PZC 12 Sari Tazelaar zorgt voor een verrassing Mennen geen sport voor oude mannen Jo Rutten maakt ontslag officieel Tennistoernooi Groede heeft zijn eigen charme RKC verplettert Zaamslag met 15-0 sport Profclubs in Zeeland Jeugdspelers naar Zeist Melanie Bos achttiende bij EK-jeugd VOORZITTER PETER DE KAM VAN RIJVERENIGING ORANJEZON: Wielerkoers Domburg voor zeventiende keer Oefenprogramma's! voetbalverenigingen WOENSDAG 2 AUGUSTUS 1989 ANDRE HOEKSTRA SCOORT ZES DOELPUNTEN ROTTERDAM (GPD) - PDM heeft Steven Rooks en Gert-Jan Thcunisse een driejarig contract aangeboden. De meest succesvolle ploeg in de re cente Tour de France wil de twee kopmannen tot het eind van de spon- sorrit (1992) aan zich binden. Deze week nog hoopt de geldschieter met de 'tweeling' tot een principe-ak koord te komen. Financieel lijken er geen problemen meer, maar op het sportieve vlak hebben de twee beste Nederlandse klassementsrenners nog de nodige wensen. Zij willen snel duidelijkheid, omdat er ook andere ploegen naar hun benen dingen. Rooks heeft o.a. een aanbieding van Jan Raas, Theu nisse kan bijvoorbeeld naar de ploeg van Peter Post. Steven Rooks: „Waar ik ook rijd, vol gend jaar financieel zal het elkaar niet veel ontlopen. Men kent mijn prijs, en voor een ton meer of minder zal ik niet weggaan bij PDM. Ik heb mijn hele carrière telkens voor één jaar getekend, omdat ik druk nodig had om te presteren. Maar ik voel, dat ik nu toe ben aan een meerjarige overeenkomst. Wat dat betreft zitten PDM en ik op dezelfde lijn. Ook zij gaan uit van een meerjarige overeen komst. Maar er is meer..". Gert-Jan Theunisse, nog steeds tob bend met de naweeën van de ribk- neuzingen uit de Ronde van Zwitser land, stuurt eveneens aan op een con tract voor een jaar of drie. „Ik ben niet zo iemand, die rustiger wordt van altijd maar veranderen. Ik heb drie jaar Panasonic achter de rug, nu drie jaar PDM, ik denk ook nu weer aan zo'n termijn. Het liefst zou ik, voordat ik stop met koersen, niet meer overstappen. Zakelijk komen we er wel uit, maar er zijn andere din gen: ik wil niet meer met vier be schermde renners naar de Tour". Over dat aspect zal het gesprek van, waarschijnlijk nog deze week gaan. Het probleem is, dat Kelly zowel als Alcala ook volgend jaar nog een con tract hebben bij PDM. Maar Rooks en Theunisse blijven bij hun stand punt, dat er in een volgende Tour niet meer door andere ploegmaats op meerdere klassementen moet wor den gereden. DOMBURG - De mensport staat komend weekeinde centraal in Biervliet, waar de Zeeuwse kampioenschappen worden af gewerkt. Een evenement waar in de Z-klasse vier deelnemers hun beste beentje zullen voorzetten, hetgeen aangeeft dat deze tak van de paardesport nog betrekkelijk weinig populariteit geniet. De Landelijke rijvereniging Oranjezon uit Domburg wil daar graag verandering in brengen. „Mennen heeft ten on rechte het imago een sport voor oude mannetjes te zijn", zegt Peter de Kam, voorzitter van de Domburgse club. De matige interesse voor de mensport zijn we afhankelijk van de uitbrei- valt vooral te verklaren uit de moei- dingsplannen van manege De Een- lijkheidsgraad bij de onderdelen, die voor leken niet of nauwelijks te begrij pen valt. Bovendien oogt van de drie menonderdelen - dressuur, vaardig- heidsproef en samengestelde menwed strijden - alleen het laatste spectacu lair voor het grote publiek. De andere twee disciplines lijken vooral voorbe houden aan de kenners. De Landelijke rijvereniging Oranjezon hoopt dat de wedstrijden in Biervliet om het Zeeuws kampioenschap ertoe bijdragen dat de belangstelling voor de mensport, in het bijzonder de dres suur, een duw in de goede richting krijgt. „We hebben niet de illusie dat het mennen het in populariteit ooit kan winnen van bijvoorbeeld de springsport of de military. Maar dat neemt niet weg dat de mensport in Ne derland, maar zeker in Zeeland, best wat positieve publiciteit kan gebrui ken. Ons ledenbestand bijvoorbeeld varieert in leeftijd van 17 tot in de 60 jaar. Hetbeeld dat mennen een sport is voor oude mannetjes, is dus onjuist", zegt De Kam. De 330.000 zielen tellende provincie Zeeland herbergt drie verenigingen waar de mensport kan worden beoe fend. Naast Oranjezon in Domburg zijn dat De Schouwse Ruiters in Kerk- werve en de Scheldestad in Vlissingen. Het Zeeuwsvlaamse Biervliet kent weliswaar geen vereniging met een menafdeling, maar de reglementen vereisen dat één club alle disciplines van het Zeeuws kampioenschap voor haar rekening neemt. „De uitdaging in de mennerij zit voor al in de veel beperktere mogelijkhe den voor de berijder, de menner. Ge zeten op de bok van de menwagen, kun je alleen met je stem, de leidsels en eventueel een zweep het paard stu ren. Als je op het paard zit kun je ook met je benen werken. Een paard rea geert juist erg scherp op tekens die je met de kuiten geeft", legt De Kam uit. „Daarom is het ook heel belangrijk tot afspraken te komen met het paard. Elk woord moet voor het paard funge ren als een commando, zodat hij weet wat er van hem verlangd wordt." De Kam, in het dagelijks leven direc teur van de plaatselijke Rabobank, traint vrijwel dagelijks met zijn 13 jaar oude hengst, Sianka („een paard met een enigszins labiel karakter, maar veel mogelijkheden"), waarmee de Domburger ook de springsport heeft beoefend. Hij erkent dat het stallen en verzorgen van een paard een tijdro vende klus is, die niet aan iedereen is voorbehouden. Wellicht is dit een re den te meer elke paardesportliefheb- ber er op te wijzen dat ook de mensport „een boeiend onderdeel" is. „We hebben plannen om in de winter meer uren longeerlessen (de paarden worden dan in een binnenruimte in vorm gehouden) te verzorgen. Daarbij ZIERIKZEE - De voetbalvereniging Zierikzee speelt vanavond (woensdag) tegen de Waalwijkse profclub RKC. De wedstrijd wordt gespeeld op sport park 'Den Hogen Blok' in Zierikzee, aanvang 19.30 uur. De voetbalvereni ging Ijzendijke speelt vanavond tegen BW Den Bosch, aanvang 19.30 uur. Overige wedstrijden: HW'24 - Hoek (19.00 uur), RIA - Terneuzense Boys (19.00 uur). VLISSINGEN - Vier jeugdige voetbal lers van de voietbalvereniging Walche ren uit Vlissingen zijn uitgenodigd om volgende week vier dagen in Zeist te spelen voor het nationale kampioen schap voor viertallen. Jeroen Dijker (11), Ralph Wisner 12), Douk Groenen dijk (11) en Alex Mezdofnik (12) ver trekken maandag naar het KNVB- jeugdcentrum waar twintig regionale kampioenen zullen strijden om de na tionale titel. Het Walcheren-viertal legde in mei van dit jaar beslag op de Zeeuwse titel. De viertallencompetitie is een actie van de voetbalbond om alle verenigin gen opnieuw te stimuleren het 4 tegen 4 spel structureel op te nemen in de verenigingsactiviteiten. dracht in Serooskerke, van welke ac commodatie we gebruik maken. Als die uitbreiding gerealiseerd wordt, zit het er dik in dat we meer lesuren kun nen verzorgen. We verkeren in de ge lukkige omstandigheid dat we een be voegd instructeur (Michel Provoost) hebben, één van de twee die Zeeland telt. Dat laatste is zeker ook een pro bleem, het aantal kundige en bevoeg de men-instructeurs is in Zeeland, maar eigenlijk overal in Nederland dun gezaaid." Komend weekeinde gaan Arjan Pro voost, Adrie Louwerse, Peter Hanse en Peter de Kam beslissen wie de sterkste menruiter in de klasse Z in Zeeland is. De winnaar in Biervliet is gerechtigd deel te nemen aan de nationale titel strijd. „De strijd is volledig open", zegt De Kam. „De één heeft wat meer routi ne, de ander heeft zijn zenuwen wat be ter in bedwang. Het zullen de details zijn die de wedstrijd beslissen", laat de Domburger de vraag open wie er in Biervliet met de hoogste eer gaat strij ken. OOSTBURG - Het Oostburgse Een hoorn Badgastentoernooi heeft zijn eerste grote verrassing te pakken: Sa ri Tazelaar schakelt in het dames en kel C de eerst geplaatste Andrea Ha melink uit. De D-speelster uit Cadzand had drie sets nodig om de favoriete in deze klas se de doorgang naar de volgende ronde te versperren. Nadat Tazelaar de eer ste set met 6-3 op haar naam had ge schreven, leek Andrea Hamelink door een goed gespeelde en met 6-1 gewon nen tweede set de partij alsnog naar zich toe te trekken. Maar de derde en laatste set bracht de onverwachte ont knoping: 6-0 winst voor Sari Tazelaar. Menno van de Hout bereikte de laatste acht bij de heren B door een simpele 6- 0 6-0 winst tegen Jacco Remijn. Bij de C-heren had favoriet Dethlef Pieters weinig medelijden met zijn te genstander Mark van Raan: 6-1 en 6-3. De eerstbekende kwartfinalist in deze groep is Menno van de Hout die zich daarvoor alle moeite moest getroosten tegen Jan Jurry: 7-5, 3-6 en 7-5. Jack Goethals bereikte eveneens kwartfinale, maar dan bij de heren| Hij had weinig problemen met zijn ponent Ignas de Smits: 6-1 en 6-0. Er is zelfs al een halve finalist beker. Freddie Delagaye bij de herenj 30. Met 6-0 en 6-1 was hij tegj stander Johan Pielaat de baas. In dezelfde groep bij de dames, wa: twee poules wordt gespeeld, staanj winnaressen al vast. Rita Declerckl Gemma van Tiggelen zijn onberi baar geworden voor hun tegensta| sters. Andere resultaten: DE-C: ie ronde: Pia Wissing-Karen Bruyckere 7-5 6-2; Chantal Baecke- Jol; Serne 6-2 6-3. HE-C: 2e ronde: Stefan Steyaart-Mei Leeuwenburg 6-2 6-1; Ardie bruikman-Ri de Lyser 6-1 6-1; Paul Hendrikse-Mrak fer 6-0 6-0; Onno van Quekelberghe-Stel Marteyn 6-1 6-1 HE-D: 2e ronde: Frans van de Hemel-Tot| Clerck 6-1 6-2; Ab Dieleman-Djalmar Sisi mans 5-7 6-2 6-2; Wim Nijsse-Jean de Cli 6-1 6-1; Niek van Remortel-Paul Hubregl 6-4 6-0; Jean-Mark Sinack-Peter Klooste] 4 4-6 6-3. Peter de Kam met zijn paard Sianka, waarmee hij het komend weekeinde hoopt op een goede klassering tijdens de Zeeuwse titelstrijd. VLISSINGEN - Voor de Vlissingse Melanie Bos is het deelnemen aan de Europese jeugdzwemkampioen- schappen in het Engelse Leeds een he le ervaring geweest. De Nederlandse ploeg bestond uit 8 meisjes en 4 jon gens, waarvan Melanie de jongste was. Ze was als reserve voor de 4x100 m wis selslag estafetteploeg in de selectie te recht gekomen. Zij mocht starten op de 100 en 200 m schoolslag. Met een griepje en een ontstoken teen zwom de Vlissingse de 100 meter in 1.17.31 en de 200 meter in 2.49.04. De klasseringen waren respectievelijk de 21e en 18e plaats. Op de 200 meter was ze reserve voor de B-finale. Anita de Hoop was de enige van de Ne derlandse ploeg die met een medaille in Nederland terug kwam. Zij won het zilver op de 100 meter vlinderslag. Het merendeel van de medailles wer den behaald door deelnemers van de landen uit het Oostblok. GROEDE - Het ene tennistoernooi lijkt op het ander, wordt vaak be weerd. Het is alleen een verplaatsen van het hele gebeuren van de ene plaats naar de andere, waar dezelfde kleine groep mensen elkaar weer ont moet. Zo wordt ook deze zomer de he le cyclus afgewerkt. Daarbij springb een toernooi echter opvallend in het oog: het Burgemeester Everaars-vete- raneninvitatietoernooi in Groede. Ook daar is al sprake van reüniege dachte, maar het betreft dan allemaal mensen die elkaar jaarlijks treffen in Groede. Speciaal voor dit toernooi komen er uit het hele land enthousiaste spelers en speelsters om naast het tennissen de dagen gezellig met elkaar door te brengen. „We willen er niet een puur Zeeuws gebeuren van maken", zegt een van de organisatrices, mevrouw A. Risseeuw. „Daarom sturen we zo'n 100 uitnodigingen door heel het land. Meestal houden we dan een zestigtal deelnemers over. In de eerste instantie komen natuurlijk de mensen die al eens hebben meegedaan aan bod, maar er vallen er natuurlijk altijd af. Nieuwe komen gewoon er van zelfbij". Op een bepaald moment dreigde het toernooi uit zijn jasje te groeien. „We kwamen aan zo'n negentig deelne mers, en dan wordt het te onpersoon lijk. We willen de wedstrijden echt op de twee banen in Groede houden en niet moeten uitwijken naar andere plaatsen. Dat is het huidige aantal dan zo'n beetje het maximale". Het door de tennisvereniging Con For- za georganiseerde toernooi heeft dit jaar voor het eerst een wat andere op zet. Bij de dubbels is gekozen voor 45 en 55, omdat de verschillen soms wel erg groot werden. Niet verwonderlijk als men bedenkt dat vorig jaar de oud ste deelnemer, die nu helaas door om standigheden niet mee kan doen, 79 jaar was. De wedstrijden, die donder dag beginnen en waarvan zondag de finales worden gespeeld, starten 's- ochtends om negen uur, zondag om tien uur. In de avonduren is er onder meer een gezamelijk etentje en een bridgetoernooi. In het heren-enkel is Jean-Loup Del tour uit Hulst als eerste geplaatst. Bij de dames voert Phinie van Overvest het schema aan. De meeste deelname is er bij de dubbels, waardoor de nieu we leeftijdsindeling ook een groot aan tal nieuwe combinaties zijn ontstaan. Het heren-dubbel 45 ziet Deltour/Re- nique als de verwachte finalisten, ter wijl de 55 in een poule wordt ge speeld. De eerst geplaatsten bij de da- mes-dubbel 40 zijn Van der Laan/ Den Hollander en bij de 55 Lach de Bere en Delvaux. In het gemengd-dub- bel tenslotte worden Van Overvest/ Van Overvest verwacht voor Den Hol- lander/Titiheru. KOEWACHT - Etienne Antheunis is de eerste halve finalist in het heren enkel I) bij het Vlastoernooi in Koe- wacht.Een dag die verder veel E-par- tijen te zien gaf, leverde de eerstge- plaatste Antheunis het begeerde suc ces op. Overigens zag het daar in de eerste set nog niet naar uit. Een zeker spelende Jo van Waesberghe leverde onver wacht sterke tegenstand, waardoor de favoriet in grote moeilijkheden kwam. Met 6-4 was de winst voor Van Waes berghe en een sensatie hing in de lucht. In de tweede en derde set wist Antheu nis zich echter goed te herstellen en de partij uiteindelijk nog met de eenvou dige cijfers 6-1 en 6-1 te beeindigen. In de kwartfinale wordt Mark Mathijs de tegenstander van de al eerder ge plaatste Cor de Jonge. Met 7-5 en 6-1 speelde hij Dirk de Pau uit het toer nooi. Vermeulen/Missiaan bereikten in het gemengd dubbel D na een moeizame 7-6 in de eerste set via een eenvoudige 6-1 tegen Kint/Verbraecke de tweede ronde. HUNSEL (ANP) - Bondscoach Jo Rut ten, die afgelopen weekeinde bij de nationale titelstrijd dressuur verbol gen zijn functie als bondscoach ter be schikking stelde en naar huis ging, heeft de hippische sportbond NHS nu ook officieel van dat besluit op de hoogte gesteld. Jo Rutten heeft de buik vol van de gang van zaken rond dressuurwedstrijden en gaat zich weer geheel wijden aan de opleiding van jonge paarden in Hunsel. In een constructief gesprek, waarop NHS-voorzitter Van Nispen tot Seve- naer hoopte ter voorkoming van de breuk, ziet Rutten niets. „Een afron dend gesprek komt er misschien nog wel, maar voor mij is de maat vol. Ik ga me niet nog langer lopen ergeren", al dus Rutten. De boosheid van de 55-jarige Limbur ger tijdens de wedstrijd in Haaksber gen was volgens hem ook geen bevlie ging, maar structureel van aard. Er ge beuren naar Ruttens zin in het ver strengelde dressuurwereldje al veel te lang onbehoorlijke dingen. In Haaks bergen barstte de bom, toen de jury in meerderheid de voorkeur gaf aan ze venvoudig kampioene Annemarie Sanders-Keijzer. De Noordhollandse amazone werd op het laatste moment, toen de loting al was verricht, aan de deelnemerslijst toegevoegd en veroverde prompt haar achtste titel. Terwijl volgens Rutten het paard Olympic Vincent zaterdag niets liet zien wat op een piaffe leek. Dat incident kon er net niet meer bij. „Ik daag iedereen uit aan de hand van de videobeelden mijn ongelijk dan maar te bewijzen. Nu wordt het uitge legd als frustratie, omdat mijn zoon Bert werd gepasseerd. Er wordt eigen lijk al jaren stemming gemaakt tegen Rutten, die teveel partij zou zijn, die - hoe kan dat nou? - ieder jaar weer een nieuw paard klaarstoomt. Dat zat me al zo lang dwars." „Het was echt geen kwestie van du bieus jureren alleen", zegt Rutten na drukkelijk, er overigens wel aan toe voegend dat hij driekwart van de Ne derlandse juryleden onbekwaam acht. „Al voor het NK heb ik overwogen op te stappen. Er was zoveel dat niet door VLISSINGEN - Morgenavond (don derdag) wordt voor de zeventiende keer de Badronde van Domburg ge houden. De amateurs starten om 19.00 uur in de Weststraat en moeten 85 ki lometer afleggen. ZAAMSLAG - RKC uit Waalwijk, na het Rotterdamse Sparta de tweede eredivisieclub die in de voorberei ding op de competitie op de 'Zeeuwse toer' gaat, is zijn zesdaags verblijf in de provincie gisteren begonnen met een 15-0 overwinning op Zaamslag. Na een minder attractieve eerste helft (4-0) joeg de ploeg van trainer Leo van Veen na de pauze met succes op een grote uitslag. Slecht seen helft toonde RKC zich clement voor een tegenstander die na het vroege openingsdoelpunt van Cees Schapendonk even de indruk wekte enig verweer te kunnen bieden. Maar een kopbal van Johan Haak en een solo van Jan de Zwart, besloten met een te zwak schot waren zowat de enige wapenfeiten die Zaamslag in het begin van de wedstrijd in kon brengen. Een vrije trap van diezelfde De Zwart en een tweetal corners verderop in de eerste helft waren alles waar de fans het mee moesten doen. RKC heerste begrijpelijk in alle linies, viel vooral over links aan, maar on danks alle loopwerk uit de tweede en derde lijn en regelmatig inschuiven van extra-aanvallers tikte de score uit het overwicht niet aan. 'Koko' Hoek stra had zelfs alle medewerking van Zaamslag-doelman Dekker nodig voor ■2-0 en 3-0 telkens uit de rebound bij kopballen. Maar Ad van de Wiel, Ri- cardo Moritz, Cees Schapendonk, Hoekstra, Anton Joore en Leon Hut ten lieten in die eerste periode vrije kansen onbenut. Alleen Schapendonk kon voor de rust de score nog wat aan dikken, 0-4. Daarna was het uit met de clementie en werd Zaamslag door de profploeg uit de Langstraat (zonder de licht ge blesseerde Van de Wiel en Schapen donk) overspeeld. Na treffers van Hoekstra kwam het verschil in kwali teit en snelheid van handelen scherp aan het licht. Zaamslag werd dolge draaid, kon het tempo niet meer bijbe nen en werd door een RKC op volle toeren door de mangel gehaald. Met aantrekkelijke en vlot uitgevoerde combinaties sneed RKC, dat in de eer ste helft zijn aanvallen vooral op links inzette, nu langs alle kanten door de verdediging van de zaterdagvier deklasser. Er was geen houden meer aan: Hoekstra werd telkens in stelling gebracht en zou met knallende kop stoten de score naar de dubbele cijfers tillen. De soeplesse van Abdóel Nabili en de felheid van Mark van Hintum zouden het duel tot de laatste minuut aantrekkelijk houden. „Tegen een der gelijke ploeg moetje een grote neder laag tevoren incalculeren. Vooral als ze er zin in hebben", was zowat het eni ge commentaar dat Zaamslag-trainer Ben Pauwels kwijt kon. RKC wilde wel. Een helft was voldoende voor een fraaie show die tenslotte vijftien doelpunten opleverde. Zaamslag-RKC 0-15 (0-4). 3. Cees Schapen donk 0-1; 15. Andre Hoekstra 0-2; 35. Andre Hoekstra 0-3; 42. Cees Schapen donk 0-4; 48, Edwin de Wijs 0-5; 52. Andre Hoekstra 0-6; 55. Peter Treffers 0-7; 60. Andre Hoekstra 0-8; 65. Andre Hoek stra 0-9; 67. Abdoel Nabili 0-10; 75. Andre Hoekstra 0-11; 76. Anton Joore 0-12; 80. Ab doel Nabili 0-13; 85. Mark van Hintum 0-14; 88. Mark van Hintum 0-15. Scheidsrechter Herrebout uit Zaamslag. Toeschouwers: Ben Bosch: De Gier 3, Van Bergen 3, Grim, DES: Arco Dekker. Scheidsrechter Uitter- 400. Geen bijzonderheden. Barendse, Van Luijk, Van Schijndel, Gös- hoeve uit 's Gravenpolder. Toeschouwers: DFS - BW Den Bosch 1-13 (0-6). Doelpunten gens 2, en een eigen doelpunt. Doelpunt 550. de beugel kon, zeker in de lagere i brieken, onder Grand Prix-niveau. voorbeeld kan ik de NK-kwalifical wedstrijd voor de lichte tour in Eirj hoven noemen. Door het grote aam inschrijvingen werd in twee groei gewerkt en plaatsingspunten gegevi Maar alle goeden waren door 'lotingj dezelfde groep terecht gekomen en) le slechten in de andere. In Utrecht j beurde hetzelfde. Alleen Ellen Bon| kwam in de lichte groep terecht i werd overgeheveld. Dat kan toch hé maal niet." Ricardo Moniz passeert een verdediger van Zaamslag. TERNEUZEN - Voor vele voetbalvt enigingen is de voorbereiding op h| nieuwe seizoen alweer in volle ga» I In augustus brandt het oefenpr gramma volledig los. RKC speelt vandaag (dinsdag) tegf Zaamslag, BW Den Bosch morgi (woensdag) tegen Ijzendijke) en li nationale elftal van Roemenië spet aanstaande zaterdag tegen Hoek. Voor de diverse KNVB-clubs zien de oefi programma's er als volgt uit: AXEL: di 8-8 Zaamslag - Axel (19.00 u),| 13-8 Hontenisse-Axel (14.30 u), di 15-8 Axi Koewacht (19.00 u), do 17-8 AZVV - A: (19.00 u), zo 20-8 deelname aan toernooit Sluis, vr 25-8 Axel - Ijzendijke (19.00 u, in» kader van het tweedaags toernooi van; VV Axel voor eerste elftallen) en zo 27-8 fii] les toernooi W Axel (13.00 en 15.00 u) AZW: za 5-8 AZVV 1 - AZVV 2 (14.30 U), di 8 AZVV - HVV'24 (19.00 u), za 12-8 Biervlie AZVV (14.30 u), di 15-8 AZVV - Sluiskil (19. u), do 17-8 AZVV - Axel (19.00 u), za 21 AZVV-Zaamslag (13.00 u) en (onder voort houd) di 29-8 Koewacht - AZVV (19.00 u) BRESKENS: do 3-8 Breskens - Terneuzj (19.30 u), wo 9-8 Breskens - Tem. Boys (19. u), wo 16-8 Breskens - Veere (19.00 u). zo 21 deelname aan toernooi VV Sluis, vr 25-8 zo 27-8 deelname aan tweedaags toerno W Hoofdplaat en wo 30-8 Oostburg - Bre kens (19.30 u) CLINGE: za 5-8 Clinge - Tern. Boys (14.30i za 12-8 toernooi Groot-Hulst in Graat (voorronde), zo 13-8 Clinge - Hoensbros (14.30 u), zo 20-8 vervolg toernooi Gro Hulst in Graauw, di 22-8 Clinge - Zaamsl: (19.30 u), do 24-8 Clinge - Terneuzen (19.00 in het kader van het tweedaags toernooi vs de W Axel voor eerste elftallen), za 26 Hoek - Clinge (18.00 u) en zo 27-8 finales tof nooi W Axel HOEK: wo 2-8 HVV'24 - Hoek (19.00 u), vr(j Hoek - Roemenië (19.00 u), za 5-8 Hoek Zaamslag (14.30 u), di 8-8 Hoek - Racii Heirnis Gent (19.00 u), vr 11-8 Hoek - Sluis) (19.00 u), wo 16-8 Tern. Boys - Hoek (19.00e za 19-8 Dosko - Hoek (17.00 u) en za 261 Hoek - Clinge (18.00 u) HOOFDPLAAT: zo 6-8 Ria - Hoofdpla. (14.30 u), zo 13-8 Hoofdplaat - Oostbi; (14.30 u), di 15-8 Hoofdplaat - Zaamskti (19.30 u), do 17-8 Hoofdplaat - Aardenbu I (19.30 u), zo 20-8 deelname aan Oogsttos nooi VV Schoondijke en vr 25 en zo 2't tweedaags toernooi VV Hoofdplaat m deelname van Breskens, Biervliet, Sluis! en Hoofplaat HVV'24: wo 2-8 HVV'24 - Hoek (19.00 u), di 8 AZVV - HVV'24 (19.00 u), za 12-8 deelnan aan,toernooi Groot-Hulst in Graauw, di li HVV'24 - Terneuzen (19.00 u) en zo 20-8 ve volg toernooi Groot-Hulst in Graauw KOEWACHT: zo 6-8 Koewacht - Hulsterli (14.30 u), di 8-8 Koewacht - Graauw (19.30: zo 13-8 SDO - Koewacht (19.00 u), di li Axel - Koewacht (19.00 u), zo 20-8 Ria - Ko wacht (14.30 u), za 26-8 Koewacht - VV Wif drecht (15.00 u) en di 29-8 Koewacht - AZ' (19.00 u, onder voorbehoud) SLUISKIL: za 5-8 Serooskerke - Sluisl] (14.30 u). wo 9-8 Sluiskil - Ijzendijke (191 u), vr 11-8 Hoek - Sluiskil (19.00 u), di IS AZVV - Sluiskil (19.00 U0. za 19-8 Sluiskï Tern. Boys (19.00 u) en vr. 25 en zo 27-8 def name aan tweedaags toernooi VV Hooli plaat STEEN: zo 6-8 Kieldrecht - Steen (15.301 di 8-8 Steen - Biervliet (19.30 u), do 10 Steen - Terneuzen (19.30 u), za 12-8 deeln me aan toernooi Groot-Hulst in Graauw, 15-8 Middelburg - Steen (19.30 u), vr Zaamslag - Steen (19.30 u), zo 20-8 verva| toernooi Groot Hulst in Graauw, za Bruse Boys - Steen (16.30 u) TERNEUZENS BOYS: di 18-7 Terneuzen! Boys - Feyenoord, wo 2-8 Ria - Tern. Bol (19.00 u), za 5-8 Clinge - Tem. Boys (14.30 wo 9-8 Breskens - Tem. Boys (19.30 u), za Tern. Boys - Corn Boys (14.30 u), wo Tern. Boys - Hoek (19.00 u), za 19-8 Sluiskil Tem. Boys (19.00 u) en vr 25-8 Tern. Boys Philippine (19.00 u) VOGELWAARDE: zo 6-8 Vogelwaarde - Zef land Sport (14.30 u), do 10-8 Vogelwaarde Aardenburg (19.30 u), zo 13-8 Vogelwaarde Goes (14.30 u), do 17-8 Vogelwaarde - Ct lijnsplaat (20.00 u) en zo 27-8 Vogelwaarde Schoondijke (14.30 u) IJZENDIJKE: wo 2-8 Ijzendijke - BW De: Bosch (19.30 u), zp 6-8 Aardenburg - IJzendi ke (14.30 u), wo 9-8 Sluiskil - Ijzendijke (191 u), di 15-8 Ijzendijke - Ertvelde (19.00 u),ï 20-8 deelname aan Oogsttoernooi V Schoondijke, vr 25-8 Axel - Ijzendijke (19.Cj u, in het kader van het tweedaags toernoi van de VV Axel) en zo 27-8 finales toernot| VV Axel ZAAMSLAG: di 1-8 Zaamslag - RKC (19, u), za 5-8 Hoek - zaamslag (14.30 u), di I Zaamslag - Axel 19.30 u), za 12-8 Philippine Zaamslag (14.30 u), di 15-8 Hoofdplaat Zaamslag (19.30 u), vr 18-8 Zaamslag - Stee (19.30 u), di 22-9 Clinge - Zaamslag (19.00 onder voorbehoud) en za 26-8 AZVV - Zaan slag (13.00 u) I

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 22