Huurdersvereniging eigenlijk overbodig De Nachtuul'n maken zich op voor carnaval Droge zomer oorzaak van verzakkingen Hoogelande Afscheid chirurg Kopp van Oosterscheldeziekenhuis GOUD LET OP!!! Woningstichting Borsele: Klein rechts in Goes slaat handen ineen Vrienden lokale omroep Tholen tegen verhuizing Start in Groeninx van Zoelenstraat Allround PCOB De afdeling Vlissin- gen van de Protestants Christe lijke Ouderen Bond houdt dins dag 23 januari een ledenverga dering in het jeugdgebouw van de Petruskerk. Mevrouw S. G. Jansen, hoofd personeelszaken houdt een lezing over het streek ziekenhuis Walcheren. De bij eenkomst begint om 14.30 uur. Philatelica houdt grote beurs in Heinkenszand GEERSDIJK Optreden De zang- en mu ziekgroep De Rank uit Middel burg verzorgt zondag 28 januari een optreden bij de Evangeli sche Christengemeenschap Noord-Beveland in Geersdijk. Het dertig leden tellende muzi kale gezelschap maakt ond0"- meer gebruik van gitaar, blok fluit, dwarsfluit en ukelele. Het publiek kan behalve luisteren ook meezingen. Een en ander ge beurt onder leiding van Ineke Marjee uit Middelburg. Het op treden in het pand op de hoek Barkey Wolfstraat-Geersdijkse- weg begint om 19.00 uur. KAPELLE NCVB De afdeling Kapelle van de Nederlandse Christen Vrouwenbond (NCVB) houdt donderdag in De Vroone in Ka pelle haar maandelijkse bijeen komst. Mevrouw H. van der Mei- den-Coolsma spreekt over jood se verhalen. De aanvang is om 19.45 uur. KAMPERLAND NCVB De afdeling Kamper land van de Nederlandse Chris ten Vrouwenbond komt morgen, woensdag, bijeen in het Casem- broothuis in Kamperland. Me vrouw Heyers-Bakker uit Kort- gene spreekt over het onderwerp 'de vrouw in de gemeenteraad'. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. NIEUWDORP Vissen - HSV 't Sloe uit Nieuwdorp hield zaterdag de eerste clubwedstrijd van het nieuwe seizoen. De 36 deelne mers vingen samen 127 boven maatse en twee ondermaatse vissen. NCVB De afdeling Nieuw dorp van de NCVB houdt mor gen (woensdag) een bijeenkomst in de consistorie van de gerefor meerde kerk. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. WOLPHAARTSDIJK NCVB De afdeling Wol phaartsdijk van de NCVB houdt donderdag de maandelijkse ver gadering in 'De Brug'. Mevrouw Zijderveld houdt een lezing over 'Vrouwen en de gezondheids zorg in Bangladesch'. Aanvang 19.45 uur. YERSEKE Plattelandsvrouwen - De Dwangsom 5000 voor hinder door tankstation te hoog Inbraak in bedrijfspand in Terneuzen AUTOBEDRIJF GOES - De kleine rechtse par tijen in Goes komen 23 maart met een gezamenlijke lijst uit tijdens de gemeenteraadsver kiezingen. SGP. GPV EN RPF hebben de handen ineen gesla gen. Lijsttrekker is de huidige fractievoorzitter van de SGP in de raad: C. F. Möhlmann uit Goes. De samenwerking tussen de christelijke partijen bleek vier jaar geleden nog niet mogelijk. Thans hebben de afzonderlijke kiesverenigingen besloten de kandidatenlijsten in elkaar te schuiven. Deze raadsperiode is alleen de SGP. met twee men sen, in de gemeenteraad verte genwoordigd. Tijdens de verkie zingen in 1986 hebben GPV en RPF gezamenlijk geprobeerd een zetel te halen. Dat is toen mislukt. De verwachting is dat de gecombineerde lijst van de drie partijen wel die extra zetel in de wacht sleept. Bovenaan staat dus Möhlmann. gevolgd door J. D. Lukasse uit Wolphaartsdijk (thans raadslid). Nummer drie is S. de Putter uit Goes namens het GPV en num mer vier J. Verschuure uit Goes voor de SGP en vijfde is J. Cor- nelisse uit Goes voor de RPF. De samenwerking laat de eigen grondslagen en doelstellingen van de samenwerkende partijen onverlet. THOLEN - De Vereniging Vrienden van de Stichting Lo kale Omroep Tholen verwijt het nieuwe bestuur van SLOTH verspilling van gemeenschaps- en lidmaatschapsgeld. Dit blijkt uit een brief van de ver eniging aan haar contribuan ten. Volgens de vereniging is het niet realistisch een nieuw pand te be trekken aan de Botermarkt in Tholen en daar nieuwe studio's in te richten, want de kas is leeg. De aflossing van een eventuele lening zal voor rekening van de vereniging en de gemeenschap komen, aldus de Vrienden van SLOTH. De vereniging doet de suggestie terug te keren naar de oude loka- tie in de Regentessetsraat om dat die ruimte goedkoper is. Secretaris W. Bijl van SLOTH vindt dat de brief als mosterd na de maaltijd komt. ,.In de stich- tingsraad. waarin ook de vereni ging vertegenwoordigd is, heeft de meerderheid besloten om te verhuizen", aldus Bijl. Reconstructie wegen Yerseke YERSEKE De Groeninx van Zoelenstraat in Yerseke gaat in april op de schop. De vijfen twintig jaar oude riolering is over de gehele lengte aan ver nieuwing toe. De straat krijgt tegelijkertijd een nieuwe fun dering en een toplaag van as falt. De verbeterde Groeninx van Zoelenstraat moet de be langrijkste doorgaande route door Yerseke worden. De verkeersader, waarop het be- drijfsverkeer van het industrie- terreintje Burenpolder uitkomt, wordt na de reconstructie zes meter breed. Daartoe moet de gemeente Reimerswaal in de bocht ter hoogte van de Indus trieweg een stuk grond van een particulier aankopen. De totale operatie kost bijna zeven ton. Het gemeentebestuur streeft er naar de drukte te beperken op de andere geasfalteerde door gangsroute, die van de Marijke- laan tot aan de Dam loopt. Mo menteel rijdt een flink deel van het vrachtverkeer dwars door het dorp. terwijl leerlingen van verschillende scholen deze druk ke route dagelijks moeten over steken. „Er moet wat gebeuren met die vervelende traverse", zegt wethouder A. P. Bruinooge van openbare werken en ver keer. „We zullen het zware ver keer moeten ontmoedigen ervan gebruik te maken. Bijvoorbeeld door snelheidsremmende maat regelen. De route staat niet voor niets op de prioriteitenlijst van verkeersknelpunten." Bruinooge kan nog niet zeggen wanneer de gemeente het ge vaarlijk traject zal aanpakken. De rondweg Yerseke, op papier de toekomstige Schuitweg, kan de verkeersproblemen in de kern grotendeels oplossen. Maar deze westelijke route die de Postweg met de Zandweg ver bindt, blijft voorlopig toekomst muziek. De aanleg staat geno teerd voor ergens tussen 1993 en 1999. Het eerste stukje nieuwe ontsluiting van de Botenwijk II komt volgens de planning in elk geval volgend jaar aan bod. Het is de bedoeling in augustus een ander belangrijk knelpunt in de verkeershoofdader uit de weg te ruimen. De flessehals in de Havendijk is de gemeente een doom in het oog. De bij de schelpdierbedrijven ladende en lossende vrachtwagens verhin deren namelijk een snelle afwik keling van het doorgaande ver keer. „Om die reden zoeken au tomobilisten een weg door het dorp en dat willen we juist ver mijden". aldus Bruinooge. De aanpassing van de Havendijk vergt 370.000 gulden. Met de daarop aansluitende kruising Lange Viele, Vierstraat, Molen dijk. Havendijk zit de gemeente ook in de maag. Het punt is on overzichtelijk. Volgens de meer jarenraming krijgt de recon structie daarvan in 1991 haar be slag. Een onderzoeksbureau zal in op dracht van de gemeente een ver keerscirculatieplan voor het Yersekse centrum opstellen. De studie houdt deels verband met het vertrek van Albert Heijn van de Paardenmarkt, De grootgrut ter bouwt een nieuwe winkel aan de Oude Torenstraat in het be stemmingsplan Kerkhoek. In ju li wil de gemeente aan de Kerk- hoekstraat beginnen met de aanleg van het benodigde par keerterrein. Daarmee is een in vestering van twee ton gemoeid. De Groeninx van Zoelenstraat in Yerseke wordt binnenkort gereconstrueerd (foto Willem Mieras) AARDENBURG - De Aarden- burgse carnavalsvereniging ACS De Nachtuul'n maakt zich op voor de carnavalsfeesten op 23,24,25,26 en 27 februari. Alvo rens dit feest kan plaatsvinden, moet de kas van De Nachtuul'n gespekt worden. Om dit te be reiken houden De Nachtuul'n het jaarlijkse Schuurbal. Sinds enige jaren is er een spe ciaal op volwassenen afgestem de dansavond, die daags voor het Schuurbal plaatsvindt. Nieuw dit jaar is het speciaal voor de jeugd georganiseerde 'Doldwazejeugdprinsenschuur- bal', dat de geijkte play-back shows met vervangen en dat eveneens in de loods aan de Paardenmarkt wordt gehouden. Op het Schuurbal, zaterdag 20 januari, wordt het carnavalslied voor 'Uulegat 1990' gekozen. Het Schuurbal wordt muzikaal omlijst door het Scheldekwartet en de boerenkapel 'De Blao- suul'n'. Op de dansavond voor volwassenen op vrijdag 19 ja nuari zal Prins Canaval 1990 be kend gemaakt worden. Op deze avond, die eveneens in de loods aan de Paardenmarkt wordt gehouden, zorgen de Shoestring Band en De Blao- suul'n voor de muziek. Voor het eerst zal de jeugd recht streeks betrokken zijn bij de keuze van de jeugdprins en jeugdprinses. Dat zal gebeuren op de middag van zaterdag 20 ja nuari tijdens het 'Doldwaze- jeugdprinsenschuurbal'. De le den van de jeugdraad, voortge komen uit de basisscholen van Aardenburg en Eede, zullen dan door middel van allerlei spel letjes hun proeve van bekwaam heid moeten tonen. De overwin naars van deze spelletjesstrijd zullen benoemd worden tot jeugdprins en jeugdprinses van het 'Uulegat'. Deze middag zul len clowns de ambiance voor de kinderen komen verhogen. Op de agenda van De Nacht uul'n - met in het bestuur Mare Moens. Thea de Rijcke, Henk van Sprundel, Eric de Cocq, Ri- do Pieters, Lidy Janssens en Flor Vriends - staat verder de presentatie van de carnavals krant en det donateursactie op 10 februari genoteerd. Op 23 fe bruari vindt er een bezoek aan het ziekenhuis in Oostburg plaats, wordt daar canaval ge vierd op de scholen en is er 's avonds een gebedsdienst. Op za terdag 24 februari zal dan de car navalsstoet in Aardenburg te aanschouwen zijn. Velen kwamen maandagmiddag persoonlijk afscheid nemen van chirurg J. A. Kopp foto Willem Mieras GOES De Goese chirurg J. A. Kopp heeft maandag met een drukbezochte receptie afscheid genomen van zijn werk in het Oosterscheldeziekenhuis. Dr Kopp is per 1 januari met pen sioen gegaan, nadat hij bijna twintig jaar in Goes heeft ge werkt. Eerst bij Bergzicht en Sint Joanna en de laatste jaren in het nieuwe ziekenhuis. In die periode heeft hij pakweg 6000 patiënten onder het mes gehad, schat hij. De heer Kopp heeft het vak als het ware van huis uit meegekre gen: zijn vader was in Indonesië chirurg. De jonge Kopp ging naar Amsterdam om medicijnen te studeren. En als 'doener' koos hij voor het snijvak. Dr Kopp werd in 1961 chirurg in de Am sterdamse universiteitskliniek als waarnemend chef de clini- que. In 1970 koos hij voor vrije vestiging in Goes. „Voordien was je ambtenaar en veel tijd kwijt met het begeleiden van as sistenten en co-assistenten", vertelt de Goese chirurg. „Ik was liever eigen baas. Zo ben ik bij het Bergzichtziekenhuis terecht gekomen". Zeeland beviel hem goed. „De Zeeuwen zijn prettige mensen vindt Kopp. „Hier zal je niet snel lui tegenkomen die met hun vuist op tafel slaan. Ik heb graag mondige patiënten, maar je moet wel met elkaar kunnen communiceren". De chirurgen zien hun patiënten altijd van te voren. Ook een dag voor de ope ratie gaan de heelkundigen nog bij hen langs. „Ook voordat de mensen gaan slapen praten we nog even. De patiënten zijn zel den bezorgd over de narcose. Van tevoren komt het weieens voor dat ze bang zijn, maar als het eenmaal zover is geven ze zich gemakkelijk over. Daar heb ik weieens bewondering voor". Een chirurg staat niet dagelijks te opereren, stelt Kopp. „Je staat pakweg 2 of 3 halve dagen aan de operatietafel: in de overi ge tijd heb je spreekuur of ga je bij patiënten langs. De schei dende chirurg schat dat de vier Goese chirurgen samen 1500 tot 1600 operaties per jaar uitvoe ren. „De laatste jaren doe ik het zelf wat rustiger aan, en kom ik ongeveer op 300 operaties per jaar uit. Vooral vaatoperaties deed ik minder dan de andere chirurgen". Kopp karakteriseert zichzelf als een 'chirurg van de oude stem pel'. „Ik ben nog opgeleid als een allround-chirurg. Je moest alles kunnen opereren. Een specifieke voorkeur voor een bepaald soort behandeling heb ik dan ook niet". De chirurg vindt zijn vak onder meer aantrekkelijk omdat je snel resultaat ziet. „En na tuurlijk geeft het ook bevredi ging als je af en toe een leven kunt redden". Uiteraard kan het ook weieens verkeerd aflopen bij een opera tie. „Dat is natuurlijk erg ver drietig. Ik probeer dat niet mee naar huis te nemen, maar je moet het toch even verwerken. Vaak komt dat 's nachts tot ui ting en slaap je slecht". Dr J. A. Kopp is onlangs al door het personeel in het zonnetje ge zet. „Het was een heel mooi af scheid. Je houdt ermee op om dat je 65 wordt en dan is het tijd om met werken te stoppen. Maar de sfeer in het ziekenhuis zal ik nog wel missen". Tijdens de officiële afscheidsre ceptie, maandagmiddag in de ziekenhuis-vergaderzaal, kwa men velen de scheidende heel kundige de hand schudden. De belangstellenden maakten met een van de gelegenheid gebruik om kennis te maken met de op volger J. Rinsema, die Kopps plaats in de chirurgenmaat schap overneemt. GRIJPSKERKE - Een aantal inwoners van het gehucht Hoo gelande, onder de rook van Mid delburg, is ernstig gedupeerd door de droge zomer van 1989. Omdat de woningen op veen grond zijn gebouwd, zijn de hui zen als gevolg van inklinkende ondergrond danig verzakt. On der de verzakte gebouwen be vindt zich ook de eeuwenoude kapel van Hoogelande. Eén van de binnenmuren vertoont een ongeveer tien meter lange scheur. Ook de dikke steunbe ren van het kerkje hebben te lij den gehad van de droogte. De deurpost van de kapel is door de ingeklonken grond zeker tien centimeter gezakt. Om de deur open en dicht te krijgen, moest een flink stuk van de deur wor den afgezaagd. Aan de rechter kant van het gebouw zijn flinke scheuren zichtbaar. Twee jaar geleden werden de buitenmuren nog opnieuw gevoegd. Direct ge vaar voor instorting is er niet. „Het zijn ontzettend dikke mu ren", aldus mevrouw N. Brüg- gen-Hoegen, beheerster van de kapel en dochter van eigenares se mevrouw Hoegen. „Dus zo ontzettend snel stort 't niet in." Ook langs de ramen zijn scheu ren te zien. Het interieur van de kapel is er zo mogelijk nog slechter aan toe. De helft van het godshuis is op een veenrug gebouwd. In dat deel is de schade het grootst. De stenen vloer is centimeters om hoog gekomen. Aanvankelijk was het de bedoeling dat de bin nenmuren afgelopen zomer een restauratiebeurt zouden krij gen. „Maar dat heeft nu geen zin", zegt mevrouw Brüggen. „Dit is verschrikkelijk." Hoeveel de schade bedraagt valt nog niet te zeggen. Omdat de kapel parti culier bezit is, draait de eigena resse van de kapel en de nabijge legen consistorie en boerderij grotendeels zelf voor de schade op. De familie zal proberen in over leg te treden met monumenten zorg om voor subsidie in aan merking te komen. „Op 'n gege ven moment kun je het niet meer behappen", aldus mevrouw Brüggen. „want dan is de pot leeg. Als je als particulier pro beert met eigen middelen dit ge bouw in stand te houden, kun je rustig spreken van een ramp. Af gezien van kleine subsidies, draai je er zelf voor op." De op enkele honderden meters afstand gelegen woning van Grijpskerkenaar Jan van Dron- gelen heeft eveneens fikse scha de opgelopen. „Het is een triest gezicht als je de boel steeds ver der ziet verzakken en je weet niet wat je eraan moet doen." Door de extreme droogte spron gen in augustus de scheuren in de muren. De rechterkant van het huis begon langzaam maar zeker te verzakken. Tussen het plafond en de muren en tussen het bad en de tegelwanden te kenden zich kieren af. Een aan nemer constateerde een verval van maar liefst negen centime ter tussen de linker- en de rech terkant van Van Drongelen's woning. De schuur achter zijn woning werd door de verzakking meegetrokken. Om erger te voorkomen besloot de Grijps kerkenaar de complete schuur te slopen. Alleen een paar uit hun verband gerukte betonnen elementen staan nog overeind. „Kijk", zegt Van Drongelen, wij zend op een scheur, „daar zit de kelder. De rechterkant brak als het ware af." De problemen zijn op dit moment grotendeels voor bij Aan de zijkant van het huis is de fundering vrij gegraven, waar na twee lange heipalen naast de bestaande muur in de grond werden geslagen. Met behulp van een ingenieuze constructie werd de woning vier centimeter teruggeschroefd. Van Drongelen becijfert de totale schade op et telijke tienduizenden guldens, die hij uit zijn eigen portemon nee moet betalen. „Je huis ver kopen betekent ook geld verlie zen. Niemand koopt een huis met scheuren." Van Drongelen probeerde bij ge meenten, de provincie en het wa terschap gedeeltelijke schade loosstelling te krijgen. Bij de ver zekeringsmaatschappij kreeg hij al nul op rekest, omdat de hoogte van het grondwaterpeil is uitgesloten van de verzeke ring. Het waterschap Walcheren verzekerde hem dat na mei 1989 geen water meer is weggepompt uit de polder. Water de polder in pompen kon niet, omdat het wa terschap niet de beschikking heeft over zoet water. Van Dron gelen heeft zijn hoop gevestigd op een gemeentelijke subsidie van zesduizend gulden. De problemen van verzakking zijn niet onbekend. Ook in 1976, toen eveneens sprake was van een droge zomer en weinig re genval, had een aantal Walcher- se woningbezitters te maken met scheuren. „Toen ik het huis kocht in 1983", aldus Van Dron gelen, „zag het er goed uit. Pas toen ik hier woonde, hoorde ik wat er mis was." HEINKENSZAND - De Woning stichting Borsele heeft geen moeite met het initiatief van en kele huurders om te komen tot een huurdersbelangenvereni ging. Dit stelt directeur C. J. Krijger van de Woningstichting naar aanleiding van de plannen van enkele Borselenaren om een onafhankelijke vereniging op te richten. „Maar ik vind het dubbelop. We hebben al een Be wonersadviesraad", zegt Krij ger. „Ik weet dan ook nog niet of de huurdersbelangenvereni ging onze gesprekspartner wordt". De directeur was verbaasd over het initiatief van enkele huur ders in Hoedekenskerke en Borssele om een Huurders Be langenvereniging Borsele (HBB) op te richten. De initiatiefne mers vinden dat de Bewonersad viesraad (BAR) van de Woning stichting niet functioneert als vertegenwoordiging van de huurders. Daarnaast menen de initiatiefnemers dat verschillen de klachten snel moeten worden aangepakt. „Als huurders vinden dat de BAR niet goed functioneert, dan hadden ze iets van zich moeten laten horen", meent Krijger. „We hebben in oktober een jaar vergadering gehad. Daar heb ben de bewuste mensen niets ge zegd". De directeur meent dat huurders altijd naar de BAR kunnen of naar de Woningstich ting zelf, als ze klachten hebben HEINKENSZAND - De afdeling Goes en omstreken van de post zegelverzamelaarsvereniging Philatelica houdt zaterdag een uitgebreide 'propagandabeurs'. Dat gebeurt in de zaal van café restaurant La Paloma in de Dorpsstraat in Heinkenszand. De beurs is toegankelijk van 13.00 tot 17.00 uur. Belangstel lenden en leden kunnen er pos tegels kopen uit rondzendboek- jes van alle landen en allerlei motieven. Om half vier worden 57 kavels geveild tegen lage in zetten, waardoor ook jeugdige verzamelaars kunnen meebie den, meldt de vereniging in een persbericht. Onder meer wordt veel 'massawaar' aangeboden. Uitslag: 1. A. de Visser (4477 punten); 2. A. Schoolmeester (3053), 3. K. Mul der (2845) 4. S. Baayens (jeugd, 2423), 5. K. Hage (2378), 6. R. de Jonge (2300), 7. J. de Jonge (1954), 8. C. Otte (1749), 9. J. Barten (1746), 10. Me vrouw De Vos (1668). afdeling Yerseke van de Neder landse Bond van Plattelands vrouwen houdt woensdag 17 ja nuari een bijeenkomst in De Ha ven. Mevrouw L. J. van de Mer- bel, diëtiste bij de Zeeuwse Kruisvereniging, houdt een le zing met dia's over afvallen, ge zonde voeding en hart en bloed vaten. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. of vinden dat ze niet goed gehol pen worden. „Maar als die nieu we club gedragen wordt door de huurders, dan kan het natuur lijk wel onze gesprekspartner zijn". Krijger denkt echter eer der aan de oprichting van een klachtencommissie. Directeur Krijger wil 'ten stellig ste bestrijden' dat bij de huur ders algemene klachten leven. „Hier en daar zal er wel eens een klacht zijn over de verwarming, maar die is niet algemeen. En we gaan bij verschillende woningen onderzoeken of er inderdaad een radiator moet bijkomen omdat het onbehaaglijk is". Verder stelt hij dat de huurders over de ontwikkelingen worden voorge licht via de woongids Borsele, die alle huurders regelmatig in de bus krijgen. Van onze Haagse redactrice DEN HAAG - Eigenaar J. de Groot van het tankstation an nex smederij aan de Kerkstraat in Bruinisse moet geen 5000 gul den, maar 500 gulden per dag betalen als hij zich niet aan de door de gemeente afgegegen hinderwetvergunning houdt. De afdeling geschillen van de Raad van State doet geen uit spraak over de hinderwetver gunning, maar vindt wel dat een dwangsom van 5000 gulden per dag een te groot nadeel voor het bedrijf met zich meebrengt. Het bedrijf zou zich volgens de gemeente Bruinisse niet houden aan de hinderwetvergunning. Vooral de verfspuiterij zou te veel stank en hinder veroorza ken. Om hem te dwingen zich aan de voorschriften te houden, beslo ten burgemeester en wethou ders De Groot een dwangsom op te leggen voor elke dag dat hij niet aan de vergunning voldoet. Daartegen ging De Groot in be roep bij de Raad van State. TERNEUZEN - Het afgelopen weekeinde is ingebroken in een bedrijfspand aan de Ambachts straat in Terneuzen. Volgens ei genaar M. van L. uit Sluiskil wor den kantoorbenodigheden en enkele gereedschappen gemist. Hoe groot de omvang van de schade is kon niet worden mede gedeeld. De dader(s) kwam binnen via het forceren van een deur. De heer van Drongelen bij zijn verzakte huis en de inmiddels afgebroken schuur (foto Ruben Oreel) Opel Kadett 1.3 N wit, 1989 Opel Kadett 1.3 S LS grijs, 1989 VW Passat Combi diesel 1988 Opel Kadett diesel 1987 Opel Kadett 1.6 S LPG, beige, 1987 Opel Corsa 1.0 S LPG rood, 1987 Opel Kadett 1.3 SLS antraciet, 1986 Opel Kadett 1.3 SLS 4-drs„ blauw, 1987 Opel Kadett 1.3 S LS 5-drs., LPG, wit, 1987 Ford Sierra 1.6 CL 4-drs., wit, 1989 Opel Kadett 1.6 diesel 3-drs., blauw, 1984 Opel Ascona 16 S brons, 4-drs., 1986 Ford Sierra 1.8 L blauw, 1986 VW Jetta 4-drs., grijs, 1986 VW Golf GTI groen, 1981 Volvo 340 DL aut. wit, 3-drs., 1985 Ford Fiësta Festival blauw, 1985 Toyota Corolla 1.8 diesel 5-drs., 1985 Toyota Corolla Liftback 5-drs., 42.000 km, 1985 Opel Rekord 2.0 S groen, 1983 Toyota Corolla 1.8 diesel 4-drs., 1983 Opel Manta 1.6 S zeer mooi, 1974 Westweg 5 Krabbendijke Tel. 01134-2010/1241 9 ft#*#

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 18