Basco: huurhuizen in principe niet te koop Kindervakantieweek in teken van beestenbendes Weigering vergunning voor nieuwe caravan in Duinpolder terecht EVEN TUSSEN DOOR! CONCIËRGE L m beroepings- berichten VERKEERSCURSUS RIJSCHOOL PAARDEK00PER I ns HUTTEN BOUWEN GELIEFDE BEZIGHEID Heer blijft heer! RAAD VAN STATE: Raadscommissie bespreekt aanleg kabeltelevisie Fietsster gewond bij aanrijding joyrijder in Sint-Jansteen 0 O H GOUD De Krullebak heeft zomervakantie WATERSCHAP NOORD- EN ZUID-BEVELAND GOES KAMPERLAND OOSTKAPELLE WOLPHAART SPIJK BROUWERSHAVEN m z m c ANWB** VRGO-lid Houten pallets vormen het hoofdbestanddeel van de hutten van de jeugdige bouwvakhertjes in Goes. GOES - Hutten bouwen is de sensatie van de kindervakantieweek. De nij vere architectjes en bouwvakkertjes uit Goes-Zuid en -West zijn het hier over roerend eens. Uit pallets en land bouwplastic opgetrokken hutjes sie ren het grasveld aan de Appelstraat. Namen als het Dierenkot en de Ape- kooi verwijzen naar het thema 'bees tenbende'. Een geknipt onderwerp vinden de spruiten in de leeftijd van zes tot en met twaalf jaar. „Onze vakantieweek is zó", brullen ze met opgeheven duim. Een vlaggetjesslinger verbindt de kin- der verblijven, die allemaal bont van kleur zijn. Jos houdt er een bijnaam aan over: de vlaggetjeshanger. De kleintjes hebben hutjes van karton. Vooral zij krijgen hulp bij de bouw. Twintig vrijwilligers, met Mattie de Dreu als 'motor', verlenen hand- en spandiensten, schenken limonade en houden voortdurend een oogje in het zeil. Via een puzzel zijn de honderd deelnemertjes, van wie er dertig tot veertig uit West komen, in groepen op gesplitst. De tienjarige Laudan doet voor de vierde keer mee. Hij is bij De Brul te rechtgekomen. „Op de puzzel stond een brullende leeuw, maar dat kon niet op de hut, dus hebben we er de 'brul' van gemaakt." De opdracht zichzelf om te toveren tot een dierenfiguur mondt bij De Brul uit in te ruime regenpullovers van door schijnend plastic. Met de kans op een donderbui is dat nog niet zo gek beke ken. Op de vraag wat de Brullers het leukst van de kindervakantieweek vinden, roepen ze in koor: hutten bou wen en fikkie stoken. Voor dat laatste moeten ze wachten tot vrijdag, wan neer de deelnemertjes uit de Goese wijken Oost, West en Zuid zich rond het afsluitende kampvuur scharen. Tussen de hutbewoners heerst de ge bruikelijke rivaliteit. De ploeg van de Apekooi heeft de hoogste hut en klopt NED HERVORMDE KERK Aangenomen naar 's-Gravenhage als predikant voor bijzondere werkzaam heden (pastoraat rondom de Vredes- kerk en in de huizen Sonnenborgh en Irene): R. L. Algera, kandidaat en vica ris te 's-Gravenhage. CHR GEREF KERKEN Benoemd tot pastoraal werker te Be verwijk (part-time): G. M. Bijkerk wo nende te Apeldoorn die deze benoe ming heeft aangenomen. Aangenomen naar Apeldoorn-Oost: C. J. van den Boogert te Emmeloord. GEREF KERKEN Beroepen te Melissant-Dirksland-Her- kingen (part-time): drs P. Rozeboom te Stad aan 't Haringvliet die dit be roep heeft aangenomen en tevens pre dikant in Stad aan 't Haringvliet blijft. Deze rubriek is uitsluitend be stemd voor reacties op berich ten, artikelen, of commenta ren, die in de PZC zijn ver schenen. Niet voor open brie ven, gedichten en dergelijke. Anonieme inzendingen of stukken zonder duidelijke op gave van adres en woonplaats worden niet in behandeling genomen. Bijdragen mogen niet langer zijn dan 40 regels in de krant (maximaal 250 woorden). De redactie be houdt zich het recht voor in zendingen te bekorten. Over geweigerde brieven wordt niet gecorrespondeerd. Volgens de PZC van 3-8-'89 vond de heer Dries van Agt zijn commissariaat van Hare Majesteit de Koningin in Brabant maar 'kruimelwerk'!!! Hij streek er wel een 'krentenbrood' sala ris voor op. Schelte van Jelgerhuis Westmolenstraat 7 4527 BJ Aardenburg zich daarover op de borst. De Apen maken ook graag hun buren zwart. „De Brullen zijn lullen." Achter kippe gaas staat hun mascotte. Het is van zelfsprekend een in elkaar geknutsel de aap, hoewel hun puzzelstuk duide lijk een olifant laat zien. Elke dag verschijnt in het dierendorp een vakantiekrant. Daarin schrijven de kinderen over hun ervaringen. Zo meldt Jos, die maandag bij de Apen kooi assisteert, nog niets van verke ring te hebben vernomen. Hij ver wacht dat het er deze week wel van komt. Jeanine, Susanne en Eppo kla gen over hun medebewoners. „We had den een hele mooie hut gemaakt met vlaggetjes. Het was heel rustig, totdat er rotventjes kwamen. Genoemd: Christian, Fabian en Koen en Michel." Ook op het plein bij buurthuis De Brak in Goes-Oost, waar de kinder vakantieweek een aantal jaren heeft ontbroken, zijn maandag hutten te zien. Een deel daarvan is in aanbouw. Mevrouw Seinstra, echtgenote van de burgemeester, opent de 'zoo' vandaag om 14 uur. Het ceremonieel gaat ge paard met koffie, limonade en een versnapering. Het thema in Oost is hetzelfde als in Zuid. De wijkverenigingen hebben voor de jeugdvakantieweek de handen ineen geslagen. Ze kopen gezamenlijk in en maken gebruik van dezelfde program- ma-onderdelen. De twintig deelnemer tjes gaan bij voorbeeld vrijdag naar het poppentheater in buurthuis De Pit. Samen met hun collega-bouwers uit Zuid en West maken ze aansluitend het kampvuur aan het Watervlietweg- je mee. De wijkvereniging Goes-West, die bij gebrek aan eigen accommodatie mee doet met Zuid, streeft naar een eigen kindervakantieweek. Zonder onder komen lukt dat niet. Het bestuur heeft zijn oog laten vallen op het Zonne- hoekje aan de J. P. Coenstraat, dat in gebruik is als school en volgend jaar vrijkomt. Gezien de bijna veertig deel nemers uit die wijk, bestaat volgens bestuurslid Conny Schut in West dui delijke behoefte aan kindervakantie- activiteiten. DEN HAAG/WESTERSCHOUWEN - Voor het vervangen van een caravan in de Duinpolder bij Westerschouwen is volgens een uitspraak van de Raad van State terecht geen toestemming gegeven. Het ministerie van Land bouw en Visserij heeft door die uit spraak aan het langste eind getrok ken in een geschil met de eigenaresse van de caravan. De nieuwe caravan is overigens al geplaatst, zodat het mi nisterie nu gerechtigd is om een bevel tot verwijdering te geven. De Duinpolder maakt deel uit van het natuurgebied de Kop van Schouwen. In het beleidsplan voor dit gebied was vastgelegd dat al aanwezige caravans zouden worden gedoogd, maar dat op de lange termijn alle caravans moeten verdwijnen. De Raad van State heeft nu beslist dat in dit geval sprake is ge weest van een uitbreiding en een te ver gaande inbreuk op het natuurgebied. De weigering van het ministerie om een vergunning te geven is dus correct geweest, concludeert de raad. De eigenaresse van de caravan, die pas vergunning aanvroeg nadat de nieuwe caravan was geplaatst, had aange voerd dat de nieuwe caravan minder plaats in beslag neemt dan de oude ca ravan met voortent. De Raad van Sta te zegt dat het ministerie de afmeting van de voortent terecht buiten be schouwing heeft gelaten. Puzzelrit De Goese Motor- en Au toclub De Bevelanden houdt woens dag een puzzelrit op Noord-Beveland. De eerste deelnemer vertrekt om 19 uur vanaf camping De Roompot in Kamperland, waar ook de inschrijf- post is. VLISSINGEN - Woningbouwvereni ging Basco in Vlissingen houdt vast aan de beleidslijn dat zij in principe geen huurwoningen verkoopt. De wo ning die de corporatie zaterdag in de ze krant te koop aanbood, valt niet binnen die categorie. Basco-directeur A. Raas maakte maandag duidelijk dat dat huis, aan de Wickenburg in de nieuwbouwwijk Bossenburgh, in de jaren zeventig is gebouwd als koop woning. De woningbouwvereniging kon het huis indertijd niet kwijt, om dat de markt niet zo goed was en om dat het huis op een hoek staat. Basco wil geen actief verkoopbeleid voeren, staat in de meerjarenplanning voor 1989 tot en met 1993. De corpora tie wijst de verkoop van woningwetwo ningen die goed verhuurbaar zijn van de hand. De Vlissingse sociale ver huurder heeft in het verleden een uit zondering gemaakt voor een tiental dure monumentenpanden aan het Groenewoud en de Branderij straat in de Vlissingse binnenstad. „Wij stellen ons op het standpunt", aldus Raas, „dat wij geen huurwoningen verkopen als die goed in de markt liggen. Dat was met die monumentenpanden niet het geval. Zij waren duur. Wij konden met die huurprijs niet opboksen tegen de voordelen die het kopen van een woning biedt, zoals het belastingvoor deel voor de koper." Om de leegstand te bestrijden, wil de Vlissingse woningbouwvereniging een uitzondering maken op de principiële regel. Zo heeft zij twee jaar geleden aan de gemeente Vlissingen toestemming gevraagd voor de verkoop van de mai sonnettes aan de Chopinlaan in de wijk Paauwenburg. „Wij wilden dat uitproberen", meldde de directeur van Basco, „en bekijken of die woningen wel in de verkoopsector bewoonbaar ZIERIKZEE - De leden van de com missie publieke werken van de ge meente Zierikzee krijgen vanavond (dinsdag) voorlichting over de kabel televisie die in Zierikzee wordt aan gelegd. Dat gebeurt tijdens een open bare vergadering van de commissie in het stadhuis. Deze vergadering begint om 19.30 uur. De firma Zekatel staat op het punt met de aanleg op Schou- wen-Duiveland te beginnen. Daarom is het nodig dat de gemeente raad een concept-overeenkomst met Zekatel aangaat. Verder wordt gespro ken over een offerte voor de aanleg, in stallatie, beheer en exploitate van een centrale aantenne-inrichting. Verder staan de aansluit- en leveringsvoor waarden ter discussie. Zo bepaalt bij voorbeeld de gemeenteraad welke zen ders via de kabel doorgegeven worden. Andere zaken waar de commissie over spreekt zijn het gebruik van tropisch hardhout, achtererf-ontsluitingen in de driehoek Ravestraat-Schuttershof- straat-Gat van West Noordwesten, het herstel van een deel van het dak van de openbare basisschoool Theo Thijssen en een hek voor de brandweerkazerne. Zomeravondconcert - De tenor George Webb geeft woensdag een zo meravondconcert in de dorpskerk in Oostkapelle. Webb brengt negro-spiri- tuals en enkele bekende songs uit Por- gy en Bess van Gershwin. De pianist Bram Stellingwerf begeleidt de uit Tri nidad afkomstige zanger. Dit concert is het laatste in een reeks van zes zo meravondconcerten in Oostkapelle. De aanvang is om 20.00 uur. zijn. 't Was naar ons idee het proberen waard, maar de gemeente ging niet ak koord. Misschien komt een dergelijk voorstel terug in het plan van aanpak voor de flatwij k Paauwenburg Zuid Oost, waarmee een werkgroep mo menteel stevig bezig is." Te dure en eventueel langdurig leeg staande woningen wil Basco wel ver kopen, andere niet. „Een hele catego rie mensen is op een huurhuis aange wezen", legde Raas uit, „en de vraag naar vooral eengezinswoningen en huizen voor ouderen blijft bestaan." De woning aan de Wickenburg is een uitzonderlijk geval. Woningbouwver enigingen mochten in de jaren zeven tig koophuizen bouwen in de zoge naamde beschutte sfeer, speciaal be doeld voor jonge gezinnen. Eén van de corporaties die in Basco is opgegaan, Goed Wonen, liet twintig van zulke huizen neerzetten in Bossenburgh. Achttien waren snel verkocht, maar Goed Wonen bleef met de twee hoe kwoningen zitten. Die waren onver koopbaar en gingen in de verhuur. Eén van de huizen is eerder van eigenaar gewisseld, de tweede is nu aan de beurt. Beiaardconcert - In de serie zo meravondconcerten voor beiaard be speelt Kees van Eersel donderdag van 19.00 tot 20.00 uur het carillon in de Grote Kerk te Goes. De stadsbeiaar- dier van Zierikzee en Veere begint met een improvisatie van eigen hand. Ver volgens brengt hij 'He shall feed his flock' (G. F. Handel); 'O konnte ich flie- gen wie Tauben dahin' (F. Mendels- sohn-Bartholdy); Turkse mars (L. van Beethoven); Wals opus 39:15 (J. Brahms); Wiegelied (J. Brahms); 'Plai- sir d'Amour' (Martini il Tedesco); Me lodie (A. Rubinstein); 'Humoresque' (Ant. Dvorak); balletmuziek uit 'Rosa- munde' (F. Schubert); Entre-act nr 2 uit 'Rosamunde' (F. Schubert); Impro visatie (Kees van Eersel). De beste luisterplaatsen zijn de Manhuistuin en de Museumtuin. Motorrit - Het derde 'Olie-Pompe Treffen', een evenement voor motorrij ders, wordt zondag 20 augustus in Goes gehouden. Het trefpunt is café De Pompe aan de Grote Markt. De start (13.00 uur) en finish (15.30 uur) van de toerrit is op de Grote Markt, waar vanaf 15.30 uur de popgroep Juke Joints een optreden verzorgt. Orgelconcert - Organist Dirk Jansz Zwart geeft woensdag een twee de orgelconcert in de hervormde kerk in Wolphaartsdijk. Op het programma staan composities van Walther, Pa- chelbel, Wesley, Mendelssohn, Merkel, Dienel, Widor en Jan Zwart. De orgel bespeling begint om 20.00 uur. SINT-JANSTEEN - Bij een aanrij ding op de splitsing Eikenlaan en Wil- genstraat in Sint-Jansteen maandag middag omstreeks half vier raakte de vijftienjarige fietsster W. van L. uit Sint-Jansteen zodanig gewond dat ze naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. Ze verleende op ge noemde splitsing geen voorrang aan automobilist C. K. uit Sint-Jansteen. Die bleek pas zestien jaar te zijn en niet in het bezit van een rijbewijs. K. was met de auto, zonder toestem ming van zijn ouders, gaan joy-rijden. Het gewonde meisje werd, na het verle nen van eerste hulp door een arts, ter observatie naar het streekziekenhuis De Honte in Terneuzen overgebracht, De auto hield aan de botsing een ka potte voorruit en schade aan de rech terzijde over. Het voertuig is door de politie in beslag genomen voor een na der technisch onderzoek. De fiets werd vernield. Orgelconcert Jaco van Leeuwen geeft vandaag, dinsdag, een orgelcon cert in de Grote of Sint-Nicolaaskerk in Brouwershaven. Jaco van Leeuwen, geboren in 1962 in Goes, is organist van de Grote of Sint-Jeroenskerk in Noordwijk. Op het programma staan werken van Buxtehude, Scheidt, Jo- han Sebastian Bach en Pachelbel. Het concert begint om 20 uur. iedereen leest de krant altijd en overal 0 M 0 H H 0 M 0 0 O 0 M Z speciaal basis- en voortgezet onderwijs aan kinderen met verminderd gehoor en spraak-taalmoeilijkhederv.tiendendreef 5-7,4461 dsgoes; postbus 2049, 4460 ma goes; tel. 0110013407 Het bestuur van de stichting samenwerkingsscholen voor slechthorende en spraakgebrekkige kinderen in de pro vincie Zeeland zou graag, m.i.v. 1 september 1989, t.b.v. het werk aan haar school De Kring een aanstellen. Gezien samenstelling van het team van de huishoudelij ke/technische dienst en de aard van de werkzaamheden gaat de voorkeur uit naar een mannelijke functionaris. Een deel van de werkzaamheden zal bestaan uit onder houd van het gebouw en schoonmaakwerkzaamheden. Het betreft een nagenoeg volledige weektaak (37.4 klok uur per week, terwijl een volledige betrekking 38.4 klok uur omvat). Salariëring vindt plaats volgens rijkssalarisschaal 3 (af hankelijk van leeftijd en ervaring/opleiding van 2055,- tot 2836,- per maand). Het bezit van diploma's waaruit blijkt dat (een deel van) het onderhoud van de gebouwen door betrokken functio naris kan worden verricht en bijvoorbeeld een geldig EH- BO-diploma, kan tot aanbeveling strekken. Bertrokken functionaris dient in 'de kern Goes' woonachtig te zijn. Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk woensdag 16 augustus op school beschikbaar te zijn, zo mogelijk voorzien van een opgave van referenties. Op dinsdagavond 29 augus tus vinden de benoemingsgesprekken plaats. Voor informatie kunt u terecht bij de directeur van de school dhr. P. F. Jooss, tel. thuis 01100-28267, tel. school 01100-13407. VOOR UW BIJNA NIEUWE AUTO NU WEER AL DE OPEL KADETT 1989 Opel Kadett diesel 1987-1988 Opel Kadett 1.5 S LPG, beige, 1987 Opel Kadett 1.3 Camel-uitvoering 1986 Opel Vectra 1 .Si blauwmetallic 1989 Opel Vectra 1.8 S rood 1989 Opel Omega 2.3 diesel brons, 1988 Opel Omega 2.0 i brons, 1988 Opel Ascona 1.8 i 4-drs. 1985 Ford Fiësta XR 2 wit, 1988 Ford Escort 1.1 C 3-drs., wit, 1986 Ford Escort 1.3 L 3-drs., zilver, 1983 BMW 320 zilver, 1982 Diverse Opeis Corsa 1984-1986 Opel Corsa 1.3 N Swing wit, 1988 Ford Sierra 1.6 5-drs., d.rood, 78.000 km Renault 4 GTL blauw, 1982-1984 Opel Kadett 1.8 diesel 5-drs., combi, 1983 Opel Kadett 1.3 2-drs. 1980 Ford Escort automaat zeer mooi, 1978 VW Jetta 4-drs., grijs, 1986 Diverse goedkope auto's AUTOBEDRIJF Westweg 5, Krabbendijke tel. 01134-2010/1241 fZC 'leb" DE VOLGENDE KRULLEBAK VERSCHIJNT OP 12 SEPTEMBER Wie de Krullebak op school leest, krijgt ons zomernummer er automatisch bij. Want een Krullebak over Zeeland: 'te land, ter zee en in de lucht', die mag je niet missen! los te knippenof uit de krant te halery Voor personenauto: dinsdag 22 augustus Voor vrachtauto en bus: vrijdag 18 augustus Aanmelden vanaf maandag 14 augustus Westsingel 18-20, Goes, tel. 01100-16808 Voor een geslaagde rijopleiding district 2 Wolphaartsdijk, Wilhelminadorp en 's-Heer Arendskerke ged. (Ein de weg) 4 Ovezande, Hoedekenskerke, Ou- delande, Ellewoutsdijk, Kwaden- damme, Driewegen en Baarland 6 Kapelle, Wemeldinge, Biezelinge en Schore 8 Krabbendijke, Waarde, Rilland en Bath 10 ongeb. eigendom men 2 geb. eigendom men 1 1 1 De dijkgraaf van het waterschap Noord- en Zuid-Beveland maakt het volgen de bekend: 1. Per 1 januari 1990 treden de hoofdingelanden (dit zijn leden van het algemeen bestuur) uit de evengenummerde districten van het water schap af; daarom zal verkiezing van hoofdingelanden plaatsvinden. 2. Op woensdag 23 augustus 1989 kunnen van 's morgens 09.00 uur tot 's middags 16.00 uur in het waterschapshuis, Nassaulaan 8 te Goes, bij de dijkgraaf opgave van kandidaten voor die verkiezingen worden ingeleverd. 3. Gekozen moeten worden 13 hoofdingelanden als vertegenwoordigers van de ongebouwde eigendommen, 5 hoofdingelanden als vertegenwoordi gers van de gebouwde eigendommen en 7 hoofdingelanden vertegen woordigende degenen die middelijk of onmiddelijk afvalwater op opper vlaktewater of op zuiveringstechnische werken van het waterschap af voeren (hoofdingelanden waterkwaliteit). 4. Bedoelde hoofdingelanden zijn overeenkomstig onderstaand schema over de evengenummerde districten van het waterschap verdeeld. Achter het nummer van het district staat globaal aangegeven welke woonkernen binnen het district zijn gelegen. water kwaliteit Wissenkerke, Geersdijk en Kam- 3 perland 5. Om als hoofdingeland verkiesbaar te zijn, zal in het algemeen aan de volgende vereisten moeten worden voldaan. Als hoofdingeland ongebouwd moet men zijn: volle eigenaar, erfpachter, opstalhouder, vruchtgebruiker, ander zakelijk genothebbende of pachter van tenminste 2 ha grond waarvoor vol geschot moet worden betaald. Als hoofdingeland gebouwd moet men zijn: volle eigenaar, erfpachter, opstalhouder, vruchtgebruiker of ander zakelijk genothebbende of huur der van in het geschot begrepen gebouwde eigendommen, waarvan de belastbare, dan wel de geschatte opbrengst volgens de grondbelasting, tenminste 150,00 bedraagt. Als hoofdingeland waterkwaliteit moet men zelf zijn aangeslagen in de verontreinigingsheffing. In plaats van bovengenoemde personen zijn ook hun echtgenoten ver kiesbaar als hoofdingeland. Om als hoofdingeland te kunnen optreden, moet men de leeftijd van 23 jaar hebben bereikt. 6. Om kandidaten te kunnen stellen moet aan de volgende voorwaarden worden voldaan. Ieder die stembevoegd is, mag kandidaten stellen. Men is stembevoegd als men 18 jaar of ouder is en voldoet aan de vereisten om als hoofdinge land gekozen te kunnen worden, met dien verstande dat voor ongebouw de eigendommen pachters en voor gebouwde eigendommen huurders niet stembevoegd zijn. Echtgenoten mogen in plaats van hun stembevoegde man (of vrouw) stemmen en ook opgaven van kandidaten ondertekenen. Ondertekening van een opgave voor dezelfde categorie door beiden maakt beide handtekeningen ongeldig. Lijsten met de namen van stembevoegden liggen in het waterschapshuis ter inzage. Elke opgave van kandidaten moet worden ondertekend door tenminste zoveel stembevoegden als gezamenlijk 10 stemmen kunnen uitbrengen in het district waarvoor de lijst zal gelden. Het verdient aanbeveling om op de opgave van kandidaten meer kandi daten te vermelden dan plaatsen te vervullen zijn. Uit het teveel aan kandidaten kan eventueel in geval tussentijdse vacatu res ontstaan opvulling van die vacatures plaatsvinden. 7. Formulieren voor de opgaven van kandidaten en verklaringen van bewil liging in de kandidaatstelling zijn voor de stembevoegden kosteloos ver krijgbaar op het burerau bestuurszaken van het waterschap, Nassaulaan 8 te Goes, alwaar desgewenst tevens nadere inlichtingen kunnen worden verkregen. Op de formulieren is aangegeven op welke wijze deze moeten worden in gevuld en hoe de inlevering ervan dient te geschieden. 8. Op woensdag 23 augustus 1989, 's middags om 16.00 uur, zal een vertegen woordiging van het dagelijks bestuur een openbare zitting houden in het waterschapshuis, teneinde de ingeleverde opgaven te onderzoeken. Na het onderzoek worden de opgaven van kandidaten onmiddellijk op het bureau bestuurszaken van het waterschap voor een ieder ter inzage ge legd. Iedere stembevoegde kan binnen een week na de dag van ter visie legging bij het dagelijks bestuur bezwaren indienen tegen de ingeleverde opgaven. 9. Op 5 september 1989, om 14.00 uur, beslist het dagelijks bestuur in een voor de stembevoegden toegankelijke zitting in het waterschapshuis over de ingebrachte bezwaren, de geldigheid vna de opgaven en over het handhaven van de daarop voorkomende kandidaten, 10. Alle geldige opgaven waarop de gehandhaafde kandidaten voorkomen, worden, voor zover nodig, door het dagelijks bestuur als afzonderlijke lijsten aangemerkt en genummerd in de volgorde waarin zij zijn inge diend. 11. De bedoeld lijsten liggen vanaf 6 september gedurende een week terinza ge voor de stembevoegden op het bureau bestuurszaken van het water schap. Goes, 8 augustus 1989 De dijkgraaf voornoemd, ir. P. J. Gruijters I

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 16