SCHIRRIS - AXEL OPRUIMING 20% tot 60% KORTING vanaf donderdag 14 december Peuterzalen Nieuw-Namen en Steen krijgen betere ruimtes Dronken Bressiaander reed drie auto's aan Tarief kabel-tv in Sluis gaat omlaag na overname Zekatel exclusieve schoenmode HULST WERK NOG AAN PLAN KINDEROPVANG Stappenplan GEEN BLOEDPROEF OF ADEMTEST MET 5 GULDEN PER MAAND AARDENBURG AXEL CLINGE GRAAUW HOEK HULST KIELDRECHT KLOOSTERZANDE OOSTBURG SAS VAN GENT SCHOONDIJKE SLUIS TE RN EU ZEN SINT-JAN STEEN IJZENDIJKE Geduld Overwint huldigt muzikanten ZANDSTRAAT HULST - De gemeente Hulst zal zeker nog een beroep doen op de 150 miljoen aan rijksmiddelen die volgend jaar beschikbaar komen om buitenschool se kinderopvang te stimuleren. Wet houder W'. D. M. Kayser (sociale za ken) is van mening dat de gemeente 'zeker nog tot april/mei volgend jaar de tijd heeft om met een planmatige opzet voor de kinderopvang in Hulst te komen'. „De bewering dat Hulst 125.000 gulden subsidie aan zich voorbij ziet gaan, zo als vanuit de werkgroep Peuterspeel zalen Hulst gesteld is, raakt kant noch wal. Ik ga er vanuit dat we, als de uit slag van het onderzoek van de stich ting Gemeenschapswerk naar de be hoefte voor kinderopvang, bekend is, nog een dergelijke totaalopzet maken. Er is nog tijd. Dat heeft de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) ons ook laten weten", benadrukte Kayser dinsdag. De wethouder verwacht dat tijdens de begrotingsbehandeling deze week raadsleden zullen aandringen om te gemoet te komen aan de wensen van de werkgroep Peuterspeelzalen. „Er leven wensen, maar de ruimte voor structurele uitgaven is er niet. Er kan wel binnen de begroting geschoven worden, maar dan moet de raad maar aangeven waar er wijzigingen ge maakt moeten worden." bouwd. De begroting van die verbou wing was nog niet helemaal sluitend. Daaraan zijn we nu in samenspraak met het bestuur aan het werken. Dat komt binnenkort wel rond en dan kan er begonnen worden met de verbou wingswerken. De peuters krijgen in de loop van volgende jaar andere huisves ting binnen het centrum aangebo den." Kayser verwacht verder dat het ge meenschapscentrum De Kauter in Nieuw-Namen eveneens in de loop van volgend jaar verbouwd en uitgebreid kan worden. „Al met al hebben we zo'n 70.000 gulden bij elkaar. We hopen nog 25.000 gulden te kunnen putten uit het provinciale potje voor het kleine ker- nenbeleid. Dan kan ook in Nieuw-Na- Volgens Kayser moet de raad zich rea liseren dat de 22.500 gulden die de werkgroep nodig acht om de peuter speelzaalleidsters in de gemeente Hulst allen het minimum-loon te kun nen betalen, de eerste fase is van een stappenplan. „Een tweede stap is dat de onderkomens van de peuterspeel zalen onder handen worden genomen. Vervolgens wil men een betere uitrus ting. Wensen die begrijpelijk zijn. om dat de onderkomens niet overal opti maal zijn. Realisatie van dat stappen plan betekent wel dat we jaarlijks 60.000 gulden aan de zalen kwijt zullen zijn." Overigens stelt de wethouder dat het de bedoeling is dat de peuterspeelzaal in Sint-Jansteen in 1990 een ander on derkomen krijgt. „Het gemeenschaps centrum De Warande wordt ver- De peuterspeelzaal in de Warande in Sint-Jansteen moet volgend jaar verhuizen. Bridge - De bridgeclub Aardenburg speelde de tweede competitieronde. 'De uitslag: A-lijn: 1 de dames R. Rijk en I. Vriends, 2 de heren De Smet en Standaert. 3 de heren Hoogesteger en F. Vriends: B-lijn: 1 echtpaar Abrasoff. 2 echtpaar Lippens. 3 echtpaar Catsman. Kerstkaarting - in buurthuis De Boemerang in Axel wordt vrijdag van- 'af 20.00 uur een kerstkaarting gehou den. Plattelandsvrouwen - De afde ling Axel van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt maan dag 18 december vanaf 19.30 uur een kerstbijeenkomt in de Ichtuskerk in Axel. Donderdag 4 januari houden de plattelandsvrouwen een nieuwjaars bijeenkomst in de foyer van cultureel centrum De Halle. De bijeenkomst be gint om 14.00 uur. Feestavond - De Clingse carna valsstichting De Kriekeputters, die dit jaar het 22-jarig bestaan viert, houdt komende zaterdag een feestavond in zaal Malpertuus in Clinge. Alle raden van elf uit de regio zijn uitgenodigd. Een aantal boerenkapellen verleent muzikale medewerking. Zij zullen el kaar muzikaal in concoursvorm be strijden, waarbij de winnaar een trofee krijgt. De aanvang is om 20.00 uur. Kaartmiddag - De kaartcommis- sie van de gezamenlijke Clingse oude renbonden houdt vrijdag een kaart middag bieden. De kaarting is in het gemeenschapscentrum Malpertuus en begint om 13.30 uur. Adventsviering - De leden van de afdeling Clinge van de Katholieke Bond voor Ouderen houden maandag de jaarlijkse adventsviering. Zij doen dat in het gemeenschapscentrum Mal pertuus. Onder leiding van pastor J. van de Heijden is er een gebedsdienst, waarna het ouderenkoor enkele liede ren ten gehore brengt. Na de pauze tre den twee zangeressen op. De viering begint om 13.30 uur. Wafelactie - De Clingse fanfare Weldoen door Vermaak houdt zater dag een wafelactie. Bestellingen kun nen in de loop van deze week worden gedaan, waarna de wafels zaterdag thuis worden bezorgd. De fanfare houdt deze maand ook nog enkele an dere activiteiten. Op tweede kerstdag luistert ze de kerstviering in de Clingse parochiekerk muzikaal op. 's Avonds om 20.00 uur is er vervolgens in zaal De Troubadour een kerstkaarting, waar bij tevens een enveloppenactie wordt gehouden. Kaarting In het gemeenschaps huis in Graauw werd een prijskaarting voor ouderen gehouden, waaraan 38 personen deelnamen. Uitslag: 1 H. Koole, Graauw, 2 A. de Clerck, Hulst, 3 Alf. Kouyzer. Graauw, 4 P. van Gas sen, Prosperpolder, 5 Alf. Regenmortel, Graauw. De volgende kaarting is donder dag om 13.30 uur. Kerstviering - De afdeling De Braakman van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt don derdag 21 december de jaarlijkse kerstviering in het Kerkcentrum in Hoek. Het programma begint om 19.00 uur. De leden verzorgen zelf een maal tijd, declamatie en kerstverhaal. Op 8 januari houdt de bond vanaf 19.00 uur zijn nieuwjaarsreceptie in het Hoekse Kerkcentrum. J. Scheele houdt een le zing over Israel, waar hij is geweest. Wandeltocht De maandelijkse wandeltocht van het Katholiek Vrou wen Gilde (KVG) wordt gehouden op donderdag 21 december, samenkomst aan de Koolstraat in Hulst. Vertrek om 13.30 uur. Collecte De collecte die werd ge houden tijdens de adventsviering van Deocesane bond van ouderen in ge meenschapscentrum Den Dullaert ten bate van zuster De Rijk uit Vogelwaar de heeft 1250 gulden opgebracht. Badminton - De badminton-uit- wisseling in Hulst is gewonnen door Pia de Ridder uit Koewacht en Roger d'Hollander uit De Klinge. Zij behaal den ieder 30 punten. Aan de uitwisse ling namen vijf clubs deel. De verdere uitslag, dames: 2 Jolanda Maas. Philips 27.8. 3 Elly Tieleman, Den Ossaert 27,3, 4 Annelies Pieters. Den Ossaert 26,4, 5 Mariet Valckx, Den Ossaert en Sigrid van de Berghe, Koewacht 26. Heren: 2 Toine van Damme, Den Ossaert 28,8. 3 Willy Polfliet, De Klinge 27,2, 4 Philip Masseleyn en Yvan de Vet, beiden uit Stekene 26. Kerstviering - De leden uit Hulst, die zijn aangesloten bij de ANBO-afde- ling Groot Hulst, houden zaterdag een kerstviering in De Blaauwe Hoeve in Hulst. De viering begint om 14.00 uur in de kapel, waar mevrouw Blaauwen- draat een kerstverhaal voorleest. Hier na wordt in het restaurant een ont spanningsmiddag gehouden met bin go en een verlotiong. Ruildag - De Kieldrechtse Verza melaarsvrienden houden zondag hun maandelijke ruildag in zaal Sint Mi- chiel. Allerlei verzamelobjecten zoals postzegels, munten, prentkaarten en stickers komen aan bod. Belangstel lenden kunnen ook gebruik maken van een fosforlamp om postzegels te herkennen. Tevens is er een mini-ten toonstelling van oude obligaties. De bijeenkomst begint om 9.00 uur en duurt tot 12.00 uur. Gevonden - Het afgelopen halfjaar zijn bij de politie in Kloosterzande een aantal gevonden voorwerpen binnen gebracht, waarvan de eigenaar(s) zich nog niet hebben gemeld. Het betreft zes dames- en herenfietsen, een zilve ren armband, een aantal huis- en auto sleutels, een aantal brillen, een regen broek, een zwarte blazer, verscheidene blauwe werkbroeken en handschoe nen. De voorwerpen zijn dagelijks van 9.00 tot 16.00 uur te bezichtigen in het politiebureau aan de Willem Alexan- derstraat in Kloosterzande. Gevonden Bij de rijkspolitie groep West-Zeeuwsch-Vlaanderen zijn in de maand november de volgende voorwerpen als gevonden aangege ven: sleutelbos, zeven stuks met label 'Cola': sleutelhanger, rugzakje kleur groen/rose, opschrift V.d. Wege; siervogel pauw, sleutel bos, drie stuks met hanger opschrift 'Allian ce Frangaise des Pays Bas'; sleutel Börkey nr. 1193; kinderportemonnee blauw; sleutel bos, drie stuks Litto; etui, blauw inhouden de Sharp calculator; sleutelbos, drie stuks waarvan één bromfietssleutel; regenkleding blauw/groen; hond Bouvier; trafilamp geel; rugzak blauw; rijksdaalders; horloge Conti nental; sigarettendoos verchroomd; ring met opschrift Leonie-Marguerita; ring met opschrift Therese-Willy; armband zilver; armband goud; diverse portemonnees met inhoud; diverse sleutels en sleutelbossen; diverse gewone en zonnebrillen. Kerstviering - De afdeling West- Zeeuwsch-Vlaanderen van de Neder landse Christen Vrouwen Bond (NCVB) houdt dinsdag 19 december haar kerstviering in het Oostburgse Pro Rege. De dames brengen de mid dag, vanaf 16.00 uur, en de vooravond door met onder meer het lezen van de Bijbel en gezangen. Ook het gerefor meerd kerkkoor onder leiding van me vrouw N. Bakker-Schouten verleent muzikale medewerking. Daarna ge bruiken de dames gezamenlijk een broodmaaltijd. Volkskerstzang - De Coördinatie groep Regionale Evangelisatie West- Zeeuwsch-Vlaanderen houdt zondag 17 december een oecumenische volks kerstzang. De samenzang wordt ge houden in de hervormde kerk te Oost burg en begint om 19.00 uur. Medewer king verlenen de kinderen van de ba sisscholen uit Oostburg. Op 't orgel speelt Arie Lensen. Bridge - Bridge Sociëteit Oostburg speelde onlangs de laatste wedstrijd voor de promotie/degradatie. De uitslag: groep A: 1 heren Van Dael- Visser, 2 mevrouw Rosseel-meneer La- ko, 3 heren Ouweneel-Neve. Groep B: 1 heren Remijn-Fermont, 2 dames Knuijt-Tan, 3 echtpaar Schijve. Concert - Het mannenkoor RMK- 1921 uit Brunssum, onder leiding van Bart Kockelkoren, geeft zaterdag van af 20.00 uur een kerstconcert in de Vlaanderenhal in Sas van Gent. Oliebollen - De carnavalsstichting De Betekoppen in Sas van Gent houdt zaterdag de jaarlijkse oliebollenactie. De dames van de raad van elf bakken ze bruin in cultureel centrum De Speije. De raadsleden brengen de lek kernij persoonlijk bij hun onderdanen van Betekoppenstad thuis. Zij doen dat tussen 10.00 en 16.00 uur. De op brengst van de actie komt ten goede aan de bejaarden- en kindermiddag, die de stichting traditiegetrouw houdt tijdens het komende carnaval. Kerstkaarting - De voetbalver eniging Corn Boys uit Sas van Gent houdt vrijdag een kerstkaarting (bie den zonder roem). Deze wordt gehou den in de kantine van de vereniging en is zowel voor leden als niet-leden. De kaarting begint om 20.00 uur. Soos - De afdeling West-Zeeuwsch- Vlaanderen van de soos voor alleen staanden houdt zaterdag 16 december een gezellige avond in zaal Wijffels te Schoondijke. Het programma, dat om 20.00 uur begint, staat in het teken van Kerstmis. Een kerstman is ingehuurd om cadeau's uit te delen. De muziek wordt vezorgd door de Apollo's. Te vens wordt bingo gespeeld en een ver loting gehouden. Kerstveiling - De vereniging van verzamelaars De Collectie uit Sluis houdt vrijdag 15 december een kerst veiling in gemeenschapscentrum 't Zoute Vestje in Sluis. De veiling omvat meer dan 232 kavels. Tevens is er een verloting. De zaal is open om 19.00 uur, het veilen begint om 20.00 uur. AARDENBURG - De groep dragers van een Aardenburgse kikkerorde is dinsdag met vijf uitgebreid. Tijdens een plechtige bijeenkomst in het ge meentehuis reikte het Aardenburgse evenementencomité de onderschei dingen uit. Gehuldigd werden de heer H. Leliaert, voorzitter van de Aardenburgse win keliersvereniging Warvo, de heer M. Verwulst uit Eede, die als vrachtwa genchauffeur vier miljoen kilometers schadevrij heeft gereden en mevrouw C. Visser uit Draaibrug. Zij is voor veel inwoners van dit buurtschap een steun en toeverlaat. Ook twee Belgen kregen een groene kikker omgehangen. Het waren de he ren D. Lannoys en G. Warnier uit Knokke, beiden nauw betrokken bij de organisatie van de jaarlijkse Cana dese bevrijdingsmars. Oud-minister Nijpels, ook uitgenodigd, liet verstek gaan. Hij is op reis in het Zuidpoolge bied. Evenementencomité-voorzitter Cuelenaere sprak de geridderden tot Voordat zij hun onderscheiding kit gen van een lid van het Aardenburgs college moesten ze traditiegetrouw^ grote groene kikker kussen. Aan hi slot van de bijeenkomst werd gezj! menlijk het kikkerlied gezongen eng! toast met groene kikkerdrank. Deuii reiking van de kikkerorden werd afgf sloten met een erwtensoepmaaltijd! hotel De Roode Leeuw. MIDDELBURG - De politierechter in Middelburg heeft dinsdag de 32-jari- ge M. A. de L. uit Breskens wegens rij den onder invloed en doorrijden na een aanrijding bij verstek conform de eis veroordeeld tot twee jaar en drie maanden rijontzegging, 1750 gulden boete en twee weken voorwaardelij-' ke gevangenisstraf. De L. botste 19 mei om half vier 's nachts direct na het verlaten van een café op het Spui- plein in zijn woonplaats tegen een ge parkeerde auto, die op zijn beurt weer twee andere wagens ramde. Hij ma noeuvreerde zijn zwaar beschadigde wagen los uit de puinhoop, reed recht- straaks naar huis, zette de auto in een zijstraat en ging naar bed. Na de klap snelden de cafébezoekers naar buiten, waar zij zagen dat De L. Schieting - De schutterssociëteit Groot Hulst houdt vandaag (woens dag) een schieting voor ouderen in café De Kroon in Sint-Jansteen. De aan vang is om 13.30 uur. Alleenstaanden - De club voor ac tieve alleenstaanden De Vriendschap houdt zaterdag 15 december vanaf 20.15 uur een surprise-avond in café De Vriendschap in Terneuzen. De club is bedoeld voor alleenstaanden vanaf 25 jaar. De deelnemers nemen zelf de sur prises mee, tot een maximum van vijf gulden. Daarnaast worden er spel letjes gedaan en.wordt er gedanst. Dienst - In de Opstandingskerk in Terneuzen begint zondag 17 december om 15.00 uur een aangepaste gezins- dienst in het teken van Kerstmis. Me dewerking verleent De Happy Band. Voorganger is ds D. de Best en orga nist is meneer H. Baaima. De dienst is een initiatief van de liturgische werk groep voor aangepaste gezinsdien sten. IJZENDIJKE - Tijdens de jaarlijkse uitvoeringsavond van de muziekver eniging Geduld Overwint in IJzendij- ke werden zaterdag vier muzikanten gehuldigd. Het gaat om Jos Scher- beijn, Camiel Scherbeijn en Steven Corijn. Allen zijn twaalfeneenhalf jaar lid van de vereniging. Tevens werd Henk Beun, die al sinds 1937 musiceert, in het zonnetje gezet. Hij begon bij de Koninklijke Aarden- burgsche Fanfaren. George Schanck (7) uit IJzendijke heeft de ballonwedstrijd van de IJzen- dijkse muziekvereniging gewonnen. Zijn ballon kwam in de plaats Ram- berville in Frankrijk terecht, zo'n vier honderd kilometer van IJzendijke. Hij won een bouwpakket. De andere prijs winnaars zijn Benny Salomé, Koen van de Voorde, Johnny Schanck. Shel ly Termont, Ester yerhoosel, Stephan Neyt, Angelique Neyt, Petra Groos- man, Sabine Hermans. Tim Porrey, Martine Lammens, Pieter van Dam me, Marina Breijaert en Loes Caste- leijn. Kerstviering - Wijkvereniging De Straete in Zandstraat houdt zondag 17 december vanaf 14.00 uur een kerstvie ring in het gelijknamige wijkgebouw. Kerstkaarting - Wijkvereniging De Straete houdt zondag 17 december een kerstkaarting in het wijkgebouw in Zandstraat. Tevens is er een verlo ting. De kaarting begint om 14.00 uur. de veroorzaker van het nachtelijk ge rucht was. De politie stond een uur la ter al bij hem op de stoep. Toen hij op hun bellen niet opendeed, wandelden de agenten door de niet afgesloten achterdeur naar binnen en lichtten zij hem van zijn bed. Hij vertelde dat hij de hele dag met zijn muziekgroep op stap was geweest en dat hij daarna nog zijn heil had gezocht in het café. Hij wist zich verder weinig te herinneren, maar de botsing stond hem nog wel bij. De L. kon niet meer op zijn benen staan zodat werd afgezien van de bloedproef en de ademtest Zijn raadsman mr J. L. M. Burlet voer de aan dat zijn cliënt met het hoofd te gen de voorruit was geslagen en dat hij daardoor aan duizelingen leed. Hij vond het onjuist dat de politiemannen zijn toestand volledig toeschreven aan het alcoholgebruik. Zijns inziens was de politie bovendien de woning on rechtmatig binnengetreden. De L. had niet de gelegenheid gehad om te pro testeren, daar hem meteen de mond gesnoerd werd met de opmerking 'je hebt gezopen'. Hij wist politierechter mr A. A. Schuering echter niet te win nen voor zijn standpunt. De L. pleegde het delict in de proeftijd van een vorige veroordeling. P. C. B. (42) uit Burgh-Haarnstec kreeg conform de eis zestien maande rijontzegging, 3400 gulden boete e drie weken voorwaardelijke gevang! nisstraf opgelegd voor rijden onderii vloed (1.97 promille), weigeren vané bloedproef en twee keer rijden zonda rijbewijs. Hij werd in april en mei va dit jaar binnen vijf weken twee keerb; trapt op het rijden na alcoholgebruik De eerste keer werd hij aangehouda in Nieuwerkerk, waar de eerste blad test een indicatie van 1.8 gaf. Het bi zen op het ademanalysetoestel in Zi rikzee bracht hij niet tot een goed eind zodat hij de bloedproef moest onde: gaan. Daaraan wenste hij niet mee: werken. Hij verklaarde dat hij zijnd bewijs thuis had laten liggen. Hij kre- een rijverbod van 24 uur opgelegd. De tweede keer werd hij aangehouda in zijn woonplaats. Volgens B. hadlJ alleen de auto vlak bij huis een eind verzet. Omdat het ademanalyse-app raat onklaar was moest B. bloedlate prikken. Ook ditmaal zei hij dat zij rijbewijs thuis lag. Het bleek echte verlopen te zijn tijdens een rij ontzeg ging die hij eerder kreeg opgelegd,! verklaarde weliswaar geregeld dranj te gebruiken, maar beslist geen aid holprobleem te hebben. SLUIS - Het tarief voor de kabeltele visie gaat in Sluis begin volgend jaar omlaag. Dat is het resultaat van het overleg dat b en w van de gemeente Sluis dinsdag hebben gevoerd met de kabelmaatschappij Zekatel. „Zodra het contract met Zekatel (vermoede lijk in januari) is gesloten, gaan de in woners het zogenaamde Zeeuwse ta rief betalen", vertelde burgemeester M. Everaers dinsdag. Sluis is nu aangesloten op het Belgi sche net. De abonnees betalen daar voor 72 gulden per kwartaal. Na onder tekening van het contract gaan ze er ongeveer vijf gulden per maand op vooruit. Het college van b en w kreeg tevens de verzekering dat Sluis en Retranche- ment in 1990 aangesloten zullen zijn. „Per 1 maart gaat in Oostburg de spa de in de grond en wordt de kabel naar Sluis doorgetrokken", aldus Everaers. Het hangt van de weersomstandighe den af wanneer de Sluissenaars daad werkelijk naar bijvoorbeeld Veronique kunnen kijken. Daarnaast zal volgens Everaers probeerd worden de woningen inpi! Oost 2 in Sluis voorrang te geven.Dj bewoners ontvangen nu maar vl zenders. Pndertussen zal volgens (I burgemeester een objectief kwal teitsonderzoek naar de huidige süj en bruikbaarheid van de apparawl plaatsvinden. Wanneer dat positij uitvalt, zal dat de bekabeling hesp] digen. De levertijd van bijvoorbetj de versterkers ligt tussen de driei| zes maanden. Wanneer de bekabeling via Zekaij een feit is, zullen Sluis en Re': I ment kunnen kiezen uit zestien kat] len. Frankrijk 1 en 2, die nu welinSl'4 te zien zijn, komen dan te vervallenil kern Heille blijft voorlopig verstok! van kabeltelevisie. „Zekatel gaat] eerste instantie uit van tenminste 1 woningen en daar komt die kern m aan", aldus Everaers. Hij sloot niet4 dat er op de lange termijn misscBj wel mogelijkheden zijn. „Als Zeksj te zijner tijd dat aantal van 75 omtol kan halen, maar dat hang af van deel ploitatiemogelijkheden en de wind aldus Everaers. men worden begonnen. Die verbou wing levert ook extra ruimte op voor de peuters." De situatie in Clinge, waar de peuters bijna dagelijks in de foyer van dorps huis Malpertuus te vinden zijn, is vol gens Kayser niet goed. Voor dat cen trum is vooralsnog geen geld voor verbouwingswerken te vinden. Hoofdleidster Esther de Koek van de peuterspeelzaal in Sint-Jansteen is van mening dat het geplande nieuwe onderkomen ook verre van optimaal is. „We zijn de afgelopen 4 jaar steeds aan het zoeken geweest. Eerst zaten we in het Kruisgebouw. Daar moesten we weg, omdat er geen brandtrap was. Een trap plaatsen, daar was geen geld voor. Vervolgens wilden we in de Hoeksteen. Dat pand, waar nu een pension in zit. was te duur. De voorma lige kleuterschool aan de Antonius- dreef zou ideaal zijn. maar voor de peu terspeelzaal is een school te groot en te duur. Het enige wat er overblijft is De Warande, waar we nu in een zaaltje zit ten en elke dag met spulletjes en speel goed moeten slepen. In dat centrum krijgen we straks een eigen ruimte, een lang, smal zaaltje." Volgens de hoofdleidster moeten de materiële eisen van de leidsters en de werkgroep niet worden beschouwd als een simpele actie voor meer geld. „Er is meer. De gemeente moet het peuter- speelzaalwerk eens anders gaan bekij ken. Het is verantwoordelijk en nood zakelijk werk, niet zomaar spelen met wat kindertjes." De vijf nieuwe dragers van de Aardenburgse kikkerorde. van links naar rechts D. Lannoys, G. Warnier, mevromi Visser, M. Verwulst en H. Leliaert.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 36