PZC Animo voor huizen wijk Sint Albert neemt toe B en w van Oostburg gematigd optimistisch over begroting 1990 Koninklijke onderscheiding voor verpleegster Hulst Klachten inwoners Houtenkwartier in Hulst over verkeer Voortbestaan zwembad in Koewacht twijfelachtig Raad Sluis bespreekt centrale kinderopvang SCHOL BOBBE MODE BETTY BARCLAY streek Cursus Vrouw en Werk Hulst Waterschap De Drie Ambachten 14 WONINGBOUWVERENIGING SAS VAN GENT: Clubkampioenschap tennis in Clinge INWONERTAL STABILISEERT ZICH Promotieplan MEVROUW VERDURMEN KREEG ZILVER HUIZEN STAAN TE TRILLEN AANPASSING AAN EISEN KOSTBAAR Geen moeite Voorlichting paranormale genezers IN WEST-ZEEUWSCH-VLAANDEREN NIEUWBOUW VERBOUW ONDERHOUD BETONWERK DINSDAG 26 SEPTEMBER 1989 CLINGE SAS VAN GENT AANNEMERSBEDRIJF SAS VAN GENT Er is geen enkele reden voor de onrust in de wijk Sint Albert in Sas van Gent. Volgens F. Luime, hoofd technische dienst van CLINGE De tennisvereniging Game'78 uit Clinge hield de finale wedstrijden van het clubkampioen- schap. In de finale van de categorie boven 35 jaar kwam Robert Vermeulen uit te gen Piet van Damme. Met 6-3 en 6-4 wist Vermeulen de meerdere te blij ven. Bij het dames-enkelspel, een strijd tussen Gaby Bauwens en Mar- got Vermeulen, ging de overwinning naar Gaby Bauwens. Haar veel jonge re opponent moest met een 6-3 en 6-1 nederlaag genoegen nemen. Bij het he- rendubbel ging de overwinning naar Leo van Hoye en Pascal Delforge. Zij versloegen met 6-0 .en 6-1 het koppel Fans Strooband en Robert Vermeu len. Het damesdubbel ging naar het duo Vera van Damme en Greet Haayens. Zij versloegen moeder en dochter Christian en Natasja Haak met 6-3 en 7-6. De mixed-dubbel was een strijd tussen Gaby Bauwens en Robert Vermeulen en broer en zus Tanja en Pascal Delforge. De overwin ning, tweemaal 6-3, ging naar Tanja en Pascal Delforge. In de finale heren-enkel ging de strijd tussen Robert Vermeulen en de 22-ja- rige Pascal Delforge. De zege ging naar Robert Vermeulen. de woningbouwvereniging Sas van Gent-Vooruit, bestaat er steeds meer belangstelling voor de woningen in de wijk. Daarom ook maakt hij zich geen zorgen over de klachten van de bewoners, die de situatie in Sint Al- bert een doom in het oog is. „De afge lopen weken hebben we vijfentwintig van de honderd leegstaande wonin gen van onze bouwvereniging ver huurd. En achttien daarvan zijn de kleine vlako-woningen in Sint Al- bert". Hoe die plotselinge toegenomen be langstelling voor de huurwoningen is ontstaan, is volgens Luime niet hele maal duidelijk aan te geven. Maar on der mensen die een huis in de wijk Sint Albert hebben gehuurd, bevinden zich veel werknemers van de fabrieken in Sas van Gent. Die tendens zal zich vol gens hem in de toekomst doorzetten, doordat voor de gesloten fabrieken nieuwe in de plaats zullen komen. Lui me: „Die ontwikkeling zit er duidelijk in. Een bedrijf als Eca-Autobekleding zal toch veel mensen naar Sas van Gent trekken. En die zullen toch in een huurwoning in de wijk Sint Albert te recht moeten komen, want in de kom van Sas van Gent zijn nauwelijks wo ningen beschikbaar". In het licht van die verwachte groei van het aantal huurders, is het volgens het hoofd van technische dienst onzin nig om het gros van de Vlako-wonin gen in het achterste deel van de Bene- luxstraat te slopen. Enkele weken ge leden hadden de bewoners van de Be- OOSTBURG B en w van Oostburg zien de, financiële, toekomst van de gemeente met gematigd optimisme tegemoet. De neergaande lijn van de jaren '83 tot en met '87 lijkt vorig jaar een halt te zijn toegeroepen. Maar re den tot echte feestvreugde is er nog niet. „Een voorzichtig financieel be leid blijft geboden. Mede door de de missionaire status van de regering be staan er tal van onzekerheden op het gebied van de rijksuitkeringen", waarschuwt het college in haar aan biedingsbriefbij de gemeentelijke be groting voor volgend jaar. De afgelopen jaren zorgden hoge rijks kortingen, een relatief hoog uitgaven patroon en een te expansief investe ringsbeleid voor een teruggang in de reserves van de gemeentekas. De ko mende jaren vragen enkele projecten wederom grote uitgaven. De privatise ring van de zwembaden in Breskens en IJzendijke; de reconstructie van het Oostburgse centrum; de reorganisatie en automatisering van de gemeentelij ke diensten en de aanleg van een droogdok in Breskens vergen samen miljoenen uit de gemeentelijke kas. Toch zien b en w kans om een aantal jaarlijks terugkerende lasten van het urgentieschema over te hevelen naar de gewone dienst. Uitgaven voor on derhoud van wegen, vervanging van lichtmasten en de eigen bijdrage voor stads- en dorpsvernieuwing zullen daardoor in de toekomst niet voor ex tra (rente)lasten zorgen. Daarnaast is ook een kwart miljoen als 'conjunc tuurreserve' in de begroting voor vol gend jaar opgenomen. Met dit bedrag hoopt het college eventuele rijkskor tingen op uitkeringen te kunnen op vangen. Ook niet precies te voorziene kosten van de reorganisatie van het gemeentelijk apparaat (eerdere vut- leeftijd, herplaatsing, huisvesting) moet van dit geld worden betaald. Een hogere algemene uitkering uit het gemeentefonds, een hogere opbrengst aan gemeentelijke belastingen en la gere salariskosten van het gemeente- personeel moeten deze maatregelen mogelijk maken, becijfert het college. Wat de uitkering uit het gemeente fonds betreft, maakt het college zich zorgen over het afnemen van het aan tal inwoners. Mocht dat onder het aan tal van 18.000 uitkomen dan ontvangt Oostburg een stuk minder van het Rijk. Volgens wethouder J. de Vries hoeft de gemeente daar nog niet echt bang voor te zijn. „Vorige maand kwa men er meer mensen naar Oostburg dan er vertrokken. Ik heb het idee dat het weer wat aantrekt. In elk geval ge loof ik niet dat we zo bang hoeven te zijn om onder die 18.000 uit te komen." Overigens zijn b en w druk bezig om een promotieplan op poten te zetten om nieuwe inwoners te lokken. Daar naast ziet het college uit naar een nieuwe wijze van rijksfinanciering. „Binnen tien jaar wordt voor de alge mene uitkering het zwaartepunt ver legd van het aantal inwoners naar de bebouwingsmaatstaven, hetgeen sterk in het voordeel van Oostburg is", aldus de begrotingstekst. Veel, nieuwe, leuke dingen hebben b en w de bevolking niet te bieden. De grote proj ecten zijn maanden tot j aren geleden al aangeboden. Voor de ont wikkeling van bijvoorbeeld de Vosse- kaai is in de meerjarenraming nog geen geld opgenomen vanwege het ontbreken van concrete plannen. De vervuiling van het Crusonterrein in Breskens blijkt ernstiger te zijn dan eerst gedacht. De grondwatersanering neemt nog vijf tot twintig jaar in be slag (voor resp. het ondiepe en diepe grondwater) en zal blijven drukken op de Oostburgse begroting. Op het strand komen wel enige voor zieningen waar al jaren door onder meer horeca-mensen en campingbe heerders om wordt gevraagd. Zo zal er volgend jaar een aantal douches op het strand komen en wordt een aantal duinpaden verbeterd. Eén van de vijf reddingsvlets is aan vervanging toe en de strandpost Cadzand-Bad wordt mogelijk verplaatst. Door de Delta werkzaamheden aan de duinen is de post nu wat moeilijker te bereiken. neluxstraat in een brief aan het college aangedrongen op een dergelijke maat regel. Volgens Luime kunnen de bewoners van de Beneluxstraat gerust zijn. Hij wijst op de 24 vlako-woningen die te gen de vlakte gaan. „Dat betekent dat alles veel aantrekkelijker wordt. Ook voor de inwoners van de zijstraten van de Beneluxstraat. Die kijken nu op een berging. Als er straks veel meer ruimte komt en ook meer groenvoozieningen aangelegd worden niet meer". Ook de renovatie van de huizen vordert, zo vertelt hij, vordert gestaag. „We heb ben nu 69 van de honderd vlako-wo ningen gerenoveerd. De volgende maand beginnen we met de nummers 34 tot 44 in de Beneluxstraat. Die krij gen dan ook een nieuw aanrechtblok, volledige dubbele beglazing en de voor- en achtergevel wordt ingepakt in kunststof'. Ook de verwaarloosde tuintjes in de straten, die grote erger nis wekten bij de bewoners, zullen aan gepakt worden. Momenteel heeft de bouwvereniging een offerte aange vraagd van een groenvoorzieningsbe- drijf. „Als het dagelijks bestuur ak koord gaat, dat zullen zij de tuintjes helemaal opknappen. Het is duidelijk dat alles te zamen de wijk weer leef baar maakt". Het CDA had zich tijdens de raadsver gadering vorige maand aangesloten bij het standpunt van de Sint-Albert- bewoners om het grootste deel van de Vlako-woningen te slopen. Maar vol gens raadslid R. A. O. M. Bruggeman zal het CDA niet direct haar stand punt wijzigen, nu er meer huurwonin gen betrokken worden. „Ik moet eerst de achtergronden van deze cijfers kennen. Voor mij zijn die cijfers to taal nieuw. Ik zou het verrassend vin den. Maar ik wil ze eerst verifiëren". Dat de leegstand zal wijken omdat fa brieken zich in Sas van Gent vestigen, gelooft hij niet. „Op het moment staan in heel Sas van Gent tweehonderd wo ningen leeg. Daar zullen dan zeshon derd mensen in komen wonen, als je een gemiddelde neemt van drie men sen per woning. Ik vrees dat de bevol kingsaanwas de komende jaren niet zo groot zal zijn". Overigens heeft de cda-fractie vorige week gepraat met de bewoners van de Beneluxstraat. Volgens Bruggeman bleek dat de standpunten over de sloop van de leegstaande woningen dicht bij elkaar lagen. Momenteel is er een werkgroep in oprichting die de be langen van de Sint-Albertbewoners gaat behartigen. Binnenkort wordt een brief onder de bewoners van de wijk gestuurd, waarin hen gevraagd wordt of zij instemmen met de oprich ting van een dergelijk comité. Het is de bedoeling dat een ook vakbondsman, een architect en een jurist deel uit zul len maken van de werkgroep, zodat al le leden te zamen de belangen van de wijkbewoners professioneel gestalte kunnen geven. Viswedstrijd De Clingse Henge laars Vereniging en de hengelsportver eniging Geduld Overwint Alles (GOA) uit Axel komen zaterdag uit in een on derlinge strijd. In de tweede wedstrijd tussen deze verenigingen wordt ge streden om een wisselbeker. Momenteel staat GOA aan de leiding met een gemiddelde van 2246 gram te genover Clinge met £en gemiddelde van 1808 gram. Dit gemiddelde wordt berekend over de vijf best geklasseer- den van elke club uit de eerste wed strijd. In 1987 en 1988 ging de wisselbe ker naar Clinge. De wedstrijd zaterdag wordt gehouden tussen 13.30 en 16.30 uur in de Verkorting van de Zestig- voetkreek. Voor de Clingse deelne mers telt deze wedstrijd mee voor het clubkampioenschap. Ronnie de Bodt en Dannie Bertram staan op een ge deelde eerste plaats met elk zes pun ten. Omstreeks 18.00 uur wordt in zaal De Troubadour in Clinge de uitslag be kendgemaakt en de prijzen uitgereikt. Bingo De Algemene Bond van Ou deren Sas van Gent speelt donderdag bingo in het eigen gebouw aan de Paul Krügerdreef in Sas van Gent. Aan vang 14.00 uur. HULST Burgemeester mr F. A. W. Jacobs van Hulst reikte maandagoch tend in de ontmoetingsruimte van het bejaarden- annex verzorgingscen trum De Blaauwe Hoeve koninklijk eremetaal uit aan de 60-jarige me vrouw M. L. T. Verdurmen uit de Rey- naertstad. Mevrouw Verdurmen kreeg de ereme daille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, toegekend voor haar verdiensten als verpleegkundige. Burgemeester Jacobs typeerde de Hulsterse als 'een mens om trots op te zijn, een voorbeeld voor anderen'. Me vrouw Verdurmen volgde van 1949 tot 1952 een oplieding tot verpleegster in Breda. Tot 1966 was zij werkzaam in het Ignatiusziekenhuis in die stad. In datzelfde jaar keerde zij terug naar haar geboortestreek en ging werken in het toenmalige Liefdeshuis in Hulst, de voorloper van De Blaauwe Hoeve. Begin deze maand ging zij met pen sioen. De koninklijke onderscheiding werd uitgereikt tijdens een feestelijke afscheidsbijeenkomst in het verzor gingstehuis. Die bijeenkomst werd bij gewoond door personeel en bewoners van het centrum. HULST - De PTT in Hulst loopt kans de ontheffing om met vrachtwagens door de Dubbele Poort te rijden kwijt te raken. Dit naar aanleiding van klachten van inwoners van de Hul ster binnenstad, die vinden dat de PTT-wagens te hard door de nauwe straten rijden. Het gemeentebestuur van Hulst heeft Het zwembad in Koewacht wordt met sluiting bedreigd. AXEL Het college van Axel neemt binnenkort een beslissing over het voortbestaan van het gemeentelijk zwembad in Koewacht. Volgens bur gemeester W. J de Graaf zijn er slechts twee mogelijkheden die de toekomst van het bad bepalen: of aanpassing aan de eisen van de wet, of sluiten. Het zwembad in Koewacht moet, evenals zwembad 't Plaatje in Axel, ze ker in 1995 voldoen aan de nieuwe wet telijke eisen met betrekking tot de hy giëne. Voor het Koewachtse bad bete kent dit dat de scheuren in het bassin gedicht moeten worden. Bovendien moeten er een een pomp- en een zuive ringsinstallatie gebouwd worden. Dat laatste geldt ook voor het Axelse zwembad, dat veel jonger is dan het Koewachtse en daardoor minder aan gepast hoeft te worden. Zo hoeft het bassin van 't Plaatje alleen maar een laagje 'coating', omdat er zich geen scheuren in bevinden. De hele operatie zal voor beide baden komen op onge veer twee miljoen gulden, waarvan het de zweminrichting in Koewacht het grootste deel opslokt. Beide zwemgelegenheden staan op het wensenlijstje van het college voor de begroting voor 1990. Daarop staan voor ongeveer 10 miljoen gulden aan wensen genoteerd, zoals aanpassing van de rioleringen in de diverse kernen van Axel. Volgens De Graaf zal binnen drie a vier weken een beslissing over het Koewachtse bad worden geno men. Dan zal ook het lot van het Axel- se bad bekend zijn. „Maar die beslis sing ligt wat makkelijker. De bouw kundige toestand van dat bad is veel beter dan dat in Koewacht. Gelet op het gebruik vanuit de kern, is he.t slechts een theoretische mogelijkheid dat 't Plaatje in Axel moet sluiten. Een optimalisering van het zwembad ligt meer voor de hand". Dat zou onder meer kunnen inhouden, zo vertelt de burgemeester, dat het bad overkapt wordt. Hoewel de kleine kinderen van de zwemclub Koewacht regelmatig les krijgen in het zwembad in Koewacht, heeft de vereniging geen enkele moei te met een eventuele sluiting van het bad in de eigen plaats. Secretaris me vrouw E. de Kerf-Kind: „Gezien de si tuatie in Hulst zou voor ons een goed zwembad in Axel een uitkomst zijn. Daar moeten we 135 gulden per uur aan huur betalen. En we mogen geen lessen geven aan kinderen die het A- en B-diploma nog niet hebben". De zwemvereniging, die honderdvijf tig voornamelijk uit Koewacht afkom stige leden telt, richt zich volgens me vrouw De Kerf toch al meer op 't Plaatje in Axel. Dat bad voldoet name lijk wel aan de wedstrijdeisen. „Wat ons betreft mag het Koewachtse bad sluiten, maar dan moet er in Axel wel een overdekte zwemgelegenheid ko men. Een overdekt bad in Koewacht zou nog mooier zijn. Maar wij hebben niet de verwachting dat zoiets zal ge beuren, omdat het zwembad dan niet centraal genoeg zal liggen voor alle in woners van de gemeente Axel". HULST De organisatie van Para normale Genezers (NFPN) van het dis trict Zuidwest-Nederland houdt vrij dag 29 september een voorlichtings avond in gemeenschapscentrum Den Dullaert in Hulst. De NFPN, een orga nisatie waar zo'n 200 alternatieve ge nezers bij zijn aangesloten, hoopt met de avond een breder publiek kennis te laten maken met oude, alternatieve geneeswijzen. Volgens de NFPN kan de paranormale geneeswijze beschouwd worden als een goede aanvulling op de reguliere geneeskunde. Tijdens de voorlich tingsavond in Hulst verzorgt D. Dau- werse een lezing over paranormale ge- neesmethodieken. Daarna volgt een demonstratie. Na de puaze bestaat de gelegenheid vragen te stellen aan een forum van genezers. De bijeenkomst in Den Dullaert begint om 20.00 uur. SLUIS De gemeenteraad van Sluis spreekt zich donderdag uit over de mogelijkheid de kinderopvang cen traal te regelen in West-Zeeuwsch- Vlaanderen. Samen met Oostburg en Aardenburg zou Sluis één instelling voor kinderopvang in kunnen rich ten. Peuterspeelzalen, een kinderdag verblijf, het gastouderproject en een centraal meldpunt voor een 'oppas dienst' kunnen dan onder één paraplu worden samengebracht. De gemeenteraad van Oostburg ging vorige week al akkoord met het voor stel. Het Sluisse collegevoorstel wijkt op twee punten af van het Oostburgse. B en w, en raad, van Oostburg gaan er van uit dat een eventueel kinderdag verblijf in Oostburg wordt gevestigd. Het dagelijks bestuur van Sluis stelt de kandidatuur van het huidige onder komen van de plaatselijke Stichting Peuterspeelzaal aan de Sint Jacob- straat. De Oostburgse wethouder J. de Vries wilde zich bovendien niet vast leggen aan de eis dat de kinderopvang geheel door subsidies van de rijksover heid moet worden betaald. Een min derheidsstandpunt dat door de meer derheid van de gemeenteraad werd overgenomen. Het Sluisse college laat wel eensgezind weten dat de kinderop vang de gemeente geen extra geld mag kosten. Of de voorstellen van de West- Zeeuws-Vlaamse colleges uitgevoerd kunnen worden is, behalve van de goedkeuring van de raden, ook afhan kelijk van de Tweede Kamer. Het par lement buigt zich nog over een voor stel van het ministerie van WVC. Mocht het regeringsvoorstel geen ge nade vinden in de ogen van de volks vertegenwoordigers dan komen ook de voorstellen van de drie colleges op losse schroeven te staan. De West- Zeeuws-Vlaamse bestuurders gaan daar echter niet van uit en willen de voorbereidende werkzaamheden niet langer ophouden. De Sluisse gemeenteraad beslist don derdag onder meer over het verlenen van een krediet van twintig mille voor de aanschaf van een nieuw vrachtwa gentje voor gemeentewerken. Ook vra gen b en w de raadsleden om gemeen tesecretaris E. C. H. M. Nicolaes eervol ontslag te verlenen. De secretaris ver trekt per 1 november naar de gemeen te Rossum. De raadsvergadering wordt donderdag gehouden in de raadszaal en begint om 19.30 uur. de PTT in de Reynaertstad dan oo dringend verzocht om met gematigc snelheid door de nauwe straten van c binnenstad te rijden. Wordt hieraa geen gehoor gegeven, dan trekt het g meentebestuur de verstrekte onthe fing in. „Het Houtenkwartier, waar de klagei wonen, wordt nogal eens gebruikt a sluipweg. Daar hard rijden is onve standig en ik neem aan dat het oo niet vaak gebeurt", aldus wethoudf G. A. van de Voorde. Uit de brandbrief die de bewoners va het Houtenkwartier de gemeente j stuurd hebben blijkt wel degelijk d: het vrachtverkeer door de nauv straat raast. „Wanneer de vrachtwi gens door de straat rijden staan ons huizen te trillen, waardoor er scheure in de binnenmuren en gevels ontstaai Soms lijkt het op de aarde beeft", bi nadrukken de bewoners in het schri ven. Gevraagd wordt dan ook oi maartegelen, waardoor de verkeersii tensiteit in de nauwe straat afneem Voorgesteld wordt een rondleidin van met name het Vrachtverkeer vi Steen- en Van Waesberghestraat. In een antwoord op het schrijven ste de gemeente dat de indruk is ontstaa bij de buurtbewoners dat er hard geri den wordt, omdat het klinkerwegde wat ongelijk ligt op plaatsen. De sta is volgens het college door de verschi lende nutsbedrijven diverse kere opengehaald en weer opnieuw b( straat. B en w van Hulst zien nog ee keer opnieuw bestraten - en nu goed van het Houtenkwartier als de enig oplossing. Van de Voorde verwacli dat dit karwei volgend jaar geklaar kan worden. In 1990 worden namelij de gasleiding van de PZEM die ondf het wegdek liggen vernieuwd. Van de Voorde zei verder niet te ve wachten dat de verkeersintensiteit i de Hulster binnenstad na de kom: van AH zal toenemen. „De zeventi vrachtwagens, die de zaak wekelijk komen bevoorraden, zullen via de I volistraat de binnenstad binnenta men, laden en lossen bij de winkel e dan via de Dubbele Poort weer de sta verlaten. Dat betekent dat geen vand vrachtwagens, grote en kleine, doord binnenstad moet gaan crossen", ben: drukte de wethouder. HULST Vrouw en Werk Zeelan houdt komende winter in Het Houten kwartier 9 in Hulst een cursus 'banen en beroepenoriëntatie' voor vroi wen. De cursus is bedoeld voor vroi wen die geen betaalde baan meer heb ben en meer willen weten over ove hun mogelijkheden op de arbeids markt. De deelneemsters zoeken tijdens d cursus uit welk werk ze willen doen o welke opleiding ze willen volgen. Daas naast wordt gekeken hoe het werk o de opleiding gecombineerd kunnei worden met de huishouding. Ooi wordt informatie gegeven over de ar beidsmarkt en de opleidingsmogelijk heden. Er worden tevens enkele excui sies gehouden. De cursus wordt ven op 12 vrijdagen vanaf 27 oktober Op 6 oktober is er om 9.30 uur een in formatie-ochtend in Het Houtenkwaï tier. Sluissestraat 49 Zuidzande Telefoon 01170-3863 Mevrouw M. L. T. Verdurmen uit Hulst was zichtbaar in haar nopjes met de koninklijke onderscheiding. Het dagelijks bestuur van voornoemd water schap maakt bekend dat vanaf heden gedurende twee maanden op de griffie van het waterschap, Korte Kerkstraat 19 te Terneuzen en op de secre tarieën van de gemeenten Axel, Sas van Gent en Terneuzen ter inzage ligt: een ontwerp van wijziging van de Heffingsveror dening oppervlaktewateren waterschap De Drie Ambachten. Deze wijziging is een gevolg van een wijziging van de tabel afvalwater-coëfficiënten behorende bij het uitvoeringsbesluit verontreiniging rijkswate ren en behelst: afschaffing van een aantal zeer weinig toege paste coëfficiënten; invoering van een afzonderlijke coëfficiënt voor de categorie vier- en vijfsterrenhotels; invoering van een gewijzigde coëfficiënt voor de metaalindustrie; aanpassing van de coëfficiënt sanitair afval water op basis van mandagen; uitsplitsing in de tabel van coëfficiënten waar bij wel en waarbij geen rekening is gehouden met het zogenaamde sanitair afvalwater en in voering van een nieuwe coëfficiënt voor het af zonderlijk belasten van dit sanitair afvalwater. Een ieder is bevoegd gedurende de termijn van terinzagelegging tegen bedoeld ontwerp bezwa ren in te dienen bij de algemene vergadering van het waterschap, Korte Kerkstraat 19, postbus 1107, 4530 GC Terneuzen. Terneuzen, 26 september 1989 Het dagelijks bestuur voornoemd, F. C. Verhelst, dijkgraaf A. F. Romijn, griffier Een week lang staat onze zaak in het teken van Betty Barclay. We laten u uitvoerig kennismaken met de nieuwe najaarscollectie van dit modehuis. En wat in het algemeen kenmerkend is voor dit merk. Kortom, als u alles wilt weten over Betty Barclay, loop dan deze week bij ons binnen. Wij 1 bb lil C3 m E= Coosje Buskenstraat 149-151Vlissingen. Wij zijn voor u'de hele week geopend (op maandag alleen 's middags). Koopavond vrijdag 19.00-21.00 uur. OPMERKELIJ ™AJlure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 24