PZC Reinigingsrecht Kapelle wordt 6 gulden duurder Reimerswaal laat kansen peilen voor bedrijventerrein Schouwen-Duivelandse 3*8 archieven kampen met een tekort aan ruimte V olkstuinver eniging Noordland is 'thuis' Tholen wil nader gesprek over huur Speelmansplaat Brandweer Zierikzee oefent voor eerste maal in stadhuis Café Westenschouwen door brand verwoest streek 18 BEGROTING ONGEWIJZIGD AANGENOMEN Noodfonds Privatisering Politie ONTWIKKELING DE POORT STREEKARCHIVARIS H. UIL: EINDELIJK EEN EIGEN STEKJE Radioberichten TERMIJN VAN JAAR TE KORT RAMPENPLAN GETOETST Eerste hulp Vertwijfeling Gesprek WOENSDAG 25 OKTOBER 1989 Thema-avonden over het pastoraat en psychisch ziek-zijn BRO UWERSHA VEN WEMELDINGE WOLPHAART SPIJK Bijeenkomst voor bedrijven van Tholen en St Philipsland Dia's Antwerpse club te zien in Goes Nivon Goes geeft cursus over de arbeidersbeweging Tholen luidt klok voor Afghanistan Man gewond bij botsing Oosterland Toeristenkerk mist na inbraak Christusbeeld EIGENAAR VIT PAND GERED KAPELLE - De gemeenteraad van Kapelle heeft dinsdagavond de begro ting voor 1990 zonder wijzigingen aangenomen. Al met al betekent dat voor de burger een verhoging van de reinigingsrechten met zes gulden per woning. Grote veranderingen konden ook nauwelijks worden verwacht: Kapelle is een rijke gemeente en denkt volgend jaar acht ton over te houden. De gemeentelijke reserves zijn zelfs bijna tien miljoen gulden groot. Daar zijn dan wel spaarpotjes in meegerekend die komende jaren voor bepaalde doelen worden opge maakt, zoals de dorpsvernieuwing. Dat de inwoners van Kapelle wel meer gaan betalen voor het ophalen van huisvuil heeft te maken met de grote uitgaven die de gemeente op dit vlak te wachten staat. Niet alleen is de rei nigingswagen afgeschreven, ook zijn GOES - De tweede thema-avond in de reeks van drie over het onderwerp Pas toraat en psychisch ziek-zijn wordt verplaatst van woensdag 15 naar woensdag 22 november. De laatste bij eenkomst, op woensdag 13 december, blijft gehandhaafd. De bijeenkomsten worden gehouden in het Geerteshuis in Kloetinge. De avonden duren van 19.30 tot 21.30 uur. hogere kosten te verwachten voor het gescheiden ophalen van huisvuil. Het milieu was een belangrijke onder werp in de begroting. Zo kwam de wens naar voren om een chemocar in te schakelen voor het ophalen van klein chemisch afval. Verschillende fracties gingen in op milieueducatie. De gemeente verleent volgend jaar drie gulden subsidie per basisschool leerling voor een milieuproject. Frac tievoorzitter A. J. Vermerris-Feijtel van de PvdA vroeg voorts aandacht voor een milieutelefoon. Haar partijgenoot wethouder A. C. van Overbeeke stelde vast dat een en an der volgend jaar uitgebreid aan de or de komt in een milieunotitie. Kapelle wil gaan samenwerken met andere Be- velandse gemeenten op milieugebied; samen zouden ze een milieuconsulent kunnen aantrekken voor advies en educatie. Mogelijk kan hij ook kan op treden tegen illegale lozingen of stor tingen. Hooge-Verhage dat privatisering op allerlei gebied onderzocht moet wor den. Het is echter niet gezegd dat dit voor de reinigingsdienst de oplossing is. „We kunnen kijken of we een huis- vuilwagen kunnen huren of leasen." Plattelandsvrouwen - De Ne derlandse Bond van Plattelandsvrou wen afdeling Brouwershaven houdt vandaag, woensdag, een bijeenkomst in het Tonnenmagazijn over rotsplan- ten. De heer H. Goudswaard uit Sint- Philipsland verzorgt een lezing met dia's. In de pauze kunnen de deel neemsters winterharde rotsplanten kopen. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Verkoopmiddag - De afdeling Wemeldinge van het Vrouwen Zen- dings Thuisfront houdt vrijdag een verkoopmiddag in het Dorpshuis. Er worden handwerken en gebak ver kocht. Er zijn verlotingen, een rom melmarkt en een rad van avontuur. De opbrengst is bestemd voor de steun aan vrouwen en vluchtelingen in de Derde Wereld. De bijeenkomst duurt van 13.30 tot 20.00 uur. Hengelwedstrijd - De hengel sportvereniging De Zandkreek uit Wolphaartsdijk hield de zevende wed strijd in het Kanaal door Zuid-Beve land. De 29 deelnemers vingen 12 bo venmaatse vissen. De uitslag is: 1 W. van den Endt 750 punten; 2 Mevrouw Janse 550; 3 P. Ver donk 450; 5 Mevrouw Geene 340. De volgende wedstrijd is zaterdag 11 no vember in Borssele (Oude Haven) van af 11.30 uur. In die milieunotitie zal het college bo vendien ingaan op de nijpende vraag of de reinigingsdienst moet worden geprivatiseerd, nu de huisvuilauto aan vervanging toe is. Uiteraard zijn hier de belangen van de gemeentelij ke ophalers in het geding. WD-frac- tievoorzitter C. G. Jebbink vond dat de gemeente in elk geval serieus moet denken over privatisering. „Dat moet niet afhankelijk zijn van de personele consequenties", betoogde hij. „De ge meente moet natuurlijk wel zorgen voor het personeel." De fractie van Gemeentebelangen vond bij monde van voorzitter C. J. de De fracties van CDA en PvdA bepleit ten de vorming van een noodfonds voor de sociaal zwakkeren in de ge meente. De VVD beklemtoonde dat de gemeente geen inkomensbeleid moet voeren. Burgemeester J. van Bommel wees erop dat er verschillende moge lijkheden zijn om bij de gemeente aan te kloppen, zoals de gemeentelijke kre dietbank, en dat de algemene bij standswet volgend jaar wordt veran derd. „Dat zullen we eerst afwachten." Op de opmerking van liberale fractie stelde Van Bommel vast dat gemeen ten inderdaad niets te zeggen hebben over inkomens. „Maar er zijn altijd ge vallen van mensen die in de versukke ling raken. Die moetje helpen." KRUININGEN - De gemeente Rei merswaal laat de ontwikkeling van het bedrijventerrein De Poort bij Ril land aan een particulier bedrijf over. De Verenigde Heijmans Bedrijven BV uit Rosmalen heeft een optie gekre gen. In opdracht van deze potentiële exploitant peilt het adviesbureau BRO Van Heesewijk uit Vught de ko mende maand hoe groot de belang stelling van lokale en regionale on dernemingen voor vestiging op het Rillandse bedrijventerrein is. Zowel het Reimerswaalse strategisch plan als de nota over economische mo gelijkheden van de Oostbevelandse gemeente bevelen een bedrijventer rein in de zuidoostelijke oksel van de A58-afslag bij Rilland aan. De lap grond ligt aan de snelweg en vlakbij de toekomstige Zoomweg, die een be langrijke verbindine wordt tussen de Op vragen van Gemeentebelangen ging burgemeester Van Bommel in op de gevolgen van samenvoeging voor de politie. „Op zich ben ik niet tegen samenvoeging van korpsen, als dat de dienstverlening niet aantast. Het werk op de straat moet bijvoorbeeld behou den blijven. Samenvoeging heeft ook voordelen, omdat je dan mensen kunt vrijhouden voor bepaalde taken. Maar het bureau in Kapelle moet blijven. De bevolking moet daar terecht kunnen. Er mag dan best een burger achter de balie zitten." Het terrein in Heinkenszand loaar nieuwe volkstuintjes komen. grot havensteden Rotterdam en Ant werpen. Een WOV op het tracé Krui- ningen-Perkpolder, een variant die re cent weer in beeld is gekomen, ver sterkt de ligging van de Poort. Het biedt hierdoor goede vestigingsvoor waarden voor distributiedepots, transportondernemingen en assem blage-activiteiten. Maar ook de vesti ging van produktiebedrijven is moge lijk. De gemeente staat een gevarieer de verkavelingsstructuur voor, waar bij ruimte is voor individuele wensen van bedrijven. Volgens de economi sche ontwikkelingsnota moeten de ka vels minimaal 2.500 vierkante meter groot zijn. De grondprijs bedraagt 45 tot 50 gulden per vierkante meter zon der btw. Die bedragen zijn afgestemd op de prijzen van industriegrond in de gemeenten Goes, Kapelle en Bergen op Zoom. HEINKENSZAND - De volkstuinver eniging Noordland in Heinkenszand heeft, na jaren semi-permanent tui nen, een eigen definitieve plaats ge vonden. In een hoek van de kruising Westdijk-Heinkenszandseweg heeft de vereniging een hectare grond ge kregen, waarop in de toekomst ruim veertig amateurtuinders een lapje kunnen gaan beheren. Inmiddels is voor de 35 leden al een indeling ge maakt in kavels, die variëren van 100 tot 300 vierkante meter. De volkstuinvereniging heeft vanaf de oprichting een stuk grond in gebruik gehad aan de Noordlandseweg, de plaats waaraan de club zijn naam dankt. De gemeente gaf de grond, waarop het Heinkenszandse bedrij venterrein zich steeds verder ontwik kelt, tijdelijk in bruikleen. Afgelopen voorjaar bleek de oprukkende bedrij vigheid te weinig ruimte over te laten voor de slabedden, de kolen en de boontjes, zodat de gemeente Borsele op zoek ging naar een oplossing. Die werd gevonden aan de Heinkenszand- seweg. De gemeente kocht de hectare en verplichtte zich een degelijke groengordel van vijf meter breed aan te leggen. Dit najaar zal de afdeling be plantingen daar werk van maken. Het nieuwe volkstuincomplex biedt de vereniging veel meer mogelijkhe den dan het tijdelijke complex aan de Noordlandseweg. Zo mogen er nu, zij het gebonden aan bepaalde regels, tuinhuisjes verrijzen. Ook kan de ver eniging een begin maken met de col lectieve inkoop van meststoffen, zaai en leggoed. Voorzitter C. de Winter meldt dat al een overeenkomst met SINT-MAARTENSDIJK - De Stich ting Zeeuwse Ontwikkelings Maat schappij (ZOM) houdt op donderdag 16 november een bijeenkomst voor be drijven van Tholen en Sint-Philips- land. Deze wordt gehouden in het ge meentehuis te Sint-Maartensdijk tus sen 9.30 en 12.00 uur. Het doel is te be kijken wat voor mogelijkheden de or ganisatie voor het bedrijfsleven heeft. De ZOM is in september 1988 opge richt op initiatief van het Departe ment Zeeland van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel. een boer is gesloten voor de organische bemesting van het hele complex. „Het gebruik van kunstmest willen we zo veel mogelijk beperken en verder wil len we zo milieu-vriendelijk mogelijk te werk gaan", aldus De Winter, die zijn vrije tijd, behalve aan het bewer ken van zijn eigen 'lapje', besteedt aan het werven van nieuwe leden voor Noordland. GOES - De Antwerpse dia-club Me dium exposeert tussen 1 en 19 novem ber 25 kleurafdrukken in de biblio theek in Goes. De tentoonstelling is een initiatief van de Goese fotoclub de Spinne. Behalve het materiaal van de Belgische fotografen is er ook een se lectie van het werk van enkele Zeeuw se fotoclubs te zien, waaronder dat van de Spinne. Burgemeester T. R. Sein- stra verricht op woensdag 1 november om 19.30 uur de opening. De leden van Medium behoren tot de top van de Belgische amateurfotogra fie. In haar twaalfjarig bestaan heeft de club elf keer de Grote Prijs van Bel gië gewonnen. Ongeveer de helft van de leden heeft voor zijn werk hoge in ternationale onderscheidingen ont vangen. Medium houdt zich vooral be zig met portretten, landschap en expe rimentele fotografie. De foto's zijn te zien tijdens de normale openingsuren van de bibliotheek. GOES - De afdeling Goes van het Ne derlands Instituut voor Volksontwik keling en Natuurvriendenwerk (Ni von) begint op 31 oktober met de cur sus 'de geschiedenis en de toekomst van de arbeidersbeweging'. Daarin wordt niet alleen ingegaan op lande lijke ontwikkelingen, maar ook die van Zeeland. Nadruk ligt daarbij op de Bevelanden. Inleiders zijn de historicus Bert van Altena, de industriepastor Jan Schef- fers, de landelijk Nivon-directeur John Huige, de Goese wethouder Gerard Heerebout (PvdA) en cursusleider Ge rard van de Wal. De tien bijeenkom sten vinden plaats in het Gemeentear chief aan de Vlasmarkt in Goes en be ginnen telkens om 19.30 uur. Belang stellenden kunnen zich aanmelden bij Ko Schrier van het Nivon in Goes. ZIERIKZEE - De reserve-capaciteit van de archiefbewaarplaatsen van de gemeenten Zierikzee en Westerschou- wen is op termijn onvoldoende. Met name voor Zierikzee is het dringend gewenst mogelijkheden tot uitbrei ding of nieuwbouw na te gaan. Be zwaarlijk is ook de geringe studie ruimte - die ook als werkkamer dient voor de streekarchivaris - in het Zie- rikzeese stadhuis. Dit blijkt uit een tussentijds overzicht (1 januari - 31 juli 1989) van archivaris H. Uil van het streekarchivariaat Schouwen-Duiveland en Sint Philips land. Volgens de streekarchivaris kan de toestand van de archiefbewaar plaatsen in de verschillende gemeen ten overigens redelijk tot goed worden genoemd. De studieruimte van het streekarchi variaat in Zierikzee is sinds vorig jaar op alle werkdagen opengesteld voor bezoekers. De streekarchivaris er vaart dit als „zeer plezierig". Maar hij tekent er onmiddellijk bij aan dat een belangrijk deel van de bezoekers nog steeds onaangekondigd komt. Het is regel in het archief dat de documenta tie geraadpleegd kan worden op af spraak, om de bezoekersaantallen te spreiden. Archivaris Uil vermeldt in zijn tus sentijds verslag onder meer een be langrijke schenking van L. Hoefna gels uit Urk aan de gemeente Bruinis- se. Het zijn radioberichten uit de rampdagen in 1953. De berichten wer- THOLEN - Vanavond, woensdag, lui den in alle kernen van Tholen twee uur lang de klokken. Tussen 18.00 en 20.00 uur zamelt een groep van 120 vrijwilligers geld in voor de actie 'Af ghanistan: Terug naar huis'. De groep geeft hiermee de Thoolse in vulling aan de landelijke Vluchtelin- genweek. Tholen heeft gekozen voor een inzameling om Afghaanse vluchte lingen te helpen bij de terugkeer naar hun moederland. De opbrengst wordt eerst per kern geteld en vervolgens on der toezicht van notaris mr J. Schot in het gemeentehuis in Sint-Maartens dijk bijelkaar opgeteld. den ontvangen en verzonden via de radiozender van Hoefnagels' schip Sumus Umbra (de UK 41). Een met name voor Sint Philipsland interessant project betreft de opzet van een zogenaamd historisch hui zen-kadaster. In dat kadaster moeten alle gegevens over onroerend bezit van Sint Philipsland, vanaf de herbedij king in 1645 tot de invoering van het kadaster, geordend worden. Daarbij gaat het in het bijzonder om huizen en boerderijen. Het bronnenmateriaal voor een dergelijk project is in Sint Philipsland vrijwel volledig aanwezig, volgens Uil. Het verslag van de streekarchivaris wordt behandeld in een openbare ver gadering van de streekarchiefcommis sie Schouwen-Duiveland en Sint Phi lipsland op maandag 30 oktober. De commissie vergadert vanaf 16.00 uur, in de grote conmmissiekamer van het stadhuis in Zierikzee. OOSTERLAND - In Oosterland is maandagmiddag om één uur de auto mobilist T. van S. uit Ouwerkerk ge wond geraakt bij een aanrijding. Hij werd met onder meer gekneusde rib ben en een hersenschudding opgeno men in het Zweedse Rode Kruis Zie kenhuis in Zierikzee. Van T. reed over de Lage Rampertse- weg richting Oosterland. Uit tegenge stelde richting kwam een auto, be stuurd door J. de B. uit Oosterland, die linksaf een erf op wilde rijden. Door on bekende oorzaak zag Van T. de auto niet en een aanrijding volgde. Het voertuig van De B. raakte zwaar be schadigd en de auto van Van T. werd geheel vernield. RENESSE - Uit de Toeristenkerk aan de Hoogeboomlaan in Renesse is tus sen vorige week woensdag en afgelo pen maandag een Christusbeeld 5 stolen. De dader heeft vermoedelijk met een breekijzer twee deuren gefor ceerd. De kerk is doorzocht, maar ver der wordt er niets vermist. SINT MAARTENDSIJK - Een huur termijn van een jaar voor de Speel mansplaat bij de Oesterdam, zoals de dienst der Domeinen wil, vinden bur gemeester en wethouders van Tholen te kort. „Dat is te onzeker om investeringen te plegen voor voorzieningen voor de re creanten", meent wethouder J. Ver- sluijs. Op de Speelmansplaat moet een dagrecreatief project komen. Dit is al aangelegd en zou afgelopen seizoen in gebruik zijn genomen. Ware het niet dat de gemeente Tholen en Domeinen, die rijksgronden bezit, geen overeen stemming kunnen bereiken over het beheer van de voorziening. Aan het project is een lange geschiedenis voor af gegaan. In de projectgroep Zoom meer is Tholen de rol van beheerder toebedeeld. Daarvoor moet de ge meente jaarlijks zo'n 35.000 gulden kosten maken voor beplantingen bij- Van De Blokhut stonden na de brand alleen de muren nog overeind. WESTENSCHOUWEN - Het eetcafé biljart De Blokhut in Westenschou wen is dinsdagavond omstreeks elf uur geheel uitgebrand. Op het mo ment dat het vuur ontstond waren de eigenaar A. T. en zijn zoon achter in het pand aanwezig. De zoon kon zich zelf bevrijden, maar eigenaar T. moest met hulp van de brandweer uit het gebouw worden gehaald. Hij kwam met de schrik vrij. Na de brand stonden alleen de muren en enkele bijgebouwtjes nog overeind. De Wés- terschouwse brandweercommandant S. L. de Feiter schatte de schade dins dagavond in een eerste reactie op drie ton. De melding kwam omstreeks half elf bij de brandweer binnen en nog geen tien minuten later stond het voltallige korps van Westerschouwen (drie wa gens en 39 brandweermannen) bij het pand waar de vlammen uitsloegen. Die snelle reactie was te danken aan het feit dat de brandweer dinsdag avond instructieavond hield. Commandant De Feiter vertelde dat de eerste zorg van de brandweer uit ging naar de omliggende panden. Door de vrij straffe wind werd vooral een van de panden door het vuur belaagd. De bewoners, de familie D„ waren al bezig met een tuinslang het dak nat te hou den. Ook werden zeilen gebruikt om te voorkomen dat het vuur over zou slaan. Die inspanningen van de brand weer werden beloond, omdat de scha de aan de naastgelegen percelen be perkt bleef tot wateroverlast. Ook een transformatorhuisje van de PZEM kon behouden blijven. Aan het brandende pand kon niet veel meer worden gedaan. De Feiter; „We konden niks meer beginnen. Eerst hebben we hoge-druk stralen ingezet, maar al vrij snel moesten we overscha kelen op uiteindelijk zeven stralen la- ge-druk." Rond elf uur kon het sein 'brand meester' worden gegeven. Omwonenden hebben de brandweer gealarmeerd. Onder de belangstellen den bevond zich burgemeester J. L. Niemantsverdriet-Leenheer. Ze toon de zich tevreden over het feit dat de brand beperkt bleef tot ée^i pand en de belendende gebouwen gespaard ble ven. Over de oorzaak van de brand kon dinsdagavond nog geen duidelijkheid worden verschaft. Op het moment dat het vuur uitbrak was het bedrijf geslo ten. De beheerder van het horecabe drijf is momenteel op vakantie. ZIERIKZEE - Het brandweerkorps Zierikzee hield dinsdagavond voor de eerste maal een oefening in het Zie- rikzeese stadhuis. Dit in samenwer king met de bedrijfshulpverlenings- dienst van het raadhuis en vrijwilli gers van het Rode Kruis. Doel van de oefening was, het rampenplan van het stadhuis met name op samenwerking en coördinatie te toetsen. Helemaal soepeitjes verliep de samen werking tussen de drie partijen nog niet volgens ondercommandant van het korps Zierikzee M. van de Schee. „Maar het is de eerste keer en daarom een leerzame ervaring", volgens de on dercommandant. Commandant H. J. Fierens wees tijdens de oefening onder andere op het feit dat het verzamel punt voor de mensen die uit het ge bouw bevrijd waren, veel dichterbij hoorde te liggen. Het CJV-gebouw 'De Driehoek' ver derop in de straat, lag naar zijn mening te ver weg waardoor mensen alle kan ten op gaan en een telling onmogelijk wordt. Ook D. Hoexum, hoofd van de bedrijfshulpverleningsdienst van het stadhuis, was niet helemaal tevreden- :,,Je ziet dat mensen zich soms door hun emoties laten leiden en dingen doen waar ze geen opdracht toe gekre gen hebben." De hulpverleningsdienst staat offi cieel te boek als 'Bedrijfs Zelf Be scherming'. De dienst is bedoeld voor instanties met meer dan dertig werk nemers en voorziet in een plan van af spraken in een noodsituatie. Dinsdag avond hadden de tien gemeente-amb tenaren van deze dienst tot taak de brandweer bij te staan en eerste hulp te geven. Medewerkers van Bedrijfs Zelf Bescherming zijn geschoold als brandwacht en/of EHBO-er. Vuursimulatoren en een rookontwik- kelaar creeërden tijdens de oefening een denkbeeldige brandhaard over de toegangswegen naar alle afdelingen op de eerste en tweede etage van het stadhuis. Het brandweerkorps was twee minuten na de melding via het 06-11 alarmnummer, ter plaatste met twee blusvoertuigen en een hulpverle ningsvoertuig. Vanuit de Meelstraat en de achterliggende Verrenieuw- straat betreed een deel van de 25 aan wezige spuitgasten het vuur. Anderen verspreidden zich vaak met zuurstof- flessen door de gangen om ingesloten lieden uit hun benarde positie te ha len. Negentien ingeslotenen, in dit geval geen gemeente-ambtenaren maar Ro de Kruis-vrijwilligers, spreidden le vensechte vertwijfeling ten toon. Alle maal de schuld van een gestoord per soon die boos op algemene zaken, een fles benzine met brandende lont het kantoor in gooide. Zelf kwam de boos doener, gespeeld door oud-brandweer man C. P. Priemus, door onvoorzichti ge manoeuvres ook in vuur en vlam te staan. Met schitterend geschminkte brandwonden verdween hij even later onder de hoede van plaatsvervangend Colonne Commandant van het Rode Kruis, mevrouw A. C. Boot-Mangold. Zonder brokken haalden de brand weermannen de ingesloten mensen naar buiten. Na de ontruiming van het pand kon binnen gestelde tijd van een uur het teken 'brand meester' ge geven worden. houden, parkeergelden innen en der gelijke. Een tegenvaller was voorts dat Tholen 25 procent moet bijdragen in de bouw van een toiletgebouwtje. „Toen kwam vorig jaar Domeinen met de eis dat zij voor de helft zou meede len in de opbrengsten uit parkeergel den en verhuur aan bijvoorbeeld een horeca-exploitant. Terwijl eerder was afgesprokendat wij de opbrengsten mochten houden om de kosten te kun nen bestrijden. Die eis was voor ons onaanvaardbaar", aldus Versluijs. Bo vendien zou Tholen een huur van bijna vierduizend gulden per jaar voor de Speelmansplaat moeten gaan betalen. Inmiddels ligt er een nieuw voorstel van Domeinen op tafel. Daarin ziet zij voorlopig (drie jaar) af van meedelen in de opbrengsten. En is de huur terugge bracht tot een kleine drieduizend gul den. „Nog veel geld als eerder altijd is gesproken over een symbolisch be drag", is Versluijs commentaar. Strui kelblok is voorts dat Domeinen voor slechts een jaar een overeenkomst wil afsluiten. „Dat is te kort. Wij moeten investeren in voorzieningen, maar dat doen we niet als we het risico lopen dat we na een jaar het beheer niet meer zouden kunnen uitoefenen. Daar moe ten we dus nog een nader gesprek over hebben. Dat willen we zo snel mogelijk doen, opdat het recreatieterrein be schikbaar is in het seizoen 1990", zegt Versluijs. De brandweerlieden in actie in het Zierikzeese stadhuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 26