PZC Anja van Doezelaar wint m Vlissingen sport DEELNEMERS TRIATHLON BESTRAFT VOOR DRIEDUIZEND TOESCHOUWERS IN SEROOSKERKE MAANDAG 26 JUNI 1989 12 Sprongkracht BOEIENDE WEDSTRIJDEN IN NIEUWDORP Discussies Dramatisch SEROOSKERKE - Ruim drieduizend toeschouwers waren zaterdag in Seerooskerke op de Zeeuwse Dag van het Paard getuige van het meesterschap van de Brabantse amazone Joyce Noppen. De Nederlandse jeugdinternationaal eiste in de rubriek springen voor paarden zowel in de klasse M als Z/ZZ een klinkende overwinning voor zich op. Na Yerseke is dat haar tweede concours dat ze op Zeeuwse bodem winnend afsluit. De sterk rijdende Bevelandse amazone ZcgCCCCkS troefde al haar rivalen af in de klasse L. Zij ging dan ook met de hoogste eer strijken. de tweede plaats tenslotte nog aan Klaasse laten. Een te grote volte naar de laatste hindernis kostte haar een aantal seconden. Het Zeeuwse springconcours trok dus weer duizenden toeschouwers naar Se- rooskerke. Wat is eigenlijk de succes formule van de stichting Zeeuwse Dag van het Paard, die het toch telkens weer klaar speelt hele drommen naar dit jaarlijks terugkerend evenement te lokken. Anton Hanse, de gewestelijke voorzit ter van de Koninklijke Federatie van Landelijke Rij verenigingen: „We be steden niet alleen veel aandacht aan het springen, maar ook aan de overige onderdelen van dit evenement. Ook qua organisatie laten we niets aan het toeval over. Zo is hier met man en macht gewerkt om de bodem van de springring, die door de droogte kei hard lag, m conditie te brengen. Hon- derderdduizend liter water was daar voor nodig, maar men heeft het toch geklaard. Dat heeft wel tot gevolg dat er geen paarden kreupel uit de ring ko men en de ruiters tevreden naar huis gaan." Het gevariëerde programma, met on der meer mennen, keuringen van stamboeken, diverse shownummers en een fel meelevend publiek maakte van deze 20e Zeeuwse Dag van het Paard een geweldig succes. Het festijn werd op indrukwekkende wijze afge sloten met een zestienspan Zeeuwse koudbloeds in formatie aan de hand. Een zestien PK-motor zonder haperin gen, die de grond deed dreunen en VLISSINGEN - Waar de Bevelandse amazone Anja van Doezelaar op een concours verschijnt mogen de overige combinaties in deze weken de krui mels oprapen. In de springwedstrijd van het Vlissingse Scheldestad ging ze in het zadel van Cindy alweer met de hoogste eer strijken. Foutloos nam zij de hindernissen, wat ook Jan de Kroo van de organiserende vereni ging op de rug van Conti lukte. De tijd van De Kroo was echter niet toerei kend om de Weelruiter-combinatie te verontrusten. Bij de pony's categorie D/E meldden zich eveneens twee foutloze combina ties. Annique Jakobsen stuurde Czar das echter sneller rond dan Carolien Abrahamse met Annoeska deed. In de Categorie B/C toonde Mariska de Kroo zich de snelste. De Kroo had met Boni- to net als Willeke Overbeke met Ro land een weigering. De Scheldestad- amazone had Bonito sneller aan de teugel, waardoor ze aanzienlijk min der tijd verspeelde. Tijdens de dressuurwedstrijden werd er door veel combinaties uitstekend gepresteerd. Slechts één combinatie bleef zonder winstpunten. Bij de paar den wist Jacqueline van Overbeke met Diamond zelfs een totaal van 130 pun ten te verzamelen, wat de Paarde bloem-amazone twee winstpunten op leverde. De uitslagen: Paarden: 1 Anja van Doeze- laar/Cindy, Weelruiters; 2 Jan de Kroo/Con- ty, Scheldestad: 3 Leonie Post/Wanton, Scheldestad. Pony's cat. D/E: 1 Annique Jakobsen/Czar- das, Oranjezon; 2 Carolien Abrahamse/ Anoeska, Oranjezon; 3 Mergreet Walraven/ Kimberley, Oranjezon. Cat. B/C: 1 Mariska de Kroo/Bonito, Schel destad; 2 Willeke van Overbeke/Roland, Paardebloem; 3 Nadine Timmerman/Beaty, Oranjezon. Dressuur Paarden: 1 Jacqueline van Over- beeke/Diamond, Oranjezon, 130; 2 Barbara Akkerdaas/Renaldo, Vroonruiters, 123; 3 Marijke Brasser/Cione, Vroonruiters, 123. Pony's: 1 Annemiek van Sparrentak/Blac- ky, Scheldestad, 124; 2 Patricia Rössel/ Bambina, Scheldestad, 121; 3 Margreet Wal- raven/Kimberley, Oranjezon, 120. waarvan het KRO tv-team maar geen genoeg kon krijgen. Dit nog zeldzaam voorkomende schouwspel - behalve A. Brooymans uit Tholen zijn er geen boeren meer die nog over zoveel Zeeuwse koudbloeds beschikken - zal dan ook in augustus in een twintig mi nuten durende show door de KRO worden uitgezonden. Parkoersbouwer Simon den Exter eiste met de hindernissen niet alleen sprongkracht van de viervoeters, maar door de aangebrachte lijn in het parkoers ook van de ruiters de nodige dressuurvaardigheid. Dat leverde voor vijf van de vijftien combinaties in de rubriek Zwaar geen enkel pro bleem op. Augusta Lantsheer was met Donald de eerste combinatie die zich als 'nulfouter' melde. De Middelburgse amazone kreeg in het verder verloop gezelschap van Sandra van Dijk met Bolero, Joyce Noppen met haar beide merries Insul- con Motion en Insulcon Promotion. Een gezelschap waar zich alleen Bram Klaasse met Roben nog wist bij te voe gen. Augusta Lantheer opende als eerste starter in de barrage met een tijd van 46.10 uitstekend. Een te kort aanrijden op hindernis drie, een oxer, kwam haar echter op een balk te staan, wat vier strafpunten betekende. Sandra van Dijk liet vervolgens alle hindernissen onaangeroerd, maar een weigering be tekende ook voor haar drie strafpun ten. Bram Klaasse nam daarna met een foutloos parkoers en een tijd van 46.28 resoluut de leiding, hoewel niet voor lang. Joyce Noppen rijdt weliswaar nog maar drie weken met Insulcon Mo tion, toch toonde de combinatie aan elkaar feilloos aan te voelen. Econo misch sturend en kort wendend slaag de Noppen er in om de achtjarige mer rie foutloos en in een tijd van 43.20 rond te sturen. De Brabantse was er in de volgende rit alles aan gelegen om met Insulcon Promotion die tijd nog te overtreffen. Ze slaagde er evenwel niet in en moest In de klasse L zette Anja van Doeze laar met Bonanza haar zegereeks, die zij met de start van het groene seizoen heeft ingezet, voort. Wel wisten Luc Cornelissens met Gladstone, Harry van Doorn in combinatie met A. Alan- da en Arjan Provoost op de rug van Victor net als de Weelruiter-combina tie in de barrage foutloos rond te ko men. Maar met een tijd die ruim zes seconden sneller was dan die van de nummer twee, Harry van Doorn, liet Anja van Doezelaar er geen twijfel over bestaan wie de sterkste was. In de klasse Zwaar bij de pony's was het goud voor Sylvia Walraven, die met Valentijn dankzij een foutloos parkoers Mariska Boone, die Meivin op de triple zag weigeren, drie punten voor bleef. In de klasse M deed de pas gepromo veerde Rowena de Pender het uitste kend. Feilloos zweefde Nelis met de Breskense lichtgewicht op zijn rug over de hindemissen. Daarin wist de tweede barageklant, Ellen Krijger, niet in te slagen. De op eigen bodem rijdende Oranjezon-amazone kwam wel sneller rond dan haar concurrente, maar Lismore tikte in zijn race tegen de klok een balk uit de lepels. Bepaald pech hadden de pony's in de klasse L. Doordat in de vroege mor genuren de zon verstek liet gaan en mede door de mist, bleef de bodem vochtig en glad. Voor acht van de twaalf combinaties een te grote han dicap, zodat zij vroegtijdig het par koers moesten verlaten. Alleen Anni que Jakobsen kwam met Czardas foutloos rond. De uitslagen van de springwedstrijden op de Zeeuwse Dag van het Paard in Seroos- kerke: Paarden klasse Z/ZZ in handicap, na barra ge: 1 Joyce Noppen/Insulcon Motion, Steen bergen, 0-43.20; 2 Bram Klaasse/Roben, Walcheren, 0-46.28; 3 Joyce Noppen/Insul con Promotion, Steenbergen, 0-47.35; 4 Sandra van Dijk/Bolero, PPCSD, 3-60.80. Klasse M, na barrage: 1 Joyce Noppen/Pa- pillon, Steenbergen, 0-41.60; 2 Rinus Rot- tier/Wattinique, Oranjezon, 0-42.47; 3 Hellen Nooyen/Boy, Gouwe Reyers, 0-44.70; 4 Hans Wattel/Ulaan, Oranjezon, 4-50.33. Klasse L, na barrage: 1 Anja van Doezelaar/ Bonanza, Weelruiters, 0-41.67; 2 Harry van Doorn/A. Alanda, PPCSD, 0-47.48; 3 Luc Comelissens/Gladstone, Hulst, 0-48.25; 4 Arjan Provoost/Victor, Oranjezon, 0-58.25. Pony's klasse Z: 1 Sylvia Walraven/Valen- tijn, Oranjezon, 0-66.06; 2 Mariska Boone/ Meivin, Noord-Beveland, 3-74.2. -Klasse M, na barrage: 1 Rowena de Pender/ Nelis, Zwinruiters, 0-46.07; 2 Ellen Krijger/ Lismore, Oranjezon, 4-42.02; 3 Brigitte de Jonge/Harold, Zwinruiters. Klasse L: 1 Annique Jakobsen/Czardas, Oranjezon, 0-62.90; 2 Annemieke Klompe/ Nandor, Schouwse Ruiters, 4-65.72; 3 Sylvia Walraven/Ramos, Oranjezon, 4-68.43. De kopgroep bij de junioren raast in een hoog tempo voorbij. Henk van der Ziel had snelste benen NIEUWDORP - De eerstejaars junior Henk van der Ziel is niet de eerste de beste. De jonge renner uit Wilnis won, naast een aantal wedstrijden in eigen streek, vorig jaar als nieuweling on der meer ook de Omloop van Vogel waarde. Daar klopte hij een groot veld van nationaal gehalte. Zaterdag deed hij het, nu als junior, op Zeeuwse grond nog eens dunnetjes over door in Nieuwdorp weer een vrij grote kop groep in de sprint te verslaan. Van kop af en met de adem van vijftien ze- gebeluste jongeren in zijn nek. In het voorprogramma hadden Gerard van Antwerpen (bij de liefhebbers), Alexander de Lijser (nieuwelingen) en Kees van de Made (recreanten) de bloemen en kussen van rondemiss An gelina Bolding al in ontvangst geno men. De eindsprint van Henk van der Ziel zette de kroon op het slot van de wie- Ierdag in Nieuwdorp, die een daveren de start kende. En op het uiterst selec tieve parkoers en met de hitte en de wind vielen de minder getalenteerden bij bosjes uit de hoofdmacht weg. Na een selectie na amper twintig kilo meter bleken zestien rennners de schifting te hebben overleefd. Bij die zestien tal van gerenommeerde kna pen: met Van der Ziel waren ook Mar co van der Holst (de winnaar van de Omloop van de Alblasserwaard), Mark de Kort (nationaal kampioen op de baan puntenkoers), Dino Tolhoek en Maurice Roks (winnaars van respec tievelijk Bergschenhoek en Ossen- drecht) mee naar de spits van de wed strijd gereden. En met Roy Bogaert, John Wiskerke en Remy Potappel zat ook een Zeeuws trio voorin. Randy van Gils miste de slag maar net: „Iemand liet een gat vallen en juist voor me zag ik de man nen weggaan", zei de Vlissinger. De zestien leiders gingen professioneel te werk. Met nog zo'n vijftien kilome ter te gaan bracht Roy Bogaert de fina le op gang. Hij werd afgelost door Mar co van der Holst, maar die kreeg, net als Bogaert, geen meter cadeau. Even min als alle andere solisten- die het in de laatste ronde probeerden. In de eindsprint kwam Henk van der Ziel als eerste uit de laatste bocht en counter de daarna alle aanvallers. De wiclerdag van Nieuwdorp bracht in het voorprogramma wedstrijden voor recreatierenners, nieuwelingen en liefhebbers. Zonder uitzondering zorgden ze alle voor een boeiend wie lerspektakel. Een overwegend Zeeuws gezelschap moest de zege bij de recreanten aan -Brabander- Kees van der Made laten en ook bij de nieu welingen ging de winst naar een ren ner uit die wielerprovincie bij uit stek. Na vergeefse pogingen van Jean-Pierre Gödde, Jimmy Duinkerke en plaatselijk idool Lars van de Ploeg, liepen in de slotronden Alexander de Lijser en Michel van de Voort uit het peloton weg. De Lijser kwam in de laatste meters nog over zijn vlucht- makker. Junioren: 1. Henk van der Ziel, Wilnis, km. in 1.23.11; 2. Marco van der Holst, Zwijn, drecht; 3. Mark de Kort, Oisterwijk; 4. Arjo Kreeft, Zwijndrecht; 5. Ronald Ottevanger, Nieuwpoort; 6. Dino Tolhoek, Jaarsveld;! René Diepstraten, Gilze; 8. Maurice Korten, Steenbergen; 9. Maurice Roks, Standdaar- buiten; 10. Arjan Pijnenburg, Oosterhout; 11. Paul de Reyer, Den Haag; 12. Wilco Maas, St. Willebrord; 13. Roy Bogaert, 's Gravenpolder; 14. John Wiskerke, Kortge- ne; 15. Remy Potappel, St. Maartensdijk; Liefhebbers: 1. Gerard van Antwerpen, Driewegen, 60 km. in 1.24.24; 2. Paul Sa Zd. Beyerland; 3. Han Harinck, 's Heer Abts- kerke; 4. Henk Vijfhoek, Willemstad; 5. Cor- né Rombouts, Kloetinge; 6. Rinus Verboom, Goes; 7. Christ van de Bergh, Oud-Gastel; I R. Willems, Uden; 9. W. Gorisse, Ooster hout; 10. op 36 sec. Wim Oosse, Middelburg; 11, H. Etienne, Oud-Vossemeer; 12. W. Doe- leman, Raamsdonksveer; 13. L. Havermans, Nw-Vossemeer; 14. J. van Merrienboer, Zeg ge; 15. A. Zuidweg, Kapelle; 16. P. Vermeu len, Middelburg; 20. Edwin Koets, Biggeker- ke. Nieuwelingen: 1. Alexander de Lijser, Ma de, 40 km. in 57.51; 2. Michel van de Voort, Maarssen; 3. op 35 sec. Koos Moerenhout, Achthuizen; 4. Jeroen van de Pluym, Goes; 5. R. van Wetten, Noordwijkerhout; 6. P. van de Velden, Heerle; 7. Jimmy Duinkerke, Yerseke; 8. M. Groffen, Tilburg; 9. R. Oom- en, Etten-Leur; 10. J. van Zundert, Ossen- drecht; Recreanten: 1. Kees van der Made, Moer dijk, 40 km. in 1.01.40; 2. Wim Lavooy, Vlis- singen; 3. Charles Mollet, Hansweert; 4. R. de Jonge, Lewedorp; 5. op 36 sec. A. Traas,'s Heerenhoek; 6. C. van Putten, Dirksland; l, M. Geelhoed, Colijnsplaat; 8. op 1.31 W. Koks, Kwadendamme; 9. K. Jansen, 's Hee renhoek; 10. op 2.16 C. van Steenbergen, Heinkenszand. Joyce Notten schitterde weer op springconcours Rinus Rottier van Oranjezon in de barrage van de M-klasse, waarin hij een tweede plaats opeiste. Stayeren en valhelmen HOEK - Wat een passend sluitstuk van een ogen schijnlijk geslaagde wedstrijd had moeten wor den, liep zaterdag voor een aantal triatleten in Hoek uit op een hevige teleurstelling. Vlak voor het overgaan tot de prijsuitreiking maakte voor zitter Marc Groosman van het organiserend comi té bekend dat verschillende deelnemers zich be zondigd hadden aan stayeren en het rijden zonder valhelm. Dat had in verschillende categorieën ver strekkende gevolgen aan de kop van het klasse ment. Zo had Mario Willems zich op de kwart triathlon vol gens de motorbrigade bezondigd aan stayeren. De Temeuzense atleet, die dank zij een voortreffelijk eindschot vlak achter Sjaak de Kok als tweede over de streep was gekomen, kreeg vijf minuten straftijd en duikelde daardoor in de uitslag naar de zesde plaats. Op de achtste triathlon bij de vrouwen werd Ma rianne Wagemakers uit Oostkapelle, die veruit het snelste was geweest, eveneens op stayeren betrapt. Het gevolg: niet Marianne Wagemakers, maar Terè- se van Lare werd tot winnaar uitgeroepen. Boven dien werden onder anderen Marlon Roels en Jacco Herweijer, de nummers één en twee van de strijd bij de junioren, conform het reglement gediskwalifi ceerd omdat ze geen valhelm hadden gedragen. Hier en daar was er begrip voor de argumenten van de organisatoren, maar de strenge maatregelen leidden vanzelfsprekend ook tot felle discussies. Mario Willems, die door een val bij het zwemmen in de achterhoede was beland, maar met het fietsen alsnog naar een hoge klassering was opgerukt, ont kende in alle toonaarden dat hij zich aan een een drachtige samenwerking had schuldig gemaakt. Mare Groosman: „We hebben alles met de mensen die op de motoren zaten goed doorgesproken. Ik heb duidelijk gezegd dat er absoluut niemand betrapt mocht worden, als er getwijfeld werd. Ik moet echt op de mensen van de motoren afgaan. Ik kan toch niet zeggen: jongens, dit is zo'n grote naam, die z wel niet gestayerd hebben." Ook Marianne Wagemakers was verschrikkelijk boos. Huilend kwam ze haar verhaal halen, maar ook voor haar was er geen pardon. Mare Groosman: „Ik weet ook pertinent zeker dat ze gestayerd heeft." Groosman gaf overigens toe het te betreuren dat hij de strafmaatregelen had moeten nemen. „Het kwam voor iedereen natuurlijk onverwacht, want de besluiten werden pas bekend gemaakt bij de prijsuitreiking. Er is al opgemerkt dat we volgend jaar beter met vlaggen kunnen werken," vertelde hij later. „Een gele vlag is dan een waarschuwing. Dat is voor iedereen duidelijk. Bij een rode vlag is de tijdstraf definitief. Er is ook gevraagd of dit nou allemaal zo nodig moest. Maar als je dat niet doet, ga je terug naar de recreatieve triathlon. Ik denk niet dat iedereen daar zo gelukkig mee is." Sjaak HOEK - Voor de 26-jarige Sjaak de Kok uit Lewedorp stond de triathlon van Hoek zaterdag in het teken van een hernieuwde kennismaking met de Zeeuwse concurrenten. Hij heeft zich voorgenomen.om vooral in hoog aangeschreven wedstrijden te star ten en liet daarom in de eerste twee wedstrijden in eigen streek verstek gaan. De kwart-triathlon van Hoek paste evenwel in het programma van Sjaak de Kok. De Lewedorper ging als favoriet van start en slaagde er in om na een ener verende wedstrijd zijn tegenstanders te verslaan. Het was zijn eerste over winning van dit seizoen en het zou wel eens zijn enige kunnen blijven. Sjaak de Kok vertrekt namelijk graag in een zeer sterk deelnemers veld en schaamt zich er niet voor om buiten de top-tien te vallen. „Je moet je plekje weten," vertelde hij zaterdag bijvoorbeeld in Hoek. „Vorige week eindigde ik tijdens de districtskampioenschappen rond de dertigste plaats. Dat geeft mij net zo veel voldoening als dat ik hier eerste word. Hier is tenslotte toch iets min der tegenstand," besefte hij. „Het Zeeuws kampioenschap is voor mij ook geen hoofddoel. Ik doe liever op nationaal niveau mee." Sjaak de Kok werd zaterdag eerste na een boeiende strijd, waarin vooral de Kok naar solozege in Hoek Jan van der Eijk lange tijd de gelijke was van Sjaak de Kok. De Middel burger werd in de slotfase echter door een inzinking teruggeworpen. Hij vertrok gelijktijdig met Sjaak de Kok aan het lopen, maar eindigde uitein delijk op ruim drie minuten van de winnaar. De dramatische ontknoping kondig de zich na vijf van de negen te lopen kilometer aan. Jan van der Eijk had er toen ai een indrukwekkende in haalrace op de fiets opzitten, waar door hij zijn achterstand van bijna één minuut ten opzichte van Sjaak de Kok had goedgemaakt. „Hij had natuurlijk een mikpunt, want hij kon naar me toerijden" keek de win naar later terug. Maar ook daarna was Jan van der Eijk geruime tijd goed op dreef. „Ik dacht: die loopt goed, waar moet ik hem kwijt lo pen," gaf Sjaak de Kok ook toe. „En opeens moest hij aan de kant." Daardoor was Jan van der Eijk, die een week eerder in IJzendijke ook al goed op dreef was, op slag kansloos voor de eindzege. „Het fietsen ging erg goed," vertelde hij na afloop. „De eerste vijf kilometer lopen ging ook goed, tot aan de waterpost. Ik had er echt moed op, maar het ging gewoon niet fheer. Ik heb een paar keer het gevoel gehad dat ik moest kotsen, maar er kwam natuurlijk helemaal niks." Jan van der Eijk noemde het druk kende weer de belangrijkste oorzaak voor de inzinking, die hem terug wierp naai' de vierde plaats. Maar hij was niet de enige die door het be nauwde weer werd geplaagd. Er wa ren in Hoek nogal wat uitvallers, on der wie de prima gestarte Auk van Weert uit Breskens, Eddy Vink (vori ge week in IJzendijke negende) en Marco van der Meulen (derde in IJ zendijke). Er waren echter ook ver schillende triatleten die zichzelf over troffen. Zo lieten vooral de oud-Vlis singer Peter van Lit en Marcel Traas uit s' Heerenhoek een goede indruk achter. Spannend was de strijd zaterdag vooral bij de veteranen, waar Pieter Verhage uit Westkapelle en Hans Jasperse zij-aan-zij op de finish aan stoven. Verhage verstevigde zijn lei dende positie in het klassement door de eindsprint in zijn voordeel te be slissen. De uitslagen: Kwart triathlon (één kilometer zwemmen, 44,4 kilometer fietsen en 9100 meter lopen): 1 Sjaak de Kok, Lewedorp, 2.00.40 uur; 2 Peter van Lit, Breda, 2.01.51; 3 Patrick Se- gers, Ertvelde, 2.03.58; 4 Jan van der Eijk, Middelburg, 2.04.19; 5 Marcel Traas, 's Heerenhoek, 2.04.54; 6 Mario Willems, Ter- neuzen, 2.06.16; 7 Theo van Hal, Middel burg, 2.06.21; 8 Peter Machielsen, Hooger- heide, 2.06.57; 9 Hans Comelis, Groede, 2.07.00; 10 Jan van de Linde, Oostburg, 2.07.06; 11 Theo Poppe, Oost-Souburg, 2.07.26; 12 Rini Bruggeman, Goes, 2.07.45; 13 Pierre van Damme, Koewacht, 2.08.15; 14 Arjen Hartog, Oostburg, 2.09.39; 15 Ka- rel Meertens, Hoek, 2.10.20. Veteranen: 1 Pieter Verhage, Weskapelle, 2.09.54; 2 Hans Jasperse, Axel, 2.09.59; 3 Ad Kuzee, Sint-Annaland, 2.11.20; 4 Simon van der Linden, Oost-Souburg, 2.14.27; 5 Bennie de Vleeschouwer, Heikant, 2.22.03. Vrouwen: 1 (en enige deelnemer): Linda Thoen, Koewacht, 2.22.09. Achtste triathlon (500 meter zwemmen, 22,2 kilometer fietsen en zes kilometer lo pen): 1 Terèse van Lare, Sluis, 1.14.57 uur; 2 Nicole Spruit, Temeuzen, 1,16.20; 3 Marij ke Eckhardt, Roosendaal, 1.17.43; 4 Ma rianne Wagemakers, Oostkapelle, 1.18.29; 5 Katrien de Pooter, Axel, 1.25.33. Junioren: 1 Pascal Kool, Hoek, 1.12.26; 2 Wim Verburg, Goes, 1.13.41; 3 Dennis Flo- russen, Axel, 1.15.22. Veteranen: 1 Jean-Pierre d'Hondt, Malde- gem, 1.10.48; 2 Davy Aerts, Hallaard, 1.11.26; 3 Adri Gijsel, Sint-Jansteen, 1.12.48; 4 Eli Bakker, Philippine, 1.13.58; 5 Luc de Jaeger, Watervliet, 1.14.00 Drietallen: 1 PSV Temeuzen, 1.08.43; 2 Jacco en Johnny Koster en Piet Pladdet, Hoek, 1.09.03; 3 Michel de Kraker, Jörgen Groosman en Pascal Meerman, Hoek, 1.14.20. Deelnemers aan de triathlon in Hoek rennen het water in voor het eerste onderdeel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 12