gemeente vlissingen I Hoe krijgt de fabrikant méér dealers in de krant met minder moeite? mededelingen gemeenteraad I hinderwet bouwaanvragen mededeling GEMEENTE MIDDELBURG t Bel 020-24 2316 en informeer naar het effe Cebuco MM van Co-adverteren in de dagbladen. A. VERBEEK Bedroefd, maar zeer dankbaar dat hij zoveel voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa KLAAS PIK drager van het Verzetsherdenkingskruis echtgenoot van Helena Visser op de leeftijd van 73 jaar. Goes: H. Pik-Visser Waarde: J. C. V. Pik A. E. Pik-Magielse Yvonne Suzanne Goes: J. H. C. Berrevoets-Pik M. J. Berrevoets Edwin Goes: C. M. L. de Dreu-Pik M. de Dreu Jeroen Alex Kats: I. C. Pik J. C. de Looff Renée Kapelle: P. R. Langenberg-Pik D. J. Langenberg Danny Ingeborg 20 juni 1989 Ravelijn de Grenadier 15, 4461 DH Goes De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op vrijdag, 23 juni a.s., om 13.15 uur in het Rouwcen trum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Be graafplaats) te Goes, waarna aansluitend om 14.00 uur de be grafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd Rouwcentrum. Liever geen bezoek aan huis. Zij die door omstandigheden geen kaart ontvingen gelieven deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van de heer K. PIK mede-directielid en mede-oprichter van ons bedrijf Met waardering denken wij terug aan de voorbeeldfunctie die hij voor ons altijd vervulde, als zakenman, maar zeker ook als warm, oprecht en hartelijk mens. Directie en medewerkers Automobielbedrijf Centrum Goes B.V. Marconistraat 3, Goes Goes, 20 juni 1989 wegens vakantie van 23 juni t/m 21 juli gesloten. WIJ HEBBEN VOOR U EEN ENORME KEUZE IN GANTER SANDALEN EN SLIPPERS Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. Drank- en Horecaverordening Kennisgeving beschikkin gen op vergunningaanvra gen Bestuurscommissie Ontwikkelingssamenwerking Gemeenteraad Bestemmingsplan Aanvraag monumentenvergunning PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 21 JUNI 1989 Op 31 juli 1989 zal de directeur van de o.b.s. Pie- ter Louwerse, de heer zijn loopbaan beëindigen i.v.m. vervroegde uit- treding. •ij: De heer Verbeek zal afscheid nemen tijdens een jij: receptie op vrijdag 23 juni 1989. Aanvang 16.15 uur in de school, Oranjeplein 35, Oost-Souburg. Namens team en m.r. o.b.s. Pieter Louwerse Ter gelegenheid van het afscheid van de heer A. WIEGERSMA als directeur van de Gereformeerde Gemeente school 'De Zandbaan' te Rilland, zal een receptie worden gehouden op: D.V. vrijdag 30 juni 1989. Vanaf 20.30 tot 22.00 uur in het dorpshuis 'Luctor et Emergo', Hoofdweg 45 te Rilland. Alle oud-leerlingen en andere belangstellenden zijn van harte welkom. Namens het bestuur: K. A. Saman, voorzitter; V. Janszen, secretaris. Maandag 26 juni a.s. zijn onze ouders en grootou ders C. J. W. DE KEIJSER en C. DE KEIJSER-DE RIJKE 60 jaar getrouwd. Als u hen wilt feliciteren dan bent u van harte wel kom op maandag 26 juni van 15.30 tot 17.00 uur in hotel 'Ameville', Buitenruststraat 22 te Middel burg. Kinderen en kleinkinderen Buitenruststraat 149 4337 EL Middelburg. Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis 'Der Boede' is heden overleden mijn lieve man en onze lieve vader, schoonvader en opa MARINUS JAKOBSEN in de leeftijd van 74 jaar. Vlissingen: M. Jakobsen-Pouwelse Oost-Souburg: J. Jakobsen T. N. Jakobsen-de Buck René, Bianca, Mariska Zuidzande: L. Bakker-Jakobsen J. J. Bakker Jolanda, Jeroen Goes: J. Capello-Jakobsen H. A. L. Capello Sabina, Remco 4385 CA Vlissingen, 20 juni 1989 Westerzicht 619 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen-. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag a.s. van 19.30-20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag, 23 juni a.s., om 11.15 uur in het rouwcentrum ge volgd door de teraardebestelling om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Heden is overleden onze geliefde broer en zwager MARINUS JAKOBSEN M.Jakobsen Ph. E. de Paepe J. Jakobsen P. Jakobsen-Pouwelse C. Jakobsen-Mathijse W. Jakobsen-Boone P. A. v. d. Weele M. v. d. Weele-Jakobsen E. van Kleven-Jakobsen J. Jakobsen L. Jakobsen-Thomann G. Jakobsen J. Jakobsen-Lobbezo L. Jakobsen E. Jakobsen-Verhage Vlissingen, 20 juni 1989 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van ons zeer gewaardeerd bestuurslid, de heer J. C. KASSE Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Het bestuur van de Kruisvereniging Vlissingen-Souburg De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Ps. 1218 De Here heeft uit onze familiekring tot Zich geno men onze lieve zuster, schoonzuster en tante LENA PIETERNELLA DE LOOFF echtgenote van G. C. Flikweert op de leeftijd van 77 jaar. Uit aller naam: Familie De Looff Familie Flikweert Zuidhom, 17 juni 1989 Julianalaan 36, 9801 BP Zuidhom Met droefheid, maar dankbaar voor wat zij voor mij heeft betekend, geef ik u kennis dat nog on verwacht van mij is heengegaan mijn lieve vrouw JANS KAPTEIN-VOS in de leeftijd van 87 jaar. C. Kaptein 4382 EJ Vlissingen, 20 juni 1989 Koudekerkseweg 81, kamer 128 Mijn vrouw is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrij dag, 23 juni a.s., om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Vertrek van het rouwcentmm om 13.30 uur. Heden overleed nog vrij onverwacht onze lieve zuster, schoonzuster en tante JANS KAPTEIN-VOS in de leeftijd van 87 jaar. Uit aller naam: C. Vos Vlissingen, 20 juni 1989 Nog vrij onverwacht is van ons heengegaan onze altijd zorgzame tante JANS KAPTEIN-VOS in de leeftijd van 87 jaar. Fam. J. M. Koole Fam. G. Th. Mannaart Fam. J. L. Izeboud Vlissingen, 20 juni Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dank bare herinnering aan zijn grote zorg en liefde voor ons, delen wij u mede, dat plotseling van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame va der, schoonvader, opa, broer, schoonbroer en oom GEORGE MARIA PARIDAEN echtgenoot van Marguerite Haers op de leeftijd van 76 jaar. Aardenburg: Roosendaal: Padborg (Denemarken): M. Paridaen-Haers M. van der Groen-Paridaen F. van der Groen Jasmijn, Frans B. Paridaen B. Paridaen-Andersen Mia Aardenburg: J. Paridaen J. Paridaen-van Overloop Yanaika, Maaike Helvoirt: L. Koster-Paridaen M. Koster Bergen op Zoom: Familie L. Vriends-Leenknegt Familie Paridaen 4527 CE Aardenburg, 20 juni 1989 Zuidstraat 1 De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de ter aardebestelling, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op zaterdag, 24 juni, om 10.00 uur in de Parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Aardenburg. Avondwake vrijdag om 19.00 uur in de Parochie kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat, na een zorgzaam leven en een kortstondige ziekte, is overleden onze lieve moeder en oma ELISABETH PIETRONELLA DIELEMAN weduwe van Jacobus Wolfert op de leeftijd van 95 jaar. Putten: G. E. Vinke-Wolfert Zaamslag: J. J. Wolfert C. Wolfert-de Kraker Hoek: J. E. de Jonge-Wolfert F. C. de Jonge Dronten: J. E. Wolfert E. Wolfert-van der Slikke Philippine: E. P. Dieleman-Wolfert A. J. Dieleman Groede: P. Hoste-Wolfert Graauw: P. J. Wolfert P. Wolfert-Dees Klein- en achterkleinkinderen 20 juni 1989 Bejaardencentrum 'Vremdieke' Irisstraat 30, Hoek Correspondentieadres: E. P. Dieleman-Wolfert, Isabellaweg 2, 4553 PJ Philippine. Overeenkomstig haar wens zal de begrafenis in besloten kring plaatshebben. stadhuisplein 2 4382 LG vlissingen tel. 01184-87000 zie voor gemeentelijke informatie ook 'in den blauw geruiten kiel' 'de vlissinger' van vandaag. Plotseling is van ons heengegaan mijn innig ge liefde zoon, onze broer, zwager en oom KLAAS PIK echtgenoot van H. Pik-Visser Drager van het Verzetsherdenkingskruis Eremedaille Rode Kruis in de leeftijd van 73 jaar. Goes: C. Pik-Verburg D. Leenheers-Pik J. M. Leenheers M. Pik A. M. Pik-Klompe J. Pik W. J. Pik-Zwartepoorte Neven, nichten en achterneef Goes, 20 juni 1989 Met leedwezen geven wij u kennis van het onver wacht overlijden van onze oud-directeur en me de-oprichter van ons bedrijf KLAAS PIK Door zijn doorzettingsvermogen en inzicht heeft hij vanaf het begin leding gegeven. Hij is van grote betekenis geweest en wij zijn hem hiervoor dankbaar. K. Pik en Zn. Brandstoffenhandel B.V. Goes, 20 juni 1989 Met diepe droefheid namen wij kennis van het overlijden van de heer K. PIK oud-directeur van Pik's Automobielbedrijf B.V. Zijn persoonlijkheid, werklust en creativiteit zijn vele jaren ons tot voorbeeld geweest. Directie en medewerkers Pik's Automobielbedrijf B.V. Roosendaal: Rodatrux Goes: Deltatrux Middelhamis: Midlandtrux Goes, 20 juni 1989 Moeder je laatste woorden waren, „Ik ben zo moe". Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Na een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis 'De Stelle' is van ons heengegaan onze lieve zorg zame moeder, onze lieve groot- en overgrootmoe der ELISABETH LOUWERET sinds 16 augustus 1982 weduwe van Izaak de Neef op de leeftijd van 80 jaar. Cadzand: A. J. de Neef G. C. de Neef-Eversdijk Cadzand: JackenMarjo Rhonda, Manon, Nadia Cadzand: Ellen en Jozé-Fouad Oostburg, 20 juni 1989 Correspondentieadres: A. J. de Neef, Mariastraat 23, 4506 AC Cadzand. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag, 23 ju ni, om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Cadzand. Vooraf wordt een rouwdienst gehou den in gebouw 't Zwin, welke om 13.30 uur zal aanvangen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw 't Zwin. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van ons oud-bestuurslid HANS DE KRUIJK Wij wensen alle nabestaanden kracht en steun toe in deze moeilijke tijd. Bestuur van de oudervereniging V.O.G.G. afd. Zeeuwsch-Vlaanderen Geschokt namen wij kennis van het overlijden van HANS DE KRUIJK echtgenoot van onze juf Hennie Wij wensen juf Hennie alle sterkte toe. Ouders en leerlingen van De Wingerd Diepgeschokt ontvingen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze collega en vriend HENJAN PRIEMIS Gedurende 13 jaar was hij één van ons. Zijn colle gialiteit en grote inzet zullen ons altijd bijblijven. We wensen Ineke, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte in de komende tijd. Directie en medewerkers Braber Groenvoorziening B.V. Renesse Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van onze lieve broer, zwager en oom ENGEL DE DREU in de leeftijd van 73 jaar. Goes: J. de Dreu E. S. de Dreu-Provoost M. de Dreu-van der Kuijl A. van der Kuijl neven en nichten Door de enorme hoeveelheid reacties na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder, dochter schoondochter en zuster ANTONIA KESTELOO-CLAASSEN (Toos) is het ons onmogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Het is voor ons een grote troost dat zovelen een blijk van meeleven hebben gegeven. Dit is ons tot een grote steun. Wij verzoeken u onze oprechte dank langs deze weg te aanvaarden. C. H. Kesteloo Rolf Rens en Astrid Jessica en Mario M. Claassen-Verijzer M. Kesteloo-Flipse J. Verijzer M. C. A. Verijzer-Peel H. D. Verijzer Vlissingen, juni 1989. STICHTING WELZIJN VOOR OUDEREN IN VLISSINGEN Het kantoor van de stichting is Voor dringende gevallen is de stichting op werkdagen na 18.00 uur bereikbaar onder de telefoonnummers (01184)61906 of 60212. Ganben flCHOËNl MODI' Kanaalstraat 47 Oost Souburg tel. 01184-61258 Afwezig do. 22 juni vrij. 23 juni Dierenarts Van Dijk Heinkenszand. Waarneming: dierenarts Karelse Goes En de makelaar weet van wanten en kranten. Volgende week donderdag (29 juni) vergadert in het stadhuis de gemeen teraad van Vlissingen. De aanvang is om 19.30 uur. De agenda en de raadsvoorstellen liggen vanaf maandagmiddag ter inzage in de ge meentelijke informatiehoeken. Bij het Stafbureau voorlichting en inspraak in het stadhuis kunt u bovendien de achter liggende stukken ter inzage krijgen. De burgemeester van Vlissingen maakt openbaar bekend dat bij het col lege van burgemeester en wethouders van deze gemeente is binnengekomen de aanvraag van: W. H. M. van der Boom voor de bouw van een tuinhuis bij het pand Paauwenburgweg 42. B. en w. overwegen de gevraagde bouw vergunning te verlenen. De artikelen 18a of 19 van de wet op de ruimtelijke ordening en/of 50, lid 8 van de woningwet openen daartoe de mogelijkheid. Voordat over het verlenen van de bouwver gunning een beslissing wordt genomen, worden de bouw- en situatietekeningen ter inzage gelegd. Dit gedurende een periode van veertien dagen, die gaat in op 22 juni 1989 en eindigt op 5 juli 1989. Belangstel lenden kunnen ervoor terecht bij de Dienst Openbare Werken in het stadhuis (tweede verdieping, kamer 207). In de hierboven genoemde periode hebben belanghebbenden de gelegenheid schrif telijk eventuele bezwaren in te dienen bij b. en w. Vlissingen, 21 juni 1989 J. C. Th. van der Doef, burgemeester. Burgemeester en wethouders van Vlis singen maken openbaar bekend: 1. dat zij op grond van artikel 4.2 van de Drank- en Horecaverordening voor Vlissingen een ontheffing van het verbod, anders dan om niet al coholhoudende drank voor gebruik ter plaatse te verstrekken in een in richting hebben verleend aan: de heer M. J. Koene, bij besluit van 12 juni 1989, verzonden 15 juni 1989, voor het per ceel Kanaalstraat 69 te Oost-Souburg, on der de voorwaarde/beperking dat deze ont heffing slechts geldt 1. zolang de inrichting haar karakter van delicatessenwinkel behoudt; 2. voor het gratis proefschenken van wijn gedurende de tijden dat de winkel inge volge de Winkelsluitingswet 1976 voor het publiek geopend mag zijn; 3. dat tegen dit besluit beroep openstaat bij gedeputeerde staten van Zeeland te Middelburg en dat een beroepschrift binnen vier weken na de dag waarop het besluit is verzonden, moet worden inge diend bij hun college. Vlissingen, 21 jun 1989. J. C. Th. van der Doef, burgemeester J. M. A. van Nassau, secretaris. Burgemeester en wethouders van Vlis singen maken ingevolge het bepaalde in de wet algemene bepalingen milieu hygiëne bekend dat zij de volgende vergunningen ingevolge de hinderwe hebben afgegeven: 1. Aan de heer A. J. A. de Nooyer te Vlissingen voor het oprichten en id werking hebben van een straal- er verfspuit-servicebedrijf op het per ceel Andorraweg 6 Vlissingen Oost; 2. Aan de directie van Energy Connec tion te Delft voor het oprichten er in werking hebben van zeven wind turbines en 4 trafostations op eer perceel aan de Fort de Ruijterweg tr Vlissingen. Aan deze vergunningen zijn voorschrifter verbonden. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen 'ter inzage bij de diens VROM in het stadhuis van 22juni tot en me 21 juli 1989, elke werkdag - behalve zater dagen - van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.3( uur tot 15.00 uur. Deze bescheiden liggen eveneens gedu rende bovengenoemde periode ter inzagr buiten de werkuren op woensdagen vai 17.15 uur tot 20.15 uur bij het Stafbureai voorlichting en inspraak. In verband metd bereikbaarheid van de stukken verzoeke wij u indien u de stukken tijdens de avondu ren wilt inzien vooraf contact op te nemei met de afdeling milieuzaken (tel. 0118' 87204). Ingevolge de wet algemene bepalinge milieuhygiëne staat van 22 juni tot en me 21 juli 1989 beroep open op de kroon voo de aanvrager, de betrokken adviseurs, de gene die overeenkomstig de artikelen 2( 21 of 22, tweede lid, of 28 eerste lid, onderi van de wet algemene bepalingen milieufy giëne bezwaren hebben ingebracht en en ge andere belanghebbende die aantoor dat hij redelijkerwijs niet in staat is gewees overeenkomstig de hierbovengenoemd artikelen bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van d beroepstermijn van kracht, tenzij overeet komstig artikel 60a van de wet op de raa van state een verzoek tot schorsing danwi tot het treffen van een voorlopige voorzit ning is gedaan. Eventuele beroepschriften moeten worde gericht en in tweevoud worden gezonde aan de afdeling voor geschillen van bf stuur van de raad van state. Kneuterdijk2| 2514 EN 'S-Gravenhage. Een eventueel verzoek tot schorsing of ee| voorlopige voorziening moet worden richt aan de voorzitter van de afdeling votj de geschillen van bestuur van de raad va] state. Ingeval beroep wordt ingesteld moet pal beroepszaak ten minste 150,- aan griffij recht worden betaald op girorekenirf 507590 t.n.v. de Raad van State. Voor nadj re informatie hierover kunt u zich wendq tot de raad van state (tel. 070-624871). Vlissingen, 21 juni 1989. Burgemeester en wethouders van Vlissif gen, de burgemeester, J. C. Th. van der Doef, I De secretaris, J. M.'A. van Nassau. 1 Openbare vergadering met spreekrecht op dinsdag 27 juni om 15.00 uur in het stadhuis. Secr. dhr. W. J. van Kooten (tst. 250). Wanneer u tijdens deze vergadering over één of meerdere van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u gebruik maken van het spreekrecht. Maak hiervoor een afspraak met de commissiesecretaris. Bij deze secretaris en het gemeentelijk bureau Voorlichting liggen de stukken om in te zien. Openbare vergadering op maandag 26 juni om 14.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. De agenda staat - vandaag - op de gemeentelijke voorlichtingspagina in De Faam, Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 18a van de wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Klarenbeek IIA voor de bouw van een tuinhuisje op het perceel Johannes Postkwartier 9. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 23 juni 1989 gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bezwaar heeft tegen de uitvoering van dat voornemen, zijn bezwaren schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De burgemeester van Middelburg maakt (ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12, lid 8 van de Monumentenwet) bekend, dat met ingang van 23 juni 1989 op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie een aanvraag om een wijzigingsvergunning ter inzage ligt voor het monumentenpand Dam 30 te Middelburg. Tot en met 6 juli 1989 kunnen eventuele bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij besluit van de raad van die gemeente van 24 oktober 1988 en van 12 december 1988 zijn vastgesteld een tweetal verordeningen tot wijziging van de parkeer en parkeergeldverordening Middelburg. Koninklijke goedkeuring op deze verordeningen is verleend bij Koninklijk Besluit van 27 april 1989, no. 89.010757. Deze verordeningen zijn in werking getreden op 1 mei 1989. Ingaande heden liggen beide verordeningen gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie (afd. Algemene Zaken, bureau bijzondere wetten). Zie voor meer gemeentelijke informatie de wekelijkse voorlichtingsrubriek 'Door het Oog van de Lange Jan' in De Faam.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 10