Hoechst Ylissingen heeft toekomst voor een MTS-er WTB als opzichter van de groep "piping". HOECHST IN HOLLAND radiodiagnostisch laborant(e) maintenance supervisor (m/v) Systeemontwerper (m/v) Stafmedewerker bedrijfsadministratie (m/v> preventie brandwacht m/v PERSONEEL HERCULES een tankwagenchauffeur Hoechst 1ffiS OLIEHANDEL "DDEKKER B.V. LE apothekersassistent(e) OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN He Hoechst Ylissingen. 't Is opmerkelijk wat ze daar allemaal doen. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN De Nederlandse Stikstof Maatschappij B. V. NSMIs een der grootste en mo dernste producenten van stikstof meststoffen ter wereld. Onze fabrieken zijn gevestigd In het Zeeuws-Vlaamse Sluiskil, aan het ka naal Gent-Terneuzen. Met circa 1.000 medewerkers produceren wij Jaarlijks meer dan 3 miljoen ton stikstofmest stoffen. Sinds 1982 Investeerden wij In onze fa brieken 1,3 miljard gulden. Onze In stallaties, zowel voor de produktie van ammoniak als voor de elndprodukten, behoren tot de modernste ter wereld. De maatschappij maakt deel uit van de Noorse multinational Norsk Hydro. In de sector van de kunstmeststoffen Is Norsk Hydro wereldleider. BV Koninklijke Maatschappij "de Schelde" Vlissingen. 36 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG ?4 JUNI iggj Het Oosterscheldeziekenhuis is een modern algemeen ziekenhuis met lokaties in Goes (315 bedden) en Zierikzee (80 bedden). Bij de afdeling Apotheek van de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen is een vakature voor een met een dienstverband voor 20 uur per week gemiddeld op jaarbasis. Funktie-informatie: De aan te stellen medewerk(st)er krijgt tot taak: het verzorgen van de distributie van genees middelen over de afdelingen van het ziekenhuis. het kontroleren van de voorraden op de afdelingen en in de apotheek, de bereiding van cytostatica-oplossingen, en parenterale voeding, het verzorgen van de bij het werk behorende administratie, het bereiden van geneesmiddelen, steriel en niet-steriel, zowel op voorraad als ten behoeve van de individuele patiënt. Daarnaast bestaat de voorkeur de werkzaamheden in de middaguren te laten plaatsvinden. Wij verwachten dat de kandidaat beschikt over: diploma apothekersassistent(e), ervaring in een zieken- of verpleeghuis strekt tot aanbeveling. Wij bieden: Aanstelling en arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. De funktie zal ingedeeld worden volgens de Funktiewaarderings- methodiek Gezondheidszorg. Inlichtingen over deze funktie worden u graag verstrekt door de heer J.W. Harting, hoofd apotheek of mevrouw I.Bresser, hoofd apothekersassistenten. Telefoon (01100) 3.40.00. Sollicitaties schriftelijk binnen twee weken aan de dienst Personeel Organisatie, Postbus 106, 4460 BB Goes, bestemming 94. Gelieve linksboven op de enveloppe en brief te vermelden PZ no. 775. Loechst Holland N.V. is een dochteronderneming van een van 's werelds grootste chemisch/farmaceutische bedrijven met vestigingen in 120 landen, waar circa 180.000 mensen werken aan de toekomst. Het hoofdkan toor van Hoechst Holland is gevestigd in Amsterdam. Moderne produktiebedrijven vindt u in Vlissingen en Weert. Hoechst Holland heeft thans circa 2400 medewerkers. Hoechst Vlissingen is een modern chemisch bedrijf waar ruim 950 medewerkers direct of indirect betrokken zijn bij de produktie van grondstoffen en halffabrika ten. De belangrijkste zijn fosfor (voor o.a. reinigings middelen, gewasbescher mingsmiddelen en levens middelen) en DMT (voor o.a. Trevira, foto- en filmma teriaal en audio-, video- en computerbanden). Een belangrijke rol in zon dynamisch produktiebedrijf heeft de Technische Dienst die, naast een aantal specialistische afdelingen, bestaat uit 'n Engineerings- afdeling en een Onderhouds- afdeling. Laatstgenoemde is verdeeld in een viertal onderhoudswerkplaatsen met een bezetting van circa 190 medewerkers. Een onderdeel daarvan is de groep "piping". Deze groep is gespecialiseerd in de prefab en montage van pijp leidingsystemen uit zowel koolstofstaai als roestvrij- staal, in onze fabrieken. Hierbij wordt gebruik ge maakt van alle, thans gang bare, lastechnieken. Om aan deze groep leiding te geven, zoeken wij een MTS-er WTB van ca. 35 jaar, die beschikt over ruime ervaring (bij voorkeur leidinggevend) op het gebied van piping. Hij moet verder beschikken over een gedegen kennis van de moderne lastechniek. Als opzichter gaat hij direkt leiding geven aan onze eigen pijpfitters/lassers. Daarnaast is hij verantwoordelijk voor de coördinatie en supervisie over de aan derden gegunde piping werkzaamheden. Het realiseren van een goed eindresultaat m.b.t. kosten, kwaliteit en kwantiteit is een belangrijk aspect van deze boeiende baan. Een psychotechnisch onder zoek kan deel uitmaken van de procedure. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer L. Rienstra, Personeelszaken, telefoon 01196-89612. Uw schriftelijke sollicitatie verzoeken we u te richten aan het Hoofd van de afde ling Personeelszaken, Hoechst Holland N.V., Post bus 65,4380 AB Vlissingen. HOECHST HOLLAND N.V., VAN CITTERSHAVEN, VLISSINGEN-00ST, TEL. 01196-89111. Het Oosterscheldeziekenhuis is een modern algemeen ziekenhuis met lokaties in Goes (315 bedden) en Zierikzee (80 bedden). Binnen de RÖNTGENAFDELING van de Ooster scheldeziekenhuizen, lokatie Goes, ontstaat op korte termijn een vakature voor een in een full-time dienstverband. Funktie-informatie De afdeling beschikt over 9 röntgenkamers, waaronder een angiokamer, een echografiekamer en een mammografiekamer. Een breed scala van röntgenonderzoeken vindt plaats, waaronder de volgende interventie technieken: percutane-niersteen-chirurgie en dotter-angiografieën. Op de afdeling wordt gewerkt in een roulatiesysteem voor wat betreft bereikbaarheidsdiensten. Wij verwachten dat de kandidaat beschikt over: het bewijs van bevoegdheid van radio- diagnostisch laborant, bij voorkeur ervaring in bovengenoemde werk zaamheden, het vermogen tot het werken in teamverband. Aanstelling en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. De funktie is ingedeeld volgens de methodiek Funktiewaardering Gezondheidszorg in FWG 35. Afhankelijk van ervaring zal het salaris minimaal f. 2.201,- en maximaal f. 3.122,- bruto per maand bedragen. Inlichtingen over deze funktie worden graag ver strekt door de heer W.J. Lubbers, hoofd Röntgen- afdeling Goes, of de heer J. Martherus,- waarnemend hoofd Röntgenafdeling Goes, telefoon (01100) 3.40.00, toestel 367. Sollicitaties schriftelijk binnen twee weken aan de dienst Personeel Organisatie, bestemming 61 Postbus 106, 4460 BB Goes, Gelieve linksboven op brief en enveloppe te vermelden PZ no. 778. Hercules BV is een onderdeel van het internationaal opererende Hercules concern. In Nederland heeft Hercules BV twee vestigingen, in Rijswijk (hoofd kantoor) en Middelburg (produktie bedrijven en laboratoria). In Middelburg worden koolwaterstof harsen en derivaten van natuurharsen geproduceerd. Tevens bevindt zich daar een fabriek voor het hydrogeneren van deze pro- dukten. In verband met het a.s. vertrek van de huidige functionaris is binnen het engineering department te Middelburg plaats voor een ervaren Werkzaamheden: Onze complexe produktie-installaties werken in volcontinu-bedrijf. Als maintenance supervisor bent u verantwoordelijk voor het in optimale staat houden van alle technische en civiele installaties, teneinde een ongestoorde voortgang van de processen te waarborgen. U beschikt daartoe onder andere over goed geoutilleerde werkplaatsen met deskundig personeel op het gebied van mechanisch, elektrisch en instrumentatie-onderhoud. Profiel: U heeft een opleiding op HBO-niveau (bijv. HTS-Wtb of SWTK-C2) en ruime relevante werkervaring alsmede een goede kennis van de moderne talen (in woord en geschrift). U bent inventief, heeft een goed incasserings vermogen en dito leidinggevende en contactuele vaardigheden. Leeftijdsindicatie: circa 40 jaar. Hercules biedt een boeiende functie binnen een interessante, op kwaliteit gerichte onderneming. Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan de heer A.W.A. Kolen, afdeling Personeelszaken van Hercules BV, Postbus 8018, 4330 EA Middelburg. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. BjBAIAA Binnen onze Informaticadienst hebben wij een vacature voor een: Binnen de Informatica-afdeling werken momenteel 30 medewerkers. De configuratie bestaat uit Wang VS super mini's (VS300, VS100, VS65 en VS5000) in een TC netwerk verbonden met andere configuraties binnen de Hydro groep. Op het bedrijfsterrein zijn een 170-tal schermen en PC's via een LAN verbonden met de mini's. Systeemontwikkeling gebeurt projectmatig en hierbij wordt gebruik gemaakt van CASE-tools en 4de generatie omgeving (PACE). De functie Na een opleidingsperiode staat hij/zij in voor het in teamverband ontwerpen van nieuwe systemen en de implementatie ervan. Hij/zij verzorgt de contacten met de gebruikers en geeft leiding aan een team van analisten-programmeurs. Profiel Belangstellenden hebben een universitaire bedrijfseconomische opleiding, beschikken bij voorkeur over 1 2 jaar ervaring, zijn creatief en hebben goede contactuele vaardigheden. Mannelijke kandidaten zijn vrij van militaire dienst. Binnen onze Administratieve dienst hebben wij tevens een vacature voor een: De functie Na een grondige inwerkperiode zal de kandidaat die wij zoeken deskundige assistentie verlenen aan het Hoofd van de Administratieve dienst. Dit met name op het gebied van cost accounting, general accounting, controle fakturen, fiscale zaken en dergelijke. Daarnaast zal hij/zij ook ingeschakeld worden bij diverse automatiseringsprojecten op administratief gebied. Profiel Belangstellenden hebben een universitaire bedrijfseconomische of bedrijfskundige opleiding, beschikken bij voorkeur over 2 a 3 jaar ervaring in een industriële onderneming en hebben goede contactuele vaardigheden. Mannelijke kandidaten zijn vrij van militaire dienst. Wat bieden wij? Wij bieden een moderne en dynamische werkomgeving, reële doorgroeimogelijkheden, een gevarieerde en verantwoordelijke baan, een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor passende woongelegenheid in het aantrekkelijke Zeeuwsch-Vlaanderen kunnen wij bemiddelen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. S 99 #89 #S S# 9 SS 8 8 NEDERLANDSE STIKSTOF MAATSCHAPPIJ B V. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: Nederlandse Stikstof Maatschappij B.V. t.a.v. drs. J. Dewaele, Hoofd Personeelsdienst, Industrieweg 10, 4541 HJ Sluiskil Telefoon: 01157-4239. "De Schelde" in Vlissingen bouwt en repareert zeeschepen en offshore-instal laties, produceert grote stoomketelinstal laties, bouwt scheepsdieselmotoren, tandwieloverbrengingen voor scheeps voortstuwingsinstallaties, aluminium con- structies en apparaten voor de energie voorziening, de chemische en petro-che- mische industrie. Voor de afdeling Veiligheid en Mi lieu worden kandidaten gevraagd voor de functie van: Functie-inhoud: - Het aan de hand van opdrachten uit voeren van preventieve controlewerk zaamheden en het nemen van maatre gelen bij aangetroffen onveilige brand gevaarlijke of schade veroorzakende situaties. - Het aansluiten van schepen op het brandblussyteem. - Het plaatsen, controleren en zonodig repareren van al het materiaal ten be hoeve van brandpreventie en brandbe strijding. - Neemt in bijzondere gevallen zelf een beslissing over te nemen maatregelen (dit binnen de gegeven voorschriften). Functie-eisen: - Opleiding Brandwacht en Brandwacht 1 e klasse dan wel de bereidheid om deze opleidingen in de avonduren te volgen. - Men mag niet aangesloten zijn bij een gemeentelijk brandweerkorps. - Men dient woonachtig te zijn binnen het bereik van de alarmontvanger (tot en met Middelburg). - Van de aan te stellen preventie brand wacht wordt verwacht dat hij deel uit maakt van het korps Bedrijfsbrand weer. - Goede lichamelijke conditie. - Leeftijd tot ten hoogste 35 jaar. De werkzaamheden worden overwegend uitgevoerd in een tweeploegendienst. Schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken na het verschijnen van deze mededeling richten aan de afdeling Personeelszaken van de B.V. Kon. Mij. "De Schelde", Postbus 16, 4380 AA Vlissingen. Gevraagd op korte termijn: Vereiste vakbekwaamheden: - Rijbewijs categorie B/C/E - Chauffeursdiploma CCV-B - ADR-vakbekwaamheidscertificaat chauffeur Gevaarlijke Stoffen Sollicitaties richten aan: Postbus 493 - 4330 AL Middelburg Middelburgseweg 9 - 4364 TB Grijpskerke Telefoon 01180<38960

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 36