f| W% W% PERSONEEL Verpleeghuis Accountants-en Belastingadviesbureau NCB 4 leerling-ziekenverzorgenden C^deratie- belastingconsulenten m/v AmroBank m Werken, leren en zelfstandig wonen in de omgeving van Delft en Den Haag. Iets voor jou? Ambitieuze HAVO/VWO/MEAO'ers worden bij ons opgeleid voor commerciële functies met perspectief. informatiedag op donderdag 29 juni a.s. JONGE MENSEN VANAF 20 JAAR ervaren timmerman ervaren metselaar all-round schilder 20 urg De Raad Accountants- administratieconsulenten Belastingconsulenten is een accountants adviesgroep voor het midden- en kleinbe drijf, instellingen en vrije beroepsbe oefenaren. Het dienstenpakket omvat beleidsondersteunende werkzaamhe den, w.o. het opstellen van onderne- mings- en financieringsplannen, admi nistratieve organisatie, tussentijdse rap portage, alsmede het samenstellen van jaarrekeningen, fiscale- en juridische adviezen, subsidie-adviezen, interne en externe automatisering. Kenmer kend daarbij zijn de grondige kennis van de sectorproblematiek en de per soonlijke betrokkenheid met de cliënt. De kwaliteit stoelt op creativiteit, in ventiviteit, voortdurende kennisver nieuwing en een taakgerichte op leiding en begeleiding van onze mede werkers. Cliënten profiteren boven dien van de veelzijdige expertise bin nen de totale maatschap. Accountants- administratieconsulenten Belastingconsulenten Om de sterk groeiende relatiekring van onze praktijk in Middelburg opti maal te kunnen blijven bedienen, is versterking met een beginnend assistent noodzakelijk. Wat wij bieden. Als begin nend assistent zult u zich - na een gedegen inwerk- periode - bezighouden met het opstellen van jaar rekeningen en het verzor gen van alle voorkomende fiscale werkzaamheden. Naast uitstekende arbeids voorwaarden bieden wij een duidelijk en aantrekke lijk carrière-traject. Wat wij vragen. De proble matiek van onze werk zaamheden stelt hoge eisen aan de persoonlijke kwaliteiten van onze medewerk(st)ers. De medewerker die ons Een uitdaging? De functie houdt duidelijk een uitda ging in. Wie zich tot deze functie voelt aangetrok- NET GESLAAGD? DAN NU AAN DE SLAG! VWO-ers ALS BEGINNEND ASSISTENT (M/V) MIDDELBURG voor ogen staat bezit een dynamische persoonlijk heid, is flexibel en beschikt over goede contactuele eigenschappen. U heeft een diploma VWO en bent bereid door te studeren. Indien u reeds enige praktijkervaring heeft wordt u tevens uit genodigd te solliciteren. U bent niet ouder dan 23 jaar. ken, nodigen wij graag uit een schriftelijke sollicitatie te richten aan Burg De Raad Accountants- administratieconsulenten Belastingconsulenten, t.a.v. de heer J.H. Kousemaker, Roozenburglaan 10, 4337 JH Middelburg. Voor meer informatie kunt u de heer Kousemaker bellen: 01184-13665. Medewerker (m/v) balie Medewerker (m/m) voor de Ecabo-opleidingsgroep Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland DER BOEDE geestelijk verzorger m/v Bij het moderne VERPLEEGHUIS ZOETERMEER zijn in de groep die op 4 september a.s. start, nog enkele plaatsen voor (m/v) j I Als je voldoet aan de toelatingseisen, kun je je telefonisch aanmelden 1 bij de afdeling Personeel Organisatie, telefoon (079) 41.00.11, toestel i 118, voor de We starten dan om 10.30 uur met informatie over de opleiding. Daarna f krijg je een lunch aangeboden en indien je dat wenst, volgt er een kort I sollicitatiegesprek met de opleidingscoördinator en de personeels- j functionaris. Je reiskosten worden vergoed. Open universiteit Studiebegeleider (m/v) Firma A. Otte Zn. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 24 JUN1191 BurgDe Raad Burg De Raad Accountants-administratieconsulenten Belastingconsulenten is onderdeel van de maatschap Deloitte Dijker Van Dien, een van de grootste organisaties van accountants, belastingadviseurs en organisatiedeskundigen in ons land. De maatschap telt 3800 medewerkers verspreid over een landelijk netwerk van 50 kantoren. Internationaal maakt de maatschap deel uit van Deloitte Haskins Sells International, een wereldwijde organisatie met 35.000 medewerkers in 84 landen. Ten behoeve van ons kantoor Middelburg komen wij gaarne op korte termijn in con tact met kandidaten voor de functie van medewerk(st)er balie en voor de Ecabo- opleidingsgroep. Via een intern opleidingsprogramma, zowel op theorie als praktijk gericht, zullen in deze functie de volgende taken worden uitge voerd: - het verzorgen van balietransactieverkeer; - het verstrekken van inlichtingen over een voudige bankzaken; - het verrichten van administratieve werk zaamheden; - het verwerken van overboekingen. Wij zoeken kandidaten met: - een opleiding op HAVO/VWO/MEAO- niveau (bij voorkeur met handel en/of economie); - een actieve, commerciële instelling; - goede contactuele eigenschappen; - een uitstekende representatie; - leeftijd 18-21 jaar. Naast de opleiding Commercieel Admini stratief Medewerker Bankbedrijf, die 1 dag per week op de streekschool gevolgd wordt, wordt een leer-arbeidscontract (32 uur) voor de duur van 2 jaar aangeboden. Zo word je opgeleid voor een afwisselende functie in ons kantorennet, waarin de dienstverlening aan cliënten centraal staat. Gedurende de opleiding zal op diverse afdelingen stage gelopen worden, maar de voornaamste werk zaamheden zijn het verzorgen van het balie transactieverkeer en het verstrekken van inlichtingen over eenvoudige bankzaken. Na afloop van het contract zal, tenzij van ongeschiktheid voor een loopbaan bij de bank gebleken is, een full-time dienstver band voor onbepaalde tijd aangeboden wor den. Solliciteren kunnen schoolverlaters met: - een HAVO/VWO-diploma met handel en/of economie; - bereidheid te studeren en opleidingen te volgen; - belangstelling voor contacten met en het adviseren van cliënten; - goede contactuele eigenschappen; - een uitstekende representatie; - leeftijd 17-20 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie (gaarne vergezeld van een recente pasfoto) kunt u binnen 14 dagen richten aan: Amsterdam-Rotterdam Bank N.V Afd. Districtspersoneelzaken Postbus 5002 4330 KA Middelburg Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instel lingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg en verzorgt in totaal ongeveer 1450 bewoners/patiën ten. Er werken bij de SVRZ ruim 2000 mensen, onder wie de hieronder genoemde vacatures bestaan. te Koudekerke Ter Poorteweg 15 tel. 01185-4000 gecombineerd verpleeghuis met 370 bewoners ca. 550 medewerkers De plaats Koudekerke ligt slechts enkele kilo meters van de zeeuwse hoofdstad in de nabij heid van strand en zee. Er zijn goede verbindin gen met de Randstad en Brabant. In verband met het vertrek van één van onze geestelijke verzorgers is er de vacature van voor circa 20 uur per week De geestelijk verzorgers maken deel uit van de Dienst Welzijn, die verder bestaat uit de vakgroe pen Aktiviteitenbegeleiding, Maatschappelijk Werk en verschillende groepen vrijwilligers. Functie-inhoud: Het accent van de functie ligt op de individuele geestelijke begeleiding van bewoners. Tevens is er een taak voor de geestelijk verzorger ten aanzien van de liturgische vieringen en sacra mentele bedieningen. Functie-eisen: - een afgeronde (of vergevorderde) Universitaire Theologische Opleiding, danwel een opleiding aan een Theologische Hogeschool, - in staat zijn goede contacten te leggen en te onderhouden, - respect hebben voor de levensbeschouwing van de bewoners, - bereid zijn tot samenwerking met andere hulp verleners, - gebleken belangstelling voor de intra-murale gezondheidszorg. Salaris: Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden wor den vastgesteld conform de C.A.O.-Ziekenhuis- wezen. Inlichtingen: Nadere informatie wordt graag verstrekt door de heer O. Jongewaard, hoofd dienst welzijn en de heer C. Simons, geestelijk verzorger, beiden bereikbaar onder bovenstaand telefoonnummer. Op aanvraag kunt u een profielschets verkrijgen. Een video-reportage over het werken bij de Stichting is op verzoek te zien bij het Centraal Bureau, afdeling Voorlichting en PR van de SVRZ en bij de Zeeuwse arbeidsbureaus. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen zeven dagen na verschijning van dit blad, richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Ver pleeg- en Rusthuizen Zeeland, Postbus 100, 4330 AC te Middelburg. Graag vacature en huis/ instelling duidelijk vermelden. Met de selectieprocedure zal na de vakantiepe riode worden gestart. Wegens uitbreiding van onze auto-afdeling gevraagd: 1 e-monteur APK-keurmeester Inlichtingen en sollicitaties richten aan: J. van Weele, postbus 2, 4470 AA Wolphaartsdijk. Tel. 01198-1751. OPLEIDINGSINFORMATIE: er wordt gestart met een beroeps voorbereidende periode van 7 maan den, waarvan 6 maanden school en 4 weken stage in het verpleeghuis; gedurende deze periode ontvang je f. 395,- zakgeld per maand; na deze periode duurt de opleiding nog twee jaar, waarin je werkt en er dus ook salarisuitbetaling plaatsvindt; je hoeft géén schoolgeld te betalen. TOELATINGSEISEN: leeftijd minimaal 16 jaar en 8 maanden en bij voorkeur niet ouder dan 20 jaar; in het bezit van (bijvoorbeeld) één van de volgende diploma's: MAVO, LHNO of LBO (minimaal twee vakken op C-nivo, waarvan tenminste één theoretisch vak, en vier vakken op B-nivo), Intas, B.V.B.-I of overgangs- bewijs naar de vierde klas HAVO. Zoetermeer 90.000 inwoners) ligt op 15 km afstand van Den Haag en Delft. Er is volop werk in de gezondheidszorg en in het bedrijfsleven. Wonen in Zoetermeer biedt de voordelen van een middelgrote stad met een gezellig "stadshart", waar je leuk kunt uitgaan en winkelen. Er zijn vele sportfaciliteiten en aktieve verenigingen. Je woont n/ef| ver van het Scheveningse strand en zelf heeft Zoetermeer een strand aan een grote fraaie plas, waar je kunt surfen. Woonruimte is beschikbaar. Je ontvangt een vergoeding in de verhuiskosten, een tijdelijke bijdrage in de huurkosten en éénmaal per twee weken reiskostenvergoeding als je je ouders opzoekt in je oorspronkelijke woonplaats. Je kunt ook direct solliciteren. Stuur dan je sollicitatiebrief aan VERPLEEGHUIS ZOETERMEER, Brechtzijde 45, 2725 NR Zoetermeer, ter attentie van de afdeling Personeel Organisatie. CENTRUM VOOR VERZORGING, VERPLEGING EN REACTIVERING Uitgaande van de Stichting Verzorging, Verpleging, Revalidatie (V.V.R.) biedt het Verpleeghuis Zoetermeer verzorging, verpleging en reactivering aan ruim 300 patiënten/bewoners. Het is een eigentijds, gecombineerd ver pleeghuis met 13 dagbehandelingsplaatsen. TKlattkytee Ixaniportbedx^j ÏYlaLlólaxla j Arnesteinweg 37 4338 PD Middelburg l.v.m. uitbreiding zijn wij op zoek naar: in hetbezit van groot rijbewijs en chauffeursdiploma die opgeleid willèn worden tot int. chauffeur. Voor inlichtingen: 01180-39333, b.g.g. 01186-1721. Binnen een dynamische organisatie als het Accountants- en Belastingadviesbureau NCB bestaan plaatsingsmogelijkheden voor: die zullen worden belast met de verantwoordelijkheid voor alle fiscale werkzaamheden op onze vestigingen te Oostburg, Hulsten Heinkenszand. Functie: Als belastingkundige bent u persoonlijk verantwoordelijk voor alle voorkomende werkzaamheden op het fiscale terrein. Onze vestigingen variëren in grootte tussen de 10 30 medewerkers. U staat veelvuldig in contact met cliënten alsmede met de accountants, belastingkundigen en juristen van ons bureau. Naast de eindverantwoordelijkheid voor de fiscale aangiftepraktijk adviseert en begeleidt u ondernemingen, zelfstandige beroepsbeoefenaren en particulieren op een breed fiscaal-juridisch terrein. Wij vragen: Afgestudeerde federatie-belastingconsulenten. Zij die binnenkort afstuderen kunnen ook reflecteren. Betrokkenen dienen te beschikken over prima sociale vaardigheden en over het vermogen de problemen van de cliënten snel te kunnen onderkennen en analyseren. Wij bieden: - een prettige werkkring met een grote zelfstandigheid; - een salaris overeenkomstig de zwaarte van de functie; - prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Vragen? Wilt u nadere informatie over deze functie dan kunt u con tact opnemen met de heer mr. F. Willems, telefoon nummer: 013-378797 of met de heer mr. A. van Exsel, telefoonnummer: 013-378660. Uw sollicitatie U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen veertien dagen sturen aan onze afdeling personeelszaken, t.a.v. mevr. C. van Berkel, met vermelding van de vestiging waarnaar uw belangstelling uitgaat, Postbus 90102, 5000 LA Tilburg. Hel Accountants- en Belastingadviesbureau NCB verleent diensten op het gebied van accountancy en administratie, juridische en fiscale zaken en administra tieve automatisering. De cliënten Van het bureau komen voornamelijk uit het midden- en klein bedrijf, waarvan een groot gedeelte agrarisch is. Daarnaast kent het bureau een groot aantal cliënten uit de particulieren sector, alsook verenigingen en stichtingen. In genoemde sectoren en vakgebieden zijn tal van ontwikkelingen gaande. Zij vragen voortdurend onze aandacht en inzet. Wij werken dan ook met enthousiaste mensen die het als een uitdaging beschouwen deel uit te maken van een dynamisch bureau. De ruim 750 mede werkers zijn verspreid over het hoofdkantoor in Tilburg en een dertigtal vestigingen in het werkgebied, bestaande uit Noord-Brabant en delen van Gelderland en Zeeland. De Open universiteit is een zelfstandige rijksinstelling voorhogerI afstandsonderwijs. Het schriftelijk, audiovisueel en computerondersteund materiaal wordt ontwikkeld door multidisciplinair samengestelde cursusteams.De cursussen kunnen door de studenten worden gecombineerd tot programma's waarvoor diploma's op HBO- en WO-niveau worden verleend. De algemene en vakinhoudelijke voorlichting, advisering en begeleiding van studenten vindt plaats in 18 studiecentra. In het studiecentrum Middelburg is een vacature ontstaan voor een (deeltijdse) functie van voor het leerstofgebied Natuurwetenschappen (voor| 7 uur per week) vacaturenummer: PZC 89028 Taken: het vakinhoudelijk adviseren van studenten ten aanzien van de studiekeuze en het bevorderen van de studievoortgang, -motivatie en studeervaardigheid; het vakinhoudelijk begeleiden van studenten; het verrichten van andere werkzaamheden in het kader van de studentendienstverlening. Eisen en salaris: een voltooide academische opleiding (danwel een daarmee gelijk te stellen combinatie van opleiding en ervaring) in de genoemde discipline; ervaring met het begeleiden van studenten in het hoger onderwijs; bereid zijn in de avonduren en/of op zaterdaj werkzaam te zijn. Het salaris wordt afhankelijk van opleiding, ervaring en aantal te begeleiden cursussen nader vastgesteld en bedraagt minimaal 3.231,- en maximaal 5.290,- (schalen 9 en 10 van het BBitA 1984| bruto per maand bij een voltijds dienstverband. Arbeidsvoorwaarden en procedure: de rechtspositie overeenkomstig rijksrichtlijnen. Het personeelsbeleid vanl de Open universiteit is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Ter bevordering van een evenwichtige man-vrouw-verhouding in de organisatie wordt vrouwen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke reacties onder vermelding van het vacaturenummer (op brief en enveloppe) inzenden vóór 8 juli 1989 en richten aan het College van Bestuur van de Open universiteit, ter attentie van de afdeling Personeelszaken, Postbus 2960, 6401 DL Heerlen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw drs T.M. de Graaf, hoofd studiecentrum Middelburg, tel. 01180-30286. Gevraagd: Zonder ervaring onnodig te reageren. Havenweg 20, 4455 AP Nieuwdorp Tel. 01196-12230

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 20