Belastingdienst Zeeland raakt flink in beweging kerkdiensten Krans voor oorlogsmonument in Nieuw en St. Joosland Vooroordelen zijn af te leren Applaus in Serooskerke voor Engelse bevrijders NIEUWE INSPECTEUR ZIERIKZEE Dertig man GEADOPTEERD DOOR SCHOLEN TONEELPROJECT STEMERDINGSCHOOL Eten INGETOGEN PLECHTIGHEID Verkoopdag - De Welfare afdeling van het Rode Kruis uit Amemuiden houdt woensdag 8 november van 14.00 tot 16.00 uur in de recreatiezaal van Te Mortiere een verkoop van handge maakte artikelen, zoals truitjes voor kinderen in de leeftijd van 0 tot plus minus 8 jaar, dames- en herentruien, gehaakte en geborduurde kleedjes, ta fellakens, sokken, sjaals, stola's en speelgoed beestjes. t CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN SEROOSKERKE (W.) Inzamelrondes klein chemisch afval VLISSINGEN OOST-SOUBURG De Zwaan In buurthuis 'De Zwaan' in Oost-Souburg staan de ko mende tijd verschillende activiteiten op het programma. Zo is er elke vrij dagavond van 19.30 tot 23.00 uur de mogelijkheid voor jongeren vanaf 12 jaar een spelletje tafeltennis of tafel voetbal te doen of gewoon wat te drin ken en naar muziek te luisteren. Wie moe is van school en even wil uitpuffen kan op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur terecht in 'De Zwaan'. Vanaf 15 november is er bovendien elke woensdag een kindermiddag voor 6- tot 12-jarigen, met verhalen, zingen, toneel, knutselen en spelletjes. Deze activiteit duurt van 14.00 tot 15.30 uur. SINT-LAURENS Bevrijding De oudste groepen van de Prins Willem-Alexanderschool in Sint-Laurens leggen dinsdag, 45- jaar nadat het dorp werd bevrijd, bloe men bij het oorlogsmonument op de algemene begraafplaats. De school heeft het monument geadopteerd en besteedt jaarlijks aandacht aan de herdenking. De plechtigheid begint om 14.30 uur. Vrouwenbond - De afdeling Vlis singen van de Nederlandse Christen Vrouwen Bond (NCVB) houdt zater dag 11 november een open dag in het jeugdgebouw van de Petruskerk in Vlissingen. Er zijn stands van organi saties en modeshows van zelfgemaak te kleding en er is een verkoping. De open dag van 11 tot 16 uur wordt ge houden naar aanleiding van het 70-ja- rig bestaan van de NCVB. Computerclub - Na lange tijd ge sloten te zijn geweest begint de speel tuinvereniging Vlissingen-Oost vrij dagavond 10 november weer met de activiteiten van de computerclub voor kinderen van 8 tot 14 jaar. Tijdens deze informatie- en inschrijfavond aan de Irislaan, van 19.00 tot 21.00 uur, kun nen de kinderen ook hun wensen ken baar maken. Weerhaan op kerk Oostkapelle heeft nieuwe voet nodig VVV Zoutelande telde minder Duitse en meer Nederlandse badgasten lilllilllÉllI: Huisartsen: Tandartsen: Verloskundigen: Dierenartsen: Apotheken: Wijkverpleegkundigen: ZIERIKZEE - De belastingdienst in Zeeland zal de komende tien jaar be hoorlijk in beweging zijn. Dat meent de per 1 november benoemde inspec teur te Zierikzee, drs A. H. M. Sande- rink uit Rucphen. Drs Sanderink is benoemd als waarne mend hoofd van dienst van de inspec tie van de directe belastingen in Zie rikzee, (ambtsgebied Schouwen-Dui- veland en Goeree-Overflakkee). Te vens betreft het, in verband met de herstructurering van de belasting dienst, een tijdelijk functie. Want de op stapel staande reorganisatie moet per 1 januari 1992 zijn doorgevoerd. Drs Sanderink maakt duidelijk in de eerste plaats inspecteur te zijn. Maar hij verheelt niet tevens zijn handen vol te zullen hebben aan het speciale op dracht: het afwikkelen van de her- structuring, die overigens zijn volle in stemming heeft. „Met name vanuit het oogpunt economische bedrijfsvoering van de dienst en de benadering van de klant", legt hij uit. In Zeeland wordt de belastingdienst, evenals in het hele land, de komende tijd met name ingedeeld naar het type belastingplichtige, zoals ondernemers en particulieren. En de inspectie Zie rikzee is te klein om tot een dergelijke splitsing te komen. Drs Sanderink on derschrijft dat. „Dit vraagt een veel groter ambtsgebied." De huidige inspectie Zierikzee (27.000 belastingplichtigen) wordt terugge bracht tot een steunpunt. Alle veran deringen zijn nog niet duidelijk. Maar vast staat dat de ondernemers met in gang van 1992 belastingtechnisch wor den 'verzameld' bij de in Goes te vesti gen 'ondernemers-eenheid'. De hoofd- Drs A. H. M. Sanderink Zondag 5 november Nederlands Hervormde Kerk. Aagte- kerke 10 ds. Boekesteyn, 19 ds. Nauta; Amemuiden 9.30 en 15 ds. Ruygrok; Biggekerke 10 ds. v. Tuyll; Domburg 10 ds. Westerveen; Gapinge 14.30 ds. Mol (herv./ger.); Grijpskerke 10 ds. Geers, 14.30 ds. De Boon; Kleversker- ke 9.30 ds. De Boer; Koudekerke 10 dhr. Schoenmaker; Meliskerke 10 ds. Köther; Middelburg: Nieuwe Kerk 10 ds. Dubbink, Thomaskapel 9.30 dhr. Sinke, 11 ds. Trouwborst, Koorkerk 10 dr. Vonck, Ontmoetingskerk 10 ds. El- seman, 17 ds. Trouwborst, 19 ds. v. Exel; Nieuw- en Sint Joosland 9.30 ds. v. Oostende; Oostkapelle 10 ds. Span- jer; Oost-Souburg: (Kanaalstraat) 9.30 dhr. Heemskerk en ds. v. Buiren (herv./ger.), Oranjeplein 19 ds. Melse (herv./ger.), De Zoute Viever 19 dhr. v. d. Putten; Ritthem 11 ds. v. Oostende; Serooskerke 10 ds. Faassen, 19 gez- .dienst; Sint-Laurens 10.30 ds. Den Hollander; Veere 9.30 ds. Otte; Vlissin- gen: Sint-Jacobskerk 10 ds. De Boer, Johanneskerk 9.30 ds. Glashouwer, Ter Reede 19 past. v. d. Riet en ds. Glashouwer, Bethesda/Sint-Joseph 10 ds. Joosse en br. v. Rosmalen, ver pleeghuis DerBoede 10.30 dhr. v. Leer dam, Open Hof 9.30 ds. Kalksma (herv./ger.), De Schaapskooi 9.30 ds. De Nooij (herv./ger.); Vrouwenpolder 11 ds. Otte; Westkapelle 9.30 ds. Klijnsma, 19 ds. De Nooij; Zoutelande 9.30 ds. Boekestijn. Gereformeerde Kerk. Amemuiden 9.30 en 14.30 kand. v. Vliet; Domburg 10 ds. Westerveen, 19 ds. Mol; Gapinge 10 ds. mevr. De Boon, 14.30 ds. Mol; Grijpskerke 10 ds. Vollmuller, 14.30 ds. De Boon; Koudekerke 9.30 ds. Wij- nands, 17 ds. Ykel; Meliskerke 10 ds. v. d. Zwan, 14.30 mevr. Kamphuis; Mid delburg: Hofpleinkerk 9.30 ds. Ykel, 14.30 ds. v. d. Berg, Oostkerk 10 ds. Den Engelse, Getuigeniskerk 9.30 ds. Dondorp, 17 ds. Wijnands, De Hoek steen 9.30 ds. v. d. Berg, 17 ds. Don- dorp; Oostkapelle 10 ds. v. Dijke, 17 ds. v. d. Zwan; Serooskerke 10 ds. Wit kamp, 17 dhr. Noordam; Sint-Laurens 10 en 17 ds. Westemeng; Veere 10 ds. Lo, 14.30 ds. Mol; Vlissingen: Petrus- kerk 9.30 ds. Makkinga (herv./ger.); Vrouwenpolder 10 en 14.30 ds. Bouwer (HA); Westkapelle 9.30 ds. Mol, 14.30 ds. Westemeng. Gereformeerde Gemeente. Aagteker- ke 9.30,14 en 19 leesdienst; Meliskerke 9.30 (HA) en 14.30 ds. P. v. Ruitenburg; Middelburg-Centrum 9.30 en 18.30 ds. v. Eckeveld, 14 leesdienst; Middel burg-Zuid 9.30 leesdienst, 14 ds. v. Ec keveld, 19 ds. P. v. Ruitenburg; Oost kapelle 10 leesdienst; Vlissingen 9.30 en 16 ds. Vreugdenhil; Westkapelle 9.30, 14 en 18.30 leesdienst, 7/11 19.30 ds. Weststrate; Zoutelande 9.30 en 14.30 leesdienst. Nederlands Gereformeerde Kerk. Middelburg (Engelse Kerk) 9.30 ds. Brands, 17 dhr. De Leur. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). per chemokar op 6 nov. Koudekerke/Biggekerke 7 nov. Zoutelande 8 nov. Westkapelle 9 nov. Domburg 10 nov. Oostkapelle 13 nov. Veere/Vrouwenpolder 14 nov. Serooskerke/Gapinge 15 nov. Arnemuiden/Kleverskerke 16 nov. Kamperland/Wissenkerke/Geersdijk 17 nov. Kortgene/Kats/Colijnsplaat 20 nov. Grijpskerke/Meliskerke Aagtekerke/Buttinge/Klein-Mariekerke De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken vestiging voor de particuliere belas tingbetaler komt in Middelburg. En de inspectie Zierikzee wordt het toekom stig steunpunt voor de particulier in het huidige ambtsgebied. Het toekomstig steunpunt Zierikzee wordt bemand met een dertigtal amb tenaren, ongeveer de helft van het huidige aantal. Het waarnemend hoofd van de dienst wijst erop dat een niet gering aantal van de thans bij de inspectie ingedeelde ambtenaren niet in het ambtsgebied, maar elders, deels in West-Brabant, woont. „Het zijn lang niet allemaal Zeeuwen op de inspectie Zierikzee." Verder onder streept hij dat er in het kader van de reorganisatie geen ontslagen zullen vallen. „Bovendien is er een goed so ciaal plan voor de ambtenaren die straks voor de keuze 'Middelburg of Goes' komen te staan." De tijdelijk inspecteur zegt desge vraagd goed te kunnen begrijpen dat de reorganisatie voor Zierikzee mede historisch gezien een stukje 'ontkop peling' betekent. „Zierikzee had altijd een inspectie dus is er wel degelijk sprake van een breuk in dat opzicht." Drs Sanderink stelt vast dat er ook in de jaren na de reorganisatie intern nog veel werk in de belastingwinkel zal zijn. Hij signaleert met name de opera tie automatisering en het opzetten van grote systemen binnen het dan be staande apparaat. „Ook een over heidsdienst moet mee met de maat schappij." De tijdelijk inspecteur volgt J. Beijer op, die onlangs met pensioen is ge gaan. Drs Sanderink begon als ad junct inspecteur in Gorinchem. Daar na was hij inspecteur/teamleider eer ste afdeling in Rotterdam. Hij studeer de fiscale economie en informatica. Voorts leidde hij een studieproject van het ministerie van financiën, (automa tisering aanslagregeling). Middelburg 9.30 en 16.30 ds. De Snoo; Souburg en Vlissingen (De Lannoy- straat) 9.30 en 16.30 ds. Smit; Vrou wenpolder 9.30 en 14.30 ds. Wisselink (HA). Christelijk-Gereformeerde Kerk. Mid delburg 9.30 ds. Schenau, 16.30 ds. Dijkstra; Vlissingen 9.30 en 16.30 ds. Brom. Evangelisch-Lutherse Gemeente. Mid- delburg/Vlissingen 10 ds. v. Klaveren. Doopsgezinde Gemeente. Middelburg 11 prof. dr. Kossen; Vlissingen 9.30 prof. ds. Kossen. Hersteld Apost. Zendingsgemeente. Vlissingen (Walstraat 23) 10 en 17 dienst. Geredja Kristen Maluku Selatan di Belanda. Oost-Souburg zat. 11 pdt. Waisapy, zon. 17 pdt. Waisapy; Koude kerke 12 pdt. Waisapy. Nieuw-Apostolische Kerk. W.-Sou- burg (Westerbaan) 9.30 en 16, woens dag 20 dienst. Leger des Heïls. Middelburg 10 en 19 maj. en mevr. Thomlinson; Vlissingen 10 en 19 kapt. Bijl. Anglicaanse Kerk. Vlissingen-Oost (kapel zeemanshuis Scheldepoort) 10.30 holy communion, 19.30 evening prayer. Zevendedags-Adventisten zaterdag) Vlissingen (Het Anker) 9.15 lees dienst; Middelburg (Doopsgezinde Kerk) 11 leesdienst. Baptisten Gemeente. Middelburg (ka pel Bree 8) 10 ds. Hessels. Pinkstergemeente. Vlissingen 14.30 en woensd. 19.30 dienst. Middelburg (Ver.geb. 't Zand) 15.30 dienst. Evangelie Gemeente. Middelburg (De Wijngaard, LTS) 9.30 br. v. d. Zanden (HA). Volle Evangelie Gemeente. Vlissingen Filadelfia (Vrouwestraat 5) 9.45 dienst, Berea (Westerbaan 16) 10 dienst; Ame muiden Immanuel (Westdijkstr. 5-7) 10 dienst. Gereformeerde Gemeente in Neder land. Middelburg: Westerkerk 9.30, 14 en 18.30 dienst; Amemuiden 9.30 en 19 ds. Verhoeks, 14.30 leesdienst. Vrije Evangelische Gemeente. West kapelle 9.30 br. Verduijn. De kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen. Vlissin gen (Badhuisstr. 161) 10 dienst. Evang. Baptistengemeente. Middel burg (Damplein 12) 10 br. Lok. Volle Evangelie Bethel Kerk. Middel burg (geb. 't Zand) 16 dienst. Rooms-Katholieke Kerk. Souburg Zoute Viever zat. 19, Martinus kerk 10 parochiekoor; Vlissingen Paauwen- burg Open Hof 11 eigen zanggroep, Ter Reede zat. 17, Lieve Vrouwekerk 9.30, zat. 19, Bethesda/Sint-Josephzieken- huis 11.15; Middelburg Petrus en Pau- luskerk 10, 2e en 4 zat. 19, Hoeksteen 11.30; Domburg Badhuisweg le en 3e zat. 19.15. De kinderen van groep zeven en acht van de basisscholen leggen kransen bij het geadopteerde oorlogsmonument in Nieuw en St. Joosland. NIEUW EN ST. JOOSLAND - De oud ste groepen van de basisscholen van Nieuw en St. Joosland hebben vrij dagmiddag op de begraafplaats witte bloemen en een krans gelegd bij het oorlogsmonument. Dat monument is officieel door de kinderen geadopteerd in het kader van de landelijke actie Adopteer een Monument. Ieder jaar besteden de oudste groepen van de scholen extra aandacht aan de oorlogsgeschiedenis en de geschiede nis waar het plaatselijke gedenkte ken van getuigt. Jaarlijks wordt ook een kranslegging verzorgd. Tijdens de bescheiden plechtigheid, die vrij dagmiddag werd gehouden, waren ook vertegenwoordigers van het ge meentebestuur en enkele ouders aan wezig. Een scène uit het toneelspel over vooroordelen door leerlingen van de christelijke Stemerdingschool in Oost-Souburg OOST-SOUBURG - Vooroordelen zijn aangeleerd, dus zijn ook af te le ren. De christelijke Stemerding school in Oost-Souburg heeft vanuit die gedachte dat gevoelige onder werp aangepakt. Leerlingen uit de ze vende en achtste groep presenteerden vrijdagavond het sluitstuk van een twee weken durend project: een to neelspel gebaseerd op verhalen van de scholieren en ook door hen uitge voerd. „Dat is dé manier", vertelde begeleider Jozef Tahitu, „om hen na te laten denken over vooroordelen." Elke zichzelf respecterende basis school houdt jaarlijks wel een theater voorstelling. Roel Kwast, directeur van de school aan de Souburgse Mo lenweg, was zich dat vrijdag terdege bewust. „Dit onderwerp is echter actu eel, zeker op onze school met relatief veel kinderen uit de Zuidmolukse woonwijk van Oost-Souburg. Het is goed de blanke en gekleurde leerlin gen alvast te wijzen op allerlei vooroor delen en hen daarmee te confronteren. Dat kan uitstekend met behulp van een toneelstuk en de voorbereidingen die daaraan vastzitten." Leerkrachten hebben de invulling van het project grotendeels aan drie gast docenten over kunnen laten. Dat kon dankzij de steun van onder meer de Kunstzinnige Vorming Vlissingen, het Zeeuwse Steunpunt en de Molukse stichting Mae Uku. De Stemerding school is bovendien aangesloten bij het onderwijsvoorrangsproject in Vlis singen en Middelburg. De scholen die aan dat project deelnemen, krijgen meer geld om extra aandacht te beste den aan de leerlingen. Jozef Tahitu, Charlie Nanlohy en Ani- ka Keijzer stapten vorige week de Ste merdingschool binnen. Tahitu en Nan lohy, werkzaam bij de Amsterdamse theaterstichting Delta, waren aange trokken voor respectievelijk het dra ma en de muziek. Mevrouw Keijzer hield zich bezig met de beeldende vor ming. Zij namen de leerlingen eerst mee naar een tentoonstelling in de Souburgse bibliotheek over de Molukkers in Oost-Souburg. De scholieren moesten een verhaaltje schrijven over de opge dane indrukken. Tahitu schreef aan de hand van die stukjes het toneelstuk. „Ik heb geprobeerd hen zelf de ruimte te geven om de voorstelling in te vul len", gaf hij aan. „Het hele proces is be langrijk", voegde Alex Soplantina van stichting Mae Uku daaraan toe. Vooroordelen werden blootgelegd. Jozef Tahitu deed dat onder meer met behulp van stellingen zoals 'bruine moeders koken veel lekkerder dan blanke moeders'. De groep leerlingen moest zich dan verdelen. „Ze moesten vervolgens hun mening duidelijk ma ken", legde Tahitu uit. „Op den duur kwamen de groepen dichter bij el kaar, want velen bleken eikaars eten niet eens te kennen. De kinderen zijn zo expressief bezig geweest met voor oordelen. Ze moesten naar elkaar luisteren en erover nadenken." Om de spanning op te bouwen was het toneelspel vrijdagavond in drie stuk ken opgesplitst. In het eerste gedeelte werd de nadruk gelegd op de huidskleur. Dat gebeurde door twee groepen tegenover elkaar te plaatsen. De ene groep leerlingen was rood-wit geschminkt en de andere zwart-groen. Absurde kleuren die moesten aange ven dat vooroordelen op basis van huidskleur net zo absurd zijn. Een jon gen die niet openlijk voor zijn ziekte uitkwam, stond centraal in het tweede stuk. „Openheid kan vooroordelen voorkomen", gaf Tahitu als moreel van dat verhaal. Tot slot werd een on derwerp aangeroerd dat mensen ook van anderen onderscheidt: kleding. De voorstelling stopte plotsklaps. De schrijfsters stapten op het toneel en legden uit dat zij geen goede einde hadden kunnen bedenken. Dat was aan het publiek. SEROOSKERKE (W) - In het Wal- cherse Serooskerke werd de bevrij ding van het eiland vrijdag herdacht met een ingetogen plechtigheid. De herdenking werd speciaal gehouden vanwege het bezoek van een groep Engelse oud-strijders, die deze week vanwege de bevrijdingsfestiviteiten op Walcheren verblijft. Serooskerke herdenkt de eigen bevrijding volgens traditie op 8 november. Bij die plech tigheid, komende woensdag, worden ook de kinderen van de hoogste klas sen van de basisscholen in de gemeen te betrokken. Vrijdagmorgen viel de inmiddels sterk vergrijsde bevrijders van Walcheren in Serooskerke spontaan applaus ten deel van de tientallen inwoners, die zich bij het bevrijdingsmonument voor de Nederlandse Hervormde Kerk hadden verzameld. In militaire pas marcheerde de groep oud-strijders vanaf verenigingsgebouw De Zandput naar het monument. Daar werd een korte plechtigheid gehouden. De Engelse en Nederlandse vlaggen hingen halfstok en er werd in twee ta len gebeden. De aanwezigen baden hardop mee. Daarna werden de namen van de gevallenen voorgelezen. Het lied Last Post werd geblazen en kran sen werden gelegd. De vlaggen werden vervolgens weer gehesen en de oud strijders begaven zich naar het Veerse gemeentehuis voor een ontvangst. OOSTKAPELLE - De weerhaat van de hervormde kerk in Oost f kapelle zal op niet al te lange te mijn teruggeplaatst worden. Df haan woei zaterdag 21 oktobe: r tijdens een harde storm naar be neden. Achteraf is gebleken dauf de voet waarop de windwijze; j, stond doorggeroest was. De haat I zal nu op een nieuwe voet terug geplaatst worden op een nog ik der te bepalen datum. •V-' ru ZOUTELANDE - Meer Nederlam en minder Duitse badgasten. Dit het afgelopen toeristenseizoen beeld in Zoutelande. Hiervan woi melding gemaakt in het jaarvers! 1989 van de VW Zoutelande. Des danks wordt geconcludeerd dat! een seizoen was om beslist nog« over te doen. De reserveringen kwamen in yfl Zeeuwse Rivièra traag op gang. Dï zij het schitterende weer werden nog alle accommodaties volgebc? -,| De overdruk bleef echter uit tijde® piekweken. De VW wijt dit aan eet name van langdurige vakanties itr -u-; a drie weken) aan zee. Het jaarverslag wordt donderdag,-, november besproken tijdens de: jaarsvergadering. De nieuwe direct., van de provinciale WV, ing R. Hl Heide, houdt een korte toespraak.,' jg van Asseldonk, voorzitter vat: Stichting Walcheren Promotie, het werk van zijn stichting toe. De: gadering wordt gehouden in het; telandse hotel-restaurant Haga et gint om 20.00 uur. 4 en 5 NOVEMBER 1989 CENTRAAL ALARMNUMMER Ui Vlissingen, za 0.00-24.00 uur: F« Snijder, Burg. van Woelderenlaat.-:1 tel. 13933. zo 0.00-24.00 uur: G. de Greef, Wijfl Klooslaan 1, tel. 68021. Visites aanvragen voor 10 uur: Spbil uur voor dringende gevallen: 1)9 13.00 en 17.30-18.00 uur (zonde:i„ spraak). Middelburg, vrij 18.00-za 24.00 uiijl P. Bruijnzeel, Herengracht 68, T 15814. zo 0.00-24.00 uur: A. T. van Heaj Bellinkplein 3, tel. 23011. Visites aanvragen voor 10-uur: Sp: uur voor dringende gevallen: 1 13.00 en 17.30-18.00 uur (zonde, spraak). Middelburg-Zuid: patie van de artsen Visser, Ponten, K en Heere zie diensten onder Sou: Nieuwland en Amemuiden. Souburg, Nieuwland en Arnemu za 0.00-24.00 uur: J. C. Ponten,!' Rijksweg 6, Nieuwland, tel. 01182- zo 0. 00-24. 00 uur: P. Kodde, (e Vlissingseweg 13, Middelburg.1- 01180-15810. Visites aanvragen voor 10 uur: Spj uur voor dringende gevallen: 1 13.00 en 17.30-18.00 uur (zondfi' spraak). Gapinge, Grijpskerke, Oostkai Serooskerke, Vrouwenpolder, ll en Zanddijk: R. van Tol, tel. 01 1434. Domburg, Aagtekerke, Westka: Zoutelande, Koudekerke, Biggel en Meliskerke. Voor de prakl van de artsen Noorlander, Vai| Male, Van Eede en Vaandrager, 18.00-zon. 24.00 uur: P. K. Nooi der, Middelburgsestraat 94, K: kerke, tel. 01185-1231. Biggekerke en Meliskerke voo praktijken van de artsen Boui en Stutterheim (ook voor Grijp ke). vrij. 18.00-ma 08.00: A. SC heim, Beukelmanstraat 8, Melis! tel. 01186-1760. Walcheren: zat.: I. Slingenberg j? zenburglaan 14, Middelburg? 01180-28420. Zon.: P. Bruijnzeel, Londensekal tel. 01180-25963. Spreekuur zat. en zon. van 11.01 uur: Vlissingen, vrij. 18.00-ma 00.1 Mw. H. Klompe, tel. 71140. Middelburg, vrij. 18.00-zon 24.0IJ Mw. J. Drijdijk, tel. 26045. Landbouwhuisdieren: tel. E sl H w t( IVi u 'I IV T C ce vt ni O: Li m Oi ui ge Oi Sc Si Tc ga SI Vc TI uu lee VI 17. Ve Kc De Te: R.i En fee Au lia. ZI1 Sti ZO GO eer HU ve, ling KA Kol Ons SL1 Vog SU Vog VLI uur sem Bell zoo. Engelse oud-strijders en, op de achtergrond, inwoners van Serooskerke tijdens de korte plechtigheid bij het bevrijdings monument. j 33803, visites aanvragen van 09.00 uur: Kleine huisdieren: E. F. M. v.| ker, Oost-Souburg, tel. 01184 Dierenartsen praktijk 'Oostk; Oude Domburgseweg 33a te 0! pelle, tel. 01188-1443. Beha:,: kleine huisdieren op afspraak. D artsenpraktijk Meliskerke: R kam, Kelderweg 1, tel. 0118! Spreekuur zat. van 10.00 - 12.00- Middelburg: Stromenwijk -'tj Maasstraat 56, tel. 35565. De dienst van elke apotheek aan om 17.30 en eindigt op de h morgen daaropvolgend. Vlissingen: Apotheek Singel, Siij tel. 12730. De dienst van elke apotheek^ aan om 17.30 en eindigt op de v morgen daaropvolgend. Voor geheel Walcheren via Ala1? trale tel. 01184-14444. BEI 19 e uur: Rox a.l.; moe en 2 Cine zon. 12 jr Cine zon. Jone Cine Lad: 21.3C tops GOE Batn wooi Lock HUL zat. 18.45 the 1; zon. mooi zon. 16 jr. 19 er 14.30 vrien 12 jr. MIDI

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 18