PZC Gorospe slaat in klimtijdrit toe an Oeveren een uel aan de kant chrooten positief Meespelen Kist nog onzeker Ron van Huizen: erop of eronder Tim van Dijk vindt opnieuw inspiratie sport sport op tv 43 FIFA vindt toestand van velden alarmerend opspeler Filip Versluys wordt trainer Arnemuiden is klaar voor Serooskerke voetbal in zeeland Middelburg in kapitale krachtmeting ZATERDAG 7 APRIL 1990 oelgroep Flo-Jo is in verwachting lubkampioen aalvoetballers erneuzen doen en stapje terug Arnemuiden Bevelanders Vlissingen Goes Zierikzee Bij start mixed-competitie Overbezetting Ludo et Emergo Hulster Ambacht I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I eugdplan bij tennisclub Hoek OEK - De tennisclub Hoek eeft met ingang van dit jaar en aantrekkelijk jeugdplan op- esteld. Door de samenwerking et het Racketcentrum in Ter- euzen kan jeugd uit Hoek het ele jaar door zowel binnen als uiten tennissen. Dat mag een nieke vorm van samenwer- ing heten. e aanwas van de jeugd is de aatste jaren bij de Hoekse ver- niging sterk verminderd. Er is prake van een 'vergrijzing'. On er de 180 leden bevinden zich lechts 26 jeugdleden. Dat biedt e weinig garantie voor de toe- omst, vindt het bestuur van VH, dat met de nieuwe opzet en grote inspanning voor de 1 wil leveren, lip Versluys is als trainer voor e jeugd aangetrokken. Deze opspeler weet wat er te koop is n het tenniswereldje. Hij kan ogen op een ruime ervaring in et omgaan met de jeugd. „Ik en in Eeklo destijds met zestien inderen begonnen. Na vier aanden was dat aantal vijf r zo groot (80). Het is moeilijk m dit als vergelijkingsmate- iaal te gebruiken, maar ik heb oede hoop dat we in Hoek er in ïllen slagen een aantal jonge- bij elkaar te houden", zegt de elgische tennisleraar. e groep waarop de vereniging ich vooral richt is de leeftijdsca- egorie van 8 tot 13 jaar. De kin eren van de basisscholen in oek worden via een schrijven p de hoogte gesteld van de ken- ismakingsdagen. Filip Ver- luys begon zelf met tennissen p jeugdige leeftijd. Hij bleek al auw een talent te zijn. In Vlaan- eren stond hij op de prestatie- ijst als nummer zes hoog geno- eerd. ■en auto-ongeluk hield de Belgi- che speler anderhalf jaar uit ompetitie. Bijna twee jaar gele en werd hij benaderd door Jack obbelaar om tennislessen te omen geven in het Racketcen- rum in Temeuzen. De 23-jarige ennisser traint nu alle niveaus n Temeuzen. En toen het be tuur van de tennisvereniging "oek met het voorstel kwam, apte Filip Versluys ook direct Ce. cieel moet dit plan uiteraard aantrekkelijk worden ge maakt", aldus Versluys. TVH- voorzitter Hans Hartman zegt dan ook: „Er is in het verleden te weinig naar de jeugd omgeke ken. Voor je het weet heb je een vergrijzing onder de leden. We moeten toekomstgerichter gaan werken. Vandaar dit jeugdplan. Opmerkelijk is wel dat we vorig jaar een jeugdlid, Boas Bierings, als onze clubkampioen mochten huldigen." „Er zijn inmiddels uitnodigin gen naar de scholen verstuurd, maar we willen verder gaan in onze benadering", zegt de voor zitter. „Het sportuurtje op de school zou gebruikt kunnen wor den voor een tennisuurtje. Ik denk dan aan de ochtenduren." De contributie voor de jeugd wordt bewust laag gehouden. Hartman: „De vereniging neemt de kosten van de tennisleraar voor haar rekening, zodat alleen de baanhuur in het Racketcen- trum overblijft die vanwege de goede contacten met Dobbelaar ook niet noemenswaardig hoog zullen zijn." Filip Versluys heeft een aantrek kelijk programma samenge steld. Een jeugdcomité is opge richt om het plan te doen slagen. Op 11 en 25 april zijn er info-da- gen van 13.00 uur tot 15.00 uur op de tennisbaan in Hoek. De ten nisleraar start op dinsdag 24 april een cursus voor beginners die in totaal twaalf weken (elke dinsdag) zal duren. Versluys: „Daarna begint de grote vakantie, maar ook in de eerste weken van de zomer vakantie starten we twee projec ten. Eerst hebben we eind juni 1 'v 'v v Filip Versluys begint met optimisme aan het jeugdplan (foto Camile Schelstraete) NEW YORK (Reuter) - Drievoudig Olympisch kampioene Florence Griffith is in blijde ver wachting. Haar baby wordt in november ge boren. ,Als een vereniging iets spe ciaals voor de jeugd kan doen, an komt de rest vanzelf. Finan- LEGAZPIA (ANP) - De Spaanse wielrenner Julian Go rospe heeft gisteren met enige hulp van zijn landgenoot Miguel Indurain zijn leiderspositie in de Ronde van Baskenland niet meer in gevaar laten komen. In de af sluitende klimtijdrit reed hij overtuigend genoeg om de 30e editie op zijn conduitestaat te kunnen schrijven. Die van 1983 stond daar al op. Gorospe hield in de individuele rit tegen de klok over 7,5 kilometer specialisten als Rolf Gölz, Indurain en Erik Breukink, tevens zijn naaste belagers, achter zich. De etappewinst moest Gorospe evenwel laten aan de vrij onbekende Canadees Bryan Walton. Gorospe benaderde de tijd van Walton (10.28) tot op een seconde. Indurain, Breukink en Gölz gaf enkele tellen meer toe. Veel waardering ging uit naar Tom Cordes, die zijn werkgever Jan Raas FICP-punten blijft bezorgen. De renner eindigde als vijfde en beste Nederlander in het eindklassement. Cordes dankte dat aan een goede tijdrit, maar in het eer ste gedeelte van de etappe over 120 kilometer met een venijnig bergje in de slotfase ging hij ook met de besten mee. Indurain brak de koers open, zette een aantal bela gers van Gorospe en passant op achterstand en won bo vendien de rit, door tijdens de laatste kilometer een klein gaatje te slaan. De Westduitser Udo Bölts werd op EIST (ANP) - Ronald van Oe- eren van RBC is voor één wed strijd geschorst. Ook Peter arsson en Richard Witschge 'an Ajax moeten één duel aan e kant blijven. Het duo liep het fgelopen weekeinde in het uel met Feyenoord tegen de erde gele kaart aan. Hetzelfde eldt voor de Feyenoorders Pie- er Keur en Ton Lokhoff. 'oor één duel geschorst zijn: an Oeveren, Kerstens (beiden BC), Fühler (Veendam), Lars on, Witschge (beiden Ajax), dam, Hoekman (beiden FC en Haag), Scherpen, Bosch, an de Wildenberg (allen Em- en), Keur, Lokhoff (beiden eyenoord), Trentelman (De raafschap), Bouwens, Baas ERNEUZEN - Het Terneuzen- e zaalvoetbalteam Broodje en/De Ridder neemt maandag egen Bunga Melati uit Tilburg fscheid van het landelijk zaal- oetbal. Bunga Melati heeft et de drie internationals Mi- hel Seitner, Michel Wentzel en iljan van Vijfeiken een repu- atie op te houden. De Braban- Jers bevinden zich in de compe- itie op de tweede plaats achter loiier Impac. e thuiswedstrijd tegen Bunga elati begint om 20.00 uur en ordt gespeeld in de sporthal ude Vaart van Temeuzen. Ook e overige wedstrijden die voor eze avond waren vastgesteld orden in Oude Vaart afge- erkt. Dit alles staat in verband et de actie 'Red de Schelde'. De deelnemers aan de de Schel- eloop overnachten na de eerste etappe van Breskens naar Ter- neuzen in de sporthal 't Zwaan tje, waar Broodje Ben altijd zijn wedstrijden afwerkt. (beiden Haarlem), Corte (Hera cles), Arts (MVV), Jalink (RKC), Verkaik (SW), Van Loon (Volen- dam), Van de Weerd (Wagenin- gen), De Kort, Stroes (beiden AZ) en Van Dijk (FC Groningen). Andere straffen: Crüden (Cambuur): één wed strijd en 100 gulden boete; Grif fith (Heerenveen): vier wedstrij den en 150 gulden boete; Voorlopig geschorst: De Leeuw (Eindhoven) en Van Roon (Haar lem). ROME (DPA) - Een rondje langs de velden heeft de FIFA geleerd dat de toestand van vier gras matten waarop tijdens de eind ronde van de wereldtitelstrijd in Italië moet worden gespeeld, alarmerend is. Het veld in San Siro werd afge keurd en moet in zijn geheel wor den vervangen. Daartoe beston den in Milaan al plannen. In Flo rence heeft de betreffende com missie geadviseerd de voor 14 en 29 april geplande competitie duels te verplaatsen. Gevreesd wordt dat de tijd om het tapijt te laten herstellen anders te kort is. In Napels en Rome moet „met exta inzet van materiaal en manschappen" de kwaliteit van het gras worden verbeterd. De stadions van Genua, Palermo, Turijn en Bari werden, op enkele details na, goed genoemd. Ook de toestand van de velden in Udine, Verona, Bologna en Cagliari werd aanvaardbaar geacht. ERN (ANP) - De Belg Patrick Schrooten, middenvelder van FC tntwerp, is op 20 maart bij de kwartfinale van het UEFA-beker- oernooi tegen l.FC Köln betrapt op het gebruik van verboden sti- ulerende middelen. Gisteren maakte de UEFA bekend, dat ook de ontra-expertise positief is uitgevallen. n de urinestaal van Schrooten werden sporen aangetroffen van het timulerende preparaat efedrine. De ploeggenoot van Frans van ooy verklaarde dat hij voor aanvang van de wedstrijd neusdruppel- s had gekregen van clubarts Frank Janssens. et is het tweede positieve geval, dat de UEFA kan melden, sinds in 980 een begin werd gemaakt met de dopingcontrole bij de Europese ekertoernooien. In 1988 werd de Italiaan Silvio Fontolan van Hellas erona betrapt en voor een jaar geschorst. De strafmaat voor chrooten is nog niet vastgesteld. VLISSINGEN - Het meespe len van Kees Kist bij Hoek in de thuiswedstrijd tegen Spa kenburg is nog onzeker. De blonde trainer, die als tech nisch manager te boek staat bij Hoek, is er zelf in ieder ge val nog niet uit. „Het hangt in de lucht. Zet maar in de krant dat ik misschien meedoe, ik weet het echt nog niet", verze kert Kist. Op de redenen wilde de Steen- wijkenaar niet ingaan. „Ik heb vrijdagavond en zaterdagoch tend nog even overleg. Er moe ten nog een paar kleine dingen geregeld worden", aldus Kist, die tevens aangeeft dat er voor Hoek tegen Spakenburg grote belangen op het spel staan. „Er moet gewonnen worden, willen we een goede kans hou den om de degradatie te ontlo pen." Kist kan overigens geen be roep doen op Bert Otten, die zijn schorsing uitzit. Voor de derby tegen Arnemui den heeft trainer Dick van Westen weer de beschikking over een voltallige spelers groep. „We zijn er klaar voor", concludeert Van Westen dan ook. „Het zal wel moeilijk wor den, want voor Serooskerke staat er toch nog een titel op het spel." Ook Serooskerke-trainer Piet Puijpe verwacht een moeilijke wedstrijd. „Arnemuiden is de laatste weken weer goed in vorm en zal wel geladen in het veld komen." Puijpe kan weer een beroep doen op Reinco en René Geschiere, en Wim Al- laart en waarschijnlijk Bert Riemens die in ieder geval op de bank zit. Na de verrassende zege op Al- tena (2-1) is er in Kamperland toch weer enige hoop op de ti tel volgens voorzitter Johan Kouwer. „Als we zelf winnen bij Wilhelmina '26 en Arne muiden verslaat Serooskerke, dan komen we toch een eind in de goede richting", weet Kou wer. Jan Leendertse is her steld van een voorhoofds holteontsteking en ook Leo Versluis is weer beschikbaar. Voor de uitwedstrijd tegen Desk uit Kaatsheuvel heeft Jo Jansen weinig problemen. Al leen Carlo van Tour is nog steeds niet hersteld van zijn blessure, maar voor de rest is iedereen fit. Hans de Nooijer kwam dinsdagavond welis waar in botsing in de wedstrijd tegen HVV'24, maar is morgen toch beschikbaar. Uithuilen en opnieuw beginn- nen is het devies voor Goes. Vorige week werd de periode- iiiiii i i i i i i i i i i i i i i ii i i i i r titel verspeeld tegen Dosko en morgen moet de ploeg tegen Boeimeer op eigen veld ge woon weer voor de punten strijden om niet in de onderste regionen te verzeilen. „Alle neuzen moeten weer in dezelf de richting", stelt Schrier vast, die het moet doen zonder Jan- Willem de Kok en Edwin Loh- man die door blessures zijn uitgeschakeld. Voor Zierikzee lijkt de degra datie slechts een kwestie van tijd. Met nog vier wedstrijden te gaan kan de ploeg van Jack Schipper alleen in theorie de dans nog ontspringen. „In principe zijn we gedegra deerd" weet ook Schipper, „maar dat wil niet zeggen dat we er met onze pet naar gaan gooien. We willen wel op een waardige manier uit de tweede klas, dus wel met het idee dat we er alles aan gedaan hebben. Zierikzee speelt morgen op ei gen veld tegen Moc'17 uit Ber gen op Zoom dat nog steeds een kleine kans heeft op de ti tel. VLISSINGEN - Voor Middel burg breekt zondag het uur van de waarheid aan. De zon dagderdeklasser komt in het veld tegen Roosendaal en zal daar zijn ambities waar moe ten maken. Van de ploeg wordt niets minder verwacht dan een kampioenschap en de wedstrijd tegen het op een ge deelte eerste plaats staande Roosendaal is dan ook een sleutelduel. Voor keeper Ron van Huizen is dan ook een belangrijke rol weggelegd. Van Huizen kwam vorig jaar van Vlissingen en in casseerde dit seizoen slechts vijftien tegendoelpunten, waardoor hij de minst gepas seerde keeper in de derde klas is. Ook zondag wordt weer er weer van hem verwacht dat hij zijn ploeg voor tegendoelpun ten behoedt en zijn steentje bijdraagt voor de overwin ning. Voor Middelburg staat zondag het nodige op het spel. Van Huizen: „Iedereen weet dat we kampioen moeten wor den. Dat legt druk op de ploeg, maar dat is niet meer dan lo gisch. We hebben nu eenmaal een ploeg met veel kwaliteit, dus dan kan je dat verwach ten. Ik vind niet dat je daar voor moet weg lopen." Toch hebben jullie na de win terstop een slechte periode doorgemaakt. Jullie stonden ongenaakbaar bovenaan en plotseling incasseerden jullie twee nederlagen. Nu moeten jullie het gaan uitvechten met Roosendaal en HVV'24. Hoe komt dat? Van Huizen: „We zijn inder daad goed gestart, maar na de winterstop is de klad erin ge komen. Ik weet niet waarom. Missichien omdat we met zo veel blessures te maken had den. Voor de winterstop was iedereen fit en sprak de trainer Paul Telussa over een luxe probleem. Toen draaide het als een trein. Daar heeft hij op het moment ook over trou wens, en nu draait het ook weer goed." Jij bent een rasechte Vlissin- ger, hoe bevalt het in Middel burg? Van Huizen: „Uitstekend. Ik kan zelfs wel stellen dat het publiek in Middelburg meer Ron van Huizen meeleeft dan in Vlissingen. Daar hoorde je ze vaak niet. Zondag zit er bijvoorbeeld een miuziekband van dertien man op de tribune, dat geeft toch aan dat het voetbal leeft in Middelburg. In het veld was het wel even aanpassen voor me. Middelburg maakt altijd en overal het spel, dus het grootste gedeelte van de wed strijd heb ik niets te doen. Het is moeilijker voor een keeper om maar drie ballen te krijgen en die goed te verwerken, dan dat je de hele wedstrijd onder druk staat." Jullie hebben de uitwedstrijd verloren van Roosendaal 1- 0), wat verwacht je zondag. Van Huizen: „We hebben in derdaad verloren van Roosen daal, maar ik vond ze in die wedstrijd toch geen sterke in druk maken. We speelden met vier a vijf invallers en we wa ren tachtig minuten de betere ploeg. Het zal in ieder geval wel een gespannen duel wor den, voor beide ploegen is het erop of eronder." het jeugd-invitatietoernooi. Ver volgens worden gedurende twee weken, met uitzondering van za terdag en zondag, de kinderen 's morgens vanaf tien uur opge vangen. We denken hierbij aan spelvormen. Alles gebeurt spe lenderwijs." Filip Versluys geeft tijdens het zomerseizoen op maandag les in Zaamslag en op dinsdag in Hoek. Dat zijn lessen voor ieder een. Omdat Hoek slechts twee banen bezit, moet men aan de andere kant oppassen voor over bezetting. In de aanloop naar de winter (trainingen op woensdag middag in het Racketcentrum) wordt bekeken in hoeverre het jeugdplan verder kan worden uitgewerkt. „Mocht het niet lukken met de jeugd uit Hoek, dan zal de aan dacht moeten worden verlegd naar Temeuzen. Met 25 jeugdle den erbij, mogen we het project als geslaagd beschouwen", meent Versluys. TERNEUZEN - De 22-jarige Tim van Dijk wil de start van de nieuwe mixed-competitie aan grijpen om af te rekenen met de slechtste periode uit zijn in drukwekkende tennisloop- baan. De in Rotterdam stude rende Terneuzenaar was in het verleden vele malen Zeeuws kampioen, maar raakte door omstandigheden bij Animo bij na uit beeld. Tim van Dijk werkte in de voorbije winter maanden aan zijn terugkeer. Hij heeft weer plezier in het ten nissen en neemt het met het tweede team van Animo in de derde klasse op tegen sterke te genstanders. Tim van Dijk heeft er weer zin in, nadat het hem duidelijk was ge worden dat hij niet zeker was van een plaats in het tweede team. „Toen begon er een lichtje te branden", herinnert hij zich. „Ik was buiten de selectie van tien gevallen, maar ik kreeg van Rob en Mike Simon gelegenheid om mee te trainen. Daar heb ik dankbaar gebruik van gemaakt. Ik ben zo goed en zo kwaad als dat ging weer met de groep mee gaan trainen. De laatste week einden heb ik me volledig op ten nis gegooid en geen letter gestu deerd. Dat moet ik door de week goed maken, maar ik heb niet zo veel training nodig. In de toer- nooitjes die ik gespeeld heb, ging het in elk geval hartstikke lekker." Niettemin verwacht Tim van Dijk dat Dethleff Pieters en Marc Albers in de basisopstel ling in de enkelspelen zullen uit komen. „Ik vind mezelf niet min der, maar het dubbelen ligt me ook goed. We hebben een goeie ploeg, maar er zal nog veel op de dubbels moeten worden ge traind", voorziet hij. Voor het eerste team van Ludo et Emergo uit Oostburg staat in de vierde klas handhaving voor op. Patrick Marteijn mist de start van de competitie vanwege een bij squash opgelopen pees blessure. „Ik kan alleen back hand spelen, maar ik hoop er over veertien dagen bij te zijn", zegt hij. Met John Dijkman, de butant Stefan Steijaert, Miriam Brakman, Barbara du Fossé en Wilma Kupfer hoopt Marteijn dat zijn ploeg zich in de vierde klas staande weet te houden. „We zijn vrij sterk ingedeeld, maar dit is voor ons een mooi ni veau om op te spelen." Piet Adriaansens, de teamleider van Hulster Ambacht, mikt met zijn ploeg op een behoorlijke klassering in de vijfde klas. Het team uit Hulst kwam vorig jaar één punt tekort om zich te hand haven. „We komen nu over het algemeen tegen tegenstanders die we niet kennen. Daarom kun je er weinig over zeggen", vindt Adriaansens. Bij Hulster Am bacht zijn Jeroen Verstraeten en Gijon Asselman voorlopig niet beschikbaar. Asselman aast met het eerste voetbalelftal van Hon- tenisse op de titel in de eerste klas van de afdeling. Sebastiaan Rottier maakt daarom voorlo pig zijn opwachting in het hoog ste team. Met Stefan Buijsse, Angelique Coenen en Franceska Adriaansens rekent de teamlei der erop dat zijn ploeg tegen de top aan moet kunnen meedraai en. twee seconden tweede, gevolgd door Marino Lejarreta, Rolf Gölz en Stephen Roche. Legazpia, Ronde van Baskenland, le gedeelte vijfde etappe, Salvatiera-Legazpia (120 km): 1. Indurain (Spa) 2.51.18, 2. Udo Bölts (BrD) op 0.02, 3. Lejarreta (Spa), 4. Gölz (BrD), 5. Roche (Ier), 6. Alcala (Mex), 7. Cabestany (Spa), 8. Zaina (Ita), 9. Luis Perez (Spa), 10. Leanizbaruttia (Spa), 14. Cordes (Ned) allen z.t. Tweede gedeelte, afsluitende ind. klimtijdrit (7,5 km): 1. Walton (Can) 10.28, 2. Gorospe (Spa) 0.01, 3. Indurain 0.02, 4. Breukink 0.05, 5. Gölz 0.06, 6. Lejarreta 0.14, 7. Emonds (Bel) 0.15, 8. Alcala 0.18, 9. Cordes 0.20, 10. Gaston 0.21,12. Roche 0.22. Eindklassement: 1. Gorospe 21.01.29, 2. Gölz 0.20, 3. Indurain 0.22, 4. Gaston 0.33, 5. Cordes 0.34, 6. Roche 0.36, 7. Cabestany 0.39, 8. Alcala 0.41, 9. Kuum (Noo) 0.46,10. Breukink 0.49. Dethleff Pieters (foto Camile Schelstraete ZATERDAG 10.00-10.30 EURO: BMX. 10.30-11.30 EURO: Australian rules football. 11.30-12.00 EURO: Goals: De mooiste doelpunten uit de Spaanse voetbal competitie. 12.00-13.00 EURO: Golf: US Masters vanuit Augusta. 13.00-14.00 EURO: Trans World Sport. 13.15-18.05 BBC 1: Grandstand: met paarderennen, golf (US Masters), FA Cup voetbal (vooruitblik op de halve finale) en uitslagen. 14.00-15.00 EURO: Adventure Hour: de meest avontuurlijke sporten. 15.00-17.00 Did 3: Sport 3 extra. 15.00-18.00 EURO: Estoril open ten nis vanuit Portugal, halve finales. 16.15-17.15 TV 5: Sports Loisirs. 17.20-17.50 Ned 3: Studio Sport: WK IJshockey voor B-landen. 18.00-18.10 Did 1: Sportschau-Tele- gramm. 18.00-18.30 EURO: Trax: sportmix. 18.05-18.40 RTL V: Match. 18.15-19.00 Did 1: Sportschau. 18.30-19.00 EURO: Paardesport: The Grand National. 18.30-20.30 Super Ultra Sport. 19.00-20.00 EURO: Wheels: hoogte punten uit de wieier- en motorsport. 19.15-20.05 BBC 2: Golf: US Masters. 19.35-20.00 Did 3: Sport im Westen. 20.00-20.55 BRT 2: Sport-Extra: sa menvatting van European Match room League Snooker vanuit Ant werpen. 20.00-21.30 EURO: Boksen: zaterdag avond spektakel. 21.30-01.00 EURO: Golf: U.S. Masters live vanuit Augusta, Georgia. 21.50-22.25 Ned 2: Veronica Sport. 22.05-23.25 Did 2: Das Aktuelle Sport-Studio. 22.25-22.45 BBC 1: Sport. 22.32-23.00 Ned 3: Studio Sport. 22.45-23.15 BRT 1: Sport op Zater dag. 23.00-01.35 BBC 2: Golf: US Masters. 23.35-23.55 BBC 1: Paarderennen: Grand National. 00.35-01.05 BBC 1: Cricket. 01.00-02.00 EURO: Estoril open ten nis vanuit Portugal. ZONDAG 10.00-10.30 EURO: BMX: wieler sport. 10.30-11.00 EURO: Surfer Magazine. 11.00-11.30 EURO: Trax: sportmix. 11.30-15.00 EURO: Golf: US Masters. 12.40-15.00 BBC 1: FA Cup Voetbal: Crystal Palace-Liverpool (eerste hal ve finale). 13.15-14.10 BRT 2: Wielrennen: Pa- rijs-Roubaix. 13.15-14.10 BRT 2: Wielrennen: Pa- rijs-Roubaix. 13.15-17.50 Ned 3: Studio Sport: met wielrennen (Parijs-Roubaix) en WK IJshockey (voor B-landen). 14.10-15.30 BRT 2: Snooker: samen vatting van European Matchroom League vanuit Antwerpen. 15.00-18.00 EURO: Estoril Open: ten nis vanuit Portugal. 15.30-17.30 BRT 2: Wielrennen: Pa rijs-Roubaix (verslag van de aan komst). 15.50-18.00 Did 2: Sport extra: met wielrennen (Parijs-Roubaix), autora ces (Duitse toerwagenkampioen- schappen) en tweede Bundesliga- voetbal. 16.00-18.15 BBC 1: FA Cup Voetbal: Manchester United-Oldham Athletic (tweede halve finale). 18.00-19.00 EURO: Horsebox: paar- desporten. 18.05-18.40 RTL V: Match. 18.10-18.40 Did 1: Sportschau. 18.20-19.20 BBC 2: Rugby Special. 18.45-19.30 BRT 1: Sportweekend. 18.45-20.00 Ned 3: Studio Sport. 19.00-20.00 EURO: Wielrennen: Pa rijs-Roubaix. 19.30-19.45 Did 3: Sport im Westen. 19.45-20.15 BRT 1: Sportweekend. 19.50-19.58 Did 1: Sportschau-Tele- gramm. 20.00-21.30 EURO: Voetbal: Europe se wedstrijden en de Spaanse Beker finale. 21.30-01.00 EURO: Golf: US Masters. 2i.55-22.10 Did 2: Sport am Sonntag. 22.40-01.15 BBC 2: Golf: US Masters. 23.00-23.40 RTL V: Match. 23.30-01.00 Did 1: Sport Extra: met golf (Masters toernooi in Augusta). 00.55-01.25 BBC 1: Cricket. 01.00-02.00 EURO: Motorsport: GP 500cc. 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 59