s 5) BurgDe Raad chemicus (m/v) H STORK BurgDe Raad HERCULES LOGISTIEK ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v ZEEUWS TIJDSCHRIFT SOCIAAL RAADSMAN v/m Installatiebedrijf Wisse B.V. Randstad heeft volop werk KRUISWERK HOOFDWIJKVERPLEEGKUNDIGE m/v werkvoorbereider (M/V) eindredacteur/ redactiesecretaris (m/v) wisse -ir randstad uitzendbureau PERSONEEL aankomend c.q. leerling-tekenaar m/v GEVORDERD ASSISTENT BELASTINGCONSULENT Stork Gears Services B.V. Stork Gears Services B.V. GEVORDERD ASSISTENT ACCOUNTANT 18 Êk Meijer Frozen Foods B.V. Afd. Personeelszaken TICHTING per 1-1-1990. Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Walcheren Operator m/v Produktiemedewerkers m/v Elektromonteurs m/v MTS'er Wtb m/v CV-technicus m/v Verpleegkundig personeel m/v Ziekenverzorgenden m/v Bejaardenverzorgenden m/v Installatiebedrijf Wisse B.V. Goes. ERVAREN SCHOOLSCHOONMAKERS (m/v) BERGEN OP ZOOM die zal worden ingezet op de afdeling waar op colofonium gebaseerde kunstharsen worden gesynthetiseerd. Profiel: U heeft een afgeronde HBO-opleiding, bijv. HTS-chemie of HLO-organische chemie. Een goede beheersing van de Engelse taal strekt tot aanbeveling. Ervaring is niet vereist. Leeftijdsindicatie: ca. 25 jaar. ercules biedt de juiste kandidaat, afhankelijk van prestaties, interessante doorgroeimogelijkheden Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan de heer A. W. A. Kolen, afdeling Personeelszaken van Hercules By Postbus 8018, 4330 EA Middelburg. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Stork Gears Services B.V. Stork Gears Services B.V. BERGEN OP ZOOM PROVINCIALE ZEE UWSE COURANT ZATERDAG 2 DECEMBER 1989 Meijer is één van de belangrijkste organisaties in Nederland op het gebied van diepgevroren aardappelprodukten. konsumptie- en pootaardappelen en uien. Het bedrijf is aktief in zowel de pro- duktie van aardappelprodukten (diepgevroren en gedroogd) als de handel, teelt, rassenontwikkeling. sortering, opslag en transport van aardappelen. In ons bedrijf werken zo'n 360 mensen. Meijer Frozen Foods B.V. verwerkt in Kruiningen aardappelen tot topkwaliteit diepgevroren aardappelprodukten voor met name de cateringsector (onder de merknaam Butler en private labels). Hier is begin juni door de groeiende behoefte van de kwaliteitsproduk- ten van de markt een tweede produktielijn in gebruik genomen. In verband met deze uitbreiding zoeken wij op korte termijn een Deze funktionaris zal binnen de afdeling logistiek, de goederen stroom van inkoop en aanvoer van grondstoffen tot en met leve ring van het gereed produkt administratief bewaken. Taken en verantwoordelijkheden bestaan o.m. uit: - registreren van magazijnontvangsten - bijhouden van voorraden in zowel het centraal magazijn als magazijnen extern - faktureren van geleverde goederen - beheersen van emballagevoorraden - onderhouden kontakten met toeleveranciers De door ons gestelde funktie-eisen zijn: opleiding HEAO-niveau leeftijd vanaf 25 jaar goede beheersing van de moderne talen (Engels, Frans, Duits) ervaring en kennis met geautomatiseerde gegevensverwerking Een gezonde arbeidsinzet, eigen initiatief en de bereidheid om in teamverband te werken zijn centrale begrippen in onze onderne ming. Gezien de groei en ontwikkeling van het bedrijf kunnen wij onze funktionarissen veelal een aantrekkelijk groeiperspectief aanbie den. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: Postbus 1, 4416 ZG Kruiningen. Het bestuur van de Stichting Zeeuws Tijdschrift roept kandidaten op de functie van Het Zeeuws Tijdschrift is algemeen een tijdschrift met artikelen over Zeeuwse maatschappelijke, culturele en historische onderwerpen. Het tijdschrift bestaat sinds 1950 en heeft een oplage van 2500 exemplaren. Het verschijnt zes keer per jaar. De taak van de eindredacteur/redactiesecretaris begtafrt pnder mqer pif: het verwerven van kopij; het onderhouden van contacten met de redactie; het redigeren van artikelen; het persklaar maken van het tijdschrift en het onderhouden van contacten met de drukker; het verzorgen van illustraties; het onderhouden van contacten met de auteurs; het notuleren van de redactievergaderingen; het voeren van correspondentie. De functie-eisen ziin: ervaring in het redigeren en persklaar maken van kopij; opleiding op hbo/wo-niveau; ruime algemene ontwikkeling; kennis van en belangstelling voor Zeeland; in staat samen met de redactie gestalte te geven aan vernieuwingen in vorm en inhoud; goede contactuele eigenschappen; zowel in teamverband als zelfstandig kunnen optreden. Honorarium: Met de werkzaamheden, die op free-lance basis plaatsvinden, is naar schatting 1 a IV2 dag per week gemoeid. De vergoeding bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal 12.000,- per jaar. Informatie: Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer A. Teunis (eindredacteur ad-interim), tel. 01180-25085 of bij mevrouw M. E. Jongejan (redactiesecretaris ad-interim), tel. 01180-30339 (overdag) en 01181-1880 ('s avonds). Sollicitaties met een uitvoerig curriculum vitae dienen voor 16 december 1989 te worden gezonden aan het bestuur van de stichting t.a.v. drs. L. A. Dewitte, secretaris, Spanjaardstraat 47, 4331 EP Middelburg. Per 1 februari ontstaat de vacature van full-time De sociaal raadsman voert taken uit op het gebied van informatie en advies. Het bureau sociaal raadslieden werkt voor de Walcherse bevolking en heeft kantoren te Vlissingen en Middelburg. Taken zijn o.a.: - het verstrekken van informatie en geven van advies: - het verlenen van concrete eenmalige diensten; - het verwijzen en/of bemiddelen naar diverse instanties; - het geven van collectieve voorlichting; - het begeleiden van vrijwilligers. Gevraagd wordt een afgeronde MBO-MW opleiding c.q. diploma's AP/PB, HEAO- richting EJ, THW-voorlichtingskunde, kandidaatsexamen Nederlands recht. Selectiecriteria zijn op verzoek toe te sturen. Arbeidsvoorwaarden conform CAO-Welzijnswerk. Informatie bij hoofd Personeelszaken, dhr. P. Peters. Schriftelijke sollicitaties bin nen 14 dagen richten aan dhr. L. J. de Coninck, directeur, Breestraat 15, Post bus 323, 4330 AH Middelburg. Telefoon 01180-84000. Verrijn Stuartweg 3 4462 GE Goes, tel. 01100-27072 Voor inlichtingen te vragen naar de heer M. A. Wisse of de heer W. Bustraan. Voor een kunststoffenbedrijf. U heeft minimaal een LTS-opleiding en gevoel voor techniek. U zult intern opgeleid worden om t.z.t. het machinepark zelfstandig op te kunnen starten. Informatie bij Rineke Dijkinga of Joop van Gijs, tel. 01100-31 600, Goes, Westwal 17. Voor verschillende bedrijven in Goes en omgeving. Het betreft aardappelen- en vleesverwerkende bedrijven. Er is werk in ploegen- en in dagdienst. informatie bij Rineke Dijkinga of Joop van Gijs, tel. 01100-31 600, Goes, Westwal 17. U heeft LTS/MTS E. Als u zelfstandig kunt werken, kunt u direct aan de slag. Het werk is voor verschillende bedrijven in de Kanaalzone. Informatie bij Sabine Verburg of Carin Blanckaert, tel. 01150-30 045, Terneuzen, Herengracht 9. Als u graag calculeert en voor lange tijd beschikbaar bent, hebben wij een verantwoordelijke baan voor u. Informatie bij Sabine Verburg of Carin Blanckaert, tel. 01150-30 045, Terneuzen, Herengracht 9. Als u ervaring heeft opgedaan in uw vakgebied, hebben wij meteen werk voor u. Het betreft een zelfstandige functie bij een bedrijf in Terneuzen. Uw belangrijkste taken zijn het maken van offertes, calculaties en bestekken. Daarnaast onderhoudt u contact met de klanten d.m.v. bestellingen, uitvoering en nacalculatie. Informatie bij Sabine Verburg of Carin Blanckaert, tel. 01150-30 045, Terneuzen, Herengracht 9. Voor diverse instellingen in Zierikzee en Goes en omgeving. U bent in het bezit van het diploma Ziekenverzorging, Verpleegkunde A of B of Bejaardenverzorging. Indien u full-time of part-time beschikbaar bent, hebben wij meerdere mogelijkheden. Informatie bij Rinke Steutel, tel. 01100-12 151, Goes, Westwal 17. Voor verschillende instellingen in Vlissingen en omgeving. Het betreft vnl. part-time diensten. U bent regelmatig beschikbaar. Informatie bij Bert Wijtenburg of Anje van der Poel, tel. 01184-10 051, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Voor diverse tehuizen in Zeeuws-Vlaanderen. U heeft een MDGO VZ-opleiding of ervaring in de bejaardenverzorging. Het betreft zowel ochtend- als middagdiensten. Informatie bij Marcella Koelewijn of Peter Moll, tel. 01150-14 488, Terneuzen, Herengracht 9. De Kruisvereniging Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen vraagt, met spoed, een De aan te stellen hoofdwijkverpleegkundige kan een tijdelijk dienstverband worden aange boden tot 1 januari 1991dit i.v.m. herstructu reringsplannen van het Kruiswerk in Zeeuwsch-Vlaanderen. De te benoemen hoofdwijkverpleegkundige gaat leiding geven aan het team Terneuzen e/ o, het team bestaat uit 10 wijkverpleegkundi gen alsmede 3 wijkziekenverzorgenden en hij/zij wordt opgenomen in het management team van de Eko Kanaalzone Zeeuwsch- Vlaanderen bestaande uit een college hoofd wijkverpleegkundige en administrateur. Aanstellingseisen: het bezit van MGZ of HBO-V diploma, aangevuld met kaderopleiding of V.O. 8 minimaal 2 jaar ervaring als hoofdwijk verpleegkundige. Wij bieden: salaris conform de CAO-Kruiswerk en T uberculosebestrijding standplaats Terneuzen. De sollicitant dient woonachtig te zijn in het werkgebied (gemeenten: Axel, Sas van Gent of Terneuzen) of bereidt hier naartoe te verhuizen. Voor informatie kunt u bellen met de hoofdwijk verpleegkundige de heer Th. Y. G. Verheijen, tel. 01150-12029. Uw schriftelijke sollicitatie dient u vóór 10 december a.s. te richten aan het bestuur van de Kruisvereniging Kanaalzone Zeeuwsch- Vlaanderen, Postbus 73, 4530 AB Terneuzen. Als middelgroot installatiebedrijf zoeken wij met spoed een op onze tekenkamer. Sollicitaties binnen 8 dagen richten aan: VERENIGING VOOR CHRISTELIJK ONDERWIJ TE MIDDELBURG Het bestuur van bovenstaande vereniging vraagt voor directe indiensttreding ter vervanging wegens ziekte voor scholen in de wijken Dauwendaele, Stromenwijk en Klarenbeek voor respectie velijk 18, 14 en 5 uur per week. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het be stuurslid, de heer K. P. Buijze, tel. 01180-12232, tussen 17.00 en 19.00 uur. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht voor 8 de cember a.s. bij het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Middelburg, Postbus 233, 4330 AE Middelburg. ®nze fiscale praktijk groeit snel en vol gens plan. Daarom willen wij ons team versterken met een ge vorderd assistent belasting consulent. Het cliëntenpakket bestaat uit grote, middelgrote en kleinere bedrijven, en eveneens particulieren. De werkzaamheden zullen bestaan uit het verzorgen van aangiften inkomsten- en ven- nootsschapsbelasting, als mede alle daartoe te rekenen werkzaamheden. U zult zich onder leiding van een mentor breed oriënteren en in aanraking komen met alle facet ten binnen de fiscale praktijk. De gevorderd assistent be lastingconsulent die ons voor ogen staat is een energieke en zelfbewuste man of vrouw. Weet dat werken en studeren samen moet gaan. Is maximaal 25 jaar. Heeft een VWO- of HEAO-diploma op zak en stu deert voor het diploma Federatie Belasting Consulent en heeft ca. 2 jaar ervaring. -"Y; De juiste man of vrouw kan reke nen op aantrekkelijke arbeids voorwaarden en een duidelijk carrièretraiect. Wilt u deze boeiende stap wagen en snel doorgroeien dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicita tie te richten aan: Burg De Raad Accountants-administra tieconsulenten Belastingconsulenten, t.a.v. de heer P.J.M. Suijkerbuijk. Postbus 524, 4600 AM Bergen op Zoom. Telefoon 01640-53888. Accountants- administratieconsulenten Belastingconsulenten Burg De Raad Accountants-administratieconsulenten Belastingconsulenten is opderdeel van de maatschap Deloitte Dijker Van Dien, een van de groot ste organisaties van accountants, belastingadviseurs en organisatiedeskundigen in ons land. De maatschap telt 3800 medewerkers verspreid over vesti gingen in 50 plaatsen. Internationaal maakt de maatschap deel uit van Deloitte Haskins Sells International, een wereldwijde organisatie met 35.000 medewerkers in 84 landen. Hercules BV is een onderdeel van het internationaal opererende Hercules concern. Het hoofdkantoor van Hercules BV is gevestigd in Rijswijk. In Middelburg bevinden zich de produktiebedrijven en het "Resins Application and Development Laboratory". In Middelburg worden koolwaterstof harsen en derivaten van natuurharsen geproduceerd. Tevens bevindt zich daar een fabriek voor het hydrogeneren van deze produkten. In het "Resins Applica tion and Development Laboratory" te Middelburg is al het ontwikkelings- en toepassingswerk van de produktgroep harsen voor geheel Europa geconcen treerd, voornamelijk ten behoeve van de kleefstoffen- en drukinktindustrie. Voor deze afdeling zoeken wij op korte termijn een is een onderneming die zich bezighoudt met industriële dienstverlening vooral op het gebied van reparaties van rotatingequipment en de produktie van tandwielkasten. Op korte termijn zoeken wij t.b.v. onze machinefabriek in Goes, waar in totaal 12 medewerkers werkzaam zijn aan de bouw van tandwielkasten en het uitvoeren van reparatieopdrachten (draaien - frezen - boren - lassen - bankwerken). Tot uw taak zal o.a. behoren: het uittrekken van materialen en onderdelen, uitbesteden, opstellen en controleren van werkschema's en planningen en het analyseren van nacalculaties. Wij zoeken een dynamische, nuchtere en voortvarende persoonlijkheid, die tevens gevoel heeft voor systematiek. Ervaring met werkvoorbereiding en prod.methoden en/of MTS-Wtb. opleiding is gewenst. (Ook jonge mensen met minder ervaring kunnen zich melden). Aan vakmensen bieden wij naast een goed salaris uitstekende secundaire voorwaarden met onder meer een reiskostenvergoeding, eindjaarsuitkering en opname in het STORK pensioenfonds. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Postbus 5420, 3008 AK Rotterdam Pannerdenstraat 3-11, 3087 CH Rotterdam (Waalhaven). maakt deel uit van het Stork concern, een groep van marktgerichte ondernemingen met een breed programma van kapitaalgoederen en industriële verbruiksprodukten ten behoeve van de druk- en coatingindustrie, de voedingsmiddelenindustrie en aktiviteiten voor de industriële dienstverleningsmarkt. In binnen- en buitenland werken méér dan 12.000 medewerk(st)ers. De centrale aanpak, klantgerichte produktontwikkeling en een wereldwijde marktbeweging kenmerken het ondernemingsbeleid. ^B^Bm de de sterk groei- ende relatiekring van onze jonge en dyna mische accountants praktijk in Bergen op Zoom opti maal te kunnen blijven bedienen, is versterking van de staf van medewerkers met een gevorderd assistent noodzakelijk. Tot de relatiekring van Burg De Raad behoren het midden- en kleinbedrijf, verenigingen en stichtingen, alsmede vrije beroeps beoefenaren. Als gevorderd assistent zult u zich - na een gedegen in- werkperiode - bezighouden met het opstellen van jaarrekeningen en het verzorgen van belasting aangiften. Naast uitstekende arbeidsvoor waarden bieden wij een duidelijk en aantrekkelijk carrière-traject. De problematiek van onze werk zaamheden stelt hoge eisen aan de persoonlijke kwaliteiten van onze medewerk(st)ers. De gevorderd assistent(e) die ons voor ogen staat bezit een dyna mische persoonlijkheid, is flexibel ring in de accountantspraktijk. Leeftijd tot 25 jaar. De functie houdt duidelijk een uit daging in. Wie zich tot deze func tie voelt aangetrokken, nodigen wij graag uit een schriftelijke sollicitatie te richten aan Burg De Raad Accountants- administratieconsulenten Belastingconsulenten, t.a.v. de heer P.J.M. Suijkerbuijk, Postbus 524, 4600 AM Bergen op Zoom. Telefoon 01640-53888. en beschikt over goede contactu ele eigenschappen. U heeft minimaal een MBA-diplo- ma, bent studerend voor SPD en kunt bogen op enkele jaren erva- Accountants- administratieconsulenten Belastingconsulenten Burg De Raad Accountants-administratieconsulenten Belastingconsulenten is onderdeel van de maatschap Deloitte Dijker Van Dien, een van de grootste organisaties van accountants, belastingadviseurs en organisatiedeskundigen in ons landDe maatschap telt 3800 medewerkers verspreid over vestigingen in 50 plaatsen. Internationaal maakt de maatschap deel uit van Deloitte Haskins Sells International, een wereldwijde organisatie met 35.000 medewer kers in 84 landen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 18