•eggS _K PZC-actie Roemenië gemeente vlissingen Leenhouts WERKSTER GEMEENTE HULST 0> J5 u «Q 4> (0 f a .SSSffssSi £L 40.26.67.794 bouwaanvragen Slaapmeubelen Nu voor 5.888, Nu voor 5.888,- Nu voor 488,- Nu voor 788,- Nu vanaf 198, Bankstellen Nu voor 2.888,- Nu voor 2.688,- Nu voor 3.288,- Nu voor 2.388,- Nu voor 2.288,- Nu voor 2.888,- Nu voor 4.988,- Fauteuils Nu voor 588,- Nu voor 488,- Nu voor 688,- Nu voor 388,- Bergmeubels Nu voor j Nu voor j Nu voor j Nu voor j Nu voor j Nu voor Nu voor j Nu voor j Nu voor j Nu voor j Nu voor j 30% en 40% korting. f t u Familie berichten J.P.A. Rossël 1.888,- 3.888,- 3.988,- 3.488,- f 3.188,- 2.888,- Stoelen 38,- 298,- 388,- 988,- 12 z mevrouw m. kwanten-de wit bastiaan van adrichem d. h. MEEUSEN fi fa Murre Moens b.v.afwerkingssystemen tandprotheticus Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. Redt de moeders van Cluj in Menso'nwaardige omstandigheden Roemenië, anno 1990. Moeders sterven in de ziekenhuizen door gebrek aan medicamenten en verzorging. De artsen staan machteloos en vragen uw hulp. Begin het jaar goed: Redt de moeders, help de kinderen van Cluj! Stort uw bijdrage op het speciale nummer van de Amro-bank te Middelburg, giro van de bank nummer 10.68.635 met vermelding: Stichting PZC Helpt Actie Roemenië Stort NU! Alle giften zijn welkom. Hulp uit Zee land betekent levenskansen voor een vertrapt volk! wenst u een co co PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 10 JANUARI 1990 Mevrouw N. Becht-Benes- salah geeft met blijdschap kennis van de geboorte van GEORGE YOUSSEF ERNST Geersdijk, 8 januari 1990 FAMILIE BERICHTEN Voor alle blijkeh van medeleven en de steun die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en revalidatiecentrum en bij mijn thuiskomst, wil ik langs deze weg iedereen bedanken. Ook namens mijn vrouw hartelijk dank. Jo Antheunisse Borssele. Westsingel 51. Dank u wel voor alle goede wensen die wij voor kerst en nieuwjaar van u mochten ontvangen. Ook wij wensen u veel heil en zegen het komende jaar toe. Fam. J. K. Dominicus Heden overleed, na 'n lang ziek zijn, onze geliefde zwager JAN HEIJBOER Goes: G. M. Duvekot-de Mul Kapelle: M. G. Lepoeter-de Mul Amsterdam: K. van de Velde-de Mul Baarn: P. den Hartog-de Mul P. den Hartog Goes: E. Harinck-de Mul Goes, 8 januari 1990 Na een weg van veel lijden is van ons heengegaan onze trouwe broer en zwager JAN HEIJBOER echtgenoot van J. Heijboer-de Mul Wemeldinge: A. Heijboer Kapelle: J. Eversdijk-Heijboer Hansweert: N. Vermaire-Heijboer R. Vermaire Kapelle: A. Heijboer Enige en algemene kennisgeving Op 8 januari 1990 is geheel onverwacht overleden op de leeftijd van 72 jaar WILLEM MARIA HOOGERVORST Uit aller naam: De familie Hoogervorst Azaleastraat 77, Terneuzen Correspondentieadres: R. C. Hoogervorst, Rio Grandestr. 35, 3707 NJ Spijkenisse De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag, 12 januari a.s., om 12.00 uur in het crema torium 'Westlede' te Lochristi, Smalle Heerweg 54. Vertrek om 11.00 uur vanaf het Rouwcentrum 'Van Kerkvoorde', Rooseveltweg 6 te Terneuzen. De overledene ligt opgebaard in bovengenoemd rouwcentrum. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag, van 19.00-19.30 uur. Heden overleed in het verpleeghuis 'De Heren gracht' onze lieve broer, zwager en oom RINUS v. d. WEEL Uit aller naam: P. v. d. Weel Middelburg, 8 januari '90 Gerbrandylaan 84 Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlij den van onze trouwe medewerkster Bestuur en medewerkers van de Unie van Vrijwilligers afdeling Goes Bedroefd geven wij u kennis dat na een langduri ge ziekte en een liefdevolle verzorging in ver pleeghuis 'Ter Schorre' van ons is heengegaan, voorzien van het Sacrament der Zieken, mijn lie ve vrouw, onze zorgzame moeder en oma MARIA FRANCINA VERHOOSEL echtgenote van Albertus Louis Martens op de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen: A. L. Martens Terneuzen: Wies en André den Exter-Martens Martine, Ellen Koewacht: Leo en Leonie Martens-Rammeloo Sarah Terneuzen: Maurice en Marjorie Martens- de Groote Robert, Brian Oostburg: Tiny en Leo Fokke-Martens Jim, Nicole Terneuzen: Ab en Marleen Martens-Bassier Sofietje Axel: Joop en Marijke Orlebeke-Martens Femke, Wietske 8 Januari 1990 Abeelstraat 7, 4537 XR Terneuzen De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrijdag, 12 januari, om 14.00 uur in de Triniteitskerk, Alb. Thijmstraat te Ter neuzen, waarna de begrafenis op de R.K. be graafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het rouwcentrum 'Van Kerkvoorde', Roosevelt- laan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag avond, van 19.00 tot 19.30 uur, in het rouwcen trum. „Mijn genade is U genoeg" Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat, na een lief devolle verzorging in het verpleeghuis 'De Heren gracht', van ons is heengegaan onze innig gelief de vrouw, moeder en oma JACOMINA KWEKKEBOOM-GROENENBERG op de leeftijd van 85 jaar. Sint Laurens: J. Kwekkeboom Nagele: P. de Visser-Kwekkeboom J. A. de Visser Middelburg: A. Verhage-Kwekkeboom J. Verhage Sint Laurens: M. Kwekkeboom W. R. Kwekkeboom-Francke Mona en Marcel Everdina 4333 KL Sint Laurens, 9 januari 1990 Noordweg 434 Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dauwendaele). Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag van 19.30-20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag, 12 janua ri a.s., om 13.00 uur op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ned. Herv. Kerk te Sint Laurens. Het dagelijks bestuur van het waterschap 'Het Vrije van Sluis' heeft met leedwezen kennis geno men van het overlijden van zijn oud-voorzitter, de heer J. B. BECU Met dankbaarheid gedenken wij de wijze waarop hij gedurende vele jaren de belangen van het wa terschap heeft gediend. Het dagelijks bestuur voornoemd: Th. P. Cambier, dijkgraaf B. A. H. Weterings, griffier Oostburg, 8 januari 1990 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor de góede herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve opgewekte en dap pere moeder, schoonmoeder, oma, zuster en schoonzuster, mevrouw CORNELIA VAN BRANDWIJK weduwe van Carl J. C. Grimm 16-7-1905 9-1-1990 Knokke-Heist: D. C. Verstraeten-Grimm A. J. Verstraeten Amerongen: C. D. Calon-Grimm R. A. M. Calon Nanton (Canada): G. van der Velden-Grimm A. van der Velden en haar kleinkinderen en achterkleinkinderen Familie Van Brandwijk Familie Grimm 4503 BD Groede Nieuwstraat 17 De crematie zal plaatsvinden op vrijdag, 12 ja nuari, om 14.30 uur in het crematorium 'Blauwe Toren', Zeelaan te Brugge. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van het crematorium. De HEERE is mijn herder mij zal niets ontbreken Ps. 23 1 Diepbedroefd maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest geven wij u kennis van het overlij den van onze geliefde vader, groot- en overgroot vader BLAAS VAN BELZEN weduwnaar van Prina van de Gruiter op de leeftijd van ruim 92 jaar. Arnemuiden: J. Caljouw-van Belzen A. Caljouw Vlissingen: M. van Belzen J. P. van Belzen-de Ridder Arnemuiden: Joh. van Belzen A. van Belzen-de Ridder K. van Belzen M. van Belzen-van Belzen C. van Belzen P. de Hamer-van Belzen L. de Hamer L. van Belzen J. C. van Belzen-Vroegop klein- en achterkleinkinderen Veere, 9 januari 1990 Huize 'Nieuw-Sandenburgh'. Correspondentieadres: L. de Hamer, Houwerstraat 13, 4341 GS Arnemuiden. Vader ligt opgebaard in de rouwkamer van 'Te Mortiere' alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is donderdag, 11 januari, van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag, 12 ja nuari, om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand vindt een rouwdienst plaats in 'Te Mortiere' te Arnemuiden, die aan vangt om 11.15 uur en geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. C. E. van de Ploeg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in 'Ter Mortiere'. Geen bloemen Heden overleed onze geliefde opa BLAAS VAN BELZEN in de ouderdom van 92 jaar. Blaas en Ineke Adriana Gerda en Klaas Mirjam en Arianne Prina, Cas Daniël, John Johnny Arnemuiden, 9 januari 1990. Met spoed gevraagd Werktijden buiten kantooruren in nader overleg. Architectenburo v. Driessche, Boissens, Van Meer B.V. Stationsweg 16, Hulst, tel. 01140-14851. Wegens overstelpende belangstelling bij het overlijden en de crematie van mijn geliefde man, vader en schoon vader wil ik u langs deze weg uit het diepste van mijn hart bedanken. Uw bezoek, brieven en kaarten en uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid, is op een overweldigende ma nier gebleken hoezeer hij werd gewaardeerd. Al deze reacties hebben ons gesterkt in ons verdriet en gaven ons het gevoel dat velen om ons heen stonden. Voor uw blijk van medeleven zeggen wij u heel hartelijk dank. Wij willen in zijn geest verder leven. Uit aller naam: Bep van Adrichem-Jaquet Terneuzen, januari 1990. Voor de vele blijken van medeleven betoond na het overlijden van onze man en vader betuigen wij onze hartelijke dank. Het is Ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedan ken. Uw belangstelling is ons tot steun geweest. Namens de familie: k. j. Meeusen-Schrier Breskens, januari 1990. Voor de vele blijken van medeleven betoond na het overlijden van mijn vader, broer en opa ANTON JAKOBUS PETRIE betuig ik hiermede mijn oprechte dank. Uit aller naam: H. Petrie December 1989. •P4 g Verlichtingssystemen Systeemwanden Projektinrichtingen een onbepe'W rre.NAoens t>ie e\he'\d aan Openingstijden Showroom ma. t/m vr. 09.00 - 17.00 uur, za. 09.00 -13.00 uur NIEUWE KUNSTGEBITTEN Spec, voor slechtzittende gebitten en ingevallen gezichten REPARATIES: klaar terwijl u wacht! Informatie GRATIS Tel. afspraken 01184-14533 HOBEINSTRAAT 52 - VLISSINGEN Uw huis op dit formaat in de krant kost meestal minder dan een maand hypotheekrente en verkoopt sneller, want: En de makelaar weet van wanten en kranten. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Hulst maken gelet op artikel 24 van de wet algemene bepalin gen milieu-hygiëne bekend dat zij voornemens zijn vergunning te verlenen ingevolge de hinder wet aan: autobedrijf De Block, Oude Zoutdijk 2-4 te Hulst wegens het wijzigen van een garagebe drijf annex afleverstation van motorbrand stoffen op het perceel Oude Zoutdijk 2-4 te Hulst (gehele inrichting omvattende vergun ning); H. Kant, Julianastraat 66 te Heikant, wegens het wijzigen van een garage/herstelinrichting voor motorvoertuigen op het perceel Juliana straat 66 te Heikant (gehele inrichting omvat tende vergunning); P. Mentzy, de Rape 9 te Hulst, tot het oprich ten en in werking hebben van een inrichting bestemd tot het opslaan van oude metalen op het perceel De Rape, sloopvak 6 te Hulst; Frans Pateer B.V., Wilhelminastraat 62 te St.- Jansteen, tot het oprichten en in werking heb ben van een inrichting bestemd tot opslag en overslag van landbouwmachines-toebehoren alsmede vervaardiging van prototypen, op het perceel Wilhelminastraat 62 te St.-Jansteen; P. V. B. A. de Roeck-Poelman, Postbus 34 te Kieldrecht, tot het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het sorteren van textielprodukten en -vezels op het perceel Woestijnestraat 11 te Nieuw-Na- men; P. Rokven, De Rape 25 te Hulst, tot het oprich ten en in werking hebben van een inrichting bestemd tot het opslaan van oude metalen op het perceel De Rape, vak 7 te Hulst; S. V. de Schutterij, Postbus 10 te Axel, wegens het uitbreiden/wijzigen van een schietinrich- ting op het peceel Statenboomweg 6 te Clinge. E.e.a. zoals op de bij aanvragen behorende be scheiden nader is aangegeven. Daaraan zullen voorschriften worden verbonden ter voorkoming of beperking van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikkingen, de aanvragen en an dere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden gedurende twee weken alsmede daar na tot het einde van de termijn waarbinnen be roep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, in het stadskantoor Sportlaan 4 te Hulst ter inzage, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelich ting worden verkregen. Bovenbedoelde bescheiden liggen bovendien op 13 en 20 januari 1990 van 09.00 tot 12.00 uur ter inzage op het groepsbureau der rijkspolitie Hulst, Van der Maelstedeweg 52 te Hulst. De aanvrager, degenen die bezwaren hebben in gebracht naar aanleiding van de aanvraag, als mede eenieder die aantoont dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen gedu rende twee weken na heden bij het gemeentebe stuur gemotiveerde schriftelijke bezwaren in brengen met betrekking tot de ontwerp-beschik- king. De bezwaarschriften worden mede ter inzage ge legd. Degene die een bezwaarschrift indient kan evenwel verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Zij vestigen er voorts de aandacht op dat de aan vrager, degenen die bezwaren hebben ingebracht tegen de aanvraag/ontwerp-beschikking en de be langhebbenden die aantonen dat zij daartoe rede lijkerwijs niet in staat zijn geweest, te zijner tijd in de gelegenheid gesteld zullen worden om naar aanleiding van de beschikking beroep in te stel len. Hulst, 10 januari 1990. Burgemeester en wethouders van Hulst, de burgemeester, mr. F. A. W. Jacobs, de secretaris, mr. H. J. v. Geesbergen. DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT 1 stadhuisplein 2 4382 LG vlissingen tel. 01184-87000 De burgemeester van Vlissingen brengt ter openbare kennis dat bij het college van burgemeester en wethouders van deze ge meente zijn ingekomen de volgende bouw aanvragen van: - M. H. C. Tol voor de verbouwing van een woning aan de Middelburgsestraat 79; - Pechiney Nederland voor een silo met staalconstructie aan de Frankrijkweg 2; - St. Badan Penglaksanaan Rumah Geredja 'Beth Cherem' voor de bouw van een kerk aan de B. Stemerdinglaan/Kromwegesin- gel. zie voor gemeentelijke informatie ook 'in den blauw geruiten kiel' in 'de vlissinger' van vandaag. Burgemeester en wethouders overwegen de gevraagde bouwvergunningen te verlenen, waartoe de artikelen 18a of 19 van de wet op de ruimtelijke ordening en/of 50, lid 8 van de woningwet de mogelijkheid openen. Alvorens omtrent het verlenen van de bouw vergunning een beslissing wordt genomen, liggen de bouw- en situatietekeningen, in gaande 11 januari 1990 gedurende 14 dagen (derhalve tot en met 24 januari 1990) voor een ieder ten stadhuize ter inzage op de Dienst Openbare Werken (tweede verdieping), ka mer 207. Gedurende bovengenoemde termijn hebben belanghebbenden de gelegenheid schriftelijk hun eventuele bezwaren hiertegen in te dienen bij burgemeester en wethouders Vlissingen, 10 januari 1990 J. C. Th. van der Doef, burgemeester Leenhouts opgeruimd 1990 Slaapkamer Clarissa, ledikant 160 x 200 cm met bovenbouw en nachtkastjes, plus 4-deurs kast met facet geslepen spiegel- deuren, geheel in wit gebeitst eiken, van 9159,- Slaapkamer Starlet, ledikant 160 x 200 cm met bovenbouw en nachtkastjes, deurcommode, toilettafel en 3-delige lu xe hangspiegel, plus 200 cm brede extra luxe garderobekast met uitschuifpartij, spiegels op de deuren, etc., in prachtig warm kersehout, van 8.950,- Berkendecor 3-deurs slaapkamerkast 150 cm breed van 850,-, om zelf op te bouwen Berkendecor schuifdeurkast 200 cm breed van 1.350,-, om zelf op te bouwen Polyetherschuim matrassen SG 40, 13 cm dik 2- plus 3-zits combinatie Gabriel in leuke vlotte satijnstof van 3.854,- 2- plus 3-zits combinatie Brigitte in mo derne donkere velours gestoffeerd, van 3.650,- 2,5-zits bank plus 1 fauteuil Bordeaux in vlotte chenille bekleding, van 4.150,- Enige eiken bankstellen Rosas met losse kussens in draion velours van 2.598,- in effen acryl velours van 2.498,- in rundleder van 3.590,- Zitcombinatie Hillstreet 2,5plus2plus1- zits in prachtig grijs-groen leder, zeer royaal van 6.610,- Moderne overstoffeerde fauteuil Reflex in leuke gobelin van 975,- Antieke witte damesfauteuil in beige- blauwe velours, van 1.190,- Moderne fauteuil met hoge rug model Riant in leuke chenille gobelin, van 1.178,- Eiken seniorenfauteuil met losse kus sens (nog 2 stuks) van 820,- p. stuk Witte ladenkast met porseleinen grepen en open opzet, van 2.130,- Alpine-witte combinatiekast 240 cm breed, van 3.097,- Eiken stapelwand Quick-set incl. tv-ste- reo-indeling en gebogen vitrinekast, van 5.857,- Chique eiken vitrinekast met wortelpane len en gebogen kuif, van 6.590,- Eiken wandmeubel Borculo, 250 cm breed, van 3.895,- Eiken wandmeubel Velden, 200 cm breed, van 3.498,- Blankeiken wandmeubel Horizon, 270 cm breed met diagonale schuine vitrine kast, van 3.895,- Witte metalen draadstoelen van 120,- Eiken stoel met lederen zitkussen Eiken eetkamerstoel met zit en rug in mooie beige mohair gestoffeerd, van 440,- p. stuk Alpine-witte eethoek, 4 stoelen plus tafel 120 x 120 cm op vierkante kolompoot, van 1.796,- Restant dekens, wol en draion, nu alle maten Verder op alle afdelingen nog véél meer koopjes. -y- 'i meubelen Dorpsplein 31 Schoondijke Telefoon 01173- 1582

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 30