PZC Gent is alweer gewend aan de eerste klasse Werner Bisschop maakt faam als schutter waar Barhorst op de bres voor gehandicapte Axel aast op verder herstel in uitwedstrijd tegen Sluiskil sport PLOEG KAMPT MET VEEL GEBLESSEERDEN JosV5ètBE<s> JAAP LENSEN HOOPT OP WAT RUIMTE AZW MERKBANDEN HW'24 VRIJDAG 13 OKTOBER 1989 DANNY VEYT: IEDEREEN WEET ZIJN PLAATS ZAALVOETBALLER SCOORT VIER TREFFERS Terneuzense Boys Vierde klas bij ons het laagst in prijs V m i Atleet Kostprijs Clinge Vierde klas. Sluiskil Hoek vertrekt niet zonder zorgen naar Spakenburg TERNEUZEN - Niet bepaald zonder zorgen maakt Hoek morgen de verre uitreis naar Spaken burg. Voor het duel met de nummer vier van de ranglijst mist trainer Gerrit Emans sowieso nog Adriaan van Nieuwenhuijse (hoewel wel alweer in training), Mark de Kunder en Wilco Braafhart, maar begin deze week was ook het meespelen vijf anderen uitermate dubieus. Mar cel Meijer, Peter Hamelink, Jean-Pierre Hubregsen en Onno Ribbens zijn allen geblesseerd en Bert Dutree staat een schorsing van een wedstrijd te wachten omdat hij tegen Sluiskil voor de derde maal dit seizoen geboekt werd. De kans is dan ook levensgroot aanwe zig dat Hoek de strijd met Spakenburg moet aanbinden met een op vele plaat sen gewijzigde ploeg. Niettemin hoopt Gerrit Emans de beschikking over met name de lichtgeblesseerden te heb ben, „omdat" - zo zegt hij - „ik anders misschien blijf schuiven". In de tot nu toe gespeelde wedstrijden was het Hoek al niet gegeven om in de sterkste opstelling aan te treden, want waren het niet de geblesseerden die ontbraken, dan was daar wel de kwes tie-Van Keeken die weer leidde tot het aantrekken van Patrick Hallaart. „Normaal gesproken", vindt Emans, "zouden we nu allang met de basis- ploeg moeten kunnen spelen. Maar het is tot nu toe steeds improviseren ge weest, zónder dat dat gelukkig ernsti ge gevolgen heeft gehad. We staan nog steeds één op één en ook in de beker doen we - zij het via veel kunst- en vliegwerk - nog altijd mee. Alleen is wél al bewezen dat dit seizoen de 13e, 14e en 15e man ontzettend belangrijk zijn". Spakenburg kent Hoek's trainer overi gens als een „een goeie ploeg met vrij wel geen zwakke plekken, die al jaren een vooraanstaande rol in de eerste klas speelt". Emans deed bovendien extra informatie op tijdens een bezoek aan de bekerwedstrijd tussen Spaken burg en De Graafschap, die door zater dagclub met 3-2 werd gewonnen. „We zullen ons moeten instellen op een voorhoede die moeilijk te bespelen is, op een degelijk middenveld en op een voorstopper die voortdurend mee in de aanval gaat", zo weet Emans. ser AZVV morgen op eigen veld het duel met WHS aan. AZW is vrijwel compleet, maar dat neemt niet weg dat getwijfeld wordt aan een gunstig resultaat na de nederlagen in de laat ste drie wedstrijden. „Het draait niet Met veel minder problemen waar het de opstelling betreft gaat derde klas- Gerrit Emans: het is tot nu toe nog steeds improviseren geweest. TERNEUZEN - Het weerzien met de eerste klasse gaf voor AA Gent een moeizame start te zien. Maar intussen lijken de Oostvalingen zich weer hele maal thuis te voelen op het hoogste ni veau. Na acht wedstrijden neemt de ploeg van trainer René Vandereijc- ken inmiddels de zevende plaats in het klassement in. Weliswaar met een achterstand van vijf punten op leider Anderlecht, maar ook met ruim ver schil verwijderd van de onderste plaatsen. De Gentenaars kunnen on getwijfeld terugblikken op een goede ouverture. Afgelopen weekeinde werd die fraaie prestatiecurve van de laatste weken voort gezet met een schitterende 0-3 overwinning bij Waregem. In die wed strijd speelde ex-international Danny Veyt de hoofdrol met een fraai doel punt en had bovendien een aandeel in de twee overige treffers. Maar niet al leen in die ontmoeting slaagde Veyt er in een nadrukkelijk stempel op de prestatie van zijn team te plaatsen, ook in eerdere wedstrijden slaagde de routinier (Veyt is inmiddels 33 jaar) er in zijn ploeg over de drempel te halen. Voor Danny Veyt is het overigens niet zo'n grote verrassing dat Gent de laat ste weken zo uitstekend presteert. Reeds in de wedstrijd tegen Beveren, die met 1-0 werd verloren, had Veyt ge zien dat Gent de aanpassingsproble men had overwonnen en inmiddels een volwaardige eerste klasser is ge worden. „We verloren die wedstrijd wel, maar toen was toch al goed merk baar dat de vorm in stijgende lijn was", vertelde Veyt eerder deze week aan de Belgische sportpers. Volgens Veyt heeft het enkele weken geduurd voordat iedereen de juiste plaats in het elftal heeft gekregen. „Eerder in het seizoen speelden we in feite zonder vleugelspelers, maar die plaatsen zijn nu goed bezet. Daardoor kunnen we nu ook veel agressiever spelen". De zwervende rol, die Danny Veyt in zijn voetballoopbaan inmiddels ach ter de rug heeft (hij speelde in het ver leden voor onder meer Boom, Sint- Niklaas, Club Luik en Waregem) heeft hij nu ook bij Gent gekregen. Veyt is er voor zichzelf van overtuigd dat deze functie hem beter ligt. „Ik heb nu één maal vrijheid nodig om me te kunnen ontplooien. Die rol had ik ook tijdens het WK in Mexico. Dat ligt me wel". En omdat Danny Veyt momenteel op volle toeren draait bij zijn club, hoopt hij in zijn achterhoofd op nog een op treden tijdens een wereldkampioen schap. In Italië, volgend jaar, hoopt Veyt er daarom opnieuw bij te zijn. „Er zullen tweeëntwintig man mee moe ten naar Italië. Dus, je weet maar nooit. Maar ik zal zelf een plaats af moeten dwingen. En dat kan alleen door goed te presteren bij AA Gent". Morgen, zaterdag, speelt AA Gent thuis tegen Antwerp, dat afgelopen weekeinde nog imponeerde met een gelijk spel tegen KV Mechelen. Veyt is Anderlecht 8 6 2 0 14 22- 3 KV Mechelen 8 5 3 0 13 15- 3 Club Brugge 8 4 3 1 11 13- 8 Cercle Brugge 8 5 0 3 10 12-11 KV Kortrijk 8 4 2 2 10 12-12 Antwerp 8 3 4 1 10 14- 7 AA Gent 8 4 1 3 9 13-11 Standard Luik 8 2 5 1 9 10- 6 Lokeren 8 3 2 3 8 12-14 Charleroi 8 3 1 4 7 10- 9 Beveren 8 2 3 3 7 7-11 Beerschot 8 2 3 3 7 7-11 Lierse 8 2 3 3 7 6-15 Club Luik 8 2 2 4 6 4- 6 Waregem 8 2 2 4 6 8-15 Germinal Ekeren 8 2 1 5 5 9-12 Sint Truiden 8 0 3 5 3 3-14 Racing Mechelen 8 0 2 6 2 6-15 Het complete programma voor komend TERNEUZEN - Werner Bisschop, zaalvoetballer bij Van Westen, maak te tijdens het duel in de hoofdklas re gio Zeeuwsch-Vlaanderen tegen de reserves van Broodje Ben zijn reputa tie als topschutter volledig waar. Met vier treffers had hij een groot aandeel in de 7-2 winst van zijn ploeg. Door dit resultaat wordt Van Westen, overigens met een wedstrijd minder gespeeld dan de concurrentie, de nieuwe stevige leider in de hoofdklas. Het duel tussen Instruad en Bella Ita lia was al niet minder belangrijk voor de bovenste plaatsen. De ploeg uit Aardenburg waande zich tot kort voor tijd in verloren positie, maar greep in de slotminuten via Mario Corthals (kopbal) en Boudewijn Corijn alsnog de winst (2-1). Voor rust had Paul Tj an-Asem Bella Italia naar een 1-0 voorsprong geschoten. Benelux-Vervaet 8-2 (3-1) - Tot aan de rust kon Vervaet het nog enigszins bij benen. Theo Hanny en Hubert van de Hemel zetten Benelux op een 2-0 voor sprong. Ondanks een tegentreffer van Frits Vervaet, kon Arnold Seghers de rnarge (3-1) vergroten. In de tweede helft was Vervaet 'gezien'. Door doel punten van Jack Breepoel, nogmaals Seghers en Henk de Kort werd de stand naar 6-1 opgevoerd. Toen was het nog een keer de beurt aan Vervaet. Rudi Voet maakte er 6-2 van. Bennie Cortvriendt zorgde voor 7-2 en via een strafschop van doelman Ronald Gort vlak voor tijd werd de eindstand op 8-2 bepaald. Het Bonte Hert-Klaus Biesbroeck 2-4 (1-2) - Door het uitschakelen van Arno Zwegers werd volgens Biesbroeck- coach Jo van de Voorde de 'angel' bij de thuisclub eruitgehaald. Harry Du- rinck en Jan Fransse hadden Klaus Biesbroeck op het goede spoor (2-0) ge zet, maar vlak voor rust bracht Martin Fleurbaay de spanning (2-1) terug. De Hulsterse derby kon toen nog alle kan ten op. In de tweede helft liep Klaus Biesbroeck wederom vlot uit naar een 4-1 voorsprong door Joop Antheunis en voor de tweede keer Fransse. Een doelpunt van Arno Zwegers in de slot fase kon maar weinig meer uitrichten voor Het Bonte Hert. De nederlaag (4- 2) stond toen al vast. De Kombuis-Dallinga 4-4 (1-3) - Een zoals het zou moeten draaien", heeft voorstopper Jacky Jacobse al gecon stateerd, „maar het valt natuurlijk ook niet mee om met vijf nieuwe spe lers tot een vlot geheel te komen. Alles heeft zijn tijd nodig, óók het inpassen van zoveel nieuwe spelers". De drie ne derlagen op rij hebben Jacobse in elk geval niet van mening kunnen doen veranderen: AZW heeft een ploeg voor de top van de derde klas en dat zal dit seizoen nog blijken ook. „Het moet op een gegeven moment gaan lopen", zegt hij, „dat kan niet anders. Het is alleen te hopen dat dat morgen al het geval is, anders wordt de afstand met de bovensten wel erg groot". Voor Terneuzense Boys geldt morgen (thuis tegen Bruse Boys) in feite het zelfde als voor AZW, zij het wellicht nog in iets sterkere mate. De Terneu zense ploeg kwam in vijf wedstrijden nog maar tot twee punten en moet daarom persé van Bruse Boys (dat nog slechts één punt telt) winnen. „Zo niet", zo weet ook aanvoerder Jack Scheele, „dan bestaat de kans dat we de aansluiting met de middenmoot he lemaal verliezen en dat we weer een heel jaar degradatievoetbal zullen spe len". Opvallend is overigens de gerin ge schotvaardigheid van Bruse Boys tot nu toe: in drie wedstrijden scoorde de nummer laatst (andere jaren toch altijd goed voor een hele reeks treffers) nog slechts driemaal. In vijf wedstrij den werd de defensie bovendien al 16 maal gepasseerd. Bij Terneuzense Boys is morgen het meespelen van Jaap Romeijnsen en Ronals Gort on zeker, de één vanwege een blessure, de ander vanwege zijn uitsluiting in de bekerwedstrijd tegen GPC. er zeker bij, maar Vandereijcken kent toch wel zorgen voor die wedstrijd. De Israëliër Levin is niet beschikbaar om dat hij met het nationale elftal van zijn land moet spelen tegen Columbia. Ver der misten Verbruggen, Janssens en Augustine de eerste trainingen van de ze week wegens lichte blessures. De stand is, na acht wedstrijden, nu als volgt. In de vierde klas van het zaterdagvoet bal moet Zaamslag morgen op bezoek bij Wemeldinge, dat met drie punten uit vijf wedstrijden nog geen potten heeft kunnen breken. Daar, in Wemel dinge, moet blijken of Zaamslag de 2-1 nederlaag op eigen veld tegen NOAD'67 te boven is. Het programma: Eerste klas: Spakenburg - Hoek Derde klas: AZVV - WHS en Terneuznse Boys - Bruse Boys Vierde klas: Wemeldinge - Zaamslag. Advertentie Informeer vrijblijvend jaar vertrouwd vakmanschap net eve 75 jaar vertrouwd vakmanschap net even anders! Fred van Eedenstraat 1 TERNEUZEN Tel. 01150-13456 Hof te Zandeplem 17 KLOOSTERZANDE Tel 01148- 1412 Jp Guus Barhorst gaat aktie voeren om een tandem te financieren. BIERVLIET - Wielerwedstrijden voor visueel-gehandicapten blij ven vooralsnog beperkt tot enkele landen, zoals Nederland, België, West-Duitsland, Zwitserland en Frankrijk. Met name in de Oosteu- ropese landen is deze tak van de wielersport nog bijna onbekend. Guus Barhorst uit Biervliet wil daar wat aan doen. De Zeeuws- Vlaamse amateur gaat een actie op touw zetten voor de aanschaf van een tandem voor de Poolse visueel- gehandicapte Ryszard Kozüch. In Polen zijn wedstrijden voor visu- eel-genhandic ipten totaal onbe kend. Guus Barhorst is zelf sinds enkele jaren deelnemer aan de wielerwed strijden voor visueel-gehandicap ten. Eerst reed de Biervlietenaar zijn wedstrijden samen met streek genoot Arnold Polderman. Dat tweetal behaalde verschillende gro te successen. Zij wonnen bijvoor beeld de Ronde van Frankrijk op de tandem. Zelfs ondernamen zij een poging om het werelduurrecord op de tandem op hun naam te zetten. Deze poging, in Rotterdam, liep ech ter destijds falikant mis. Later ging het duo uit elkaar, maar beiden ble ven actief. Guus Barhorst zelf gaat naar veel wedstrijden toe en vindt altijd wel een koppelgenoot. Zo was hij dit jaar deelnemer aan de Ronde van België voor visueel-gehandicapten (die overigens gewonnen werd door het duo Arnold Polderman en Hen- nie Rovers). In die etappewedstrijd leerde Guus Barhorst de Pool Rys zard Kozüch kennen. „Door de organisatoren van deze Ronde waren uitnodigingen ver stuurd naar de meeste nationale or ganisaties van visueel-gehandicap- te sporters. Dus ook naar Polen; Ko züch was daar de enige, die er warm voor te krijgen was. Samen met een tri-atleet heeft hij toen op een toer- tandem getraind. Met die gebrekki ge voorbereiding heeft hij toen deel genomen aan de Ronde van België", aldus Guus Barhorst. Uit de contacten, die Barhorst met de Pool (die overigens vloeiend Ne derlands spreekt; jaren geleden is hij in een Nederlands blindeninsti tuut opgenomen geweest en heeft hij verschillende diploma's behaald) bleek dat hij best belangstelling bleek te hebben voor de wielerwed strijden voor deze gehandicapten. Kozüch was in zijn land een behoor lijk atleet (op de Paralympics be haalde hij diverse medailles), die wel eens wat anders wilde. „Ik heb hem toen voor een vakantie uitge nodigd. Tijdens zijn verblijf hier hebben we toen regelmatige ge traind en bleek Kozüch toch over kwaliteiten te beschikken. „Bovendien wil Ryszard in de toe komst meer aan wedstrijden deelne men. Maar daar waren twee grote problemen. Het eerste is dat er in Polen geen wedstrijden zijn en het tweede, misschien wel het belang rijkste, de financiën ontbreken om een tandem aan te schaffen. Voor Poolse begrippen heeft hij wel een goed inkomen (Kozüch is fysiothe rapeut in een ziekenhuis, red.), maar dat geld heeft in het Westen geen waarde", vertelt Barhorst. Voor de wielrenner uit Biervliet was dat aanleiding om door middel van een actie te trachten een racetan dem voor Ryszard Kozüch aan te schaffen, zodat hij aan wedstrijden deel kan nemen. „Hij wil bijvoor beeld dolgraag volgend jaar ook weer deel nemen aan de Ronde van België en daarnaast wil hij tussen door ook nog enkele malen naar hier komen om aan gewone wedstrijden deel te nemen", weet Barhorst van de Pool,'die overigens voige week weer terug naar zijn vaderland is ge trokken. Barhorst wil zijn actie voeren via bedrijven en wielercomité's. Deze week zal hij een groot aantal bedrij ven en comité's aanschrijven, „Ik heb al met een aantal bedrijven on derhandeld. Dat heeft er toe geleid, dat ik bijvoorbeeld het kader tegen kostprijs krijg. Dat scheelt toch ook al een belangrijk deel", aldus Bar horst, die zelf denkt zo'n 3000 gul den nodig te hebben om de tandem voor de Poolse visueel-gehandicap- te compleet te krijgen. De wieier- en supportersclub Koe wacht, die een paar weken geleden een wedstrijd voor visueel-gehan dicapten organiseerde, deed als eerste een duit in het zakje. Guus Barhorst hoopt dat er velen zullen volgen. weekeinde: Zaterdag (20.00 uur): KV Mechelen-Racing Mechelen; AA Gent-Antwerp; Club Brug- ge-Club Luik; Lierse-Beveren; Beerschot- Cercle Brugge; Standard Luik-Anderlecht; Charleroi-Sint Truiden. Zondag (15.00 uur): Germinal Ekeren-Ware- gem; KV Kortrijk-Lokeren. doelpuntrijke wedstrijd kreeg een te rechte eindstand. Toch had Dallinga na een snelle 3-0 voorsprong via Berry Dallinga (2) en Bennie van Leeuwe lan ge tijd de beste papieren. Het tegen doelpunt van Peter Cambeen nog voor de rust was voor de thuisclub zeker van belang. De situatie bleek niet ho peloos en dankzij een betere tweede helft kwam De Kombuis door twee keer Job Zwegers langszij (3-3). Vervol gens strafte Bennie van Leeuwen een foutje af (3-4), maar even later kon Sjef Pouwels de stand verdiend gelijk (4-4) trekken. De stand in de regio hoofdklas: 1. Van Wes ten 3-6 (20-9); 2. Instruad 4-6 (15-7); 3. Café Benelux 4-6 (26-19); 4. Klaus Biesbroeck 4-5 (17-13); 5. Bella Italia 4-5 (13-11); 6. De Kom buis 3-3 (16-14); 7. Het Bonte Hert 4-3 (11- 15); 8. Churchill-lions 3-2 (11-12); 9. Dallinga 4-2 (16-20); 10. Broodje BeniDe Ridder 4-2 (8-16); 11. Vervaet 4-0 (4-23). Het programma voor maandag 16 oktober: Klaus Biesbroeck-Instruad (20.30); Van Westen-De Kombuis (21.25); Churchill- lions-Broodje Ben/De Ridder 2 (20.00); Dal- linga-Het Bonte Hert (20.30); Bella Italia- Benelux (19.15). TERNEUZEN - Nog geen drie weken terug leed Axel in de derde klas van het zondagvoetbal de meest smadelij ke nederlaag van de laatste jaren, maar de 8-0 lijkt inmiddels alweer vergeten. Het herstel kwam thuis te gen VES'35 via een 0-0 gelijkspel en kreeg zondagmiddag nog meer vorm in het bekerduel met Terneuzen, dat met 5-2 gewonnen werd. „We hebben het na Clinge niet slecht gedaan", stelt trainer Jaap Lensen, als immer zonder al te veel ophef. In hoeverre van een écht herstel spra ke is zal niettemin nog moeten blijken, omdat Axel dit seizoen nog altijd op zijn eerste overwinning in competitie verband wacht. Na vijf wedstrijden deelt de ploeg tenslotte nog de laatste plaats met Steenbergen met een to taal van twee punten en zondag wacht de uitwedstrijd tegen Sluiskil, dat door Jaap Lensen toch lichtelijk ge vreesd wordt. „Ik heb Sluiskil tegen Hoek zien spelen en ik moet zeggen dat het een goeie ploeg is", zo ver klaart Lensen zijn angst voor de tegen stander van zondag. „Het viel me al leen op dat ze zoveel mensen achter de bal hielden, maar dat kan ook opzet geweest zijn. Ik hoop in elk geval dat Sluiskil tegen ons wat meer risico zal nemen dan tegen Hoek. Wellicht dat wij dan ook wat meer ruimte krijgen". Voor het duel van aanstaande zondag kan Lensen opnieuw over een voltalli ge selectie beschikken. De enige die met een lichte blessure kampt is Peter Rompa. tegen Middelburg en Hoek. Alleen, zo weet hij, „zullen we eens moeten gaan scoren, want daar mankeert het nog wel aan". Voor de wedstrijd tegen Axel is Arno Zwegers niet beschikbaar van wege een schorsing. Of Willy de Jaeger en Luc Rombout speelklaar zijn is nog even afwachten. trekken",denkt hij. HVV kent voor de wedstrijd van zondag weinig Iplessure- problemen. Carlo Blommaert, Paul Seghers en Jean-Claude Everaert wa ren deze week in elk geval weer fit ge noeg om aan de trainingen deel te ne men. zegt Van Puijvelde, „want voor Clinge is vier punten uit vijf wedstrijden veel te weinig. We horen tenslotte in de top thuis". Tegen Steenbergen mist Geor ge de Block alleen Boudewijn van Craenenbroeck vanwege een gebro ken middenhandsbeentje, de rest is beschikbaar. Het op de derde plaats staande HVV'24 staat dit weekeinde de uit wedstrijd tegen RSV uit Rucphen te wachten. Een onbekende tegenstan der, dat RSV, dat vorig jaar nog vier de klasser was en waarvan bijvoor- beèld Marlon van de Goes, HVV's linksachter, niet meer weet dan „dat ze een stugge verdediging hebben". Van der Goes veronderstelt deson danks op basis van de resultaten die RSV tot nu toe boekte dat HW zon dag opnieuw van eigen kracht zal uit gaan. „Een half uurtje de kat uit de boom kijken en daarna conclusies Clinge komt aanstaande zondag op ei gen veld in actie tegen het samen met Axel op de laatste plaats staande Steenbergen en heeft dus een redelijke kans om meer afstand te nemen. Maar dat het de laatste weken niet goed gaat met Clinge is duidelijk. Na de im ponerende 8-0 overwinning op Axel verloor de ploeg van George de Block eerst van Moerse Boys met 2-1 en ver volgens (voor de Opel-cup) van Honte- nisse met 2-0. „Een schandalige neder laag", vindt middenvelder met name de 2-0 tegen Hontenisse nog altijd. „Ik verwacht, hoop en reken er ook op, dat we zondag weer de goeie weg inslaan", Voor Sluiskil is de derby tegen Axel in zoverre belangrijk dat de aansluiting met de sub-top op het spel staat. De ploeg van Cor van de Velde speelde al vijfmaal op rij gelijk en kijkt zodoende inmiddels tegen een achterstand aan van vier punten op Middelburg en Roosendaal. Niettemin meent Van de Velde dat Sluiskil op weg naar de bo venste plaatsen is. „We komen er aan", zegt hij, verwijzend naar de resultaten Jaap Lensen rekent op een goede prestatie van Axel in de uitwedstrijd tegen Sluiskil. In de vierde klas van het zondagvoet bal is Lewedorpse Boys na vijf wed strijden nog altijd lijstaanvoerder, maar IJzendijke en Vogelwaarde vol gen (min of meer verrassend) op een achterstand van niet meer dan twee punten. Of dat zondag nog het geval zal zijn valt echter te bezien, omdat zo wel voor de een als voor de ander geen al te gemakkelijke uitwedstrijd op het programma staat. Zo moet Vogelwaar de op bezoek bij Patrijzen, dat de vier de plaats inneemt met een totaal van zes punten en dat als een van de be langrijkste kandidaten voor de eerste plaats geldt. En voor IJzendijke houdt de zesde speeldag Walcheren-uit in, hetzelfde Walcheren dat al vijfmaal ge lijkspeelde en het merkwaardige doel saldo van 1-1 achter zijn naam heeft. Breskens - met vijf uit vijf voorlopig middenmoter - krijgt op eigen veld met Luctor '88 te maken en Koewacht moet voor eigen publiek de punten zien binnen te halen tegen koploper Lewedorpse Boys. Steen tenslotte hoopt tegen ODIO (uit) zijn totaal van drie punten op te schroeven naar vijf en Hoofdplaat kan uit tegen Jong Ambon twee punten af stand van de laatste plaats nemen. Het programma: Derde klas: Sluiskil - Axel, Clinge - Steen bergen en RSV - HVV'24 Vierde klas: Jong Ambon - Hoofdplaat, Koewacht - Lewedorpse Boys, Breskens - Luctor '88, ODIO - Steen, Walcheren - IJzen dijke en Patrijzen - Vogelwaarde. Eerste klas afdeling: Zeelandia - Hontenis se, Robur - Aardenburg, Domburg - Philip pine. Oostburg - Com Boys, Terneuzen - Zeeland Sport en Biervliet - Hansweertse Boys.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 33