PZC Zwemverbod op dtrie plaatsen in Ardennen Jordaniër gedood na gijzeling Israëlische Echtpaar in scheiding ruziet over embryo's Van Agt geen balling in Japan binnen- en buitenland het weer in zeeland IACHTSGREEP OUDE GARDE ert lil europa Blokkade Tijdelijk PERSOONLIJKE WRAAKACTIE VOOGDIJ DIEPVRIESKINDEREN Ballingschap Genade Criminaliteit Amsterdam met 20 pet gedaald Terugkeer WOENSDAG 9 AUGUSTUS 1989 fandaag Hoog water ooruitzichten lautisch bericht Laag water Vooruitzichten Lubbers wil geen staatsscretaris midden en kleinbedrijf meer Achttien doden bij ontploffing in Oekraine wordt nieuwe jremier van Japan Van onze correspondent) NGAPORE - De regerende Liberale Democratische Partij DP) in Japan heeft dinsdag in Tokyo de voormalige minister in onderwijs, Toshiki Kaifu, aangewezen tot partijleider, j volgt Sosuke Uno op, die vorige maand aftrad, na de zware derlaag van de partij in de Hogerhuis verkiezingen. tiszo goed als zeker dat de 57-jarige ifu vandaag in het Lagerhuis tot mier zal worden gekozen, aange- J zien de LDP hier de meerderheid heeft. In het 512 zetels tellend parlement hebben de liberale democraten 297 ze- USSEL (ANP) - De Waalse autoriteiten hebben dinsdag het zwemmen in e Waalse plaatsen tot nader order verboden in verband met het gevaar van metting met salmonella-bacteriën. lister Andre Cools, belast met het toezicht op de gemeenten en het waterbe- heeft de burgemeesters van de plaatsjes Roche-en Ardenne, Florenville en opdracht gegeven het zwemmen te verbieden. Cools kondigde verder aan het aantal controles op watervervuiling de komende dagen zal worden ver- igd. ige week ontstond in Vlaanderen een enorme spraakverwarring toen be id werd dat het zeewater aan de Westkust door de gebrekkige zuivering van rioolwater in Vlaanderen besmet was geraakt met salmonella- bacteriën, danks aandringen van milieugroeperingen kwam er geen zwemverbod, ar alleen een aanbéveling aan bejaarden en kleine kinderen om niet in het ;er te gaan. 'fidaag wordt het weer beheerst or een uitloper van het hogedrukge- \d bij de Azoren. Deze rug van hoge- jifc verplaatst zich het komend et- mi langzaam naar het oosten om n de weg vrij te maken voor fronten n oceaandepressies die later in de pk voor wisselvallig weer gaan zor- t. Maar zover is het vandaag nog t. Vandaag staat ons zon en warmte pachten. De bofkonten die vrij zijn, eten dan ook maar van elk zonne- laltje genieten, want hebben is heb- i en de komende dagen is het wel- iteen stuk minder. De wind zit van- ig tussen zuidwest en zuid en is van- \tend zwak, vanmiddag matig. De iperatuur schommelt vandaag tus- de 22 graden aan zee tot 25 graden iinwaarts. Kortom alle ingrediën- orn buiten te genieten zijn rijkelijk mezig voor de vakantieganger en mard onze eigen autochtonen. terstanden: geen afwijking van bete kenis, maximum golfhoogte monding Scheldes: minder dan een halve me ter. ZON EN MAAN 10 augustus Zon op 0616 onder 2114 Maan op 1626 onder 2343 ir morgen: een frontale trog zorgt ir een wisselvalig weertype met vrij 'bewolking en enkele buien. Af en is er wat zon en de temperatuur ligt rond de 20 graden. De wind is 'st matig uit zuidwest, later west tot rdwest. r vrijdag tot en met zondag: wis- ig weer. Over het algemeen vrij chtige wind en een temperatuur 19 graden. d: zuidwest tot zuid 2 tot 4 Bft., t matig tot goed, temperatuur twater: 19 graden, afwijking wa- uur cm uur cm Woensdag 9 aug. Vlissingen 7.36 186 19.50 177 Terneuzen 7.55 208 20.10 199 Bath 8.50 245 21.06 234 Roompot-buiten 7.40 140 19.55 133 Zierikzee 8.55 143 21.05 138 Yerseke 9.00 163 21.10 156 Philipsdam-West 9.05 156 21.15 149 Donderdag 10 aug. Vlissingen 8.20 165 20.34 150 Terneuzen 8.46 186 20.59 172 Bath 9.35 221 21.49 206 Roompot-buiten 8.30 126 20.55 116 Zierikzee 9.30 133 21.45 124 Yerseke 9.35 149 21.55 138 Philipsdam-West 9.50 146 22.05 135 uur cm uur cm Woensdag 9 aug. Vlissingen 1.25 180 13.36 149 Terneuzen 1.56 191 13.55 162 Bath 2.55 212 14.56 185 Roompot-buiten 1.25 139 13.45 110 Zierikzee 2.45 145 14.55 117 Yerseke 2.45 158 15.00 130 Philipsdam-West 2.40 153 14.55 125 Donderdag 10 aug. Vlissingen 2.05 163 14.15 135 Terneuzen 2.25 175 14.35 148 Bath 3.30 197 15.38 172 Roompot-buiten 2.10 128 14.40 103 Zierikzee 3.20 136 15.35 112 Yerseke 3.25 147 15.40 123 Philipsdam-West 3.15 142 15.30 119 W m/s °C msterdam licht bew. nw 4 19 berdeen regen zzw 5 19 thene onbewolkt ono 5 29 arcelona licht bew. z2 27 erlijn half bew. nnw 2 24 udapest zwaar bew. n 1 21 ordeaux licht bew. wnw 5 24 russel zwaar bew. nw 4 22 yprus onbewolkt zw 3 26 ublin zwaar bew. zw 6 22 rankfurt onweer zzw 3 22 enève half bew. zw 3 21 elsinki regenbui wzw 2 15 msbruck zwaar bew. zzw 2 20 tanbul onbewolkt ono 7 23 lagenfurt onweer nnw 4 18 openhagen zwaar bew. zzw 5 16 Js Palmas onbewolkt nno 13 27 ssabon licht bew. zw4 27 >camo zwaar bew. ono 3 21 aden zwaar bew. zw4 24 wemburg zwaar bew. wnw 3 20 adrid zwaar bew. w 4 31 alaga allorca regen nw 5 31 licht bew. zzw 2 28 alta onbewolkt zo 1 28 oskou zwaar bew. windst 16 finehen zwaar bew. wzw 5 20 ice slo onbewolkt ono 6 26 zwaar bew. zzw 1 19 arijs licht bew. nw 3 24 :aag zwaar bew. nno 1 20 ome licht bew. w 5 25 )lit onbewolkt windst 27 ockholm zwaar bew. z 2 19 arsehau onweer o 3 17 enen zwaar bew. ozo 2 21 irich zwaar bew. zzw 1 19 Mrs vooruitzichten tot en met inderdag: weden en Noorwegen: Half tot 'aar bewolkt en met name in 'id-Noorwegen enkele buien. Mid- 'gtemperatuur van 17 graden aan Noorse kust tot 24 graden don- Tdag in zuid-Zweden. Memarken: Perioden met zon en g. Middagtemperatuur rond 24 aden. Schotland en Ierland: Veel bewol king en af en toe regen. Middagtem peratuur dalend tot circa 17 graden. Wales en Engeland: Van het westen uit af en toe regen. Ook enkele op- karingen. Middagtemperatuur van 18 graden in Wales tot 23 graden in zuidoost-Engeland. Belgie en Luxemburg: Woensdag zonnig en droog, donderdag van het westen uit toenemende bewolking gevolgd door regen. Middagtempe ratuur rond 25 graden. West-Duitsland: Perioden met zon en eerst nog enkele buien. Middag temperatuur rond 26 graden. Frankrijk: Perioden met zon en donderdag in het westen mogelijk regen. In het zuiden een lokale on weersbui. Middagtemperatuur van 20 graden aan de Kanaalkust tot 30 graden in het zuidoosten. Spanje en Portugal: Perioden met zon en in het noorden mogelijk een regen- of onweersbui. Middagtem peratuur van 22 graden aan de noordkust tot 38 graden plaatselijk in het binnenland. Zwitserland: Perioden met zon maar ook hier en daar een bui. Mid dagtemperatuur van 23 tot 28 gra den. Oostenrijk: Af en toe zon en moge lijk een regen- of onweersbui. Mid dagtemperatuur rond 27 graden. Italië: Zonnig. In het noorden kans op een regen- of onweersbui. Mid dagtemperatuur van 28 graden in de Dolomieten tot 35 graden op Si cilië. Joegoslavië: Vochtig en warm weer. Kans op een regen- of onweersbui. Middagtemperatuur rond 32 gra den. Griekenland: Zonnig. Middagtem peratuur rond 35 graden, op de ei landen wat koeler. tels en de gecombineerde oppositie 215. Kaifu zal het echter veel moeilijker krijgen in het 252 zetels tellend Hoger huis, waar de LDP nog maar 109 zetels overhield van de 142 die zij voor verkie zingen bezat. De oppositie beschikt hier sinds tien dagen over 143 zetels. Kaifu, die behoort tot de Komoto- groep, de kleinste van de vijf machts groepen in de LDP, werd met ruime meerderheid gekozen, door steun van ex-premier Takeshita en ex-secreta- ris-generaal Abe, die de twee grootste facties leiden. Tenminste een derde deel van de stemmen ging naar de veel jongere se cretaris-generaal van de partij, Has himoto. Maar zijn kandidatuur werd geblokkeerd door partij senioren, die vreesden dat wanneer de 52-jarige Hashimoto zou worden gekozen, hun kansen om ooit weer aan de macht te komen, tot nul worden gereduceerd. Premier Takeshita moest aftreden we gens zijn betrokkenheid bij het Re cruit aandelenschandaal, evenals se cretaris-generaal Abe, ex-premier Na- kasone, ex-minister van financiën Miyazawa, terwijl het vroegtijdig af treden van premier Sosuke Uno mede veroorzaakt is door zijn affaires met geisha's. Maar de top hoopt dat de Ja panse kiezers over een jaar het schan daal zijn vergeten. Met de benoeming van de veel oudere Kaifu is hun kans voor het leiderschap van de partij nog niet verkeken. Zijn benoeming, die door de ouderen is doorgedrukt zonder overleg met de jongere partijgenoten, wordt gezien als een tijdelijke. Kaifu heeft in de partij slechts een kleine machtsbasis en moet steunen op de facties van Ta keshita en van Abe. Aangenomen wordt, dat de ouderen in dé partij hebben afgesproken dat Kai fu de partij en de regering zal leiden tot de komende algemene verkiezingen, waarna de oude garde weer de zaak in handen neemt. Maar dat kan volgens politieke waarnemers leiden tot een splitsing in de partij. APELDOORN (ANP) - De koninklijke familie dinsdag tijdens het jaarlijk se foto-uurtje op slot Het Oude Loo in Apeldoorn. Van links naar rechts kroonprins Willem Alexander, prins Claus, prins Johan Friso, koningin Beatrix en prins Constantijn. Van onze correspondent TEL AVIV Israëlische soldaten hebben gistermiddag een infiltrant doodgeschoten, die een vrouwelijke Israëlische soldaat gegijzeld hield en eerder een Amerikaanse kiboetsvrij- willigster had gewond. Het incident deed zich voor bij kiboets Lotan in het uiterste zuiden van het land en dicht bij de grens met Jordanië. De infil trant was een Jordaanse soldaat. De 25-jarige Amerikaanse Laurie Ro sen, vertelde in een radio-interview dat ze met enkele vrienden op weg was naar de dadelplantage van kiboets Lo tan toen er een geüniformeerde man van achter een boom tevoorschijn DEN HAAG (GPD) - In een volgend kabinet zal er geen plaats meer zijn voor een staatssecretaris voor het Midden- en Kleinbedrijf. Dat zegt pre mier Lubbers in een interview met het blad van het Nederlands Christe lijk Ondernemers Verbond. Het mid den- en kleinbedrijf valt nu onder ver- antwoordling van de staatssecretaris van Economische zaken. De toekomstige staatssecretaris van Economische Zaken zal zich volgens Lubbers moeten concentreren op han del, ambacht en toerisme. Volgens de premier staat de betekenis van de con sument bij de verdeling van de porte feuilles in het nieuwe kabinet voorop. „Wij moeten een functionele invals hoek kiezen", zegt Lubbers die vindt dat eerder gekeken moet worden naar de belangen van de consument, dan die van bepaalde sectoren in het be drijfsleven. Lubbers zegt dat de ont wikkeling van een Europese norm voor het midden- en kleinbedrijf een rol heeft gespeeld in zijn gedachten- vorming. Enkele maanden geleden vertrok staatssecretaris Evenhuis van Econo mische Zaken na een financieringsaf faire. Hij zou wel eens de laatste staats secretaris voor het midden en kleinbe drijf geweest kunnen zijn. MOSKOU (RTR) - Bij een gasontplof fing in een flatgebouw in de Oekraien- se stad Mogiljov-Podolski zijn 18 men sen om het leven gekomen, zo meldde de partijkrant Pravda dinsdag. Twee arbeiders waren naar het gebouw ge stuurd om een gaslek te repareren. Het gebouw vloog de lucht in toen een van hen een lucifer aanstook. Zes mensen belandden in het ziekenhuis. Twintig woningen waren totaal verwoest en tien andere liepen zware schade op. MAR YVILLE (RTR) - Voor het eerst in de geschiedenis van de Verenigde Sta ten moet een rechter beslissen wie de voogdij over zeven embryo's krijgt. Een echtpaar dat zes jaar lang aan buisbevruchtingsexperimenten heeft meegedaan is het namelijk niet eens over wat er met hun diepvrieskinderen moet gebeuren. Zes j aar lang zijn eicel len van de vrouw via de omweg van het reageerbuisje bevrucht met het sper ma van de man. De zeven embryo's die daaruit ontstonden, zijn ingevroren. Maar voordat het echtpaar besloot kinderen te gaan krijgen en een em bryo bij de vrouw te laten inplanten, kwam de man na tien jaar huwelijk met een verzoek tot echtscheiding we gens „onverzoenlijke verschillen". De man, Junior Lewis Davis, 30 jaar, heeft gezegd dat hij geen kind meer bij de vrouw wil, niet wil dat zijn kinderen ANJUM (ANP) - In de Waddenzee en in het Lauwersmeer- gebied dreigen duizenden eidereenden het slachtoffer van parasiterende wormpjes te worden. Honderden dieren zijn de afgelopen dagen al gestorven. Het vogelopvang centrum Fügelpits in Anjum, dat dit dinsdag heeft meege deeld, heeft er sinds maandag ruim veertig kunnen red den. De meeste ernstig verzwakte dieren drijven op dit moment rond in de Waddenzee onder Terschelling en in het Lau- wersmeergebied. Ze raakten besmet door het eten van kok kels, mosselen en kleine kreeften waarin de wormen de af gelopen zachte winter wist te overleven. De wormpjes nestelen zich in de darmwand en vreten vandaaruit de vo gel min of meer op. Volgens dr. G. Dorrestein van de Rijks Universiteit te Utrecht vormt de massale sterfte niet direct een ramp voor de populatie. Naar zijn mening vormt de grote omvang van de populatie één van de redenen waardoor de ziekte kon toeslaan. zonder vader opgroeien en niet bereid is alimentatie te betalen voor een kind dat hij niet heeft gewild. De echtgenote, Mary Sue Davis, zegt dat zij helemaal geen geld van haar ex-man-in-spe wil, maar wel zijn kind. De vrouw is 28 en vindt dat zij het bes te voor haar dertigste een kind kan krijgen. Zij vindt dat het leven van een diepvriesembryo recht op bescher ming heeft. Er is maar één staat in de VS en wel Louisiana, die over wetgeving be schikt waarin al op dergelijke ontwik kelingen vooruit wordt gelopen. De Louisiaanse wet zegt dat diepvriesem bryo's dezelfde rechten genieten als ongeboren kinderen. In de staat waar Ie zaak nu speelt, Tennessee, heeft de rechter voorlopig besloten te zaak te behandelen „als een gewone echt scheiding". De arts die de buisbevruchting van het stel uitvoerde, zei geen voorkeur te hebben voor de vader of moeder als voogd, maar hij had wel morele be zwaren tegen het vernietigen van de embryo's. Hij stelde voor de embryo's te gebruiken voor andere stellen. DEN HAAG (GPD) - „Hé, daar is Jan", begroet Dries van Agt een parlemen taire journalist. De oud-premier zag wel meer hem uit het verleden beken de gezichten. Omdat „de emoties zijn gesleten na een groot aantal jaren", zijn de journalisten die hem geduren de zijn 'Haagse periode' minder wel gevallig waren, nu ook tot „dierbaar geworden gezichten" uitgegroeid. In korte hemdsmouwen, de zonnebril voor zich op tafel, zit Van Agt zicht baar te genieten van de belangstelling. Zijn benoeming tot EG-ambassadeur in Washington was voldoende aanlei ding om op de twee j aar in Tokio terug te kijken. Daar zette hij zich in voor verbetering van de (handels)contac- ten tussen de Europese Gemeenschap en Japan. Zijn taalgebruik herinnert aan ver vlogen tijden. Hij heeft veel felicita ties ontvangen. („Ik was verbaasd dat veel mensen mij nog zien staan"). Maar Van Agt bevroedde een bijge dachte: „Men beschouwt de benoe ming in Washington als een glorievol le promotie. Tokio wordt gezien als een oord der ballingschap en ik mag het aards paradijs nu betreden. Zo be schouw ik dat niet; ik heb allerminst het gevoel te zijn bevrijd uit balling schap". „Laten we beginnen met de eerste vraag uit de catechismus; 'Waarom zijn wij hier?'. De bekende handgeba ren zijn er weer. Nee, hij is niet naar het Binnenhof gekomen, omdat dat het ze nuwcentrum van de politiek is. Ook niet „om u in de komkommerperiode behulpzaam te zijn". Het gaat om een nabeschouwing, want „de misverstan den over Japan tieren welig in het goe de vaderland". Wat volgt is een lofzang. Zeker, er moet nog veel gebeuren, maar Japan is op de goede weg. Er liggen kansen voor de sprong. „Hij schreeuwde in het Engels iets over zijn broer en schoot. Het ge beurde allemaal heel snel. Ik viel op de grond en bleef daar liggen". Laurie Ro sen werd met lichte verwondingen aan de nek naar een ziekenhuis in Eilat ge bracht. Ondertussen had de infiltrant een jon ge vrouwelijke soldaat uit Jeruzalem gevangen genomen en naar een schuur in de buurt gebracht. Snel daarna arri veerden troepen, die de schuur omsin gelden en onderhandelingen openden met de terrorist. De commandant van Israëls zuidelijke sector, generaal-ma- joor Vilnai, vertelde dat de man een volstrekt verwarde indruk maakte. Hij stelde geen duidelijke eisen en noem de evenmin een motief voor zijn actie. Na twee uur onderhandelen besloten de militairen tot actie over te gaan. Ze schoten de infiltrant met twee schoten dood en bevrijdden zijn gijzelaar. Eerdere berichten uitgezonden door de Israëlische staatsradio dat de Jor daniër met de gijzeling de vrijlating van de door Israël ontvoerde sjeik Obeid hebben willen bewerkstelli gen, zijn onjuist. Een woordvoerder van de Israëlisch regering zei dat de man uit persoonlijke wraakmotieven handelde. AMSTERDAM (GPD) - De criminali teit in de hoofdstad blijft dalen. De voorlopige cijfers over het eerste half jaar van 1989 van een goed deel van de districten in Amsterdam laten een da ling van de kleine criminaliteit zien van circa 20 procent. In de eerste helft van 1988 was die da ling al 6 procent. De politie ziet de da lende criminaliteit als een gevolg van het reorganisatiebeleid en de vorming van wijkteams. Ook de aanpassing van de verzekeringstarieven voor de diefstallen uit auto's kunnen een bij drage zijn geweest aan de verminde ring van het aantal aangiften. Politie woordvoerder Klaas Wilting: „Als het een stuk duurder wordt om een auto radio als gestolen op te geven, zullen auto-eigenaren wat minder genegen zijn de diefstal van hun radio aan te ge ven. Tegelijk zullen ze eerder genegen zijn de rpéb in een slee te plaatsen en mee te nemen. De sterke daling van de criminaliteit is ook voor de Amsterdamse politie als een verrassing gekomen. „Een lichte daling is wat we wel verwacht hadden. Maar een daling van rond de twintig procent, terwijl elders de tendens toch is dat er sprake is van een stijging van de kleine criminaliteit, was niet wat we verwacht hadden. Maar ik moet zeg gen, het stemt wel tot tevredenheid. Onder de kleine criminaliteit verstaat de politie misdrijven als het stelen van autoradio's en andere diefstal uit au to's, inbraken in woningen en het ste len van fietsen en bromfietsen. EG. Het Japanse handelsoverschot met de EG is gedurende het eerste half jaar gedaald met tien procent. Het aandeel van de EG-importen is in de jaren 1985 tot 1988 bijna verdubbeld van 7 naar 13 procent. De Europeanen zijn nu succesvoller op de Japanse markt dan de Amerikanen. DEN HAAG (ANP) - Van Agt ondersteunde zijn betoog met de bekende handgebaren. „Het imago van Japan als onherberg zaam, ontoegankelijk, een mission impossible" deugt niet meer, vindt Van Agt. Toch blijft dat beeld hangen „in zonderlijkheid in het goede vader land". Hij wil de verbeterde handels betrekkingen tussen Japan en de EG niet aan zijn eigen aanwezigheid dan ken. „Dat is in belangrijke mate coln- cidenteel. Maar ik heb zonneklaar met de genade meegewerkt". Er is nog veel werk te doen in Japan, waarom dan na twee jaar al weer ver kassen? Van Agt had de benoeming zelf nooit gezocht. Maar „Washington is je-van-het als top-post van de Euro pese diplomatie". In de Brusselse ambtenarij zijn er die Van Agt niet wensen in Washington. „De druiven zijn voor sommigen zeer zuur. Maar ik zit er nou eenmaal en ben er niet weg te branden". Geen terugkeer in de Nederlandse po litiek? „Ja, och. Och ja. Er is een voor liefde voor de jongere politicus. Het bewind is aan de veertigers. Wie de grens van de vijftig overschrijdt heeft moeite zich in het peloton te handha ven". Over de Nederlandse verhoudingen wil hij ook wat kwijt. Een kabinet van CDA en PvdA is goed mogelijk „als de heer Lubbers zo beweeglijk blijft en de PvdA zo regeer-willig. En de VVD zit hopeloos in de knoei". PZC Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. Vlissingen: Oostsouburgseweg 10, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen Tel. 01184-84000. Steunpunt: Boekhandel Bikker, Walstraat 94 Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg Tel. 01180-81000. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes Tel. 01100-31800. Terneuzen: Nieuwstraat 22, 4531 CW Terneuzen Tel. 01150-94457. Hulst: Steenstraat 6, 4561 AS Hulst Tel. 01140-14058. Axel: Nassaustraat 15, 4571 BK Axel Tel. 01155-8000 Zierikzee: Oude Haven 41, 4301 JK Zierikzee Tel. 01110-15380 Opening kantoren: maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen, Middelburg en Goes van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, 01184-84000; 's avonds op zondag t/m vrijdag: vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden; zaterdags tot 16.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: tijdens kantooruren en maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur en zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur: 01184-84000. Abonnementsprijzen: per kwartaal 72,05; franco per post 86,50; per maand 24,85; jaarabonnement 275,00; jaarabonnement franco per post 335,00; losse nummers maandag t/m vrijdag 1,25, zaterdag 1,50 p. st. (alle bedragen inclusief 6 pet. btw). Postrek.nr.: 3754316 t.n.v. PZC ab.rek. Vlissingen. Advertentietarieven:-140 cent per mm; minimumprijs per advertentie 21,-; ingezonden mededelingen 2,5 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,- meer. Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 6 pet. btw). Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V., Vlissingen. I-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 3