PZC Steppenrace hoogtepunt eerste braderiedag Hulst kerkdiensten Oostburg bekijkt ruimte voor kinderdagverblijf SCHIETINGEN streek 20 ONDANKS REGEN VEEL KOOPLUSTIGEN Prijzen weekenddiensten BETERE BEHUIZING PEUTERSPEELZALEN ZATERDAG 26 AUGUSTUS 1989 Dader inbraken is aangehouden GRAAUW HULST - De zevende uitgave van de steppenrace was vrijdag het hoogte punt van de eerste braderiedag in Hulst. Vanaf het begin van de mid dags bevolkten de plaatselijke mid denstanders de talrijke kraampjes op het braderieterrein. Ondanks het re genachtige weer vonden veel koop lustigen de weg hier naar toe. Organist Guido buijsse zorgde op zijn hammondorgel op de kiosk aan de Vis markt voor muzikaal vertier. Na de of ficiële opening door burgemeester en wethouders van Hulst klonk om 19.30 uur het startschot voor de traditionele steppenrace rond de Willibrordusbasi- liek. Enkele honderden toeschouwers omzoomden het parcours en moedig den de stepfanaten luidkeels aan. Aan dit step-evemenent namen negen ploegen deel. Elk team bestond uit vijf personen en een coach. Als eerste on derdeel werkten de deelnemers de hin- dernisbaan af waarop zij halsbrekende toeren moesten uithalen. Hierna volg de de estafette, waarbij drie steppers van elke ploeg één volle ronde afstep- SINT-JANSTEEN - De Katholieke Bond van Ouderen, afdeling Sint-Jan- steen, hield in het plaatselijke ge meenschapscentrum De Warande in Sint-Jansteen een kaartwedstrijd jo keren. Er waren 16 deelnemers. Uitslag: 1 mevrouw Van Waesberghe, Sint- Jansteen; 2 mevrouw De Vliegher, Hulst; 3 mevrouw Janssen, Sint-Jansteen. VOGELWAARDE - De Katholieke Bond van Ouderen, afdeling Stoppel dijk, hield een kaarting waaraan 52 personen deelnamen. Uitslag bieden: 1 C. van de Hooft, Hengst dijk; 2 B. van de Bosch, Axel; 3 J. Schaalje, Axel. Jokeren: 1 mevrouw Van de Vijver, Be- veren(B); 2 mevrouw Pauwels, Kloosterzan- de: 3 Karin Schaalje, Axel. NIEUW-NAMEN - In café J. de Loos in Nieuw-Namen werd een kaarting ge houden. Uitslag: 1 J. Laureys-A. de Smet; 2 R. Thille- man-I. de Winckel; 3 E. de Koning-K. van Waterschoot. NIEUW-NAMEN - In café Marjo in Nieuw-Namen werd een kaarting ge houden. Uitslag: 1 A. Verhulst-R. Sturm; 2 K. van Waterschoot-E. Weemaes; 31. de Winckel-A. de Bruin. SINT-JANSTEEN - In café Sport in Sint-Jansteen werd een kaarting ge houden waaraan 36 personen deelna men. Uitslag bieden: 1 C. van Hooye, Hulst; 2 J. der Weduwe, Sint-Jansteen; 3 mevrouw Wolfert, Axel; 4 A. van Driel Temeuzen; 5 mevrouw Van Hooye, Hulst. Uitslag joke ren: 1U. Willaert, Clinge; 2 mevrouw Rietjes, Heikant. SINT-JANSTEEN - In café Sport in Sint-Jansteen werd een kaarting ge houden waaraan 41 personen deelna men. Uitslag bieden: 1 C. Boone, Hulst; 2 me vrouw Gijsel, Hulst; 3 De Vlieger, Hulst; 4 Gijs, Temeuzen; 5 Schaalje, Axel. Jokeren: 1 mevrouw Schaalje, Axel; 2 J. Riemens, Temeuzen; 3 mevrouw Esseling, Hulst. HENGSTDIJK - Op camping De Vo gel in Hengstdijk werd een kaarting gehouden waaraan 48 personen deel namen. Uitslag bieden: 1 mevrouw Hemelaar, Vo gelwaarde; 2 R. Zaal, Temeuzen; 3 mevrouw De Deyn, Axel. Jokeren: 1 J. Hermes, Bos- schenhoofd; 2 L. van Cadsand, Axel; 3 N. van Dreesen, Hulst. HENGSTDIJK - In café 't Jagershuis in Hengstdijk werd een kaarting ge houden waaraan 40 personen deelna men. Uitslag bieden: 1 mevrouw De Winckel, Nieuw-Namen; 2 N. Lambert, Bosehkapelle; 3 C. Rijk, Ossenisse. Jokeren: 1 mevrouw Leenderts, Ossenisse; 2 mevrouw Van Goe- them, Hengstdijk; 3 mevrouw Sponselee, Axel. KLOOSTERZANDE - In café De Rei zende Man in Kloosterzande werd een kaarting gehouden waaraan 56 perso nen deelnamen. Uitslag bieden: 1 mevrouw Wolfert, Axel; 2 B. van de Bos, Axel; 3 mevrouw Elegeert, Kloosterzande. Jokeren: 1 mevrouw Pau wels, Kloosterzande; 2 J. Jansen, Sint-Jan steen; 3 mevrouw Van Vooren, Ossenisse. LAMSWAARDE - In café De Lamso ren te Lamswaarde werd een kaarting gehouden waaraan 57 personen deel namen. Uitslag bieden: 1 J. Vermast, Sluiskil; 2 me vrouw Van Kerkhoven, Hulst; 3 J. Schaalje, Axel. Jokeren: 1 mevrouw Van de Vijver, Be- veren (B); 2 mevrouw Verschuren, Klooster zande; 3 mevrouw Van Driessche, Lams waarde. WALSOORDEN - In café Rue du Nord in Walsoorden werd een kaarting ge houden waaraan 92 personen deelna men. Uitslag bieden: 1 P. van de Velpen, Ossenis se; 2 R. van Eerdenburg, Graauw; 3 F. Kint, Kloosterzande. Jokeren: 1 mevrouw Schaal je, Axel; 2 mevrouw Scheerders, Klooster zande; 3 mevrouw Riemens, Temeuzen. SINT-JANSTEEN - In café Den Ou den Arend in Sint-Jansteen werd een kaarting gehouden in de spelsoorten bieden en jokeren. Er waren 50 deelne mers. Uitslag bieden: 1 E. Dankaert, Clinge; 2 G. de Schipper, Temeuzen; 3 I. de Winckel, Nieuw-Namen; jokeren: 1 mevrouw Esse ling, Hulst; 2 mevrouw Lemout, Heikant; 3 mevrouw Donkers, Hulst. In hetzelfde café werd een kaarting ge houden waaraan 66 personen deelna men. Uitslag bieden; 1 P. Valent, Heikant; 2 I. de Winckel, Nieuw-namen; 3 N. Oswald, Kloos terzande; 4 F. Piessens, Clinge; 5 P. van Ac ker, Clinge; jokeren: 1 mevrouw Kesels, Hulst; 2 mevrouw Sponselee, Kloosterzan de; 3 H. de Vos, Heikant. In café Sport werd een kaarting gehou den in de spelsoorten bieden en joke ren. Er waren 32 deelnemers. Uitslag bieden: 1C. van de Branden, Clinge; 2 A. de Vet, Hulst; 3 E. Savooy, Sint-Jan- steen; 4 mevrouw Van Goethem, Hulst; 5 mevrouw Gijsel, Hulst; jokeren: 1 mevrouw Taelman, Hulst; 2 mevrouw De Schepper, Temeuzen. STOPPELDIJK - De Katholieke Bond van Ouderen afdeling Stoppel dijk hield een kaarting in de spelsoor ten bieden en jokeren. Er waren 72 deelnemers. Uitslag bieden: 1 mevrouw Boone, Hulst; 2 O. Beekman, Heikant; 3 mevrouw Dobbe laar, Vogelwaarde; jokeren: 1 mevrouw Sponselee, Axel; 2 mevrouw Pauwels, Kloosterzande; 3 mevrouw Schaalje, Axel. Uitslag bieden: 1 A. van Driel, Axel; 2 O. Concierge, Ossenisse; 3 mevrouw Goossen, Walsoorden; jokeren: 1 mevrouw Rombout, Koewacht; 2 E. van Vooren, Ossenisse; 3 A. Riemens, Temeuzen. HENGSTDIJK - Op camping De Vo gel in Hengstdijk werd een kaarting gehouden in de spelsoorten bieden en jokeren. Er waren 48 deelnemers. Uitslag bieden: 1 C. de Deyn, Axel; 2 me vrouw Haulez, Hulst; 3 J. van Trommelen, Hengstdijk; jokeren: 1 mevrouw De Keysel, Kloosterzande; 2 mevrouw Sponselee, Axel; 3 mevrouw Buys, Bosehkapelle. Zondag 26 augustus 1989 Nederlands Hervormde Kerk. Aar denburg 10.30 ds. Valk; Axel 10 ds. Maasland; Biervliet 9.30 ds. Meeuse; Cadzand 9.30 ds. Balk; Groede 9.30 ds. Allam; Hoek 10 ds. Van Meeuwsen (HD); Hontenisse 10.30 ds. v. d. Wel; Hoofdplaat 10.30 mevr. Bezelman en de heer Postma; Hulst 9 ds. v. d. Wel; Nieuwvliet 11 ds. v. d. Meer; Oostburg 10 ds. Schlingemann; Sas van Gent 10.30 ds. Hondert; Schoondijke 11 ds. De Vries; Sluiskil 9 ds. Hondert; Sint- Anna ter Muiden 11 ds. Balk; Temeu zen: Opstandingskerk 9 ds. Hoogen- doorn; Grote Kerk 10 ds. De Rooij; Goede Herderkerk 10.30 ds. v. d. Berg en 19 ds. De Rooij; ziekenhuis 'De Hon- te' 17.30 ds. Maasland; 'Ter Schorre' 10.30 de heer Jedden; Waterlandkerk je 9.30 ds. De Vries; IJzendijke 11 ds. Paksy; Zaamslag 10 de heer Van Es; Zuidzande 9.30 da. De Neeling (HD). Ned. Herv. Evang. De Levensbron. Terneuzen 17 ds. Van Herpen. Gereformeerde Kerk. Aardenburg 10.30 ds. Valk; Axel 10 kand. mevr. v. d. Weide en 17 de heer Van Westen; Bres- kens 9.30 dienst en 19 ds. Loerier; Oost burg 9.30 ds. Lorier; Terneuzen (Noordstr.) 9 de heer De Best; Opstan dingskerk 10.30 ds. Bakker en 17 de heer De Bess; Schoondijke 9.30 ds. De Vries en 14.30 ds. Blokland; Zaamslag 10 de heer De Vries en 14.30 ds. Blok land. Oud Gereformeerde Gemeente. Oost burg 9.30 en 14.30 leesdienst; Terneu zen 10 en 17 ds. De Boer. Vrije Evangelische Gemeente. Bres- kens 9 stud. Knevel; Cadzand 9 de heer Schot; Nieuwvliet 10.30 stud. Knevel; Retranchement 10.30 de heer Schot. Zevende Dags Adventisten (zaterdag). Terneuzen (Goede Herderkerk) 10 dienst. Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt. Axel 10 en 15 ds. De Kimpe; Terneuzen 10 en 15 ds. Mewe; Zaamslag 9.30 en 15 ds. Kruizinga. Christelijk Gereformeerde Kerk. Zaamslag 10 en 15 ds. Van dijk. Evangelische Gemeente. Terneuzen (gebouw De Kandelaar) 10 de heer Zwaanswijk; Hulst (Den Dullaert) 19.30 de heer Wulffraat. Gereformeerde Gemeente in Neder land. Terneuzen 9.30, 14 en 18 lees dienst; Oostburg 10 en 14.30 lees dienst; Hoek 9.30 en 14 leesdienst. Doopsgezinde Gemeente. Aardenburg 10.30 mevr. Rezelman en de heer Post ma. Rooms-Katholieke Kerk. Aardenburg 9.30, zat. 17, Coensdike 9; Axel 11, zat. 19; Biervliet 10, zat. 19; Bosehkapelle 9.30, zat. 18.30; Breskens 10, zat. 17; Clinge 8.30, 10, zat. 19; Graauw 9, zat. 19; Groede 9, zat. 19; Hengstdijk 9.30; Heikant 10, zat. 19; Hoek 10.30; Hoofd plaat 9, zat. 17; Hulst 9.30-11.30, zat. 19; Kloosterzande 9.30, zat. 18.30; Koe wacht 8.30, 10, zat. 19; Lamswaarde 11; Nieuw-Namen 10.30, zat. 17; Oost burg 11, zat. 19; Ossenisse 11; Philippi ne 9.30; Sas van Gent 9.30, 11, zat. 19.15; Sint-Jansteen 8, 10, zat. 19; Schoondijke 10.15; Sluis 10, zat. 19; Sluiskil 11, zat. 19; Stoppeldijk 11; Terhole 9.30; Terneuzen: Triniteits- kerk 9.15, 10.30, zat. 19, Opstandings kerk 9.30,11, zat. 19; Westdorpe zat. 19; IJzendijke 10.30, zat. 19; Zandstraat 10; Zuiddorpe 9.45, zat. 17. Pastorale zondagsdienst. Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen zon 12.00-ma. 24.00 uur: J. Verster, tel. 01148-1775, Kanaalzone zon. 12,00-di. 12.00 uur: W. Hacking, tel. 01150-14695. Pinkstergemeente. Terneuzen (geb. Bethel) 10 dienst; Nieuwstraat 27n 10.30 de heer Van Sluis. Gemeentevergaderingen Jehova's Ge tuigen. Axel 10 en don. 19; Oostburg 10 en din. 19.30; Terneuzen 10 en din. 19.30. ten. In de daarop volgende tijdrit zette iedere coach zijn snelste stepper in. Tijdens de afvalrace streden uiteinde lijk twee overblijvers om de overwin ning op dit onderdeel. Ook de coaches streden om de hoogste eer. De coach van De Kroon (A. van Delft) kwam als overwinnaar uit de bus. Als laatste on derdeel stond de grote steppenrace-fi- nale op het programma. Het ging hier om een koppelpuntenkoers over vijf ronden. In de eindrangschikking behaalde het team van De Smidse uiteindelijk de meeste punten (75). Met een verschil van één punt eindigden de Loetzers uit Terhole, de winnaars van vorig jaar, op de tweede plaats. Derde werd het Zeegat uit Clinge. Na afloop wer den in Bar de Smidse de prijzen uitge reikt. De liefhebbers van het bingospel kon den 's avonds op de Vismarkt nog deel nemen aan een openlucht-bingo met vele prachtige prijzen. Na afloop zorg de Termenieke VOL op de kiosk voor muzikale animatie. Ook vandaag (za terdag), zondag en maandag staan de activiteiten in de Reynaertstad in het teken van de braderie. Burgerlijke stand TERNEUZEN Geboren: Floor, zv F. van de Velde en O. I. Lensen; Maatje, dv H. W. Ruben en M. de Putter; Silvian S. A. zv J. C. L. de Rijke en A. J. H. Nieuwenhuis; Eric P. zv P. Dieleman en M. A. van den Bossche; Robbert, zv E. A. M. M. de Schepper en W. C. van Drongelen; Je roen, zv M. A. A. Alliet en J. M. M. Schellekens; Bo, zv R. A. Claassen en D. Vermast; Kevin, zv C. J. I. van Hove en C. W. van Drongelen; Sharon, dv R. J. Bareman en A. Winter; Derek D. zv P. L. M. de Booij en S. N. Pel; Brian, zv H. G. J. van den Berk en J. J. Vergou we; Jan B. M. zv R. Legemaat en B. M. P. Willaert; Evelien, dv A. van Dix- hoom en T. Kaijser; Petronella A. dv P. J. M. de Nijs en C. P. Vermeule; Mi chael E. J. zv R. J. M. Stouthandel en H. H. Timmer; Marije W. dv J. H. F. M. Snelders en J. G. M. Vrijhoef. Ondertrouwd: A. H. J. van den Heuvel, 22 jr. en S. J. Liplijn, 21 jr.; M. A. J. de Cock, 24 jr. en H. Ch. M. de Bruijn, 20 jr.; P. M. G. L. de Maat, 25 jr. en F. L. Bareman, 23 jr.; J. J. Vierhout, 45 jr. en R. S. M. Geers, 42 jr.; G. J. J. Pieters, 28 jr. en F. M. de Feijter, 20 jr.; J. A. Diele man, 30 jr. en C. a. L. Coers, 22 jr. Getrouwd: Chr. A. H. Willems, 27 jr. en Th. Abrahamse, 26 jr.; J. A. van Min nen, 24 jr. en Rh. P. van Binsbergen, 23 jr. Overleden: G. De Bock, 76 jr. geh met J. H. Blanckaert; A. M. Lohman, 62 jr. geh met A. P. van Esbroek; P. Kanger, 87 jr. geh gew met J. Visser; W. S. Leen- houts, 68 jr.; W. Chr. de Groot, 66 jr. geh met N. Muijlwijk; G. L. Timmers, 74 jr.; J. P. Schelfhout, 76 jr.; A. D. de Guyte- naer, 73 jr.; A. de Blaeij, 57 jr. geh met T. A. Meertens; F. R. Soulimans, 84 jr. geh met J. A. Versluijs; F. J. C. van Rijssel, 90 jr.; A. Crombeen, 85 jr.; T. A. van den Heuvel, 90 jr geh gew met A. L. Koremans; R. Janssens, 82 jr. GOES - Tussen de twaalf- en vijftienduizend mensen lapten vrijdagavond de motregen aan him laars om in 'Goes-by-night' inkopen te kunnen doen. De Vereniging voor Ambulante Handel Noord- en Midden-Zeeland hield in samenwerking met de Goese Horeca-onderne- mers de jaarlijkse nachtmarkt op de Grote Markt. Het aantal bezoekers stemde beide organisaties tevreden. Want tot 23.00 uur ivas er bij de kramen geen doorko men aan en de terrassen zaten de hele avond stampvol. In tegenstelling tot vorig jaar begon het evenement niet tegen mniddernacht te verlopen. Het bleef tot sluitings tijd, 01.00 uur uur, gezellig druk. OOSTBURG - De gemeente Oostburg onderzoekt de mogelijkheden en fi nanciële gevolgen die oprichting van een volwaardig kinderdagverblijf in de kern Oostburg ruimere opvangmo gelijkheden van de bestaande peuter speelzalen in Breskens, Sluis en Aar denburg zouden hebben. De raadsleden en de commissie finan ciën keurden het krediet van 10.000 gulden dat daar voor nodig is, vrijdag middag goed. Het bedrag wordt later verrekend met de rijksbijdrage voor de TERNEUZEN - De gemeentepolitie van Terneuzen hield vrijdagmiddag de 35-jarige A. T. O. aan, die in de nacht van donderdag op vrijdag in braken had gepleegd in de kantines van de voetbalvereniging Sluiskil en de tennisclub Sluiskil. De man bekende tegen de politie ook dat hij verantwoordelijk was voor een aanrijding, die hij in de nacht van dins dag op woensdag met een gestolen au to had veroorzaakt. Daarbij liep de wa gen zware schade op. kinderopvang die verwacht wordt. Zo als gemeld voerde de Breskense peu terspeelzaal al actie om te mogen ver huizen naar de voormalige kleuter school Klein Duimpje. Wethouder J. de Vries sloot zo'n verhuizing eerder deze week niet uit. „Het gaat die kant op", zei hij. Tijdens de commissievergadering vroeg het PvdA-raadslid J. Wielakker zich af of de reconstructie van het Oostburgse centrum duurder uit zal vallen. Wethouder Thomaes stelde hem gerust. „Als alle plannen die de architect op papier had gezet, uitge voerd zouden worden, dan zou het ze ker duurder uitvallen." Hij verzekerde dat dat niet de bedoeling is. Kaarting' In het gemeenschaps huis in Graauw werd een prijskaarting voor ouderen gehouden, waaraan 31 personen deelnamen. Uitslag: 1 R. van de Velde, Kloosterzande; 2 Ed. Dankaert, Clinge; 3 P. Gijs, Terneuzen; 4 C. Mahu, Graauw; 5 mevrouw Van Hoye, Hulst. De volgende kaarting is op donderdag 31 augustus, in het gemeenschaps huis, de aanvang is 13.45 uur. Een tegenvaller betekenen de sane- ringskosten van het voormalige Cru- son-terrein in Breskens, die zeker drie miljoen gulden zullen bedragen. „Ons aandeel in die drie miljoen zal uit het fonds stads- en dorpsvernieuwing moeten komen of uit de algemene mid delen", volgens Thomaes. Hij schatte dat de gemeente een ton aan zal moe ten bijdragen. Het VVD-raadslid A. Rosendaal vroeg zich af of het onderzoek naar het reilen en zeilen bij de Streek Jeugd Centrale toch niet op de lange baan wordt ge schoven. „Het onderzoek is blijkbaar nodig gezien de ontwikkelingen in de jeugdsoos te IJzendijke." Wethouder Thomaes sloot de soos afgelopen week, omdat de ruimte een onbehoor lijke indruk maakte. De werkgroep die de soos zou onderzoeken, is nog niet opgericht. „Alle fracties zijn verzocht om zitting te nemen in die werkgroep", meende Thomaes. Wielakker merkte op dat zijn fractie nog enkele vragen aan het college had gesteld. „En daar hebben -wij nog geen antwoord op ge kregen." Thomaes beloofde dat de vra gen spoedig zullen worden beant woord, zodat een werkgroep kan wor den ingesteld. HEIKANT - In zaal 't Helleken in Hei kant werd een schieting voor ouderen gehouden. Er waren 35 schutters. Uitslag: hoge vogel J. Suy, Koewacht; le zij vogel mevrouw Van Meelen, Kloosterzande; 2e zijvogel R. Smet, Vogelwaarde. Meeste kleine vogels (5) A. Tieleman, Verrebroek (B). HULST - In café W. Blommaert in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 35 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel L. Beeldens. Heikant; le zijvogel R. de Sterke, Zelzate (Bi; 2e zijvogel R. Wilking, Hulst. Meeste kleine vogels (6) R. Sterckx, Zelzate (B). KOEWACHT - In café P. de Vliegher in Koewacht werd een schieting ge houden waaraan 25 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel H. Dullaert. Stekene (B); le zijvogel E. de Zaeger, Koewacht; 2e zijvo gel G. Verstraeten, Koewacht. Meeste klei ne vogels (5) E. Fierens, Lokeren (B). KLOOSTERZANDE - In café De Kas tanje in Kloosterzande werd een schie ting gehouden waaraan 60 schutters deelnamen. Uitslag le wip: hoge vogel en eerste zijvogel A, Verhoeven, Kloosterzande; 2e zijvogel K. van Kerkhoven, Kloosterzande. Meeste kleine vogels (5) J. Goosen, Kloosterzande. Wip 2: hoge vogel R. Crombeke, Hengstdijk; le zijvogel R. Herwegh, Heikant; 2e zijvogel E. Picavet, Kloosterzande. NIEUW-NAMEN - In café 't Sleep bootje in Nieuw-Namen werd een schieting gehouden waaraan 22 schut ters deelnamen. Uitslag: hoge vogel, le en 2e zijvogel Th. Praet, Nieuw-Namen. Meeste kleine vogels (7) D. de Bakker, Verrebroek (B). WALSOORDEN - In café Rue du Nord in Walsoorden werd een schieting ge houden waaraan 22 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel B. Verschoten, Klooster zande; le zijvogel B. Beulaert, Hulst; 2e zij vogel A. van Dijk, Bosehkapelle. Meeste kleine vogels (4) J. Pardon, Kloosterzande. KOEWACHT - In café P. de Vliegher in Koewacht werd een schieting ge houden waaraan 30 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel R. de Smet, Koewacht; le zijvogel R. d'Hondt, Zuiddorpe; 2e zijvo gel A. van de Branden, Sint-Jansteen. Mees te kleine vogels (3) G. Baart, Koewacht. LAMSWAARDE - In café De Lamso ren in Lamswaarde werd een schieting gehouden waaraan 27 schutters deel namen. Uitslag: hoge vogel P. d'Hondt, Klooster zande; le zijvogel F. Reunis, Sint-Jansteen; 2e zijvogel P. van Meelen, Kloosterzande. Meeste kleine vogels (5) P. Strobbe, Vogel waarde. ZUIDDORPE - In café Onder de Lin den in Zuiddorpe werd een schieting gehouden waaraan 25 schutters deel namen. Uitslag: hoge vogel B. Inghels, Sas van Gent; le zij vogel A. van Damme, Zuiddorpe; 2e zijvogel R. d'Hondt, Zuiddorpe. Meeste kleine vogels (4) E. van Hoek, Westdorpe en J. Suy, Koewacht. ZUIDDORPE - In café Gemeentehuis in Zuiddorpe werd een schieting ge houden waaraan 40 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel en le zijvogel M. van Hoeke, Zuiddorpe; 2e zijvogel en meeste kleine vogels (5) F. de Waal, Koewacht. HULST - In café De Kroon in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 28 schutters deelnamen. Uitslag: le hoge vogel W. Verovert, Ertvelde (B); 2e hoge vo gel R. de Rijk, Hulst; le zijvogel F. Boussen, Kapellebrug; 2e zijvogel R. de Sterke, Zelza te (B). Meeste kleine vogels (6) A. van Dijk, Vogelwaarde. WALSOORDEN - In café Rue du Nord in Walsoorden werd een schieting ge houden waaraan 28 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel G. de Gucht, Klooster zande; le zij vogel J. Pieters, Antwerpen (B); 2e zijvogel A. Verhoeven, Kloosterzande. Meeste kleine vogels (5) W. Picavet, Kloos terzande. WALSOORDEN - In café Rue du Nord in Walsoorden werd een schieting ge houden waaraan 22 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel J. der Weduwe, Kloos terzande; le zijvogel L. Leo, Ossenisse; 2e zijvogel A. Rottier, Ossenisse. Meeste kleine vogels (6) mevrouw Der Weduwe, Klooster zande. ZUIDDORPE - In café Gemeentehuis in Zuiddorpe werd een schieting ge houden waaraan 45 personen deelna men. Uitslag: le hoge vogel J. Dieleman, Wachte- beke (B); 2e hoge vogel B. Inghels, Sas van Gent; le zij vogel W. Verovert, Moerbeke (B); 2e zijvogel J. de Schutter, Koewacht. Mees te kleine vogels (7) J. Verovert, Koewacht en J. Dieleman, Wachtebeke (B). KOEWACHT - In café P. de Vliegher in Koewacht werd een schieting ge houden waaraan 50 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel V. de Schepper, Moerbe ke (B); le zijvogel G. de Bruijn, Koewacht; 2e zijvogel E. Fierens, Lokeren (B). Meeste kleine vogels (3) F. Martens, Koewacht. LAMSWAARDE - In café De Vier Jaargetijden in Lamswaarde werd een schieting gehouden waaraan 13 schut ters deelnamen. Uitslag: hoge vogel G. de Meyer, Verrebroek (B) le zijvogel F. de Meyer, Ossenisse; 2e zij vogel P, d'Hondt, Kloosterzande. Meeste kleine vogels (7) J. Schilleman, Hulst. KOEWACHT - In café P. de Vliegher in Koewacht werd een schieting ge houden waaraan 33 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel E. Janssen, Moerbeke (Bi; le en 2e zijvogel R. Borm, Stekene (B). Meeste kleine vogels (5) G. Baart, Koe wacht, KLOOSTERZANDE - In café De Rei zende Man in Kloosterzande werd een schieting gehouden waaraan 21 schut ters deelnamen. Uitslag: hoge vogel F. de Meyer, Ossenisse; 1 zijvogel F. Reunis, Sint-Jansteen; 2e zijvo gel P. d'Hondt, Kloosterzande. Meeste klei ne vogels (6) F. de Meyer, Ossenisse. ZUIDDORPE - In cxafé Gemeente huis in Zuiddorpe werd een schieting gehouden waaraan 30 schutters deel namen. Uitslag: le hoge vogel J. van Damme, Moer beke (B); 2e hoge vogel R. d'Hondt, Zuiddor pe; le zij vogel R. Herwegh, Heikant; 2e zij vogel J. van Damme, Moerbeke (B). Meeste kleine vogels (5) O. de Jaeger, Westdorpe. HULST - In café De Kroon in Hulst werd een schieting gehouden waaraan ,43 schutters deelnamen. Uitslag wip 1: le hoge vogel W. Verovert, Ertvelde (B); 2e hoge vogel L. Beeldens, Meerdonk (Ble zijvogel R, de Sterke, Zel zate (B); 2e zijvogel J. Dobbelaar, Hulst. Meeste kleine vogels (5) J. Pieters en W. Blommaert, Hulst. Wip 2: le hoge vogel R. de Sterke, Zelzate (B); le zijvogel W. Ver overt, Eertvelde (B); 2e zijvogel L. Beeldens, Meerdonk (B). Meeste kleine vogels (5) T. Crombeen, Graauw en J. Vernimmen, Hulst. KLOOSTERZANDE - In café De Kas tanje in Kloosterzande werd een schie ting gehouden waaraan 33 schutters deelnamen. Uitslag: le hoge vogel A. Verhoeven, Kloos terzande: 2e hoge vogel P. Maas, Klooster zande; le zij vogel H. de Gucht, Kloosterzan de; 2e zijvogel J. Hoop, Kloosterzande. Meeste kleine vogels (12) mevrouw Dobbe- laer, Bosehkapelle. KOEWACHT - In café P. de Vliegher in Koewacht werd een schieting ge houden waaraan 30 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel en le zij vogel F, de Waal, Koewacht; 2e zijvogel E. Vervaet, Stekene (B). Meeste kiene vogels (5) C. Breyaert, Koewacht. HULST - In café De Kroon in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 23 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J. Dobbelaar, Hulst; le zijvogel F. Dobbelaar, Vogelwaarde; 2e zij vogel J. Dobbelaar, Hulst. Meeste kleine vo gels (8) C. Schuurman, Hulst. KLOOSTERZANDE - In café De Kas tanje in Kloosterzande werd een schie ting gehouden waaraan 52 schutters deelnamen. Uitslag wip 1: hoge vogel L. van Kerkhoven, Heikant; le zijvogel P. van Rijswijk, Hulst; 2e zijvogel R. Herwegh, Heikant. Meeste kleine vogels (9) P. Neve, Kloosterzande. Wip 2: le en 2e hoge vogel A. Verhoeven, Kloosterzande; le zijvogel P. van Rijswijk, Hulst; 2e zijvogel R. Crombeke, Hengstdijk. Meeste kleine vogels (7) D. Stentler, Rotter dam. SINT-JANSTEEN - De schuttersso- ciëteit Groot Hulst hield een schieting voor ouderen. Er waren 29 schutters. Uitslag: hoge vogel en le zijvogel J. van Kerkhoven, Sint-Jansteen; 2e zij vogel M. Deijaert, Sint-Gillis Waas (B). Meeste kleine vogels (4) P. van de Velde, Hulst. HULST In café W. Blommaert in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 44 personen deelnamen. Uitslag: hoge vogel E. Luyckx, Hulst, eerste zij vogel J. de Waal, Koewacht, tweede zijvo- gel G. Herwegh, Heikant. Meeste kleine vo gels, zes, E. Poppe, Hulst. ZUIDDORPE De schutterssociëteit Sint Sebastiaan in Zuiddorpe hield een schieting op de staande wip. Er waren zeventig schutters. Uitslag wip 1eerste hoge vogel L. Bareman, Zuiddorpe, tweede hoge vogel M. van Laar, SinWansteen, eerste zijvogel R. Vermeire, Koewacht, tweede zijvogel P. Martens, Koe wacht, derde zijvogel W. de Vrieze, Westdor pe, vierde zijvogel E. Jonkheym, Terneuzen. Wip 2: eerste hoge vogel R. Roels, Axel, tweede hoge vogel J. de Wolf, Zuiddorpe, eerste zijvogel A. Samijn, Zuiddorpe, twee de zijvogel R. Deweert, Stekene (B), derde zijvogel R. Roels, Axel, vierde zijvogel M. de Cock, Zuiddorpe. KOEWACHT - In café P. de Vliegher in Koewacht werd een schieting ge houden waaraan 41 personen deelna men. Uitslag: hoge vogel M. van Hoeke, Zuiddor pe, eerste zij vogel Ph. van Remoortere, Koe wacht, tweede zijvogel J. de Waal, Koe wacht. Meeste kleine vogels, drie, M. Visser, Zelzate (B). HULST In café De Kroon in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 46 personen deelnamen. Uitslag wip 1: hoge vogel J. van Kerckho- ven, Hulst, eerste zijvogel H. Dobbelaar, Vo gelwaarde, tweede zijvogel J. van Kerckho- ven, Hulst. Meeste kleine vogels, tien, H. Dobbelaar, Vogelwaarde. Wip 2: hoge vogel R. de Stercke, Zelzate (B), eerste zijvogel H. Dobbelaar, Vogelwaarde, tweede zijvógel A. de Loof, Hulst. Meeste kleine vogels, acht, J. van Delft, Sint-Jansteen. PAAL In café Verras in Paal werd een schieting gehouden waaraan zes tig personen deelnamen. Uitslag wip 1: eerste en tweede hoge vogel M. van Hoeke, Zuiddorpe, eerste en tweede zij vogel P. de Koster, SinWansteen. Mees te kleine vogels, zes, J. Boone, Lamswaarde. Wip 2: eerste hoge vogel E. Hulshout, Lams waarde, tweede hoge vogel M. van Hoeke, Zuiddorpe, eerste zijvogel P. de Koster, SinWansteen, tweede zijvogel J. Verras, Graauw. Meeste kleine vogels, negen, P. Roels, Graauw. CENTRAAL ALARMNUMMER 01150-12200 Huisartsen: Terneuzen, zat. 8.00-zon. 8.00 uur; H D. D. Zuiderbaan, Anna Bijnstraat 25 tel. 12324. zon. 8.00-ma. 8.00 uur; H. J. W. A. Meij erink, Serlippensstraat 11, praktijl Beethovenhof 3b, tel. 13768. Spreekuren alleen voor dringende ge vallen zat. en zon. 11.30 en 17 uur. Oostburg en Aardenburg vrij. 19.00 ma 8.00 uur: P. A. M. de Bruijckere Brouwerijstraat 8, Oostburg, tel 01170-2323. Cadzand, Retranchement, Sluis ei Zuidzande: J.P.A. de Meijer, Sluis, te 01178-1366. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendijki vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: N. B. v. d Maas, IJzendijke, tel. 01176-1266. Breskens en Groede: R. Bonarius, Wa lenstraat 1, Groede, tel. 01171-1825. Axel vrij 17.30-ma 8.00 uur: E. Klop Bastionstratt 36, tel. 01155-1777. Spreekuren zat. van 10-10.30 en 16 16.30 uur. Sas van Gent en omstreken, vrij 18.00-ma. 8.00 uur: M. Dierick, Graa Jansdijk A 185, Westdorpe, tel 1366 spreekuur, uitsluitend voor spoedge vallen, zat. 10.30 uur op Bolwerk-Oran je 2. Hulst vrij 18.00-zon 24.00 uur: C. L. Tb v. d. Mee, Wilhelminalaan 13, tel 01140-14215. Spoedgevallenspreekuur zonder ai spraak zat. en zon. 11.00 en 17.00 uur, Hoek, Sluiskil, Philippine: J. Jongs ma, Julianastraat 2, Hoek, tel. 01154 1356. Spreekuur voor spoedgevallen zat. ei zon. 11.30 uur. Kloosterzande en Hontenisse vri 18.00-ma 8.00 uur. M. van Kalmthoul Groenendijk 52, tel 01148-1377 (in d praktijk Groenendijk 52.). Spreekuur voor spoedgevallen op zaï 11.30 uur. Zaamslag: W. L. Fraanje, Plein 42, te 01153-1244. Clinge, St. Jansteen en Koewacht vri; 18.00-ma. 8.00 uur: R. van Berke Nieuwstraat 122, Koewacht, te 01146-1327? Tandartsen: West-Zeeuwsch-Vlaanderen: Schautteet, Grote Maagdenstraat 2: Sluis, tel. 01178-1921. Speekuren zat. en zon 12.00-12.30 uur Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: G. P. I M. de Mey en T. V. R. Dusarduyn, Tivr liweg 49, Hulst, tel. 01140-14075. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18-18.30 e zon 12-12.30 uur. Apotheken: Terneuzen, zat. 8.30-17.30 en zoi 11.30-12.30 en 17.00-18.00 uur: A. Klaassen, Winkelcentrum Zuidpolde: tel. 12090. Axel, zat 10.00-11.00 en 16.00-17.00: Apotheek Axel, Oranjestraat 6, te 01155-2888. Hulst,zat. 11.00-12.00 en 15.30-17.30 e zon. 11-11.30 en 16.30-17.30 uur: Apt theek Hulst, Steenstraat 35, te 01155-14225 (spoedrecepten telefc nisch). Oostburg, zat 10.00 -12.30 en 15.0( 16.30 en zon. 11.30-12.30 en 17.30 ei 18.30 uur: Apotheek Oostburg, Buret straat 16, tel 01170-2170 (spoedrecef ten telefonisch). Dierenartsen: Hulst en Hengstdijk: R. T. Versol, Ple vierstraat 18, Hengstdijk, tel. 01141 2365. Spreekuren zat. en zon. 13.00 uur. Terneuzen en Axel: J. J. L. M. Kop. Spreekuren: zat. Temeuzen, W d Zwijgerlaan 2b, van 13.30-14 uur, té 01150-95017. Axel Dierenkliniek val 11.00-12.00 uur, tel. 01155-1488. Zondai volgens afspraak tel. 01150-95017. IJzendijke: K. G. M. v. d. Vijver, tel 01176-1388 bgg. 01174-424. Weekendspreekuur zat. 13.00 en zoi 12.00 uur in de dieren kliniek te IJzeii dijke, en volgens afspraak. Terneuzen: J. P. de Vos, kliniek voo kleine huisdieren en bijzondere dierer Van Diemenstraat 83, Terneuzen, té 01150-19628. Spreekuur zat. van 12.3C 14.00 uur en verder volgens afspraak Peter de Vos, polikliniek voor klem huisdieren, Van Steenbergenlaan 1 Terneuzen, tel. 01150-96425. Spreek uur zat. van 12.00-13.00 uur en verde volgens afspraak. Breskens: G. A. M. de Bruijckeif Dorpsstraat 133, Breskens, tel. 01172 2769. Spreekuren zat. en zon. om 11.30 uu en volgens afspraak. Sluis, Oostburg en Aardenburg: A. I J. van Bruinessen, Romanlaan 28, Aai denburg, tel. 01177-2398. Weekendspreekuren zat. en zon. 13.0 uur. Sas van Gent: E. O. M. David, Wesl dam 54, Sas van Gent, tel. 01158-3801 Spreekuur zat. en zon. 11.00-12.00 uu en volgens afspraak. F. de Dobbelaerf Walstraat 1, Sas van Gent tel. 01151 3322, Spreekuur Za. 10.00-11.30 uure zon. 12.00-13.00 uur en volgens a spraak. Spreekuur zat. en zon. 11.00-12.00 uu en volgens afspraak. Wijkverpleegkundigen: West-Zeeuwsch-Vlaanderen: Telt foonnummer 01170-3139, U kunt ui boodschap inspreken op het art woordapparaat, dag en nacht bereik baar. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: Telt foonnummer 01140-12191, U kunt ui boodschap inspreken op het art woordapparaat, dag en nacht bereil baar. Kruisvereniging kanaalzon Zeeuwsch-Vlaanderen: Dag en nacf bereikbaar voor dringende hulpverlf ning onder telefoonnummer 01151 19049, U kunt uw boodschap insptf ken op het antwoordapparaat. Verloskundigen: Kanaalzone en Oost-Zeeuwsd Vlaanderen: Mw. M. J. van Veen, L( rentzlaan 24, Temeuzen, tel. 01151 96007.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 56