PZC Weer priester vermoord in Polen Nederland mag extra belasting blijven heffen op auto's Onderzoek naar commerciële handel in donornieren Voorhoeve: wijzigingen in het reiskostenforfait bespreekbaar binnen- en buitenland VRIJDAG 14 JULI 1989 BELASTING OP SIGARET EN WATER biet weer in zeeland en m europa Beloning ambtenaren laatste hobbel Man bezwijkt onder gewicht van echtgenote Houben: bij smog tachtig Executies in centraal-China r Bouwbelasting Vandaag Nautisch bericht Hoog water Laag water Vooruitzichten Bereidheid Groentax treft vooral de auto DEN HAAG (GPD) - De door Groen Links gewenste Groentax op milieuvervuilende produkten moet uiteen lopen van 20 tot 220 procent. De tax moet op circa 25 produkten worden gehe ven en in 1990 vijf miljard gulden opbrengen, oplopend tot 50 miljard gulden in 1999. diesel (f 1,90) en LPG (0,75) en water (2 gulden per kubieke meter). Ook zou er een bouwbelasting van 50 gulden per vierkante meter moeten worden inge voerd. Op talloze wegwerpprodukten moet een Groentax komen van enkele dubbeltjes. De landbouw wordt fi nancieel aangepakt op kunstmest, stikstof, pesticiden en krachtvoer en de intensieve veeteelt moet tussen 1,20 en 150 gulden gaan betalen per stalplaats. In de brochure staat ver der dat alle fiscale voordelen van de auto afgeschaft moeten worden. Dit staat in een tot nu toe geheime bro chure van Groen Links onder de titel 'Groentax voor een leefbare econo mie'. Het stuk zal binnenkort open baar worden gemaakt. In de brochure wordt de Groentax „niet het ei van Co lumbus" genoemd. De meest in het oog springende voor- stellen voor de Groentax zijn: tien cent per sigaret, 12,7 cent per kubieke me ter aardgas, 30 cent per liter benzine (elke vijfjaar te herhalen totdat benzi ne drie gulden per liter kost) en F 3,20 per kilo wasmiddel. Verder moet er een groenbelasting van 80 procent worden geheven op gewone gloeilampen, van 50 procent op steenkool en bruinkool en van 75 procent op stookolie en 80 procent op atoomstroom. Groen Links wil ook een heffing op de verbruiksbelasting van de auto, op Alle maatregelen tesamen leveren 43,8 miljard gulden op, zo leert een bereke ning. Daarvan moet vijf miljard gul den naar de rijksmiddelen ten behoeve van het milieu. De rest kan gebruikt worden voor verlaging van sociale pre mies die werknemers (maximaal 25 miljard gulden) of werkgevers (maxi maal 35 miljard gulden) betalen, een Wij bevinden ons in een noordwestelij ke stroming van koele lucht. Deze stro ming wordt in stand gehouden door een krachtig hogedrukgebied op de Atlantische Oceaan en een lagedruk gebied boven Scandinavië. In deze koele lucht stijgt het kwik niet boven de 18 graden uit. 's-Nachts daalt het naar 10 graden. Het is wisselend be wolkt met af en toe zon, maar helaas voor de boeren geen neerslag. De noordwesten wind is matig. Wind: noordwest, 3 tot 4 Bft. Zicht: goed. Temperatuur kustwater: 19 gra den Celcius. Afwijking waterstanden: geen afwijking van betekenis. Maxi mum golfhoogte monding Scheldes: omstreeks een meter. worden afgewisseld door zonnige pe rioden. Geen verandering in wind en temperatuur en het blijft droog. Vrijdag 14 juli Vlissingen 11.36 144 00.08 140 Terneuzen 11.55 165 00.26 161 Bath 12.46 197 Roompot buiten 11.50 112 00.20 107 Zierikzee 12.35 120 Yerseke 12.50 134 Philipsdam West 12.50 128 uur cm uur cm Zaterdag 15 juli Vlissingen 12.46 156 Terneuzen 13.00 178 Bath 01.20 192 13.56 211 Roompot buiten 12.50 120 Zierikzee 01.10 114 13.50 127 Yerseke 01.25 128 13.55 142 Philipsdam West 01.25 123 13.55 137 15 juli Zon Maan ZON EN MAAN op 0537 op 1954 onder 2153 onder 0146 Voor morgen: Geen verandering in de weersituatie. De noordwesten wind blijft matig, wolkenvelden worden af- gexoisseld door zonnige perioden. De middagtemperatuur wordt rond de 19 graden, 's-nachts omstreeks 11 gra- den. De neerslagkans blijft klein. Voor maandag tot en met dinsdag: He laas eentonig, maar wolkenvelden Vrijdag 14 juli Vlissingen Terneuzen Bath Roompot buiten Zierikzee Yerseke Philipsdam West Zaterdag 15 juli Vlissingen Terneuzen Bath Roompot buiten Zierikzee Yerseke Philipsdam West 05.25 05.46 06.35 05.35 06.15 06.20 06.25 06.26 06.45 07.46 06.40 07.20 07.35 07.25 148 158 178 116 124 134 131 148 158 178 114 122 132 129 18.01 18.15 19.16 18.10 18.55 19.00 18.50 uur 18.55 19.15 20.16 19.05 20.05 20.05 19.55 135 144 161 105 113 123 120 cm 145 155 174 113 121 132 128 x*W* Weersvooruitzichten geldig tot en met zaterdag: Noorwegen: Koel en wisselvallig weer. Middagtemperatuur aan de westkust ongeveer 14 graden. In het zuidoosten enkele graden hoger. Zweden: Half tot zwaar bewolkt en een enkele bui, vooral in het noor den. Middagtemperatuur van 20 graden in het zuiden tot 12 graden in het noorden. Denemarken: Wolkenvelden en hier en daar wat regen. Middagtem peratuur rond 17 graden. Schotland: Vooral in het noordwes ten wolkenvelden, elders ook perio den met zon. Overwegend droog. Middagtemperatuur rond 17 gra den. Engeland: Perioden met zon maar vooral in het noorden ook enkele wolkenvelden. Droog. Middagtem peratuur van 20 graden in het noor den tot 24 graden in het zuidoosten. Ierland: Tamelijk zonnig maar op vrijdag ook nog enkele wolkenvel den. Middagtemperatuur ongeveer 19 graden. Belgie en Luxemburg: Perioden met zon, ook enkele wolkenvelden en droog. Middagtemperatuur van 18 graden aan de kust tot 23 graden in de Kempen en de Ardennen. West-Duitsland: In het noorden wolkenvelden en hier en daar wat regen. Elders perioden met zon en droog. Middagtemperatuur van 18 graden in het noorden tot 24 graden in het midden en zuiden. Frankrijk: Overwegend zonnig maar in het uiterste noorden ook enkele wolkenvelden. Middagtem peratuur aan de noordwestkust en in Normandië en Bretagne onge veer 20 graden. Aan de Atlantische kust en in het midden en oosten ongeveer 25 graden. Temperaturen aan de Riviera oplopend tot 30 gra den. Spanje en Portugal: Zonnig. Mid dagtemperatuur in noordwest Spanje ongeveer 25 graden. Aan de Portugese westkust, de Algarve, de zuid en de oostkust van Spanje ongeveer 30 graden. In het binnen land aanzienlijk warmer met plaat selijk temperaturen tot 40 graden. Zwitserland: Zonnig, in de middag ook enkele stapelwolken. Droog. Middagtemperatuur ongeveer 25 graden in de dalen. Oostenrijk: Zonnig. In de middag enkele stapelwolken en in het oos ten kans op een regen of onweers bui. Middagtemperatuur ongeveer 26 graden in de dalen. In het noord oosten iets lager. Italië: Zonnig maar in noord-Italië op vrijdag nog kans op een regen of onweersbui. Middagtemperatuur ongeveer 29 graden aan de kust bij wind van zee iets koelèr. Joegoslavië: Overwegend zonnig maar in het noorden op vrijdag nog kans op een regen of onweersbui. Middagtemperatuur ongeveer 26 graden, in het zuiden iets hoger. Griekenland: Zonnig. In de avond een kleine kans op een lokale regen of onweersbui. Middagtemperatuur van 32 graden aan de westkust en op de eilanden tot 36 graden in het binnenland en aan de Egeische Zee. Weerrapporten 13 juli 20 uur Wm/s °C Amsterdam zwaar bew. nnw 7 16 Aberdeen licht bew. n 8 14 Athene onbewolkt z 4 27 Barcelona onbewolkt zw 4 25 Berlijn zwaar bew. w 6 22 Budapest half bew. wnw 2 26 Bordeaux onbewolkt nw 5 25 Brussel licht bew. nw 3 18 Cyprus onbewolkt w 7 26 Dublin onbewolkt nnw 7 22 Frankfurt licht bew. wnw 4 24 Genève half bew. nnw 4 25 Helsinki half bew. zzw 7 18 Innsbruck zwaar bew. verand 20 Istanbul onbewolkt ono 6 26 Klagenfurt half bew. verand 20 Kopenhagen zwaar bew. w 9 16 Las Palmas zwaar bew. nno 10 25 Lissabon onbewolkt zw 6 27 Locamo zwaar bew. z 1 25 Londen onbewolkt n 7 23 Luxemburg zwaar bew. w 3 20 Madrid onbewolkt nnw 3 34 Malaga onbewolkt zzo 1 27 Mallorca onbewolkt zw 10 29 Malta licht bew. n 3 27 Moskou zwaar bew. z 1 27 München zwaar bew. w 3 20 Oslo regen nnw 5 13 Parijs onbewolkt nno 4 25 Praag licht bew. nnw 4 19 Rome half bew. w 2 24 Split zwaar bew. zw 1 24 Stockholm half bew. z 4 18 Warschau half bew. w 4 22 Wenen zwaar bew. nw 4 24 Zürich half bew. wnw 4 22 verlaging van de BTW van 18,5 naar 14 procent (kosten 9 miljard gulden) of het schrappen van BTW op arbeidsin tensieve diensten (kosten 3 miljard gulden). Keuzen worden in de brochu re nog niet gemaakt. Daarover is Groen Links het intern nog niet eens. DEN HAAG (GPD) - De arbeidsvoor waarden voor ambtenaren en trend volgers in 1990 vormen de laatste hob bel voor het kabinet bij de besluitvor ming over de begroting voor volgend jaar. De bewindslieden zijn het er nog niet over eens of ambtenaren en trendvolgers er net als uitkerings trekkers 0,9 procent bij moeten krij gen of meer. De ministers Van Dijk (binnenlandse zaken) en De Koning (sociale zaken) houden vooralsnog vast aan een voor stel om ambtenaren en trendvolgers er in 1990 twee procent bij te geven. Naast de algemene loonsverhoging van 0,9 procent zou er extra geld uitge trokken moeten worden voor inciden tele loonsverhogingen, prestatiebelo ning en het extra betalen van hoogge kwalificeerde, schaarse werknemers van de overheid. Het kabinet moet ook nog besluiten over een greep in de reserves van de sociale fondsen. Binnen het kabinet wordt verder beraadslaagd over de in voering van een weduwnaarspensioen voor ambtenaren en trendvolgers. Dit vooruitlopend op een algemene rege ling voor alle werknemers. TELSKE STONE (AFP) - Vlak bij de plaats in Israël waar vorige week een Palestijn een aanslag pleegde op een bus waarbij veertien mensen om het leven kwamen, is een monument opgericht ter nagedachtenis van de slachtoffers. Het monument bestaat uit rotsblokken en delen van het wrak van de bus. Bij het monument werd gistermorgen een herdenkingsdienst gehouden. WARCHAU (DPA) - In Polen is opnieuw een oppositionele priester op raadselachtige wijze om het leven gekomen. Het Openbaar Ministerie in Elblag bevestigde donderdag dat de priester Sywester Zych dood gevonden is. Het onderzoek naar de doodsoorzaak is nog in volle gang. De priester was nog niet zo lang geleden uit de gevangenis vrijgelaten. De toen 32-jarige Zych werd tijdens de staat van beleg in 1982 veroordeeld omdat hij twee jongeren had geholpen. Zij hadden in een tram een politie-agent neerge schoten. De jongeren behoorden tot een ondergrondse be weging in de buurt van Warschau. De priester werd woensdagochtend door voorbijgangers gevonden in de buurt van een bushalte in de stad Krynica Morska. Hij droeg burgerkleding en had geen papieren bij zich. Een collega-priester, bij wie Zych zijn vakantie door bracht, heeft hem geïdentificeerd. Een grote rookkolom markeert de plaats waar de onderzeese vulkaan is uitgebarsten. TOKYO (DPA/UPI) - Voor het Japanse schiereiland Izu, ten zuidwesten van Tokyo, is donderdag een on derzeese vulkaan tot een lang gevreesde uitbarsting gekomen. Rookwolken stijgen hoog op in de lucht en veel inwoners van Izu ontvluchtten hun huizen. Het meteorologische instituut in Tokyo meldde dat de uitbarsting plaatsvindt bij het eilandje Teishi, voor de kust van het schiereiland Izu, dat de afgelopen weken werd getroffen door duizenden kleine aardschokken. De onderzeese vulkaanuitbarsting deed ook de nabijgele gen stad Ito op zijn grondvesten schudden. De 72.000 inwoners zagen een torenhoge rookwolk opstijgen. Vol gens de politie zijn er geen directe plannen inwoners op Izu te evacueren. Maar de televisie vertoonde beelden van veel mensen die schuilkelders opzochten in scholen en andere gele genheden. Het meteorologische instituut deelde mee te letten op tekens van een tsunami, een vloedgolf, die zich kan ontwikkelen na een onderzeese uitbarsting. In 1963 ontstond tijdens een onderzeese vulkaanuitbar sting bij IJsland een nieuw eiland dat Surtsey werd ge noemd. DEN HAAG (ANP) - Nederland mag bijzondere verbruiksbelasting (bvb) blijven heffen op personenauto's. Dat blijkt uit een uitspraak die het Hof van Justitie van de EG in Luxemburg donderdag heeft gedaan. De Neder landse schatkist haalt jaarlijks 2,5 miljard gulden binnen via deze om zetbelasting, die naast de gebruikelij ke btw moet worden afgedragen. Onlangs legden een belastingconsu lent en een groep van importeurs van automobielen de Hoge Raad de vraag voor of de Nederlandse wet hier niet in strijd is met de EG-richtlijnen inzake de omzetbelasting. De Hoge Raad leg de een aantal zogenoemde 'prejudicië le' vragen voor aan het Hof in Luxem burg. Het Hof heeft nu uitgesproken dat de bepalingen in de EG-richtlijnen geen beletsel vormen voor de heffing van bvb op personenauto's, zoals de (Ne derlandse) bijzondere verbruiksbelas ting van personenauto's. De Nederlandse ondernemers voerden aan dat een lidstaat niet gemachtigd is een ander soort omzetbelasting te hef fen dan waartoe in EG-verband is be sloten. Hieruit zou dan moeten volgen dat de Nederlandse bvb öf niet toelaat baar is, öf beschouwd moet worden als een btw en derhalve fiscaal aftrekbaar voor ondernemers. Hierdoor zouden automobielen goedkoper kunnen wor den. Door de uitspraak veranderen de au- toprijzen niet, en blijft voor onderne mers de situatie ongewijzigd: zij mo gen wel de btw aftrekken, maar niet de bvb. HENGELO, DEN HAAG (GPD) - De Hoofdinspectie Volksgezondheid stelt een onderzoek in naar de com merciële handel in donomieren. Staatssecretaris Dees (volksgezond heid) zal aan de hand van de resulta ten van het onderzoek besluiten wel ke maatregelen zullen worden geno men tegen het bureau van de 32-jarige Gerard Oude Groote Beverborg uit Hengelo. Dees vindt de handel in men selijke organen „immoreel". Het mi nisterie van volksgezondheid werkt al aan een wetsvoorstel dat de trans plantatie van organen moet regelen. Alle politieke partijen in de Tweede Kamer zijn van mening dat er op korte termijn al een verbod moet komen op het verhandelen van menselijke orga nen en het verkopen van nieren van le vende donors en niet, zoals wij gisteren meldden, pas over anderhalf of twee jaar. VVD-woordvoerdster mevrouw E. Terpstra liet gisteren weten, dat er op korte termijn een zogenaamde NEW YORK (DPA) - Een echtelijke twist is een Amerikaan in Bridgeport in de Amerikaanse staat Connecticut fataal geworden toen zijn zwaarlijvi ge echtgenote op hem viel, zo heeft de politie meegedeeld. De 47-jarige man is na de ruzie woens dagavond nog naar een ziekenhuis ge bracht, maar hij bleek bij aankomst daar reeds te zijn overleden, aldus de politie. De preciese doodsoorzaak is niet bekendgemaakt. „Ik weet niet hoe zwaar de vrouw is, maar ik weet dat zij dik is", aldus po litieagent Scott Gordon. De echtgeno te van het slachtoffer heeft volgens Gordon verklaard dat haar man met zijn moeder in Miami had getelefo neerd. Daarbij „viel" zij over het naar haar mening te luidruchtige gesprek. De twee kleine kinderen van het paar waren getuige van de ruzie tussen hun ouders. DEN BOSCH (ANP) - De Brabantse commissaris van de koningin mr. F. Houben wil als dat nodig is proberen een smogalarm te voorkomen door in de hele provincie een snelheidsbeper king af te kondigen van tachtig kilo meter per uur. Een woordvoerder van de provincie heeft dit donderdag des gevraagd meegedeeld. Een auto die tachtig in plaats van 120 kilometer per uur rijdt, veroorzaakt de helft minder vervuiling, aldus de zegs man. Als de voorwaarschuwingsfase van kracht wordt zal de commissaris zoals te doen gebruikelijk eerst de Braban ders vragen het autogebruik vrijwillig zoveel mogelijk te beperken. Gelijktij dig zal aan het bedrijfsleven worden gevraagd de uitstoot van vervuilende stoffen zoveel mogelijk te beperken. „Wanneer de concentraties vervuiling desondanks toenemen wil commissa ris Houben de snelheid van het verkeer aan banden leggen. Het is betrekkelijk eenvoudig te controleren of de auto mobilist zich daaraan houdt", aldus de woordvoerder van de provincie. DEN HAAG (GPD) - Een geleidelijke verandering van het reiskostenforfait is voor de VVD bespreekbaar. VVD- lijsttrekker Joris Voorhoeve heeft dat donderdag gezegd. Hij reageerde daarmee op de voorspelling van CDA-leider Lubbers, dat de afschaf fing van de fiscale aftrekpost voor woon-werkverkeer bij de komende formatie geen enkel probleem zal op leveren. Begin mei bracht de VVD de regeringscoalitie ten val omdat de partij het niet eens was met de voor genomen afschaffing van het reiskos tenforfait. De VVD heeft als enige grote partij in haar verkiezingsprogramma opgeno men dat het reiskostenforfait gehand haafd moet blijven. De andere partijen pleiten voor geleidelijke afschaffing. In een interview met zijn partijblad CD/Actueel laat CDA-lijsttrekker Lubbers deze week merken nauwelijks waarde te hechten aan de passage in het programma van de liberalen. „Een verkrampte reactie die geen waarde in zichzelf heeft. Het is alleen maar steun voor de politiek leider, dat hij juist ge handeld heeft", zegt hij. Voorhoeve bestrijdt dat de passage in het programma is opgenomen „als symbolische daad om mij een plezier te doen". Maar de WD-leider geeft te gelijk een ruime uitleg aan zijn eigen verkiezingsprogramma: „een geleide lijke remodellering van het reiskosten forfait is mogelijk". Voorhoeve: „Er hoeft in 'de formatie geen probleem over dit punt te ont staan wanneer CDA en VVD bereid zijn zakelijk te onderhandelen. Er is uit te komen. Voor ons is van groot be lang dat het bedrag dat met het forfait gemoeid is, beschikbaar blijft, en dat er een fiscale aftrekpost voor woon werkverkeer blijft. Lubbers gaat er vanuit dat het op te lossen is. Het was mooi geweest als die bereidheid ten tijde van de crisis was gebleken. Maar ik wil nu niet zeggen dat het reiskostenforfait voor de WD een breekpunt in de formatie zal zijn. Pas aan het eind van onderhandelin gen weet je of het een breekpunt wordt. Er zijn voor de WD meer be langrijke punten, als de belastingver laging. In zekere zin is het forfait één onderwerp onder de vele", aldus Voor hoeve. „noodwet" moet komen, die orgaan- handel in Nederland verbiedt. Het in Hengelo gevestigde bureau ROGB, dat met advertenties voor „kredietbemiddeling" donors bena dert voor het Westduitse commercië le circuit, kreeg zowel woensdag als gisteren veel reacties. Tegenover de afwijzingen uit de Tweede Kamer, van de Nederlandse Nierstichting en de officiële orgaanbank Eurotrans plant, stonden telefoontjes van men sen uit het hele land, die zich meldden als kandidaat-donor. Bemiddelings agent Oude Groote Beverborg is sinds gistermorgen overigens niet meer be reikbaar. Via zijn antwoordapparaat liet hij weten „in de buitendienst" te zijn. SINGAPORE - Twee pro-democrati sche activisten zijn woensdag geëxe cuteerd in Chengdu, de hoofdstad van de Centraalchinese provincie Se- chuan. Zij werden terechtgesteld, na dat een tribunaal hoger beroep van de hand had gewezen. De twee mannen zouden zich schuldig hebben gemaakt aan brandstichting tijdens de onrust die volgde op het bloedige militaire ingrijpen op het Plein van de Hemelse Vrede in Peking, op 4 juni. Tot dusver zijn in diverse Chinese steden 29 mensen gedood we gens hun deelname aan pro-decmora- tische demonstraties. Bij zware overstromingen in de Cen traalchinese provincie zijn tot dusver minstens 360 mensen om het leven ge komen. In het interview met zijn partijblad laat Lubbers in het midden met welke partij hij een nieuwe coalitie wil vor men: nu de programmatische afstand tussen de drie grote partijen klein is, gaat het om een „optimale mix te be reiken tussen voorzetting en vernieu wing van het beleid". De CDA-lijst- trekker trekt in twijfel of de PvdA haar erkenning van het succes van het CDA-WD beleid (centrum/centrum rechts heeft gewonnen van centrum/ centrum-links", meent Lubbers) om zet in daden. Cruciaal is daarbij of de PvdA blijft bij haar standpunt dat een deel van de belastingverlaging ('Oort') terugge draaid moet worden. Daar ligt „de grens van de ambitie meer geld uit te geven". PZC Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. Vlissingen: Oostsouburgseweg 10, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen Tel. 01184-84000. Steunpunt: Boekhandel Bikker, Walstraat 94 Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg Tel. 01180-81000. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes Tel. 01100-31800. Terneuzen: Nieuwstraat 22, 4531 CW Terneuzen Tel. 01150-94457. Hulst: Steenstraat 6, 4561 AS Hulst Tel. 01140-14058. Axel: Nassaustraat 15, 4571 BK Axel Tel. 01155-8000 Zierikzee: Oude Haven 41, 4301 JK Zierikzee Tel. 01110-15380 Opening kantoren: maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen, Middelburg en Goes van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, 01184-84000; 's avonds op zondag t/m vrijdag: vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden; zaterdags tot 16.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: tijdens kantooruren en maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur en zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur: 01184-84000. Abonnementsprijzen: per kwartaal 72,05; franco per post 86,50; per maand 24,85; jaarabonnement 275,00; jaarabonnement franco per post 335,00; losse nummers maancag t/m vrijdag 1,25, zaterdag 1,50 p. st. (alle bedragen inclusief 6 pet. btw). Postrek.nr.: 3754316 t.n.v. PZC ab.rek. Vlissingen. Advertentietarieven:-140 cent per mm; minimumprijs per advertentie 21,-; ingezonden mededelingen 2,5 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,- meer. Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 6 pet. btw). Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V., Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 3