Bemanningslid Nauta aan de dood ontsnapt Zaalvoetbalteam nu rijp voor loopgraven Fignon woest na dopingcontrole Melvin Roethof is overal inzetbaar op tv fflDMMffl PLEIDOOI POLITIEKE PARTIJEN VS pakken doping aan Lotto/toto VO€TBflL p| in iiifi Z€€LfinD |yl Feyenoord wil ontmoeting op de televisie NA ACHTSTE NEDERLAAG OP RIJ renner in de clinch met minister ei*o A feJiw i" periodetitel behaald met lebo Marco Brouwers nu naar Martinus Recreatief zaalvoetbal in Middelburg Tennis Meer politie Lipponen Hard optreden tegen voetbalvandalisme DEN HAAG (GPD) - De politiek denkt aan harde maatregelen om voetbalvandalisme te be teugelen. De PvdA zegt dat de tijd nu gekomen is om risico-volle wedstrijden maar zonder publiek te laten spelen. Het CDA denkt aan een verbod van jaren voor het bezoeken van een voetbalwedstrijd voor relschoppers. Woordvoerders van de FIFA en de UEFA ontkenden maandag dat vanuit beide voetbalbastions de KNVB dwingende sancties zullen worden opge legd. Staatssecretaris Dees van sportzaken voelt er niets voor de voetbalcompeti tie tijdelijk stil te leggen. Dat zou in zijn ogen betekenen dat je wijkt voor geweld. Hij ziet meer in verscherping van de voorzorgsmaatregelen. Op 10 november gaan de burgemees ters van de gemeenten met eredivisie clubs om de tafel zitten om te overleg gen over de vraag op welke manier de belofte aan de minister van binnen landse zaken over de beheersing van de openbare orde gestand kan worden gedaan. den. „Aan die rechtsongelijkheid moet een einde komen", aldus de National Federation of Football Supporters' Clubs. Kershaw: „De UEFA moet zo spoedig mogelijk in actie komen tegen de Ne derlandse supporters en de clubs. Slechts dank zij heel veel geluk is een ramp zondag bij Ajax uitgebleven. De Nederlanders verdienen dezelfde straf als de Engelsen. Waarom zij niet en wij wel? Het zou niet meer dan terecht zijn De gebeurtenissen van zondagmid- g in het Ajax-stadion hadden niet kunnen worden voorkomen door het inzetten van nog meer politiemensen. Van het steeds opnieuw treffen van extra veiligheidsmaatregelen is geen enkele verbetering te verwachten. Dat heeft loco-burgemeester W. Etty van Amsterdam maandagmiddag tij dens een persconferentie over het in cident met de fragmentatiebommen meegedeeld, na spoedoverleg met de politie en het Ajax-bestuur. De federatie van Engelse supporters clubs zal bij de UEFA aandringen op het weren van Nederlandse clubs uit de Europa Cup. Bij monde van voorzit ter Tony Kershaw eiste de belangenor ganisatie gisteren in Londen naar aan leiding van het bom-incident in de Wa tergraafsmeer snelle maatregelen van de Europese voetbalbond. „Want het had niet veel gescheeld of Nederland had een soortgelijke tragedie meege maakt als wij in Sheffield". Het is de Engelsen, zelf sinds mei 1985 (Heizel-drama) verbannen uit Europa, een doorn in het oog dat Nederlandse clubs ondanks de vele incidenten nog niet geweerd zijn van de Europese vel- PUNTA DEL ESTE (ANP) - Guy Schelkens, bemanningslid van het Nederlandse schip Equity Law II dat on der leiding van Dirk Nauta deelneemt aan de vijfde zeilrace om de wereld, is in de eerste etappeplaats Punta del Este (Uruguay) aan de dood ontsnapt. In de straten van de mondaine badplaats kwam de 28-jarige Belg op zijn net aangeschafte motorfiets frontaal in botsing met een andere motorrijder, Janne Gus- tavsson. Schelkens, aan boord, ondermeer belast met, het foto- en filmwerk, kwam met de schrik vrij. De 30-jarige Zweed werd met ernstig hoofdletsel naar een ziekenhuis in Montevideo veryoerd, waar hij nog steeds in co ma ligt. als de UEFA de Nederlandse clubs keihard aanpakt". De UEFA liet eer der overigens al weten zich niet met or deverstoringen in nationale competi ties te zullen bemoeien. De Europese voetbalbond straft alleen naar aanlei ding van ordeverstoringen tijdens Eu- ropa-Cup-duels en interlands. Beelden van de meest recente inciden ten op Nederlandse voetbaltribunes werden de afgelopen weken in bijna ie der Europees land uitgezonden. Aan de bestorming van het veld tijdens Feyenoord-Fortuna Sittard en de rel len bij Ajax-Austria Wien en Ajax- Feyenoord werd vooral door de Engel se televisie uitgebreid aandacht be steed. In Engeland werd de afgelopen seizoenen veelvuldig gepleit voor een terugkeer van de clubs in de Europa Cup. De Hillsborough-ramp, april vo rig seizoen, maakte aan die discussies voorlopig een eind. Zelfs in Japan haalde het incident in de Watergraafsmeer de voorpagina's. Daardoor was de Amsterdamse burge meester Van Thijn, op werkbezoek in Japan, maandagmorgen reeds nauw keurig op de hoogte van de gebeurte nissen in het Ajax-stadion. Ook de Ajax-bestuurders Michael van Praag en Uri Coronel zijn overigens afwezig. Beiden zijn op zakenreis. Woordvoerders van de FIFA en UEFA hebben maandag verklaard niet in de Nederlandse competitie te willen in grijpen. „Daartoe zijn wij niet be voegd." ROTTERDAM (GPD) - De com petitiewedstrijd Feyenoord-FC Den Haag, die komende zondag in de Kuip zou worden gespeeld, is na overleg tussen KNVB en politie verschoven naar woens dagmiddag 1 november. Het duel, dat op last van de KNVB zonder publiek moet worden af gewerkt, begint om twee uur. Alleen journalisten en bestuurs leden van de twee clubs krijgen toegang tot de Kuip. Feyenoord heeft de NOS voorgesteld om de wedstrijd rechtstreeks op de te levisie uit te zenden. Men hoopt daardoor te bereiken dat de sup- portersgroepen van de twee risi coclubs inderdaad thuisblijven. Co Adriaanse, de trainer van FC Den Haag, is niet gelukkig met de verschuiving van de wed strijd. Hij wijst erop dat een groot deel van zijn spelers semi- prof is. Zij moeten 's morgens werken of de club moet werkver- let voor hen betalen. Bovendien vindt hij het bezwaarlijk dat FC Den Haag nu twee wedstrijden in vier dagen zal moeten spelen. Dat geldt overigens ook voor Feyenoord, want de ploeg van Pim Verbeek wacht op zondag 5 november de derby tegen Spar ta. Feyenoord loopt overigens de kans een tweede wedstrijd zon der publiek te moeten spelen. De Rotterdammers hebben na de ongeregeldheden tegen Fortuna S ook nog een voorwaardelijk duel zonder publiek tegen zich uitgesproken gekregen. Na 'A- jax' zou Feyenoord opnieuw ver antwoordelijk kunnen worden gesteld voor de gebeurtenissen vanuit het Feyenoord-suppor- tersvak. Mika Lipponen gaat FC Twente verlaten. Afgezien van een me disch onderzoek is de 25-jarige Finse international rond met Aarau. De hekkesluiter in de hoogste afdeling van de Zwitser se competitie stelde onlangs Re- né van der Gijp op non-actief. Eric van Poucke 16), speler van Broodje Ben, tracht Taco van den Velde te vlug af te zijn. DINTELOORD - Aan de lijdensweg van Broodje Ben/DeRidder is voorlo pig nog geen einde gekomen. De Ter- neuzense zaalvoetbalploeg verloor gisteravond ook haar achtste compe titiewedstrijd in het landelijk zaal voetbal. Koploper Molier Impac uit Roosendaal heette dit keer de kwel geest van de Zeeuws-Vlamingen, die met het 8-1 verlies nog blij mochten zijn. De stemming binnen de Terneuzense gelederen varieerde na de kat-en- muis-vertoning tegen de Roosenda lers van gelaten tot gefrustreerd. Voor al Frits Meyer, spelend bij vv Terneu- zen, baalde 'als een stekker'. „Dit is ge woon vreselijk frustrerend. Ik heb nu twee wedstrijden meegedaan en dan krijg je twee keer met 8-1 op je donder. En geloof maar niet dat we nog een wedstrijd winnen deze competitie." Een negatieve instelling kon Meyer moeilijk verweten worden. Immers, de Terneuzenaren staan met nul punten uit zeven wedstrijden troosteloos on deraan. Het doelsaldo is al helemaal om te huilen: 7 voor en 54 tegen. In de met 17-0 verloren wedstrijd tegen Hooghuis Sport stond er noodgedwon gen een meegereisde supporter in het doel. En de instelling waarmee de ploeg het veld op gaat? Die werd het best verwoord door Bert Wilting: „We moeten gewoon elke wedstrijd nega tief spelen. Dan maar een rotwedstrijd. Anders verlies je elke week met 16-0." De beginfase wees inderdaad in de richting van een grote uitslag. Binnen vier minuten leidde Molier met 2-0 door doelpunten van Tommy Traats en André Maas. Balverlies van diezelf de Maas leidde een minuut later tot 2-1 door Broodje Bens behendigste speler, Erik van Poucke (Hoofdplaat). Pas in de laatste vijf minuten van de eerste helft drukte Molier het krachtsver schil in cijfers uit. Onnodig balverlies aan de zijde van de wat onvoorzichtig geworden Terneuzenaren was daar de bet aan. De achterstand was bij rust reeds een hopeloze: 5-1. Na rust verlepte de discipline bij Mo lier, waarbij alleen de Zeeuw Taco van den Velde (Romeo van Aerde ontbrak wegens een enkelblessure) zijn ver stand leek te gebruiken. De rest was uit op persoonlijk gewin. Ware de in stelling anders geweest, dan was Broodje Ben zeker met nog grotere cij fers afgedroogd. Het werd 6-1 door een in één keer verzilverde vrije trap van Ferry Kodde, 7-1 door Amile Batloe en 8-1 door Taco van den Velde. Oud- Hoekspeler Peter Koole had vooraf al heel nuchter zijn mening over het op treden van Broodje Ben in de landelij ke zaalvoetbalcompetitie geventi leerd: „We komen gewoon twee of drie klassen tekort voor dit niveau. Daar om moeten we steeds proberen uit te gaan van een gelijkspel" Frits Meyer voegde daar na afloop aan toe: „Te be ginnen volgende week tegen Maarten- se Tapijt. Dan maar in de loopgraven." PARIJS (ANP) - Laurent Fignon, eer ste op de wereldranglijst van be- 'oepswielrenners, heeft ernstige kri- tiek geuit op de Franse minister voor sportzaken, de oud-hardloper Roger Bambuck. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd bij de Zesdaagse van Parijs een ■onverwachte dopingcontrole uitge voerd. Tien renners, onder wie Fig- ;non, werden verplicht een urinestaal ,af te leveren. Deze onverwachte dopingcontrole door de Franse overheid was de twee de na de invoering enkele weken gele den van een nieuwe wet. Alle Franse sportlieden moeten bedacht zijn op deze wijze van dopingbestrijding. De wielrenners vormden het eerste doel wit van Bambucks ambtenaren. Eerst werden bij een veldrit twintig renners opgeroepen, vervolgens tien bij de Zes daagse van Parijs. De coureurs, Fignon voorop, ervoeren het als een heksenjacht. Zeker omdat een televisieploeg van TF1 was toege staan beelden te maken voor een pro gramma over doping. Jacques God- det, de directeur van het sportpaleis Bercy, protesteerde bij de tv-journalis- ten, maar hij kon niet verhinderen dat het afgeven van de plasjes door de ren ners haarfijn visueel werd geregi streerd. Voor de camera's van de concurreren de zender Europe 1 en tegenover ver slaggevers van de sportkrant l'Equipe protesteerde Fignon. „Ik ben niet te gen onverwachte dopingcontroles", verklaarde de renner, „maar de manier waarop vind ik onbehoorlijk." Bij het bekendworden van dat nieuws noem de minister Bambuck de renner: „deze arme jongen". Bij de onverwachte dopingcontrole in Bercy zocht Fignon waar mogelijk wraakneming. De controle werd tus sen een en twee uur 's nachts, na afloop van de laatste koers, uitgevoerd. Fig non meldde zich als tiende en laatste enkele minuten voor de toegestane tijdslimiet van een uur. Hij deelde de dienstdoende arts mee, dat hij op dat ogenblik geen aandrang tot urineren voelde. Vervolgens ging hij op zijn ge mak de krant zitten lezen. Om vier uur in de ochtend, toen het sportpaleis leeg, donker en verlaten was, leverde Fignon zijn plasje af en ging naar huis. Minister Bambuck wei gerde vooralsnog elk commentaar. Meivin Roethof scoorde evenals Johnny Livramento tot dusver vier tref fers voor Lewedorpse Boys. GOES - Hoewel de voorzitter van Lewedorpse Boys zich in zijn voor beschouwing op dit voetbalseizoen gematigd optimistisch uitliet over mogelijke titelkansen, behaalde de ploeg het afgelopen weekeinde de eerste periodetitel. Nieuwkomer in de Zuid-Bevelandse formatie is de van Kloetinge afkomstige Melvin Roethof. Trainer Hugo Barends over de talentvolle speler: „Het is een creatieve middenvelder die technisch erg begaafd is en wat aan het voetbalspel toevoegt. Ik kan al leen maar tevreden zijn over zo'n voetballer". De in Suriname geboren Roethof werd indertijd tijdens een school- voetbaltoernooi ontdekt door een 'scout' van Kloetinge. „Blijkbaar maakte ik indruk, want ze kwamen na afloop gelijk vragen of ik bij Kloetinge wilde komen voetballen. Ik zag dat wel zitten en heb vervol gens een jaar in de B-jeugd en twee jaar in de A-jeugd gespeeld. Het spelen in de competitie voor de lan delijke A-jeugd was natuurlijk een hele ervaring, waar ik veel van op gestoken heb. Al was het alleen maar van die 'slimme trucjes' van die gasten, zoals knijpen, spugen en uitschelden...". Op 18-jarige leeftijd gaf Roethof, die een opleiding volgt voor agogisch medewerker, bijna de brui aan het voetballen. „Ik moest op dat mo ment de overstap maken naar de se nioren, maar werd daarin slecht be geleid. Er werd niet bepraat of ik eventueel een kans zou krijgen om in het eerste te spelen, dus ik dacht bekijken jullie het maar. Na vier maanden ben ik dan toch in het tweede gaan spelen, want ik voet bal nu eenmaal erg graag". „Vorig seizoen ben ik dan toch in de basis van het eerste elftal gestart op de positie van laatste man. Hoewel ik in de jeugd in de spits voetbalde, maakte dat voor mij niets uit, want ik kan op elke positie uit de voe ten". Zoals bekend draaide Kloetinge vo rig seizoen erg slecht en onder ande re Roethof werd daar het slachtoffer van. „We kwamen in degradatiege vaar en de trainer wilde een voet baller op mijn positie, die wat min der mooi voetbalde, maar wat har der werkte. Ik belandde dus weer in het tweede en heb daar toch weer mét plezier gevoetbald. Maar het plezier in voetballen bij Kloetinge bereikte het nulpunt toen ik de kampioenswedstrijd van het twee de niet mocht meespelen, maar mee moest spelen in het eerste, dat toen al gedegradeerd was". „Hoewel ik voor mezelf toen al had besloten dat ik zou vertrekken bij Kloetinge, werd dit nog versneld toen bleek dat er van de zijde van Lewedorpse Boys belangstelling voor me was. Goes en Dosko waren eventueel ook mogelijk, maar ik be sloot toch om naar Lebo te gaan. Ik heb in het begin best wel wat twij fels gehad, maar het valt me toch al lemaal niet tegen. Ze hebben me hier goed opgevangen en ik heb het reuze naar mijn zin. Hoewel twee klassen lager dan bij Kloetinge is het beslist niet zo dat ik nu bezig ben aan een relaxed seizoen, want de vierde klas is een zware competi tie. Des te mooier dat we die eerste periodetitel gelijk hebben gepakt. Ik probeer bij Lebo aan te tonen dat ik niet alleen een mooie voetballer ben, maar dat ik ook degelijk wel kan werken". Cijferwaarderingen van het afgelopen weekeinde: Hoek (thuis tegen ARC): Nico Knol 6, Pe ter Hamelink 6, Ludwig Jurriëns 7, J. P. Hubregsen 5, Gerard Dellaert 6, Ritchie Bosma 7, Marcel Meijer 6, Milan Ruzie 6, Bert Dutree 6, Frank Hemelsoet 7, Pa trick Hallaert 5. Arnemuiden (thuis tegen Oranje-Wit): Jan-Willem Dooge 7, Jacco Schroever 6, Kees de Ridder 6, Dies v. d. Ketterij 7, Lein Dieleman 7, Adrie van Belzen 8, Hans Dieleman 6, Chris Schroevers 8, André Marteijn 7, Johnny Crucq 6, Den- nis Lintvelt 6. Bevelanders (uit tegen Altena): Erik Ver sluis 7, Flip de Haze 7; André Tange 7, Leo Wilderom 7, Peter Balkenende 8, Kees de Haze 7, Kees Verhulst 7, Ernest v. d. Weele 7, Peter Wolse 6, Cherry Stra- ting 6, Jacco Balkenende 6. Serooskerke (uit tegen Herovina): Jaap Pijnenburg 8, Henk Wondergem 8, Rein- co Geschiere 7, Pieter den Hollander 7, René Geschiere 7, John v. d. Have 6, Jan Wattel 6, Harrie Louwerse 7, Marco Die leman 6, Mark v. d. Guchte 7, Bert Rie- mens 8, Stefan Hillebrand 6. Vlissingen (uit tegen EHC): Ruud Pen- nings 6, Adrie Belfroid 8, Ron van Dam 7, Ruud Corré 6, Huub Stokmans 7, Marcel Schenk 7, Jan Lohman 7, Hans de Nooij- er 6, Arthur van Huizen 6, Alex Lourens 6, Romeo van Aerde 6. Goes (thuis tegen MOC '17): Ronald Kole 8, Peter Groenewegen 7, Frank de Bie 8, Jan-Willem de Kok 8, John Vette 6, Paul Lindenberg 6, Erik Wiens 8, Arsenio van Aerde 6, Kees Dorrepaal 7, Pearl Does burg 7, Edwin Lohman 6, Ronald Hoek man 8. Zierikzee (thuis tegen RKTVV): Henk van Sabben 8, Wim v. d. Maas 7, Patrick de Broekert 7, Marco Saman 6, George Padmos 7, Martin Quist 7, Erik Berre- voets 5, Marco van Oeveren 6, Leen Kos ter 7, Kees Verkaart 7, Emiel Dorst 6. Zeeuwse topscorers 1 Ronald Hoekman (Goes) 6 doelpun ten); 2 Boudewijn van Craenenbroek (Clinge), Werner Bisschop (AZVV), René Schreuder (Veere), Ronald de Jonge (Nieuwdorp), Edwin in de Weij (Rillan- dia), Peter Jansen iZaamslag), André Smulders (Patrijzen) allen 5. Topscorers Hoofdklas zondag 1 Roger Derrez (EHC) 6 doelpunten: 2 STERRENELFTAL Martin de Veer (Desk) 5; 3 Louis van Raak (Baronie), John Heijster (Geldrop), Theo Philipsen (Venray), Roland van Nij- natten (Halsteren), Hans Ploemen (SV Meersen), Johan Gabriëls (TSC) allen 4. Tweede klas zondag 1 Jaap Kense (Dosko) en Adrie Pulles (RKDVC) beiden 7 doelpunten; 3 Ronald Hoekman (Goes) 6; 4 Hermen Westerterp (DBS) 5; 5Corné vanDordt (Dosko), Ben nie Bakker (RKDVC), Frank v. d. Kie- boom (WVO), Rob Zwaans (Moe '17), Leon Polderman (Moe '17) allen 4. Derde klas zondag 1 Boudewijn Craenenbroeck (Clinge), Etienne van Unen (Roosendaal), Jaap van Duivenbode (Roosendaal) allen 5 doelpunten; 4 Jack Lous (BSC), Fred Vercauteren (HVV), Ivo Wouters (HW), Paul v. d. Hooft (Sluiskil) allen 4. Vierde klas zondag 1 André Smulders (Patrijzen) 5 doelpun ten; 2 John Livramento (Lebo), Melvin Roethof (Lebo). Ludo Schroeiers (Odio), Henk v. d. Brink (Patrijzen), Hubert Rentmeester (Patrijzen) allen 4. Eerste klas zaterdag 1 Wim Tol (Marken) 6 doelpunten; 2 Mare van Dijk (Spakenburg) 5; 3 Mark Ens (FC Lisse), Jan-Joop Pruys (IJsselmeervo- gels), Philip de Haan (Kozakken Boys), Benno Kooyman (Roda Boys) allen 4. Tweede klas zaterdag 1 Edwin v. d. Kleijn (Wilhelmina '26) 6 doelpunten; 2 Johan Hoeke (Altena) 5; 3 Frans Vonk (Veen), Jan Boele (Nieuw- Lekkerland), Jack de Bakker (Oranje- Wit), Arie Delmotte (Oranje-Wit) allen 4. Derde klas zaterdag 1 Werner Bisschop (AZW), René Schreu der (Veere), Ronald de Jonge (Nieuw dorp) allen 5 doelpunten; 4 Johnny Chris- tiaanse (Yerseke), Albert Slinger (Nieuw- land), Kees Janse (Nieuwland), Jacky Scheele (Terneuzense Boys), Erwin de Nijs (Tholense Boys), Jan Groenewegen (Tholense Boys), Edwin Meerman (Oost- kapelle) allen 4. Vierde klas zaterdag 1 Edwin in de Weij (Rillandia) en Peter Jansen (Zaamslag) beiden 5 doelpunten; 3 Jan de Zwarte (Zaamslag) 4; 4 Arno van de Zande (SSV '65), Ron Louwerse. (GPOC), Jeffrey v. d. Velde (GPC), Ro bert v. Loon (WC '68), Johan Baaij (WC '68), Marco de Jonge (WC '68), Ri chard Lambertus (Rillandia), David Jop- pe (SPS), Leo Zuidweg (Noad '67), Bram Filius (Noad '67). Adrie Belfroid (Vlissingen) Adrie van Belzen Arnemuiden Erik Wiens (Goes) Ronald Kole (Goes) Henk Wondergem (Serooskerke) Frank de Bie (Goes) Chris Schroevers (Arnemuiden) Peter Balkenende Bevelanders Jan-Willem de Kok Goes DENVER (AFP) - Het Amerikaans Olympisch Comité gaat zich scherper afzetten tegen dopinggebruik. Vol gens het nieuwe, met algemene stem men aanvaarde anti-doping-pro- gramma, zullen in alle takken van sport het gehele jaar door onaange kondigde controles plaatsvinden. Niet alleen tijdens wedstrijden, maar ook tijdens de training. De nieuwe maatregelen gaan per 1 ja nuari van het komende jaar in, maar volgens de voorzitter van de anti-do- pingcommissie, de atleet Edwin Mo ses, zijn er nogal wat technische moei lijkheden te overwinnen; vooral op ju ridisch gebied. Hij acht een ingangsda tum van 1 april meer waarschijnlijk. Ronald Hoekman (Goes) Bert Riemens (Serooskerke) ZEIST Hoofdklasser Vlissingen moet het zondag aanstaande in de thuiswedstrijd tegen Baronie uit Bre da stellen zonder Marcel Schenk. De impulsieve middenvelder is ge schorst voor één wedstrijd. Ruim twee weken geleden, op zaterdag 7 ok tober, liep Schenk zijn derde boeking op in de bekerwedstrijd tegen Seroos kerke. De wedstrijd tussen Vlissingen en Ba ronie is een krachtmeting met een wat meer dan gewone rivaliteit, omdat de Bredase club getraind wordt door Kees Vermunt, die jarenlang trainer van Vlissingen was en die deze Zeeuw se club naar de hoofdklasse loodste. AMSTELVEEN (ANP) - Martinus pro fiteert van het feit dat het hoofdbe stuur van de Nevobo Marco Brouwers niet ziet zitten als assistent van bondscoach Harry Brokking. De 31- jarige Amsterdammer heeft zich aan gemeld bij zijn oude club, waar hij zal optreden als speler en assistent van clubtrainer Bert Goedkoop. Daarmee is de combinatie hersteld, die Marti nus vijfmaal de nationale titel bracht. Na een jaar van uitsluitend internatio naal volleybal maakt Brouwers zater dag in Amstelveen bij de wedstrijd te gen Zevenhuizen zijn rentree in de competitie. Lotto 42 Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 5 winnaars, 60.000,00 bruto; der de prijs: 92 winnaars, 2.196,30 bruto; vierde prijs: 4947 winnaars, 40,80; vijf de prijs: 77.249 winnaars, 5,00. In het cijferspel 42 werden de eerste en tweede prijs één keer uitbetaald. Toto 42 Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 3 winnaars, 4.763,50 bruto; derde prijs: 84 winnaars, 425,30. Toto-Gelijk 42 Eerste prijs: 1 winnaar, 7.060,40 bruto; tweede prijs: geen winnaar; derde prijs: 7 winnaars, 226,30; vierde prijs: 252 winnaars, 9,80. MIDDELBURG - Brasil is fors geste gen op de ranglijst van het recreatie ve zaalvoetbal op de zondagmorgen in Middelburg. De ploeg boekte twee overwinningen. Dauwendaele werd met 3-1 verslagen door Brasil en De Blauwe Bal ging met 7-2 ten onder. Brasil staat nu samen met de ploeg van Café Meneer Jansen op een ge deelde tweede plaats achter leider Ei land Boys. De koploper zegevierde met 5-2 over Maroc. Bijou Lederwaren blijft nog zonder winstpunten de laatste plaats innemen. Bijou verloor de zesde wed strijd op rij met 5-4 van Salawaku. De stand: 1 Eiland Boys 7-14, 2 Café Meneer Jansen 6-10, 3 Brasil 6-10, 4 Salawaku 6-9, 5 Maroc 6-7,6 PZEM 6-6,7 Dauwendaele 7-6,8 FC Dorst II 5-3, 9 FC Dorst I 5-3,10 De Blau we Bal 6-2, 11 SchoonenElektro6-2,12 Bijou Lederwaren 6-0. Het wedstrijdprogramma voor zondag 29 oktober in sporthal Voorborch in Middel burg: 10.00 uur PZEM - De Blauwe Bal, 10.45 uur FC Dorst I - Bijou Lederwaren, 11.30 uur FC Dorst II - Brasil, 12.15 uur Schoonen Elektro - Maroc. 10.00-11.00 SKY: International Motor Sport. 11.00-13.00 SKY: NHL IJshockev: 13.00-14.00 SKY: Boksen: Mancini-Romero. 14.00-15.00 SKY: What a Week 15.00-17.00 SKY: ECC Tennistoernooi in Antwerpen. 17.00-19.00 SKY: Basketbal: cupwedstrij den uit Rome. 17.40-18.05 Ned 1: Sport op 1: met WK wind surfen voor professionals. 18.45-19.25 BRT 1: Paardengala Azelhof: re portage. 19.00-20.00 SKY: What a Week. 19.20-19.50 RTL V: ECC Tennistoernooi in Antwerpen. 19.50-20.20 RTL V: Aanvallen: quiz. 20.00-22.00 SKY: ECC Tennistoernooi in Antwerpen. 20.00-22.00 BRT 2: ECC Tennistoernooi in Antwerpen. 20.00-00.10 Super: Ultra Sport: met Ice Sports. 20.20-21.03 Ned 3: Sport Studio. 20.30-21.00 BBC 1: AQuestion of Sport: quiz. 22.00-23.00 SKY: Golf: Open Kampioen schappen vanuit Portugal. 23.00-00.00 SKY: Autosport: samenvatting van de GP van Japan. 00.00-01.00 SKY: Tennis: ECC Tennistoer nooi in Antwerpen. Antwerpen, ECC-toemooi, eerste ronde: Schapers (Ned)-Arrese (Spa) 6-4 3-6 6-1, Skoff (Oos)-Novacek (Tsj) 7-6 (8-6) 7-5. Frankfurt, 237.000 dollartoernooi, eerste ronde: Nijssen (Ned)-Woodforde (Aus) 6-4 7-6 (9-7), Srejber (Tsj)-Ivanisevic (Joe/5) 5-7 6-4 7-5, Wöhrmnn (BRD)-Courier (Vst/2) 6-4 1-6 6-1

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 15