Illlllil Zeeiiws afdelingsteam houdt schade beperkt Zuyderwijk deklasseert Zeeuwse wielerpeloton Goedegebure sterkste in Mosseltoernooi Bruieisse LOKEREN WINT MET 0-6 IN BIERVLIET Dressuur WIELERKOERS SINT-MAARTENSDIJK Uitslagen SPANNING IN TENNIS MIXED DUBBEL C BRESKENS - Uitslagen concours hippique Zwinruiters in Breskens. Springen paarden klasse Z2-klassiek: 1 Joy ce Noppen/Motion, Astense Ruiters; 2 Piet Huige/Waldon, Weelruiters; 3 Joyce Nop- pen/Promosion, Astense Ruiters. Klasse Zl-klassiek: 1 Tanja Kommers/Donau, Prins Karei; 2 Sandy den Exter/Tristan; 3 Bram Klaase/Roben, Walcheren. Voorselec tie Zeeuws kampioenschap paarden: 1 Piet Huige/Waldon, Weelruiters; 4-85.40; 2 Sandy den Exter/Tristan, Noord-Beveland, 4-88.90; 3 Bram Klaasse/Roben, Walcheren, 4-88.99; 4 Etty de Boer/Youp, Noord-Beveland, 4- 91.16; 5 Luc Savat/Bolando, Zwinruiters, 4- 106.03; 6 Izaak van Eyzeren/Attent, Weelrui ters, 8-82.27; 7 Inge Quist/Wagner, Zwinrui ters, 8-83.04; 8 Mare Steijn/Velasques, Vlaandertse Ruiters, 8-86.98; 9 Sandy den Exter/Domingo, Noord-Beveland, 8-87.08; 10 Cees de Visser/Thoran, Gouwe Reyers, 12-93.17. KI. Z1/Z2 in handicap na barrage: 1 Joyce Noppen/Motion, Astense Ruiters; 2 Bram Klaasse/Roben, Walcheren; zonder barrage 3 Inge Quist/Wagner, Zwinruiters. KI. M-klassiek na barrage: 1 Peter Kom- mers/Aquilon, Prins Karei; 2 Han Wattel/ Ulaan, Oranjezon; zonder barrage 3 Luc Cornelissens/Vazal, Hulst. Progressief na barrage: 1 Jan Noordhoek/Amber. Zwinrui ters; 2 Albert Vermue/Zeus, Weelruiters; zonder barrage 3 Hellen Nooyen/Boy, Oran jezon. KI. L-klassiek na barrage: 1 Bram Klaasse/Cartouche, Walcheren; 2 Sonja Dingemanse/Patrick D, Paardebloem; 3 Luc Cornelissens/Gladstone, Hulst. Pro gressief: 1 Bram Klaasse/Cartouche, Wal cheren; 2 Marriet Embrechts/Red Burnet, St. George; 3 Marriet Embrechts/Zaritski, St George. KI. B-klassiek: 1 Lia Praet/Brito- martis. Hulst; 2 Luc Savat/Dominant. Zwin- ruiters; 3 Franciska Quist/Narfi, Zwinrui ters. Progressief: 1 Stefan de Vetter/Street, Hulst; 2 Nicole Slabbekoorn/Censor, Paar debloem; 3 Annet Timmerman/Anfresja, Paardebloem. Springen ponys kl. Z-klassiek na barrage (tevens voorselectie Zeeuws kampioen schap): 1 Eline Struyk/Pascal, Schouwse Ruiters; 2 Suzette JacobsenAxceen Ans- fried, Oranjezon; 3 Mariska Boone/Melvin, Noord-Beveland; 4 Sylvia Walraven/Pascal, Schouwse Ruiters. Progressief: 1 Eline Struyk/Pascal, Schouwse Ruiters. Kl. M- Klassiek na barrage: 1 Sandy Breel/Ringer, Oranjezon; 2 Ilinka Luitwieler/Ronnie- Mayor, Oranjezon; 3 Marcelle de Kam/Rad ja Oranjezon. Progressief: 1 Sandy Breel/ Ringer, Oranjezon; 2 Ellen Krijger/Lismore, Oranjezon; 3 Marcelle de Kam/Radja, Oran jezon. Kl. L-klassiek na barrage: 1 Marjoke van Strien/Wowser, Noord-Beveland; 2 Ka- rina Koole/Fairplay van de Gr., Luctor et Emergo; 3 Krista Pluymers/Cupido, Paar debloem. Progressief na barrage: 1 Annema- rie Visser/Pagita, Gouwe Reyers; 2 Veerle Schuurhuis/Amber, Graeve Jan; 3 Anne Pauline de Feyter/Suzan van de Gr,, Luctor et Emergo. Kl. B-klassiek: 1 Monique Mel- se/Fosco, Oranjezon; 2 Sandy Breel/Willy, Oranjezon; 3 Jessica Bril/Linggast Toran, Zwinruiters. Prigressief categorie C: 1 Jan Willem de Feyter/Valentino/ Luctor et Emergo. Cat. D: 1 Monique Melse/Fosco, Oranjezon; 2 Sandy Breel; 3 Sibylle Burm/ Patty, Hulst. Dressuur paarden voorselectie Zeeuws kampioenschap: 1 Kees Steendijk/Boy, Zuid-Beveland, 362; 2 Masscha Bustraan/ Camaro, Zuid-Beveland, 354; 3 Centien de Jonge/Urgento, Zuid-Beveland; 4 Patrick de Frel/Silven, Oranjeruiters, 350; 5 Eppo Roo- vers/Adron, Paardebloem, 345; 6 Arna Lau- ret/Uitlanda, Zwinruiters, 342; 7 Ineke Cy- souw/Beau, Oranjeruiters, 340; 8 Marina de Fouw/Ticardo, Haringruiters, 339; 9 Renate Mahu/Vumona, Honteruiters, 339; 10 Lieve- ke Gooossens/Vosco, Oranjeruiters, 337. Klasse Z2: Cees Steendijk/Boy, Zuid-Beve land, 199; 2 Paulian Vermeulen/Ulaan, West Brabantse Ruiters, 195; 3 Marina de Fouw Ticardo, Haringruiters, 184. Kl. Zl: 1 Eppo Roovers/Promora, Paardebloem, 185; 2 An- nemarie Hertzberger/Whisper, Braanjen- hoek, 181: 3 Hanny den Exter/Sevenum, Noord-Beveland, 181. Kl. M2: 1 Silvia Stof fels/Bolivia, Zwinruiters, 125; 2 Suzan Mal- corps/Bonvivant, Zwinruiters, 124; 3 Nicole Slabbekoorn/Censor, Paardebloem, 120. Dressuur tussen ring 3 klass 11: 1 Petra Schaub Laura Lass Luctor et Emergo; 2 Ka rin v. d. Velde Chasse Winnie Vroonruiters; 3 Mare Timmerman Crecendo Oranjezon. Ring 14b2, ponies: 1 Nicolle Slabbekoorn Si- ri Paardebloem; 2 Miranda Zeeman Nicolay 5 Zwinruiters; 3 Ingrid Faes NN N.P.C. Ring 2 LI ponies: 1 anke van Keulen Oscar Oran jeruiters. Dressuur tussen 2 klasse 11: 1 Cis- ka. Weyermans Hasan Scheldestad; 2 Tanja Goedegebure Scarlet Fox Paardebloem; 3 Jan w. Feyter Valentino Luctor et emergo. B-pnie: 1 Martijn Cerpautoer King Klepper- tjes. Dressuur tussen ring 1 klasse b: 1 Len- nie boer Ister Kleppertjes; 2 Jacqueline Por- rey Choco Prins Zwinruiters; 3 Muriel Vader Coldstar Scheldestad. Achttallen paarden: 1 De Zwinruiters M 129; 2 Gremuezon L 122,5. Achtallen pony's 1 De Kleppertjes M 113. Viertal paarden: 1 Oranjeruiters 129; 2 Walcheren 120,5. Viertal pony's: 1 Oranje zon 123. Piet Huige met Waldon. Huige doet goede zaken in Breskens BRESKENS - Piet Huige heeft tijdens de eerste wedstrijd van de voorselectie voor de provinciale springkampioenschappen klasse Zwaar de leiding in het klassement genomen. De ruiter uit Nisse eindigde met nog vier combinaties gelijk met een zelfde aantal (4) strafpunten, maar in het zadel van Waldon toonde hij zich ruim drie seconden sneller dan heersende kam pioene Sandy den Exter, die met Tristan beslag wist te leggen op de tweede plaats. De strijd om de Zeeuwse titel is dan ook nog volledig open. Het beloofd aanstaande zaterdag op het concours hippique van Luctor et Emergo in Zaamslag, waar de tweede voorselec tie voor dit kampioenschap wordt ver reden, bijzonder spannend aan toe te gaan. Het waren overigens niet de Zeeuwen die op dit door de Zwinruiters voor het laatst op het recreatiepark 'Sonne- veld' gehouden sterk bezette en goed georganiseerd hippisch evenement de boventoon voerden. Deze eer eisten de Brabantse amazones Joyce Noppen en Tanja Kommers voor zich op. Na Ka- pelle en Serooskerke zette Joyce Nop pen in Breskens haar succesreeks- voort, door op de rug van Motion de klasse Z2 klassiek en de rubriek pro gressief Z1/Z2 in handicap op haar naam te schrijven. Met Tanja Kommers- van Malsen, die met Donou de oranjeoverwinningsro- zet in de klasse Zl opeiste, bleef Nop pen als enige tijdens het klassiek par koers foutloos. Dat van de ruim twintig in de klasse Zwaar uitkomende combinaties slechts de twee Brabantse foutloos rond kwamen lag beslist niet aan het door Bram Schilleman uitgezette par koers, maar meer aan de door de droogte keihard geworden bodem. Piet Huige: „Ik heb bewondering voor een man als Bram Schilleman. Hij had zijn parkoers keurig aangepast aan de terreinomstandigheden. Ook de lijn die hij had aangebracht was goed te rijden. Maar door deze harde bodem worden zowel ruiter als paard toch wat voorzichtig, met als gevolg dat er toch nogal een balkje uit de lepels wordt ge tikt." Sandy den Exter, die met haar kam pioenspaard Tristan de twijfelachtige eer te beurt viel het spits af te bijten, starte voortreffelijk. Maar een te voor zichtig aanrijden van hindernis acht, een steilsprong, kwam haar op een balk te staan. Toen Luc Savat met zijn superhengst Bolando vervolgens door een weigering en tijdsoverschrijding tegen vier strafpunten opliep, ging het talrijk aanwezig publiek er even goed voor zitten. Men moest echter tot de tiende combinatie wachten alvorens de handen op elkaar konden voor een welverdiend voor de eerste, en naar la ter bleek enige, foutloze rit van Tanja Kommers. Jammer want hierdoor werden de toeschouwers het zout in de springsport, de barrage, onthouden. Ook de klasse Z2 kwam er geen barra ge. Na de foutloze rit van Joyce Nop pen kwam Piet Huige er wel erg dicht bij, maar voor de Weelruitercombina- tie zat het venijn in de staart. Op de voorlaatste hindernis, een driesprong nam de hangende achterhand van Waldon nog net een balk mee naar be neden. Geen barrage dus, maar wel een tijd van 85.48 seconden die ruim voldoende was voor de leiding in het klassement voor de provinciale titel. Het was uiteindelijk Bram Klaase die toch nog voor een herkansing zorgde. BIERVLIET - Drie weken na het beha len van het grootste succes van de laatste jaren (het officieuze kam pioenschap van Nederland voor afde lingsteams) was de Zeeuwse selectie er zaterdag tegen Lokeren kennelijk veel aan gelegen om met een redelijk resultaat voor de dag te komen. Alsof een nederlaag met betrekkelijk klei ne cijfers de nationale titel meer kleur moest geven, zó bezeten ver weerden de Zeeuwse afdelingsvoet ballers zich in het duel met de Belgi sche eerste klasser. De schade bleef uiteindelijk beperkt tot 6-0, nadat het halverwege nog slechts 2-0 stond. Zoals dat 24 juni ook al het geval was in het Brabantse Schaik, zo bleek het Zeeuws afdelingselftal ook in Biervliet 90 minuten lang een hechte eenheid, waar niemand uit de toon viel. In al zijn ijver kende de ploeg ook geen ech te uitblinkers. Rinus Schouten (Krab- bendijke) bleek achterin de beste man en op het middenveld was Wim Goede- gebuure Cs Heer Arendskerke) in alle opzichten een aanvoerder, maar ook de overige spelers mochten terugzien op een geslaagd optreden. Weliswaar kwam de Zeeuwse selectie niet of nauwelijks aan aanvallen toe, maar in het spelletje van kat en muis ging de ploeg niet echt ten onder. „Ik vind dat we het niet slecht gedaan heb ben", constateerde coach Wies van Avermaete na afloop niet ten onrech te, „want vergeet ook niet dat voor de meesten vakantietijd is. De één moet je vanachter de frites halen, de ander vanachter zijn pilsje. Waarmee ik maar wil zeggen dat de voorbereiding voor niemand optimaal is geweest...". Het zat de Zeeuwse ploeg overigens wel mee dat Lokeren nog niet op volle toeren draaide. Aimé Antheunis had zijn manschappen vorige week maan dag pas voor de eerste maal bijeenge roepen en nadien tweemaal per dag vrij pittig onder handen genomen. In Biervliet was Lokeren ook pas aan zijn eerste oefenduel toe. Omdat de selectie in vergelijking met vorig jaar nogal wat nieuwkomers kent (zoals Pier Janssens van Ander- lecht, Carlo Taibi van Charleroi, de Fin Marco Myyri van het Duitse SV Meppen en de Joegoslaaf Mure ver Krajinic) liet Antheunis iedereen aan bod komen. Voor de rust speelde de eerste keus (zonder overigens de Nige- rianen Etim en Samson, die met voor hun land een WK-kwalificatieduel moesten afwerken), na de rust de reser ves (onder wie de Zeeuws-Vlaamse SINT-MAARTENSDIJK - Zelden zal een wielerwedstrijd door één renner zo nadrukkelijk worden gedomineerd als zaterdag tijdens de amateurronde van St.-Maartensdijk. De tot de natio nale amateurtop behorende en uit Monster afkomstige Wilco Zuyder wijk trakteerde het peloton op een de monstratie van ware klasse. Bij de passage na de eerste ronde kwam Zuyderwijk met voorsprong langs de jurywagen. Nog belangrijker was de laatste passage: ook toen passeerde hij als eerste de finish. Daartussen was de renner van Koga Miyata geen moment uit de eerste posities weg te slaan. Het goed opgekomen publiek vroeg zich in de eerste ronde af waar de stij- volle zuyderwijk aan begon, toen hij direct een gat van 20 seconden sloeg. Het was immers nog ver over het zware rondje door de straten van St.-Maar tensdijk. Als een kat die speelt met de muis, behandelde Zuyderwijk de grote groep. Hij liet ze terug komen tot op 50 meter, zette opnieuw even aan en reed weer naar een grotere voorsprong. Toen na verloop van tijd Zuyderwijk zijn spelletje beu was en hij door de grote groep werd ingelopen, werd het vaandel tijdelijk overgenomen door Theo Akkermans, een ploeggenoot van Zuyderwijk. Akkermans probeerde het eerst al leen, maar had meer succes toen hij bij een tweede poging assistentie kreeg van eerst Richard de Vrieze en even la ter van Jan Goedendorp en... Wilco Zuyderwijk. Op dat moment lag het deelnemersveld totaal uit elkaar en eiste Peter Prijs de aandacht voor zich op. Volledig uit het achterveld geko men reed hij tot bij de eerste achtervol gende groep van de vier koplopers. Prijs zag in die groep, naast John de Crom en Nico v. d. Klundert, een aan tal Zeeuwen worstelen, zoals Francois Franse, Nap Hage, Patrick van Passel en Peter Mol. Prijs liet die groep voor wat ze was en ging op jacht naar het kwartet aan de leiding. In zijn spoor sleepte hij de attente Paul Barten mee. Rondenlang vochten de twee verbeten om de aansluiting tot stand te bren gen. Het lukte, waarna de zes elkaar konden gaan bestoken. In het geweld dat volgde presteerde De Vrieze voortreffelijk. Hij sprong mee in het wiel van Akkermans toen deze aan de haal trachtte te gaan. Jammer genoeg voor De Vrieze slaag de de coup van akkermans niet. Het bleken werkzaamheden te zijn om het pad voor Zuyderwijk te effenen. Deze laatste trok, met nog 15 kilometer voor de wielen, aan de kuierlatten en kreeg gezelschap van Jan Goeden dorp, op het Nederlands kampioen schap 1989 tweede achter kampioen Maarten de Bakker. Voor Goedendorp zat er ook in St.- Maartensdijk niet meer in dan een tweede plaats, want in de eindsprint werd hij met flink verschil door Zuy derwijk geklopt. Er was in St.-Maar tensdijk niemand die durfde beweren dat de bloemen bij de verkeerde ren ner waren terecht gekomen. Bij de junioren lieten de Zeeuwen zich van de goede kant zien. Randy van Gils was present bij de eerste serieuze ontsnapping. Martin van Loo reed mee in een volgende groep die meer dan 30 seconden wegliep bij het peloton. Toen het spel echt op de wagen was ge komen, kwam Van Gils net te laat, ter wijl Van Loo nog op tijd aanhaakte in een groep waarin verder o.a. Dennis Mesu, John Wiskerke en Roy Bogaert verbleven. Mike Kuipers en Robin van Kessel hadden lak aan de Zeeuwse af vaardiging en duelleerden samen om de overwinning. Kuipers was voor de vierde keer dit seizoen de rapste. Aamateurs: 1 w. Zuyderwijk, Monster 85 km in 2.04.17; 2 J. Goedendorp, Oudenhoorn; 3 P. Barten, Zevenbergen op 34 sec.; 4 Th. Ak kermans, Nw. Vossemeer; 5 P. Prijs, Els- hout; 6 R. de Vrieze, Goes; 7 N. v. d. Klun dert, Hoogerheide op 1.16; 8 J. de Crom, Hoogerhiede; 9 N. Hage, Poortvliet; 10 R. Kroon, Oud Gastel; IIP. Mol, 's-Gravenpol- der; 12 A. Grootveld, Zoetermeer; 13 F. Franse, Kwadendamme; 14 P. van Passel, Sluiskil; 15 P. van Est, Fijnaart; 16 K. Kools, Oudenbosch; 17 E. Roovers, Roosendaal; 18 A. Goossens, St.-Willebrord; 19 C. v. d. Cor- put, Ossendrecht op 1.27; 20 F. v. d. Velden, Rijsbergen. Junioren: 1 M. Kuipers, Maartensdijk; 2 R. van Kessel, Ter Aar; 3 M. den Boer, Heen- vliet; 4 W. van Veen, Zaltbommel; 5 H. Loon- en, Breda; 6 a. Pijnenburg, Oosterhout; 7 D. Mesu, Middelburg; 8 D. Slager, Zwijndrecht; 9 R. Diepstraten, Gilze; 10 R. Bogaert, 's- Gravenpolder; 11 M. van Loo, Middelburg; 12 J. Wiskerke, Kortgene; 13 L. Rekelhof, Ter Aar; 14 E. v. d. Boom, Dongen; 15 M. Ak kermans, Nw. Vossemeer; 16 R. v. Gils, Vlis- singen; 17 R. Bicker, Oosterhout; 18 R. Po- tappel, St.-Maartensdijk; 19 C. Keyl, Halste ren; 20 T. Schreven, Breda. Tijdens het progressief parkoers wist hij zich met Ruben onder het zadel evenals Joyce Noppen het maximum aantal punten te verzamelen. Toen in de tweede omloop de balken op 1.50 meter hoogte waren gebracht moest de Wacherse combinatie zich alsnog gewonnen geven. Bij de pony's klasse Zwaar nestelde Eline Struick zich verrassende op de eerste plaats. De Schouwse amzone versloeg tijdens de barrage in het zadel van Pascal Suzette Jacobseri, één van de gedoodverfde favorieten Een verrassing was de lage klassering van Eppo Roovers (vijfde) in de voor selectie dressuur. De 65-jarige Kees Steendijk gaat hier met Boy aan de leiding, voor clubgenote Mascha Bu straan met Camaro. Centien de Jonge in het zadel van Urgento onderstreep te met een derde plaats de overmacht van de vereniging Zuid-Beveland tij dens deze wedstrijd nog eens. Mascha Bustraan had overigens pech dat juist bij haar één van de jury-leden waar schijnlijk last had van de hoogstaan de zon. Want terwijl het ene jury-lid de uitstekende proef van de Beve- landse amazone beloonde met het hoogst gegeven cijfer (187) tijdens de ze proef, vond een ander de proef twintig punten minder waard (167). Een hoogst onbevredigende situatie, zeker op een wedstrijd die beslissend kan zijn voor de provinciale titel en uitzending naar de nationale kam pioenschappen. Een verschil dat ove rigens slechts éénmaal voorkwam, want voor de overige combinaties waren de beoordelingen steeds gelijk luidend. Bij de pony's ging zoals verwacht de overwinning naar Nicole Slabbekoorn met Sirri. Tegen de suprematie van de ze Paardenbloemcombinatie blijkt nog steeds geen kruid gewassen. Het peloton heeft tevergeefs de jacht geopend op de ontsnapte Wilco Zuyderwijk. Wim Sabander (midden) draait weg van een Lokeren-speler. doelman Eric de Koeijer, die dit sei zoen een geduchte concurrent wordt voor eerste doelman Danny D'hondt). In de eerste helft - toen de Zeeuwse ploeg Lokeren helemaal geen ruimte toestand - duurde het ruim 23 minuten vooraleer de score geopend werd door linksachter Paul van Veirdegem met een diagonaal schot vanaf de zestien meterlijn. Het was dezelfde Van Veir degem die tien minuten voor de rust ook voor 2-0 zorgde. Onmiddellijk na de hervatting liep de marge snel op tot vier doelpunten, om dat eerst Karjinic raak schoot en ver volgens Edwin Palmers een combina tie door het midden met een stiftbal- letje afrondde. Toen binnen het kwar tier ook de Pool Kasper Darek (die op uitnodiging van Lokeren meespeelde, maar nog geen contract heeft) doel man Pol van de Vijver kansloos liet, bleek de wedstrijd gespeeld. Hoewel Johan Moors zowel de lat als paal raakte drong Lokeren niet echt meer aan. Het werd uiteindelijk zeven minu ten voor tijd nog 6-0 door een schitte rende uithaal van zeker 25 meter van - opnieuw - Darek in de uiterste boven hoek. Zeeuws Afdelingselftal - Lokeren 0-6 (rust 0-2). Scoreverloop: 23e en 35e Paul van Veirde gem CM en 0-2, 49e Murever Krajinic 0-3, 51e Edwin Palmers 0-4 en 60e en 83e Kaper Da rek 0-5 en 0-6 Scheidsrechter Herrebout uit Zaamslag. Aantal toeschouwers: 175. Bij zonderheden: Lokeren bracht in totaal 22 spelers in het veld, het Zeeuws afdelingself tal 13. BRUINISSE - Anflré Goedegebure was dit weekeinde de sterkste in het negende Mossel-toernooi van tennisvereniging Bru-tèn in Brui- nisse. De tennisser uit Duiveland versloeg in de finale van het inmid dels traditionele toernooi Ger de Bakker in drie sets: 6-1,1-6,6-2. Bur gemeester T.C. Hekman reikte voor de laatste keer de prijzen uit zater dag. Hij gaat met pensioen. De open mossel voor de beste van maar liefst 32 C-tennissers was over tuigend voor Goedegebure, de meeste spanning viel te beleven tij dens de laatste partij van het toer nooi, de mixed-dubbel in de C-klas- se. Deze finale was een van de weinige met een driesetter, waarin in de laat ste set de strijd tot het laatst toe open bleef. De dubbels Barbara Heesen (Bruinisse)/Ger de Bakker (Horst) en Martine Verschoore en Gerrit van Splunder (Zierikzee) stre den voor elk punt, waarbij uiteinde lijk de routine van het dubbel Hee- sen/De Bakker de doorslag gaf. Hoe wel dit duo, zoals Heesen het uit drukte „met veel ups en downs" speelde, synoniem voor fraaie ballen afgewisseld met flinke missers, was het aan de andere kant Martine Ver schoore die veel risico durfde te ne men, maar daar niet altijd succes mee boekte. Setstanden: 1-6,6-3,6-4. Over de hele linie was André Goede gebure veruit de succesvolste ten nisser, met zijn broer Hans won won de speler uit Duiveland tevens het heren dubbel C. Uitslagen: heren enkel C: André Goede- gebure-Ger de Bakker 6-1, 1-6, 6-2, dames enkel C: Astrid Verspeek-Marjam Quar- tel 2-6, 5-7, heren enkel D: Robin Ver- dam-Ronald van Dijk 6-1, 6-2, dames en kel D: Berbel Korenhof-Ria van Vliet 7-5, 6-3, heren dubbel C: André/Hans Goede gebure Peter-Coppoolse/Jan Goense 7-5, 6-4, Erna Pieters/Corrie de Waal-Mirjam Quartel/Astrid Verspeek 6-2, 6-1, Robin Verdam/Patrick Meuldijk-Jan-Peter Ro bijn/C. Molenaar 6-0, 6-4, dames dubbel D: Bijde Vaate/Terwisscha-Van Vliet/ Zwanenburg 7-5, 6-3, gemengd dubbel C: Barbara Heesen/Ger de Bakker-Ger van Splunder/Martine Verschoore 1-6, 6-3, 6-4, gemengd dubbel D: Yvonne Stolk/Gert- jan- Scheliekens-Gerda en Hans Minnaar 6-4, 6-2. De finalisten in de verschillende C-klassen, vlnr: Ger de Bakker, Astrid Verspeek, Marjam Quartcl en André Goedegebure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 12