PZC .16 Fotoboek belicht stoomtram eiland Schouwen-Duiveland Onderwijzeres 25 jaar bij Baarlandse school Raad Goes denkt na over straatnamen COVRA-bezwaren voor commissie raad Borsele B en w Valkenisse trage uitvoering plannen verweten Basisschool Geersdijk viert 75-jarig bestaan streek Krabbendijke krijgt een bedrijfsverzamelgebouw FRAAI HISTORISCH OVERZICHT Koekedoaze Veelzijdiger weekenddiensten PARTICULIER INITIATIEF 'SCHOOLMOEDER' HERMA KOK STEVENSONSTRAAT OP KOMST DRAAGVLAK VERKEERD GESCHAT CNV vergadert in Kamperland Gymlokaal 'TE VEEL OP LANGE BAAN' FEEST BIJ DE DUBBELE PUNT VRIJDAG 17 NOVEMBER 1989 Extra subsidie voor gehandicapte sporters Duiveland Sinterklaas in Haamstede Koor Asaf geeft jubileumconcert MIDDELBURG Mosselloop in Westenschouwen ZIERIKZEE - De stoomtram komt steeds meer in de belangstelling op Schouwen-Duiveland. Op De Punt aan de Brouwersdam volgt de ene stoomtram-wagon de andere als glimmende herinnering aan het ver leden. In de remise van de stichting Rijdend Tram Museum (RTM) wordt hard gewerkt aan het rijklaar maken van een lijntje tussen het voorlichtingscentrum van het Gre- velingenschap en de remise. Daarnaast verscheen het tweede deel van een boekwerkje over de stoomtram op Schouwen-Duive land. Dit deeltje van de hand van de Zierikzeeënaar Cor Pols gaat vooral over de zogenaamde groep Zeeland, de administratieve eenheid waarin de Rotterdamsche Tramweg Maat schappij (RTM) de tramlijn Burgh- Steenbergen had ondergebracht. De lijn werd op 30 april 1900 in Steen bergen voor het publiek open ge steld. In Steenbergen stond de sui kerfabriek CSM die veel suikerbie ten aangevoerd kreeg. De lijn liep aanvankelijk van Steenbergen naar Brouwershaven. Pas op 1 april 1915 werd de tramlijn doorgetrokken tot Burgh. Zijpe was een belangrijk knooppunt in de verkeersaders van de RTM. Naast de tramdienst op Schouwen-Duiveland werd ook een veerdienst onderhouden op Anna Jacobapolder. Tevens voeren vanuit Zijpe veerboten uit naar Stavenisse op Tholen en Numansdorp-haven in de Hoeksche Waard. De trams die over Schouwen-Duive land hadden merkwaardige bijna men. Zo was het wat vierkante ui terlijk van een locomotief goed voor de bijnaam 'Backertje' en de loco motieven werden ook wel 'de Koe kedoaze' genoemd. Een andere term was de 'moordenaar'. In het boekje wordt de hele lijn halte voor halte behandeld. Al kan overi gens niet altijd van een serieuze hal te gesproken worden. Wanneer ie mand in een wei een arm omhoog stak, was dat al voldoende om de tram te laten stoppen. Café's langs de route dienden ook nogal eens als halte of wachtkamer voor de tram. In De stoomlocomotief in de buurt van Noordgouwe in 1947. Rechts op de achtergrond staat het nog bestaande huis van de vroegere meestoof Willem 3 en achter de locomotief het station Noordgouwe. Bruinisse was dat bijvoorbeeld het café van Jan Bal-Bal. Dat café stond op de plaats waar later de boerderij van de weduwe Job Flohil. De halte in Oosterland lag bij het café 'Even Buiten'. Dit etablissement is tegen woordig beter bekend onder de naam 'Pleisterplaats Oosterland'. De lijn liep vaak langs binnendijken en langs mooie plekjes op Schou wen-Duiveland. Het boekwerkje van uitgeverij Deboektant uit Klaaswaal geeft daar een goed overzicht van. Zo blijkt bijvoorbeeld dat Capelle bij Zierikzee destijds nog een serieus ge hucht was. Dergelijke foto's zorgen er voor dat het boekje niet alleen in teressant is voor mensen die meer over de geschiedenis van de tram op Schouwen-Duiveland willen, maar ook voor het ophalen van herinnerin gen aan het 'verdwenen Schouwen- Duiveland'. Als vervoerssysteem was de tram eigenlijk veelzijdiger dan de bussen die nu over het eiland rijden. In de tijd van de tram was het geen pro bleem om post mee te geven, een fiets in te laden of massagoed te ver voeren. Tegenwoordig gaat dat heel wat moeilijker. De opheffing van de tramdienst, 35 jaar geleden, was op Schouwen-Dui veland een indirect gevolg van de watersnoodramp. Die ramp haalde een streep door het beleid van de RTM dat gericht was op modernise ring en uitbouw van het railvervoer. Ook van de watersnoodramp zijn fraaie foto's te zien, zoals het onder water staande station in Zierikzee. Mooi zijn ook de afbeeldingen vanuit Schuddebeurs en foto's uit de stren ge winter van 1927 toen het RTM per soneel in actie moest komen om me tershoge sneeuwbergen van de rails te scheppen. René Schrier 18 en 19 NOVEMBER 1989 CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Zierikzee: vrij 18.00-ma 8.00 uur: A. W. van Geer. Zierikzee, tel. 01110- 12080. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00-11.30 uur. Westhoek en Brouwershaven: vrij 18.00-ma 08.00 uur: G. van Beek-Ver beek, Burghseweg 54, Haamstede, tel. 01115-1861. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.30-12.00 uur en van 16.30-17.00 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieuwer- kerk: vrij 18.00- ma. 8.00 uur: C. Pet, Dorpsweg 5, Bruinisse, tel. 01113-1280. Tandartsen: Spreekuren voor spoedgevallen za. en zon. 16.30-17.30 uur. M. F. de Booij, Oudehaven 51, Zierikzee, tel. 01110- 12693. KRABBENDIJKE - Op het Krabben- dijkse bedrijfsterrein Oostpolder komt een bedrijfsverzamelgebouw. Exploitant G. Hoogstrate van het Goese bedrijfsverzamelgebouw gaat het complex opzetten. Het pand wordt 1200 vierkante meter groot en biedt plaats aan tien beginnende on dernemers of bedrijven, die nu onder moeilijke omstandigheden werken. De belangstelling voor een plekje in het gebouw is groot. Zes kandidaten tonen interesse. Om zo min mogelijk risico's te lopen, laat het Reimerswaalse college van b en w de bouw en exploitatie van zo'n bedrijfsverzamelgebouw liever over aan een particulier. Het scheelt boven dien een hoop werk. Hoogstrate is be reid het gebouw op poten te zetten. Hij heeft ervaring in Goes, waar inmiddels een uitbreiding van het bedrijfsverza melgebouw in volle gang is. De exploitant stelt wel als voorwaarde dat de gemeente Reimerswaal vóór de periode van twee laar een huurgaran- tie verstrekt voor de helft van de (nogi te verhuren oppervlakte. Die regeling gaat dan pas een half jaar na de inge- bruikname in. De huur bedraagt 55 gulden per vierkante meter exclusief btw. De gemeente loopt een risico van maximaal 66.000 gulden, als na een half het gebouw nog volledig leeg staat. B en W verwacht niet dat het zover zal komen. De exploitant bedingt verder dat de gemeente hem behulpzaam moet zijn bij eventuele aanvragen van subsidies voor de stichtings- en exploitatiekos ten van het complex. Ook moet Rei. merswaal een handje helpen bij werving van huurders. Het college heeft hier geen problemen mee en stelt! voor een 2500 vierkante meter grote kavel op Oostpolder aan de heer Hoog strate te verkopen en tegelijk eenl huurgarantie af te geven. De gemeen teraad behandelt het voorstel dinsdag 28 november. De vergadering begint om 19.30 uur in het gemeentehuis Kruiningen. Apotheken: Apotheek 'Zierikzee', Dam 18, tel. 01110-12906, geopend za. van 9.00-12.30 uur en van 16.30 -17.30 uur. Zo. van 12.00-12.30 uur en 18.00-18.30 uur. Wijkverpleegkundigen: Schouwen-Duiveland: Dag en nacht voor dringende hulpverlening onder tel. 01184-14444. Dierenartsen: (vanaf zat 9.00 uur): E. Wondergem, Zonnemaire, tel. 01112-1880. BAARLAND - Onderwijzeres Herma Kok staat 1 december 25 jaar voor de klas. De jubilaris heeft die hele kwart eeuw les gegeven op de openbare ba sisschool De Berenburcht in Baar land. Voor de ouders, collega's en kin deren van de school een reden om hun juf eens in het zonnetje te zetten. Herma Kok heeft op school faam ge maakt als de juf die nooit ziek is. In haar loopbaan moest ze één keer thuis Burgerlijke stand DUIVELAND Geboren: Neeltje Kasteleijn; Anthony J. Bolle; Leendert F. de Bruine; Willem P. Kik; Cornelia P. van Dijke; Raisa R. van 't Hoff; Johan J. Otte; Maartje E. Varel; Johannes J. de Bruine; Davina M. Morks. Getrouwd: C. H. Bal en C. M. Donse laar; N. C. Bogert en L. J. Bolier. Overleden: J. van Dijke, 77 jr.; W. van Gemeren, 1 mnd; L. J. van Eenen- naam, 77 jr. BROUWERSHAVEN Geboren: Lena M. Wandel; Anna E. J. Vermeulen. Getrouwd: Geen. Overleden: J. de Looze, 87 jr.H. J. Bar- tels, 79 jr.; M. Meeuwsen, 70 jr.; M. L. van den Bos, 83 jr.; L. M. van Driel, 78 jr.; M. D. Bal, 94 jr. WESTERSCHOUWEN Geboren: Anouk Dalebout; Jaapje J. Muizer; Maarten Visser; Pieter L. Han- se; Amber de Vlieger; Bert A. de Rui ter; Cornelia T. Quist. Overleden: P. A. Gilijamse geb. De Roo, 94 jr.; J. den Dikken geb. Van Driel, 80 jr.; W. Vlaander, 67 jr.; G. van der Marei geb. Jansen, 78 jr.; A. van Dongen, 74 jr.; T. Kosten geb. Van Graafeiland, 102 jr.; A. Remmers geb. Kenters, 91 jr.; P. A. Booy, 69 jr. NIEUWERKERK - Het college van burgemeester en wethouders van Duiveland stelt de gemeenteraad voor de stichting Vervoer Gehandi capten Sport een extra subsidie te verlenen. De aanvullende subsidie houdt verband met een tekort van de Stichting als gevolg van een toename van het vervoer van gehandicapte sporters met een aangepast busje. Het subsidieverzoek komt aan de orde in de openbare vergadering van de ge meenteraad donderdag 23 november in het gemeentehuis te Nieuwerkerk, (aanvang 20.00 uur). De gemeenteraad van Duiveland be handelt verder enkele herzieningen van de bestemmingsplannen Kom Oosterland en Ouwerkerk. De voorge stelde planherzieningen houden ver band met aanvragen voor vergunnin gen voor verbouw van een woon-win- kelpand (Groenendaal, Oosterland) en de bouw van een carport (Haneweg, Ouwerkerk). Een ander college-voor stel houdt in een beroep tegen een ge weigerde bouwvergunning voor een terras-overkapping in Ouwerkerk on gegrond te verklaren. BURGH-HAAMSTEDE - Sint Nico- laas komt zaterdag 25 november met zijn Pieten aan in de haven van Burghsluis, waar hij om 14.00 uur met zijn jacht De Pepernoot wordt ver wacht. Alle aanwezige kinderen zul len op dat moment ballons oplaten. In een open rijtuig en begeleid door de vrolijke klanken van de koninklijke muziekvereniging Witte van Haemste- de rijdt de Sint vervolgens via Burgh naar Haamstede, waar hij om 15.15 uur wordt verwacht. Burgemeester J. L. Niemantsverdriet-Leenheer verwel komt de goedheiligman om 16.00 uur in het dorpshuis De Schutse. Daarna is er feest voor de kinderen tot en met ze ven jaar. BORSELE - De bouwvergunning voor de Centrale Organisatie Voor Radio Actief Afval (COVRA) moet ingetrok ken worden. Dat vinden een aantal or ganisaties die woensdag mondeling hun bezwaren kenbaar maakten aan de gemeente Borsele. De commissie bezwaar- en beroep hoorde de bezwa ren tegen het plan van de COVRA, die een opslag- en verwerkingscomplex voor radioactief afval in het Sloege- bied wil bouwen. Na het afwikkelen van de planologi sche procedure en de provinciale goed keuring daarvan, ging begin augustus een meerderheid van de Borselse ge meenteraad akkoord met de bouwver gunning. Alleen de PvdA-fractie stem de tegen. Net als bij de planologische procedure kunnen belanghebbenden tegen de afgifte van de vergunning be zwaar maken en hun stem laten horen. De organisaties die hun stem lieten ho ren waren bijvoorbeeld de Zuidelijke Landbouw Maatschappij en de Zeeuw se Milieu Federatie Er kwamen uiteenlopende bezwaren aan de orde. T. Elzinga voerde het woord namens de ZLM: „We begrijpen niet dat de gemeente een bouwvergun ning afgeeft zonder de zekerheid dat COVRA een milieuvergunning krijgt. Wij hebben de gemeente geadviseerd deze vergunningen op elkaar aan te la ten sluiten. Daar is geen serieuze reac tie op gekomen." Elzinga vond dit een vreemde zaak omdat het Rijk de ver gunningen in de toekomst wil samen voegen. Tenslotte merkte de vertegen- GOES - Het gemengde koor Asaf uit Goes viert zaterdag zijn 35-jarig jubi leum met een zangavond in de Geer- teskerk in Kloetinge. Het concert be gint om 19.30 uur. Behalve het jarige koor treden ook het Duivelands Mannenkoor en het kin derkoor Jong Asaf op. Het kinderen- koor staat onder leiding van P. Pruis- sers. H. Weekhout dirigeert de beide andere zanggroepen. Drie organisten bespelen beurtelings het orgel. Hoofd organist is Henk Guiljam. Stephan Folmer en Henk Remijn wisselen hem af. KAMPERLAND - De afdeling Noord- Beveland van het CNV houdt dinsdag 28 november de ledenvergadering in het Casembroothuis in Kamperland. De aanvang is 19.30 uur. Tijdens de vergadering komt onder meer aan de orde wat de gevolgen zijn voor de werknemer van het nieuwe be lastingssysteem. Verder wordt de toe komst besproken van de arbeidsbu- reau's en van het ziektekostenverzeke ringsstelsel. Tot slot bespreekt de ver gadering de de punten die tijdens het eerstvolgende gesprek met het college van burgemeester en wethouders aan de orde moeten komen. woordiger van de ZLM op dat er geen goede schaderegeling is voor land bouwbedrijven die met radioactief be smette produkten te maken krijgen. De ZMF-woordvoerder noemde de toe komstige ligging van het bedrijf onver antwoord. De COVRA wil op een bui tendijks terrein bouwen. Dit zou bete kenen dat er gevaar voor overstroming bestaat. Ook de wederzijdse risicobe- invloeding bleef voor de milieufedera tie een belangrijk bezwaar. De ligging van COVRA temidden van bedrijven als Total, Eurogas en Hoechst brengt volgens de bezwaarden het gevaar van straling door ongelukken bij andere bedrijven met zich mee. Het belangrijkste bezwaar bij alle or ganisaties die het woord voerden blijft de manier waarop de gemeente Borse le de bezwaren heeft behandeld. Bor sele heeft bij de aanvang van de proce dures het maatschappelijk draagvlak voor de COVRA-vestiging verkeerd in geschat en heeft die beoordelingsfout nooit willen corrigeren. Ook niet toen de bevolking duidelijk via bezwaar schriften zijn stem liet horen, zo von den de insprekers. Of in die houding enige verandering komt, zal voor de jaarwisseling bekend worden. Dan adviseert de commissie bezwaar en beroep de gemeenteraad over de bouwvergunning. GOES - Binnenkort heeft Goes een Stevensonstraat. Het college van bur gemeester en wethouders van de ge meente Goes had voorgesteld de straat die loopt vanaf de Van Doorne straat tot aan de loods van de stoom tram Goes-Borsele de Remiseweg te noemen. De CDA-fractie bedacht een alternatief en kwam donderdag tij dens de raadsvergadering met Ste venson op de proppen. Ondanks dat wethouder L. H. de Leeuw Remiseweg een voor 'oude Goesenaren' herkenba re naam vond, maakte het hem weinig uit. „Ik kan belangrijker zaken beden ken waar een gemeente zich mee bezig moet houden. Toch kwam de straatnamenkwestie ook in een ander verband aan de orde. PvdA-raadslid F. A. de Kaart pleitte ervoor straten te noemen naar Nobel prijswinnaars. „Het plan Overzuid biedt misschien mogelijkheden Zuid- afrikaanse vredesstrijders te vernoe men?" opperde De Kaart. De scholenvraagstukken op de agen da hielden het gemoed van CDA- raadslid J. T. Laport bezig. Het college wil de verhuizing van basisschool De Wingerd naar het nieuwe gebouw niet bekostigen. Volgens wethouder G. R. Heerebout is het niet gebruikelijk een verhuizing te financieren. Het bestuur van de Gereformeerde Schoolvereni ging Goes moet het geld voor de ver plaatsing halen uit het budget dat be schikbaar is gesteld voor de nieuw bouw. Laport deelde die mening niet: „Dat budget kan nooit toereikend zijn. Nu moet het bestuur weer bij de ou ders gaan aankloppen om de financie ring rond te krijgen." Bij stemming bleek dat de meeste raadsleden het toch met het college eens waren; het schoolbestuur krijgt dus geen extra geld. blijven: vanwege een sportblessure. Z doet haar werk dan ook met plezier. Z gaat ze soms in het speelkwartier me haar leerlingen knikkeren of touwtj springen. Ze noemt zichzelf wel er een 'schoolmoeder' en zo gedraagt i zich ook. Haar kinderen mogen 1 voorbeeld wel eens staartjes in ha haar maken. De kreet 'liefjes, schatjes dotjes' is een vertrouwd geluid op he schoolplein. De klas van Herma Ko! moet dan binnen komen. In de jaren dat Herma Kok lesgeeft, er veel veranderd in het onderwijs, is echter steeds met haar tijd meegJ gaan. Al praat ze wel graag over ha» eerste onderwijsjaren. Het maandloï haalden de leerkrachten toen nog af het gemeentehuis. De dienstdoen' ambtenaar pakte het geld dan uit sigarendoosje dat als spaarpot te geerde. Na de overhandiging van 1 salaris werd nog een borreltje gedror ken. Tijdens de reünie kan de jubilaii deze herinneringen weer eens ophale want ook haar - inmiddels bejaarde collega's van het eerste uur komen o; deze bijeenkomst. Mensen die de jubilaris willen felicit" ren kunnen tussen 14.30 en 16.00 uur het schoolgebouw terecht. Voor oir leerlingen en voormalige leden van 4 oudercommissie is er vanaf 19.00 U" een reünie. De kinderen van de B renburcht vieren 's morgens feest. 0 het programma staan onder nr Vlaamse spelen. Laport vestigde ook nog even de aan dacht op de het gymlokaal dat op het terrein van LBO-scholengemeen- schap Groot Stelle gaat verrijzen (in december begint de bouw). Het is de bedoeling dat ook de leerlingen van de Prinses Irene school daar in de toe komst gaan gymmen. Want de gym zaal op het terrein van de basischool is hopeloos verouderd. Laport stemde helemaal in met dit voorstel van b en w, maar wilde het college toch vooral op het hart drukken het basisonder wijs voorrang te geven bij gebruik van de sportruimte. „Voor middelbare schoolleerlingen is het niet zo erg als ze een eindje moeten fietsen, voor de ba sisschoolleerlingen wel", aldus La port. Bazaar - De Stichting Vrije Schot Zeeland houdt zaterdag van 10 totl uur haar jaarlijkse bazaar in k schoolgebouw aan de W. Arondeu straat 59 in Middelburg. Er word speelgoed verkocht dat, door ouder van uitsluitend natuurlijk materiaal vervaardigd. Ook is er kinderkledij te koop. De boekentafel is voorat van een speciaal voor de bazaar aans: kocht assortiment. Voor de kinderf zijn er poppenkastvoorstellingen, ee verrassing bij de pottenbakker en et huisje van Hans en Grietje. Ookisi deel van de school herschapen in el café/restaurant en staat er een rad) avontuur opgesteld. Leerlingen van de Geersdijkse basisschool De Dubbele Punt hadden zich donderdag uitgedost in kleren uit grootmoe ders tijd. De schoolvereniging bestaat zaterdag 75 jaar. GEERSDIJK - Wie donderdag de christelijke basisschool De Dubbele Punt in Geersdijk bezocht waande zich in de jaren twintig. Leerkrachten en leerlingen hadden zich uitgedost in kleren uit grootmoeders tijd. Met de verkleedpartij liepen zij vooruit op de festiviteiten van zaterdag. Die dag bestaat de schoolvereniging 75 jaar. „De vereniging bestond tien jaar eer der dan de school zelf', zegt het hoofd P. de Nooyer. „Inwoners van Geersdijk kwamen vanaf 1913 ieder jaar bij el kaar om de oprichting voor te berei den. In 1926 was het zover en kon het onderwijs beginnen." De school heeft alle oud-leerlingen en onderwijzers uitgenodigd. De Nooyer: „We hebben 300 aanmeldingen gekregen. Dat is veel als je bedenkt dat Geersdijk nu 300 inwoners telt." Van heinde en verre komen ze om hun vroegere school te bezoeken. De hoofdonderwijzer ver wacht zelfs gasten uit Canada en Ame rika. Op een tentoonstelling is zaterdag te zien hoe de school er vroeger uitzag. Ter gelegenheid van het 75-jarig be staan wordt verder een boekje gepre senteerd met foto's en herinneringen. De Dubbele Punt heeft nu drie leer krachten en 43 leerlingen. KOUDEKERKE - Het college van b en w in Valkenisse maakt veel plan nen, maar voert er weinig uit. Die kri tiek spuide de PvdA/PPR-fractie don derdag tijdens de algemene beschou wingen in de gemeenteraad. Ze sprak van onevenwichtigheid, omdat nu aan het einde van de raadsperiode op eens heel veel moet worden gereali seerd. „Die voortvarendheid hebben we al die tijd daarvoor gemist. Alleen voor de kampeerboeren werd slagvaardig opgetreden", stelde frac tievoorzitter mevrouw L. Jakobsen- Huibregtse. Het SGP-raadslid A. Dommisse on derschreef de kritiek dat tot voor kort veel plannen op de lange baan zijn ge schoven. De VVD concludeerde dat het college ineens heel hard van stapel loopt. Voor komend jaar heeft het col lege onder meer de herinrichting van de Zoutelandse Langstraat, de ver bouw van het gemeentehuis en de re constructie van het Dorpsplein in Koudekerke op de rol staan. Burge meester drs W. J. Plomp legde de kri tiek naast zich neer. „De voorberei ding duurt lang", zei hij. „Bovendien hebben b en w niet alles in de hand. Maar beter plannen op de lange ter mijn dan helemaal geen plannen." Als voorbeeld haalde Plomp de Bea- trixlaan in Koudekerke aan. De ge meente heeft al jaren plannen voor wo ningbouw op het terrein waar tuin- dersbedrijf Kesteloo is gevestigd. De eigenaar wilde de grond echter niet verkopen. Toen Valkenisse wilde ont eigenen, gaf de eigenaar te kennen het terrein zelf te willen ontwikkelen voor de woningbouw. Hierdoor verstreken jaren. Plomp had echter goed nieuws voor de raad. Hij heeft vorige week te horen gekregen dat de pachter de grond november 1990 kaal oplevert, zodat met woningbouw kan worden begonnen. De gebroeders Kesteloo krijgen een ander bedrijfsterrein naast de kassen aan de overkant van de Mid delburgsestraat. Zowel de VVD- als de CDA-frac» hadden het college even daar voor nti bekritiseerd omdat het niet hard? noeg aan het plan Beatrixlaan hebben gewerkt. A. van Vlaanderf (CDA): „In verleden is niet geluistei naar onze raad om veel meer spof achter het plan te zetten." De wijze van financieren van de Lans traat, het Dorpsplein en de verbos van de secretarie werd onder druk vs de voltallige raad gewijzigd. Voorn gend j aar wordt slechts de helft vanj geraamde kosten beschikbaar geste Voor het voorstel om de drie peso voorlopig af te voeren voelde het co. ge niets, omdat daarmee de ontwin ling van de projecten zou stagn® De raad maakte het voorbehoud dat een goede dekking moet zijn voort groen licht wordt gegeven aan 1 schikbaarstelling van het gehele diet. WESTENSCHOUWEN - De atletif vereniging Delta Sport houdt z>> dag de 22ste Mosselloop in de wachterij Westerschouwen. Bef nen wordt om 13.00 uur met een k over 1000 meter voor jongens van 10 jaar, om de tien minuten geval door meisjes van 9 en 10 jaar, jonii van 11 en 12 jaar en meisjes van 11 12 jaar. Om 13.45 uur begint een kl trimloop over 3000 meter voor f leeftijden. De wedstrijdloop voor dames 1 3000 meter gaat om 14.10 uur vanslf na 20 minuten gevolgd door de strijdloop voor heren over 9000 Wj Tenslotte is er nog een lange tri®1 voor iedereen over 9000 meter, die 15.15 uur begint. Zaterdag is er vs 12.00 uur de mogelijkheid tot ins™ ving in café-restaurant Zeelustin" tenschouwen. ii

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 34