PZC geen valschermzweven Kapels bedrijfsterrein Smokkelhoek is geopend Zaalvoetbal in regio Goes begint maandag Doedelzak en colourguard op Vlissingse taptoe '89 VERKOCHT Op havendag Zierikzee Hoogste punt bereikt van nieuw MTS-gebouw streek MERCHANDISER/R0UTEVERK0PER weekenddiensten kerkdiensten Raad Bruinisse over plan Kom Inbrekers betrapt bij benzinestation Burgh-Haamstede VEEL VARIATIE OP STADHUISPLEIN Voor het laatst Klijn B.V. 'BOTST MET REST PROGRAMMA ANTHONIE KELDERMANSSCHOOL ZATERDAG 26 AUGUSTUS 1989 s 2( EERSTE PERCEEL AL VERKOCHT Autokrakers betrapt Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. ZIERIKZEE - Een demonstratie val schermzweven, die vandaag (zater dag) zou worden gegeven tijdens de havendag in Zierikzee, gaat ten gevol ge van een misverstand tussen onder nemers in het havenkwartier niet door. Een van de ondernemers, F. Kruijff van café de Vlinder in de Nieu we Boogertstraat, wilde de demon stratie aanbieden in samenwerking met de in Burgh-Haamstede gevestig de stichting valschermzweven Zee land. Omdat de demonstratie echter niet past in het programma van de ha vendag, kan dit evenement niet door gaan. Het was de bedoeling dat met behulp van een boot parachutes op 'het ha venkanaal de lucht in zouden worden getrokken. Mocht de wind verkeerd staan dan zou hetzelfde gebeuren, maar dan met een auto langs het ha venkanaal of op een weiland. Dat viel niet in goede aarde bij het co mité dat de havendag organiseert. Het gevolg was dan ook dat het comité een negatief advies aan het college van burgemeester en wethouders verleen de, zodat geen toestemming voor de demonstratie werd verstrekt. En dat terwijl de rijksluchtvaartdienst wel een vergunning af gaf. Burgemeester mr J. J. P. M. Asselbergs laat desgevraagd weten dat bij de ge meente de toestemming van de rijks luchtvaartdienst binnenkwam en een dag later een brief van de heer Kruijff. „Maar de gemeente wist nog van niets. We hebben toen contact opgenomen met het comité van de havendag en van die zijde liet men weten dat het programma al was samengesteld en dat de valschermdemonstratie er niet in paste.", aldus burgemeester Assel bergs. De heer Kruijff vindt het een vreemde zaak dat de demonstratie niet bij de activiteiten van de havendag zou pas sen: „Ik vind het jammer dat het niet door kan gaan. De organisatie had er geen kosten voor hoeven maken en er verder ook geen omkijken naar hoe ven hebben. Het ging ook maar om en kele demonstraties die heus niet de hele dag duren, dus volgens mij had het wel gekund. Ik denk ook dat we tijdig genoeg ons plan bekend hebben gemaakt, omdat men bij de rijks luchtvaartdienst wel tijd genoeg had om toestemming te verlenen." De woordvoerster van het havendag comité, R. .Geluk, laat weten dat de de monstratie nog wel in de vergadering van het comité besproken is, maar dat een meerderheid er tegen was. Men vreesde dat het mensen van de Nieuwe Haven weg zou trekken. Toch ziet ze het evenement als zodanig wel zitten en ze acht het dan ook niet uitgesloten dat het een volgende keer wel in de progammering wordt opgenomen. Met het verplaatsen van een hek verrichte burgemeester J. van Bommel van Kapelle vrijdag de opening van het bedrijventerrein Smokkelhoek. CENTRAAL ALARMNUMMER 01184-14444 Huisartsen: Zierikzee: vrij 18.00-ma 8.00 uur: C. H. G. Daniëls, Poststraat 32, Zierikzee, tel. 01110-13410. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00-11.30 uur. Westhoek en Brouwershaven: vrij 18.00-ma 08.00 uur: G. van Beek-Ver beek en J. Ph. P. Stenger, Burghseweg 54, Haamstede, tel. 01115-1861. L. A. M. Bruel, Markt 32, Brouwershaven, tel. 01119-1280. J. L. Flach, J. van Renesse- weg 6, Renesse, tel. 01116-1280; Spreekuur voor spoedgevallen van 11.30-12.00 uur en van 16.30-17.00 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieuwer- kerk: M. v. d. Berg, Weth. van Klinken- straat 10, Nieuwerkerk, tel. 01114-1810. Tandartsen: Spreekuren voor spoedgevallen za. en zon. 16.30-17.30 uur. H. A. Boom- de Keizer, Westerbanweg 14, Burgh- Haamstede, 01115-3103. Apotheken: Apotheek 'Zierikzee', Dam 18, tel. 01110-12906, geopend za. van 9.00-12.30 uur en van 16.30 -17.30 uur. Zo. van 12.00-12.30 uur en 18.00-18.30 uur. Wijkverpleegkundigen: Schouwen-Duiveland: Dag en nacht voor dringende hulpverlening onder tel. 01184-14444. Dierenartsen: (vanaf zat 9.00 uur): E. Wondergem, Zonnemaire, tel. 01112-1880. Nederlands-Hervormde Kerk. Brou wershaven 11 ds. De Kruijf; Bruinisse 10 ds. Hoornaar een 17 ds. De Bos; Burgh 10 ds. Ten Have; Dreischor 9.30 ds. Jonker; Eikerzee (Scharendijke) 10 ds. Wassenaar; Haamstede 10 en 14.30 ds. Kerssen, afscheid; Kerkwerve 9.30 ds. Kuin; Nieuwerkerk 10 ds. De Roo; Noordgouwe 11 ds. Jonker; Noordwel- le 11 ds. Bregman; Oosterland 10 ds. De Boo en 18 ds. Jumelet; Ouwerkerk 10 ds. Theunisse; Renesse 9.30 ds. Bregman en 20.15 prof. Pannekoek; Serooskerke 10 de heer Van Es; Sir- jansland 10 en 18.30 ds. De Rooij; Zie rikzee: Gasthuiskerk 11 ds. Hendriks en 9.30 ds. v. d. Hoek, Zweeds R. Kr. Z.huis 18.30 ds. De Rooij; Zonnemaire 9.30 ds. De Kruijf. Gereformeerde Kerk. Brouwershaven 10 ds. Kamermans en 18.30 de heer Heemskerk; Bruinisse 10 en 17 ds. Meijer; Haamstede 10, 15.30 en 19 ds. De Vries; Nieuwerkerk en Oosterland 10 de heer Fluit en 17 de heer Baan; Scharendijke 10 ds. Bruining en 19 ds. Jobsen; Zierikzee 10 ds. Jobsen en 18.30 ds. Kamermans. Gereformeerde Gemeente. Nieuwer kerk 9.30 leesdienst en 15.30 ds. v. d. Poel; Oosterland 10 en 18.30 ds. v. d. Poel en 14.30 leesdienst; 31/8: 19.30 de heer Van Gelder. Oud-Gereformeerde Gemeente. Brui nisse 10 en 17 leesdienst; Oosterland 9.30,14 en 18 leesdienst. Christelijk-Gereformeerde Kerk. Haamstede 10 en 17 ds. Dijkstra (HA); Kerkwerve 10 en 18 ds. v. d. Sluys; Zie rikzee 10 en 18 ds. Van Smeden. Gereformeerde Gemeente in Neder land. Bruinisse 10 en 17 leesdienst; Nieuwerkerk 9.45 en 15.30 leesdienst; Zierikzee 10 en 18 leesdienst. Leger des Heils. Zierikzee 10 samen komst. Evang. Lutherse Gemeente. Zierikzee 10 ds. Boon. Rooms-Katholieke Kerk. Haamstede 10, zat. 19; Zierikzee 10, zat. 19; Renes se 10, zat. 19. Pinkstergemeente. Zierikzee (Meel- straat) 10 samenkomst, woensd. 20 sa menkomst. GOES - Maandag 28 augustus is het weer zo ver. Dan beginnen de ploegen uit Goes en omgeving aan het nieuwe zaalvoetbalseizoen. Doordat enkele ploegen zijn gestopt, gepromoveerd of gedegradeerd is de indeling van de ver schillende klassen beduidend veran derd. Hieronder volgt een overzicht van de indeling. Hoofdklas - 's-Heer Arendskerke dwong aan het eind van het afgelopen seizoen een plaats af in deze klas door de beslissingswedstrijd tegen Neptu- nus met duidelijke cijfers te winnen. Een andere nieuwkomer in deze klas is Kloetinge 1, dat jaren achtereen ge noegen moest nemen met een tweede plaats, maar vorig jaar dan eindelijk kampioen werd in de overgansklas B en dus promoveerde naar de hoofd klas. Schelde International komt dit jaar met een bijna geheel nieuwe ploeg. Na de degradatie van vorig sei zoen uit de landelijke groep zijn enkele spelers gestopt en anderen zijn naar een andere vereniging gegaan. Coach Gijs zorgde voor een nieuw team, maar liet zich niet uit over de kracht. Oude bekende in deze klas zijn Feesthuis Goes 1 en El Toro 1. De zesde vereni ging uit de omgeving van Goes was Heinkenszand, door interne proble men zal er geen team van deze vereni ging aan de competitie deelnemen, waardoor de hoofdklas dit jaar maar uit elf teams zal bestaan. De teams, die vanuit Walcheren in de hoofdklas spe len zijn: Jong Ambon, Audi Poppe, Van Ruiten Fruit, Delphi, Schinkel Assurantiën en Warme Bakker Grent. In de eerste competitieweek komen vier Goese ploegen al in Goes in actie (zie programma). Overgangsklasse B - Na het promove ren van Kloetinge 1 en het degraderen van Parbo 1 was er nog maar ruimte voor één club om te promoveren van uit de eerste klas. Omdat El Toro 2 met overmacht het kampioenschap had behaald was dat het nieuwe team in de overgangsklas B. Een andere nieuwe ling is het team van slagerij De Waard uit Reimerswaal. Jumbo Offset moet dan wel in de laagste klas starten. De overige teams speelden vorig seizoen ook al in de overgangsklas B: Neptu- nus, Kats, Kloetinge 2, vv Goes, Bus sel Boys/Speedy 1, De Pompe 1, Mid City 1, Toreador en PTT 1. Acht ploe gen komen in de openingsweek reeds in de zaal (zie programma). Eerste klas - In deze klas komen drie nieuwe ploegen, die alle drie vanuit de tweede klas konden promoveren. Dui delijk zal zijn dat kampioen van de tweede klas Biezentrappers in deze klas uitkomt. Ook de nummers 2 en 3 konden promoveren. ZFS promoveer de niet alleen, maar vond ook een nieu we sponsor, waardoor deze vereniging voortaan onder de naam Koopcen trum Groenendijk door het leven zal gaan. De nummer drie was Robur 1. De overige ploegen die deze klas compleet maken zijn: Gemeente Goes 1 en 2, WCZ 1, Kloetinge 3 en 4, Bussel Boys Speedy 2, Wolphaartsdijk, Nieuwdorp en Parbo 2. Alle ploegen van deze klas starten hun competitie in de openings week. Tweede klas - Door het instellen van een recreatieklas (derde klas) zijn de oude tweede klas en de ploegen uit de derde klas die toch prestatievoetbal wilde blijven spelen, samengevoegd. Dit jaar zal de tweede klas dan ook uit twee subklassen bestaan: tweede klas A en tweede klas B. De indeling: Twee de klas A; Lagoon 2, Rabo Heinkens zand, El Toro 3, Robur 2, Sportscore, Colijnsplaatse Boys, De Pompe 2, Le- wedorpse Boys, De Landbouw 1, Feesthuis Goes 2 en SSV 1. Tweede klas B: Kloetinge 5, WCZ 2, De Land bouw 2, SSV 2, Lagoon 1, PTT 2, Jum bo Offset, Mid City 2, AKF en Strike. Recreatie (derde) klas - Deze klas is dit jaar voor het eerst ingesteld. Slechts vijf ploegen nemen aan deze competitie deel. Ze zullen diverse ke ren tegen elkaar spelen en daarnaast regelmatig een wedstrijd spelen tegen ploegen uit de beide tweede klassen. De deelnemende ploegen zijn: Keu ringsdienst, Mid City 3 en 4, Wemdel- dinge en de Combinatie NS. Het programma voor de eerste week: Maandag 28 augustus (Hal 1 Goes): 18.30 uur vv Goes-Kloetinge 2; 19.25 uur: 's-Heer Arendskerke-Jong Ambon; 20.20 uur: Kloe tinge 1-Audi Poppe; 21.15 uur: Schelde In ternational-Feesthuis Goes 1; 22.10 uur: Ge meente Goes 1-Kloetinge 3. maandag augustus (Hal 2 Goes): 18.30 uur: Kloetinge 4-Robur 1; 19.25 uur: El Toro 2-sv Kats; 20.20 uur: PTT 1-De Waard; 21.15 uur: Parbo 1-Mid City 1; 22.10 uur: Bussel Boys/ Speedy 2-Biezentrappers. Dinsdag 29 augustus (Hal 1 Goes): 18.30 uur: Kloetinge 5-WCZ 2; 19.25 uur: De Landbouw 2-SSV 2; 20.20 uur: Lagoon 2-Rabo Hein kenszand; 21.15 uur: El Toro 3-Robur 2; 22.10 uur: Sportscore-Colijnsplaatse Boys. Dinsdag 29 augustus (Hal 2 Goes): 18.30 uur: De Landbouw 1-Feesthuis Goes 2; 20.20 uur: WCZ 1-Koopcentrum Groenendijk; 21.15 uur: De Pompe 2-Lewedorpse Boys; 22.10 uur: AKF-Strike. Dinsdag 29 augustus Cs-Gravenpolder): 19.00 uur: Keuringsdienst-Mid City 3; 19.55 uur: Wemeldinge-Combinatie NS; 20.50 uur: Nieuwdorp-Wolphaartsdijk; 21.45 uur: Ge meente Goes 2-Parbo 2. Woensdag 30 augustus (Hal 1 Goes): 21.30 uur: Lagoon 1-PTT 2; 22.25 uur: Jumbo Off- set-Mid City 2. KAPELLE - Het gemeentebestuur van Kapelle onderhandelt met enkele gegadigden over de verkoop van stuk ken grond op het nieuwe bedrijven terrein Smokkelhoek aan de oude rijksweg. Verschillende kandidaten hebben al een optie genomen. Tot op heden is 1600 vierkante meter ver kocht aan Intra Kapelle, leverancier van bedrijfsinrichtingen. Dat bedrijf gaat daar een showroom, magazijn, werkplaats en kantoor bou wen. De totale oppervlakte van Smok kelhoek bedraagt 46.000 vierkante me ter. Burgemeester J. van Bommel opende het bedrijventerrein vrijdag of ficieel. Met de realisering van Smokkelhoek is het oppervlakte bedrijfsterrein in Ka pelle uitgegroeid tot zestig hectare. „Er wordt altijd allen maar gesproken over wonen in Kapelle", vertelde Van Bommel, „maar men vergeet dat hier ook gigantische bedrijven zitten. Kijk maar naar de veiling, Coroos en de ZCAV." De gemeente verwacht - ge zien de ligging van het terrein - dat de bouwgrond snel wordt verkocht. „Kleine bedrijven, grote bedrijven, al les is hier mogelijk", stelde wethouder ing G. M. M. de Maat van ruimtelijke ordening. „We verwachten een flinke uitstraling van de veiling. We hebben daar wel vertrouwen in." Aanvankelijk was het de bedoeling dat het nieuwe bedrijventerrein van Kapelle aan de Smokkelhoekweg zou komen, maar dat bleek niet haalbaar. Het nieuwe terrein, meende De Maat, is stukken beter. De aan- en afvoerlij- nen zijn kort, omdat Smokkelhoek GOES - De Goese politie heeft woens dagnacht drie jeugdige auto-inbre kers op heterdaad betrapt. Het drietal morrelde aan auto's op een parkeer terrein aan de Blaausteenstraat, ach ter garage Van Strien. Toen de politie arriveerde, maakte het drietal zich uit de voeten. De agenten wisten de Goesenaren N. S. (18) en D C. (18) en Schorenaar M. B. H. (16) in de Leliestraat in de kraag te vatten. De autokrakers zijn in verzekering ge steld. De politie gaat uitzoeken of de drie nog meer diefstallen van auto-ra dio's op hun naam hebben staan. BRUINISSE -In de donderdag te hou den vergadering van de gemeente raad van Bruinisse komt onder meer een herziening van het bestemmings plan Kom aan de orde. De planherziening betreft een vergro ting van de detailhandelsbestemming perceel Nieuwstraat 19, (Micromarkt), Het college van burgemeester en wet houders stelt de raad voor een ingeko men bezwaarschrift tegen de planher ziening ongegrond te verklaren. Voorts praat de gemeenteraad van Bruinisse over toepassing van de sub sidieverordening voor de plaatselijke verenigingen. Op de raadsagenda staat ook vaststelling van de plan- ningslijsten nieuwbouw, verbouw en woningverbetering in de jaren 1990- 1994. GOES - Tussen de twaalf- en vijftienduizend mensen lapten vrijdagavond de motregen aan hun laars om in 'Goes-by-night' inkopen te kunnen doen. De Vereniging voor Ambulante Handel Noord- en Midden-Zeeland hield in samenwerking met de Goese Horeca-onderne- mers de jaarlijkse nachtmarkt op de Grote Markt. Het aantal bezoekers stemde beide organisaties tevreden. Want tot 23.00 uur was er bij de kramen geen doorko men aan en de terrasseri zaten de hele avond stampvol. In tegenstelling tot vorig jaar begon het evenement niet tegen mniddernacht te verlopen. Het bleef tot sluitings tijd, 01.00 uur uur, gezellig druk. slechts enkele honderden meters is verwijderd van de rijksweg Bergen op Zoom/Vlissingen. Intra Kapelle verwacht eind septem ber - begin oktober de eerste paal te kunnen heien. Begin volgend jaar moet de nieuwbouw klaar zijn. Het aantal personeelsleden stijgt dan van drie naar zes. BERGEN OP ZOOM - Al zo'n tien tot vijftien jaar wacht de Anthonie Kel- dermansschool voor middelbaar technisch onderwijs in Bergen op Zoom op een nieuwe behuizing. Het bereiken van het hoogste punt van het toekomstige onderkomen, ten oosten van de Wouwsestraatweg, was voor bestuur en directie dan ook reden dit feit niet ongemerkt voorbij te laten gaan. Vrijdagmiddag hees Chantal de Koek, die vandaag zestien jaar wordt, de vlag in aanwezigheid van haar me destudenten. De Anthonie Keldermansschool be gon dertig jaar geleden in Bergen op Zoom met ongeveer honderd leerlin gen. In de loop der tijd is dit aantal ver tienvoudigd. Ongeveer dertig procent van de studenten komt uit Zeeland, voornamelijk uit Tholen, Sint-Philips- land en Reimerswaal. Na vele verzoeken kreeg de school in 1986 fiat voor uitbreiding' van de huidi ge behuizing aan de Wattweg. Een jaar later verleende de overheid goedkeu ring voor onderzoek naar mogelijkhe den voor een geheel nieuwe lokatie in plaats van uitbreiding. Die werd ge vonden in de omgeving van de Watt- weg. Het nieuwe gebouw wordt naar verwachting met ingang van het schooljaar 1990-1991 in gebruik geno men. Bij de bouw is rekening gehouden met uitbreiding van het leerlingenaantal en de nieuwe opleiding procestech niek die in 1990 start. Directeur A Geerts maakte vrijdagmiddag van di gelegenheid gebruik een noodkree richting ministerie te slaken. Ander half jaar geleden is een verzoek inge diend voor nieuwe inrichting en appa ratuur. „Wij hopen op korte termijn hier een positief antwoord op te krij gen." De Anthonie Keldermansschool is eei van de zeven scholen in Nederland dii mee doen aan het landelijk emancipa tie-project. Doelstelling is de mogelijk heden voor vrouwen in de techniek ti promoten. De Bergse MTS telt mo menteel 24 vrouwelijke studenten. ZIERIKZEE - Bij een benzinestatiol aan de provinciale weg naar Burg! Haamstede zijn vrijdagmorgen vroe twee personen op heterdaad betrap bij een inbraak. Om 04.30 uur ging b: het benzinestation het alarm af. D rijkspolitie van Schouwen-Duivelan ging poolshoogte nemen en trof twe personen aan, die ingebroken hadde in het gebouw. Zij hadden al een fiks buit bij zich, bestaande uit sigaretter drank en geld. Een woordvoerder va de rijkspolitie vertelde dat er geen nr dere gegevens verstrekt konden wor den, omdat het verhoor en het ondei zoek nog in volle gang was. VLISSINGEN - Vier totaal ver schillende muziekkorpsen hebben vrijdagavond vorm en inhoud gege ven aan de jaarlijkse taptoe in Vlis singen. Van Schotse doedelzakken tot showmuziek in Amerikaanse stijl. Vanwege het regenachtige weer was de publieke belangstel ling minder groot dan vorig jaar. Desondanks was de opkomst be hoorlijk. Om het Stadhuisplein had zich weer een ondoordringbare haag mensen gevormd voor de tra ditionele taptoe op de braderievrij dag. Twee jeugdkorpsen vulden het voorprogramma. Daarna was het de beurt aan e volwassen korpsen. In- ter Scaldis Pipes Drums uit Vlis singen beet het spits af. De eerste en enige Zeeuwse doedelzakband speelde authentieke Schotse mu ziek. Deze muziek leent zich niet zo goed voor een taptoe. Het is geen muziek om op te swingen of marche ren. Bovendien bracht de relatief kleine groep doedelzakspelers te weinig volume voort voor een plein van deze grootte. De Delta Band was daar beter op berekend. De muzikale ambassa deurs van Vlissingen brachten een potpourri van populaire melodieen zoals 'I got rhythm', 'My way' en 'Thank you for the music'. Leider Jack de Boo van Uijen was tijdens deze thuiswedstrijd voor de laatste keer voor het korps te zien. Hij liet de muzikanten weer alle mogelijke figuren lopen en afmarcheren on der polka's van James Last. Het Tamboer en Trompetter Korps Prinsenbeek opende zijn optreden met het showtechnisch saaie, maar muzikaal wonderschone Beatles nummer 'Hey Jude'. Een paar minu ten later liet het dertig jaar oude korps horen ook te kunnen swingen als een trein, om de woorden van speaker Jan Jacobs te gebruiken. De 45 geüniformeerde leden zijn al lemaal tussen de 12 en 22 jaar oud. Hekkesluiter was Juliana's Drum Bugle Corps uit Middelburg. Deze1 muzikanten vormden onbetwist de topper van de avond. De drie onder delen (brass, percussie en colour guard) brachten een show naar Amerikaans model. De 75 in fleurige uniformen gestoken leden brachten op de meest uiteenlopende instru menten nummers uit het populaire genre, zoals 'Do you know where where you're going to'. De meisjes van de colour-guard vertaalden de muziek in bewegingen met vlaggen en waaiers. Na deze wervelende to taalshow marcheerden alle vier de korpsen nog eenmaal het Stadhuis plein op voor de finale. De Delta-band tijdens de taptoe op het Stadhuisplein in Vlissingen, gisteravond voor het laatst onder leiding van Jack de Boo van Uijen. Postbus 84 (Industriestraat 20) 3370 AB Hardinxveld-Giessendam noten - zuidvruchten Klijn B. V. is gespecialiseerd in noten en gedroogde zuidvruchten en werkt als importeur, producent, groothandel en exporteur. Het bedrijf bestaat ruim 27 jaar en met 124 medewerk(st)ers wordt een jaaromzet van 60 miljoen gulden gerealiseerd. Het assortiment bestaat o.a. uit een groot pakket consumentenverpakkingen, die onder het 'Klijnoot'-merk worden afgezet via de levensmiddelengroot- en detailhandel. De verkoop van dit assortiment wordt behartigd door de afdeling: verkoop consumentenverpakkingen. Door de voortdurende groei heeft deze afdeling versterking nodig. Wij zoeken daarom een enthousiaste voor het rayon Zeeland/West-Brabant/Zuidhollandse eilanden. Deze enthousiaste en actieve verkoper voldoet aan de volgende eisen: - is niet ouder dan 25 jaar; - woont centraal in zijn rayon (Tholen, Bergen op Zoom); - heeft minimaal een mavo-opleiding; - heeft bij voorkeur ervaring in de foodbranche; - is in het bezit van rijbewijs BCDE; - is bij voorkeur in het bezit van een chauffeursdiploma; - bezit goede contactuele eigenschappen en doorzettingsvermo gen. Wij stellen hoge eisen maar daar tegenover staat een goed salaris en een fijne werksfeer. Spreekt het bovenstaande u aan en denkt u aan de gestelde eisen te voldoen, stuurt u dan een uitgebreide, eigenhandig geschreven sollicitatiebrief met een recente pasfoto naar Klijn B. V., t.a.v. de heer H. A. Besems (personeelsfunctio naris). Uw huis op dit formaat in de krant kost meestal minder dan een maand hypotheekrente en verkoopt snelier, want: En de makelaar weet van wanten en kranten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 50