PZC Vlissingen in trainingskamp sport Vermeule in halve marathon van Egmond Martin Snoeck nieuwe direkteur betaald voetbal bij Feyenoord Kraay eist rectificatie sportprogramma's NOS Jaap Edenbaan gaat eindelijk weer open Verenigde Staten nog zonder vaste keepers 19 SV gaat zich weer nadrukkelijk roeren op transfermarkt Feyenoord rond met VFL Bochum Careca maand uit roulatie uitslagen Wonderschoon Griepepidemie aas van geruchten rond Zeeuwse hoofdklasser Reserves EMM uit handbalbeker WOENSDAG 10 JANUARI 1990 Afhankelijk van Romario ISSABON (GPD) - PSV drijft genwoordig op de klasse en de oelpunten van Romario. Dat as eerder in Nederland al ge leken en werd deze dagen op n toernooi in Lissabon nog ns bevestigd. Guus Hiddink nderkent de grote waarde van kleine Braziliaan ook terde- maar beseft eveneens dat jn ploeg daardoor kwetsbaar- ér is geworden dan hem lief is. let gaat mij niet om de per ion Romario", aldus de Bra- antse trainer/coach, „maar wij jn momenteel te afhankelijk an zijn scorend vermogen, ieft, Povlsen en Ellerman zul- n hun goaltjes ook mee moe- in gaan pikken". iddink kan dat wel graag wil- :n, maar vooralsnog is alles Ro- ïario wat de klok slaat. Vrijdag tegen Ajax, had de topscorer an de eredivisie in zijn eentje ijn fletse ploeg tenminste nog nigszins op de been gehouden, kon zelfs de Zuidamerikaanse eweldenaar de 2-1 nederlaag iet voorkomen. Tegen Benfica ed PSV gisteravond opnieuw en nederlaag, nu met 3-1. Dat omario in beide duels de 'ere- effer' voor zijn rekening nam, preekt tegenwoordig haast oor zich. venals eerder tegen Ajax kon SV voor slechts enkele duizen- en kijkers in het gigantische stadio da Luz (capaciteit 10.000) opnieuw geen indruk ïaken. Door de afwezigheid van anenburg, Kieft (allen griep), erby (spierscheuring) en Van .erle (lichte hersenschudding) regen Valckx en Boerebach eer eens de gelegenheid zich te lanifesteren. Het lukte beide 'isselspelers niet. Sterker: zij lalden nadrukkelijk. Valckx as ontstellend zwak in de op- ouw en Boerebach was verant- oordelijk voor de openingstref- r van Benfica. Zijn domme reedtepass in de tiende minuut ■erd door Lima opgepikt en ard langs de kansloze Van ireukelen geknald. Jij het tweede doelpunt van ienfica, dat met slechts drie ba- iskrachten aantrad, ging Eller- nan in de fout. De aanvaller was iijn defensie te hulp geschoten, aar had dat beter niet kunnen oen. Hij leed op de rand van het strafschopgebied knullig balver lies, waarna Sousa Van Breuke- len opnieuw geen kans gaf, 2-1. En om het rijtje compleet te ma ken, bij het derde doelpunt van de Portugezen ging Heintze niet vrijuit. Lima profiteerde dank baar, 3-1, waardoor PSV als vier de en laatste op het toernooi ein digde. De 1-1 gelijkmaker van Romario was overigens wonder schoon. Met een prachtige boog verdween de bal over keeper Dias Graca in het net. Mogelijk dat het slechte preste ren van PSV in Lissabon ook het gevolg is geweest van de sterk te wensen overlatende tralnings- omstandigheden. Door de aan houdende regenval in Portugal stonden de velden bij aankomst in Lissabon (2 januari) blank. Na enige dagen te hebben geploe terd werd daarom besloten uit te wijken naar Troia, een schierei land vlakbij Setubal. De trai ningsomstandigheden waren daar aanzienlijk beter en boven dien is het weer inmiddels flink opgeklaard. Hiddink, die zich de eerste da gen van het verblijf in de Portu gese hoofdstad zichtbaar erger de: „Van een normale voorberei ding was aanvankelijk geen sprake. Het was meer een kwes tie van de zaak aan de gang hou den. Ik heb toen, zeg maar, aan bezigheidstherapie gedaan. De laatste dagen hebben we geluk kig wel goed kunnen werken, al leen kreeg ik toen ineens een griepepidemie in de ploeg. En bovendien raakte ik ook Lerby met een spierscheuring nog eens kwijt". Volgend seizoen zal PSV tijdens de winterstop niet opnieuw Por tugal aandoen. De ploeg gaat dan naar Bermuda. Morgen keert PSV in gezelschap van Ajax, dat vanavond tegen Sporting Lissabon aantreedt in de finale, naar Nederland terug. In Eindhoven zal de komende weken duidelijkheid komen over de positie van Guus Hid dink. Diens verbintenis met PSV loopt op 30 juni af, waarbij het de verwachting is dat beide partijen tot contractverlenging zullen besluiten. Om zich aan de Europese top te kunnen handhaven is PSV ge- Rumario (met achter zich twee spelers van Benfica) gisteravond in actie in Lissabon. De Braziliaan scoorde het enige doelpunt van PSV. Rechts Ivan Nielsen, (foto EPA noodzaakt zich de komende tijd weer flink op de spelersmarkt te gaan roeren. Prioriteit nummer één is de leegte die Sören Lerby straks aan de linkerkant open laat. Want dat die aan het eind van deze competitie een punt zet achter zijn imponerende loop baan staat voor Hiddink nage noeg vast. Hij is ook van mening dat de Deense krachtpatser daar verstandig aan doet, omdat hij Lerby een plaats op de reser vebank wil besparen. „Een man met zo'n carrière moet op een goed moment stoppen. En Sö ren is bezig aan een goed sei zoen, dus...". Als opvolger van Lerby heeft PSV zijn zinnen gezet op Erwin Koeman. De international voelt zelf ook wel voor een terugkeer naar het Philips-stadion. Al was het alleen maar omdat hij geen enkel vertrouwen heeft in Ruud Krol, sinds dit seizoen trainer bij KV Mechelen. Het probleem is fLISSINGEN - Voor de spelers ran de voetbalclub Vlissingen s de winterstop geen vakantie- leriode. Intensief bereid de se- ectie van de Zeeuwse hoofd- dasser zich voor op het tweede leel van de competitie. Zo zal ie formatie van trainer Jo Jan- »en op vrijdag 19, zaterdag 20 en sondag 21 januari zelfs een trai- ïingskamp opslaan in Winters wijk. fo Jansen verkeert met Vlissin- ;en kennelijk al in de sferen van iet betaald voetbal, want hij vertelde gisteren: „In de accom- nodatie die wij hebben uïtgek<> :en, hotel Frederikshof in Win- erswijk, hebben destijds ook :lubs als PSV en Real Madrid ïun tenten opgeslagen. Naast iet hotel ligt een uitstekend 'eld, waarop we kunnen trainen :n verder spelen we een wed- itrijd tegen de plaatselijke voet- lalclub Winterswijk. Ik ben zelf il naar Winterswijk geweest om le zaak voor te bereiden". Overi- ;ens moeten de spelers zelf voor len belangrijk deel bijdragen in le kosten van dit trainings- lamp. Jo Jansen noemt deze Iriedaagse trip naar Winters wijk „vooral belangrijk voor de ;oede sfeer in de ploeg", iu Vlissingen in het afgelopen weekeinde voor de Zeelandcup werd uitgeschakeld door Dau- vendaele, staat er voor de ieeuwse hoofdklasser voor het lomende weekeinde geen wed- ;trijd op het programma. Vlis- ingen zal in dit komende week einde ook geen oefenwedstrijd pelen. Jo Jansen: „Maar we zul- en wel vier keer trainen: zater- lag twee keer en zondag twee ;eer". Ondertussen gonst het van de (eruchten rond de VC Vlissin- ;en. De Brabantse spelers Jan -oilman en Huub Stokmans lie- <en in het afgelopen weekeinde ÜOCHUM (ANP/SID) - De over lang van Gerrit Plomp van VfL Üochum naar Feyenoord is defi- litief. De clubs bereikten dins- lag overeenstemming over de transfersom. Die ligt rond de zes ;on. ?lomp, die de afgelopen week net Feyenoord deelnam aan een trainingskamp in Marbella, leeft een half seizoen in de Bun- lesliga gespeeld. Bij VfL Bo- thum, waar ook de Nederlander ïob Reekers voetbalt, zat hij voornamelijk op de bank bij de wedstrijden tegen Dau- wendaele en NEC verstek gaan. Het gerucht ging dat beide spe lers voorlopig niet meer zouden verschijnen bij Vlissingen, om dat de club zich niet aan bepaal de afspraken had gehouden. Lohman verklaarde zelfs dat hij en Stokmans voor onbepaalde tijd de Zeeuwse hoofdklasser de rug zouden toekeren. „Waarom Dat zeg ik niet. Over een paar weken wil ik daar wel wat meer over zeggen", aldus Lohman, die absoluut weigerde nog verder op de zaak in te gaan. Terwijl Vlis singen in het afgelopen weekein- MIDDELBURG - De heren van EMM 2 zijn er gisteravond niet in geslaagd de volgende ronde te bereiken in de strijd om de landelijke beker. In het duel voor eigen publiek tegen Des'72 uit Papendrecht had de Middel burgse formatie vijfentwintig minuten lang uitzicht op een kans voor de volgende ronde. De Zeeuwse bekerwinnaar van de afdeling speelde in die fase van de wedstrijd uitstekend en kon Des'72 goed bijbenen (8-8). Na de pauze was echter snel ge beurd met de Middelburgse he ren. De Papendrechtse formatie, die twee klassen hoger speelt dan EMM, hield de Zeeuwen ge routineerd onder controle en ging onbedreigd op de bekerze ge af: 15-24. EMM trainer Jos Aertssen blikte positief terug op dit bekerduel. "We hebben geprobeerd te stuh- ten en dat is ons vijfentwintig minuten gelukt", aldus Aerts sen. Scores voor EMM: Sjoerd Jongepier 3, Wally Houtepen 3, Michel Ridderhof 3, Olaf Houte pen 2, Alex de Best en Hans Nijs- se 1. NAPELS (RTR) - De Brazilaan Careca, aanvaller van Napoli, is als gevolg van een voetblessure een maand uit roulatie. Hij bles seerde zich dinsdag tijdens de training, na een botsing met clubgenoot Alemao. Careca is een van de belangrijk ste spelers van het Braziliaanse voetbalelftal, bij de strijd om het wereldkampioenschap voet bal in Italië gezien als een van de voornaamste titelkandidaten. de speelde tegen Dauwendaele was Jan Lohman toeschouwer bij een wedstrijd tussen Rillan- dia en Goes. Huub Stoksmans ontkende ech ter pertinent, dat er tussen hem en de VC Vlissingen een conflict is gerezen. „Ik heb me de laatste tijd niet in Vlissingen kunnen la ten zien, omdat ik ziek ben ge weest. Daarom moest ik een aantal trainingen missen en kon ik ook niet naar de wedstrijden tegen Dauwendaele en NEC ko men. Vanavond (dinsdag) kon ik EGMOND AAN ZEE (ANP) - Het Noordhollandse bad plaatsje Egmond aan Zee wordt zondag even uit zijn winterslaap gewekt. Voor de achttiende editie van de jaar lijkse halve marathon door de duinen over het strand ver wacht de organiserende Tour club Le Champion zo'n 8000 deelnemers. Voor rond 50.000 gulden is de organisatie erin geslaagd een goed veld aan de start te krij gen. Liefst vijftien nationali teiten zijn vertegenwoordigd in de grote groep die zondag- op het middaguur van start gaat. De Deen Henrik Jörgensen, winnaar in 1986 en 1989, zal on getwijfeld trachten de wed strijd voor de derde keer te winnen. Vorig jaar bleef Jör gensen Marti ten Kate, eerste in 1988, voor. Nederlands sterkste marathonloper, in 1989 geplaagd door ziekte maar desondanks tweede, voert de bijna complete Ne derlandse marathontop aan. Ook John Vermeule uit Mid delburg verschijnt aan de start. Kim Reijnierse, even eens uit Middelburg, staat nog wel op de deelnemerslijst, maar hij zal de organisatie vandaag (woensdag) laten we ten, dat hij verstek moet laten gaan: „Ik heb nog steeds last van een blessure aan de ham strings". Ook Tonny Dirks zal niet deelnemen. Voor de na een lange blessureperiode her stelde Cor Lambregts wordt Egmond een belangrijke test. Tot de kandidaten voor de overwinning bij de mannen wordt een tweede Deen, Peter Dahl, gerekend. Dahl zege vierde afgelopen najaar op overtuigende wijze in de mara thon van Beijing. Afrika is op het ongetwijfeld frisse strand ook vertegen woordigd. Nadat de contacten met Ahmed Saleh, de twee voudige winnaar van de we reldbeker marathon op niets waren uitgelopen omdat de wedstrijd niet past in zijn voorbereiding op de marathon van Rotterdam, slaagde de or ganisatie er toch in twee lo pers uit Djibouti vast te leg gen. Het zijn Youssouf Dou- kal, tweede in de 20 kilometer van Parijs, en Omar Abdillahi, van wie men veel verwacht. Een bekendere Afrikaanse naam is die van de Tanza- niaan Agapius Masong. Con tacten met de Olympische kampioen marathon Gelindo Bordin uit Italië en de Ke- nyaanse wereldkampioen ma rathon Douglas Wakihiru za gen er, volgens de organisatie dinsdag tijdens een persconfe rentie, veelbelovend uit. Het tweetal bleek echter onhaal baar in het voor het lopersveld beschikbare budget. Favoriete bij de vrouwen is Carla Beurskens. De Limburg se zegevierde in 1986 maar schrapte daarna Egmond van haar programma. De organi satie had Beurskens graag wil len confronteren met Olym pisch-, wereld- em Europees kampioene Rosa Mota. De Portugese gaf echter te ken nen dat de wedstrijd niet paste in de voorbereiding op een ma rathon die zij deze maand nog in Japan loopt. De sterkste te genstandster van Carla Beurs kens wordt waarschijnlijk de Noorse Sissel Grottenberg. evenwel dat Koemans verbinte nis met de Belgische landskam pioen pas op 1 juli 1991 is afgelo pen. En voorzitter Cordier heeft tot dusver steeds iedereen strikt aan zijn contract gehouden. PSV hoopt de transfer niettemin tot stand te brengen en is bereid voor Koeman diep in de geldbui del te tasten. In de jonge Ajacied Richard Witschge, die ook als mogelijke opvolger van Lerby werd genoemd, is PSV niet geïn teresseerd. Hiddink: „Wij willen bij de creme van Europa blijven behoren en Witschge is daarbij een nog te onzekere factor". Ook Frank Rijkaard kan uit het namencircuit van mogelijke PSV-aankopen worden ge schrapt. Aan de Eindhovense Frederikstraat zijn ze na minder prettige ervaringen met Rij kaard uit het verleden, afge knapt op de Milanees. Hiddink: „Rijkaard is voor ons een geslo ten boek". Nochtans is PSV op zoek naar een internationaal gelouterde centrale verdediger omdat het er vanuit gaat dat de Deen Ivan Nielsen aan het eind van dit sei zoen gebruik zal maken van zijn vrije transfer. Gedacht wordt daarbij aan Graeme Rutjes, die bij KV Mechelen buiten de boot is gevallen. Maar veel liever nog zou PSV Adrie van Tiggelen van Anderlecht aantrekken. Hiddink: „Ik wil niet teveel op zaken vooruit lopen. Inzake de transferpolitiek is het onver standig al te mededeelzaam te zijn. Maar we zullen er in het ver dedigende blok iemand bij moe ten hebben. Wij denken daar mee aan dominantie en persoon lijkheid te winnen. En inder daad, wij zoeken zo iemand bui ten de landsgrenzen". Benfica - PSV 3-1 (1-1). 11. Lima 1-0, 26. Romario 1-1, 55. Sousa 2-1, 73. Li ma 3-1. Scheidsrechter Coroado. Toeschouwers: 3500. Gele kaart: Ro mario, Van Breukelen, Povlsen (PSV) en Paulinho (Benfica). Benfica: Diaz Graca; Alvaro, Paulin ho, Paolo Madeira en Fernando Men- des; Hernani, Ademir, Diamantino (63. Fonseca) en Chalana; Abel (46. Sousa) en Lima. PSV: Van Breukelen; Gerets, Niel sen, Koot en Heintze (77. Linskens); Valckx, Boerebach en Chovanec; El lerman, Romario en Povlsen. ROTTERDAM (GPD) - Drs. Martin Snoeck wordt de nieuwe direkteur betaald voetbal van Feyenoord. De huidige voorzit ter van de Stichting Arbeidsza ken is zeer geïnteresseerd in de functie, die hem door drs. Joop van der Reijden is aangeboden. Snoeck heeft reeds enkele ge sprekken met Feyenoords zoge naamde crisis-manager ge voerd, waarbij hem de nieuwe structuur en de van hem ver langde bijdrage in de organisa tie is duidelijk gemaakt. „De ge sprekken zijn in de afrondende fase", aldus de inwoner van Schoonhoven, wiens aanstelling de goedkeuring moet krijgen van de beheersstichting van Feyenoord. Drs. Martin Snoeck (47) liet vo rig jaar een aanbod om lid te worden van het sectie bestuur betaald voetbal van de KNVB voorbijgaan, omdat hij die (pro deo-) functie niet meende te kun nen combineren met zijn job als organisatie-adviseur. Omdat het direkteurschap bij de Sta dionclub een betaalde baan is, kan hij het zich nu veroorloven een aantal werkzaamheden bij zijn eigen bureau te laten schie ten. Snoeck zal daarentegen wel af moeten treden als voorzitter van de Stichting Arbeidszaken en als lid van de arbitrage-commis sie van de KNVB. „Die functies zijn niet verenigbaar. Maar daar heb ik alle begrip voor". De voormalige spits van Xerxes en NAC heeft in de afgelopen ja ren een schat aan bestuurserva- ring opgedaan en kent de voet ballerij in alle geledingen op zijn duimpje. Onder Jacques Hoge- woning en Herman Choufoer maakte hij twee jaar deel uit van het sectiebestuur betaald voet bal van de KNVB. Hij was be stuurslid en voorzitter van de spelersvakbond VVCS, is op richter van de Stichting Con tract-spelersfonds en van de Stichting Arbeidszaken, waar hij begin vorig jaar het huidige KNVB-sectiebestuurslid Jan Masman opvolgde als voorzit ter. Snoeck: „Ik heb mijn sporen op bestuurlijk en organisatorisch gebied wel verdiend. Ik kan me voorstellen dat men bij Feye noord aan mij heeft gedacht. Desondanks was ik verrast door het aanbod van Van der Reij den". Officiële bindingen heeft drs. Martin Snoeck nooit met Feye noord gehad. „Maar als rasechte Rotterdammer heb ik een war me belangstelling voor alles wat er bij de club gebeurt en ben ik vanaf mijn jeugd een toegewijd supporter geweest. Ik ken de si tuatie bij de club, ben me ervan bewust dat er veel werk moet worden verricht. Ik ga moeilijke klussen echter niet uit de weg en ik beschouw het als een enorme uitdaging om de club organisa torisch weer op het goede spoor te krijgen". LISSABON (GPD) - Han Kraay eist rectificatie van de NOS. De ex- voetbaltrainer, gisteren als commentator van RTL/Veronique in Lis sabon aanwezig bij Benfïca-PSV, is van mening dat hij in het radio programma Langs de Lijn en bij Studio Sport ten onrechte in ver band is gebracht met de zwart-geldaffaire bij Feyenoord. Per fax heeft Kraay zijn ongenoegen bij NOS-baas Joop van der Reijden kenbaar gemaakt. Krijgt hij geen genoegdoening, dan stapt hij naar de rechter. nog niet trainen, maar donder dagavond ben ik gewoon weer op de training". Jo Jansen: „Natuurlijk is er wel eens iets aan de hand, maar er wordt rond Vlissingen zoveel ge praat, dat allerlei kleinigheden ontzettend worden opgeblazen. Er is met die twee spelers niets aan de hand. Het gaat juist weer goed met Vlissingen, want Pa trick Vogel heeft de training weer hervat en ook Richard Ver- weij en Anton Belfroid zijn weer beschikbaar". Ook voorzitter Piet de Jong weet dat de club de laatste tijd wordt omweven met een waas van ge ruchten over problemen met spelers en financiële moeilijkhe den, maar hij blijft stoïcijns en laconiek onder al het gepraat. „Hoge bomen vangen veel wind en ik weet dat Vlissingen in aller lei praathuizen een gewild on derwerp voor de discussies is. Maar er is werkelijk niets aan de hand. We zetten onze weg naar het profvoetbal gewoon door. Het is werkelijk niet te geloven wat er allemaal verteld wordt. De FIOD zou zelfs bij ons zijn binnengevallen. Maar het enige is, dat we enkele maanden gele den een periodieke controle heb ben gehad, waaraan iedere club zich eens in de zoveel tijd moet onderwerpen. Laat het nu duide lijk zijn: de boeken klopten pre cies", aldus De Jong, die de ne gatieve berichten dan ook be stempelt als „indianenverha len." AMSTERDAM (ANP) - Aan de lijdensweg van de renovatie van de Amsterdamse kunstijs baan Jaap Eden lijkt een einde te komen. Ver na het verstrijken van de streefdatum - aanvanke lijk eind oktober 1989, later nog eens rond de jaarwisseling - is het nu vrijwel zeker dat de baan zondag 21 januari de poorten zal kunnen openen voor het pu bliek. Daaraan voorafgaand wordt op zaterdag 20 januari de tiende KNSB-marathon gehouden, met als primeur deelneming van twee Oostduitse rijders. Of de opening daadwerkelijk op 21 januari plaatsvindt, hangt af van de goede verwerking van de ammoniaktoevoer in het koel systeem. De test hiervan neemt ongeveer drie a vier dagen in be slag. Daarna kan definitief wor den beslist of de baan een grote toeloop van schaatsenthousias- ten kan opvangen. De vertraging kende een aantal oorzaken. Problemen rond het verkrijgen van een vergunning, daarna het plotseling optreden de regenachtige weer. De baan is enkele meters verbreed en heeft een inrijbaan gekregen. Er kun nen nu internationale wedstrij den worden verreden. De kosten bedroegen ongeveer tien mil joen gulden. LA JOLLA (ANP/SID) - Zonder de vaste doelmannen en Volen- dam-aanvaller Peter Vermès betrekt de Verenigde Staten in februari een trainingskamp in La Jolla, ter voorbereiding op de strijd om de wereldtitel voet bal in Italië. Vermès wordt door Volendam slechts vrijgegeven voor een oefenwedstrijd in en tegen Hongarije, later in het sei zoen. Bondscoach Bob Gansier mist in La Jolla eerste doelman Tony Meola, die competitiever plichtingen heeft bij de Engelse eerste-divisieclub Sheffield Wednesday. Tweede keus Davld Vanole heeft zich zonder opgave van redenen afgemeld. Gansier heeft 26 spelers voor de oefen campagne van 12 tot 18 februari opgeroepen. De ploeg van de Verenigde Staten, in Italië inge deeld bij het gastland, Tsjecho- slowakije en Oostenrijk, speelt begin februari oefenwedstrijden tegen de WK-deelnemers Co lombia, Costa Rica en Uruguay. M I I I I II I II I II I II I I I II I I I I I Skiën Hinterstoder. Vrouwen, vierde we reldbekerwedstrijd slalom Schnei der (Zwi) 1.35,27 (48,19 47,08), 2. Wachter (Oos) 1.36,08 (48,25 47,83), 3. Van Gruningen (Zwi) 1.38,88 (48.95 47,93), 4. Buder (Oos) 1.37.38 (49,20 48,58), 5. Strobl (Oos) 1.37,78 (49.20 48,58), 6. Bo- kal (Joel 1.38.02 (50.38 47,64), 7. Filliol (Frai 1.38,12 (50,13 47,99), 8. Kronberger (Oos) 1.38,13 (50,10 48,03), 9. Terzian (VSt) 1.38,23 (49,79 48,44), 10. Andersson (Zwe) 1.39,14(49,95 49,19). Stand wereldbeker slalom: 1. Schneider 75 punten, 2. Strobl 58, 3. Wachter 55,4. Buder 42, 5. Maierhofer (Oos) 40, 6. Andersson 32. Stand wereldbeker algemeen: 1. Wachter 155; 2. Gerg (BrD) 148, 3. Kronberger 133, 4. Schneider 105. 5. Walliser (Zwi) 74, 6. Mösenlechner (BrD) 69. Autosport Rally Parijs-Dakar Niamey (Nig). Elfde etappe Tahoua-Niamey 431 km waarvan 222 km speciale proe ven: Motoren: 1. Mas-Samora (Spa) Yamaha 2.21.46, 2. De Petri (Ita) Ca- giva op 0.39, 3. Orioli (Ita) Cagiva 0.46, 4. Picard (Fra) Yamaha 1.36, 5. Picco (Ita) Yamaha 1.53, 6. Arcarons (Spa) Cagiva 3.25, 7. Magnaldi (Fra) Yamaha 5.53, 8. Medardo (Ita) Gilera 7.44, 9. Rahier (Bel) Suzuki 9.15, 10. Mandelli (Ita) Gilera 9.44. Stand: 1. Orioli 52.45.17, 2. Mas-Sa- mora op 1.12.11, 3. Picco 2.27.19, 4. Magnaldi 2.41.34, 5. Picard 1.46.36, .6. De Petri 3.06.15, 7. Arcarons 3.12.55, 8. Rahier 4.55.09, 9. Medardo 5.34.23, 10. Wagner (Fra) Suzuki 7.15.37 Auto's: 1. Vatanen/Berglund (Fin/ Zwe) Peugeot 1.19.31, 2. Cowan/Del- ferrier (GBr/Bel) Mitsubishi 1.57, 3. Ambrosino/Baumgartner (Fra) Peu geot 2.07, 4. Waldegaard/Fenouil (Zwe/Fral 2.37, 5. Wambergue/Da Sil- va (Fra) Peugeot 4.31, 6. Auriol (Fra) Buggy 4.50, 7. Prieto/Juncosa (Spa) Nissan 6.45, 8. Pescarolo/Pouticq (Fra) Rover 7.12, 9. Servia/Puig (Spa) Rover 7.54, 10. Shinozuka/Magne (Jap/FRa) Mitsubishi 8.39. Stand: 1. Vatanen 17.14.45, 2. Wam- bergue 1.54.07, 3. Waldegard 1.58.27, 4. Ambrosino 4.25.44, 5. Cowan 4.49.51, 6. Servia 5.53.29, 7. Shinozuka 6.04.24, 8. Prieto 6.09.49, 9. Auriol 6.41.00, 10. Pescarolo 7.42.05. Voetbal Engeland. FA Cup, derde ronde: Millwall - Manchester City 1-1 n.v. (1- 1). FA Cup, derde ronde, replays: Darlington - Cambridge United 1-3, Liverpool - Swansea 8-0. Schotland. League: Motherwell - Hi bernian 0-2. Biljarten Bussum. Grand Prix driebanden, tweede ronde: Velthuis - De Wit 50 - 47 (53), Nieuwenburg - Pijl 50 - 28 (41). Wielrennen Bremen. Zesdaagse: 1. Clark (Aus)/ Günther (BrD) 436 punten, 2. Kappes (BrD)/De Wilde (Bel) 423, 3. Freuler (Zwi)/Diehl (BrD) 269, 4. Holenwe- ger/Stumpf (BrD) op 1 ronde, 265. Huub Stokmans: ik bleef weg omdat ik ziek was. Jan Lohman: niet naar Vlissingen. I

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 21