het district begonnen hoorde ik van Roger Meulblok dat hij alsnog was op geroepen omdat er veel afzeg gingen waren. En Roger was tweeëntwintigste geworden. Als je zoiets hoort hoop je natuurlijk dat je zelf ook nog een telefoon tje krijgt", schetst Florent Heij ens de aanloop naar de districts finale. Een dag voor het toernooi in Groenendijk begon kreeg hij van wedstrijdleider Paul de Kort alsnog de uitnodiging om in de GBC-poule van start te gaan. Florent Heijens, vorig sei zoen in Walsoorden in deze disci pline districtskampioen gewor den, kon zijn titel toch weer ver dedigen. „Dan slof je natuur lijk", beseft hij nu nog. De Dow-speler benutte die ultie me kans echter voortreffelijk. Niet alleen prolongeerde hij zijn titel (op exact dezelfde datum als een jaar eerder), maar een uitstekend moyenne (1.61) be zorgde hem ook promotie naar de derde klas. En toen Roger Meulblok na winst in de andere poule met een hoger moyenne liet weten niet naar de geweste lijke eindstrijd te gaan kwam die uitzending terecht bijFlorent Heijens. De tweede keer dat het geluk hem toelachte. Op naar Kaatsheuvel dus. In die strijd met de acht besten uit de districten kende de Temeuze naar een fantastische start: „Sinds ik voor de bond speel is het vaste prik dat ik mijn eerste partij in een toernooi altijd ver lies. In Groenendijk was dat niet het geval en ook in Kaatsheuvel kwam ik als winnaar uit de ope ningsronde. Toen voelde ik dat ik weer een goed kampioen schap ging spelen", kijkt Heij ens temg. Het bijgeloof dat winst in de eerste ontmoeting de garantie biedt voor een sterk op treden werd bevestigd: vijf par tijen op rij bleef Florent Heijens in Kaatsheuvel ongeslagen. Hij ging pas onderuit in de -Zeeuw- se- finale tegen Leo de Jonge van het district Schouwen-Duive- land. Florent Heijens van het district Zeeuwsch-Vlaanderen kreeg in Kaatsheuvel de zilveren bondsmedaille omgehangen. Maar de geboren Temeuzenaar „ik ben op de Baandijk geboren, maar na daar lang te hebben ge woond voel ik me toch Philippi- nenaar") 'slofte' voor de derde keer: De Jonge had een te hoog moyenne gescoord en mocht daarom niet naar het NK in Hen gelo. 'Tweede man' was ...Flo rent Heijens uit Temeuzen. „Ik neem aan dat je zachtjesaan begint te snappen waarom al die andere jongens in Hengelo kans loos zijn. Als je in één seizoen zo veel geluk hebt kun je de harmo nie eigenlijk al op voorhand bestellen", zegt Florent Heijens. Maar ook als het bijna spreek woordelijke geluk, dat dit sei zoen voor een aantal hoofdprij zen zorgde, hem in Hengelo plots in de steek laat, kijkt de boek houder van Dow op een topjaar temg. „Maar, hoewel ik me niet spe ciaal op dit kampioenschap heb voorbereid („ik train niet zo graag") heb ik er toch alle ver trouwen in dat ik met een leuk resultaat naar huis kom. Ik ben van niemand bang. De man die in Hengelo eerste is geplaatst is met 1.61 binnen gekomen. Dat heb ik in het district ook ge speeld. Er is slechts één 'maar', ik moet wel de eerste partij win nen. Lukt dat onverhoopt niet, dan hou ik er toch een mooie her innering aan over. Want hoeveel Zeeuwse spelers gaan er nou he lemaal naar een nationale eind strijd", besluit Florent Heijens. ZAAMSLAG - Kort na afloop van de tweede wereldoorlog schoten (sport)verenigingen als paddestoelen uit de grond. In Zeeuwsch-Vlaanderen ontston den er in het eerste decennium van de wederopbouw vooral en kele voetbalclubs, die in het za terdagvoetbal uit zouden gaan komen. Zaamslag is één van die verenigingen; afgelopen woens dag was het exact veertig jaar geleden dat de club opgericht werd. In het jubileumjaar zijn er nog steeds volop mogelijkhe den aanwezig om de degradatie van vorig seizoen naar de vier de klas weer 'ongedaan' te ma ken. Slechts twee punten ach terstand scheidden Zaamslag momenteel van leider VVC'68 uit Halsteren, dat bovendien volgende week op bezoek komt. De oorlogsjaren lieten ook op voetbalgebied nadrukkelijk hun sporen na in Zaamslag. Immers, vlak voordat de tweede wereld brand uitbrak, werd de bestaan de club ZSC bij gebrek aan vol doende leden opgeheven. Maar na de oorlog duurde het dus niet lang voordat er opnieuw in club verband gevoetbald kon worden in Zaamslag. 17 april 1950. In de kapsalon van Lensen aan het Plein in Zaam slag wordt de oprichtingsverga dering van de nieuwe voetbal vereniging gehouden. Het was in feite noodzaak dat er toen een voetbalclub werd opgericht in Zaamslag. Immers, er was toen al een korfbalvereniging in het dorp, maar die had geen eigen veld. De gemeente wilde wel een sportveld beschikbaar stellen, maar dan diende er naast de korfbalclub nog een gebruiker te zijn. Dat probleem loste zich die avond dus op. De club telde met een achttien spelende leden, ter wijl er vijf bestuursleden werden gekozen. Het vijftal F. van de Velde, R. de Ridder, J. Serra- rens, C. Overbeeke en voorzitter W. de Feijter moesten de kar trekken. Overigens had de nieuwe club, die de naam vv Zaamslag had mee gekregen, al snel een spon sor. Een plaatselijke kleding zaak stelde (toen al!) shirts be schikbaar. Maar.... toen de eer ste wedstrijd gespeelde moest worden, waren deze 'truien' er nog niet. Elf Zaamslagse spelers gehuld in wit overhemd of ge woon hemd traden toen aan te gen Spui; het resultaat van die eerste wedstrijd was 1-1. In het eerste jaar na de oprich ting werd er overigens nog niet in competitieverband gespeeld door de groen-witten uit Zaam slag. Er werden enkel vriend schappelijke ontmoetingen af gewerkt tegen clubs uit de buurt, zoals AZVV, Hoek en Spui, maar ook tegen bijvoor beeld het toen nog bestaande Driewegen (later opgegaan in Terneuzense Boys) en ook tegen een team uit de buurtschap Reu- zenhoek. Pas in het seizoen 1951/1952 sloot Zaamslag zich aan bij de KNVB en konden de eerste com petitiewedstrijden worden ge speeld. Overigens was er nog al tijd geen eigen terrein, waardoor de thuiswedstrijden gespeeld werden in Boschkapelle. In 1953 kwam er een einde aan die situa tie; in dat jaar, waarin ook voor de eerste maal een kampioen schap werd behaald (promotie naar de eerste klas moest toen nog via een promotiecompetitie worden verkregen, maar daar slaagde Zaamslag niet in), werd het terrein aan de Polderstraat in gebruik genomen. In de eerste vijfentwintig jaar van het bestaan bleef Zaamslag steeds een afdelingsclub, die re gelmatig heen en weer resisde tussen eerste en tweede klas. Verblijf in de eerste klas van de afdeling duurde nooit erg lang. In 1968 besloot het bestuur van de club dat er maar eens een ein de aan die situatie moest ko men. Er werd een trainer, Ko Cornelissen, aangetrokken. En dat bleek later een 'gouden greep' te zijn. Immers, na twee seizoenen in de tweede klas van de afdeling werd de titel gepakt, waarna aan het einde van het seizoen 1973/1974 ht kampioen schap in de eerste klas werd be haald en er dus gepromoveerd werd naar de vierde klas van de KNVB. Ook dat verblijf duurde niet lang: slechts één jaar speel de Zaamslag in die klasse. De ploeg stoomde meteen door naar de derde klas. Trainer Cor nelissen vond toen dat hij lang genoeg bij Zaamslag was ge weest. Hij werd opgevolgd door Ad Versluijs, die momenteel hulptrainer is bij eredivisieclub Willem II. Met de komst van Versluijs bra ken er ook enkele turbulente ja ren aan. Versluijs, toen als be roepsvoetballer actief in België bij Berchem Sport en Cercle Brugge, schuwde de publiciteit niet en kwam menigmaal in con flict met -vooral- de scheidsrech ter. Regelmatig moesten wed strijden tijdelijk gestaakt wor den omdat de trainer weer eens in de clinch lag met de recht spreker van dienst. Toch beleefde Zaamslag toen sportief gezien goede jaren; inde competitie lag de titel een paai maal voor het grijpen en vooral ook in de bekerstrijd was Zaam slag een gevreesde tegenstan der. Eerste en tweedeklassers kwamen met angst en beven naar Zaamslag toe. Tweedeklas sers als (toen) Altena en AZVV werden zelfs uitgeschakeld, ter wijl eersteklasser Kozakken Boys slechts moeizaam en met veel geluk de Zeeuws-Vlamin gen uit het bekertoernooi kegel de. Inmiddels is Zaamslag vier deklasser. Na enkele jaren tegen de degradatie gevochten te heb ben, werd aan het eind van het vorige seizoen afscheid van de derde klas genomen. Na twee be slissingswedstrijden tegen Ka- pelle (de eerste, in Kruiningen, eindigde in 0-0, waarna in Kloos- terzande met 0-4 het onderspit werd gedolven) moest de ploeg terug naar de vierde klas. Overigens draait Zaamslag in die klas nog altijd mee in het ti telgevecht; het zou ongetwijfeld een mooie bekroning worden van dit jubileumjaar, waarin de club overigens al heel wat stor men heeft moeten doorstaan. Ja zelfs al een bestuurscrisis heeft overleefd. Overigens zal het jubileum niet al te uitbundig worden gevierd. Voorzitter Nico Bakker van de jubileumcommissie: „Finan cieel heeft de vereniging een erg moeilijke periode achter de rug. We hebben ih eerste instantie wel gedacht aan een jubileum wedstrijd tegen een profclub, maar we wilden ons niet in de nesten werken met een dure club. Financieel was dat gewoon niet haalbaar. Daarom hebben we dat snel uit ons hoofd gezet". De jubileumcommissie had zich ten doel gesteld voor alle leden een activiteit op touw te zetten. Daarin is ze ook geslaagd. Voor de senioren en A-junioren zijn er toernooien gepland, terwijl voor de jeugd de KNVB-voetbaltruck zijn tenten één dag op zal slaan in Zaamslag. ZAAMSLAG - Morgen, zaterdag, viert de voet balvereniging Zaam slag officieel het veer tig-jarige bestaan van de club. Dat gebeurt met een receptie en aanslui tend een feestavond voor de leden. De ver schillende activiteiten rond het jubileum lig gen voornamelijk op het sportieve vlak met toer nooien. 18 augustus wordt de jubileumvie ring afgesloten. Dan komt de KNVB-voetbal- truuk naar Zaamslag. Het complete jubileum programma ziet er als volgt uit. 21 april: receptie van 19.00-20.30 uur in res- tauarnt De Kraag; vanaf 21.00 uur is er voor de le den een feestavond met een optreden van onder meer conferencier Frans de Schepper. 19 mei: toernooi voor A- junioren en lagere elftal len. Deelnemende ploe gen zijn bij de A-junioren Sluiskil, Hoek, Wemel- dinge, Biervliet en Zaamslag. Bij de lagere elftallen: IJzendijke 3, Koewacht 3, Spui 2, Zaamslag 3 en 4. 24 mei: veteranentoer- nooi met deelname van Temeuzen, Terneuzense Boys (twee teams), Krui ningen en Zaamslag. 26 mei: toernooi voor eer ste en tweede elftallen met deelname van Steen, Vogelwaarde, AZVV, Terneuzense Boys en Zaamslag. 18 augustus: KNVB- voetbaltruuk voor alle jeugdleden. Jubileumcommissie Voor de viering vam dit jubileum te organiseren is er door de vereniging een jubileumcommissie gevormd. De samenstel ling hiervan is als volgt. Voorzitter Nico Bakker, secretaris/penningmees ter Willy Kayser en de le den Theo Scheffer, Krijn den Hamer en Dirk Roodzant. (Advertentie) V A bij ons het laagst in prijs j y S Informeer vrijblijvend üC^SINDS 1910 VERTROUWD VAKMANSCHAP» X Fred, van Eedenstraat 1 ÏTERNEUZEN Tel. 01150-13456 Hof te Zandeplein 17 ^KLOOSTERZANDE Tel. 01148-1412

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 42