PZC Zierikzeese bestraft voor vuurwapenbezit Provincie boos op Brabant over psychiatrieplan Vlissingse Lange Zelke wordt stuk smaller Pensionhuis Kapelle in samenwerkingsverband streek ill iii 1 Activiteiten handboogclub Kwadendamme 21 BELEID TOT JAAR 2000 VERBREDING IA rJAREN Z WGISSING WOENSDAG 3 MEI 1989 Sluizen Bretonse groep naar Heinkenszand voor volksdansfestival rmr »avenman Öe Meyer jjtreeg IMgisché iiiderscheiding Wijken Industriepark IN TUIN BEGRAVEN Rembourspakket VERLIES ZEEUWSEBEDDEN Ds J. Dorgelo met emeritaat f Overdekt Behoefte Arnemuiden bekijkt kosten aanpakken verkeersoverlast Aanrijding door remmen voor hond Watersportzaak in Middelburg mag Kampioenschap darts voor teams Zeeland sbw Sloop 1500 huizen Ylissingen nodig VLISSINGEN - De sloop van 1500 woningen in Vlissingen ligt tot het jaar 2000 in de lijn der verwachting. De daling van het inwonertal en de veranderdende vraag op de woningmarkt maken de afbraak noodzakelijk. Het merendeel van de 1500 woningen zal de komende jaren tegen de vlakte gaan, maar hiertegenover staat de bouw van gemiddeld 200 huizen per jaar. De gemeente Vlissingen schetst dit toekomstbeeld in de dinsdag uitgegeven beleidsvisie stedelijke ontwikkeling en wonen. De beleidsvisie vormt het kader voor het beleid dat Vlissingen tot het jaar 2000 wil voeren op het gebied van ruimtelijke ordening en volkshuisves ting. Vrijwel alle delen van de gemeen te worden erin onder de loep genomen. De aandacht van het gemeentebe stuur richt zich sinds 1986 met name op de binnenstad. De verwachting is, blijkt uit de beleidsvisie, dat dat deel van de gemeente in de jaren 1991-'92 op eigen benen kan staan. De grote projecten, zoals het nieuwe winkelcen trum op de Kop van de Schelde en het toeristisch project Arsenaalgebied, zijn dan gerealiseerd, zo is de veron derstelling. Het accent in de besteding van financiële middelen kan tegen die tijd naar andere gebieden en projecten in de sfeer van stadsvernieuwing wor den verschoven. Opmerkelijk detail in de beleidsvisie is dat Vlissingen ervan uitgaat dat de binnenstad zich zo sterk zal ontplooien dat de weide winkels op het bedrijventerrein Baskensburg achteruit zullen gaan. De ligging van de Vlissingse binnen stad blijft ondanks alles de gemeente Vlissingen hoofdbrekens kosten. De gemeente breekt dan ook een lans voor de aanleg van een tweede hoofd- ontsluitingsweg naar de binnenstad over de sluizen die toegang geven tot het Kanaal van Walcheren. De relatie tussen het station en het centrum kan HEINKENSZAND - De Heinkens- zandse volksdansvereniging Folklo- rite houdt het komend weekeinde een volksdansfestival in De Stenge in Heinkenszand. De feestelijkheden be ginnen vrijdag met een lampionnen- optocht door het dorp, waaraan ook de Bretonse dans- en muziekgroep Ba- gad Men Glaz meewerkt. Bagad Men Glaz is de voornaamste gast van Folk- lorite tijdens het weekeinde. Zaterdagavond begint om 20.00 uur het festival, waaraan behalve de Bre- tonnen en Folklorite zelf, ook nog mee werken: Drieske Nijpers uit Sint Gillis Waes, de Grutmolen uit Sas van Gent, Engel Reinhoudt en het volksmuziek- orkest Leunis de Jonge. Tussendoor gaat Bagad Men Glaz dansen in Mid delburg en Wissenkerke. H. A.M.A. de Meyer met zijn Belgische onderscheiding. TERNEUZEN - I)e Terneuzenaar H. A. M. A. de Meijer is benoemd tot Rid der in de Orde van Leopold de Twee de. De hoge Belgische onderscheiding werd hem, naar pas dinsdag bekend werd, enkele weken geleden overhan digd door A. Boeckaert, consul-gene raal van België in Rotterdam. Dat gebeurde ten huize van de familie De Meijer in Terneuzen in aanwezig heid van ere-consul mevrouw L. Tho- maes-Van Cantfort en loco-burge meester J. van Rooijen van Terneuzen. Volgens een mededeling van de Belgi sche ambassade in Den Haag ontving de heer De Meijer de onderscheiding omdat hij zich jarenlang inzette voor een goede samenwerking tussen Ne derlandse en Belgische scheepvaart en havenkringen in met name het Ka naalzone-gebied. Ook ijverde hij voor de bouw van een nieuw sluizencomplex. De Meijer deed dat als directeur van scheepvaart- havenbedrijf Aug. de Meyer in Terneu zen en als voorzitter van de Maritieme Vereniging Terneuzen. De heer De Meijer werd op 18 april 1909 in Terneu zen geboren. ook op die manier worden aange haald, is het idee. Het gebied tussen de sluizen en het centrum - de Eiland- dijk - zou bovendien voor wonen, hoogwaardige bedrijfsvestigingen en recreatieve functies gebruikt moeten worden. Vlissingen wil dat niet uit sluiten ondanks de directe nabijheid van de zeewering. De Spuikom is, volgens de beleidsvi sie, eveneens een bindend element tus sen de binnenstad en andere delen van de stad, met name de boulevards. Dat gebied wordt van uitermate groot be lang voor het toekomstig gezicht en het functioneren van de binnenstad geacht én moet worden gebruikt als groenvoorziening, voor de bouw van woningen en recreatieve voorzienin gen. De invulling van de Spuikom moet pas gestalte krijgen als de bin nenstad goed draait. De wijken waar in Vlissingen de grote klappen gaan vallen, zijn zo langza merhand bekend: het flatgedeelte van Paauwenburg Zuid Oost, de toren flats in Oost-Souburg en mogelijk Pa pegaaienburg. Een plangroep is bezig met Paauwenburg Zuid Oost. Zij moet in oktober een concreet sane ringsplan op tafel hebben gelegd. Over de toekomst van Papegaaien burg bestaan ook ideeën, onder meer het naar elkaar toetrekken van de als eilanden gebouwde buurten Bossen- burgh, Westerzicht en Papegaaien- burg. Over de situatie in Westerzicht maakt de gemeente zich niet zo druk. De wijk wordt positief beoordeeld. Anders is het gesteld met Bossenburgh dat 'geen overwegend positief beeld' geeft. Waar nodig, moet, aldus de beleidsvi sie, preventief beleid tegen de verpau pering worden gevoerd. Dat geldt ook voor enkele wijken in Oost-Souburg. Over de 'flatstraten' grenzend aan de President Rooseveltlaan wil de ge meente een onderzoek opzetten. Amb tenaar C. P. van Leerdam - samenstel ler van de beleidsvisie - wees er dins dag op dat zo'n studie nodig is om ge richt beleid te kunnen voeren. Wil de gemeente Vlissingen de grote teruggang in het inwonertal ombui gen naar een nulgroei, dan moet de werkgelegenheid worden gestimu leerd. Zoals elke, zich enigszins res pecterende stad is Vlissingen daarom bezig met een onderzoek naar de reali satie van een hoogwaardig industrie park. Eventuele locaties worden al aangewezen: langs de rijksweg A58 richting de Ritthemsestraat en langs de Sloeweg tussen Westerzicht en Bossenburgh. Voor het laatste terrein zou het geplande groene park moeten wijken. Dat park in het zuidelijke deel van Weijevliet zou toch te ver weg komen te liggen van de noord oostelijke buurten. De gemeente Vlissingen wil zich tot 2000 vooral richten op een verbetering van het woonklimaat. Ze vergeet daar bij de kleinste dorpskern Ritthem niet. Voor instandhouding van de eni ge school in dat dorp is de bouw van enkele woningen noodzakelijk, staat in de beleidsvisie. De ontwerp-nota die voor een groot deel is gebaseerd op de studie 'De Vlissingse woningmarkt tot 2000' van de stichting Bouwwinkel Zeeland, komt donderdag 29 juni aan de orde in de gemeenteraad. Belang stellenden kunnen tot vrijdag 2 juni er schriftelijk op reageren. MIDDELBURG - De politierechter in Middelburg heeft dinsdag de 41-jarige Zierikzeese P. C. de V. veroordeeld tot acht weken gevangenisstraf waarvan twee voorwaardelijk voor het bezit van vuurwapens. De politie vond vo rig jaar juli op het terrein bij haar ca ravan aan de Klerksweg een revolver, een gasalarmrevolver en munitie voor deze wapens. Ze waren begraven in haar tuin. De politie was was naar het wapentuig gaan zoeken na een melding dat twee mannen, die daar ook in caravans woonden, vuurwapens in hun bezit hadden. Pas na een langdurige zoekac tie werd succes geboekt. Mevrouw De V. verklaarde dat ze de revolvers onbeheerd op het sloopter- rein had gevonden en dat ze niet wist van wie ze waren. Om te zorgen dat de kinderen er geen ongelukken mee kon den maken zou ze het gevaarlijke spul hebben weggewerkt. Politierechter mr R. A. Fibbe vond dat ze de wapens be ter direct bij de politie had kunnen af geven en dat ze, zeker toen de politie bij haar aan het zoeken was, had moe ten zeggen waar ze waren. De officier van justitie geloofde geen woord van haar verhaal. „Mevrouw staat hier als afgevaardigde van ie mand anders", was zijn mening. Op grond van haar bekentenis en de wa penvondst op haar terrein eiste hij toch twee maanden gevangenisstraf. De advocaat mr F. A. M. te Braake - vond dat uit alles bleek dat mevrouw De V. loog om de Zierikzeeënaar F. van P. te beschermen en dat zij onschuldig was. De politierechter volgde zijn rede nering niet en vonniste acht weken waarvan twee voorwaardelijk. De 32-jarige Goesenaar P. W. K. werd voor verduistering in dienstbetrek king veroordeeld tot een voorwaarde lijke gevangenisstraf van zes weken met een proeftijd van een half jaar en 75 uur dienstverlening. Hij had vorig jaar oktober als postbode een rem bourspakket afgeleverd en daarvoor ruim 2500 gulden in ontvangst geno men. Hij droeg dat bedrag niet af aan zijn werkgever. Hij was door persoonlijke en financiële problemen tot zijn daad gekomen. Hij is nu bezig het verduisterde geld terug te betalen. Na zijn ontslag bij de PTT heeft K. inmiddels ander werk gevon den. De officier had twee maanden voorwaardelijk en honderd uur dienst verlening geëist. MIDDELBURG - Het dagelijks pro vinciebestuur heeft bij provinciale staten van Noord-Brabant bezwaar gemaakt tegen het concept-Uitwer kingsplan Psychiatrie Westelijk Noord-Brabant. Gedeputeerde staten van Zeeland zijn het er niet mee eens dat vrijkomende 'Zeeuwse' plaatsen van het psychiatrisch ziekenhuis Vre derust in Halsteren worden gebruikt voor nieuwe voorzieningen ten be hoeve van patiënten in West-Brabant. Een en ander blijkt uit een bekendma king van de provincie. Doordat Zeeuw se psychiatrische patiënten nu terecht kunnen in het Psychiatrisch Zieken huis Zeeland (PZZ) in Kloetinge, heeft Vrederust alleen nog een functie voor Zeeuwen uit de regio Tholen/Sint-Phi- lipsland. De daardoor vrijkomende Zeeuwse plaatsen worden benut voor bescher mende woonvormen, het internaat Sterrebos in Roosendaal en voor deel tijdbehandeling in Bergen op Zoom en Roosendaal, dit alles ten gunste van Brabantse patiënten. Het college van gs stoort zich er aan dat het provinciebestuur van Noord- Brabant minister Brinkman (WVC) heeft laten weten dat er over de ma nier van aanpak van Vrederust over eenstemming zou bestaan met Zee land. Dat is allerminst het geval. GS waren van de visie van Brabant niet op de hoogte en kwamen daar pas ach ter nadat zij op eigen houtje het om streden concept-plan hadden opge vraagd. Toen bleek 'tot hun grote ver bazing' dat het Brabantse standpunt haaks staat op het Zeeuwse. Het college schrijft de Brabantse sta ten dat de Zeeuwse zienswijze 'her haaldelijk' is toegelicht tijdens be stuurlijk en ambtelijk overleg met Noord-Brabant. Om hun bezwaar schrift tijdig in te kunnen dienen, gaan GS hierop nu niet nader in, maar ze kondigen aan 'op zo kort mogelijke termijn' hun argumenten aan de Noordbrabantse statenleden duide lijk te maken. WOUDENBERG - Ds J. H. Dorgelo, hervormd predikant van deelgemeen te Salem in Woudenberg, gaat met emeritaat. Hij neemt zondag afscheid in de dienst van 10.30 uur in het kerke lijk centrum De Voorhof. Ds. Dorgelo, op 18 februari 1924 gebo ren, was van 1953 tot 1954 vicaris in Tiel. Na een predikantschap in Gent ging hij in 1957 naar Antwerpen en vandaar in 1965 naar Kloosterhaar. In 1970 verbond hij zich aan Souburg en zeven jaar later aan Kruiningen. Van daar ging hij in 1981 naar Woudenberg. De nieuwe Lange Zelke anno 1989 wacht een metamorf or se. ..M. VLISSINGEN - De brede winkel straat Lange Zelke in de Vlissingse binnenstad ondergaat het komend jaar een gedaantewisseling. De ge meente Vlissingen heeft het plan opgevat - door uitbreiding van de winkels - de straat te versmallen. Vijf a zes kiosken op het wegdek moeten dat effect nog eens verster ken. Het plan gaat in navolging van de Sint-Jacobsstraat ook uit van overkapping van de Lange Zelke. De winkeliers staan over het alge meen positief tegenover de ontwik keling, maar wachten de financiële gevolgen af. De huidige vormgeving van de Lan ge Zelke past niet meer in deze tijd. Ambtenaar ir W. C. M. Crusio van de gemeente Vlissingen geeft dat aan. Zo'n brede winkelstraat paste naar zijn oordeel wel in de jaren zestig, maar niet in de jaren negentig. De vorm waarin de Lange Zelke is gego ten, stamt uit het tijdperk dat de Vlissingse binnenstad een nieuw, modern gezicht moest krijgen. De oude, zeer smalle Lange Zelke met verkrotte woningen ging in de loop van de jaren zestig tegen de vlakte. De scherpe kink in de woonstraat bij de Spuistraat verviel ook. Stede bouwkundigen hadden die bocht enkele eeuwen geleden niet voor niets gemaakt. De wind die in de Lange Zelke nu vrij spel heeft, kon zich niet in de straat uitleven. De Lange Zelke liep de eerste jaren prima, maar kreeg - zoals de hele binnenstad - een klap door de bouw van warenhuizen op het bedrijven terrein Baskensburg. De gemeente Vlissingen tracht het tij sinds 1986 te keren. De versmalling en de over kapping van de Lange Zelke maken onderdeel uit van het beleid dat moet resulteren in een aantrekke lijk winkelhart in het centrum. De meeste winkeliers aan de Lange Zel ke hebben daar begrip voor. A. M. Luitwieler van de gelijknami ge drogisterij geeft aan dat het win kelklimaat in de Vlissingse binnen stad niet ideaal is en daarom moet er iets gebeuren. „De Lange Zelke is te breed om er gezellig te winkelen. Wij moeten iets doen dat Vlissingen in de toekomst onderscheidt van an dere steden in de omgeving. Het overdekt winkelen moet dat moge lijk maken." Volgens Luitwieler moet nog veel over het plan worden nagedacht, maar: „Als het resultaat goed is, is het nooit te duur. Een ver pauperde stad, dat kost pas veel geld." De oude Lange Zelke anno 1960. P. Steketee, eigenaar van een da- mesmodezaak aan de Lange Zelke, filiaalchef H. P. M. Schellekens van schoenenwinkel Van Haren en me vrouw T. Roovers die een tassen- zaak drijft, denken er net zo over als Luitwieler. ,,'t Is een loffelijk stre ven", meldt Steketee, „maar het moet wel op te brengen zijn." „Naar mijn mening is het het aan fantas tisch plan", zegt mevrouw Roovers. „Wij krijgen er bijna het hele trot toir bij, maar 't moet niet te duur worden." „Als de Sint-Jacobsstraat en de Lange Zelke allebei overdekt zijn", merkt filiaalchef Schellekens op, „is dat uniek in Zeeland." De gemeente Vlissingen gaat er in haar plan vanuit dat de Lange Zelke vanaf de Torenstraat tot aan de Schutterijstraat volledig moet wor den overdekt. De breedte van de weg moet teruggebracht worden van twintig meter naar twaalf me ter. De winkelpanden aan de overzij de van de HEMA krijgen er vier me ter bij. Die aan de andere kant twee a drie meter. De doorgang naast de HEMA moet, volgens het plan, ook worden overdekt en die naast de openbare bibliotheek versmald. De vrijdagmarkt wordt verplaatst naar de Zeemanserve, achter de Lange Zelke. De ideeën worden momenteel besproken met individuele onderne mers. Ambtenaar Crusio hoopt dat binnenkort spijkers met koppen kunnen worden geslagen. Het werk kan dan na de zomer beginnen en is voor de zomer van 1990 gereed. Over de kosten liet Crusio zich nog niet uit, maar een winkelier noemde een bedrag van drie miljoen gulden. KAPELLE - Het pensiontehuis De Toevlucht in Kapelle kan deelnemen aan een samenwerkingsverband de stichting Gereformeerde Landelijke Instellingen voor Beschermende Woonvormen in Zeist. Dit zeggen ge deputeerde staten van Zeeland in een advies aan de staatssecretaris. Gs verbinden hieraan echter de voor waarde dat De Toevlucht samenwerkt met de regionale instelling voor be schermende woonvormen in Zeeland. De Toevlucht biedt ex-psychiatrische patiënten een beschermde woon plaats op reformatorische grondslag. De Toevlucht werkt van meet af aan samen met de andere beschermende woonvormen, zo stelt directeur T. L. Opbroek van het pensiontehuis. Hij wijst erop dat De Toevlucht deel heeft aan de federatie van beschermende woonvormen in Zeeland, die onlangs is opgericht en waarin ook de vier andere tehuizen deelnemen. „We hebben met hen ook afgesproken dat we mee blij ven doen in het Zeeuwse, dus onder meer met de Zeeuwse wachtlijst en met de indicatiecommissie blijven sa menwerken". Gs vinden dat reformatorische ex-pa- tiënten in beginsel ook in de andere te huizen terecht kunnen en dat daarom een bovenprovinciaal werkende voor ziening niet nodig is. In De Toevlucht, die nu elf jaar be staat, is ruimte voor veertig mensen. Ongeveer de helft komt van buiten de provincie Zeeland. Mocht De Toe vlucht tot een ingrijpende verbou wing besluiten, dan willen gs alsnog bezien welk deel van de capaciteit in de Zeeuwse behoefte voorziet en welk deel naar andere provincies moet worden overgeheveld. Opbroek denkt dat er de eerste twintig jaar geen sprake van bouwkundige veranderingen zal zijn. Hij is van oor deel dat er zeker behoefte is aan een tehuis op reformatorische grondslag. „Het gaat niet om therapie, maar aan wonen met hegeleiding. Net zoals ie mand die niets aan het geloof doet zich niet thuis zou voelen bij ons, met kerk bezoek en bijbellezing, voelen refor matorische ex-patiënten zich niet thuis in een tehuis waar niets aan het geloof wordt gedaan". KWADENDAMME - De Verenigde So ciëteiten van Kwadendamme hebben de komende tijd een flink aantal acti viteiten op het programma staan. Se cretaris M. C. Repkes maakte onlangs bekend dat ze binnenkort aan een schoolsport-project wordt meege daan. Ook hebben de Verenigde Sociëteiten een uitnodiging van het Nederlandse Rode Kruis ontvangen om op Tweede Pinksterdag, maandag 15 mei, een dé monstratie te geven waarbij gehandi capte kinderen deelnemen aan schiet- activiteiten. Een twintigtal schutters van het Jeugd Rode Kruis te Utrecht laten vanaf 10.30 uur in vormingscen trum Het Zilveren Schor in Arnemui- den zien wat ze kunnen op de liggende wip. De Kwadendamse handboogschut ters zullen met een liggende wip ook aanwezig zijn op de Zomerfeesten in Kattendijke. Het ligt in de bedoeling op zaterdag 5 augustus op het sport complex van Kwadendamme een open dag te houden waarop belang stellenden kennis kunnen maken met de schutterij. Tijdens de open dag kan tegen een geringe vergoeding op de lig gende wip worden geschoten. Ook wordt een demonstratie op de staande wip gehouden. De opbrengst van de open dag is bestemd voor het project Borsele Ondersteunt Ontwikkeling Tanzania (BOOT). Op de jaarlijkse puntenschieting op de liggende wip (24 schutters) werden 129 punten geschoten. Eerste werd H. van Antwerpen, tweede Patrick Kroonen en derde Magda van Antwerpen. Zij behaalden alledrie negen punten. Vierde werd Erik Veerhoek en vijfde Theo Kootstra, beiden met acht pun ten. I ARNEMUIDEN - Het college van bur gemeester en wethouders van Arne muiden is het met de bewoners van het Schuttershof eens dat er wat moet gebeuren aan de verkeersoverlast in die straat. De vraag is echter wat fi nancieel haalbaar is en het college heeft daarom dinsdag besloten ver schillende oplossingen door te laten rekenen. Gedacht wordt onder andere aan het veranderen van de voorrangssituatie en aan oversteekplaatsen. De uitein delijke plannen zullen eerst in een commissie financiën besproken wor den. Ook de bewoners worden nog ver der bij de besluitvorming betrokken. Dit gebeurt waarschijnlijk omstreeks juni. De bewoners stuurden de raad zoals gemeld vorige week een 'brandbrief, waarin ze hun nood klaagden. De straat wordt steeds drukker onder meer door de groei van Arnemuiden. WESTERSCHOUWEN - Een overste kende hond is maandagmiddag om 15.20 uur op de stormvloedkering in Westerschouwen aanleiding geweest van een aanrijding. Automobilist J. B. uit Kampen reed over de oprit naar de kering richting Noord-Beveland. Plotseling stak een hond vanaf de pa rallelweg de rijbaan over. B. schrok en remde hard. De achter hem rijdende automobilist J. S. uit Arnemuiden zag dit te laat een reed achter op de auto van B. Beide auto's liepen behoorlijke schade op. De hond vervolgde onge deerd zijn weg. Op het Havenpark in Zierikzee is maandag om 20 uur een bromfietser geschept door een auto. P. B. uit Helle- voetsluis wilde in zijn auto linksafs- laan. Op hetzelfde ogenblik haalde de bromfietser M. van B. uit Zierikzee de auto in. Een aanrijding volgde, waarbij de auto een beschadigd voorspatbord opliep. De bromfiets liep eveneens schade op. DEN HAAG - De firma C. Jansen mag watersportartikelen blijven verko pen vanuit het pand aan de Kinder dijk in Middelburg. De Raad van State weigert het ver zoek in te willigen van buurman J. Jan sen om de hinderwetvergunning van de winkel in te trekken. De buurman vond dat een watersportzaak niet thuishoort in een woonwijk als de zij ne. KOUDEKERKE - In df weede ronde van het Zeeuws kampioenschap darts voor teams zijn op één na alle favorie ten een ronde verder gekomen. Alleen het derde team van De Gravin uit Westdorpe, ongeslagen kampioen van de derde klas, is door het zwakker geachte eerste team van De Pub uit Vlissingen verslagen met 7-6. De uitslagen: Diamonds I-La Paloma 2 6-7; Pointers 2-Gravin 1 0-13; DT Goes-SBZ 8-5; PZEM 2-Moby Dick 1 1-12; La Paloma 1- Gravin 4 11-2; De Pub 2-Nlks 2 3-10; Moby Dick 2-Flying Roses 2 4-9; Blauwe Bloes 2- Diamonds 2 7-6; Flying Roses 3-Flying Ro ses 4 3-10, Archers-FLying Roses 1 0-13; Scheldeoever-Flying Arrows 7-6; Niks 3- Pointers 1 5-8; Glenelg-Moby Dick dames 1 9-4; Gravin 2-Nlks 112-1; De Pub 1-Gravin 3 7-6; De Duckies-Moby Dick dames 2 12-1. Direct na het bekend worden van de laatste uitslag heeft de loting plaats gevonden voor de volgende ronde. Opvallend hierbij is dat het vierde team van Flying Roses ook nu weer tegen een team lootte van hun eigen club. De volgende ronde wordt ge speeld tussen 5 en 18 mei. Resultaten van de loting: Moby Dick 1- Pointers 1; Flying Roses 4-Flying Roses 2; Glenelg-Gravin 1; De Duckies-De Pub 1; La Paloma 1-Blauwe Bloes 2; DT Goes-Flying Roses 1; Niks 2-Scheldeoever; Gravin 2-La Paloma 2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 31