PZC Kampeerboeren willen hun 'illegale' plaatsen houden VVD: bouw zes huurwoningen is voor Serooskerke te veel Bestuur strandreddingsbrigade Westerschouwen houdt ermee op Gemeenten moeten meisjes wijzen op 1990-maatregeI streek Behandeling recreatienota Middenschouwen uitgesteld STRIJD OM VERGUNNINGEN MIDDENSCHOUWEN Aanpassingen IN RAADSVERGADERING OP 31 MEI Jonge mensen GEMEENTE NEEMT TAAK OVER Tegen de borst Vrijwilligers SCHRIFTELIJK VERZOEK SCHOUWEN-DUTVELAND Hoorzitting Goedemorgen DONDERDAG 20 APRIL 1989 Twee gewonden bij frontale botsing Troeteldag in De Veersesingel in Middelburg BEZWAAR TEGEN 'HUURGARANTIE' GEMEENTE BROUWERSHAVEN NOORDWELLE Koninginnedag in Renesse RENESSE ZONNEMAIRE Vergadering van commissies in Westerschouwen Drs Van den Be doet intrede in Zierikzee Koninginnedag in Kerkwerve Toerclub Rillan houdt trimrond Lions Club viert met eilandelijke muziekdag jubileum a RINUS PIET EN ROSA VERMIST WILLY D. WILFRED 17 RINUS BURE LENY BAKKER TIM RINUS ROSALIE 40 JAAR VOOR HET VAN DEN HOVEN PAAR SCHARENDIJKE - Zes kampeerboe- fen, die met de gemeente Midden- schouwen overhoop liggen over het te tolereren aantal standplaatsen, heb ben zich donderdagavond tijdens een commissievergadering sterk ge maakt voor legalisering van hun be staande bedrijven. „Afgelopen jaren hebben de eigenaren van deze terrei nen de nodige investeringen gedaan om de toeristen zo goed mogelijk te kunnen opvangen. En ze mochten er op vertrouwen dat die investeringen rendement zouden gaan opleveren," aldus woordvoerder N. van der Weele. Hij riep de leden van de commissie al gemene en bestuurlijke zaken in de ge meente Middenschouwen op om te zorgen dat de bestaande bedrijven in hun huidige omvang alsnog worden geaccepteerd en gelegaliseerd. „De be drijven zijn dan bereid hun terreinen aan te passen, de kwaliteit te verbete ren en voor zover nodig landschappe lijk aanvaardbaar te maken," betoog de Van der Weele. Namens de zes bedrijven, die bezwaar hebben aangetekend tegen het weige ren van vergunningen voor zo'n 30 tot 40 standplaatsen, bracht Van der Wee le naar voren dat op deze manier bo vendien een einde kan worden ge maakt aan diverse thans lopende pro cedures. De uitkomst daarvan zou trouwens best eens kunnen zijn dat de gemeente achteraf alsnog verplicht wordt ons de gevraagde vergunningen af te geven, zo hielde hij de commissie leden verder voor. (Standpunt van de gemeente is dat het aantal standplaat sen voor caravans op de betrokken be drijven moet worden teruggebracht tot ten hoogste vijftien.) In de commissievergadering - wegens de grote toeloop van belangstelling bleek de raadszaal te klein en werd een goed heenkomen gezocht in de op loopafstand gelegen Putmeet - was met name de gemeentelijke recreatie nota aan de orde. In dat stuk wordt onder anderen een tekort aan opvang mogelijkheden voor de toenemende stroom toeristen naar Scharendijke gesignaleerd. Van der Weele: „Het ligt dan ook voor de hand om de bestaan de bedrijven, en daartoe rekenen wij ook de kampeerboeren, de gelegen heid te geven hun bedrijven aan te passen, en zonodig te vergroten. En pas later, wanneer er ook dan nog van een behoefte aan uitbreiding sprake is, nieuwe terreinen te stichten." Onder 'aanpassing' zei hij mede kwali teitsverbetering te verstaan. „En waar dat nodig is een goede groenvoorzie ning. De boeren zijn hiertoe zonder, meer bereid." Verder verzekerde hij de commissieleden: „Wij zullen op korte termijn nieuwe aanvragen indienen." Een woordvoerder van de RECRON, de belangenorganisatie van recreatie ondernemers op Schouwen, keerde zich tegen de eventuele inrichting van nieuwe campings in Middenschou wen. „Want dat zal een zware wissel op de bestaande leggen." Voorzitter H. Geluk van Vekabo, de georganiseerde kampeerboeren, zette vraagtekens bij de in de recreatienota onderkende be hoefte aan meer kampeerplaatsen, en bij de daarin tevens vastgestelde noodzaak van de vestiging van een duikcentrum. doorgroeien. Het kan nooit de bedoe ling zijn dat Zeeland het eigen recrea tiekapitaal weggeeft door wildgroei." Alle commissieleden gaven aan blij te zijn dat Middenschouwen dan einde lijk een recreatieschets op tafel heeft liggen. Voorzichtig Overigens had G. A. M. Cobussen (PvdA) zo zijn twijfels of het nog maar een jaar geleden door de gemeente raad voorgestane 'voorzichte recrea- tiebeleid' wel voldoende in het stuk tot uitdrukking komt. Voorzitter L. C. Hart, WD-wethouder van onder meer recreatie, ontkende echter dat het col lege met de presentatie van de notitie 'het gezicht op het verleden heeft laten varen.„Wij houden ons nog steeds aan een voorzichtig beleid." En PvdA-wethouder W. G. Renden wees zijn partijgenoot Cobussen op de hoofddoelstelling van de recreatieno ta. En die luidt: 'Het reguleren en waar mogelijk bevorderen van toerisme en recreatie, in samenhang met de na tuurlijke, landschappelijke en cul- tuurrijke kwaliteiten van het gebied.' Dat is toch schitterend geformuleerd, betoogde Renden, richting commis sielid Cobussen. SCHARENDIJKE - De gemeenteraad van Middenschouwen behandelt de recreatienota in de openbare verga dering op woensdag 31 mei. En niet zoals het college van burgemeester en wethouder aanvankelijk had voorge steld reeds in de aangekondigde ver gadering op woensdag 26 april. Wethouder L. C. Hart (WD, recreatie) kwam donderdagavond, na rugge spraak met het college, met deze toe zegging op aandrang van een eensge zinde commissie algemene en bestuur lijke zaken. De tijd van voorbereiding van ongeveer een week is absoluut on voldoende om op een verantwoorde wijze tot besluitvorming over dit be langrijke stuk te komen, zo kreeg de wethouder van alle kanten te horen. De commissieleden werden tijdens de druk bezochte vergadering in De Put meet uitgebreid inhoudelijk geïnfor meerd over de in opdracht van het col lege door het architectenbureau Rot huizen en 't Hooft opgestelde recrea tienotitie. Directielid ir H. C. de Vries wees erop dat Middenschouwen te kampen heeft met de gevolgen van de enorme toeristische uitstoot van de aan Scharendijke grenzende Brou- wersdam. „Dit kan in feite niet zo maar SINT-MAARTENSDIJK - Bij een frontale botsing van twee auto's op de Provinciale weg bij Sint-Maartens dijk, woensdagochtend tegen elf uur, zijn beide bestuurders gewond ge raakt. De auto's werden vernield. D. S. uit Sint-Maartensdijk haalde na een scherpe bochte een voertuig in en kwam hierbij in botsing met een uit de tegenovergestelde richting naderende auto, bestuurd door L. uit Sint-Maar tensdijk. D. S. is met klachten over pijn in zijn borst vervoerd naar zieken huis Lievensberg in Bergen op Zoom. O. kon na behandeling door een arts huiswaarts keren. MIDDELBURG - De vijftig jongeren die Huize De Veersesingel in Middel burg bewonen worden vandaag extra in de watten gelegd. Het is 'troetel dag'. De bewoners van het tehuis voor moeilijk lerende kinderen krijgen eerst een uitgebreid ontbijt en wor den daarna door hun begeleiders lo pend naar school gebracht. Dit alles wordt gedaan in het teken van de ac ties in de gezondheidszorg. Een woordvoerder van de Veersesin gel: „We doen het uit solidariteit. De nadruk ligt vooral op de acties in de ziekenhuizen, maar ook wij vallen on der de cao voor het ziekenhuiswezen en ook wij willen er vijf procent bij". In Huize De Veersesingel werken veer tig groepsleiders, van wie de helft part time. De bewoners worden 's middags 'getracteerd' op een vossenjacht in de Middelburgse binnenstad en vanaf zes uur is er een gezamenlijke maaltijd voor kinderen en begeleiders: een klei ne honderd man bij elkaar. BURGH-HAAMSTEDE - Zes nieuwe woningen is voor Serooskerke te veel, vindt de liberale fractie van Wester- schouwen. En dat de gemeente de huur moet betalen wanneer de huizen leeg komen te staan kan volgens de li beralen al helemaal niet door de beu gel. Dit bracht woordvoerder ir C. W. Veerhoek dinsdagavond tijdens de vergadering van de commissie ruim telijke ordening naar voren. De andere commissieleden hadden met de zogenoemde huurdervings- garantie weinig moeite, maar zij waren óók te vinden voor het voorstel van Veerhoek om drie nieuwe huizen toe te wijzen aan Serooskerke en eveneens drie aan Noordwelle. De gemeenteraad van Westerschou- wen heeft in het verleden gepleit voor nieuwbouw in de kleinste kernen, te weten Noordwelle en Serooskerke. Bij woningbouwcorporatie Beter Wonen in Zierikzee evenwel staat voor Noord welle slechts één gegadigde op de lijst en voor Serooskerke geen enkele. Daarom wil Beter Wonen best zes nieuwe huizen neerzetten in Seroos kerke, maar ze wenst dan wel een deel van het financiële risico over te dragen aan de gemeente. In die zin, dat de ge meente tot 1993 de huur betaalt als de woningen leeg staan. Commissielid J. van den Berge van de Reformatorische Unie vond dat de ge meente zich niet moet laten afschrik ken door deze eis van Beter Wonen: „Het zij zo dat de gemeenschap in ge val van leegstand voor de kosten op draait." De CDA-er J. W. Geleijnse zag de huurderving niet somber in. De drie grote dorpen in Westerschouwen ken nen een wachtlijst en het leek hem dat de woningzoekenden ook best in Se rooskerke willen wonen als daar hui zen staan. Wethouder A. J. Padmos vroeg zich dat af. Voor hem was het eveneens de vraag of de mensen niet snel uit Serooskerke zullen wegtrek ken als er alsnog een woning in bij voorbeeld Renesse vrijkomt. Veel wis seling zou de leefbaarheid van de klei ne kernen naar zijn mening zeker niet ten goede komen. Met die opmerkingen van de wethou der was de liberaal Veerhoek het eens. Zes nieuwe huizen in Serooskerke vond hij een onaanvaardbaar aantal. Het leek hem beter het contingent over Noordwelle en Serooskerke te verdelen, zodat het risico van leeg stand wordt beperkt. De PvdA-er J. C. Hendrikse voelde wel wat voor die suggestie. Hij kon zo al drie mensen opnoemen die in Noordwelle een wo ning willen. En naar zijn zeggen trek ken uit Serooskerke jonge mensen weg omdat er geen onderkomen in de huursector is. Alle commissieleden waren het met Veerhoek eens dat een bijdrage in de stichtingskosten altijd nog te verkie zen is boven huurdervingsgarantie. Maar Veerhoek bleef tegen beide fi nanciële consequenties, de anderen wilden desnoods ook de leegstand be talen. De reformatorische unie was falikant tegen de plannen om van het landgoed Musical De leerlingen uit de groe pen 6, 7 en 8 van de basisschool De Schoener in Brouwershaven voeren morgen, vrijdag, een musical op in het Tonnenmagazijn. De musical heet 'De allerlaatste nieuws-show'. De opvoe ring begint om 19.30 uur. Plattelandsvrouwen - De afde ling Noordwelle van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen maakt dinsdag haar jaarlijkse reisje. De tocht gaat dit keer naar het Utrechtse mu seum 'Van Speelklok tot Pierement', 's Middags leiden WV-gidsen een stads wandeling. Zeelandia in Noordwelle een exclusief restaurant te maken. Van den Berge: „Een horecastop is een horeca-stop, wij zijn tegen elke uitbreiding." Dat het om een exclusief restaurant gaat - 'een verbetering van het aanbod die ander publiek trekt, wat wij graag zien gebeuren' - was voor de WD reden met het plan in te stemmen. Het CDA had geen bedenkingen. De PvdA wil de, gezien de verdeeldheid in de frac tie, eerst een haalbaarheidsonderzoek zien en dan beslissen. Dat onderzoek is nu gaande, liet de man achter de plan nen, C. Simmers, vanaf de tribune we ten. Vrijwilligers aan het werk op de strandpost Rotonde in Renesse. BURGH-HAAMSTEDE - Het bestuur van de strandreddingsbrigade Wes terschouwen is opgestapt, waardoor de vereniging in feite ter ziele is. Met de door de gemeente voorgestelde structuur, waarin de gemeente een grotere vinger in de pap krijgt, kan het bestuur zich absoluut niet vereni gen. Voorzitter C. van der Haven vreest dat het de gemeente niet zal lukken het strand op dezelfde manier te beveili gen als de brigade de afgelopen acht tien jaar heeft gedaan. Het gemeente bestuur evenwel verzekert dat de pos ten in de toekomst bemand zullen zijn met goede krachten, onder toezicht van de gemeente. Vanuit drie strandposten hield de bri gade over zeven kilometer strand de badgasten in de gaten. Het echtpaar Van der Haven had de leiding. Jaar lijks zorgden ze voor zo'n dertig jonge vrijwilligers die werden opgeleid tot strandwacht. Omdat de jongens en meisjes volgens Van der Haven bij hun werk leiding nodig hadden, trad het echtpaar zo nu en dan corrigerend op. Als oud-gezagvoerder had Van der Ha ven kennis van zaken op zee en zijn vrouw kon als wijkverpleegster hulp bieden in geval van ongelukken op het strand. Al met al functioneerde de bri gade, die zowel leden als donateurs heeft, naar zeggen van Van der Haven 'heel behoorlijk.' De gemeente vond dat het werk voor het echtpaar Van der Haven te zwaar ging worden. Ze moesten maar eens om de tafel gaan zitten. Van der Ha- RENESSE - In Renesse begint de vie ring van koninginnedag, zaterdag 29 april met muziek van herauten te paard en koraalmuziek vanaf de kerk toren om 8 uur. Vanaf half tien kun nen kinderen terecht voor spelletjes in de dorpskern. Fanfare Luctor et Emergo begeleidt vanaf 13.45 uur een optocht door het dorp. Op de Lange Reke staat een mi- ni-oranjekermis. De muziek voor het oranjebal in het dorpshuis 's avonds komt van The Cave City Crew die van af 21 uur speelt. Tevoren krijgen vanaf 20 uur verenigingen, bedrijven en be langengroepen de kans om een recla mespot ten tonele te brengen. ven was daar voor te vinden. Aanvan kelijk dacht hij dat het de bedoeling was dat de dienst gemeentewerken meer assistentie zou verlenen bij de werkzaamheden. Daarmee kon hij zeer wel instemmen. Maar het voorstel het bestuur te ver sterken met drie ambtenaren stuitte Van der Haven dermate tegen de borst dat hij met de werkzaamheden op houdt. „Daar begin ik niet aan. 's Zo mers willen we graag meer assistentie, maar ik zit niet verlegen om meer pa pierwerk. Ik wil graag baas in eigen huis blijven." Van der Haven heeft de indruk dat de gemeente het slecht kon zetten dat zo'n grote organisatie - der tig vrijwilligers - in de gemeente ope reerde terwijl de gemeente er zelf niets in te zeggen had. Volgens wethouder A. J. Padmos gaat het niet om een ordinaire machts strijd, maar om zeggenschap in een or ganisatie die van de gemeente duizen den guldens krijgt. „Met de strandbe- veiliging is veel geld gemoeid. Ze kun nen niet van ons verwachten dat we hen het geld geven en aan het eind van het jaar eens vragen of het goed is ge gaan. Het is niet meer dan normaal dat de gemeente een vinger in de pap krijgt." Van der Haven evenwel is niet van zins met anderen een bestuur te vormen. Hij vindt het een slechte constructie bovendien, omdat hij twijfelt aan de deskundigheid van het ambtelijk per soneel. „Ze beseffen helemaal niet hoe veel werk het is. Nu denken ze het in eens te kunnen overnemen. Drie strandposten opzetten is niet zo moei lijk. Maar vind maar eens vrijwilli gers." Van der Haven heeft de vrijwilligers een brief geschreven met de medede ling dat ze zich kunnen wenden tot de gemeente. Hij verwacht dat ze dat niet zullen doen: „Ik denk dat een groot deel het voor gezien houdt. Lei ding van een ambtenaar accepteren ze niet. Ze kunnen overal aan de slag en bovendien hebben ze zometeen hun vakantie al op een andere manier in gevuld." De donateurs hebben dinsdagmorgen een brief ontvangen waarin het echt paar zijn besluit om af te treden mee deelt. „In feite bestaat de vereniging nu alleen nog maar op papier. In de praktijk functioneert de brigade niet meer", aldus Van der Haven, die ver wacht dat het op het strand de komen de zomer minder veilig zal worden ge- Schoolavond Als afsluiting van een project over muziek houdt basis school 't Staepel'of in Renesse mor gen, vrijdag, een schoolavond in het dorpshuis. Alle kinderen en leden van de fanfare Luctor et Emergo werken mee in het programma dat de titel Met de muziek mee' draagt. Het begint om 19.30 uur. Toneel Toneelvereniging Op Drift ;eeft zaterdag haar voorjaarsuitvoe- ing in het dorpshuis in Renesse. De opvoering van de Victoriaanse thriller Gaslicht' van Patrick Hamilton, on der regie van Annemarie van de Wiel- Jansen, begint om 20.00 uur. Na afloop wordt er gedanst op muziek van Peter Grant. Wandeltocht De afdeling Brou wershaven van het Nederlandse Rode Kruis houdt zaterdag haar jaarlijkse wandeltocht voor gezinnen. Het ver trek is om 14 uur op het schoolplein van basisschool De Zonnewijzer aan de I. M. van de Bijlstraat in Zonnemai- re. Er is keuze uit de afstanden acht of vijftien kilometer. ZIERIKZEE - De gemeenten op Schouwen-Duiveland krijgen binnen kort een brief van de Schouwse jeugd werkleider en de emancipatiewerk ster met de vraag voorlichting te ge ven over de zogenoemde 1990-maatre- gel. In het mededelingenblad van de gemeente Westerschouwen heeft al een stukje gestaan. Een voorbeeld dat naar het oordeel van de stichting jeugd en de stichting vrouweneman cipatie navolging verdient. Volgend jaar worden meisjes die dan 18 worden, net als jongens, geacht zelf standig in hun levensonderhoud te voorzien. De gezinstoeslag vervalt, be halve voor vrouwen die kinderen heb ben jonger dan twaalf jaar. Elk jaar volgend op 1990 komt de nieuwe gene ratie 18-jarigen onder de maatregel te vallen, zodat op den duur niemand er meer onderuit kan. De regel heeft nogal wat consequen ties voor jonge vrouwen. In de woor den van de Schouwse jeugdwerkleider Jaap Elenbaas: „Je bent niet meer on der de pannen als je getrouwd bent. Meisjes moeten een goede opleiding kiezen, zodat ze kans hebben op een baan. Ook voor hen gaat de sollicita tieplicht gelden." De stichting jeugd en de stichting vrouwenemancipatie vinden dat de gemeenten voorlichting moeten geven over de rijksmaatregel. In deze overtuiging staan ze niet al leen. Tijdens een onlangs gehouden hoorzitting over de op handen zijnde emancipatienota van Zierikzee we zen met name leden van de bond voor plattelandsvrouwen op de verant woordelijkheid van de gemeente. En diverse vrouwenorganisaties van uit eenlopende richting hebben in de ei- HAAMSTEDE - De commissies finan ciën en algemene- en bestuurlijke za ken van de gemeente Westerschou wen vergaderen respectievelijk dins dag en woensdag in het gemeentehuis in Haamstede. De commissievergade ringen zijn openbaar. De commissie financiën praat onder meer over de aankoop van een po diumwagen, bouwrijpmaken van het tweede fase plan 't Lage Burgh, uit breiding van de automatisering, subsi dies voor de gehandicaptensport en voor ziekenomroep Nomen Nescio en over aankoop van grond voor ontslui ting van het parkeerterrein Haamste de. Agendapunten voor de vergadering commissie ABZ zijn beveiliging van het gemeentehuis, aanpassing van de algemene plaatselijke verordening (APV) en de ontwerp-verordening or ganisatie, beheer en taak van de ge meentelijke brandweer. De vergadering van de commissie fi nanciën (dinsdag) begint om 19.30 uur en die van de commissie ABZ (woens dag) om 16.00 uur. zien de 'gigantische klus' die het red dingswerk is. Wethouder Padmos deelt de vrees he lemaal niet: „We hebben toen we deze week hoorden van de beslissing van Van der Haven onmiddellijk contact opgenomen met andere brigades. Ik kan verzekeren dat de posten ook deze zomer alledrie bemand zullen zijn." Voor de controle moet wellicht een ambtenaar worden vrijgesteld. Dat zal iets meer geld gaan kosten, maar dat heeft de wethouder er graag voor over. ZIERIKZEE - Mevrouw drs j| den Beukei, kandidaat te ZoJ re, doet zondag 23 april intredj rikzee als geestelijk verzorj time) van verpleeghuis c0l tichting. De dienst, waarin ZJ bevestigd wordt door haar vad van den Beukei te VoorbuJ om 15.00 uur in de gereformeeiï in Zierikzee. Jeannette Barbara van den werd 21 juli 1961 in Breda gebd bezocht de middelbare school! burg en studeerde aan de TI sche Universiteit in Kamp vrouw Van den Beukei is ree verpleeghuis werkzaam. KERKWERVE - Burgemeest Boer opent op koninginned 9.45 uur de festiviteiten in Ke met een toespraak aan de Rin uur beginnen de kinderspel eens aan de Ring, voor de g tot en met 8. Voor de jeugd v 16 jaar is er vervolgens een zelrit (start 11 uur). Om 13.30 uur trekt een feeste tocht door het dorp, met mede van een Brabants dweilorkest vermeldt het programma een vingstocht (14 uur), een gecoi. de korfbalwedstrijd (16.45 uurl puzzelrit (18 uur). In de avond de prijsuitreikingen, voltrekt verenigingsgebouw 't Zuude een grote play-backshow, met tend een Oranjebal. RILLAND - De Toerclub houdt zaterdag 6 mei de tr Rilland voor niet-licentiehou Het programma begint om 1 met de C-rijders over 25 ron 15.15 uur is het de beurt aand nen vanaf veertig jaar, voor ef 25 ronden. Om 16.30 uur starte trimmers voor 45 ronden. Sta nish zijn voor het dorpshuis i Hoofdweg. gen gelederen al thema-avonden ge had over dit onderwerp, of ze gaan er een houden. De jeugdwerkleider en de emancipa tiewerkster Ineke Sturm gaan de maatregel nadrukkelijker dan tot nu toe in hun werk betrekken. Zeker na dat er van de oprichting van een spe ciale werkgroep niets is gekomen. Op de daarvoor gehouden vergadering waren weinig mensen en bestond nog minder belangstelling in een dergelij ke werkgroep zitting te nemen. „Wel licht kwam dat door de organisatie van het geheel, misschien ook leeft het onvoldoende", aldus Elenbaas. Hij vindt het zeker de verantwoordelijk heid van de gemeente om de jonge in woners op de 1990-maatregel te wijzen. In de te schrijven brief wordt de ge meenten daarop gewezen. BROUWERSHAVEN - De Lions Club Schouwen-Duivenland bestaat 25 jaar. Daarom wordt zaterdag 20 mei een eilandelijke muziekdag gehouden op de Markt in Brouwershaven. De Lions Club heeft alle muziekkorp sen van Schouwen-Duiveland op die dag uitgenodigd voor een mars en een concert. Het evenement duurt van kwart voor tien 's-morgens tot kwart over vijf 's- middags. m Rubriek voor gelukwens ter gelegenheid van geboorte, verloving, huwelijk, jubileum, examen, enz. Ook voor mededelingen over huisdieren. Alleen voor particulieren. De teksten dienen 1 dag voor plaatsing, uiterlijk 09.00 uur, voor de krant van maandag vrijdags vóór 12.00 uur, in het bezit te zijn van advertentie-afdeling Vlissingen. Tarieven: prijs per regel 1,85 over 1 kolom. Eén regel met grote letter verplicht 3,70. Toeslag voor foto of tekening, maximaal 40 mm hoog, over 1 kolom 20,- over 2 kolom 30,-. Hiep hiep hoera. Vandaag wordt onze kleinzoon 1 jaar. Opa, Opoe en Anneke Gefeliciteerd 10 jaar getrouwd. De feestcommissie sinds 13-4, omgeving Pa pegaaienburg, Vlissin gen: Ierse setter. Tel. 01184-66808. Van harte gefeliciteerd. Da's raak, 30 jaar bij de zelfde zaak. Je collega's Alle jongelui opgelet, Wil fred jarig, dolle pret. Betsy, Rinaldo, Guillame, Jan, Olav, Martijn, Chantal, Remco, Jeroen, Patrick, Tilly, Sylvia, Linda, Joke, Debora, Rebecca, liefs uit de brak Goedemorgen Hartelijk gefeliciteerd met je 1e verjaardag. Papa en mama Hoera is jarig. Gefeliciteerd van nummer 98. In Klarenbeek en omstre ken zal dan 't daaglijks brood ontbreken. Want met zijn bril, krijgt dan zijn liefste wil. Dan trouwt hij in Ridderkerk met zijn Lennie en dat is sterk. De 21e mag u hem bellen, dat zal hij op prijs stellen. van harte gefeliciteerd. Ome Leonard en tante Sandra Hartelijk gefeliciteerd met je 9e verjaardag. Papa, mama Peter en Sylvia AA A A AA A ^Aj&i

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 34