Top vier in België blijft onbereikbaar Toptreffen in Bevobo mist spanning: 3-0 'uels Nederlands Iftal uitverkocht sport \rneuzen kiest voor nieuw accommodatie-beleid Zuidersportpark VRIJDAG 23 FEBRUARI 1990 Q Rijken worden rijker in competitie Beveren rneuz.ense Boys na slechte start in de lift Probleemloos Hoek portclubs zelf aan de slag ■NEUZEN/SLUISKIL - De Ive verordening sportac- Inodaties binnen de ge- [ite Terneuzen treedt 1 |rt aanstaande in werking. Jnieuwe systeem houdt in Ke buitensportaccommoda- |voor het beheer en onder- j worden overgedragen aan lerenigingen die er gebruik Imaken. Ook de kosten van Jitsbedrijven (gas, water en I komen voor rekening van oofdgebruiker. Daartegen- staat dat er geen vergoe- meer aan de gemeente worden betaald voor het uik van de accommodatie, verenigingen hebben zich er eind augustus vorig jaar ns een bijeenkomst van de ieuzense Sportraad al posi- Iiitgesproken over de notitie liening tarieven sportac- modaties'. De nieuwe situa- ergt een behoorlijk zelfwerk- nheid, maar dat is kennelijk de sportverenigingen geen raar. temin zitten met name de de balverenigingen Terneu- Boys, Terneuzen en Sluis- og met een wensenpakket, |ze graag in vervulling zien ten aanzien van hun ac- modaties. 'indt Han van der Hooft, de ■zitter en ex-trainer van skil, dat de trainingsfacili- :n van de plaatselijke voet- lub de laatste jaren beneden zijn geweest. „We hebben in te instantie als afdelings- niet te hoge eisen gesteld I de trainingsaccommodatie, Ir we zijn toen we eenmaal lede klas KNVB speelden al- het stiefkind gebleven." ilf verhard raetbalvereniging uit het ka- dorp is in het bezit van een verhard veld om te trainen, hebben de laatste jaren met wat blessures te kampen ge- Dat berust niet op toeval. trainingsveld leidt tot veel sures, vooral de liesblessure it vaak voor. Zowel bij het ite elftal als de lagere elftal- concludeert Van der Hooft, zelf vele jaren de eerste selec- rnder zijn hoede heeft gehad. I voetbalvereniging Sluiskil it 'slechts' twee velden. Het fe is al eens geopperd om een [ichting rondom een veld aan g'gen. Maar volgens de Sluis kil-voorzitter is de voetbalclub nu op het punt gekomen om een stap terug te doen. „Dat neemt overigens niet weg dat we nog steeds zitten te springen om een goede trainingsaccommodatie." Han van der Hooft ziet de oplos sing van het probleem met name in het stuk grond achter het hoofd veld. „Als de gemeente dat eens zou vrijgeven om gras in te zaaien, want daar ligt een mooie ruimte om te trainen." De grond waar de voetbalclub Sluiskil oog op heeft is indertijd door de gemeente Terneuzen aangekocht voor uitbreiding van de begraafplaats. „Dat is misschien al twintig jaar gele den gebeurd, maar het blijkt tot heden nog niet nodig om de grond daarvoor te gebruiken", zegt Wim van Walraven, wethou der van sportzaken in Terneu zen. Van Walraven signaleert: „On danks de vervuiling blijft het sterftecijfer in Sluiskil aan de la ge kant. De uitbreiding kan vijf' of wellicht tien jaar duren, wie zal het zeggen. Maar er spelen andere urgente zaken dan Sluis kil. Nee, de voetballers zullen daar voorlopig geen doodschop kunnen verkopen", reageert de Temeuzense wethouder cy nisch. Hij voegt er wel aan toe dat in de toekomst mogelijk de situatie rond het halfverharde veld weer kan worden bekeken. Het mag duidelijk zijn: Wim van Walraven legt de prioriteiten el ders in zijn gemeente. Het Zuidersportpark van Terneuzen verdient volgens hem bijvoor beeld de meeste aandacht. De laatste tijd zijn er al de nodige speculaties geweest. „Het wordt we leens vergeten, maar het Zuidersportpark is vanaf begin zestig niet veel veranderd. We zijn eigenlijk al jaren bezig met een soort inhaalmanoeuvre." „Met de renovatie bijvoor beeld", vervolgt Van Walraven. „De hoofdvelden van Zaamslag en Sluiskil zijn al op de schop ge weest en opgeknapt. In 1991 is Hoek aan de beurt. De kleedlo kalen van Zaamslag en Temeu zense Boys zijn mede door zelf werkzaamheid compleet ver nieuwd. Momenteel verdient de kleedaccommodatie van de VV Terneuzen dan ook de hoogste prioriteit." Voor Max Schaub, voorzitter van de voetbalvereniging Ter neuzen, weegt een nieuw hoofd- veld aan de Bellamystraat, in- Wethouder Wim van Walraven: „We zijn eigenlijk al jaren bezig met een soort inhaalmanoeu vre". clusief tribune en kantine blijk baar zwaarder dan de bestaande kleedaccommodatie, want daar over rept de Terneuzense dieren arts, overigens tot grote verba zing van Van Walraven, met geen woord. Schaub: „Er zijn positieve ge sprekken met de gemeente ge weest over de nieuw in te vullen accommodatie. Een bijveld aan de Bellamystraat moet straks het hoofdveld worden. De be staande situatie, met het hoofd veld middenin de atletiekac- commodatie, valt in de toe komst niet te continueren." Max Schaub heeft nog meer idealen: „Een kunstgrasveld met verlichting om te trainen en om doordeweeks oefenwedstrij den op te spelen." Wim van Walraven: „Als ik voor zitter van de voetbalvereniging Terneuzen was, zou ik dat ook allemaal best willen. We hebben er wel eens over gesproken, maar voor de rest staat er niets vast." Het lijkt voorlopig meer op een 'ver-van-mijn-bed-show'. De Terneuzense wethouder kan im mers tot nu toe nog niets anders zeggen dan dat er allerlei varian ten onder de loep worden geno men. Zo verzekert hij ook: „Het halfverharde veld tussen de vel den van Terneuzense Boys, nou ja, het lijkt meer op beton, valt niet te gebruiken voor de sport." Het is een flinke oppervlakte, waarvoor Ko Welleman, voorzit ter van Terneuzense Boys, meer dere keren voor een nieuwe 'in vulling' heeft geijverd. „Ik zou me kunnen indenken dat de ruimte wordt benut voor een zandsportveld of kunstgrasveld met verlichting," verzekert Van Walraven. In elk geval staat vast, dat de twee voetbalclubs uit het Zuidersportpark niet meer weg gaan. Ook is er een tendens bin nen de gemeenteraad, dat men er niet zoveel voor voelt om een paar velden af te stoten en rijp te maken voor bouwgrond. Van Walraven: „Binnen de ge meentepolitiek noemen we het Zuidersportpark de 'groene long' van Terneuzen. Ook het sa mengaan van de de voetbal clubs Terneuzen en Terneuzen se Boys lost sporttechnisch ge zien niks op. Het samenvoegen is altijd een zaak van de clubs ge weest, maar ik vermoed dat er nog 'oud zeer' zit." Behalve de prioriteiten in het Terneuzense Zuidersportpark, zal Openbare Werken trouwens ook de situatie rond het voetbal veld van Spui bekijken. Voorlopig houdt de nieuwe ver ordening de aandacht gericht op de buitensportaccommodaties. Want ook de financiële kant is voor de verenigingen een niet te verwaarlozen aspect. Na twee jaar volgt de evaluatieronde. Van Walraven, zo'n vier weken voor de gemeenteraadsverkie zingen: „Maar na de verkiezin gen kan de toekomst van de sportaccommodaties er ook weer anders uitzien." Het Zuidersportpark verdient een grondige opknapbeurt. Vorig jaar, toen er nog geen kunststofbaan lag, bood de accommodatie deze verwaarloosde indruk ifoto Camile Schelstraete) Peter van Vossen is met Beveren in de problemen: zijn ploeg is in degradatiegevaar ifoto Camile Schelstraete) TERNEUZEN - De rijken wor den steeds rijker en de armen steeds armer. Zo lijkt het ten minste wel in de Belgische voet balcompetitie. Met speels ge mak wonnen de top-vier uit de eerste klasse het afgelopen weekend hun wedstrijd. Achter de ruggen van dat kwartet snoe pen de ploegen elkaar om de weerga punten af, waardoor de kloof tussen de vier toppers en de rest steeds groter wordt. De onderlinge confrontatie's zul len de beslissing moeten bren gen. Geen enkel probleem kenden de vier hoogst geklasseerde ploe gen vorige week. Anderlecht klopte Charleroi met 5-0 (één week eerder won de ploeg van Aad de Mos nog met 7-0 van Lo keren!), Antwerp klopte in de plaatselijke derby Beerschot met 4-0, KV Mechelen ging uit met 1-3 winnen bij Beveren en leider Club Brugge versloeg Ger minal Ekeren ook al met 4-0. Opvallend was overigens wel dat bij Club Brugge niet één van de veldspelers uitblonker, want uitgerekend doelman Danny Verlinden groeide uit tot beste man op het veld. „Dat mag in fei te toch niet kunnen", vond de Brugse doelman zelf. „Een ver dediging van een ploeg als die van ons, dus van de leidersploeg, mag toch niet zo veel kansen weggeven. Als Anderlecht of KV Mechelen hier kansen afdwin gen, is dat normaal, maar een middenmoter als Germinal Eke ren die zo veel kansen krijgt..." Overigens verwacht Danny Ver linden dat er in de komende twee wedstrijden duidelijkheid over de positie van Club Brugge als leider zal komen. Brugge heeft dan uitwedstrijden tegen Charleroi en Lierse op het pro gramma staan. Als die twee wed strijden goed worden doorgeko men, dan blijft Brugge in de ogen van Verlinden een belang rijke titelkandidaat. Morgen, zaterdag, speelt Club Brugge dus uit tegen Charleroi. Nog altijd zonder Mamadou, wiens herstel maar moeizaam verloopt. Verder had Danny Ver linden begin deze week ook last van een lichte blessure, maar hij is zeker tijdig speelklaar. Charle roi heeft in dat treffen zeker niet de beschikking over Leo Vande- relst, die tegen zijn oude ploeg graag had willen spelen, maar geblesseerd aan de kant zal moe ten blijven. Cercle Brugge kan stadgenoot Club zondag een handje toeste ken. Dan is immers Anderlecht te gast in het Olympiastadion. Cercle hoopt nog altijd een kans te hebben om als vijfde te eindi gen, waardoor volgend seizoen Europees voetbal werkelijkheid zou worden. Trainer Grijzen- hout heeft naar verwachting de beschikking over een complete selectie. KV Mechelen speelt als enige van de vier toppers thuis en wel tegen Club Luik, terwijl Ant werp voor een lastige opgave staat: uit tegen Standard Luik, de huidige club van de vorige Antwerp-trainer Georg Kessler. Beveren (met Peter van Vossen) blijft intussen behoorlijk in de hoek, waar straks harde klappen zullen worden uitgedeeld. De Wase formatie heeft nog slechts twee punten voorsprong op het als laatste geklasseerde Ware- gem en één punt op Racing Me chelen. Beveren heeft dus een behoorlijk duikeling gemaakt. Dat is ook niet verwonderlijk, want uit negen wedstrijden werd slechts één punt gehaald. De uit wedstrijd tegen AA Gent van zondag mag voor de Waaslan- ders dan ook slechts één resul- taat hebben: winnen! De stand: Club Brugge 22 15 5 2 35 46-18 Anderlecht 22 15 4 3 34 54- 8 KV Mechelen 22 11 10 1 32 37- 9 Antwerp 22 11 8 3 30 46-20 Cercle 22 10 6 6 26 35-24 Standard 22 9 8 5 26 30-21 AA Gent 22 8 8 6 24 25-22 Lokeren 22 8 7 7 23 26-37 Lierse 22 8 4 10 20 27-39 Charleroi 22 7 6 9 20 29-32 Club Luik 22 6 7 9 19 20-21 Kortrijk 22 6 7 9 19 21-32 St Truiden 22 5 7 10 17 18-33 Germinal 22 7 2 13 16 24-38 Beerschot 22 5 6 11 16 19-38 Beveren 22 5 4 13 14 19-41 R. Mechelen 22 3 7 12 13 16-33 Waregem 22 3 6 13 12 20-46 Het complete programma voor ko mend weekeinde: Zaterdag (20.00): Beerschot-Racing Mechelen; Sint Truiden-Lokeren; Charleroi-Club Brugge; KV Meche- len-Club Luik; Standard Luik-Ant werp. Zondag (15.00): Cercle Brugge-An- derlecht; Germinal Ekeren-Lierse; AA Gent-Beveren; Kortrijk-Ware- gem. TERNEUZEN - Het Terneuzen se bedrijfsvolleybal stond deze week in het teken van de top ontmoeting Dees - Kramer HiFi op het programma. Dees won, met 3-0 (15-8, 15-12 en 14-11) en heeft de zoveelste titel binnen bereik. In 1B werd het duel om de koppositie tussen De Pooter en Wiekslag met 3-0 door Wiek slag gewonnen. Kramer Hifi startte overtui gend, haalde in de eerste helft van elke set ook een voorsprong, maar telde teveel zwakke plek ken om de partij naar zich toe te halen. Met Kees Kosten en Her man de Ruijter in een hoofdrol haalde Dees eerst de achter stand op en sloeg zich daarna naar de 3-0 overwinning. Wiekslag gebruikte het lengte voordeel door aan het net de aanval van De Pooter te blok ken, terwijl de eigen smash wel steeds punten opleverde: 15-9, 15-2 en 14-10 waren ruim vol doende om alleen aan de leiding te komen. Verder verloor Kramer 2 verras send van Verbrugge/De Meyer, gaf Scharmga tegenstander Pzem geen schijn van kans, kreeg Dees 2 met 2-1 klop van Beldo en werd De Hoop-Neele- mans (1-2) de smaakmaker van de zevende competitieronde. WMZ lijkt na de nederlaag van vorige week van slag. De uitslagen: Sterband-Stunt Markt 0-3; Kramer 2-Verbrugge/De Meyer 1-2; Wiek slag-De Pooter 3-0; V.& V.-PSV 3-0; Kramer-Dees 0-3; De Hoop-Neele- mans 1-2; Pzem-Scharmga 0-3; Ra- bo-Interver/SSport 0-3; PSV 2-Ge- meente 0-3; Verlinde-Dees 3 3-0 (regl.); Gemeente 2-Voorwaarts/Am- ro 3-0; Mts/Meao 2-WMZ 2-1; Beldo- Dees 2 2-1; Dow 2-Noordzee 3-0 (regl.); Philips-Kramer 3 1-3; Scharmga 2- Beldo 2 2-1. Standen: IA: Dees 6-16; Stunt Markt 5-12; Kra mer 6-12; Dow 5-6; Kramer 2 6-5; Ster band 5-3; Verbrugge/De Meyer 5-3. IB: Wiekslag 5-13; V.& V. 6-13; De Pooter 5-10; Neelemans 6-7; De Hoop 6-7; PSV 5-5; Mts/Meao 5-1. 2A: Scharmga 6-13; Gemeente 6-12; NHI 5-10; Dees 2 5-8; Beldo 5-5; Pzem 6-5; PSV 2 5-4. 2B: Interver/SSport 6-15; B.& S. 6-12; Dow 2 5-9; Noordzee/De Honte 6-9; Verlinde 5-6; Rabo 5-4; Dees 3 5-0. 3A: Bundeltouw 5-13; Gemeente 2 6- 13; Kramer 3 5-10; Dow 3 5-8; Haven schap 5-5; Voorwaarts/Amro 5-5; Philips 5-4. 3B: Scharmga 2 5-13; WMZ 5-10; Mts/ Meao 2 6-10; Kramer 4 5-7; Beldo 2 5- 6; Gemeente 3 5-4; ABN 5-4. 'eriodetitel komt zelfs in zicht voor een goed resultaat. Achter af zeg ik: die 6-1 nederlaag tegen Yerseke is zo slecht nog niet ge weest. Tot dan zei iedereen: we hebben pech, we hebben pech... Maar zo is het natuurlijk niet. Het blijft geen pech. Als je een aantal nederlagen op rij lijdt, dan is het óf een gebrek aan kwa liteit óf er zijn andere oorzaken. Na Yerseke-uit zijn bij de mees ten de ogen open gegaan. Daar na was er sprake van een bepaal de opbouw en zijn we ook gaan winnen, soms met goed voetbal. Na Yerseke-uit is Jan Cornelis- sen ook weer in de basis terugge keerd en zeker in aanvallend op zicht was dat belangrijk. Jan is en blijft tenslotte een man met een voortreffelijke pass." Alles wijst in elk geval op een probleemloos seizoen. Het moet al gek lopen wil Terneuzense Boys nog in degradatiegevaar komen. Jack Scheele: „Laten we het ho pen dat het zover niet meer komt. Maar pas op, het kan gauw verkeren. Hoewel: als we morgen van Yerseke winnen ne men we toch een voorsprong van zes punten op AZW en zeven punten op Nieuwdorp en Bruse Boys. De paar punten die we dan nog nodig hebben pakken we al tijd. Toch wil ik nog wat voor zichtig zijn, omdat het altijd moeilijk blijft om een voorspel ling te doen. Vorig jaar dacht ik echt dat we in de top mee zouden draaien en moesten we een heel jaar tegen degradatie spelen en ook van dit seizoen had ik heel andere verwachtingen. Zo zie je maar: je weet nooit hoe een com petitie verloopt." Terneuzense Boys in de tweede klas. Is dat overigens een reële gedachte? Jack Scheele: „Ik weet het niet. Tenslotte heb ik met de Boys nog nooit in de tweede klas ge speeld. Maar waarom zouden we het niet proberen als we de kans kregen. Zo'n grote vereniging als de Boys... dat zou toch moeten kunnen. Maar ik blijf zeggen dat de weg nog lang is. We zijn nog niet zover dat we al tweede pe riodekampioen zijn en dan nog moet je nog die promotiewed strijden zien te winnen. Wat niet wegneemt dat ik promotie wél leuk zou vinden. Ik bedoel maar: ik speel nu zo langzamerhand tien jaar in deze derde klas. Een klasje hoger zou best wel eens aantrekkelijk zijn". Het voorlaatste obstakel in de tweede periode heet in elk geval Yerseke. Denk aan die 6-1 en je weet al genoeg. Jack Scheele van Terneuzense Boys blijft bescheiden. „Het is nog zó'n lange weg naar promotie" {foto Camile Schelstraete antwoord simpel. Zo meent aan voerder Jack Scheele tenminste. „We hebben het er zaterdag ook nog over gehad", zegt de 26-jari- ge aanvaller. „Daarbij hebben we ook gezegd: stel dat we uit die eerste drie wedstrijden twee of drie punten hadden gepakt, dan zouden we mooi in de buurt van Kloetinge en Veere hebben ge staan. Want zo is het wel: als we morgen van Yerseke winnen ko men we op 16 punten en dan staan we wél derde". Maar wat is nu het grote verschil met vorig jaar? Wat is er ten goe de gekeerd? Jack Scheele: „Pfff... ieder sei zoen is weer anders. Zo'n seizoen als vorig jaar hoop ik ook nooit meer mee te maken. Maar wat is het verschil? Ik weet het niet. Het is natuurlijk wel zo, dat ie dere ploeg in deze derde klas aan de andere gewaagd is. Een echte topper is er niet. Ook Kloetinge niet, want die verliezen toch ook met 3-0 van Nieuwland. Ik denk eerlijk gezegd, dat wij dit seizoen wat meer geluk hebben dan vo rig jaar. Zaterdag zat het ons toch ook weer mee, omdat AZW tweemaal in eigen doel schoot... Maar we hebben die tweede pe- riodetitel natuurlijk nog niet. We moeten morgen tenslotte nog tegen Yerseke en volgende week nog tegen WHS en dan nog /Zijn we afhankelijk van de resul taten van Veere. Voorlopig vind ik hét veel belangrijker dat we wegblijven van de onderste plaatsen." Het is in elk geval een feit, dat Terneuzense Boys dit seizoen heel moeilijk verliest. Op een on- gelukkige zeperd tegen Yerse ke-uit {1-6) na dan? Jack Scheele: „Dat wél, ja. Ik denk wel eens: collectief zijn we sterker dan vorig jaar. En heel positief is dat we dit seizoen kun nen knokken als 't moet. Twee weken terug tegen Nieuwland speelden we bijvoorbeeld hele maal niet goed. Maar we wonnen wel, omdat we bleven vechten Kees Kist speelt met Hoek een thuiswedstrijd tegen Noord- wijk {foto Camile Schelstraete) IRNEUZEN - Met zeven pun- |i uit de laatste vijf wedstrij- fi is Terneuzense Boys in de rde klas van het zaterdag- pbal serieus op weg naar een pbleemloze competitie. Maar is meer: de Terneuzense peg maakt zelfs kans op de eede periodetitel, die aan het kd van het seizoen recht geeft deelname aan promotiewed- pjden. Kloetinge leidt in die eede periode met acht pun- p uit zes wedstrijden, maar [rneuzense Boys en Veere lan er met zeven punten uit |f wedstrijden relatief het nstigst voor. ie is het eigenlijk te verklaren, teen ploeg die vorig jaar nog de laatste speeldag in degra- tienood verkeerde dit seizoen itseling een van de kandida- ii voor promotie is? En hoe zou ineuzense Boys er voor heb- n gestaan als het de eerste ie wedstrijden van deze com- 'titie niet had verloren? Wat e laatste vraag betreft is het Jack Scheele: „Dat is een feit. Ik kan me tenminste geen neder laag herinneren met zulke grote cijfers als tegen Yerseke. Yerse ke is trouwens sowieso altijd al een moeilijke tegenstander voor ons. Dat besef is er wel. Het is ook geen slechte ploeg. Mis schien dat ze verdedigend wat zwakker zijn, maar aanvallend staan ze toch altijd hun man netje. Belangrijk is de wedstrijd wel. Veere moet tenslotte tegen WHS en heeft ook nog niet ge wonnen. Stel dat ze verliezen of gelijkspelen en wij winnen, dan komt die tweede periodetitel wel heel dichtbij Morgen speelt overigens niet al leen Terneuzense Boys een in haalwedstrijd, ook Hoek, AZW en Zaamslag doen dat. In alle ge vallen gaat het om een optreden voor eigen publiek. Eerste klas- ser Hoek treft in Noordwijk de huidige nummer drie van de ranglijst, waartegen eerder dit OTTERDAM (ANP) - De sta les waar Nederland komende Imer de groepswedstrijden leelt bij het wereldkampioen- jhap voetbal in Italië zijn uit- Trkocht. Supporters die niet in ft bezit zijn van een toegangs prijs kunnen zich een reis pr Palermo (Sicilië) en pgliari (Sardinië) besparen. maakte Renzo Barbero, porzitter van het organisatie- pmité in Palermo, in Rotter- Fm bekend. Barbero is lid van |n Italiaanse delegatie, die op Itnodiging van de KNVB een pouk bracht aan de oefeninter- |nd Nederland-Italië. larbero noemt de belangstel- Jig voor de wedstrijden die het lederlands elftal op Sicilië [eelt tegen Egypte en Ierland 1 op Sardinië tegen Engeland JPvallend groot. „Vanaf het mo- |ent dat Nederland uit de lo- l'igskoker rolde is het met de Partverkoop erg goed gegaan, lederland is razend populair in talie. Niet alleen omdat Gullit, |ari Basten en Rijkaard hier Telen, maar ook omdat Neder- |nd als Europees kampioen pel aanzien geniet." larbero verwacht komende zo- r'r ruim tienduizend Neder landse supporters. Vanuit Enge- pnd, Ierland en ook Egypte lordt, op basis van aanvragen |an reisbureaus en de diverse voetbalbonden, op eenzelfde aanhang gerekend. „Daarom is het zinloos zonder een kaartje naar Italië te komen." De Italiaanse delegatie weiger de al te veel aandacht te beste den aan de veiligheidsaspecten. Mario Paxi, hoofd van de politie op Cagliari, wilde slechts kwijt dat hij en zijn collega Mario Jovi- ne uit Palermo twee keer per week contact hebben om de te verwachten problemen met vooral de Nederlandse en de En gelse aanhang te bespreken. „Het zal allemaal best in orde komen. Hoeveel politie we zul len inzetten valt nog met geen mogelijkheid te zeggen. Daar over moeten we ook nog contact hebben met de landelijke autori teiten. Natuurlijk heeft het duel Engeland-Nederland onze grootste aandacht, maar ook daarvoor hebben we nog geen speciale maatregelen getroffen. We overwegen alleen voor die wedstrijd assistentie te vragen van andere korpsen", aldus Pa xi. Een delegatie van de KNVB gaat volgende maand naar Sici lië en Sardinië om de laatste voorbereidingen te treffen op het komende WK-voetbal. In Palermo en Cagliari zullen ge sprekken worden gevoerd met de plaatselijke organisatoren van het wereldkampioenschap. seizoen een 3-0 nederlaag gele den werd. Noordwijk is ook eer ste periodekampioen, maar draait de laatste weken kenne lijk heel wat minder: uit de laat ste vijf wedstrijden haalde de ploeg bijvoorbeeld maar vier winstpunten. Het in degradatiegevaar verke rende AZW weet morgen lijst aanvoerder Kloetinge tegenover zich. Een belangrijk duel, want waai' AZW behoefte heeft aan een overwinning (na drie neder lagen op rijdaar aast Kloetinge ongetwijfeld op eerherstel na de 3-0 nederlaag van verleden week tegen Nieuwland. Zaamslag tenslotte staat voor de thuiswedstrijd tegen DFS, dat met drie winstpunten uit veertien wedstrijden vrijwel ze ker van degradatie is. Het programma: Eerste klas: Hoek - Noordwijk Derde klas: Temeuzense Boys - Yer seke en AZW - Kloetinge Vierde klas: Zaamslag - DFS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 37