PZC CDA/PvdA dicht bij definitief akkoord Zenuwbeschadiging met nieuw ontdekt middel te voorkomen Wat langer of breder dan de rest? Minder water uit de Rijn door te hoog zoutgehalte Wij hebben de passende oplossing! VS Indianen in Suriname kapen boten binnen- en buitenland LUBBERS NIET IN ROL SCHEIDSRECHTER BRD heft vanaf mei belasting voor buitenlandse vrachtwagens het weer in zeeland en in europa Marinevrouw finisht als derde maar krijgt toch geen prijs Woordkeus VINDING INSTITUUT UNIVERSITEIT UTRECHT Helft Lozingen WOENSDAG 25 OKTOBER 1989 Vandaag Nautisch bericht Vooruitzichten Hoog water Laag water Vooruitzichten INNAME MET TWEEDERDE VERLAAGD STEUTEL HERENMODE Auto Spaanse consul in Den Haag door explosie vernield Twee doden en drie zwaargewonden bij frontale aanrijding DEN HAAG (GPD) - CDA en PvdA willen vandaag de laatste hindernissen nemen in de onder handelingen over het regeerakkoord van een nieuw centrum-links kabinet. De Vries (CDA) en Kok (PvdA) zijn gisteren dichtbij een definitief akkoord gekomen, maar willen vandaag de laatste hand leggen aan de letterlijke formulering van de afspraken over defensie, milieu en uitkeringen. Van informateur Lubbers wordt verwacht dat hij suggesties aandraagt, zonder als scheidsrechter te opereren in de politieke meningsverschillen. Lubbers stelt zich terughoudend op omdat de onderhandelaars van de twee partijen „al of niet moeizaam zelf tot elkaar moeten komen. Dat is beter dan geforceerd te worden, en er later weer spijt van te krijgen", aldus de woordvoerder van de informateur. Als alles volgens plan verloopt, kan Lubbers donderdag de tekst van zijn regeerakkoord ten doop houden. De fracties van CDA en PvdA moeten dan meteen zeggen of ze op basis van die afspraken regeringsverantwoordelijk heid willen dragen. Wijzigingen kun nen in dat stadium niet meer worden aangebracht, al houdt Kok de moge lijkheid open dat de fracties „de scher pe kantjes er vanaf slijpen". Algemeen wordt aangenomen dat de fracties nog deze week het akkoord zullen slikken, en dat Lubbers daarna, met een benoe ming tot formateur op zak, kan begin nen aan de personele samenstelling. BONN/DEN HAAG (DPA/ANP) - Bui tenlandse vrachtwagens moeten van af mei volgend jaar gaan betalen voor het gebruik van de Westduitse wegen. De regering in Bonn is dinsdag ak koord gegaan met een wetsontwerp daartoe van minister van verkeer Friedrich Zimmermann. De Europese Commissie in Brussel heeft inmiddels al afwijzend gereageerd op het wets ontwerp en dreigt de Bondsrepubliek voor het Europese Hof van Justitie te dagen. Volgens de nieuwe Westduitse wet, die vooralsnog tot eind 1993 geldt, wordt per vrachtwagen een jaarlijkse belas ting geheven tussen de 1.000 en 9.000 mark, afhankelijk van gewicht en aan tal assen. Ook Westduitse transpor teurs moeten meebetalen. Zij krijgen echter compensatie in de vorm van een lagere belasting op vrachtwagens. Zimmermann wees er dinsdag op dat in tal van andere Europese landen ook betaald moet worden voor het gebruik van de wegen. De Bondsrepubliek kan volgens hem als belangrijkst Europees doorgangsland voor vrachtvervoer niet blijven doorgaan met het vrijwel gratis ter beschikking stellen van zijn wegen. Nederland heeft zich in EG-verband altijd fel verzet tegen de plannen van de Bondsrepubliek. Minister Smit- Kroes heeft onlangs nog gedreigd te genmaatregelen te zullen treffen. De onderhandelingsteams De Vries/ Brinkman (CDA) en Kok/Wöltgens (PvdA) worstelen al dagen met de af spraken over defensie, milieu en de koppeling van de uitkeringen aan de lonen. Beide partijen willen de be reikte afspraken enigszins aanpassen, maar de marges blijken in de praktijk beperkt tot de woordkeus. Op onder geschikte punten zijn in het honder den afspraken tellende concept-re geerakkoord wel wijzigingen ge bracht. Een van de vragen die vandaag, tij dens de laatste ronde, moet worden beanwoord betreft de koopkracht van de minima in 1989 en 1990. In het con cept-akkoord werd gesteld dat de kin derbijslag per 1 januari wordt ver hoogd. Maar de PvdA vindt dat „niet het mooiste instrument", en ziet liever de koppeling met terugwerkende kracht tot 1 juli hersteld. Een apart probleem is de stijl van het akkoord. De eerste proeve werd alge meen als 'wollig' en 'lubberiaans' om schreven, en is in ieder geval de PvdA 'niet wervend' genoeg. Hoe de partijen daar uit moeten komen, was gister avond nog een raadsel. De plasticfabriek stond na de explosies in lichterlaaie. PASADENA (AP) - In een plasticfabriek ongeveer zes tien kilometer van het centrum van de stad Houston in de Amerikaanse staat Texas heeft zich maandag een serie explosies voorgedaan waardoor zeker een per soon is gedood, 23 mensen vermist worden en meer dan 100 gewonden zijn gevallen. Burgemeester John Ray Harris zei dat volgens brand weerlieden vier uur na het uitbreken van de brand 23 mensen werden vermist. Het hoofd van de medische dienst van Houston, Dr. Paul Pepe, zei te vrezen dat alle vermisten door de explosies en uitslaande branden om het leven zijn gekomen. „We denken niet dat daar nog iemand in leven is", aldus Pepe. De ontploffingen waren zo krachtig dat stukken metaal kilometers ver werden geslingerd en een vuurbal creëer den die op 24 kilometer afstand te zien was. Fabrieksdi recteur Glenn Cox zei dat 109 arbeiders in een zieken huis moesten worden behandeld voor brandwonden, ademhalingsproblemen en snijwonden veroorzaakt door rondvliegende glasscherven. Drieëndertig mede werkers zijn in het ziekenhuis opgenomen, zes verkeren nog in levensgevaar. Op het terrein van het fabriekscomplex liep het blussen van verscheidene branden vertraging op door stuk ge slagen waterleidingen en gaslekken. De fabriek is eigen dom van Phillips Petroleum Co. President-directeur Bill Stolz verklaarde dat de explosies waren veroor zaakt doordat een klep van een ethyleenreactor was lekgeslagen, waardoor etyleen-isobutaan was vrijgeko men. De medewerkers van de fabriek werden 20 secon den voor de gaswolk explodeerde via de omroepinstal latie gewaarschuwd. Een. diepe depressie tussen IJsland en Schotland gaat voor meer bewolking zorgen. Vanuit het noorden komt er bewolking en slechter weer aan. Ge lukkig zal dat vandaag onze provincie niet bereiken. Wel zullen er wolkenvel den zijn, maar er zijn zulke ruime zon nige perioden, dat we nog van een mooie dag kunnen spreken. De zuid westelijke wind is vrij krachtig en voert nog steeds zachte lucht naar ons land. Aan de kust wordt de tempera tuur 15 of 16 graden. Meer landin waarts wordt dat enkele graden ho ger. Wind: zuidwest, 4 tot 5, buitengaats 5 tot 6 Bft. Zicht: goed. Temperatuur kustwater: 14 graden. Afwijking wa terstanden: geen afwijking van bete kenis. Maximum golfhoogte monding Scheldes: bij hoogwater vanmiddag bijna een meter. ZON EN MAAN 25 oktober Zon op 0722 onder 1725 Maan op 0249 onder 1551 Voor morgen (donderdag): Een gol vende frontale storing bevindt zich dichtbij ons land. Veel bewolking en later op de dag mogelijk enige regen. De temperatuur nog hoog voor de tijd van het jaar, namelijk 16 graden. Voor vrijdag tot en met zondag: Veel bewolking en vooral op vrijdag veel re gen. Zondag veel wind. Woensdag, 25 oktober Vlissingen Terneuzen Bath Roompot-buiten Zierikzee Yerseke Philipsdam-West 11.26 11.46 00.08 11.35 00.20 00.25 00.20 Donderdag, 26 oktober Vlissingen Terneuzen Bath Roompot-buiten Zierikzee Yerseke PhiBpsdam-West 12.11 00.11 01.05 12.25 01.25 01.25 01.30 Woensdag, 25 oktober Vlissingen Terneuzen Bath Roompot-buiten Zierikzee Yerseke Philipsdam-West 05.24 05.56 06.40 05.55 06.35 06.45 06.40 164 184 225 124 148 164 158 189 216 254 140 160 179 169 126 136 156 97 106 116 114 uur cm 23.56 195 12.38 23.55 12.45 12.55 12.50 12.29 13.26 13.40 13.45 13.50 220 156, 128 145! 138 210 251 143 162 152 UTRECHT (ANP) - Op het Rudolf Magnus Instituut van de Rijksuniver siteit Utrecht is een middel ontdekt dat zenuwbeschadigingen kan voor komen die ontstaan bij de toediening van cisplatin aan kankerpatiënten. Het lijkt niet ondenkbaar dat het mid del ook zenuwbeschadigingen die een andere oorzaak hebben, kan tegen gaan en al ontstane beschadigingen zou kunnen herstellen. De onderzoe kers hopen dat het binnen vijf jaar in de handel kan komen. Dit is dinsdag door het instituut bekendgemaakt. De ontdekking werd vermeld tijdens een persconferentie naar aanleiding van het proefschrift van de arts R. Ger ritsen van der Hoop die het onderzoek bij de kankerpatiënten heeft gecoördi neerd. Hij promoveerde dinsdag tot doctor in de geneeskunde. Het middel cisplatin wordt vaak ge bruikt bij eierstok-, zaadbal- en blaas kanker. Bij hoge doseringen treedt al tijd beschadiging op van de gevoelsze- nuwen in armen en benen. Als het er naar uitziet dat dit tot blijvende invali diteit gaat leiden wordt de therapie meestal afgebroken. Het instituut doet al jaren onderzoek naar de mogelijkheid om zenuwbe schadigingen te herstellen. In experi menten met ratten is aangetoond dat ACTH (een bijnier stimulerend hor moon) en verwante neuropeptiden een gunstig effect hebben. Daarna zijn proeven gedaan met een klein stukje van het hormoon, Org 2766 genoemd, dat geen effect heeft op de bijnier en dus geen bijwerkingen. Het middel bleek bij ratten die cispla tin toegediend kregen zenuwbescha digingen te voorkomen. Ook leidde het tot een sneller herstel van bescha digde zenuwen. Volgens het instituut is dit uniek omdat er nog nooit een stof is geweest waarvan onomstote lijk is vastgesteld dat ze deze effecten heeft. uur cm 17.55 171 18.21 182 19.19 202 18.00 133 19.00 140 19.05 152 19.00 148 Donderdag, 26 oktober Vlissingen Terneuzen Bath Roompot-buiten Zierikzee Yerseke Philipsdam-West Weersvooruitzichten geldig tot en met donderdag: Noorwegen en Zweden: wisselvallig met af en toe regen en in het noor den sneeuw. Middagtemperatuur van om het vriespunt in het noor den, tot rond 12 graden in het zuiden. Denemarken: veel bewolking en af en toe regen. Middagtemperatuur rond 13 graden. Ierland: veel bewolking en af en toe regen. Veel wind. Donderdag opkla ringen en afnemende wind. Middag temperatuur omstreeks 13 graden. Schotland, Engeland en Wales: veel bewolking en af en toe wat regen. Vooral in het noorden tijdelijk veel wind. Middagtemperatuur van 10 graden in het noorden, tot 15 in het zuidoosten. België en Luxemburg: wolkenvel den en donderdag mogelijk regen. Middagtemperatuur omstreeks 16 graden. Bondsrepubliek Duitsland: in het noorden en midden wolkenvelden en langs de kust mogelijk wat regen. In het zuiden perioden met zon. Middagtemperatuur van 15 graden aan de kust, tot 19 in het zuiden. Portugal: buiig weer vooral in het zuiden, sommige met onweer. Mid dagtemperatuur rond 25 graden. Spanje: in het zuidwesten enkele buien en eerst nog wat wind. Elders in het land flinke perioden met zon. Middagtemperatuur omstreeks 23 graden. Frankrijk: in het noorden wolken velden en mogelijk wat regen. Naar het zuiden toe meer zon. Middag temperatuur van 15 graden in het noorden, tot 22 in het zuiden. Zwitserland: zonnig, maar in de da len kans op mist of lage bewolking. Middagtemperatuur in de dalen en het laagland 15 tot 20 graden. Nul- graad-celsius-niveau rond 3000 me ter. Oostenrijk: zonnig en middagtem peratuur 15 tot 20 graden. Italië: zonnig, in de Povlakte hard nekkige mist en in het zuiden nog een kans op een bui. Middagtempe ratuur van 15 graden in het noor den, tot 23 in het zuiden. Joegoslavië: zonnig. Middagtempe ratuur rond 25 graden aan de kust, in het binnenland iets koeler. Griekenland: zonnig met een kleine kans op een bui. Middagtempera tuur rond 24 graden, op de eilanden en langs de kust iets koeler. W m/s °C Amsterdam onbewolkt zw 5 11 Aberdeen half bew. zw 3 11 Athene onbewolkt nno 4 18 Barcelona onbewolkt wzw 2 18 Berlijn onbewolkt w 4 15 Budapest onbewolkt' w 2' 21' Bordeaux licht bew. zo 1 19 Brussel half bew. zzw 2 12 Cyprus onbewolkt nnw 1 19 Dublin regen zw 8 14 Frankfurt zwaar bew. zw 3 17 Genève onbewolkt windst 14 Helsinki zwaar bew. wnw 2 7 Innsbruck onbewolkt' ono 1' 19' Istanbul onbewolkt ono 4 14 Klagenfurt onbewolkt' o 1' 18' Kopenhagen zwaar bew. wzw 8 12 Las Palmas zwaar bew. zzw 7 22 Lissabon half bew. ono 4 22 Locarno onbewolkt 0 1 13 Londen licht bew. zw 5 13 Luxemburg licht bew. wzw 2 14 Madrid onbewolkt winds 2 23 Malaga zwaar bew. zzo 2 21 Mallorca onbewolkt ono 2 18 Malta half bew. o 3 18 Moskou regen z 1 10 München onbewolkt zo 1 13 Nice onbewolkt z 1 18 Oslo zwaar bew. zzw 6 10 Parijs licht bew. zzw 3 17 Praag onbewolkt zw 6 14 Rome onbewolkt nw 6 19 Split onbewolkt nnw 1 13 Stockholm onbewolkt wzw 5 9 Warschau licht bew. wzw 5 14 Wenen onbewolkt verand 17 Zürich onbewolkt zzo 1 14 DEN HELDER (ANP) - Marine vrouw Katinka Wiltenburg krijgt ondanks een derde plaats bij een prestatieloop voor marine-mensen geen prijs uitgereikt omdat zij een vrouw is. Dat heeft haar man dins dag bekendgemaakt. Hij heeft in middels een advocaat ingescha keld om de prijs alsnog voor zijn vrouw binnen te halen. De tien kilometerloop werd vorige week donderdag gehouden door de marinekazerne Erfprins in Den Hel der. Bij gebrek aan deelname van vrouwen zou er voor hen geen klas sement bestaan. De prijs ging dan ook naar de vierde binnenkomer, een man. Volgens de organisator van de pres tatieloop, luitenant ter zee P. Rijp- ma, is er door de organisatoren niet goed opgelet toen Wiltenburg aan de start verscheen. Anders was haar tevoren meegedeeld dat zij geen prijs had kunnen winnen. „Het reglement staat niet toe dat een vrouw een prijs wint als zij als enige vrouw tussen mannen deel neemt", aldus Rijpma. En zij stond nu eenmaal niet als man ingeschre ven. Wel hadden wij haar natuurlijk een bloemetje of iets dergelijks kun nen aanbieden voor haar prestatie, maar hebben verzuimd dat te doen". Volgens de advocaat van de prijs- winnares is deze wijze van uitslui ting van vrouwen in strijd met de Conventie van Genève. „Het geeft ook weer eens een goed beeld van de werkelijke vrouwvriendelijkheid bij de Koninklijke Marine", aldus de echtgenoot. Daarna is in zes academische zieken huizen en kankerklinieken in Amster dam, Utrecht, Rotterdam en Leiden onderzoek gedaan bij 55 patiënten met eierstokkanker. Zij werden in drie groepen verdeeld: twee kregen verschillende doseringen Org 2766 en één een nepmiddel (placebo). Na zes kuren met cisplatin trad bij de patiënten die een placebo kregen een dramatische verslechtering op van de trillingszin. Die verslechtering bleef uit in de groep waaraan de hoogste do sering van het neuropeptide was toe gediend en was minder in de groep met de lage dosering. De hoge dosering leidde ook duidelijk tot minder klach ten en neurologische afwijkingen. Org 2766 heeft volgens de onderzoe kers geen invloed op het effect van cis platin. De behandeling daarmee kan langer worden voortgezet zonder dat de kwaliteit van het leven wordt aan getast. R. Gerritsen van der Hoop tijdens de persconferentie naar aanleiding van zijn promotie tot doctor in de genees kunde. Advertentie lange kerkstraat 41™ goes tel. 01100-16415 AMSTERDAM (ANP) - In verband met een te hoog zoutgehalte in het wa ter is de inname van Rijnwater uit de Lek bij Nieuwegein dinsdagmorgen vanaf 9 uur teruggebracht tot zestig duizend kubieke meter per dag. Dat is een derde van de normale capaciteit. Dat heeft het gemeentelijk waterlei dingbedrijf in Amsterdam dinsdag bekendgemaakt. Het verhoogde zoutgehalte in het wa ter wordt volgens woordvoerder J. May veroorzaakt door de lozingen van de kalimrjnen in de Franse Elzas en het lagere waterpeil in de Rijn. Dit laatste wordt veroorzaakt door weinig regenval en een milde winter 1988- 1989, waardoor minder smeltwater in de rivier is gestroomd. Het zoutgehalte in het water bedraagt momenteel 220 milligram per liter. Volgens de geldende normen mag er slechts 120 milligram per liter natrium en 150 milligram chloride in het water zitten. Om de drinkwaterkwaliteit op peil te houden wordt het Rijnwater voorlopig vermengd met water dat in plassen in de duinen ligt opgeslagen. De inname van rivierwater zal volledig worden stopgezet indien het gehalte oploopt tot 250 miligram, aldus de woordvoerder. De drinkwatervoorziening voor Am sterdam en de provincie Noord-Hol- (Van onze correspondent) PARAMARIBO In Suriname zijn twee veerboten gekaapt die de dienst over de Coppename-rivier verzorg den. Dinsdagmorgen dwongen gewa pende indianen de bemanningen om de schepen stroomopwaarts te varen. Met de ponten zijn twee vrachtwa gens en een personenauto verdwenen. Vanwege het vroege tijdstip waren nauwelijks passagiers aan boord. Er is alleen in de lucht geschoten. Met de ze actie zijn het rijstdistrict Nickerie en Coronie volledig geïsoleerd ge raakt De opstandige Toekayana-indianen, die al eerder een veerpont over de Cop- pename kaapten, hebben zich nog'niet verantwoordelijk gesteld. Maar in Pa ramaribo wordt aangenomen dat de kaping een antwoord van de indianen is op het gesprek dat parlementsvoor zitter Lachmon maandag had met de bezetters van het bauxietdorp Moen- go in het bijzijn van Ronnie Brunswijk. Daar werd besloten dat vóór Kerstmis dit jaar een „nationale conferentie" wordt gehouden, wa$r de regering en alle gewapende groepen aan deel zul len nemen. DEN HAAG (ANP) - Onbekenden heb ben dinsdagavond in de Haagse Deli- straat een auto laten ontploffen die op naam staat van het Spaanse consu laat-generaal in Rotterdam. Dat heeft de Haagse politie meegedeeld. De Spaanse consul-generaal woont in de Delistraat en was aan het begin van de avond met de auto naar huis gere den. De politie denkt dat er een explosief in de auto is aangebracht, maar tech nisch onderzoek moet dat nog defini tief uitwijzen. De auto is met enorme kracht uit elkaar gescheurd en het kan volgens een politiewoordvoerder geen zelfontbranding van de motor zijn ge weest. DORDRECHT (ANP) - Twee mensen zijn gisteravond omstreeks zes uur om het leven gekomen door een onge val op de provinciale weg N57 tussen Hellevoetsluis en Zwartewaal. Drie mensen liepen zware verwondingen op, aldus de politie. De twee doden, de 20-jarige G. Spui- broek uit Stellendam en de 19-jarige C. J. Tanis uit Goedereede, zaten in een personenauto die frontaal werd aangereden door een vrachtwagen ge laden met vis. Een derde inzittende van de personenauto raakte zwaarge wond. Ook de bestuurder van de vrachtwagen en zijn bijrijder liepen zeer ernstige verwondingen op, aldus de politie. De ravage op de weg was enorm. De weg bleef daardoor enige uren gesloten voor alle verkeer. Per jaar komen er 700 vrouwen bij met eierstokkanker in een vergevor derd stadium. Een kwart leeft nog na vijf jaar. Daarvan heeft de helft ze nuwbeschadigingen ten gevolge van de behandeling met cisplatin. De patiënten die meededen aan het onderzoek moeten nog langer worden gevolgd. Bovendien moet het onder zoek worden herhaald bij een grotere groep patiënten voordat het middel op de markt kan worden toegelaten. land zuidelijk van het Noordzeekanaal vindt dan plaats vanuit de voorraad in de duinen. De rechtstreeks op de Wa- tertransportmaatschappij Rijn-Ken- nemerland (WRK) aangesloten gebie den worden bediend door het water- winstation Prinses Juliana in Enkhui zen. In overleg met het Amsterdamse wa terleidingbedrijf heeft de WRK beslo ten de inname nu nog niet geheel stop te zetten. Omdat nog niet bekend is hoe lang deze situatie voortduurt zou daardoor de voorraad grondwater in de duinen te zeer worden aangetast. De woordvoerder kon niet zeggen hoe lang deze situatie vol te houden is. Het is de eerste keer dit jaar dat er in name van water moet worden ver minderd in verband met te hoge con centraties schadelijke stoffen. Vorig jaar moest de inname enige ma len voor korte tijd worden gestaakt in verband met lozingen van onder ande re het oplosmiddel isophoron door het Westduitse Huls AG en mecoprop door BASF in Ludwigshafen. Een ver minderde inname volgde onder andere op lozingen van metolachloor door een dochteronderneming van het Zwitser se Ciba Geigy. PZC Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. Vlissingen: Oostsouburgseweg 10, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen Tel. 01184-84000. Steunpunt: Boekhandel Bikker, Walstraat 94 Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg Tel. 01180-81000. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes Tel. 01100-31800. Terneuzen: Nieuwstraat 22, 4531 CW Terneuzen Tel, 01150-94457. Hulst: Steenstraat 6, 4561 AS Hulst Tel. 01140-14058. Axel: Nassaustrast 15, 4571 BK Axel Tel. 01155-8000 Zierikzee: Oude Haven 41, 4301 JK Zierikzee Tel. 01110-15380 Opening kantoren: maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen, Middelburg en Goes van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, 01184-84000; 's avonds op zondag t/m vrijdag: vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden; zaterdags tot 16.00 uur; op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: tijdens kantooruren en maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur en zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur: 01184-84000. Abonnementsprijzen: per kwartaal 72,05; franco per post 86,50; per maand 24,85; jaarabonnement 275,00; jaarabonnement franco per post 335,00; losse nummers maandag t/m vrijdag 1,25, zaterdag 1,50 p. st. (alle bedragen inclusief 6 pet. btw). Postrek.nr.: 3754316 t.n.v. PZC ab.rek. Vlissingen. Advertentietarieven: 140 cent per mm; minimumprijs per advertentie 21,-; ingezonden mededelingen 2,5 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,- meer. Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 6 pet. btw). Giro; 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V., Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 3