PZC Gemengde reacties op bonus voor verfraaiing Poel III Gemeente Wissekerke heeft een meevaller CNV huldigde jubilarissen Afwerking Oostrand van Goese Polder komt in zicht BOBBE MODE BETTY BARCLAY Uo streek Schietingen Waterschap De Drie Ambachten GOES: BEDRIJVEN MOETEN BOMEN PLANTEN Puinberg Geen interesse DANKZIJ RIJKSBIJDRAGE EXPLOITATIE VERLOOPT GOED GEMEENTE WISSENKERKE DINSDAG 26 SEPTEMBER 1989 14 Ds Van Steenbergen 55 jaar predikant BURGH-HAAMSTEDE 'S-GRAVENPOLDER 'S-HEER KE ARENDSKER- ZIERIKZEE KRABBENDIJKE OUD-VOSSEMEER Ds Los bevestigd in Biezelinge Kunstreis naar Kröller Miiller Shoarmazaak Goes wil vergunning voor gevelreclame Kamperland is informatiezuil VVV rijker GOES - Het extraatje dat Goes bedrij ven in Poel III toestopt wanneer ze op hun terrein bomen en struiken plan ten, roept uiteenlopende reacties op. Bij een aantal bedrijven valt de in het vooruitzicht gestelde subsidie van vijftig gulden per strekkende meter in de smaak. Ook al vinden ze Poel III niet minder aantrekkelijk dan andere Goese bedrijfsterreinen. Anderen we ten nog niet of ze geld gaan steken in een groenstrook langs hun vestiging. De subsidiemogelijkheid trekt hen niet meteen over de streep. Enkelen zien niets in het 'groenplan'. Goes heeft zelf weinig mogelijkheden Poel III op te fleuren. De bedrijfsterrei nen grenzen direct aan de straat - er is geen gemeenteplantsoentje - en in de rabatstroken liggen kabels en leidin gen (in de weg). De gemeente is afhan kelijk van de wil van ondernemers. De Goese raad trok donderdag vijftig mil le uit om bedrijven over te halen hun buitenruimte te verfraaien. Het ging niet honderd procent van harte. Som mige raadsleden hadden moeite de aanleg van tuinen bij bedrijven mee te bekostigen. De raadsmeerderheid BIEZELINGE - Ds J. P. van Steen bergen, hervormd emeritus predi kant te Leusden en oud-predikant in Biezelinge, is zaterdag 55 jaar predi kant. Jan Pieter van Steenbergen werd 18 maart 1909 in 's-Gravenhage geboren. Hij bezocht het gymnasium in zijn ge boorteplaats en studeerde aan de rijksuniversiteit van Leiden. Zijn doc toraal examen legde hij af in Utrecht. Op 30 september 1934 deed hij intrede in de gemeente van Biezelinge. Van daar vertrok hij in 1946 naar Heerlen. Van 6 februari 1949 tot aan zijn emeri taat in 1974, was hij predikant in Apel doorn. Daarna is hij nog werkzaam ge weest als bijstand in het pastoraat te Etten-Ulft. Ds Van Steenbergen publi ceerde in diverse kerkbladen waaron der 'Hervormd Nederland'. Van zijn hand verschenen voorts enige boeken waaronder 'Het humanisme, een uit daging voor de Kerk' (1958). ging toch akkoord.1" Alleen de PPR/ PSP wenste er geen gemeenschaps geld aan te spenderen. Het bedrijfsle ven moet op dit gebied haar eigen boontjes doppen, vindt de eenmans fractie. De meeste aan Poel III gelegen bedrij ven zijn niet ontevreden over het ui terlijk van het terrein. Alleen de puin berg op een onbebouwde kavel aan de binnenring is een steen des aanstoots. „Dat puin, dat lijkt nergens op. Voor de rest ziet Poel III er best aardig uit", zegt directeur H. Th. Gelok van Auto schade Baarends. „Als ik de D. Dron- kersweg en J. Weijermanweg verge lijk met de Verrijn Stuartweg op Poel I, slaan de eerste twee nog zo'n gek fi guur niet. Een paar boompjes zou wel leuk zijn". De duit die de raad Goes in het ondernemerszakje wenst te doen, noemt Gelok een aardig gebaar. Hij zou beslist van de subsidiemogelijk heid gebruik maken, ware het niet dat al drie zelfbekostigde bloembakken voor de deur staan. „Meer plaats heb ik niet", aldus Gelok. Het aangrenzende Verfverkoop Zee land bv gaat flink uitbreiden. Direc teur J. F. J. Baarends: „Een bijdrage in de beplanting ervaren wij als zeer posi tief. We willen ons bedrijf toch een beetje leuk aankleden". Een ander ge luid is te horen bij aannemingsbedrijf De Bruijne Van Riet. „Weggegooid geld", reageert A. de Bruijne kordaat. „Op mijn bedrijf is daar geen enkele mogelijkheid voor. Bovendien zijn het bijna allemaal werkplaatsen op Poel III, afgezien van de garagebedrijven, die er hun showroom hebben". De Bruijne snapt niet dat Goes hier geld aan uitgeeft. „D'r komt geen hond op Poel III. Laten ze dat geld aan Biafra schenken". Een soortgelijk verhaal bij automate- rialenbedrijf Econtrend. Tot drie maal toe hebben vandalen daar grote bloembakken leeggeplunderd. „Ik heb geen interesse meer. Steeds op nieuw die bakken vullen kost wel geen duizenden guldens, maar ik heb langzamerhand mijn zakken er van vol. Voorlopig doe ik niets aan het Seniorendag Het Scheldelood- senkoor uit Vissingen treedt zaterdag 7 oktober op tijdens de seniorendag in dorpshus De Schutse in Burgh-Haam- stede. Ad Leij dekkers draagt Zeeuwse liedjes en verhalen voor en Delta Sport geeft een demonstratie turnen. De zaal is 's middags vanaf 13.00 uur open. 's Morgens zijn er sjoelwedstrijden, van 9.30 tot 12.00 uur. NCVB De afdeling 's-Gravenpol- der van de Nederlandse Christen Vrou wen Bond (NCVB) houdt donderdag vanaf 20.00 uur een bijeenkomst in het plaatselijke dorpshuis. Mevrouw T. H. van der Meiden-Coolsma uit Breda houdt een lezing over het onderwerp 'handschrift en karakter' (grafologie). WISSENKERKE - De gemeente Wis sekerke heeft een meevaller van 91.000 gulden. Burgemeester P. Wisse maakte dat maandag tijdens de raadsvergadering bekend. De meeste gemeenten kijken met angst en beven uit naar ministeriële circulaires, om dat die dikwijls kortingen op de rijks bijdrage beloven. De zogeheten sep tembercirculaire pakt voor Wissen- kerke gunstig uit: 91 mille extra, ver oorzaakt door een andere berekening van de uitkering uit het gemeente fonds. De pot voor onvoorziene uitga ven groeit hierdoor tot bijna 173.000 gulden. De nieuwe verenigingen in Geersdijk krij gen na lang touwtrekken in de raad samen toch 1750 gulden startsubsidie. In de juni- en augustusvergadering staakten de stemmen hierover. Maan dag werd de knoop doorgehakt. De raad nam het voorstel aan met vijf stemmen voor en vier tegen. Het CDA verzette zich evenals vorige keren te gen de startsubsidies. De PvdA, WD, Gemeentebelang en wethouder J. A. W. Wisse (cda) besloten de prille tafel tennisvereniging, de biljartvereniging en de gym- en aerobicvereniging in het zadel te helpen. Wethouder J. H. Uijl (pvda) en P. van der Maas (sgp) waren afwezig. De raad stelde in augustus al 13,5 mille beschikbaar voor dë aan schaf van materialen, die een plaatsje krijgen in het plaatselijke Drenthe- huis. De peuterspeelzalen in Kamperland en Wissenkerke kunnen rekenen op extra subsidie. Dat voorstel passeerde zonder problemen de raad. Peuterleut in Wissenkerke krijgt 1800 gulden aan vullende subsidie, waarmee de peuter speelzaal drie in plaats van twee mor gens open kan. De Kamperlandse Peut ontvangt ruim 1100 gulden extra subsidie. Door haar intrek in een lo kaal van de voormalige kleuterschool, komen nu kosten van gas, water, elec- tra en telefoon voor rekening van de peuterspeelzaal. Daardoor stijgt het berekende tekort. Vrouw en geloof De werkgroep Vrouw en geloof Schouwen-Duiveland houdt woensdag 25 oktober een bij eenkomst over de relatie tussen gods dienst en incest. Spreekster is Jenny Schneider-van Egten, medewerkster van het werkverband godsdienst en in cest in Utrecht. De jubilarissen van de afdeling GoeslBorssele van het CNV, vlnr S. Jorritsma(40 jaar)D. C. Vreigever (25 jaar), L. P. van der Maas (25 jaar), D. J. P. Castel (25 jaar), C. Ruster (40 jaar) en 1. J. van de Sande (25 jaar). GOES - Een aantal leden van de af deling Goes/Borssele van de indus trie- en voedingsbond CNV heeft dit jaar het 60-, 50-, 40- of 25-jarig lid maatschap bereikt. Hoofdbestuur der W. van de Jagt huldigde maan dagavond tijdens de ledenvergade ring in de Prins van Oranje in Goes de jubilarissen. J. de Kok uit Nieuwdorp, die zestig jaar lid is van de bond, P. Molhoek uit 's-Heer Arendskerke en J. Tazelaar uit Goes, beiden vijftig jaar lid, waren niet aanwezig. Dat was wel het ge val met C. Ruster uit Borssele en S. Jorritsma uit Goes, die veertig jaar bij het CNV aangesloten zijn. De in Leeuwarden geboren Jorrits ma vervult al 21 jaar een bestuurs functie bij de bond, waarvan de eer ste zeven jaar in Gelderland en de afgelopen veertien in Zeeland. Ver der zijn vijf leden het CNV 25 jaar trouw gebleven: D. C. Vreigever, I. J. van de Sande, L. P. van der Maas, D. J. P. Castel en A. A. Meeuwsem, al len uit Goes. In zijn toespraak benadrukte Van de Jagt hoe belangrijk dit lange lid maatschap is: „De laatste 25 jaar is het aantal leden alleen maar omlaag gegaan. Dat is nog maar pas veran derd. Dit jaar hebben we er netto 1000 leden bijgekregen. We werven leden genoeg maar we verliezen er steeds te veel". Het CNV moet zich volgens hem aanpassen aan de tijd. Leden willen adequaat geholpen worden. Van de Jagt is dan ook blij dat nog voor Kerstmis alle districts kantoren een medewerker krijgen die steeds bereikbaar is. De leden kozen tijdens de bijeen komst ook een nieuwe afdelings voorzitter. D. Katsman uit Wol- phaartsdijk trad af vanwege zijn leeftijd. Hij heeft sinds 1946 be stuursfuncties bij het CNV vervuld. Zijn opvolger is T. van de Guchte uit Lewedorp. Van de Guchte is 27 jaar lid, waarvan één in het bestuur. im groen", verklaart eigenaar L. Bo- gaars. Bij Mazda-garage Rijk, rondom stevig in de bloemen, struiken en planten, is geen woordvoerder beschikbaar. De telefoniste kan zich niet voorstellen dat nog meer wordt aangeplant. De buitenruimte van buurman Tramper, Mitsubishi-dealer, oogt daarentegen kaal. Het autobedrijf is pas verhuisd van Poel I naar III. Mededirecteur N. Tramper is niet van de subsidiemoge lijkheden op de hoogte. „Of we het een beetje gaan aankleden en dan van het Goese aanbod gebruik maken, weet ik nog niet. Het overvalt me een beetje". Tramper is wel van mening dat het ui terlijk van Poel III verbeteren kan. Hij stoort zich vooral aan de berg puin op het aangrenzende open stuk. Het bedrijfsterrein Poel III in Goes. Collecte De collecte ten bate van de kankerbestrijding heeft in 's-Heer Arendskerke 1096,05 opgebracht. NCVB De afdeling Krabbendijke van de Nederlandse Christen Vrouwen Bond (NCVB) houdt morgen, woens dag, de maandelijkse bijeenkomst in het hervormd centrum De Rancke. Mevrouw Cornet uit Goes spreekt over 'vrouw en geloof. De aanvang is om 19.45 uur. Taptoe De Oude-Vossemeerse muziekvereniging houdt zaterdag op het plein voor het plaatselijke dorps huis de jaarlijkse taptoe. De aanvang is om 19.30 uur. Viswedstrijd Leden van hengel sportvereniging 't Scharretje hebben zaterdag voor de zevende clubwed strijd gevist aan de Van Haaftenpol- der. Er deden 25 vissers mee. De wed strijd leverde geen verschuivingen op in het klassement. De vangst viel met bij elkaar 8 kilo tegen. Winnaar werd Jan Geerts met 1715 punten. Dochter Ellen Geerts werd eerste bij de jeugd. De uitslag: 1 Jan Geerts, 1715 punten; 2 Ad Steijns, 1605; 3 mevrouw Lindhout, 1005; 4 Comé Boogaart, 740; 4 Arjan Rijnberg, 560; 6 Cees Burgers, 520; 7 Theo Rijnberg, 450; 8 Sjaak Lindhout, 410; 9 mevrouw Rijnberg, 265; 10 Jan Verhees, 245. GOES - De Oostrand van de Goese Polder krijgt een fraaier aanzien. Bur gemeester en wethouders willen ruim twee ton besteden aan de aankleding van deze nieuwbouwwijk. Dit geld past binnen een sluitende exploitatie begroting. De verkoop van grond ver loopt zo goed dat de gemeente aan vankelijk geraamde verliezen kon wegwerken. Nu de Oostrand aardig vol begint te ra ken, is het tijd de woonwijk af te werken. Het gaat om het zuidelijk deel van de buurt: het gebied langs de Edenlaan en het terrein dat omsloten is door de Indira Gandhilaan. De in richting van het wijkje valt in verschei dene delen uiteen. Allereerst de aanleg van groen in de In- dira Gandhilaan, waardoor een woon- BIEZELINGE - Ds M. A. Los uit Utrecht is zondag bevestigd als predi kant van de hervormde gemeente Bie- zelinge-Eversdijk. Als bevestiger trad haar mentor ds J. de Geus uit Utrecht op. De preek was uit Deutero- nomium 30, vers 11-20. Na afloop van de dienst sprak de scri ba van de kerkeraad, mevrouw C. Oe- le-Van de Velde, namens de gemeente woorden van welkom, waarna in de consitatorie gelegenheid was kennis te maken met de nieuwe predikant. OOSTBURG - De Stichting Toon beeld en het Centrum voor Kunstzin nige Vorming West-Zeeuwsch-Vlaan- deren houden zaterdag 30 september een kunstreis naar het Kröller-Müller museum in Otterloo. Vanuit twee plaatsen wordt met de bus vertrokken naar het museum: ge bouw Den Hoekzak in Oostburg (7.00 uur) en het gemeentehuis in Terneu- zen (7.30 uur). Op woensdag 27 september al wordt vanaf 19.30 uur in gebouw Den Hoek zak in Oostburg een lezing gehouden over het museum voor beeldende kun sten in Otterloo. Ernest Joachim laat aan de hand van dia's zien wat er zoal aan kunst in het museum te zien zal zijn. erf ontstaat. In de bocht van de Eden- laan komt een plantsoen. De aanwezi ge speelvoorziening bij de woningen Indira Gandhilaan 70 t/m 60 krijgt een fikse opknapbeurt. De groenaanleg langs de waterpartij in dit plangedeel te nadert zijn voltooiing. Er komt een fiets-/voetpad van de Indira Gandhi laan naar het sportveldencomplex Het Schenge. Ten slotte komt er een derge lijk pad ter ontsluiting van het volks tuincomplex aan de overzijde van de waterpartij. De kosten komen op 216.450 gulden. Eerder was uitgegaan van 167.460 gul den. De stijging is veroorzaakt door de GOES - G. M. A. R. Elian, sinds januari eigenaar van een shoarmazaak aan de Lombardstraat in Goes, zegt er niets van te begrijpen. Hij kreeg geen ver gunning voor het door hemzelf in geel met witte letters geschilderde recla mebord aan de gevel van zijn pand. Het is volgens de gemeente te modern en daarom niet passend. De Commissie voor ruimtelijke orde ning, volkshuisvesting, openbare werken en verkeer behandelt woens dag om 19.00 uur een bezwaarschrift van de eigenaar van de Grillroom Je rusalem. Elian heeft het houten bord, verlicht door twee spots van ieder hon derd watt, opgehangen zonder daar voor eerst vergunning aan te vragen. Zijn latere verzoek is door de gemeen te afgewezen. Elian bestrijdt het argument van de gemeente dat het bord te modem zou zijn. De kleur en het lettertype passen volgens hem juist bij de gevel. Ook het argument dat het langwerpige bord af breuk zou doen aan de vorm van de trapgevel noemt hij onzin. Verder voert hij aan dat zijn reclame lijkt op die van zijn buurman boek- en han delsdrukkerij De Lange. Als de gemeente blijft weigeren-een vergunning te verstrekken, wil Elian weten wat voor bord wel toegestaan is. „Een zaak moet toch reclame maken". Op het advies slechts gebruik te ma ken van ruitreclame wil hij niet in gaan. „Dat valt nauwelijks op". inrichting van de Indira Gandhilaan als woonerf en de aanleg van de voet-/ fietspaden in het plan. Bovendien komt er een afrastering langs het braakliggend terrein. Burgemeester en wethouders vragen de commissie ruimtelijke ordening in te stemmen met dit plan. Zij vergadert hierover op 27 september vanaf 19.30 uur in het stadhuis. De gronduitgifte in de Oostrand van de Goese Polder kwam in het begin maar moeizaam op gang. In de tweede helft liep het evenwel goed en sinds dien is de vaart erin gebleven. De ver wachting is dat in 1990 de laatste zes kavels voor woningen de deur uit gaan. In totaal is er dan voor 4.236.982,50 gulden aan grond ver kocht. De grond was nodig om 157 wo ning te bouwen. Doordat de verkoop vlot verliep sinds '87 is het gelukt de renteverliezen te beperken. Tevens is de stedebouw- kundige opzet zodanig gewijzigd dat meer huizen in het plan pasten. Uitein delijk komt de gemeente op een slui tende exploitatie. WD De afdeling Vlissingen van de WD houdt morgen (woensdag) een le denvergadering in hotel Piccard. Tij dens de bijeenkomst wordt het con cept-programma voor de gemeente-1 raadsverkiezingen besproken. Ook worden een nieuwe secretaris en een algemeen bestuurslid gekozen. De ver gadering begint om 20.00 uur. KAMPERLAND - Toeristen en tochtonen beschikken in Kamper! over een WV-informatiezuil. De senkerkse burgemeester P. Wisse s de het informatiepunt aan de Vi weg vrijdag in gebruik. Het autom seringsbedrijf Rijckholt BV en aangrenzende winkel Le Grand Ba hebben de zuil bekostigd ter geleg heid van de opening van hun niet bedrijfspanden in Kamperland. 2 paal kost ongeveer twintig mille. De VW-zuil is de vierde in Zeela Hij is in een druk toeristendorp Kamperland op zijn plaats, vinder initiatiefnemers en het gemeente stuur. Wissenkerke is een belangr: recreatiegemeente in Zeeland, aantal recreatieve overnachtingen droeg 1,4 miljoen in 1988. De verwa ting is dat dit jaar nog meer toeris in de Noordbevelandse gemeente neergestreken. De zuil is aangesloten op de ZII computer van de Provinciale VVV hoest bij inworp van een gulden de vraagde informatie op. Door een i passing van Rijckholt BV bea woordt de computer kostenloos v gen over Noord-Beveland. Naast langrijke attracties zitten in het heugen adressen, gemeentelijke ini matie, het stratenplan en een ov zicht van de bedrijven op en in buurt van het eiland. „Wij werken v voor recreatiebedrijven. Bovendien ik zelf in de Provinciale VW. Het ls ons een aardig idee zo'n zuil ter schikking te stellen", licht mededir teur J. T. H. M. R-. Bakker van Rij< holt toe, die het bedrijf samen met z echtgenote voert. De informatiez staat op het pleintje voor de twee drijven, die er allebei een nieuw bouw hebben neergezet. 'S-HEERENHOEK De handbo< vereniging 'Vrije Schutters' te 's-R renhoek hield een schieting op staande wippen. Er waren 42 deeli mers. Uitslag eerste wip: Eerste hoofdvogel N. Dries, Eensgezindheid; tweede hoofdvo J. vd Guchte, Zorgvlied; eerste zijvogel vd Dries, Eensgezindheid; tweede zijvo Jac Smallegange, Zorgvlied; derde zijvo Chr. Weijs, Vrije Schutters; vierde zijvoj na loting, L. de Jonge, Concordia; eerste mevrouw B. Veerdonk, Jacoba van Beier tweede en derde kal M. Wisse, Concort vierde kal, na loting, N. Schipperj Sint-r dries. Meeste vogels (10 stuks): M. Wis Concordia. Uitslag tweede wip: Eerste hoofdvogel J Platchorre, Zorgvlied; tweede hoofdvoi D. Verdonk, Doel naar Hoger; eerste zdjvoj N. Schipper, Sint-Andries; tweede zijvoj J. Remijnse, Zorgvlied; derde zijvogel M. Verdonk, Concordia; vierde zijvogel J Doene, Victoria; eerste kal W. Boudens, V lem Teil; tweede kal P. Vette, Concord derde kal J. Remijnse, Zorgvlied; vierde li P. Vette, Concordia. Meeste kleine vogelsf stuks): Jac Doene, Victoria. Een week lang staat onze zaak in het teken van Betty Barclay. We laten u uitvoerig kennismaken met de nieuwe najaarscollectie van dit modehuis. En wat in het algemeen kenmerkend is voor dit merk. Kortom, als u alles wilt weten over Betty Barclay, loop dan deze week bij ons binnen. Wij 2 m O CES EE Coosje Buskenstraat 149-151Vlissingen. Wij zijn voor u de hele week geopend (op maandag alleen 's middags). Koopavond vrijdag 19.00-21.00 uur. OPMERKELIJKE^//^ Inspraak herziening bestemmingsplan 'De Banjaard' Burgemeester en wethouders van Wissenkerke maken bekend dat op 20 oktober 1989 in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kam perland een hoor- en informatiebijeenkomst zal worden gehouden met betrekking tot het ont werp voor een totale herziening van het bestem mingsplan 'De Banjaard'. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Vanaf 2 oktober 1989 tot en met 2 november 1989 ligt het ontwerp-plan tevens ter gemeente-secre tarie, afd. algemene zaken, Voorstraat 31 te Wis senkerke van 9.00-12.00 uur en van 13.00-16.00 uur ter inzage. Gedurende de termijn van terinzage- legging kunnen schriftelijk opmerkingen, vragen, auggesties en verzoeken worden ingediend bij ons college. De herziening heeft betrekking op het huidige zo merwoningenterrein 'De Banjaard'. De redenen waarom tot herziening van het gel dende plan wordt overgegaan kunnen als volgt worden samengevat: herverkaveling van de percelen uitbreidingsmogelijkheden van de woningen mogelijkheid tot de bouw van (vrijstaande) bij gebouwen wijziging van de dakvoet/dakhelling. Wissenkerke, 26 september 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, P. Wisse de secretaris, J. Quist Het dagelijks bestuur van voornoemd water schap maakt bekend dat vanaf heden gedurende twee maanden op de griffie van het waterschap, Korte Kerkstraat 19 te Temeuzen en op de secre tarieën van de gemeenten Axel, Sas van Gent en Temeuzen ter inzage ligt: een ontwerp van wijziging van de Heffingsveror- dening oppervlaktewateren waterschap De Drie Ambachten. Deze wijziging is een gevolg van een wijziging van de tabel afvalwater-coëfficiënten behorende bij het uitvoeringsbesluit verontreiniging rijkswate ren en behelst: afschaffing van een aantal zeer weinig toege paste coëfficiënten; invoering van een afzonderlijke coëfficiënt voor de categorie vier- en vijfsterrenhotels; invoering van een gewijzigde coëfficiënt voor de metaalindustrie; aanpassing van de coëfficiënt sanitair afval water op basis van mandagen; uitsplitsing in de tabel van coëfficiënten waar bij wel en waarbij geen rekening is gehouden met het zogenaamde sanitair afvalwater en in voering van een nieuwe coëfficiënt voor het af zonderlijk belasten van dit sanitair afvalwater. Een ieder is bevoegd gedurende de termijn van terinzagelegging tegen bedoeld ontwerp bezwa ren in te dienen bij de algemene vergadering van het waterschap, Korte Kerkstraat 19, postbus 1107, 4530 GC Temeuzen. Temeuzen, 26 september 1989 Het dagelijks bestuur voornoemd, F. C. Verhelst, dijkgraaf A. F. Romijn, griffier

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 20