M. Mallekoote beschreef een uitzichtloos bestaan liWk Kampeerders willen niet weg van stek in Renesse Snoeimes in Borsele verscherpt eisen voor subsidie bedrijfsverplaatsing bungalowparken Gemeentearchief legt natuur vast op gevoelige plaat Voetbalvereniging Kapelle krijgt overdekte tribune CAMPING Reimerswaal groeide met 94 inwoners Ambtenaar in Goes wordt uitgezwaaid Noordbevelandse WD stelt lijst kandidaten op Kortgene hakt knoop bomenkwestie door Veranderende beeld Goes i-ClJ ■fk. Met bezwaren naar commissie Westerschouwen Hardrijders op de bon in Middelburg Van der Wekken trekt lijst CDA in Brouwershaven Verlichting van brandgangen in Poortambacht is zaak beheerder Blikschade door voorrangsfout Problemen J. Groen trekt kandidatenlijst PvdA Zierikzee Achterop Riolering KRUININGEN KRUININGEN - Het inwoner tal van de gemeente Reimers waal is vorig jaar met 94 toege nomen. Op 31 december 1988 be droeg het aantal ingezetenen nog 19.345, van wie 9623 man nen en 9722 vrouwen. Dit aantal vermeerderde vorig jaar door geboorte met 304 (156 jongens en 148 meisjes) en door vestiging met 659 (356 mannen en 303 vrouwen). Hier staat te genover dat 179 mensen (103 mannen en 76 vrouwen) overle den en 690 (312 mannen en 378 vrouwen) de gemeente verlieten. Zodoende bedroeg het inwoner tal op 31 december 1989 19.439. waarvan 9720 mannen en 9719 vrouwen. In Reimerswaal werden vorig jaar 100 huwelijken voltrokken en 17 echtscheidingen inge schreven. GOES - Rayoninspecteur G. C. Meeuwse, die meer dan 25 jaar bij de gemeente Goes heeft ge werkt, neemt woensdag 17 ja nuari officieel afscheid van zijn werkkring. De heer Meeuwse, die bijna 20 jaar opzichter is ge weest bij de afdeling bouw- en woningtoezicht, maakt gebruik van de VUT-regeling. Aan een receptie in het stadhuis aan de Grote Markt, die om 16.30 uur begint, gaat een bijeenkomst met collega's vooraf. KORTGENE - De afdeling Noord-Beveland van de VVD heeft voor de gemeenteraads verkiezingen van 21 maart in Kortgene en Wissenkerke de kandidatenlijsten samenge steld. Voor Kortgene wordt de lijst getrokken door wethouder C. J. van Damme. F. P. Maas staat op een tweede plaats en E. P. Augustijn-de Visser staat derde. Voor Wissenkerke heeft de WD-afdeling opnieuw de heer C. J. Dieleman één gezet. Hij ver tegenwoordigt liberaal Wissen kerke al jaren met een eenmans fractie. Niettemin prijken de na men van mevrouw A. P. Dees-de Looff en mevrouw A. C. A. C. Bakker-Valkier op de tweede en derde plaats. Ik VAN ARKEL EERST MEIDEN - bezoekersc AUTO TOECANG De vaste gasten van camping Van Arkel aan de Laone 37 in Renesse willen niet weg (foto Pieter Honhoff) BURGH-HAAMSTEDE - De be langenvereniging van kam peerders van camping Van Ar kel aan de Laone in Renesse maakt ernstig bezwaar tegen het plan de camping op te hef fen. Dinsdag komt een afvaardi ging van de belangenvereni ging de bezwaren toelichten tij dens een vergadering van de commissie ruimtelijke orde ning, waar onder meer wordt gesproken over de gevolgen van het ontwerp-bestemmingsplan Rampweg voor de camping. In het verblijfsrecreatief ontwik kelingsprogramma (VOP) van de gemeente Westerschouwen, dat onlangs door de raad is vast gesteld, is reeds aangegeven dat camping Van Arkel moet ver dwijnen. Het hoofd van de afde ling ruimtelijke ordening van de gemeente, S. Meerhof, legt de re den uit: de camping ligt in een natuurgebied. De eigenaar is be reid de grond, waarop nu een agrarische bestemming rust, een bouwbestemming te geven. „De belangen van de gemeente en de campinghouder lopen dus parallel", aldus Meerhof. De campinggasten evenwel zijn het met deze plannenmakerij volstrekt niet eens. Zij hebben een belangenvereniging opge richt om het kwade tij te keren. Van de vereniging zijn inmid dels, meldt secretaris J. Hootsen uit De Meern, 65 van de 75 ver- blijfsrecreanten lid. De kampeerders willen voor geen goud hun stekje aan de La one opgeven. Hootsen: „De cam ping bestaat al 50 jaar, we zitten zo langzamerhand bij het derde geslacht. Wij komen hier zelf al weer vijf of zes jaar, maar mijn schoonouders zitten er al meer dan 25 jaar." Naast deze 'emotionele binding' met de camping, voert Hootsen MIDDELBURG - De gemeente politie Middelburg heeft dins dagmiddag 57 bekeuringen uit gedeeld voor te hard rijden. De snelheid varieerde van 66 tot bijna 100 kilometer per uur op twee wegen waar een maxi mumsnelheid geldt van 50 kilo meter per uur. De gemeentepolitie controleer de van 11.30 tot 12.30 uur op de Walcherseweg, waar in totaal honderdvijftig auto's werden ge controleerd. Dertig automobilis ten kregen een proces-verbaal, met boetes van 80 en 140 gulden. Een uur later was de politie ac tief op de Noordweg in Sint-Lau- rens. Binnen een uur passeerde 287 automobilisten de controle post. De politie reikte 27 bekeu ringen uit. aan dat de camping in een uniek gebied ligt. Honderd vijftig me ter van de zee en, zéker zo be langrijk, de camping ligt op zandgrond. De voordelen daar van zijn, zegt Hootsen, bijzonder groot. Al regent het nog zo hard, het water is in een half uurtje weer weg. „Dat is bij kleigrond wel anders." De gemeente heeft, in overeen stemming met het VOP, de cam pinggasten een alternatieve lo- katie aangeboden aan de Ramp- weg. Op de zogenoemde com- pensatie-lokatie is een negentig tal plaatsen voor hen gereser veerd. De belangenvereniging evenwel wil daar niets van weten. Het ge zellige van de 'familiecamping' is er dan volgens Hootsen voor goed van af. Bovendien ligt de compensatie-lokatie op klei grond, terwijl de secretaris van de belangenvereniging juist de zandgrond 'zo'n groot genot' noemt. Voor de commissievergadering van dinsdag, die om 19.30 uur be gint en wordt gehouden in het gemeentehuis, heeft de belan genvereniging inmiddels een uitnodiging ontvangen. Hoot sen kondigt aan dat een verte genwoordiging zeker van de par tij zal zijn. Zij zal de commissie ervan proberen te overtuigen dat de agrarische bestemming in een recreatieve moet worden veranderd. BROUWERSHAVEN - De afde ling Brouwershaven van het CDA heeft de huidige fractie voorzitter, de heer R. J. van der Wekken gekozen tot lijsttrekker bij de gemeenteraadsverkiezin gen van 21 maart. De kandidatenlijst voor de gemeente Brouwershaven ziet er verder als volgt uit: 2 J. W. Heinen, 3 T. G. de Vries, 4 M. C. Ganseman, 5 J. H. Tiele man, 6 G. M. van de Bijl, 7 C. L. Soe ters, 8 J. E. Vogelaar en 9 J. C. van Leeuwen. ZIERIKZEE - Als bewoners van de Zierikzeese wijk Poor tambacht klachten hebben over de verlichting van de brandgan gen, moeten ze daarvoor aan kloppen bij de woningbouwver eniging Beter Wonen. Die is ei genaar en beheerder van de pa den. Dat kreeg het VVD-raads- lid J. J. Geleijnse dinsdagmid dag te horen als antwoord op een vraag van hem in een verga dering van de commissie open bare werken van de gemeente Zierikzee. De heer Geleijnse liet weten dat hij door een bewoner van Poor tambacht was aangesproken met zo'n klacht. Hij voegde er aan toe dat in die donkere gan gen vervelende dingen kunnen gebeuren en dat moet voorko men worden, stelde hij. De direc teur gemeentewerken, D. D. J van der Poel, had ook wel eens dergelijke geluiden gehoord. Hij moest de mensen echter steeds doorverwijzen naar de woning bouwvereniging. Dat geldt ove rigens niet voor enkele brand gangen in de binnenstad, die wel eigendom van de gemeente zijn. SCHARENDIJKE - Een voor rangsfout was dinsdagmiddag de oorzaak van een aanrijding in Scharendijke. Automobilist C. H. uit die plaats reed om 15.50 uur in de Ingrid- straat. Bij de kruising met de Putmeetweg verleende hij g voorrang aan een van rechts ko mende auto, bestuurd door N. H G. uit Sommelsdijk. H. raakte de auto van G. in de flank en kwam zelf tot stilstand in het struikge was. Beide auto's liepen zware schade op. De bestuurders kwa men met de schrik vrij. De brandweer van Middenschou- wen moest het wegdek schoon spuiten vanwege gelekte diese lolie. dens de Eerste Wereldoorlog toen een groep cavaleristen in Heinkenszand gelegerd was, aan de spelletjes die de kinde ren op het land speelden en de liedjes die de ronde deden over actuele gebeurtenissen. Alles beschrijft hij tot in het kleinste detail. Van de liederen heeft hij de teksten in vele couplet ten opgeschreven. Over ster vende soldaten in hospitaals, over een Saksische soldaat die een graf delft voor een gesneu velde vijand en over de Belgi sche koning Leopold, die zijn soldaten persoonlijk in de loopgraven zou hebben bijge staan. In het tweede deel van zijn manusscript gaat Mallekoote gedetailleerd in op het hand matige landbouwbedrijf van vroeger. Hij beschrijft de werkzaamheden gedurende het hele jaar: de oude gewas sen, uit de tijd geraakte ras sen, het gereedschap waar mee de arbeiders werkten; niets lijkt aan zijn geheugen ontsnapt. „Toch wel. Laatst werd ik 's nachts wakker en ik realiseerde me dat ik twee be langrijke instrumenten voor het karnen helemaal vergeten ben. Als je zo bezig bent met in je geheugen te graven, komen er op de gekste tijden dingen tevoorschijn, die vergeten le ken", zegt Mallekoote, die tot de conclusie is gekomen dat zijn schrijversonderneming de hersenen soepel kneedt. Nu hij de laatste hand heeft ge legd aan zijn werkstuk is hij van plan eens rustig uit te kij ken naar een club of een instel ling die zijn verhaal toeganke lijk kan maken. „Het is na tuurlijk maar handgeschreven en uit het verhaal mag blijken hoe weinig ik naar school ben geweest. Ik maak nog weieens een foutje. Ik zou het toch zin vol vinden ais belangstellen den mijn verhaal zouden kun nen lezen want ik schreef het om het niet te doen vergeten". De bejaarde schrijver sluit niet uit dat hij met zijn een maal opgepakte pen in de weer blijft. „We zitten hier met allemaal oude mensen. Bijna allemaal komen ze uit de land bouw en er wordt dus veel ge sproken over vroeger. Dat krijg je als je met ouderen bije kaar bent. En steeds opnieuw komen er nieuwe aspecten naar voren. En steeds opnieuw leiden die bij mij tot de conclu sie dat we die oude tijd niet meer terug hoeven. Nooit meer!" KORTGENE - De kapwerk- zaamheden in de bungalowpar ken Veerse Meer 1 en 2 aan de rand van Kortgene worden her vat. Dit besloot het college vqn b en w dinsdagochtend. Op ge meenteterrein beginnen werk lieden in februari of maart met het snoeien en rooien van alle groen tot op een hoogte van 2,5 meter. Particulieren krijgen het verzoek dat ook te doen. Bin nenkort krijgen alle bewoners van de parken een brief waarin de gemeente uitlegt waarom de ze beslissing genomen is. Zij krijgen niet opnieuw de kans protest aan te tekenen. De bomenkwestie in Kortgene speelt al enkele maanden. Om dat sommige bewoners uitzicht wilden op het Veerse Meer en op Wolphaartsdijk, verzocht de woonvereniging Veerse Meer 1 de gemeente te gaan kappen. Kortgene moest dit doen omdat zij de bewoners bij hun komst had gegarandeerd dat het uit zicht behouden bleef, zo stelde de vereniging. Toen werklieden op 13 oktober de kettingzaag ter hand namen bleek bewoonster K. Zwager zich aan een boom te hebben vastgeketend. Zij verte genwoordigde een groep van 50 bewoners van het park die zich tegen de snoeiplannen verzette. De kapwerkzaamheden werden gestaakt. De gemoederen liepen zo hoog op dat de gemeente de zaak een aantal maanden liet rusten om de twee partijen te la ten afkoelen. Op 22 december hield Kortgene een hoorzitting waar de partijen nog één maal de kans kregen hun grieven te uiten. De teleur stelling was groot toen bleek dat de ideeën van de partijen nog steeds haaks op elkaar stonden. „Het besluit dat Kortgene in ja nuari neemt zal voor een van de twee partijen een bittere pil zijn", voorspelde wethouder C. J. van Damme bij deze gelegen heid. „Dit bericht brengt mij aan het schrikken", is de eerste reactie van K. Zwager die zich destijds aan een boom vastketende. „We hadden toch nog op een compro mis-voorstel gehoopt. We leggen het hoofd niet in de schoot. Bin nenkort zullen we de koppen bij elkaar steken om te zien welke stappen we nu kunnen onderne men om kaalslag te voorko men." Het Kortgeense CDA-raadslid E. M. R. Heijers-Bakker is van mening dat de gemeente onver standig handelt als het alleen besluit te kappen. „Het zou be ter zijn als b en w gelijktijdig een alternatief plan voor beplanting op tafel leggen waar iedereen te vreden mee is." Heijers-Bakker vreest dat de raad het college van b en w desnoods moet dwin gen over zo'n plan na te denken. „Als de vlam opnieuw in de pan schiet is dat de enige oplossing." G. A. Meijer, voorzitter van de woonvereniging en voorstan der van kappen, benadrukt dat ook hij niet voor domweg snoeien is. „Wij zijn natuurlijk blij dat de gemeente zorgt dat wij een goed uitzicht krijgen. Het weghalen van groen moet wel op een verantwoorde ma nier gebeuren. Wij hebben Kort gene voorgesteld een land schapsarchitect in de arm te ne men. Misschien moet de ge meente daar nog eens over den ken." GOES - Het gemeentearchief in Goes is druk bezig de natuurge bieden in het westelijk deel van de gemeente op de gevoelige plaat vast te leggen. Dit is ook in de zomer van 1989 gebeurd, maar de dienst wil eveneens over de winterse taferelen kun nen beschikken. Later dit jaar wil de dienst de natuurgebie den in het oostelijk deel van de gemeente fotograferen. Dit blijkt uit het jaarverslag over 1989 van gemeentearchivaris L. J. Abelmann. Het archief legt al geruime tijd het veranderend stadsbeeld van Goes vast. Vorig jaar is besloten niet alleen baksteen maar ook 'groen' een plekje in de gemeen telijke bewaarplaats te gunnen. Door dit werk is het nodig geble ken het fotografisch vastleggen van negentiende eeuwse graf- en gedenkstenen uit te stellen. In het verslag toont Abelmann zich tevreden met de nieuwe huisvesting aan de Vlasmarkt, die een jaar geleden in gebruik is genomen. „De nieuwe huisves ting voldoet uitstekend", meldt hij kort maar krachtig. het aantal bezoekers aan het ge meentearchief afneemt. Een trend die overigens landelijk is. Zo heeft het archief besloten per 1 januari van dit jaar op donderdagavond niet meer open te zijn. De afgelopen tien jaar heeft die openstelling be hoorlijk gefunctioneerd. Maar de laatste maanden van 1989 za ten er gemiddeld niet meer dan één of twee bezoekers in het ar chief. ZIERIKZEE - De ledenvergade ring van de afdeling Zierikzee van de Partij van de Arbeid heeft de kandidatenlijst voor de ge meenteraadsverkiezingen op 21 maart vastgesteld. Lijsttrekker is wethouder J. Groen. Fractie lid H. Asma heeft zich niet her kiesbaar gesteld. Zijn (vijfde) plaats op de kandidatenlijst wordt ingenomen door G. Brand. 's-HEER ARENDSKERKE - Het wordt nogal eens gezegd: „Boeken vol, kan schrijven over dit of dat". Maar die boe ken komen er meestal nooit en dat is jammer. Want de bes te geschiedschrijvers zijn vaak de gewone mensen die het allemaal aan den lijve hebben ondervonden. Ook de heer M. Mallekoote, 83 jaar in middels, heeft het jarenlang geroepen: „Boeken vol, kan ik schrijven over de landbouw van vroeger, de kinderarbeid, de armoede en het gebrek aan opleiding". Afgelopen najaar besloot hij dat het er dan ook maar eens van moest komen. Hij nam de pen ten hand en schreef in schoonschrift zeven tig foliovellen vol. Met veel ge voel voor details beschrijft hij een uitzochtloze jeugd die be gint in de droge zomer van 1911, waarin een jongetje van vierenhalf, Merientje Malle koote voor het eerst meegaat naar het land. In zijn aanleunwoning bij be jaardentehuis Poelwijck in 's Heer Arendskerke wil de 83-ja- rige Mallekoote benadrukt hebben dat nostalgische ge voelens hem niet hebben aan gezet tot zijn schrijfwerk. „Verlangen naar een goeie ou de tijd, dat doe ik niet want die tijd was helemaal niet best. Voor arbeiderskinderen, zoals wij, had de jeugd geen kleur en voor onze ouders moet het ook afschuwelijk zijn geweest. Nee, het verleden zul je mij niet horen verheerlijken maar ik vind het wel belangrijk dat het niet vergeten wordt. Want er is in de tijd tussen de we reldoorlogen zoveel veran derd. Je loopt de kans dat ken nis over de gewone dingen van alledag verloren gaat". Die kans is inderdaad groot. Want wie kan zich nu nog voorstellen dat een kind van net vier jaar meegaat naar het land om datgene te doen wat zijn kleine handjes aankun nen? Natuurlijk deed een ven tje van vier voor spek en bonen mee maar hij moest toch vier kilometer heen en vier kilome ter terug met z'n moeder mee lopen naar het bedrijf waar Va der als arbeider werkte. Veel werk werd per roe, are of hec tare aangenomen dus vrou wen en kinderen hielpen zo veel mogelijk mee. „Als we dan terugliepen en we waren erg moe, dan droeg Moeder mijn oudere broer en mij om- beurten op de rug. Ze had dan de hele dag gewerkt en het der de kind was al op komst". Mal lekoote kan het niet vertellen zonder een lichte trilling in zijn stem. Van zijn vijfde tot zijn zevende bleef het voor de jonge Malle koote bij helpen op het land waar het om aangenomen ar beid ging: paardebonen leg gen, aardappelen poten en kanthooi snijden. Daarna ver dient hij tussendoor vijfen veertig cent per dag met on kruid wieden en af en toe be zoekt hij ook nog de school, waar hij steeds meer achterop raakt. Op zijn negende komt hij min of meer in vaste dienst als koeienwachter in het -na jaar en tegen dat hij twaalf wordt is hij als arbeider aan de slag. Erg veel plezierige dingen heb ben de kinderen uit het gezin Mallekoote niet meegemaakt in het Heinkenszand van hun jeugd. „Maar het was bij ieder een hetzelfde. We woonden al lemaal in hele kleine huisjes, wij met z'n zevenen maar an deren hadden elf kinderen en hun huisje was nog kleiner". Goede herinneringen bewaart de schrijver aan de periode tij HEINKENSZAND - Bij de toe kenning van subsidies voor be- drijfsverplaatsingen neemt de gemeente Borsele de voorwaar de op dat bedrijven ook daad werkelijk naar het bedoelde be drijfsterrein verhuizen. Dit stelde wethouder H. F. Tijdens dinsdagavond in de Borselse raadsvergadering. „We hebben van het verleden geleerd", al dus Tijdens. Dit zei hij naar aanleiding van de bedrijfsverplaatsing van het Tranportbedrijf Van Tatenhove uit de kern Borssele. Deze firma verhuisde wel, maar niet naar het bedoelde bedrijventerrein aan de Kaaiweg. Pas na veel touwtrekkerij heeft de gemeente met het bedrijf een regeling kun nen treffen om de subsidie terug te krijgen. „Aanvankelijk hebben we er niet bij stilgestaan dat er ook iets fout zou kunnen gaan bij de regeling", stelde de wethouder. „We wilden in verband met de dorpsvernieuwing zo snel moge lijk een aantal bedrijven uit de dorpskern hebben. We hebben de subsidievoorwaarden inmid dels aangepast." Overigens be klemtoonde de wethouder dat de regeling voor bedrijfsver- plaatsingen goed werkt in de ge meente. Verder besloot de raad, die de eerste vergadering van het jaar kort hield, 670.000 gulden uit te trekken voor verbetering en re constructie van de riolering in Ellewoutsdijk. Binnenkort komt ook een voorstel op tafel om een persleiding aan te leggen van Scheldeoord naar Baarland. Bij de werkzaamheden in Elle woutsdijk wordt ook bekeken of er wandelpaden kunnen worden aangelegd, tegelijk met de werk zaamheden voor de riolering. Mocht de gemeente daartoe overgaan, dan is daarvoor extra geld nodig. Unaniem ging de raad akkoord met een krediet van 44.000 gul den voor een nieuwe speeltuin in Baarland. De speeltuin komt in het bestemmingsplan Kole- wiegenhoek. De werkzaamheden voor de overdekte tribune van voetbalvereniging Kapelle zijn in volle gang. De tribune krijgt 220 zitplaatsen (foto Wilem. Mieras) KAPELLE - Supporters van de Voetbalvereniging Kapelle kunnen voortaan hoofd en voe ten droog houden tijdens hun aanmoedigingen. De vereniging bouwt een dverdekte tribune op het Sportpark Groene Woud in Kapelle. De leden hebben afgelopen jaar het geld bijeengebracht met een jubileumverloting. Ook spon sors droegen hun steentje bij. In 1989 vierde de club haar 50-jarig bestaan. De voetbalvereniging pakt het meteen groots aan: de overdekte tribune biedt 220 zitplaatsen. De W Kapelle hoopt het bouwwerk in februari, na de winterstop, in gebruik te kunnen nemen. „Tot nu toe was het voor suppor ters geen pretje om bij slecht weer naar de wedstrijd te komen kijken", zegt voorzitter T. Hen- kemans. „Je had een paraplu no dig en je kon je schoenen na af loop zowat weggooien." Voor ge handicapten komt er een specia le oprit. Aannemer Sagro uit 's- Heerenhoek voert het werk uit. Problemen zijn er nog wel met de luchtkoelingsinstallatie. Doorgaans was de temperatuur te hoog en de relatieve vochtig heidsgraad te laag. Hoewel er verbetering is gekomen in de si tuatie, is zij nog niet optimaal te noemen. Dit geldt ook voor vijf tiende en zestiende eeuwse voor- bodenboeken. De zuurgraad bleek veel te hoog. „Vermoede lijk een gevolg van de restaura tie van deze boeken aan het be gin van deze eeuw", veronder stelt Abelmann. Daarentegen was hij bijzonder ingenomen met de toestand van het papier werk uit de negentiende eeuw. Hier bleek de zuurgraad, tegen de verwachting in, naar beho ren. Het bezoekertal is in 1989 sterk toegenomen ten opzichte van 1988. Twee jaar geleden kwamen 2076 mensen een kijkje nemen. Vorig jaar waren dat er 2500. Dit heeft vooral te maken met het toegenomen groepsbezoek. En dat was weer een gevolg van de nieuwe huisvesting: iedereen was nieuwsgierig. Maar op zich zelf blijft de tendens bestaan dat De PvdA-kandidatenlijst Zierikzee luidt als volgt: 1 J. Groen; 2 D. van der Wekken; 3 M. de Jong-Van Loo; 4 Car. Klippel-Huurling; 5 G. Brand; 6 Liz Kneepkens-Schraven; 7 W. van Ballegooijen; 8. R Stoutjesdijk; 9 H. van Leeuwen-Hendriksen; 10 L. Jon ker; 11 C. Struyk-Van der Linden; 12 L. Koper; 13 J. van Anraad-Goos- sens; 14 W. Klippel. Cultuurcursus - 'Van mos selcultuur tot moderne kunst heet de cursus die het Regionaal Educatief Centrum (REC) vanaf 6 februari geeft in het dorpshuis in Kruiningen. Op het program ma staan onder meer cultuurge schiedenis van Reimerswaal. kunstgeschiedenis in grote lij nen, gebouwen in de omgeving, muziek, schrijven in Zeeland, film, toneel en moderne beelden de kunst. De cursus telt acht bij eenkomsten, elke dinsdag van 9.30 tot 12.00 uur. Verder gaan de deelnemers twee keer op excur sie. Meer informatie is te verkrij gen bij het REC, Zusterstraat 11 in Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 24