IPZC iKaas toerisme niet van ins brood laten eten' oorwaarts met twee ams in bekerfinale GRATIS FESTIVAL JAZZ KROEGEN TOCHT w z w Aanleg nieuwe duinen en dijken Breskens begonnen streek A gulst wil haast maken et planontwikkeling Z Wellicht herinvoering van gebruiksverordening gebouwen in Aardenburg GRATIS! N W van Dixhoorn INTEVOGEL BIJ OPENING NIEUW VW CADZ AND I I DZAND-BAD - Er moet een ver- I >ede inspanning worden geleverd IV 1TERDAG EINDSTRIJD VOLLEYBAL M 2 KAARTEN voor da KROEGENTOCHT X H Fietspad Arjoansfeest in Breskens Actief weekeinde camping Hengstdijk Bart Jansen schiet zich keizer in Aardenburg CAMPINGGASTEN GEWAARSCHUWD VOOR DRIJFZAND Vier lagen Kantine Laatste lesdag sprookje in Hulst Deelnemersaantal wandelvierdaagse was teleurstellend Logo ziekenomroep De Honte onthuld V oor lichtingsmiddag stomagebruikers Buurtvoetbal- toernooi in Terneuzen Cerestar-toernooi in Sas van Gent VRIJDAG 12 MEI 1989 er ton voor ontwerp stadskantoor Ii spraak oeizaam naar het SCHELDE Nieuwe verlichting tennisbaan Schoondijke panden van historische waarde het hoofd te bieden aan de sterk I genomen concurrentie in het toe- me. Dat vertelde gedeputeerde J. I ntevogel gistermiddag bij de ope- Hg van het nieuwe VW-kantoor te q ndzand-Bad. Ventevogel wees erop dat het budget van het rijk is uitgeput en de provin ciale schatkist ook nagenoeg leeg is. Het is voor hem geen reden om te stop pen. „Maar we moeten ons niet de kaas van het brood laten eten, want het toe risme is een van de weinige groeisecto ren waarschuwde hij. ^■LST - Het gemeentebestuur van ^Jlst wil vaart zetten achter de reali- Mie van het nieuwe stadskantoor in .1 Reynaertsstad. die reden is het college van b en w 11 ook van plan om af te wijken van I stappenplan dat het raadgevend enieursbureau Bravenboer en tieers begin dit jaar in opdracht het gemeentebestuur maakte. |dat plan werd voorgesteld om vijf of architecten een ontwerpschets te Baten maken voor het nieuwe kantoor bouw. B en w achten dit niet nodig Izijn nu van zin om het Hulster archi- ^■tenbureau Van Driessche, Bolssens ^ÏVan Meer bv. opdracht te geven om Hi ontwerpschets te maken. 1 Hee gemeentebestuur denkt met deze een heleboel tijdverlies en kosten J te dunnen besparen. |JTe- ens moet het voorstel om het Hul- _|r bureau de opdracht te gunnen be- Bouwd worden als een blijk van ver- Tuwen. Het college stelt dan ook in stuk aan de raad dat 'het bureau hdermeer in staat moet worden Echt een nieuw stadskantoor voor ;te ontwerpen.' He dagelijks bestuur van Hulst ^pgt vanaf het prille begin inspraak b| het samenstellen van de ontwer pen. In geval van inschakeling van Berdere bureaus zou eerst een keuze ^Kiaakt moeten worden en dan pas H1 verder gewerkt kunnen worden, werkwijze die maanden extra tijd zou vergen en tijd wil het Hulster gemeentebestuur niet verspillen. Hoewel de uiteindelijke financiering van het nieuwe onderkomen voor de Hulster gemeentelijke diensten nog lang niet rond is, menen b en w dat de tijd rijp is om alvast een ontwerp voor het gebouw te laten maken. Aan de hand van de uiteindelijke schets kan volgens het college beter inzicht verkregen worden in de kosten die nieuwbouw met zich meebrengt. Het nieuwe gebouw mag evenwel niet gaan kosten dan 8,8 miljoen gulden. Van dat totaalbedrag zal alvast 395 duizend gulden vloeien naar het Hul ster architectenbureau dat de ont werpschets mag maken. De raad wordt in het voorstel gevraagd om dat bedrag beschikbaar te stellen. De leden van de financiële commissie van de gemeente Hulst beraden zich dinsdag over de kwestie. Tijdens deze bijeenkomst spreken de commissiele den zich ook uit over een bijdrage in de kosten voor een plateaulift. Deze voor ziening wil de stichting VEJV laten aanbrengen in het activiteitencen trum 't Houtenkwartier. De toeganke lijkheid van dit gebouw voor minder- validen laat nu nog te wensen over. Met een lift zou veel nood verholpen zijn. De gemeente is verzocht om dertigdui zend gulden bij te dragen. Het Natio naal Revalidatiefonds en het Konin gin Juliana-fonds hebben inmiddels al bijdragen toegezegd van respectieve lijk 10- en 25 duizend gulden. De commissievergadering in het Hul ster stadhuis begint om 19 uur. DDELBURG/AXEL - Voor het eerst jjttjhet bestaan van de club is de volley- jlvereniging Voorwaarts morgen terdag) in de Zeeuwse bekerfinale |rtegenwoordigd. De Axelaars zijn Ifs zowel bij de mannen als bij de iuwen tot de eindstrijd doorge- Hongen en kijken nu al op een ge- Hagd seizoen terug. ■lfried Roelandt, de trainer, hoopt Ht het succesvolle optreden in de be- Hgrmorgen een vervolg krijgt. Hij wijst Hip dat Voorwaarts vrijuit kan spelen I acht zijn teams tot een stunt in at. lfried Roelandt kwam van De Sterre nam aan het begin van het seizoen detraining bij Voorwaarts op zich. Met Jaost Gommers nam hij de selectie Bn de vrouwen voor zijn rekening, ter- Hl Roelandt daarnaast spelverdeler trainer van de mannen werd. „C i ze vrouwen hebben een paar hele Bede wedstrijden gespeeld," kijkt hij Bug op de prestaties in de competi ng „Ze hebben bijvoorbeeld namo'70 voor de beker uitgescha: id. Het probleem was alleen dat ze 's zaterdags meestal geen coach hadden. Bt is de ploeg wel eens opgebroken." s een moeizaam begin presteerden mannen van Voorwaarts naarmate competitie vorderde ook steeds be ter. Wilfried Roelandt verklaart de Advertentie JAZz op zaterdag 20 mei de overbekende in 20 verschillende etablissementen. Wij hebben een fantastische verrassing voor u! Want bij aankoop van tenminste 500 gulden krijgt u Kom snel want de voorraad kaarten is beperkt. En.... alvast een prettige avond toegewenst. ÏSJife LEADERS IN STYLE MEN'S FASHION I >1. Jll-.S I li KI U/I IV KW Mli II I \KL\SSh Noordstraat 23. Terneuzen Volgens de gedeputeerde neemt de groei van het toeristisch kamperen af. „Zeeuwsch-Vlaanderen heeft volgens mij nog de beste kansen op een groeiende markt door de nabijheid van Belgisch Vlaanderen." Ventevogel vertelde dat de relatie met de provin cie West-Vlaanderen voor het einde van dit jaar een officieel karakter krijgt. vorderingen vooral door de goede trainingsopkomst. „In het begin had den ze nogal moeite om gemaakte af spraken na te komen," weet hij nog. „Er werd nogal eens gemakkelijk een traininkje overgeslagen. Maar vanaf december is het vrij goed gegaan. De trainingsopkomst is sindsdien vrij wel honderd procent geweest. Daar door konden een aantal nieuwe din gen automatismen worden." Hoewel er door De Sterre aan hem wordt getrokken om Jan Schut als spelverdeler op te volgen, ontzenuwt Wilfried Roelandt de geruchten dat hij volgend seizoen voor De Sterre speelt. „Ik heb De Sterre niets toegezegd," verzekert hij. „Ik heb bij Voorwaarts een aantal voorwaarden gesteld. Als daaraan wordt voldaan, dan blijf ik. Dit is een voorbereidingsjaar geweest. Volgend seizoen moeten we daar de vruchten van plukken." Programma: Evenals andere jaren wordt de bekerfinale in toernooivorm gespeeld. In een halve competitie spelen vier teams in de sporthal De Kruitmolen in Middelburg te gen elkaar. Het programma ziet er als volgt uit: Mannen, 12.00 uur: Voorwaarts- Mor- res/Hulst 2 en IJVC- VVR. 13.30 uur: Voor waarts- VVR en IJVC- MorreslHulst 2.15.00 uur: Voorwaarts- IJVC en MorreslHulst 2- VVR. Vrouwen, 12.00 uur: MorreslHulst 2- Savok en Tony LeijnselEVVC 2- Voor waarts. 13.30 uur: MorreslHulst 2- Voor- ivaarts en Tony LeijnselEVVC 2- Savok. 15.00 uur: MorreslHulst 2- Tony Leijnsel „We willen dat beperkt houden tot de verstrekking van informatie. Maar ook op infra-structureel gebied. Te denken valt bij voorbeeld aan een fietspad." Hij merkt op dat er met ma te behoefte is aan schaalvergroting. „Ik vind het juist dat er geen lintbe bouwing plaatsvindt van België tot aan Breskens. We moeten de klein schaligheid niet al te gemakkelijk prijsgeven." Aan het toerisme kleven volgens Ven tevogel vele kanten. „Bereikbaarheid, gastvrijheid. De eerste indruk is be langrijk". Hij noemde het nieuwe VW-kantoor in dat kader een juweel tje. Ventevogel opende het kantoor door een blauwe strik los te maken van een lint dat het gebouw gedeeltelijk had afgedekt. De voorzitter van de kust-WV Zeeuwsch-Vlaanderen, P. Faas, sprak de hoop uit dat ook de VW's van Sluis en Retranchement zich spoedig zou den aansluiten bij de kust-WV. Hij liet verder de geschiedenis van de VW Cadzand de revue passeren. De Cad- zandse VW bestaat in oktober vijftig jaar en Faas nam daar vast een voor proefje op dat jubileum. De opening werd bijgewoond door on der andere afgevaardigden van de pro vinciale VVV en vertegenwoordigers van diverse VW's uit Zeeland. Ook het voltallige college van Oostburg en de burgemeester van Sluis, M. Eve- raers waren van de partij. BRESKENS - Woensdag wordt in Breskens voor de vijftiende maal het 'Arjoanfeest' gehouden. Het derde lustrum heeft een aangepast pro gramma. Dit jaar is er geen spelcir- cuit zoals in voorgaande jaren. In plaats daarvan is er een kindershow met clowns, die de kinderen meer dan een uur zullen amuseren en is er een optreden van Piet Brakman in de rooms-katholieke kerk. De kinderen worden in twee groepen verdeeld. De peuters en de basisschooljeugd tot en met de groep 4 vormde de ene groep, de groepen 5 tot en met 8 van de basis scholen de andere. Als de weersomstandigheden het toe laten, vindt de kindershow in de bui tenlucht plaats. Het 'Arjoanfeest' wordt gefinancierd door verkoop van snoep en van 1500 loten. De prijzen voor de loterij zijn geschonken door di verse Breskense kunstenaars, 's- Avonds vindt de trekking plaats. Om streeks 18.00 uur begint voor de kinde ren het stokbrood-bakken. Ook zal het rad van avontuur draaien. Wethouder J. de vries opent om half twee het feest. Het zou weieens het laatste 'Arjoan feest' in mei kunnen zijn. Het bestuur van het 'Arjoancomité' denkt erover om het feest te verplaatsen naar sep tember. „Er zijn in april en mei zoveel activiteiten zoals koninginnedag en de avondvierdaagse", aldus bestuurslid Joop Tanghe. Ook wordt gedacht aan een andere opzet. Het 'Arjoanfeest' blijft volgens Tanghe wel bestaan. HENGSTDIJK - Op camping 'De Vo gel' in Hengstdijk worden het komen de Pinksterweekeinde weer tal van activiteiten gehouden. Die beginnen vandaag om 20 uur met dartwedstrij den. Morgen kunnen er vanaf 14 uur rond ritten over de camping worden ge maakt in paardenkoetsjes. Morgen avond is er vanaf 20 uur bingo in de kantine. Ook moederdag wordt zondag op De Vogel gevierd vanaf half drie. Diezelf de middag is er van 13 tot 15 uur paard rijden in de manege. De schutters kunnen vanaf 14 uur op het terrein van De Vogel terecht voor een schieting op de liggende wip. De zondagactiviteiten worden om 20 uur afgesloten met een dansavond. Voor maandag staat om 14 uur een gaaibol- Ung op het programma. AARDENBURG - Omdat Bart Jansen in 1987 en 1988 ook al het konings schap bij de junioren van Handboog maatschappij Sint-Sebastiaan be haalde, mocht hij zich dit jaar na de derde keer koning te zijn geworden, de eretitel van keizer geven. Dit gebeurde tijdens de schieting op de staande wip aan de Herendreef. Zes jeugdige schutters streden daar om de eer. De regerende jeugdkoning Bart Jansen schoot in de zesde ronde de ko ningsvogel af. Daarna werd er een vriendenschieting gehouden met de senioren. Daar schoot Comé Stede houder twee vogels af, zodat hij jeugd prins werd. SCHOONDIJKE - De tennisvereni ging van Schoondijke neemt vandaag de vernieuwde lichtinstallatie in ge bruik. Wethouder J. de Vries van Oostburg speelt om 21.30 uur een lu diek partijtje tennis. De tennisbaan van Schoondijke baadt nu 's avonds in een zee van licht. De lichtinstallatie heeft een totale capaci teit van achtduizend watt. De Schoon- dijkse tennisvereniging heeft de aan leg, waarmee tienduizend gulden was gemoeid, zelf bekostigd en uitgevoerd. Gade geslagen door afgevaardigden van de provinciale en lokale VVV's ontdoet gedeputeerde Ventevogel het nieuwe VW-kantoor Cadzand van de blauwe gelegenheids-bedekking. BRESKENS Waterschap Het Vrije van Sluis is dinsdag begonnen met het opspuiten van zand voor de nieu we duinen en dijken ten westen van de Breskense veerhaven. Tussen het Halve Maentje en het Zandertje wor den strand en duin met een kleine an derhalf miljoen kubieke meter zand opgehoogd. Voor de gasten van de Breskense cam pings Zeebad en Schoneveld kan dat deze zomer wat overlast opleveren. Het waterschap heeft daarom bij de balies van beide kampeerterreinen een stapel informatiebrieven voor de bezoekers neergelegd. Het Vrije van Sluis probeert de kam peerders (en de autochtone 'strand- bakkers') zoveel mogelijk de gelegen heid te bieden om via de kortste weg het strand te bereiken. Het water schap legt houten vlonders over de zand- en kleikaden op tijden dat er niet wordt gewerkt. Tijdens het storten van het zand is het echter onmogelijk om over te steken. Het zand wordt via persleidingen uit zee direct tussen het bestaande duin en een speciaal aangelegde kleikade gespoten. Bij het opspuiten komt vijf keer zoveel water als zand mee. Via een gemaaltje in de perskade wordt dit wa ter weer de zee in gepompt als het zand naar de bodem is gezakt. Maar zo lang dat niet is gebeurd, ligt er 'drijfzand'. Met borden worden de recreanten ge waarschuwd en via pijlen naar de dichtstbijzijnde toegang verwezen. Volgens J. Boekhout, hoofd techni sche dienst van het Vrije, hoeven de kampeerders nooit erg ver te lopen. „Bij Zeebad kunnen ze via de opgang aan het begin van Het Halve Maentje omhoog. Daar staan een aantal wonin gen en evenals bij het Zandertje wordt het zand daar met dumpers (grote laadschoppen, red.) aangevoerd. De bewoners zouden anders last van het overtollige water krijgen omdat er geen ruimte is om perskades aan te leggen. En de andere strandgangérs hoeven in elk geval nooit meer dan een paar honderd meter te lopen." Het zand voor de nieuwe dijk wordt in vier lagen aangebracht. Er is zo'n 900 duizend kubieke meter (afkomstig van een zandplaat ter hoogte van Hoofdplaat) nodig om de zeewering te verhogen. Voor het ophogen en ver breden van het strand is dan nog eens een half miljoen kubieke meter zand vereist. Dat wordt in zee uit de Sluisse hompels gewonnen. De veiligheid is nog steeds de eerste zorg voor het waterschap, benadrukt Boekhout. „Maar er is tegenwoordig veel aandacht voor het recreatief me degebruik. En dan maken we liever het strand breder en hoger dan dat we bij voorbeeld meer paalhoofden neerzet ten." Het opspuiten van de zandlagen voor het verhogen van het 'duin/dijkli- chaam' moet voor september klaar zijn als er geen zware stormen over het land razen. Direct daarna wil het wa terschap de Groedse Duintjes aanpak ken. Het komende jaar staan ook nog verstevigingen bij de Tienhonderdpol der, de Oudelandsepolder en de Kie- vittepolder tussen Nieuwvliet en de grens met Knokke op het programma. De duinen aan de Cadzandse boule vard (Kievittepolder-oost) moeten al leen nog in 'vorm' worden gebracht en ingeplant met helmplanten. Voor het hoogseizoen zijn die werkzaamheden echter afgerond. Over een kleine twee jaar moet de hele West-Zeeuws- Vlaamse kust 'Deltaveilig' zijn. Boekhout verwacht dat de zeewering dan de komende twintig jaar is bere kend op grote stormen. Rond 2010 zou den opnieuw grootscheepse zandop- suitingen nodig kunnen zijn. Dat wil overigens niet zeggen dat in die tus sentijd niets hoeft te gebeuren. Alleen voor het onderhoud van de paalhoof den zal jaarlijks al een miljoen gulden vergen. Afhankelijk van de uitkomst van de discussie over de nota 'Kustverdedi ging na 1990' die minister Smit-Kroes deze week presenteerde, zou dat be drag nog aardig op kunnen lopen. Boekhout durft nog geen voorkeur voor één van de vier scenario's te ge ven. „Al die plannen zijn nog in studie bij Rijkswaterstaat. Het is wat te voor barig om daar nu al wat over te zeg gen." AARDENBURG - Het college van b en w van Aardenburg overweegt een herinvoering van de gebruiksveror dening van gebouwen. Met name van die panden die van historische en eco nomische waarde zijn. Woensdag avond kwam het college met een voorstel het opnieuw in leven roepen van deze verordening, tijdens de ver gadering van de commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken. Recente aankoop van panden in het hart van Aardenburg door buitenlan ders had het college in het idee ge staafd om de verordening, die in 1984 door het toenmalige gemeentebestuur was ingetrokken en diende om de aan koop van huizen als tweede woning aan banden te leggen, weer opnieuw in het leven te roepen. B en w vrezen bij verdere aankoop van panden voor tweede bewoning, naast een aantas ting van het woon- en leefmilieu, pro blemen bij de uitvoering van de dorps plannen voor de gemeente. Aanvankelijk stuitte het 'opnieuw van stal halen' van deze verordening, die bovendien de mogelijkheid biedt van een ontsnappingsclausule, op enig be zwaar bij de commissieleden. Deze wil den wel meegaan met de invoering van de gebruiksverordening voor een paar straten in Aardenburg. Vooral die als winkelstraten geboekt staan. Het col lege wil echter naast het winkelcen trum die straten, die typisch het histo rische karakter van Aardenburg ken merken, behoeden voor een te groot aantal vakantiewoningen. Het college zal met inbegrip van de suggesties van de commissieleden op nieuw op haar voorstel voor de herin voering van de gebruiksverordening in de raad terugkomen. Unaniem steunt de commissie het verzoek van de sportvereniging Eede om op het sport-speelveldje een sport kantine te plaatsen. Sterk argument om een subsidiever zoek van de verenigir% te steunen was het gegeven dat ook de schooljeugd zal kunnen profiteren van de kantine. Burgemeester mr E. F. Jongmans kon verder op een vraag van mevrouw G. van Westrienen-Dijs (cda) meedelen dat de politie in het kader van het handhaven van de verkeerssnelheid in de bebouwde kom momenteel regel matig controleert. De duintjes bij Breskens, tussen het Halve Maentje en het Zandertje, worden met 1.5 miljoen kubieke meter zand opae- hoogd. HULST Voor de leerlingen uit de eindexamenklassen van de Jansenius scholengemeenschap in Hulst stond gisteren de laatste lesdag op het roos ter. De leerlingen bezochten op deze laatste dag niet de gebruikelijke les sen, maar hielden verschillende acti viteiten in een sprookjesachtige sfeer, 's Morgens werden de sprookjesfigu ren door rector Cosijn op het Janse nius begroet. De rector stak hun een hart onder de riem om met een enigs zins gerust gemoed de komende eind examens te kunnen beginnen. Hierna werd er onder de leraren een heksen- bezemsteelrace afgewerkt. Het middagprogramma startte met een survivalbaan waarbij zowel de le raren als de leerlingen het zware par cours aflegden. Daarna werd onder grote hilariteit het bekende tv-spel 'Op goed geluk' gespeeld. Voor het ver sterken van de inwendige mens werd tegen de avond de barbecue aangesto ken. Nadat de magen gevuld waren sloot een bal-masqué de middelbare schoolperiode af. De liefhebbers kon den tegen middernacht nog een poosje nafuiven in het Open Jongeren Cen trum Kontrast in het Houtenkwartier. IJZENDIJKE - De wandelsportver eniging Jeugdbelang in IJzendijke is ontevreden over het aantal wande laars dat meedeed aan de gisteren af gesloten IJzendijkse wandelvier daagse. Er waren dit jaar in totaal 116 deelne mers, ruim honderd minder dan vorig jaar. De belangrijkste oorzaak is, denkt Annie Claeys van Jeugdbelang, het feit dat de rooms-katholieke ba sisschool Molenbolwerk niet in schoolverband meedeed. „Dat scheel de ruim tachtig kinderen", meent de IJzendijkse. De avond wandelvierdaagse werd don derdagavond afgesloten met een bloe- mendefilé. De showband Jeugdbelang uit IJzendijke verwelkomde de wande laars bij binnenkomst in het dorp. TERNEUZEN - Met een korte plech tigheid in het restaurant van het streekziekenhuis De Honte in Terneu zen is gisteravond het logo van de zie kenomroep De Honte onthuld. Het lo go is ontleend aan dat van De Honte zelf, aangevuld met een tekening van een disc-jockey en een grammofoon plaat. Voorzitter D. Maters van de Stichting Ziekenomroep dankte hierbij de alle vrijwillige medewerkers van de om roep die de laatste dagen hebben mee geholpen om de officiële opening, via de radio en de televisie, te verslaan ten behoeve van de patiënten. De eigenlijke onthulling werd gedaan door Annemarie Scheele en Bart de Leeuw, twee oud-leden van de voorma lige ziekenomroepen in het Juliana en het Sint-Elisabeth. Daarna gaf de ont werper van het logo, Johnny de Poot- er, tekst en uitleg over zijn creatie. TERNEUZEN - De afdeling Zeeland van de Nederlandse Stomavereniging 'Harry Bacon' houdt zaterdag 20 mei een open middag-bijeenkomst in het Streekziekenhuis De Honte in Ter- neuzen. Stomaverpleegkundige me vrouw C. de Buck, een internist, chi rurg en uroloog, die verbonden zijn aan De Honte, en een gespecialiseerde firma verlenen hun medewerking aan deze middag. De Harry Baconclub is een zelfhulp groep en een belangenvereniging voor mensen met een stoma. Een stoma-pa tiënt heeft een kunstmatige uitgang voor de ontlasting en/of urine, omdat de afvoer via de natuurlijke weg niet meer mogelijk is door bijvoorbeeld kanker, poliepen of darmziekten. De ontlasting/urine verlaat het lichaam via een operatief aangebrachte ope ning (stoma) in de buikwand. Een plas tic zakje dat op de buik rond het stoma vastzit, vangt de uitscheiding op. De bijeenkomst voor leden en niet-le- den begint om 13.30 uur en eindigt rond 16 uur. TERNEUZEN - Het zesde buurtvoet- baltoernooi van Terneuzen wordt dit jaar op zaterdag 10 juni gehouden. Op de sportvelden van de rijksscholenge meenschap Petrus Hondius in Ter- neuzen zullen waarschijnlijk tien ploegen uit verschillende buurten in actie komen. De opbrengst van het toernooi gaat naar de afdeling Ter- neuzen van De Zonnebloem. Deelnemers kunnen zich aanmelden bij de leden van de werkgroep buurt- voetbal. De leeftijdsgrens is gesteld op zestien jaar. Speelgerechtigd zijn de le den van vv Terneuzen en Temeuzense Boys en inwoners van de kern Terneu zen. Er zijn daarnaast echter enkele uitzonderingen op de regel. De organisatie hoopt vöör 20 mei alle ploegen te hebben ingedeeld. SAS VAN GENT - De voetbalvereni ging Corn Boys houdt maandag (twee de Pinksterdag) op sportpark De Valc- ke in Sas van Gent opnieuw het Ceres- tar UEFA-toernooi, waaraan acht ploegen deelnemen. Aardenburg. Steen, Hoek, Zaamslag, Breskens. RIA en twee elftallen van Corn Boys (één team vervangt Hontenisse, dat vanwege de nacompetitie in de vierde klas heeft afgezegd) spelen eerst poule wedstrijden. waarna plaatsingswed strijden volgen. De wedstrijden duren een half uur. Het toernooi begint maandag om 11.30 uur. Omstreeks 16.30 uur worden de prijzen uitgereikt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 41