PZC Oostburg geeft startsein voor vernieuwing centrum CDA-afdeling Hulst wil vervulling vacature maatschappelijk werk Willibrordcollege maakt zich op voor Williwood goes Hollywood Het lijkt op padvinderij, maar dat is het beslist niet streek ZVU begint twee nieuwe cursussen 18 EENHOORNBEELD UIT PLANTSOEN Blikschade bij aanrijding Natuurvrienden willen werkgroep milieu oostelijk Zeeuwsch-Vlaanderen NIET BEKNOTTEN OP CAPACITEIT Auto rijdt in Sas verkeerslicht omver Zware schade bij botsing in Axel Veel hardrijders op de bon bij controle Kuitaart Nieuwe cursus hartreanimatie in Terneuzen FILMFESTIVAL VOOR SCHOLIEREN ME OP OEFENING WOENSDAG 25 OKTOBER 1989 PvdA-KIoosterzande wil bushalte bij Sint-Antonius terug BRESKENS CLINGE HOEK HULST OOSTBURG SAS VAN GENT TERNEUZEN WESTDORPE - Mm - 1«p» ■■■•m Hei eenhoornbeeld, wordt met enige moeite verwijderd uit het plantsoen. OOSTBURG - De eenhoorn is weg, le ve de Eenhoornstad. Met de verwijde ring van het standbeeldje van de een hoorn uit het gelijknamige plantsoen werd dinsdagmiddag het startsein ge geven voor de herinrichting van het Oostburgse centrum. Eenhoorn en sokkel kwamen makke lijk uit de grond. Het vervoer leverde meer problemen op. De aannemer had geen rekening gehouden met enkele ij zeren staven die onder de sokkel uit staken en die het beeld in de grond ver ankerden. Het gevaarte kon daarom niet direct op het vrachtwagentje wor- KLOOSTERZANDE - De PvdA in Hontenisse wil dat het gemeentebe stuur van Hontenisse bij de ZWN aan de bel trekt om de bushalte van lijn 10, die enkele maanden geleden nog pal voor de deur van het bejaardente huis Sint-Antonius in Kloosterzande te vinden was, terug op zijn oude stek te krijgen. Voor de zomer werd de halte van de Pastor Smulderstraat verplaatst naar de Cloosterstraat. Hierdoor moeten de bewoners van het tehuis nu ettelijke honderden meters afleggen willen ze op de bus kunnen stappen. Bewoners van het tehuis hebben zich hierover beklaagd bij de PvdA. De socialisten zijn van mening dat hier een taak is weggelegd voor het ge meentebestuur. In een brief aan het college wordt verzocht om de klachten serieus te nemen en op korte termijn bij de busmaatschappij aan te klop pen. „Voor de toekomst hopen wij", zo schrijft de PvdA, „dat er meer aan dacht van het college zal zijn bij ver plaatsingen van het openbaar vervoer in de gemeente". den geladen, maar moest op zijn kant worden vervoerd. Wethouder J. P. S. A. Thomaes mop perde al dat het wat makkelijker was geweest als de aannemer wat zand of een paar balen stro in de wagen had gegooid. Een oudere voorbijganger keek wat misprijzend naar de verza melde hoogwaardigheidsbekleders. „Voor zulke flauwekul hebben ze wèl tijd. Laat ze wat nuttigs gaan doen." Tijdens de toespraken in de burger zaal van het gemeentehuis stelden de verschillende sprekers dat er juist al veel nuttigs was verricht. De Oost burgse ondernemers werden nog maals geprezen voor hun financiële bijdrage aan de verfraaiing van het centrum. Voorzitter P. Verduin van de winkeliersvereniging wilde even zeg gen dat niet alle ondernemers die lof verdienen. „Zo'n vijf procent heeft niet betaald en ik hoop dat we nog iets vin den om ook die profiteurs erbij te be trekken." Als alles volgens pian venoopi, is nei centrum van Oostburg vóór de zomer opgeknapt. Naast een nieuwe riole ring komt er een nieuw wegdek met enkele mozaïeken, zes pilaren met eenhoornstandbeelden, moderne zite- lementen en lichtarmaturen. SINT-JANSTEEN - Bij een aanrijding op de kruising rijksweg 60 met de Gro te Kreekweg nabij Sint-Jansteen wer den dinsdag omstreeks half twaalf twee voertuigen aanzienlijk bescha digd. De verkeerslichten op dseze krui sing zijn door werkzaamheden al enke le dagen buiten werking. Het ongeluk gebeurde doordat een personenauto, bestuurd door V. uit Hamme (B), geen voorrang verleende aan een vrachtauto met aanhanger, bestuurd door K. uit Breda. HULST - Een aantal natuurvrienden heeft de koppen bij elkaar gestoken en wil in de regio Hulst, Hontenisse en Terneuzen een milieuwerkgroep op richten. De eerste voorlichtingsbij eenkomst is al vastgesteld op maan dag 6 november om 20.00 uur in Hof van Vlaanderen in Hulst. Op deze bijeenkomst zal José Lem- men van de Zeeuwse Milieu Federatie een inleiding houden over de op te richten werkgroep. Verder zal zij in gaan op het gemeentelijk milieubeleid en over het thema afval. Ervaringen van de milieuwerkgroep Sas van Gent worden tijdens deze avond uiteengezet door Maurice Ver- eecken in de Sasse milieugroep. De werkgroep is op zoek naar belangstel lenden in de regio Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen om gezamenlijk de milieu problematiek aan te pakken. Het zoe ken naar oplossingen denkt men sa men te kunnen vinden met behulp van de Zeeuwse Milieu Federatie en de na tuurbeschermingsvereniging 'De Steltkluut'. Aandachtspunten, waar aan de werkgroep nu al aan denkt zijn het zoeken naar een goede oplossing voor het ophalen van het chemisch af val, stimuleren dat oud papier wordt opgehaald, batterijboxen laten plaat sen op scholen, bedrijven benaderen om minder plastic inpakmateriaal te gebruiken. De gemeente Sas van Gent kan in dit geval enigszins als voorbeeld dienen. In deze Kanaalzone-gemeente ope reert reeds lang een zeer goed lopende milieuwerkgroep. Deze werkgroep is vertegenwoordigd in de gemeentelijke Welzijnsraad en heeft verder een bij zonder goed contact met de wethou der van milieuzaken. Voor de eerste bijeenkomst in het Hof van Vlaanderen in Hulst is iedereen welkom. HULST - De CDA-afdeling Hulst is van mening dat niet beknot mag wor den op de werkcapaciteit van het Al gemeen Maatschappelijk Werk in Hulst. Het afdelingsbestuur en de raadsfrac tie vinden dat het college van b en w af moet zien van het voornemen om de vacature die momenteel bij de stich ting bestaat niet te vervullen. Maatschappelijk werker A. Boom aan vaardde in augustus een betrekking elders, waardoor bij de stichting een vacature ontstond. De gemeente Hulst voert met het oog op de slechte financiële situatie het beleid dat vaca tures bij de gemeente voorlopig niet vervuld worden. Door de gemeente ge subsidieerde instellingen moeten in de optiek van het dagelijks bestuur van Hulst dezelfde lijn volgen. Het bestuur van het AMW verzet zich hiertegen en volgens het CDA-bestuur terecht. De stichting is volgens de christende mocraten in de meeste gevallen de aangewezen instantie om nieuwe vor men van hulpverlening voor andere doelgroepen tot uitvoering te brengen. Het AMW heeft de afgelopen jare steeds nieuwe taken, met medeweten van gemeentebestuur, op zich geno men, hetgeen heeft geleid tot een gro ter werkbereik dan in andere regio's en een circa dertig procent hogere werk belasting. Korten op de personeelsfor matie zou nadelige gevolgen hebben, ook voor de 24-uurs bereikbaarheid van de instelling. Het CDA meent verder dat niet aan de personeelsformatie (maximaal 7,35 personeelsplaatsen) getornd mag wor den, omdat de gemeente Hontenisse, die een deel van de kosten van de in stelling voor rekening neemt, wel al in gestemd heeft met de invulling van de vacature. „Daar ziet men kennelijk de noodzaak van het op peil houden van het personeelsbestand wel in", stelt het bestuur. Het college van b en w wordt dan ook verzocht om op de voorgenomen stap pen terug te komen. Winkelend publiek en ondernemers kregen de toezegging van zo min mo gelijk overlast. Wethouder A. de Feij- ter waarschuwde alle openbare nuts bedrijven dat als er iets aan hun lei dingnet moet gebeuren, ze dat nu moe ten uitvoeren. „Als de werkzaamhe den klaar zijn, geven we de eerste vijf jaar geen toestemming om het wegdek open te breken - calamiteiten uitge zonderd." De PTT was de waarschu wing voor. Langs het trottoir bij het Ledelplein wordt een nieuwe glasve zelkabel voor het telefoonverkeer in West-Zeeuwsch-Vlaanderen gelegd. TERNEUZEN - De afdeling Oost Zeeuwsch-Vlaanderen van de Zeeuw se Volksuniversiteit is dinsdag be gonnen met een nieuwe cursus spreekvaardigheid. De cursus wordt gehouden in Terneuzen. Elke les be gint met een inleiding door een do cent, gevolgd door opdrachten en een nabespreking. Donderdag begint de cursus genealo gie, ook in Terneuzen. Mensen die hun stamboom willen maken, worden een handje geholpen. Aan de hand van ko pieën wordt ook praktisch gewerkt. Belangstellenden kunnen zich opge ven bij het ZVU-secretariaat in Axel. SAS VAN GENT - De Belg F. van P. uit Zelzate reed maandagavond om streeks 23.00 uur met zijn wagen tegen de knipperlichtinstallatie vlakbij de Sasbrug in Sas van Gent. De installa tie ging daarbij tegen de vlakte. De be stuurder bleek onder invloed van alco hol te zijn. De Sasse politie heeft pro ces-verbaal opgemaakt. AXEL - Bij een botsing op de kruising tussen de Tractaatweg en de Axelse Sassing in Axel, moesten dinsdagmid dag twee auto's worden weggesleept. Er deden zich geen persoonlijke onge lukken voor. Wel raakte een van de wa gens total loss. Bestuurder R. de D. uit Koewacht, komende uit de richting Terneuzen, verleende geen voorrang aan A. S. uit Zaamslag, die uit Zelzate kwam gereden. Het gevolg was een frontale botsing. KUITAART - Bij een snelheidscon trole binnen de bebouwde kom van Kuitaart werden dinsdag 57 automo bilisten bekeurd wegens het over schrijden van de maximaal toegestane snelheid van 50 kilometer per uur. Tus sen 10.30 en 12.00 uur passeerden 407 voertuigen de controlepost. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 104 kilome ter per uur. Ook werd een vrachtauto gesignaleerd, die met een snelheid van 95 kilometer per uur door Kuitaart reed. TERNEUZEN - De afdeling Terneu zen van Vrienden van de Hartstich ting verzorgt dit najaar opnieuw een cursus hartreanimatie en enkele her halingscursussen. De cursusduur schommelt tussen de vier en zes uur. Het lesmateriaal is kosteloos. De cur sus telt twee lesavonden. De eerste avond wordt besteed aan theorie-in structie, de tweede avond wordt geoe fend in de praktijk. De cursus staat onder leiding van bevoegde instruc teurs. De reanimatiecursus is vooral van be lang voor familieden van hartpatiën ten en verder voor politie, brandweer, portiers, personeel in winkel- en wa renhuizen, personeel van het open baar vervoer etcetera. Kortom men sen, die bijna dagelijks intensief con tact onderhouden met grotere groe pen mensen. De nieuwe cursus begint in november. GOES - Enorm grote - originele - filmaffiches hangen in de gang van het Goese Sint Willibrordcollege. De katholieke school maakt zich op voor deel twee van Williwood goes Hollywood, de prolongatie van het vorig jaar begonnen filmfestival. Tien films, waaronder enkele klas siekers, draaien vrijdag 3 novem ber verschillende keren in negen lo kalen. De 1050 leerlingen zien elk drie rolprenten. Dat komt neer op in totaal 26 voorstellingen. Het ci nema-spektakel gaat gepaard met een expositie, optredens van een Filmorkest en de Traveling Willi- billies en een filmbal met als klap stuk de uitverkiezing van de best geklede filmster. De grote gangmaker achter Willi wood goes Hollywood is de cultuur- minnende docent Duits, Jos Ver- paaien. Hij is ex-voorzitter van een Roosendaals filmhuis en kent het klappen van de zweep. Bovendien heeft hij de formule ook al op andere scholen losgelaten. Samen met twee andere docenten en een leerling or ganiseert hij het festival. „Film is het medium van de jeugd. Leerlin gen zien veel films op televisie. Wij willen ze met dit festival warm ma ken voor het fenomeen cinema en ei genlijk laten zien dat het medium meer voortbrengt dan alleen com merciële massaprodukten", licht Jos Verpaalen de opzet toe. De animator wil zijn doel bereiken door de films in drie categorieën te verdelen. Een A-film zoals A Fish Called Wanda is vrij toegankelijk. Qua inhoud en structuur hebben de B-films al meer om het lijf. Artistie ke rolprenten met een hogere moei lijkheidsgraad, maar met veel zeg gingskracht en een prachtig scena rio krijgen een C. De bovenbouw krijgt een gratis passepartout voor een film uit elke categorie. De scho lieren mogen een A- voor B- en een B- voor een C-film inruilen. Naar be neden toe kan dat niet. Voorwaarde is dat bij de drie films slechts één A- film zit. In de eerste categorie vallen Midnight Run, The Naked Gun en A Fish Called Wanda. Spoorloos, Mijn Vader Woont In Rio en Brutti, Spor- chi e Cattivi zijn B-films. Het 'zwaar dere' werk vormen Bagdad Café, Mississippi Burning, Salaam Bom bay en de klassieker Una Gorniata Particolare. Leerlingen van de on derbouw kunnen kiezen uit de A-ca- tegorie en Mijn Vader Woont In Rio. Een 'lichtkrant' zal de gasten voort durend voorzien van actuele infor matie over het filmfestival. Tussen de sessies door kunnen de scholieren een expositie van film posters bekijken. Het is de persoon lijke collectie van docent I. Schmidt, die enkele zeldzame exem plaren bevat. In de kantine, die door een docent handvaardigheid in stijl wordt aangekleed, speelt het uit leerlingen samengestelde Filmor kest deuntjes als Cabaret. Tevens zijn er drie videopresentaties. Enke le leerlingen hebben een eigen scrip- tje gemaakt en dat vervolgens verf ilmd. 's Avonds gaat het evenement gewoon door. Een scholierenband treedt op, leerlingen verzorgen een modeshow en docenten vertolken country western onder de naam Travelling Willibillies. Leerling Gui- do van den Boom begeleidt twee stomme films op piano. Het Willi- wood-festival eindigt met een film bal. De bezoekers komen verkleed als filmsterren. Degene die de beste uitmonstering heeft, krijgt een prijs. Brutti, Sporchi e Cattivi, een film van Ettore Scola uit 1976, is te zien op het Williwood-festival. AXEL - Nog nooit heeft mevrouw Den Doelder-Van den Klooster (83) zoveel mannen van de ME over de vloer gehad, Als bewoonster van een kamer op de hoogste etage van bejaardencentrum de Vurssche in Axel stond ze wel gek te kijken, toen dinsdagmorgen plots een groep kloeke kerels in blauw tenue langsdenderde om zich vervolgens met behulp van touwen via de zij gevel van het pand naar beneden te laten zakken. „Ik schrok toch wel even. Wij wisten van niets. Ik dacht dat er iets ergs was gebeurd. Of ik het erg vind. Welnee. Ik vind het wel leuk. Ik heb nooit een hekel ge had aan mannen." De briefing van de ME'ers vond om ongeveer 10.30 uur plaats bij het be kende ME-busje, dat voor de kanti ne op het RES-motorcrossterrein stond. Daarvoor zaten de dertig he ren, deel uitmakend van het peloton Zeeland van de Mobiele Eenheid, nog gemoedelijk keuvelend in de kantine. Het is duidelijk dat de 'stoere jongens', in het dagelijks le ven agenten van de Rijkspolitie, zin in een verzetje hebben. Vanuit de controlepost, een ME-wagen op het crossterrein, krijgt elk van de vier groepen te horen wat ze moeten doen. Ze dienen, zich slechts oriën terend op een klein kompas, een tocht te maken door Axels dreven. In het mobiele commandocen- trumpje zit verbindingsman Jack Davidse. Anders dan normaal zit hij daar in z'n eentje. De leiding doet dit keer namelijk gewoon met de man schappen mee, omdat verschillende mensen moesten verzuimen. Groep twee - bestaande uit agenten uit West-Zeeuwsch-Vlaanderen, Borse- le en Reimerswaal - meldt zich via de portofoon. De ME'ers bevinden zich bij bejaardencentrum De Vurs sche. Het wordt genoteerd. Ze krij gen de opdracht om de gevel af te dalen. Het doel van de oefening? Da vidse: „Om groepsbinding met el kaar te krijgen. Je moet toch blinde lings op elkaar kunnen vertrouwen. Ach ja, het lijkt een beetje op de pad vinderij, maar dat is beslist niet zo." Maar de padvinders hebben toch een grote hand in de oefening gehad. Een aantal leden van de Scouting Axel heeft maandagavond tot diep in de nacht nog de verschillende parkoersen met hindernissen uitge zet. Zo hangen enkele wakkere bor sten van de ME tussen hemel en aar de in de touwen. Een baan is uitge zet vlakbij boerderij Eben Haëzer. Een andere eenheid probeert met behulp van twee houten palen de brug bij het RES-terrein over te ko men. Nee, niet bovenlangs. Ze wur men zich onder de brug door. Ter hoogte van de Zuidsingel steken drie mannen in blauwe pakken op een wiebelend vlotje de Grote Kreek over. De een plenst met een klein plastic peddeltje in het water. Zijn maat gebruikt een paal om te bo men. Helemaal droog bereiken ze de overkant. „Maar goed ook, want met een nat pak zit je de rest van de dag flink te balen", luidt het com mentaar van de kant. Op de leuning van de Buthbrug zit ten enkele ME'ers van de gecombi neerde Schouwse/Thoolse groep. Ze kijken hoe een makker moeizaam over een touw dat tussen de brugleuning en de pijlers is beves tigd de overkant bereikt. „Let maar op Johan. Die is al vaak in het water gelazerd'.'.. Maar jammer: Johan weet van wanten. De anderen even eens: niemand belandt in het water. Veel personeelsleden van de Vurs sche zijn, net als de bejaarden, ver rast. Zij werden van te voren niet in gelicht. Toch leidt het feit dat de be woners niet op de hoogte waren van de oefening, niet tot grote verwar ring onder de bejaarden. Verzorg sters komen naar buiten. Met het hoofd in de nek kijken ze naar de fratsen die de ME'ers aan de gevel uithalen. Verschillende oudjes staan op hun balkonnetjes aan de zijgevel omhoog te staren. Meneer Riemens (85) van de derde etage is blij dat hij bezoek krijgt van een van de 'blauwpakken', die de kabel voor de afdaling bij zich heeft. „Hè, hè. zijn ze eindelijk bezig de kabel aan te leggen", zegt hij blij. Aanvankelijk, zo luidde het plan, moest 's morgens een kompasloop gehouden worden en 's middags een 'speed-loop' waarin de conditie zou worden getest. Het ochtendpro gramma loopt echter flink uit. Daar om wordt er die middag slechts een oefening op de RES-crossbaan ge houden. Als alles klaar is verzame len de mannen zich weer in de kanti ne. Onder het genot van een beker warme snert en een stomp stok brood, wordt een evaluatie gehou den. Agent J. van Zuidland uit Axel, lid van de groep Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen van de ME, daarover: „Voor ons was het een geslaagde dag. Maar het weer heeft ook gewel dig meegezeten. Voor veel politie agenten is het toch een bijzonder goed verzetje geweest." Gerald Bruins Viswedstrijd De hengelsport vereniging 'De Zeekrab' te Breskens houdt zaterdag haar zevende en laat ste clubwedstrijd van het seizoen. In schrijven voor de wedstrijd kan vooraf in het clublokaal, café 't Zonneke, te Breskens. Er wordt gevist van 12.00 tot 15.00 uur. Oud papier - Leden van de voetbal vereniging Clinge halen zaterdag van af 9.30 uur oud papier op. Kaarting De kaartclub van de gazamenlijke ouderenbonden in Clin ge hield een kaarting in Malpertuus. Er waren in totaal 49 deelnemers en de uitslag is als volgt: 1 F. Piessens, Clin ge; 2 J. de Burger, Clinge; 3 R. vd Bran den, Clinge. De tussenstand bij het kampioen schap is als volgt; Dames: 1 mevrouw Blommaert-de Block, 2 mevrouw Van, Goethem. Heren: 1 C. vd Branden, 2 H. Kooien, 3 E. Theijs. Jeugdsoos - Vrijdag is er een jeugd soos in het gemeenschapscentrum Malpertuus in Clinge. Jongens en meisjes vanaf de hoogste klassen van de basisschool tot de leeftijd van 16 jaar zijn welkom. Er worden verschil lende activiteiten gehouden, terwijl er ook een disco is. De jeugdsoos begint om 19.00 uur en duurt tot 22.00 uur. Plattelandsvrouwen - De afde- ling De Braakman van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt vandaag (woensdag) een ledenverga dering in het Kerkcentrum in Hoek. Mevrouw De Poorter verzorgt een de monstratie poppen maken. De bijeen komst begint om kwart voor acht. Kaarting In het restaurant van I het bejaarden- en verzorgingstehuis De Blaauwe Hoeve in Hulst werd een prijskaarting voor ouderen gehouden, waaraan 56 personen deelnamen. Uitslag: 1 mevrouw Blommaert, Clin ge; 2 mevrouw Govaert, Terneuzen; 3 M. Keyzer, Hulst. De volgende kaarting is maandag 13 november in De Blaauwe Hoeve. Aan vang 13.30 uur. Ondanks de moeilijke toeren die ze moesten uithalen bereikten alle ME'ers tijdens de oefening droog de overkant. Wegomlegging - De Burchtstraat in Oostburg is vanaf morgen, donder dag, een week gesloten voor al het g motoriseerd verkeer vanwege werk zaamheden van wegbeheerder Rijks waterstaat. Het verkeer wordt via een met borden aangegeven alternatieve route omgeleid. In de Brouwerijstraat en de Nieuwstraat mogen motorvoer tuigen op meer dan twee wielen die in de richting van het centrum rijden niet inhalen. Bridge - De Bridge Sociëteit Oost burg speelde de tweede promotie/de gradatiewedstrijd. In groep A greep het bridgepaar Visser-Van Dronkelaar de winst vóór mevrouw Rosseel en de heer Lako en de dames Visser en Van Dronkelaar. In groep B won het team Markovic-Saey. Het echtpaar Verbist werd tweede en meyrouw Luteijn en de heer Brasser veroverden de derde plaats. ANBO - De Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen in Sas van Gent houdt morgen, donderdag, een bingo en een verloting in clubgebouw De Re-, genboog. De bijeenkomst begint om 14.00 uur. Prijsbolling - Bolclub Ons Genoe gen uit Sas van Gent hield een grote prijsbolling, waaraan 85 mensen uit Zeeuwsch- en Belgisch Vlaanderen deelnamen. Na loting werden teams gevormd, waarna zes uur werd s speeld. De uitslag: 1Neelen, R. Warrens en F. de Caluwe; 2 F. Verbeke, T. de Caluwe en F. Pieters; 3 L. Creel, T. Vermeulen en S. de Boevere en het team P. Pie- laat, mevrouw Van de Wege en M. Wie me. Collecte - De collecte van de Nier stichting heeft in Terneuzen 4407,85 gulden opgebracht. Zaamslag bracht 555,25 gulden bijeen en Spui 114,85 gulden. Gevonden - Bij het hoofdbureau van de gemeentepolitie aan de Rose- gracht in Terneuzen zijn de volgende gevonden voorwerpen gedeponeerd: zilverkleurig kinderarmbandje, ring met 2 sleutels, zwarte knipportemon- nee, rood regenpak, fietssleutel, groe ne kinderoverall, sleutels aan zwart la bel, scheermesjes, fietssleutel aan geel label, wieldop van Toyota, witte porte monnee, zwarte jaloezie voor perso nenauto, bril, ring met 4 sleutels, 1 huissleutel, gouden oorbel, foto-al bum, bril in etui, herenbril, damestas je, tas met gymspullen, 10 sleutels in bruin tasje, 4 sleutels aan ring van Re nault, 1 Nissan sleutel in mapje, pen- nenzak met inhoud, zilveren ketting. 4 pasfoto's, regenpak blauw/geel, 5 sleu tels aan ring, zilveren rozekrans, gou den ring, dameszonnebril, tas met sportkleding, zilverkleurige heren- ring, huissleutel aan wit label, jon- gensbril, zwarte damesportemonnee, grijs regenpak, 6 sleutels aan ring. polshorloge, mapje met pasfoto's, zwart mapje met sleutels, zilveren kin derarmbandje met inscriptie, donker blauw kinderschoentje, tas met zwem spullen, 6 sleutels in grijs etui en bruin lederen portemonnee. Ouderavond - Openbare basis school De Meerpaal houdt donderdag een algemene ouderavond in het schoolgebouw aan de Sloelaan. De bij eenkomst begint om acht uur, maar de zaal is al een half uur eerder open. De bezoekers kunnen in dat half uur kin derboeken bekijken en bestellen. Het kinderboek staat trouwens helemaal centraal. Carlien Lantsheer van de openbare leeszaal en bibliotheek Te- reuzen maakt de ouders wegwijs in de wereld van het kinderboek. Er is er ook een huishoudelijk gedeelte. Drie leden van de ouderraad zijn herkiesbaar. Kaarting - In de brandweerkazerne van Westdorpe wordt vrijdagavond een kaarting gehouden voor personeel van de Sasse politie, brandweer, de ge meente en de Belgische rijkswacht. Aanvang 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 36