SLAGERIJ 6LANKENBURGH 24,00 14,00 15,60 12,40 GEMEENTE DOMBURG mededelingen t GEMEENTE MIDDELBURG 2 kilo doorregen runderrollade 1 kilo runder- rlbrollade 1 kilo varkens filetrollade 1 kilo procureur- rollade Extra voordelig deze week: 500 gram cordon bleu 500 gram varkensfilet 1 kilo rundergehakt 8,50 7,00 1 kilo verse worst7,00 1 kilo braadlappen19,00 1 kilo magere runderlapgen15,00 1 kilo mager gerookt spek7,80 1 kilo gehakt half-om-halt7,50 Bestellingen vanaf 20 kiln worden znnder prijsverhoging thuisbeznrgd. 5 kilo magere hamlappen 5 kilo rlbkarbonade 5 kilo bieflappen 5 kilo dikke riblappen 5 kilo fijne riblappen 5 kilo mager spek 56,- 56,- 95,- 62,- 56,- 28,- Boomstammetjes 4 halen/3 betalen 150 gram schonderham2,30 100 gram gebraden rosbief2,80 100 gram gebraden varkensrollade1,70 GEMEENTE VEERE s t 10,20 12 w AFWEZIG P. F. de Doelder M. J. KOOIMAN AFWEZIG 16-4 t/m 30-4 Bestuurscommissie Culturele Zaken Comissie Sociale Zaken Bestuurscommissie Welzijn Kantoren gesloten Bestemmingsplan Monumentenvergunning ^Eerste kwaliteit Altijd extra voordeel Vers van het mes Korte Noqrdstraat 49-51, Middelburg, tel. 12914. Iedere woensdag en donderdag Voor uw diepvriezer: u GEMEENTE WESTKAPELLE I PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 11 APRIL 199 Geboren 6-4-1990 LINDSEY WILHELMINA JOHANNA dochter van Wim en Anne Maljers-de Meij C. Visstraat 8 4364 BD Grijpskerke Telefoon 01189-2401 Door een tragisch ongeval is bij Los Angeles om gekomen onze lieve vriend HANS GOOSSENS op de leeftijd van 37 jaar. 's-Gravenpolder: Anne en Stephan 10 april 1990 Bedroefd delen wij u mede dat, na een langdurige ziekte en moedige strijd, wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en schoondochter EMMA MARIA BLAAKMAN echtgenote van Jan Adriaan Blok op de leeftijd van 53 jaar. Breskens: J. A. Blok Sjaak en Lilian Blok-de Graaf Sebastiaan Olivier Vera en Peter Verduijn-Blok J. A. Blok M. A. Blok-Govers Familie Blaakman Familie Blok 4511 BR Breskens, 10 april 1990 Julianastraat 7 De plechtige uitvaartdienst gevolgd door de ter aardebestelling, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrijdag 13 april om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Barbara te Breskens. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegen heid tot condoleren in gebouw de 'Uitkomst'. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. Met droefheid geven wij kennis dat, ten gevolge van een noodlottig ongeval, van ons is heenge gaan mijn lieve man en onze lieve vader en opa TEUNIS VAN DER HORST in de leeftijd van 59 jaar. M. P. van der Horst-Bos Cor van der Horst Tonny van der Horst Ed en Nan Schreij Edkar, Leroy 4383 VR Vlissingen, 9 april 1990 H. Segherslaan 222 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen: donderdag a.s. van 12.45-13.15 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 12 april a.s. om 13.30 uur op de algemene be graafplaats te VUssingen. Vertrek van het rouwcentrum om 13.15 uur. Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden door een tragisch onge val van onze zeer gewaardeerde collega, oud-col lega TEUNIS VAN DER HORST Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en familie zeer veel sterkte toe. Namens collega's, oud-collega's en directie Gieterij Middelburg B.V. Middelburg, 10 april 1990 Wat buigt gij u neder, o mijn ziel, en zijt gij onrustig in mij? Hoop op God, want ik zal Hem nog loven, mijn Verlosser en mijn God! Psalm 426 Na een leven waarin wij allen mochten delen in haar liefde en aandacht is nog vrij onverwachts, na een liefdevolle verzorging in 'Der Boede', afd. Wilhelmina, van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder en vriendin WILLEMINA KAATJE MOERLAND-VAN LUIJK op de leeftijd van bijna 76 jaar. Middelburg: P. Moerland Rijswijk: K. J. Moerland E. P. M. Moerland- Goedegebuure Halsteren: J. K. Moerland L. L. Moerland-van Dijke Middelburg: C. E. de Jongh-Moerland G. H. de Jongh Oisterwijk: P. W. Moerland J. L. Moerland-van Dijke Klein- en achterkleinkinderen Middelburg: Mevr. J. P. de Kuijper Koudekerke, 10 april 1990, Huize 'Der Boede' Correspondentieadres Kruitmolenlaan 57, 4337 KP Middelburg. De rouwdienst welke geleid wordt door de wel eerwaarde heer ds. B. J. W. Schelhaas, zal gehou den worden op zaterdag 14 april om 11.00 uur in de Thomaskapel, Vrijlandstraat te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Middel burg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraaf plaats. Heden overleed onze tante en oudtante P. VREKE-PROVOOST J. van der Krift M. T. van der Krift-Provoost Jopie en Ben Domburg, 10 april 1990 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoe der ADRIANA GOEDHART weduwe van Willem Oele op de leeftijd van bijna 77 jaar. Koudekerke: M. Oele E. C. Oele-Harte Kapelle: A. F. van de Velde-Oele G. M. van de Velde Kapelle: J. J. Oele-Nieuwdorp Biezelinge: M. N. Platteeuw-Oele P. D. Platteeuw Hansweert: N. J. de Keijzer-Oele J. P. de Keijzer Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, 10 april 1990 'Cederhof kamer 7 Correspondentieadres: Oude Havenstraat 3, 4421 HZ Biezelinge. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 13 april a.s. om 14.00 uur vanuit de aula op de algemene begraafplaats te Kapelle. Er zal een rouwdienst worden gehouden in de au la en een ieder die de dienst wil bijwonen, wordt verzocht om 13.30 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in het bovengenoemd gebouw. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft ge daan en betekend, delen wij u mede dat zacht en kalm is ingeslapen, na een liefdevolle verpleging in huize 'De Kraayert', onze geliefde vader, groot- en overgrootvader JAN VERMUË weduwnaar van Marina Maria Rotte eerder weduwnaar van Johanna Maria Boonman op de leeftijd van 78 jaar. Wilhelminadorp: N. G. Lemmens-Vermuë Remy Bant: G. N. Koeman-Vermuë W. Koeman Remco, Joeri Monster: L. D. Vermuë M. G. M. Vermuë-Ars Jantine, Christianne 's-Heerenhoek: C. A. van den Dries-Vermuë B. van den Dries Angèlla, Jan-Willem, Daniël Zevenbergen: D. L. Vermuë C. P. G. Vermuë-Huige Robbert, Joost Bergen op Zoom: M. J. Langenberg-Vermuë W. Langenberg Erno, Cindy Lewedorp, 9 april 1990 Huize 'De Kraayert', Deltastraat 2 Correspondentieadres Industriestraat 59, 4762 AE Zevenbergen. Vader is opgebaard in de rouwkamer van huize 'De Kraayert'. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op woensdag 11 april 1990 na de Avondwake, welke zal worden gehouden om 18.30 uur in de Kapel van huize 'De Kraayert' te Lewedorp. De plechtige gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 12 april 1990 om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafe nis zal plaatsvinden op het R.-K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in hotel 'De Korenbeurs', Heerenstraat 17 te 's- Heerenhoek. Bedroefd, doch dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder CATHARINA SPRUIJT weduwe van Cornelis Rijnhout in de leeftijd van 84 jaar. In dankbaarheid gedenken wij de liefdevolle ver pleging in 'Nieuw Zorgvliet'. Wolphaartsdijk: L. P. Rijnhout E. M. Rijnhout-Voois Arselaar (België): C. Rijnhout G. Rijnhout-Roefs Evelijn Wolphaartsdijk: José en Renee Wolphaartsdijk, 9 april 1990 'Nieuw Zorgvliet' Correspondentieadres Vliedbergstraat 32, 4471 CG Wolphaartsdijk. Onze moeder, oma en overgrootmoeder is opge baard in het Uitvaartcentrum van Begrafenison derneming 'Goes', Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woens dag 11 april van 18.30-19.00 uur. De uitvaartplechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatshebben donderdag 12 april om 10.00 uur in het crematorium te Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3. Zij die de plechtigheid wensen bij te wonen wor den verzocht tijdig in het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de condoléancekamer van het cremato rium. Met leedwezen namen wij kennis van het plotse ling overlijden van mevrouw L. FRANCKE-BRAND Oostkapelle: Piet en Ida Adriaanse Klaas en Ana Vreeke Oostkapelle, 9 april 1990 Uw medeleven na het heengaan van onze zoon NICO heeft ons goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Nico en Ida Kloet Vlissingen, april 1990. Met droefheid geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader en opa PIETER LOOF weduwnaar van Margaretha de Blaeij in de leeftijd van 84 jaar. M. P. Loof I. Loof-Jacobs Peter A. M. de Groot-Loof H. J. de Groot Nanda Marjan en Mare Vlissingen, 9 april 1990 Jac. van Ruysdaellaan 14 Correspondentieadres Torentrans 197, 4336 KK Middelburg. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 12 april a.s. om 12.00 uur op de algemene be graafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in het rouwcentrum. Vertrek van het rouwcentrum om 11.45 uur. In plaats van kaarten Heden is, na een liefdevolle verzorging in 'Ter Mantelinge'. van ons weggenomen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder PIETERNELLA JOHANNA VREKE-PROVOOST op de leeftijd van 92 jaar. Den Haag: J. Vreke G. Vreke-Grebello Harxheim (BRDi: Hans en Irmgard Anne Maastricht: Peter en Louise Mayra, Sander Domburg, 10 april 1990 Correspondentieadres: Ooststraat 12, 4357 BE Domburg. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 13 april om 12.00 uur op de begraafplaats te Domburg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'Het Schuttershof te Domburg. Op 10 april 1990 is overleden onze lieve en zorgza me moeder en oma, mijn lieve zuster RIETJE HOFFMAN-JAGTENBERG Hendrikjan Hoffman Tuuli Paananen Veerle, Veikko Willemwouter Hoffman Annejotte Hoffman Eric Hennes Elsebeth Nidschelm-Hoffman Tom Nidschelm Hendrikjaap, Annefloor Hanny Visscher-Jagtenberg Tak van Poortvlietstraat 7, Vlissingen De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 13 april 1990 om 11.30 uur op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Vertrek van huis om 11.15 uur. Correspondentie: Rijsdijk 57, 3161 HL Rhoon. 13 t/m 20 april WAARNEMING: A t/m K: J. de la Hayze L t/m Z: F. L. Berghauser Pont huisarts Van Hoogendorplaan 6 te Goes Collega's te Goes en Kloetinge nemen waar. Voor de vele gelukwensen, bezoek en kado's die ik mocht ontvangen op m'n 85ste-verjaardag zeg ik harte lijk dank. B. van Doeselaar Marnixflat 27 Goes BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de verzoeken om ver gunning ingevolge de Woningwet van 1. de heer J. Lievense voor het (ver)plaatsen van diverse tuinhuisjes aan Hoge Weide 35, 36, 41 en 42 te Oostkapelle, percelen kadastraal be kend gemeente Domburg, sektie K, nrs. 2147, 2146,2153 en 2152. 2. de heer C. de Visser voor het uitbreiden van de woning aan de Molenweg 26 te Oostkapelle, perceel kadastraal bekend gemeente Dom burg, sektie H, nr. 261. Bouwplan nr. 1 is in strijd met het bestemmings plan 'Burgvliet'. Bouwplan nr. 2 is in strijd met het bestemmingsplan 'Kom Oostkapelle'. De overschrijdingen zijn van dien aard dat toepas sing gegeven kan worden aan artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Op grond van dit artikel kunnen burgemeester en wethouders vrijstelling verlenen van de voorschriften van de geldende bestemmingsplannen. Zij achten vrij- sRplling in de onderhavige gevallen aanvaardbaar en zijn voornemens de gevraagde vergunningen te verlenen. In verband hiermee liggen bedoelde bouwplannen tot en met 25 april 1990 ter gemeen tesecretarie, Markt 1 te Domburg op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ie der hiertegen schriftelijk gemotiveerde bezwaren inbrengen bij ons college. Domburg, 11 april 1990. Burgemeester en wethouders van Domburg, de burgemeester, H. W. Hietkamp, de secretaris, H. Coerts. L Openbare vergadering met spreekrecht op donderdag 12 april om 15.45 uur in het stadhuis. Seer. mw. J. Cijsouw (tel. 75575). Openbare vergadering met spreekrecht donderdag 12 april om 19.30 uur in het stadhuis. Secr. dhr. 1.1. Groenenberg (tel. 75431). Openbare vergadering met spreekrecht op woensdag 18 april om 16.00 uur, in het stadhuis. Secr. dhr. A. 1. Wien (tel. 75560). Als u tijdens één dezer vergaderingen over een of meer van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven kunt u gebruik maken van het spreekrecht. Maak hiervoor een afspraak met de commissiesecretaris. Bij deze secretaris en bij bureau voorlichting liggen de stukken om in te zien. Alle gemeentelijke kantoren zijn gesloten op vrijdag 13 april (Goede Vrijdag) en maandag 16 april (tweede paasdag). Dit geldt ook voor de kunstuitleen Balans 17. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 18a van de wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Magistraatwijk voor de aanbouw van een tuinkamer op het perceel Park de Moucheron 30. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 13 april 1990 gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bezwaar heeft tegen de uitvoering van dat voornemen, zijn bezwaren schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Van 17 tot en met 30 april 1990 ligt op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie een aanvraag om een wijzigingsvergunning ter inzage voor het monumentenpand Dam 61. Gedurende bovengenoemde periode kunnen eventuele bezwaren schriftelijk gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Zie voor meer gemeentelijke informatie de wekelijkse voorlichtingsrubriek 'Door het Oog van de Lange Jan' in de Faam. Bestellingen vanaf 20 kilo worden zonder prijsverhoging thuisbezorgd. BEKENDMAKING De burgemeester van Veere maakt bekend, dat burgemeester en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen: - van het bestemmingsplan Serooskerke (eerste herziening) teneinde de verbouw en het gebruik van een bedrijfsgebouw aan de Wilgenhoekweg 13-15 te Serooskerke mogelijk te maken; - van het bestemmingsplan Buitengebied ten einde de bouw van een woning mogelijk te ma ken op een perceel aan de Hondegemsweg te Serooskerke (bedrijfsterrein Meijers). Bovengenoemde plannen liggen gedurende 14 da gen na de datum van deze publicatie voor een ie der ter inzage ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze termijn kunnen even tuele bezwaren tegen de plannen aan het college van burgemeester en wethouders schriftelijk ken baar worden gemaakt. Veere, 11 april 1990. De burgemeester voornoemd, A. H. den Boon Burgemeester en wethouders maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 31 van de wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat door hen de volgende vergunning ingevolge de wet verontreiniging oppervlaktewater is verleend aan L. Peene, Koestraat 21 te 4361 BE Westkapel- le, voor het lozen van afvalwater afkomstig var) een zagerkwekerij aan de Hogeweg op de gemeen telijke drukriolering. Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken lig gen vanaf heden gedurende een maand ter meentesecretarie ter inzage, op werkdagen van 09.00 tot 16.00 uur. De beschikking ligt tevens ter inzage op maandagen van 18.00 tot 20.00 uur, waarvoor vooraf telefonisch een afspraak dient te worden gemaakt met de gemeentesecretarie, afd. hinderwetzaken. Tegen de beschikking staat tot 11 mei 1990 be roep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, lid 2 of 28, lid 1 onder c, van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, lid 2 of 28, lid 1 onder c, van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroeps termijn van kracht, tenzij vóór deze datum be roep is ingesteld en met toepassing van artikel 60A van de wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking, dan wel tot het treffen van een voorlopige voorzie ning. Het beroepschrift moet worden gericht aan H. M. de Koningin en moet worden gezonden de Raad van State, afd. geschillen van bestuur, Postbus 20019 te 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afd. geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht, voordat op dat verzoek is beslist. Westkapelle, 11 april 1990. Burgemeester en wethouders voornoemd, H. A. van Maldegem, burgemeester, C. van Hercules, secretaris.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 12