PZC ysr'naJF* Verplegingsdienst voelt zich gepasseerd Jeugd loopt warm voor speelweken in Terneuzen Jeugd van Sluis keek naar popppentheater V akantiespeeldagen in Koewacht gered SCHIETINGEN SCHOL 6 EVEN TUSSEN DOOR! streek Kodak Express oscar de milliano CONCIËRGE SUPERSNELLE KWALITEITS FOTO'S Gemeente Hontenisse 10 DIRECTIEWISSELING ZIEKENHUIZEN OPKOMST BOVEN VERWACHTING Werelddelen Programma TEKORT AAN VRIJWILLIGERS WOENSDAG BEGIN MET TOCHTEN Onbegrijpelijk m z 90 X O ►d NIEUWBOUW ONDERHOUD VERBOUW BETONWERK De Krullebak heeft zomervakantie DINSDAG 8 AUGUSTUS 1989 Deel kinderspelen in Kloosterzande moest binnen afgewerkt Heer blijft heer! O O M H AANNEMERSBEDRIJF Uit eigen kleurenlab Klaar terwijl u winkelt Van uw fotovakman: Burchtstraat 4 Filiaal te Sluis 24-uurs service 4501 BJ Oostburg TERNEUZEN - De verplegingsdienst in de Zeeuws-Vlaamse ziekenhuizen voelt zich gepasseerd in de kwestie rond de directiewisseling. Elf hoofden van afdelingen reageren in een brief aan de Raad van Toezicht (RvT) van de Zeeuws-Vlaamse zieken- huisgroep verbolgen op de nieuwe constructie. Niet langer meer is B. R. R. van Oudenniel 'hun' directeur, maar G. Ramaekers. „Dat deze ver schuiving heeft plaatsgevonden zon der de directe betrokkenen (de verple gingsdienst) te horen, is voor ons het bewijs dat we binnen de gezondheids zorg nog steeds een feodaal tijdperk kennen." De wijziging in de directie-taken is een gevolg van het conflict tussen de medi sche staf en de directie die vorig jaar uitmondde in een openlijke ruzie. De Ml De kinderen in Sluiskil leefden zich geheel uit tijdens de vakantiespelen. Het bouwen van hutten was een serieuze aangelegenheid. TERNEUZEN - De speelweken zijn maandag op de meeste plaatsen pas echt goed op gang gekomen. Op diver se lokaties was de opkomst boven ver wachting. Vooral Hoek en Zaamslag mochten niet klagen bij de start met de huttenbouw. De organisatoren in de Terneuzense wijken Zeldenrust en Serlippens waren al niet minder te vreden over het aantal kinderen. De kinderrommelmarkt op het par keerterrein aan het winkelcentrum Serlippens zorgde voor een behoorlij ke drukte. In dergelijke woorden liet men zich ook uit bij de eerste activitei ten in de 'jonge' buurt Zeldenrust. Het plein voor het buurthuis 't Rivieren- huis kreeg ongeveer 150 kinderen 'warm' voor de knutselmiddag. In de meest creatieve zin werden handvaar digheden met klei, figuurzagen en der gelijke tot acceptabele kunstwerken verheven. Op het Groenoord in Sluiskil werd op 'hun' derde dag eveneens een aanvang gemaakt met de huttenbouw. De acti viteiten werden 's middags voortgezet met het aankleden van het kamp (cow boys en indianen) en een barbecue. Om zes uur kregen de kinderen een kampspel voorgeschoteld. Tenslotte konden de 35 kinderen blijven over nachten in 't Gildehuis. Om precies te zijn 147 kinderen be gonnen maandag in Hoek aan de speelweek met de huttenbouw. Het thema in Hoek beoogt 'werelddelen'. Op het Molenplein bevinden zich 20 hutten in aanbouw. De kleinste kinde ren hielden zich gisteren bezig met palmbomen en strandballen. Voor Zaamslag was de opkomst van 85 kinderen meer dan bevredigend. Elf hutten worden gebouwd, die 'verwant' moeten zijn met striphelden. De coördinatoren van de Terneuzense speelweken waren het maandag er over eens, dat het zonnige weer uitste kend meewerkt aan het slagen van de activiteiten. 13.30 uur tot 15.30 uur gekleurde zand- cocktail, oorbellen maken en spelcir- cuit met water. KLOOSTERZANDE - Zo'n tach tig kinderen uit de gemeente Hontenisse namen maandag in Kloosterzande deel aan de acti viteiten op de eerste dag van kindervakantieweek. Tot en met vrijdag worden in de ge meente dagelijks spelen gehou den voor de basisschooljeugd. De organisatie is in handen van de Stichting Recreatiewerk Zee land, in samenwerking met de af deling welzijnszaken van de ge meente Hontenisse en leden van de oudercomité's van de ver schillende basisscholen in de ge meente. De deelnemers konden maandag een spelencircuit afwerken. In eerste instantie zou dit plaats vinden op de sportvelden van de voetbalvereniging Hontenisse. Doordat het bij de voorbereiden de werkzaamheden regende, week de organisatie uit naar sportzaal De Hinde. Hier werk ten de kinderen vijftien spelen af. Tussen de middag gebruikte men gezamenlijk de maaltijd in de kantine van de voetbalvereni ging, waarna de grotere spelen verder op het sportterein werden gespeeld. De eerste jeugdvakan- tledag werd afgesloten met een filmvoorstelling in de kantine. Vandaag (dinsdag) arriveert het kinderweekspektakel in Lams- waarde. Op het veld van de plaatselijke voetbalvereniging SDO wordt een supersportdag gehouden. Deelnemers kunnen individueel of in teamverband meedoen. Belangstellenden uit de kern Vogelwaarde kunnen on der begeleiding naar Lamswaar- de fietsen. Het vertrek is om 8.30 uur vanaf de kerk aan Rapen burg. In Kloosterzande vertrek ken de deelnemers eveneens om 8.30 uur vanaf het gemeentehuis. Zaamslag: aanvang 9. 30 uur hutten- bouw/creatief bezig zijn met thema striphelden. 12. 00 uur eten/overblij ven; na de middag verder met de hut tenbouw. Sluiskil: afsluiting van de speelweek met om 9.00 uur ontbijt; 14.00 uur ver rassingswedstrijd en om 19.00 uur het kampvuur. Zeldenrust (Terneuzen): 14.00 uur jeugdbingo. Serlippens: terrein Zuidlandschool start huttenbouw omstreeks 10.00 uur. Voor vandaag (dinsdag) is het pro gramma weer goed 'gevuld'. Hoek: aanvang 10.00 uur met de hut tenbouw. Hoeden voor de toreador, schelpendoosjes, vliegers maken, schminken. SLUIS - De kindervakantieweek in West-Zeeuwsch-Vlaanderen deed maandagmiddag Sluis aan. Daar ke ken zo'n 25 kinderen naar een poppen theater. Meer activiteiten konden er in Sluis niet plaatsvinden wegens ge brek aan vrijwilligers. Ook in Oost burg heeft de Streek Jeugd Centrale activiteiten op touw gezet, 's Morgens keken zo'n 65 kinderen naar een optreden van Jan Klaassen, die vergezeld was van Grommetje, de hond. Daarna werd stokbrood gebak- Deze rubriek is uitsluitend be stemd voor reacties op berich ten, artikelen, of commenta ren, die in de PZC zijn ver schenen. Niet voor open brie ven, gedichten en dergelijke. Anonieme inzendingen of stukken zonder duidelijke op gave van adres en woonplaats worden niet in behandeling genomen. Bijdragen mogen niet langer zijn dan 40 regels in de krant (maximaal 250 woorden). De redactie be houdt zich het recht voor in zendingen te bekorten. Over geweigerde brieven wordt niet gecorrespondeerd. Volgens de PZC van 3-8-'89 vond de heer Dries van Agt zijn commissariaat van Hare Majesteit de Koningin in Brabant maar 'kruimelwerk'!!! Hij streek er wel een 'krentenbrood' sala ris voor op. Schelte van Jelgerhuis Westmolenstraat 7 4527 BJ Aardenburg NED HERVORMDE KERK Aangenomen naar 's-Gravenhage als predikant voor bijzondere werkzaam heden (pastoraat rondom de Vredes- kerk en In de huizen Sonnenborgh en Irene): R. L. Algera, kandidaat en vica ris te 's-Gravenhage. CHR GEREF KERKEN Benoemd tot pastoraal werker te Be verwijk (part-time): G. M. Bijkerk wo nende te Apeldoorn die deze benoe ming heeft aangenomen. Aangenomen naar Apeldoorn-Oost: C. J. van den Boogert te Emmeloord. KOEWACHT - De vakantiespeelda gen voor de basisschooljeugd in Koe wacht kunnen woensdag beginnen. Het doorgaan van dit evenement hing aan een zijden draadje daar het orga niserende comité Speelweek Koe wacht met een tekort aan vrijwilli gers kampte. Secretaris Marco van der Sijpt deed onlangs een oproep voor meer vrijwilli gers. Op een voorbereidende vergade ring waren slechts drie medewerkers aanwezig. „De noodkreet heeft in het dorp gehoor gevonden", vertelt Van der Sijpt. „We kregen nog twaalf aan meldingen voor hulp. Met onze comi téleden erbij komen we rond de twin tig medewerkers. Dat aantal is vol doende om het programma af te werken". De speeldagen beginnen woensdag om 9.00 uur met een flets- en wandeltocht. De wandeltocht is vooral voor de kin deren uit de laagste groepen van de ba sisschool. Het traject is ongeveer vier kilometer. De fietstocht van vijftien ki lometer is meer geschikt voor de oude re kinderen. Beide tochten beginnen om 9.00 uur vanaf het gemeenschaps centrum De Vlaschaard. Donderdag kunnen de kinderen vanaf 9.00 uur tenten bouwen op het terrein rondom De Vlaschaard. De organisa tie stelt hiervoor pvc-pijpen en folie be schikbaar. 's Middags wordt op het zelfde terrein een spelencircuit van tien onderdelen afgewerkt. De speeldagen worden vrijdag tradi tioneel afgesloten met een toneelvoor stelling in het cultureel centrum De Halle in Axel. Deze uitvoering is be stemd voor alle basisschoolkinderen uit de gemeente Axel. medische staf, dat wil zeggen de spe cialisten die als zelfstandige onderne mers aan het ziekenhuis zijn verbon den, zegden het vertrouwen in de di rectie op en met name Van Oudenniel was hun doelwit. Na een rapport van het organisatie-adviesbureau Twijn- stra Gudde BV in Deventer over de pe rikelen in de ziekenhuisgroep besloot de RvT, als hoogste orgaan, een ande re taakverdeling aan de directeuren op te leggen. Die was tot tevredenheid van de medische staf. Maar vorige week al stelde de centrale ondernemingsraad (cor) dat deze maatregel nog veel te gering was. De prioriteit werd volgens de cor aan de medici gegeven en niet aan het perso neel dat nog steeds te kampen heeft met een gebrekkige organisatie en een gebrek aan overleg. De hoofden van de verpleging voegen hier nu aan toe dat de directiewijzi ging „niet op kwalitatieve gronden berust." Het is voor de hoofden onbe grijpelijk dat een conflict tussen de medische staf en de directie uitmondt in een directiewijziging. Het zijn vol gens de hoofden middeleeuwse toe standen: de specialisten zijn de leen heren en de verpleegkundigen de lij feigenen. „Het is jammer dat de RvT dat systeem mede in stand houdt." Mr J. M. E. Seydlitz, voorzitter van de RvT, betreurt de openbaarmaking van de brief van de verplegingsdienst. „Want we praten hier toch over men sen". Over de kwaliteiten van de dirt teur die nu de verpleging in zijn pon feuille heeft, Ramaekers, wil Seydli niets zeggen. „Wat de verpleging dienst over hem zegt laat ik helend voor hun rekening. Wij gaan als Ra; van Toezicht niet iets in elkaar zetfc als wij er niet achter kunnen staan: De RvT heeft in de beslissing de dirt tie, de medische staf en de cor betro ken. „Ik vind daarom niet dat wel personeel gepasseerd hebben. Als i cor niet voldoende is moet ik naar e: groepering binnen het ziekenhi gaan en dat is praktisch onuitvot baar." Seydlitz begrijpt de woedes De directiewijziging is een interii maatregel en er wordt de komen maanden met alle betrokkenen g sproken over een vernieuwing vani ziekenhuisorganisatie. ken en kregen de kinderen limonade, 's Middags werd levend ganzenbord door de kern Oostburg gespeeld. Het ganzenbord is ontwikkeld door Consu ment en Veiligheid. Het spel wijst kin deren op (gevaarlijke) situaties, die ze in het dagelijks leven tegen komen. Bij het spel hoorden opdrachten, het ma ken van toneelstukjes en het zingen van liedjes. Woensdag worden er bij mooi weer hutten gebouwd. Om tien uur worden de kinderen in de leeftijd van vier tot taalf jaar verwacht bij de gymzaal aan de Stadhouderstraat. Vandaaruit gaat de groep naar het terrein bij het Vestje in Oostburg. De kleine kinderen ma ken hutten van karton. De oudere jeugd kan aan de slag met hout en spij kers en eventueel zelf meegebrachte hamers. De kinderen nemen zelf brood mee en blijven tussen de middag 'over'. 's Middags is er een knutselmarkt en kunnen de hutten worden verfraaid. Ook bij slecht weer worden de kinde ren verwacht, want dan worden ze in de gymzaal aangenaam bezig gehou den. Vrijdagmiddag is er van half twee tot vier uur een zeskamp. LAMSWAARDE - In café De vier Jaargetijden in Lamswaarde werd een schieting gehouden waaraan 32 perso nen deelnamen. Uitslag hoge vogel: F. de Vos, Kieldrecht (B); eerste zijvogel: E. Huiehout, Lamswaar de: tweede zijvogel: H. de Vos, Heikant. Meeste kleine vogels: G. Moerschaert, Ter hole (5 st.). WALSOORDE In café Rue du Nord in Walsoorden werd een schieting ge houden waaraan 27 personen deelna men. hoge vogel: A. Impene, Sint-Jansteen; eer ste zijvogel: S. Pieters, Sint-Jansteen; twee de zijvogel: Ph. Dierickx, Walsoorden. Mees te kleine vogels (5 St.): F. Reunis, Sint-Jan- steen. In diezelfde gelegenheid werd een paling- sehieting gehouden. Er waren 55 schutters. Uitslag: hoge vogel: F. de Vos, Kieldrecht (B); eerste zijvogel: F. de Vos, Kieldrecht; tweede zijvogel: J. der Weduwe, Klooster zande. Meeste kleine vogels (5 St.): M. Dibbe- laer, Walsoorden. KOEWACHT In café De Oude Mo len in Koewacht werd een schieting ge houden waaraan 26 personen deelna men. Uitslag, hoge vogel en tweede hoge vogel: A. van de Branden, Sint-Jansteen; eerste zijvo gel: R. d'Hondt, Zuiddorpe; tweede zijvogel: R. Colpaert, Moerbeke (B). Meeste kleine (4 st.): G. Baeri, Koewacht. LAMSWAARDE In café De Lamso ren in Lamswaarde werd een schieting gehouden waaraan 34 personen deel namen. Uitslag, hoge vogel: O. de Schrijver, Kapel- lebrug; tweede hoge vogel: E. Hulshout, Lamswaarde; eerste zijvogel: J. van Kerk hoven, Sint-Jansteen; tweede zijvogel: M. van Hoeke, Zuiddorpe; derde zij vogel: F. van Sael, Ossenisse. Vierde zijvogel: E. van Stevendaal, Terhole. Meeste kleine vogels :6 st.): Th. Boon, Lamswaarde. WALSOORDEN - In café Rue du Nord te Walsoorden werd een schie ting gehouden waaraan 31 personen deelnamen. Uitslag, hoge vogel: B. de Guytenaere, Osse nisse; eerste en twede zijvogel: E. Luyckx, Hulst; derde zijvogel: P. Maas, Kloosterzan de; vierde zijvogel: A. Verhoeven, Klooster zande; meeste kleine vogels (6 st.): mevr. Van Meelen, Kloosterzande. KOEWACHT - In café De Oude Mo len in Koewacht werd een schieting ge houden waaraan 30 personen deelna men. Uitslag, hoge vogel: F. van Hooye, Koe wacht; eerste en tweede zijvogel: F. de Waal, Koewacht. Meeste kleine vogels (6 St.): R. Mattene, Koewacht. SINT-JANSTEEN - In café Het Cen trum in Sint-Jansteen werd een schie ting gehouden waaraan 20 personen deelnamen. Uitslag, hoge vogel: J. van Meelen, Klooster zande; erste zijvogel: A. van de Branden, Sint-Jansteen; tweede zijvogel: J. Suy, Koe wacht. ZUIDDORPE In zaal Het Gemeen tehuis in Zuiddorpe werd een schie ting gehouden waaraan 25 personen deelnamen. Uitslag, hoge vogel: Van Hoek, Zuiddorpe; eerste zijvogel: E. Hulshout, Lamswaarde; tweede zijvogel: M. van Hoek, Zuiddorpe. Grootste aantal (6 st.): C. Boone, Zuiddorpe en K. Stentler, Rotterdam. NIEUW-NAMEN In zaal Picavet in Nieuw-Namen werd een schieting ge houden waaraan 59 personen deelna men. Uitslag, wip 1: hoge vogel: W. Apers, Kiel drecht (B); tweede hoge vogel: G. de Maayer, Kieldrecht; eerste zij vogel: D. Cool, Haasdonk (B); tweede zijvogel: J. Waem, Nieuw-Namen. Grootste aantal (7 st.): Th. Praet, Nieuw-Namen. Wip 2: eerste en twee de hoge vogel: A. de Waal, Kloosterzande; eerste zijvogel: A. d'Hert, Kieldrecht (B); tweede zijvogel: M. de Berger, Kieldrecht. Grootste aantal (6 st.): J. d'Hoei, Verrebroek (B). TERNEUZEN De schuttersvereni ging De Westerschalde uit Terneuzen hield een schieting op de staande wip. Er waren 40 deelnemers. Uitslag: eerste hoge vogel: L. de'Jonge, 's- Heerenhoek; tweede hoge vogel: M. Moison, 's-Heerenhoek; eerste zijvogel: F. van Swaal, Hulst; tweede zijvogel: J. Verberk- moes, Terneuzen; derde zijvogel: E. de Vi- der, Terneuzen; vierde zijvogel: J. Hoop, Kloosterzande. KLOOSTERZANDE In zaal Molen- KOEWACHT In zaal P. de Vlieger in hof in Kloosterzande werd een schie- Koewacht werd een schieting voor ou ting voor ouderen gehouden. Er waren deren gehouden. Er waren 40 deelne- 35 deelnemers. mers. Uitslag: hoge vogel: A. d'Hooghe, Kiel drecht (B); eerste zijvogel: P. d'Hondt, Kloosterzande; tweede zijvogel: J. van Gee- rem. Koewacht. Grootste aantal (8 st.): A. Thilleman, Nieuw-Namen. NIEUW-NAMEN In zaal P'icavet in Nieuw-Namen werd een schieting ge houden waraan 60 schutters deelna men. Uitslag, wip 1, hoge vogel: W. Apore, Kiel drecht (B); tweede hoge vogel: G. de Maayer, Kieldrecht; eerste zijvogel: D. Cool, Haasdonk (B); tweede zijvogel: J. Waem, Nieuw-Namen. Meeste kleine vogels (7 st.): Th. Praet, Nieuw-Namen. Wip 2, hoge vogel: A. de Wael, Kloosterzande; tweede hoge vo gel: R. d'Hert, Kieldrecht (B); eerste zijvo gel: M. van de Berge, Kieldrecht (B); tweede zijvogel: A. de Wael, Kloosterzande. Meeste kleine vogels (6 st.): J. d'Hoei, Verrebroek (B). Uitslag, hoge vogel: R. Colpaert, Moerbeke (B); eerste zijvogel: J. van Meelen, Klooster zande; tweede zijvogel: L. van Meelen, Kloosterzande. Grootste aantal (5 st.): G. Baert, Koewacht. In diezelfde gelegenheid werd een schieting gehouden waaraan 48 personen deelnamen. Uitslag, hoge vogel: O. Zaman, Koewacht; eerste zijvogel: A. Samijn, Moerbeke (B); tweede zijvogel: E. Fierens, Lokeren (B). Grootste aantal (3 st.): L. van Kerkhoven, Heikant. HENGSTDIJK - In zaal Het Jager huis in Hengstdijk werd eens chieting gehouden waaraan 21 personen deel namen. Uitslag, hoge vogel: J. de Waal, Koewacht; eerste en tweede zijvogel: J. Cromheecke, Ossenisse. Grootste aantal (7 st.): J. der We duwe, Groenendijk. ZUIDDORPE In zaal Het Gemet tehuis in Zuiddorpe werd een schj ting gehouden waaraan 20 person deelnamen. Uitslag, eerste hoge vogel: H. d'Hont, Zij dorpe, tweede hoge vogel: M. de Cock.Zit dorpe; derde hoge vogel en eerste zijvogel van Damme, Moerbeke (B); tweede zijvogi A. van Landegem, Steketene (B). Groot aantal (5 st.): A. Slok, Koewacht. HULST In zaal De Kroon in Hul werd een schieting gehouden waarai 30 personen delnamen. Uitslag: hoge vogel: F. de Vos, Kieldred (B); eerste zijvogel: J. van Kerkhoven, Jansteen-, tweede zijvogel: A. Dobbelai Vogelwaarde. Grootste aantal (6 st.): R.( Sterke. Zelzate (B). HULST De schuttersvereniging! Batavieren uit Hulst hield een schi ting op de staande wip. Er waren; deelnemers. Uitslag, eerste hoge vogel: F. Hulst; tweede hoge vogel: Th. Baert, Ti neuzen; eerste zijvogel: W. Jacobs, Hol tweede zij vogel: W. Brand, Hulst; derde i vogel: P. de Ruyter, Hulst; vierde zijvog F. Herwegh, Hulst. SINT-JANSTEEN - De schutters! ciëit St.-Jan uit Sint-Jansteen hie twee schietingen op de staande wi Bij de eerste schieting waren er deelnemers. Uitslag wip 1, eerste hoge vogel: R. deMaa er, Stekene (B); tweede hoge vogel: R. Vla minck, Sint-Jansteen; eerste zijvogel: Weemaes, Sint-Jansteen; tweede zijvog G. Inghels, Sint-Jansteen; derde zij vogel: Vergouwen, Stekene (B); vierde zijvogel: van Wolvelar, Stekene (B). Wip 2, eerstelt ge vogel: B. Samijn, Sint-Jansteen; tweei hoge vogel: R. van Hecke, Stekene (B); i ste zijvogel: T. de Sutter, Stekene (B); tw de zij vogel: P. Weemaes, Sint-Jansteen; dt de zijvogel: D. de Bakker, Sint-Janstee vierde zijvogel: J. de Letter, Sint-Jansteei Bij de tweede schieting waren er 41 deelt mers. Uitslag wip 1, eerste hoge vogel: P i Letter, Sint-Jansteen; tweede hoge vogel: de Waal, Kloosterzande; eerste zijvogel: IJsebart, St.-Gillis (B); tweede zijvogel: Ji Letter, Sint-Jansteen; derde zij vogel: G.i Schepper, Wilrijk (B); vierde zijvogel: Peeters, Kallo (B). Wip 2, eerste zijvogel: Peeters, Kallo (B); tweede zijvogel: J. We maes, Hulst; derde zijvogel: M. Roelan St.-Gillis (B); vierde zijvogel: A. Hoogsti ten, Terneuzen. O H 90 H M 90 m Sluissestraat 49 Zuidzande Telefoon 01170-3863 Yi winkel centrum ooathuxg Quality control service J PZC speciaal basis- en voortgezet onderwijs aan kinderen met verminderd gehoor en spraak-taalmoeilijkheden;tiendendreef 5-7,4461 dsgoes; postbus 2049, 4460 ma goes; tel. 01100-13407 C Het bestuur van de stichting samenwerkingsscholen voor slechthorende en spraakgebrekkige kinderen in de pro vincie Zeeland zou graag, m.i.v. 1 september 1989, t.b.v. het werk aan haar school De Kring een aanstellen. Gezien samenstelling van het team van de huishoudelij ke/technische dienst en de aard van de werkzaamheden gaat de voorkeur uit naar een mannelijke functionaris. Een deel van de werkzaamheden zal bestaan uit onder houd van het gebouw en schoonmaakwerkzaamheden. Het betreft een nagenoeg volledige weektaak (37.4 klok uur per week, terwijl een volledige betrekking 38.4 klok uur omvat). Salariëring vindt plaats volgens rijkssalarisschaal 3 (af hankelijk van leeftijd en ervaring/opleiding van 2055,- tot 2836,- per maand). Het bezit van diploma's waaruit blijkt dat (een deel van) het onderhoud van de gebouwen door betrokken functio naris kan worden verricht en bijvoorbeeld een geldig EH- BO-diploma, kan tot aanbeveling strekken. Bertrokken functionaris dient in 'de kern Goes' woonachtig te zijn. Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk woensdag 16 augustus op school beschikbaar te zijn, zo mogelijk voorzien van een opgave van referenties. Op dinsdagavond 29 augus tus vinden de benoemingsgesprekken plaats. Voor informatie kunt u terecht bij de directeur van de school dhr. P. F. Jooss, tel. thuis 01100-28267, tel. school 01100-13407. DE VOLGENDE KRULLEBAK VERSCHIJNT OP 12 SEPTEMBER Wie de Krullebak op school leest, krijgt ons zomernummer er automatisch bij. Want een Krullebak over Zeeland: 'te land, ter zee en in de lucht', die mag je niet missen! los te knippenof uit de krant te halery ARTIKEL 18A WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING De burgemeester van Hontenisse maakt ter vol doening aan het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat met ingang van 9 augustus 1989 gedurende 14 da gen op het gemeentekantoor tijdens kantooruren ter inzage ligt het plan tot uitbreiden van de wo ning Reygerskreek 39 te Hengstdijk door de heer J. C. Never. Dit bouwplan is in strijd met het bestemmings plan De Vogel. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om vrijstelling te verlenen van de beperkende be palingen van het geldende bestemmingsplan met toepassing van artikel 18a van de wet op de ruim telijke ordening. Gedurende de bovengenoemde termijn van tervi- sielegging kan een ieder schriftelijk bezwaren in dienen tegen het genoemde bouwplan bij burge meester en wethouders. Kloosterzande, 8 augustus 1989. De burgmeester van Hontenisse, mr. A. A. L. G. H. Kessen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 22