Nieuwbouw AH Hulst gaat door PZC Toneelgroep St-Jansteen speelt klucht 'Klachten' Jamash klaagt over slechte huisvesting I streek DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT 18 Gemeente Hontenisse gemeente kaartingen aardenburg DONDERDAG 11 JANUARI 1990 Schorsingsverzoek vergunning afgewezen Kinderclubwerk IJzendijke in personeelsnood AARDENBURG Schieting Praatavond rijvereniging CLINGE HEIKANT KOEWACHT Niets PHILIPPINE SAS VAN GENT SLUIS SLUISKIL SINT-JANSTEEN Cursus klanten gezondheidszorg S. Smitskamp trekt lijst PvdA in Middelburg A. Maljaars trekt CDA-lijst Domburg Boze brief aan b en w Terneuzen Gevestigd te Zaamslag: WIJZIGING WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN AXEL EN ZAAMSLAG I I II I I I I I II I I IIli ITT IJZENDIJKE - Het kinderclub werk in IJzendijke zit door ge brek aan vrijwilligers in grote problemen. Door persoonlijke omstandigheden hebben drie van de vier vrijwilligsters afge haakt. De enig overgebleven vrijwilligster, Claudia Min- naert, kan de kinderclub niet in haar eentje draaiend houden. Het bestuur van de IJzendijkse kinderclub heeft daarom beslo ten pas weer met clubbijeen komsten te beginnen als zich nieuwe vrijwilligers hebben aan gemeld. De kinderclub richt zich op kinderen uit de groepen drie en vier van de basisscholen. De wekelijkse bijeenkomst op woensdagmiddag in de voorma lige rooms-katholieke jongens school wordt goed bezocht: ge middeld komen er zo'n twintig kinderen. Ze worden bezigge houden met creatieve en spelac tiviteiten. Het bestuur wil voor 15 januari een aantal nieuwe vrijwilligers erbij hebben. Lukt dat niet dan is het clubwerk in IJzendijke gedoemd te verdwij nen. Bridge Uitslagen derde deel competitieronde bridgen in Aar denburg. A-lijn: 1 de heren De Smet-Standaert. 2 de heren Hoogesteger-Vriends, 3 de da mes Lonqueville-Verwulst; B- lijn: 1 mevrouw Standaert-de heer De Rijcke, 2 de dames Leen- houts-Wijffels, 3 echtpaar Lip pens. Tweede ronde, A-lijn: 1 de dames R. Rijk-Vriends, 2 echt paar Abramoff, 3 de heren De Smet-Standaert; B-lijn: 1 de da mes Leenhouts-Wijffels, 2 echt paar Lippens, 3 mevrouw Stan daert-de heer De Rijcke. Derde ronde, A-lijn: 1 echtpaar Abra moff, 2 de heren De Smet-Stan daert, 3 de heren Hoogesteger- Vriends; B-lijn: 1 echtpaar Lip pens, 2 de dames Standaert- Wijffels, 3 de dames Van Hane- gem-Klompe. Kerstdrive: 1 de dames T. Rijk- Haverland, 2/3 de dames Goos- sens-Hiel/de heren De Smet- Standaert, 4 echtpaar Lippens. Nieuwjaarsdrive gehouden 3 ja nuari, eerste deel 's middags, A- lijn: 1 de dames R. Rijk-Vriends, 2 de heren De Smet-Standaert, 3 de dames T. Rijk-Haverland; B- lijn: 1 echtpaar Boone, 2 me vrouw Standaert-de heer De Rijcke, 3 echtpaar Van Eenen- naam. 's Avonds gemengd: 1 de heren Hoogesteger-Vriends, 2 de heren De Smet-Standaert, 3 echtpaar Abramoff, 4 de dames R. Rijk-Vriends. SINT-JANSTEEN - De toneel vereniging Camere van Rheto- rica Sint-Jan ten Steene staat zaterdag 20 januari met de pre mière van de seizoenopvoering voor een jaarlijkse krachtproef. Ditmaal werd wederom geko zen voor een Vlaamse klucht in drie bedrijven. Vier dames en heren van de Camere hebben zich onder leiding van huisre- AARDENBURG - De schutters- sociëteit Sint Sebastiaan in Aar denburg hield een hanenschie- ting waaraan 34 personen deel namen. Uitslag: eerste hoogvogel M. Andries, Maldegem (B), tweede hoogvogel F. Vlaeminck, Maldegem, derde hoog vogel G. de Vriend, Aardenburg, eer ste zijvogel F. Vlaeminck, Maldegem, tweede zijvogel M. Andries, Malde gem, derde zijvogel P. Bouttelisier, Oostende (Beerste kal C. Verstrin- ge, Maldegem, tweede kal O. De- candt, Maldegem, hanen 1 R. Pielaat, Aardenburg, 2 W. van de Walle, Mal degem, 3 Th. Andrea, Maldegem, 4 F. Vlaeminck, Maldegem, 5 H. de Smet, Maldegem, 6 J. Dossche, Knokke (B), 7 F. Vlaeminck, Maldegem, 8 D. Bouttelisier, Oostende, 9 W. van de Walle, Maldegem, 10 C. Verstringe, Aardenburg. Prijzen 1 en 2 E. van Daele, Aardenburg, 3 Th. Lampaert, Aardenburg, 4 F. Vlaeminck, Malde gem. KLOOSTERZANDE - In zaal De Kastanje in Kloosterzande werd een schieting gehouden waaraan 34 personen deelna men. Uitslag: eerste hoge vogel E. Luyckx, Hulst, tweede hoge vogel J. Dobbe laar, Hulst, eerste zijvogel A. Verhoe ven, Kloosterzande, tweede zijvogel H. van Rijt. Ossenisse. Meeste kleine vogels, zeven, P. Neve en E. Picavet, Kloosterzande. In diezelfde gelegenheid namen 22 personen deel aan een schie ting. Uitslag: eerste en tweede hoge vogel J. Dobbelaar, Hulst, eerste en tweede zijvogel P. Maas, Kloosterzande, der de zijvogel, J. Dobbelaar, Hulst, vier de zijvogel H. van Rijt, Kloosterzan de. Meeste kleine vogels, zes, me vrouw Verhoeven. Kloosterzande. KOEWACHT - In zaal De Oude Molen in Koewacht werd een schieting gehouden waaraan 28 personen deelnamen. Uitslag: hoge vogel F. de Waal, Koe wacht, eerste zijvogel J. de Waal, Koewacht, tweede zijvogel E. Fie- rens. Lokeren iB). Meeste kleine vo gels, zes. L van Kerkhoven, Heikant. In dezelfde gelegenheid werd een schieting gehouden waar aan 24 personen deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel A. de Munck, Zuiddorpe, tweede hoge vo gel J. de Waal, Koewacht, eerste zij vogel A. van Gassen, Hulst, tweede zijvogel R. Mattens, Koewacht. Meeste kleine vogels, vijf, G. Baart, Koewacht. DEN HAAG/HULST - Twee winkeliers uit Hulst en St. Jan steen zullen moeten dulden dat Ahold begint met de bouw van een nieuwe Albert-Heijn aan het 's-Gravenhofplein in Hulst. De waarnemend voorzitter van de afdeling rechtspraak van de Raad van State wees woensdag hun verzoek om schorsing van de door b en w verleende bouw vergunning af. De winkeliers vrezen dat zij dooi de nieuwe Albert-Heijn veel klanten kwijt zullen raken. E. L. M. Mortier, die 100 meter van de nieuwe AH zijn super markt heeft, protesteert boven- TERNEUZEN - De gewestelijke bond voor Zeeland van de Ko ninklijke Nederlandse Vereni ging van Landelijke Rijvereni- gingen houdt op dinsdag 16 ja nuari, aanvang 19.15 uur, in res taurant De Caisson in Kapelle een praatavond. Een belangrijk onderwerp van gesprek vormt ongetwijfeld de vaststelling van de wedstrijdka lender voor het groene seizoen 1990. Het groot aantal wedstrij den geeft voor het bestuur onge twijfeld weer de nodige proble men voor iedereen een geschikte datum te vinden. Ook de tijdsin deling bij wedstrijden vormt hierbij een onderdeel van ge sprek. Er zal ook weer van gedachten worden gewisseld over het be leggen van centrale trainingen voor spring- en dressuurruiters. Kaartingen De kaartclub van de gezamenlijke ouderen bonden in Clinge hield een kaar ting jokeren in het gemeen schapscentrum Malpertuus in Clinge. Er waren 56 deelnemers. De uitslag: 1 F. Plasschaert, 2 A. Buij- ze, 3 mevrouw Leijbaert. De tussen stand voor het kampioenschap is als volgt: 1M. Blommaert-De Block, 2 U. Willaert, 3 J. Lemout-Meijs. In café De Gouden Kroon in Clinge werd een kaarting gehou den, waaraan door 32 kaarters werd deelgeneomen. De uitslag: 1 E. Ivens, 2 A. Buijze, 3 R. Himbrechts, 4 G. Guzul. gisseur Piet Verwer al enkele maanden verdiept in het werk 'Klachten' van de Belgische schrijver Paul Coppens. Het stuk speelt zich af op de klachtenafdeling van een groot warenhuis. De chef van die afde ling, Robert, gespeeld door Wal ter Boussen, is helemaal niet blij met de komst van controleur en wijnproever Verhulst (George Martens). Om de conferentie met Verhulst te ontlopen neemt de afdelingschef een dagje vrij en gaat op stap met zijn geliefde Nicole (Chantal de Cock). Omdat het werk op de klachten afdeling toch door moet gaan geeft Robert de leiding van de af deling over aan zijn klerk Karei (Henk van den Branden). Deze lieve maar sullige man woont nog steeds bij zijn moeder in huis. Secretaresse op de klach tenafdeling is Daisy (Emmy de Bot). Haar echtgenoot Frank (Eddy Weemaes) besteedt zijn vrije tijd aan het kopen van ge weren. TERNEUZEN - Het jongeren centrum Jamasj is kwaad op het gemeentebestuur van Terneu- zen. In een boze brief aan het college van b en w klagen de jongeren over hun gebrekkige huisvesting. Zij maken gebruik van een oud pand, eigendom van de gemeente, in de Dijk- straat. Dit bouwwerk is wegens bouwvalligheid vorig jaar au gustus al ongeschikt verklaard voor gebruik. „Wij zien het als onze verant woordelijkheid een ruimte voor jongeren open te houden. Het is echter uw verantwoordelijkheid de voorwaarden daarvoor te scheppen", aldus de jongeren aan het college. „Bij het uitblij ven van een bevredigend ant woord zullen wij op onze eigen wijze zorg dragen voor het open stellen van een geschikte ruim te", aldus de brief. Het woord 'kraken' wordt er niet in ge noemd. Niemand van de Ja- masj-jongeren was woensdag bereikbaar om te zeggen of met die opmerking gewaarschuwd wordt voor kraken. Evenmin was de verantwoordelijke wet houder J. van Rooijen woensdag bereikbaar voor commentaar. Dit jaar wordt begonnen met de dien tegen het feit dat door de nieuwbouw veel parkeerplaat sen aan het plein zullen verdwij nen. Koersbal - De afdeling Hei kant van de Katholieke Bond van Ouderen hield in het ge meenschapshuis 't Heike in Hei kant een wedstrijd koersbal. Er waren 32 deelnemers. Uitslag: 1 E. Inghels/M. Ferket, 2 M. Mosman/S. van Houten. Er is in 't Heike vandaag, donderdag, een schieting voor ouderen. Deze begint om 13.30 uur. Jeugdmiddag - De stichting gemeenschapscentrum De Vla schaard in Koewacht houdt za terdag 20 januari een gezellige middag voor de jeugd. Er begint om 14.00 uur een optreden van Verder verschijnen Linda Buijs en Annie Coppetiers op het to neel in de hoedanigheid van klant. Zij komen naar de zaak om iets te kopen of om zich te be klagen over de kwaliteit van hun aankopen. Bovendien blijkt klant Adeline van Snick (Annie Coppieters) nog 'iets' te hebben met klerk Karei. Deze heeft ech ter al problemen genoeg met de verwerking van de klachten. Het humeur van Karei wordt hier door danig aangetast. Volgens regisseur Piet Verwer zijn er in het stuk ingrediënten en verwikkelingen genoeg om de liefhebbers aan hun trekken te laten komen. „De doldwaze ko mische situaties zullen de zaal verschillende keren plat krij gen", aldus Verwer. De première, in het gemeen schapscentrum De Warande in Sint-Jansteen, begint om 20.00 uur. Een week later (27 januari) volgt op dezelfde plaats een tweede opvoering, die eveneens om 20.00 uur begint. bouw van een nieuw wijkcen trum in de binnenstad, samen met de basisschool De Triangel. In deze 'nieuwe Triangel' is ook voorzien in een soosruimte voor jongeren en een geluiddichte oe fenruimte voor bands, precies wat Jamasj zoekt. Volgens J. Snelders, coördinator van de stichting Welzijn, die als overkoepelend orgaan betrok ken is bij de activiteiten van Ja masj. is de brief wel begrijpelijk. „Maar ik ben het niet eens met het verwijt. Er is serieus gezocht, maar dat heeft nog niét tot resul taten geleid. We zijn op dezelfde barrières gestuit waar ook de jongeren zelf op stuiten: er is in of nabij de binnenstad niets ge schikts te vinden. Er is wel wat, maar dat zijn ruimtes waar pro jectontwikkelaars op blijven zit ten in afwachting van een betere prijs." Een ruimte verbouwen en in richten, voor de korte tijd die Ja masj nog heeft voordat de 'nieu we Triangel' klaar is, wordt vol gens Snelders te duur. Een tijde lijke voorziening mag niet enke le tienduizenden guldens kos ten. Volgens het gemeentebestuur komen er elders echter weer nieuwe parkeerplaatsen bij. B en w wezen erop dat als de bouw de clowns The Gino's en gooche laar Fernandos. De voorstelling duurt tot 16.15 uur. Kaarting In De Zwaan in Philippine begint zondag om 14.30 uur de vierde kaarting van het winterseizoen. De spelsoort is bieden zonder roem. Kaarting Carnavalsvereni ging De Deurdouwers houdt za terdag in café Schippershuis in Sas van Gent een vleeskaarting. Er wordt bieden zonder roem ge speeld. De wedstrijd begint om 20.00 uur. Inschrijven kan vanaf 19.00 uur. van de winkel niet snel zou be ginnen, dat ook nadelig is voor de' woningbouwvereniging die tien woningen boven de Albert- Jaarvergadering - De afde ling Sluis van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt donderdag 18 januari haar jaarvergadering in hotel restaurant Sanders De Paauw in Sluis. Na de pauze laat Liesbeth de Koeijer zien hoe bloemen ge droogd worden en hoe met die bloemen vervolgens leuke stuk jes gemaakt kunnen worden. De jaarvergadering begint om 19.30 uur. Vogelbeurs - Door omstan digheden vindt de eerste vogel- Heijn gaat bouwen. De subsidie voor de bouw van die woningen zou bij vertragingen waarschijn lijk vervallen. beurs van dit jaar van de Sluis- kilse Vogelvrienden in zaal Dal- linga pas zondag plaats. Tussen 10.00 en 13.00 uur kan iedereen dan terecht voor koop, verkoop of ruil van vogels. Daarna is de beurs weer als vanouds elke eer ste zondag van de maand. Ouderen - De afdeling sint- Jansteen van de Katholieke Bond van Ouderen houdt maan dag een bingomiddag in ge meenschapscentrum De Waran de in Sint-Jansteen. Alle oude ren boven de vijftig jaar zijn wel kom. Er worden veertien ronden en een extra ronde gespeeld. De aanvang is om 13.30 uur. LAMSWAARDE - In zaal De Vier Jaargetijden in Lamswaar- de werd een kaarting gehouden in de spelsoorten bieden en joke ren. Er waren 68 deelnemers. Uitslag, jokeren: 1 mevrouw Van Gink, Axel, 2 mevrouw Van Vooren, Ossenisse, 3 mevrouw Schaalje, Axel. Bieden: 1 J. Dieleman, Axel, 2 K. Verschueren, Lamswaarde. 3 R. de Rijk, Clinge. SINT-JANSTEEN - In café De Ouden Arend in Sint-Jansteen werd een kaarting gehouden in de spelsoorten bieden en joke ren. Er waren 41 deelnemers. Uitslag, bieden: 1 R. Linthout, Axel, 2 mevrouw Reyers, Terneuzen, 3 J. van Osselaar, Hulst, 4 G. Merkx, Sint- Jansteen, 5 C. van de Branden, Clin ge. Jokeren: 1 mevrouw Esseling, Hulst, 2 mevrouw Rietjens, Heikant, 3 mevrouw Kesels, Hulst. BOSCHKAPELLE - In café Ons Vermaak in Boschkapelle werd een kaarting gehouden in de spelsoorten bieden en jokeren. Er waren 51 deelnemers. Uitslag, bieden: 1 A. van de Velde, Spui, 2 B. Remijn, Ossenisse, 3 A. Mannaart, Axel. Jokeren: 1 mevrouw Van de Velde, Spui, 2 mevrouw Van Dijke, Vogelwaarde, 3 mevrouw De Waal, Ossenisse. HENGSTDIJK - In zaal Het Ja gershuis in Hengstdijk werd een kaarting gehouden in de spel soorten bieden en jokeren. Er waren vijftig deelnemers. Uitslag, bieden: 1 J. Patijn, Biervliet, 2 M. Rombout, Koewacht, 3 J. Schen kels, Ossenisse. Jokeren: 1 F. Esse ling, Hulst, 2 mevrouw De Smit, Ter- neuzen, 3 C. van Goethem, Waas munster (B). HULST - In zaal Oud Antwer pen in Hulst werd een kaarting gehouden waaraan 26 personen deelnamen. Uitslag: 1 J. Sorber, Vogelwaarde, 2 mevrouw Elegeert, Westdorpe, 3 R. Linthout, Axel. KLOOSTERZANDE - De FNV afdeling Kloosterzande hield een kaarting in het parochiehuis Sint Martinus aan Groenendijk. Er waren veertig deelnemers. Uitslag: 1 L. van Goethem, Klooster zande, 2 E. Cambeen, Kloosterzande, 3 P. Jonkers, Kloosterzande. KLOOSTERZANDE - In zaal De Kastanje in Kloosterzande werd een kaarting gehouden in de spelsoorten bieden en joke-' ren. Er waren 76 deelnemers. Uitslag, bieden: 1 A. Thielens, Nieuw-Namen, 2 J. de Winkel, Nieuw-Namen, 3 P. de Smit, Terneu zen. Jokeren: 1 mevrouw De Poorter, Kloosterzande, 2 mevrouw Van der Hooft, Terneuzen, 3 mevrouw Pau wels, Kloosterzande. OSSENISSE - In zaal Hof ter Nesse in Ossenisse werd een kaarting gehouden in de spel soorten bieden en jokeren. Er waren 55 deelnemers. Uitslag, bieden: 1 G. Hermans, Osse nisse, 2 mevrouw Hemelaar, Vogel waarde, 3 J. de Kok, Walsoorden. Jo keren: 1 mevrouw Onhashik, Osse nisse, 2 mevrouw Asselman, Kloos terzande, 3 mevrouw Van Landeg- hem, Ossenisse. OSSENISSE - In zaal De Jacht hoorn in Ossenisse werd een kaarting gehouden in de spel soorten bieden en jokeren. Er waren 50 deelnemers. Uitslag bieden: 1 J. Andeweg, Kloos terzande, 2 P. Stoel, Ossenisse, 3 F. de Meijer, Ossenisse; jokeren: 1 J. van Vooren, Ossenisse, 2 mevrouw De Waal, Kloosterzande, 3 mevrouw Verschueren, Kloosterzande. NIEUW-NAMEN - In café J. Schroder in Nieuw-Namen werd een kaarting gehouden waaraan 34 personen deelnamen. Uitslag: 1 F. Penneman/L. Timmer man, 2 A. Verhulst/L. van Roeyen, 3 G. de Maayer/D. van Vlierbergen. In zaal De Grensvlucht werd een kaarting gehouden waaraan 44 personen deelnamen. Uitslag: 1 J. van Campen/D. van Vlierbergen, 2 G. Meersman/A. de Maayer, 3 G. Apers/W. van Goethem. ZAAMSLAG - Na vier ronden heeft Piet Houg de leiding in de kaartcompetitie van de voetbal vereniging Zaamslag. De uitslag: 1 Rinus van der Hooft; 2 J. Verhelst; 3 P. Houg; 4 M. Wieland; 5 M. Dieleman. HULST - In het restaurant van het bejaarden- en verzorgingste huis De Blaauwe Hoeve in Hulst werd een prijskaarting voor ou deren gespeeld, waaraan 60 per sonen deelnamen. Uitslag: 1 mevrouw Van Kerckho- ven, Hulst; 2 H. van de Berghe, West dorpe; 3 J. Boone, Hulst. In het dienstencentrum De Lieve in Hulst werd een prijskaarting voor ou deren gehouden met 28 deelnemers. Uitslag: 1 A. Esseling, 2 mevrouw Jongezoon, 3 mevrouw Leijbaart. De volgende kaartingen zijn 16 ja nuari in De Lieve en 22 februari in de Blaauwe Hoeve. Beide kaartingen beginnen om 13.30 uur. GOES - Het Regionaal Educa tief Centrum (REC) houdt vanaf dinsdag 30 januari een cursus voor klanten van de gezond heidszorg. De cursus heet Ja dokter, nee dokter, en is be doeld voor mensen die regelma tig met de gezondheidszorg te maken hebben en iets aan hun houding ten opzichte van de ge neeskundige beroepsbeoefena ren willen veranderen. Rechten en plichten van de pa tiënt komen aan de orde evenals klacht- en beroepsmogelijkhe den. De cursus beslaat zeven dinsdagmiddagen van 13.30 tot 16.00 uur en wordt gehouden in het REC-gebouw in Goes, waar belangstellenden zich ook kun nen opgeven. Het REC werkt in de organisatie nauw samen met het Patiëntenpltform Zeeland en de GGD. MIDDELBURG - De Middel burgse PvdA-wethouder S, Smitskamp staat definitief eer ste op de kandidatenlijst voor gemeenteraadsverkiezingen in maart. Tweede is wethouder G. Schoenmakers. Op de derde plaats staat de huidige fractie voorzitter J. Korstanje, die stui vertje heeft gewisseld met N. Oskam, die door de leden op de derde plaats was gezet. C. Meijler neemt de vijfde plaat in. Op respectievelijk de zesd en zevende plaats staan dt nieuwkomers I. Raas en H. Ak- dag. Plaats acht wordt ingeno men door de nestor van de Mid delburgse gemeenteraad, M. Ie Duc-Simpelaar. Negende op de lijst staat R. Bielok, die van plaats heeft gewisseld met H. van Poelje. De PvdA heeft nu acht raadszetels. DOMBURG - A. Maljaars, CDA-wethouder in Domburg, voert in zijn gemeente de kandi datenlijst aan bij de raadsver kiezingen in maart. Tweede staat W. Warners, gevolgd door R. A. J van der Bank. Mevrouw J. M. M. Kühler-den Hollander staat op de vierde plek. De naam van de huidige fractievoorzitter, ing S. J. Lous, ontbreekt. Van wege zijn benoeming tot hoofd van de technische dienst van het wegschap Walcheren heeft hij zich niet verkiesbaar gesteld. De toneelvereniging Camere van Rhetorica Sint-Jan ten Steene tijdens een repetitie van de klucht 'Klachten' van de Belgische schrijver Paul Coppens (foto Camile Schelstraete) Art. 18a wet op de ruimtelijke ordening De burgemeester van Hontenisse maakt ter vol doening aan het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat met ingang van 12 januari 1990 gedurende veer tien dagen ter gemeentesecretarie te Klooster zande ter inzage liggen de volgende bouwplan nen: a. bouw van een garage op het perceel Reygers- kreek 32 te Hengstdijk door de heer M. H. L. van Rijt; b. uitbreiden van de woning Julianastraat 4 te Vogelwaarde door de heer J. W. Hoogstrate; c. bouw van een tuinhuisje op het perceel West straat 10 te Ossenisse door de heer R. Vink. Bovengenoemde bouwplannen zijn in strijd met respectievelijk de bestemmingsplannen De Vo gel, Vogelwaarde en Ossenisse. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om vrijstelling te verlenen van de beperkende be palingen van de geldende bestemmingsplannen met toepassing van artikel 18a van de wet op de ruimtelijke ordening. Gedurende bovengenoemde termijn van tervisie- legging kan een ieder schriftelijk bezwaren indie nen tegen genoemde bouwplannen bij burge meester en wethouders. Kloosterzande, 11 januari 1989. De burgemeester van Hontenisse, mr. A. A. L. G. M. Kessen. P. J. M. VERBRUGGE-DE KEYSER, huisarts in samenwerking met W. L. Fraanje, huisarts Praktijkadres: Plein 42 te Zaamslag, tel. 01153-1244 Spreekuren volgens afspraak De hieronder genoemde huisartsen uit Axel en Zaamslag zullen vanaf heden tijdens weekenden voor elkaar waarnemen. Axel: G. P. Harskamp Noordstraat 8 tel. 01155-1666 J. Hoefman Oranjestraat 4 tel. 01155-1555 E. Klop Bastionstraat 36 tel. 01155-1777 Zaamslag; W. L. Fraanje P. J. M. Verbrugge-De Keyser Plein 42 tel. 01153-1244 In het weekend houdt de dienstdoende huisarts spreek uur voor dringende gevallen op de volgende tijden: Zaterdag 10.00-10.30 uur en 16.00-16.30 uur Zondag 11.30-12.00 uur Informatie over de weekenddiensten en spreekuur tijden wordt wekelijks vermeld in de Zeeuws- Vlaamse edities van de dagbladen en het Zeeuw- Vlaams Advertentieblad. Verdere informatie is te verkrijgen bij de genoemde huisartsen. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Aardenburg maken ingevolge artikel 24, tweede lid, onder c, van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend dat zij voornemens zijn om op de aan vraag om een vergunning ingevolge de hinderwet van de heer R. A. M. Scheppers, Wilhelminaweg 28 te Sint-Kruis voor het uitbreiden of wijzigen van een opslagplaats voor bestrijdingsmiddelen aan het adres plaatselijk bekend Wilhelminaweg 28 te Sint-Kruis, positief te beschikken onder het stellen van voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf he den ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, ter inzage en wel tot 25 januari 1990 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur, alsmede op maandagavond van 17.00 tot 20.00 uur in de hal van bejaardentehuis Coens- dike, Bootstraat 13 te Aardenburg. Na laatstgenoemde datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschik king liggen de stukken ter gemeentesecretarie op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur ter inzage. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aan vraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum bij ons college gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Aardenburg, 11 januari 1990. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, mr. E. F. Jongmans, de secretaris, J. M. W. H. Janssen. S Twee protesterende winkeliers hebben hun pogingen tot schorsing van de bouwvergunning voor de Albert Heijn-vestiging aan het 's-Gra- venhofplein in Hulst zien stranden. Links de noodwinkel in aanbouw (foto Camile Schelstraete)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 30