PZC Corneliastichting schat vrijwilligers op waarde Jeugdsoos Big S vierde een geslaagd 20-jarig bestaan B en w Bruinisse: erkenning alle samenlevingsvormen Wedloop tussen burgemeester en rijkspolitieman onbeslist Biljarters VEGABV organisator nationale kampioenschappen 'Zoet water haai' van 12 kilo gevangen bij Spui streek BIJDRAGE ZORGVERLENING Walcherenrit oldtimers trok weer veel bekijks JONG EN OUD OP BEZOEK IN HAAMSTEDE VOLGENS MODEL VNG ZOON HOUDT FAMILIE-EER HOOG VIERING 50-JARIG BESTAAN Grootste SNOEK VAN 111 CM Hulde MAANDAG 26 JUNI 1989 B en w Bruinisse vragen instemming natuurmonumenten in Oosterschelde Stookolie in Van Cittershaven Vlissingen-Oost Limburgers fietsten 500 km voor De Burght in Burgh-Haamstede NOORDGOUWE SCHUDDEBEURS CAO-akkoord FNV en CNV en Hercules bv Bestuur van Beatrixschool vergadert Apparatuur uit caravan gestolen Inbraak bij chinees in Zierikzee Auto met geladen aanhanger over de kop in Goes Kinderen dreven met bootje rond op Westerschelde Spelende jongens stichten brand bij school Oostburg Installatie nieuwe burgemeester Veeij ZIERIKZEE - Het verpleeghuis de Corneliastichting in Zierikzee gaat meer aandacht besteden aan het vrij willigerswerk binnen de instelling. Met de vrijwilligers zullen concrete afspraken gemaakt worden over hun taken en er komt een overeenkomst tussen hen en de Corneliastichting. Verder krijgen werving, selectie en be geleiding van de vrijwilligers meer aandacht. De Corneliastichting heeft die voornemens vervat in een nota over het vrijwilligerswerk. In die nota wordt meermalen vastge steld dat het vrijwiligerswerk van groot belang is voor de instelling. Of zoals directeur A. C. M. Schouw in een begeleidend schrijven opmerkt: „Vrij willigers leveren een wezenlijke bijdra- BRUINISSE - Het college van burge meester en wethouders van Bruinisse heeft geen moeite met het aanwijzen van delen van de Oosterschelde tot beschermd (staats)natuurmonument. B en w stellen de gemeenteraad dan ook voor om tegen dat voornemen van de minister geen bezwaar te maken. De gemeenteraad vergadert donder dag vanaf 19.30 uur in het gemeente huis van Bruinisse. In het voorstel aan de raad geeft het college aan dat door de aanwijzing van de minister het beleidsplan Ooster schelde geen geweld wordt aange daan. In dat beleidsplan komen de na- tuurbelangen van de Oosterschelde op de eerste plaats en op de tweede plaats de visserijbelangen. Vervolgens ko men recreatie en scheepvaart. Het da gelijks bestuur van de gemeente Brui nisse is tevreden met deze volgorde en heeft geconstateerd dat die voorrang ook in het beschermd (staats)natuur- monument niet verandert. „De beperkingen hebben in hoofdzaak betrekking op de recreatie. Nu bij de aanwijzing duidelijk rekening is ge houden met de volgorde van functies, zoals verwoord in het met instemming van de gemeente Bruinisse vastgestel de beleidsplan Oosterschelde, bestaat er naar onze mening geen aanleiding bezwaar te maken tegen de aanwij zing", aldus b en w van de visserijge meente. Het college schrijft verder dat na het vooroverleg van het plan enkele wijzi gingen zijn aangebracht die de instem ming van b en w kunnen hebben, zoals het verruimen van de mogelijkheid voor zeeaas-spitters en enkele grens wijzigingen. VLISSINGEN - In hét water van de Van Cittershaven in Vlissingen-Oost is zondag in het begin van de middag 4 a 5 ton stookolie terecht gekomen. De verontreiniging ontstond, toen bij het laden van het motortankschip 'Virgi nia' (1050 ton) uit Rotterdam bij Total een afsluiter uit elkaar klapte. Het gevolg hiervan was niet alleen dat er stookolie in het water stroomde, maar ook dat het hele schip, met inbe grip van de auto van de schipper, on der een laag olie kwam te zitten. De rijkspolitie te water in Terneuzen stelt een onderzoek in naar de oorzaak van het ongeval en heeft daartoe de afslui ters in beslag genomen. Dankzij de gunstige wind heeft de stookolie zich niet verspreid, maar is in een hoek van de haven gedreven, waar ze kan wor den opgezogen. Ook de 'Virginia' zal geheel gereinigd moeten worden. BURGH-HAAMSTEDE - Twee Lim burgers, Hayo Tom Boerema en Ro nald Bakker uit Lochem, hebben dit weekeinde achtienhonderd gulden bij elkaar gefietst voor het christelijk conferentieoord De Burght in Burgh- Haamstede. Ze vertrokken vrijdag avond vanuit hun woonplaats op een tandem en kwamen in de loop van za terdag in Burgh-Haamstede aan. Zondag zijn ze weer huiswaarts ge gaan. De fietstocht van de 21-jarige Limburgers was een zogenaamde sponsortocht. Voor iedere kilometer die ze reden kregen ze geld. De afstand was heen en weer vijfhonderd kilome ter. Het geld gaat naar een fonds van De Burght dat bestemd is om mensen die congressen in het centrum in Burgh- Haamstede willen bezoeken, maar daar geen geld voor hebben, financieel te steunen. Tevens wilde het tweetal aandacht vragen voor de smog-proble- matiek. Boerema kende De Burght omdat hij voor het centrum regelmatig de ge luidstechniek verzorgt. Het leek hem een goede gedachte voor het christe lijk conferentiecentrum te fietsen. Ze kozen voor een tocht 's nachts omdat het dan frisser is. Plattelandsvrouwen - De afde ling Noordgouwe van de Bond van Plattelandsvrouwen brengt morgen, dinsdag, een bezoek aan het nieuwe in formatiecentrum De Punt van het na tuur- en recreatieschap De Grevelin- gen. De dames vertrekken om 13.15 uur vanaf het Breedveld in Zonnemai- re. Concert De muziekvereniging Con-Amore uit Noordgouwe geeft don derdagavond een concert aan de Don- kerewegin Schuddebeurs. Het concert begint om 19.30 uur. ge aan het functioneren van onze in steling". In de nota zelf staat dat het vrijwilligerswerk de mogelijkheden vergroot om de zorg af te stemmen op de persoonlijke/specifieke wensen van de bewoner van de Cornleiastichting. Doordat er meer mensen aanwezig zijn, werkt het principe: extra handen geven extra mogelijkheden. Zo kun nen meer wensen van bewoners inge willigd worden. In de nota staat dat de groep vrijwilli gers breed van samenstelling dient te zijn. Dat wil zeggen ouderen, jongeren, mannen, vrouwen, kerkelijk gebonde- nen en nlet-kerkelijk gebondenden. „Dan immers wordt de maatschappij van buiten naar binnen gehaald. Daar naast kunnen vrijwilligers een voor beeld-functie hebben voor andere mensen buiten het verpleeghuis, zodat die ook eens over de drempel durven stappen". Opgemerkt wordt dat vrijwiligers een andere kijk op de zorgverlening met zich meebrengen dan het vaste MIDDELBURG - De Industriebonden FNV en CNV hebben met Hercules bv in Middelburg een principe-akkoord bereikt over de vernieuwing van de cao. Het akkoord houdt onder meer in een salarisverhoging van 2 procent dit jaar en van 2,25 procent in 1990. Tevens is een arbeidstijdverkorting van twee dagen overeengekomen en een verla ging van de vut-leeftijd van 62,5 jaar naar 61 jaar voor ploegenmedewerkers en 61,5 jaar voor mensen in de dag dienst. De cao zal een looptijd hebben van 1 mei 1989 tot en met 30 april 1991. personeel. Dat kan als een nadeel wor den beschouwd, maar ook positieve kanten hebben omdat op die manier eerder een frisse kijk op de gang van zaken verkregen kan worden. Bij de Corneliastistichting werken mo menteel zo'n tachtig vrijwilligers. Dat zijn medewerkers van de ziekenom roep Nomen Nescio, kerkdienstvrijwil- ligers, vrijwilligers voor de soosmidda- gen, activiteitenbegeleiders, vrijwilli gers voor de verpleging en de verzor ging, UVV-vrijwilligers en vrijwilligers voor de civiele dienst. ZIERIKZEE - Het bestuur van de Zie- rikzeese Beatrixschool voor (voortge zet) speciaal onderwijs vergadert donderdag 29 juni over de personeels- situatie voor het schooljaar 1989-1990. In die situatie komt niet zo veel ver andering, omdat het ministerie de school heeft aangewezen als deelne mer aan drie invoeringsprogram ma's. Het gaat om de thema's Nederlandse taal, sociale redzaamheid en voorbe reiding op de wereld van arbeid en be roep. Dat levert extra formatie-uren op, maar die zijn overigens niet struc tureel. Om verder problemen in de be zetting te voorkomen wil het bestuur een advertentie zetten met de bedoe ling invallers of invalsters te werven. Een andere zaak waar het bestuur over praat, is het projectplan Proefgebied groeibeheersing/zorgverbreding Zee land. Ook staat de verkiezing van een derde lid van het dagelijks bestuur op het programma. De vergadering wordt gehouden in het schoolgebouw en be gint om 19.30 uur. Jong en oud vermaakten zich met de danswedstrijd tijdens de viering van het jubileum van de jeugdsoos Big S in Haam stede. BRUINISSE - Het college van burge meester en wethouders van de ge meente Bruinisse wil dat ambtenaren die gekozen hebben voor alternatieve samenlevingsvormen, gelijke rechten hebben als ambtenaren die met ie mand van de andere sexe gehuwd zijn. B en w van Bruinisse willen hier voor een modelverordening volgen die is aangeboden door het college van arbeidszaken van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. Dit stel len b en w de gemeenteraad van Brui nisse voor, die donderdag vergadert. Voor een gelijkstelling van 'traditione le huwelijken' en andere samenle vingsvormen moet wel aan enkele voorwaarden worden voldaan. Dat zijn eisen zoals die door de Centrale Raad van Beroep worden gesteld. Mensen die voor alternatieve samenle vingsvormen kiezen, moeten samen wonen en een gemeenschappelijke huishouding voeren. Verder moeten zij een overeenkomst hebben gesloten over wederzijdse rechten en verplich tingen met betrekking tot dat samen wonen en die huishouding. Bovendien moeten zij die overeenkomst laten vastleggen in een notariële acte. Een ander agendapunt waarover de gemeenteraad van Bruinisse zich buigt, is de aankoop van 250 kwartet spelen als relatiegeschenk, ter onder steuning van het doel van de stichting Actie '88. Deze actie is bestemd voor de ondersteuning van de bouw van een sportzaal in Bruinisse. Verder staat een voorstel van het colle ge op de agenda om het bestemmings plan Riekusweel woonrijp te maken. Dat moet gebeuren omdat de eerste woningen al nagenoeg bewoond zijn. De gemeenteraad spreekt ook over het vernieuwen van de riolering op het Kerkplein en het vaststellen van het Hinderwet Uitvoerings Programma (HUP). De raadsvergadering wordt in het gemeentehuis gehouden en begint om 19.30 uur. BURGH-HAAMSTEDE - Big S in Burgh-Haamstede mag dan een jeugdsoos zijn, zaterdag bij de viering van het twintigjarig bestaan had de soos voor iedere leeftijd wat te bie den. Voorzitter Hans Verduyn ver woordde het als volgt: „De bevolking van Burgh-Haamstede heeft altijd achter ons gestaan. Mogen wij dan in die twintig jaar ook eens wat terug doen". Ter gelegenheid van het jubileum was het gebied rond de kerk in Haamstede veranderd in een feestterrein. Zo was er een rommelmarkt, de hele dag door muziek van Radio Monique en attrac ties voor de kinderen. Verder waren er kramen van ideëele instellingen. Een van de activiteiten was het met grafitti bespuiten van een container van een transportbedrijf. Op de con tainer verschenen figuren die de aan dacht vestigden op de activiteiten van het Wereld Natuur Fonds en de mi lieu-organisatie Greenpeace. De eige naar van het transportbedrijf vond die afbeeldingen zo mooi dat hij beloofde ze er op te laten staan. Verantwoor delijk voor het spuitwerk was Rini van Diest uit Burgh-Haamstede. Hij ver telde gebruik te maken van CFK-vrij verfspuitbuissen om zo de ozonlaag in het milieu niet aan te tasten. Namens de organisatie zag Edwin Bouwman terug op een geslaagde dag. Vooral 's morgens was het erg druk ge- RENESSE - Bij de rijkspolitie in Zie rikzee is zaterdag aangifte gedaan van de diefstal van stereo-apparatuur en een draagbare televisie uit een cara van. De caravan stond op een camping in Renesse. De diefstal moet zijn ge pleegd tussen 11 juni en 23 juni. De ei genaar is de Duitser G. H. uit Viersen. H and in hand beëindigden burgemeester ABergshoeff (links) en opperwachtmeester F. van der Werf de derde ronde van hun trimloop. NIEUWERKERK - De Duivelandse burgemeester A. Bergshoeff heeft za terdagmiddag een sportieve strijd ge streden tegen een opperwachtmees ter van de rijkspolitie uit Nieuwer- kerk, F. van der Werf. Een strijd die overigens onbeslist eindigde, want zoals van te voren afgesproken ging het niet om het winnen. Na drie ron den in de jaarlijkse trimloop in Nieu- werkerk kwamen de twee hardlopers gelijktijdig over de finish. Eén verschil was er wel. De burge meester hing totaal kapot over een dranghek en de opperwachtmeester knoopte er nog een extra rondje aan vast. De strijd was ook wel wat onge lijk, in ieder geval in leeftijd, want de heer Bergshoeff is vijftig jaar en zijn opponent zo'n vijftien jaar jonger. En, zoals de burgemeester na zijn presta tie uit wist te brengen: „Die politie man kon harder, maar hij heeft zich in gehouden". De aanleiding tot de krachtmeting komt voort uit de trimronde van vorig jaar, toen politieman Van der Werf in uniform over een dranghek hing om de sportieve activiteiten op z'n gemak ga de te slaan. Dat ontlokte de burge meester de opmerking om dit jaar sa men te lopen. Met die uitdaging had weest. Het weer was toen nog niet zo mooi maar wel ideaal voor de activitei ten van Big S. Ook tegen het eind van de middag was de belangstelling weer behoorlijk, 's Avonds werd rond het ZIERIKZEE - Bij een chinees restau rant aan de Hoofdpoortstraat in Zie rikzee is bij een inbraak zeshonderd gulden buitgemaakt. Men kwam bin nen na het forceren van een ruit aan de zijkant van het restaurant. De buit be stond uit goederen, bankbiljetten en rollen muntgeld. De inbraak werd in de nacht van donderdag op vrijdag ge pleegd. podium een groot terras opgesteld waarvandaan de bezoekers een goed uitzicht hadden op de popgroep Trio Plus Eén die de afsluiting van de feest dag verzorgde. Voor de organisatie van de jubileum dag was de soos teruggevallen op een aantal oudere leden die samen met het bestuur de handen uit de mouwen hadden gestoken. Volgens voorzitter Verduyn mag Big S toch niet klagen over bestuursleden en kader. Ook aan bezoekers voor de activiteiten van de soos ontbreekt het niet. Momenteel zijn er regelmatig hard-rock bands te zien, omdat die het meeste publiek trekken. Op die manier komen ook jongeren wat sneller naar de soos en heeft Big S niet het probleem van een dalend bezoekersaantal. OOST-SOUBURG - De Vlissings/Sou- burgse biljartvereniging VEGABV organiseert het nationaal kampioen schap voor de jeugd dat in oktober plaats vindt. Het is voor de eerste keer dat de vereniging een dergelijk evenement voor zijn rekening neemt. „We beschouwen het als een soort ca deautje van de Koninklijke Neder landse Biljartbond vanwege ons vijf tigjarig bestaan", zegt secretaris Paul de Kraker. Dat jubileum werd zaterdag uitbundig gevierd in sporthal Van Duyvenvoor- de in Oost-Souburg. Een kleine hon derd mensen kwam de jarige vereni ging 'de hand schudden'. Het is eigen lijk VEG (Vriendschap en Genoegen uit Souburg) die vijftig jaar bestaat. Negen jaar geleden fuseerden de Sou- burgse biljarters met de Amateur Bil jart Vereniging (ABV) uit Vlissingen. De totale vereniging heeft nu vijftig se nior- en bijna twintig juniorleden. De leeftijden liggen tussen de 12 en 86 jaar. Voor dat laatste getal tekent de heer W. Korff, binnen de vereniging beter bekend als 'Ome Bertus'. Hij is mede oprichter en ere-lid en stoot nog enkele malen per week zijn balletje. Tot een paar jaar terug deed Ome Bertus nog mee aan wedstrijden. De VEGABV ontstond in café De Vriendschap en had daar veertig jaar lang zijn onderkomen. Daarna werd er zeven jaar gebiljart in café Kanaal- zicht dat meer ruimte had en drie jaar geleden verhuisde de inmiddels gefu seerde vereniging naar sporthal Van Duyvenvoorde. De vereniging be schikt over twee tafels en biljart in al le klassen: libre, bandstoten en drie banden. Volgens de secretaris is het binnen het district Walcheren/Beve- landen de grootste vereniging. Er wordt ook regelmatig deelgenomen aan officiële wedstrijden. „Dan zijn we bijna onherkenbaar: gekleed in zwarte broek, wit overhemd, zwarte schoenen en sokken. Een beetje kraaiachtig", zegt De Kraker. En niet zonder trots meldt hij: „Enkele maanden geleden hadden we bijna een nationaal kam pioen binnen onze gelederen. Hij werd tweede in de 'extra klasse libre'. We zijn dus in ieder geval op de goede weg en gaan ook zeker door". Van der Werf geen moeite en zo stond het tweetal, zaterdagmiddag tussen 69 andere trimmers aan de start. Overigens is de eer van de familie Bergshoeff met glans gered want de zoon van de burgemeester, de 22-jarige Toby Bergshoeff, werd tweede in de trimloop en zette daarmee een zeer verdienstelijke prestatie neer. Gerui me tijd bleef onbekend wie die onbe kende loper was die zich zo goed voor aan wist te handhaven. Het bleek om de zoon van de burgemeester te gaan die in Rotterdam studeert. Hij moest alleen Jan Hoek uit Oude Tonge voor laten gaan. SPUI - Een rustig avondje op de Otheense Kreek. Daar rekende sport visser G. Schaalje uit Spui vrijdag avond op, maar het pakte allemaal iets anders uit. Het werd een urenlang wedkamp, een gevecht op leven of dood. Voor de enorme snoek althans, die pas nadat de zon was ondergegaan aan boord kon worden gehesen. „Een goede twaalf kilo zwaar en meer dan 111 centimeter lang. Ik moest er behoorlijk van schrikken toen ik die joekel aan de haak sloeg. Ik wist dat het een kanjer was, maar pas op het moment dat ik hem binnenhaalde kreeg ik een goede indruk van zijn af metingen. Mijn duimstokje was te kort", verhaalt hengelaar Schaalje trots. De toestand van de Zeeuwsvlaamse kreken mag dan volgens natuurbe schermers sterk verslechterd zijn, toch blijken er in de zoete watergangen nog vissen te huizen van behoorlijke afme tingen. Een snoek kan normaal een meter lang worden. Exemplaren die deze lengte overschrijden, komen niet vaak voor. Ook niet in de Otheense kreek. „De langste die ik uit deze kreek gehaald heb, was 78 centimeter. Deze was een flink stuk langer", vervolgt hij. „Ja" valt zijn echtgenote hem bij, „dit was een echte zoetwaterhaai. Een ge vaarlijk exemplaar, want met die rij met kleine tandjes kon hij zo je vingers afbijten". In veel meer dan die haak waaraan een lijntje van veertighonder- ste zat, heeft de snoek na vrijdagavond laat niet meer gebeten. Zaterdagoch tend verdween de grote roofvis in mo ten in de vrieskist van familie Schaal je. De trotse visser Schaalje met zijn tro fee. VLISSINGEN - De Walcherenrit voor Oldtimers, die zaterdag de dertiende uitgave beleefde, is in alle opzichten een groot succes geworden. De stoet van oude automobielen kreeg onder weg veel bekijks, de deelnemers wa ren meer dan tevreden en ook de orga nisatoren - de werkgroep van het Vlissingse Aktiviteiten Fonds - kun nen terugkijken op een bijzonder ge- slaagde tocht. Het gehele evenement liep op rolletjes en vooral de geza menlijke lunchpauze bij restaurant De Schotsman werd een echte happe ning. Zaterdagmorgen om negen uur burgemeester J. van der Doef aan de Boulevard Evertsen in Vlissingen het vertreksein aan de 89 deelnemers, die met hun oldtimer voor de rit hadden ingetekend. In de Souburgse Pas- poortstraat was de eerste stop en er f was, evenals in de Middelburgse Lan ge Delft waar vervolgens werd halt ge houden om het publiek de 'oudjes' te j laten bewonderen, veel belangstelling. Via Veere en Vrouwenpolder ging het ij over de Veersedam (de tocht kwam daarmee voor de eerste keer buiten del grenzen van Walcheren) naar het res taurant van het recreatiecentrum Dell Schotsman. Daar werd in de open-| lucht de lunch, compleet met een] Zeeuwse bolus, gebruikt. Terug over de Veersedam werden vervolgens |l Domburg, Westkapelle en Zoutelandej] aangedaan. Rond half vijf in de mid dag werd de stoet aan de Van Woelde-| renlaan in Vlissingen ontbonden. In hotel Britannia-De Watertoren! volgde aansluitend de prijsuitreiking.) De jury bestaande uit mevrouw W. van Nassau en de heren G. Zijnen en Weug, kende de eerste prijs toe aan de| Belgische familie Lith voor hun combinerende charleston-kledij bij del Chevrolet uit 1933. De familie W. dd Pater uit Oostvoorne verdiende eed tweede prijs met een Morris 1933 en da daarbij passende kleding en kleuren! combinatie. Frans Klaassens uit Anti werpen kreeg de derde prijs voor origij naliteit. Hij reed met drie vrienden i pater verkleed in een Peugeot uit 19291 De oudste wagen die in de dertiendf Walcherenrit meereed was een geot uit 1911. Er werden ook nog zever| aanmoedingingsprijzen uitgereikt. Namens de deelnemers zette de Anti werpenaar Klaassens vervolgens de] werkgroep van het VAF (mevrouw I Murre en de heren A. A. Gillissen, W. Louwerse, P. A. de Graag en A. 1 Marquinie) en met name de heer Loid werse in het zonnetje voor het feit dal zij deze dertiende Walcherenrit weel op zo'n voortreffelijke manier hadde| georganiseerd. De deelnemers van deze dertiendl Walcherenrit voor oldtimers bestoif den voor een derde uit Belgen. Er wal één Engelse deelnemer. Met de passaj giers meegeteld bestond het schap uit zo'n tweehonderdvijftig per) sonen. VAF-organisator Louwerse, sa men met Gillissen is hij er vanaf hej begin bij betrokken geweest, was t zonder tevreden over het verloop v de tocht. Hij noemde het evenemeij 'een promotie voor heel Walcheren'. GOES - De Kapellenaar J. de J. is z| terdagavond lichtgewond uit zijn a to gekropen nadat die drie keer op Deltaweg in Goes over de kop wasg gaan. De J. reed met zijn auto en een i hangwagentje met zand zuidwaaij over de Deltaweg toen zijn combinaf begon te scharen. Pogingen de b(f weer recht te krijgen, liepen erop i dat de auto drie maal over de kop slof om daarna flink vernield te blijven l| gen. De Kapellenaar, verbazend noeg ongeschonden, kon na wat ple| tersplakken in het ziekenhuis wef naar huis. GROEDE - De reddingboten Javaa| uit Breskens en Tuimelaar uit zand zijn zondagavond rond een i of zes uitgevaren, omdat er een t ding was binnengekomen dat kinderen in een opblaasbaar bod waren afgedreven op de Westersctj de. Het bootje zou ergens voor de kustj het nudistenstrand te Groede drnj Toen de reddingboten net waren i trokken, kwam er een melding dat| kinderen het bootje op eigen kraj naar het strand hadden weten te if noeuvreren. OOSTBURG - Drie minderjarige j gens veroorzaakten zaterdag brandje op het grasveld bij de vl malige christelijke mavo aan| Melkweg te Oostburg. De jongens waren met lucifers aanl spelen. Toen een lucifer in het kf droge gras viel, greep het vuur snel zich heen en werden de houten lok f van de school bedreigd. De branctf van Oostburg voorkwam werke.| schade. VEERE - De nieuwe burgemm van Veere, de heer A. H. den Bool Middelstum, wordt dinsdag 4 j'JJ een bijzondere raadsvergadering !f stalleerd. De plechtigheid is in da huis De Zandput in Serooskerkefll gint om 13.30 uur. Daarna wordtl sen 15 en 17 uur een receptie aang] den door b en w van Veere. f

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 22