Oud-Ajaxvedetten in Hulst r. 9 Ko Ruitenburg met Zaamslag op de rand Terneuzense Boys nog in degradatiestrijd erkbanden Houwaart gaat conflict niet uit weg |le ogen richt op lel Hoek wjtöëf Qe IICO BRAAFHART AAN VOORAVOND TOPPER 'plichte rust VANDEWALLE WIL WEG DUEL TEGEN VERSTERKT VETERANENTEAM HW NOG NIET ZEKER VAN ZIJN ZAAK JF tl 1 JAN DOOMS: WE ZIJN ER NOG LANG NIET Niet druk J eeft er volgens jou meer recht op fórsfe plaats, Hoek of De Zwerver, ■tij we er maar gemakshalve van in dat Altena en Serooskerke al I °ns het laagst in prijs oek heeft recht p kampioenschap Het is inmiddels meer dan een [geleden dat het bestuur van de lalvereniging Hoek het plan we- lindig maakte, dat in 1990 naar I [rste klasserschap moest leiden, overal werden de ambities van ms-Vlaamse tweede klasser se- genomen, maa reen jaar r dan gepland is duidelijk dat niet verweten kan worden zich ds aan grootspraak schuldig te n gemaakt. Winst in de uitwed- van morgen tegen De Zwerver langrijkste concurrent voor het ioenschap) houdt bijna zeker lotie in. ,k dit seizoen weer veelgeprezen [topper Wilco Braafhart rekent in ;eval op een 'heksenketel'. „De I er trekt altijd al veel publiek", hij, „en van ons gaan er ook nog drié of vier bussen met supporters verver staat bekend als een hele <e ploeg, die niet voor niets nog reenmaal verloren heeft, wél te kloppen op eigen veld? Braafhart: „Stug in die zin dat ze /einig tegendoelpunten te incas- krijgen zijn ze zeker. Alleen om- i zelf niet zo gemakkelijk scoren :n ze al zo vaak gelijkgespeeld, wij spelen uit en dat is zeker geen 1. Uit hebben we tot nu toe ten- beter gepresteerd dan thuis. We sowieso voor een overwinning, het alleen in dat geval ver be- ;al zijn. De enige die ons dan nog ijbenen is Altena, maar die moe- el de laatste twee wedstrijden in weten om te zetten". lit dat jullie uit spelen zou een leelzijn.Isdat zo? Braafhart: „Uit moet de tegen- er veel meer komen en krijgen doende ruimte om op de counter den. Het is wel al bewezen dat we potten kunnen breken als we op »enaanval kunnen spelen, omdat i eenmaal een aantal spelers heb- ie zich beter voelen als we van ei- helft kunnen komen. Veen, f-Lekkerland, dat soort wedstrij- ,die leverden ons toch dikke /inningen op. Maar moeten we ant op pad om een verdediging te |n, zoals zaterdag tegen PTT, dan het moeilijker..." was voor de thuiswedstrijd PTT Breda twee weken zonder etitieverplichtingen. Is dat een :l geweest? Braafhart: „Misschien wel, ja. iten goed in ons ritme voordat we ■ie twee weken begonnen en in fei- I dden we zo door moeten kun- ;aan. Ik denk niet dat die ver- f rust ons goed heeft gedaan, el dat ook weer niet als de belang- oorzaak voor het gelijke spel te- 'TT moet worden gezien. We had- |ie wedstrijd gewoon moeten win- Dan hadden we het kampioen- al bijna in handen gehad..." ullie vrezen is de thuiswedstrijd Serooskerke op de laatste dag? Braafhart: „Vrezen is misschien II gezegd, maar het in natuurlijk |o dat we de laatste jaren tegen «kerke niet goed meer hebben eld. Bovendien: volgende week ooskerke vermoedelijk al uitge reid voor de eerste plaats, wat in- dat zij vrijuit kunnen voetbal- leen daarom al zeg ik: we moeten en zien te winnen. Als Altena dan og eens verliest of gelijkspeelt is skerke niet meer dan een wed- voor spek en bonen". whakeld zijn iet (Advertentie) '"formeer vrijblijvend =0uwd vakmanschap net eves anders! NEUZEN 'el 0"50 '3456 'KL00stERZANDE Tel 01148- 1412 Wilco Braafhart: „De Zwerver heeft natuurlijk op ons voor dat ze minder verloren hebben. Maar wij hebben meer gewonnen en - vooral in de twee de competitiehelft - een aantal aan trekkelijke wedstrijden gespeeld. Ik denk dat wij nu sterker zijn dan De Zwerver. Misschien dat het in de eer ste competitiehelft precies andersom was, maar op basis van de wedstrij den na de winterstop vind ik dat wij meer recht op het kampioenschap hebben dan De Zwerver". Er wordt inmiddels alweer druk ge speculeerd over de versterkingen die Hoek in huis wil halen. Legt dat geen extra druk op de spelers, die nu in de basis staan? Wilco Braafhart: „Ik geloof het haast niet. In de spelersgroep is er in ieder geval nog niet over gesproken. Maar het is natuurlijk wel duidelijk dat er iets bij moet als we promoveren. Wie, dat zou ik niet weten, want namen zijn nog niet genoemd. Aan de andere kant vind ik ook dat we er eerst en vooral naar moeten streven om deze ploeg bijeen te houden". Tot slot: is verlies morgen fataal? Wilco Braafhart: „Ik denk het haast wel. We staan dan weliswaar nog maa reen punt achter, zodat er nog van alles mogelijk is, maar ik ga er van uit dat De Zwerver dan zo'n morele voorsprong neemt dat ze de eerste plaats niet meer uit handen ge ven..." Het veteranen-bestuur van HVV met vlnr: E. Schauwaert, R. Neefs, R. Picavet, H. de Smit, G. Voet. Wilco Braafhart HULST - Met drie hoofdnummers viert de veteranenafdeling van de Hulster voetbalvereniging HVV '24 dit jaar het 35-jarig bestaan: Morgen (zaterdag 15 april) speelt Oud-Ajax in het gemeentelijk sportpark aan de Zandstraat tegen een veteranenteam van de jubilerende club. Op 6 mei wordt tijdens een reünie een boek werkje over de jaren 1950-1975 aange boden en het jubileumtoernooi op 12 augustus sluit de viering af. Een programma dat er zijn mag en dat na een aantal vergaderingen van het dagelijks bestuur tot stand is geko men. „Enkele jaren geleden zijn we al gaan denken aan een speciale presen tatie om ons 35-jarig bestaan kleur te geven. Tot dan vormde de feestavond het jaarlijkse hoogtepunt. Best leuk, maar niet spectaculair. Toen we ont dekten dat we, met de club zelf samen honderd jaar oud waren, vormde dat gegeven een reden temeer om eens flink aan de weg te timmeren. De idee van een wedstrijd tegen een 'grote' te genstander sprak ons wel aan. Daarbij troffen we het dat onze secretaris Ru dy Neefs nog altijd contacten onder hield met Jan Mulder, die tijdens zijn militaire dienst Rudy's slaapmaatje was. Rudy heeft met Mulder contact opgenomen en de zaak is toen in een stroomversnelling gekomen. Binnen een termijn van paar maanden was de wedstrijd tegen Oud-Ajax geregeld", schetst veteranen-voorzitter Guust Voet de aanloop naar dit eerste top- nummer. Toen de tegenstander eenmaal be kend was (ook het oud-Nederlands elf tal was in het begin van het overleg overigens nog even in 'the picture') kon het bestuur van de HW-vetera- nen de puntjes op de i gaan zetten. „Want oud-Ajax stelde meteen wel als voorwaarde dat ze een volwaardige op ponent tegenover zich zou krijgen. Van een aantal oud-spelers wisten we dat we die zonder problemen in het team op konden stellen omdat die in een lager elftal van de vereniging nog altijd actief zijn. Maar daarnaast moesten we toch in de archieven dui ken om de ploeg volledig te krijgen. Om kort te gaan, we zijn daarin ge slaagd", weet Voet. De 'ouwe hap' levert zijn bijdrage met Paul van de Walle, Frans Vlassen- rood, Richard Biesbroeck, Frank Lammens, Gerard Hoefnagels, Theo van de Gucht en Peter Mc Taggart. Daarnaast dacht de organisatie er aan een beroep te doen op wat oudere spe lers uit de streek, waarbij de namen van Frans van Meele (Hontenisse), Freddy van der Veeken (Vogelwaar de), Alf IJsebaert (Terneuzen), Alex Drumont en Ronny van Goethem (Clinge), Adri de Bodt (Steen) en Guust de Schepper (Vogelwaarde) op papier kwamen. „Want we wilden in eerste instantie wel een puur HW-team, waarbij we er aan dachten om naast een aantal vete ranen ook spelers van de huidige eer ste en tweede selectie op te stellen, maar we moesten daarbij rekening houden met het feit dat de jongens uit de eerste ploeg nog in de race om het kampioenschap zaten. Als daar nog geen beslissing gevallen zou zijn kon den we het natuurlijk niet maken om daar een beroep op te doen", aldus Guust Voet. Jammer voor Van Meele c.s. die had den laten weten erg graag tegen dit oud-Ajax te willen spelen, maar nadat afgelopen zondag HW kampioen werd zag trainer Rinus Zegers van de hoofdmacht geen enkel bezwaar meer om een aantal van zijn spelers aan dit veteranenteam af te staan. De kans om tegen een aantal oud-internatio nals te spelen pakt natuurlijk elke be scheiden amateur met beide handen aan. Eerdergenoemd zevental wordt nu dan ook aangevuld met Paul Seg- hers, Peter van Eekelen, Arno Zwe- gers. Carlo Blommaert, Mario de Bak ker, Benny van de Brande, Igno Dal mijn en Peter van Driessche. Meteen staat er een elftal dat oud-Aj ax waarschijnlijk volwaardig parij kan geven. De gasten komen in ieder geval met Sjaak Swart, Barry Hulshof, Heinz Stuy, Theo van Duijvenbode, Pirn van Dordt, Leo van Veen, Dick Schoenaker, Frans Bouwmeester, Arti Brouwers, Jan de Koning, Henk van Leeuwen en Theo Husers. Twijfelach tig is nog of Jan Mulder zelf speelt. Zwakke enkels dwingen hem waar schijnlijk om de rol van coach op zich te nemen. Als scheidsrechter heeft HVV-veteranen Peter Boogaert uit Sas van Gent bereid gevonden om de ze wedstrijd te leiden. De wedstrijd HVV-veteranen-oud- Ajax begint morgen om 15.00 uur. Vooraf (om 13.30 uur) wordt een wed strijd gespeeld tussen oud HVV'ers en een veteranenploeg van de vereni ging. NEUZEN - In de tweede klas van iterdagvoetbal is De Zwerver - morgen (zaterdag) uiteraard de in het oog springende wed- Maar zoals bovenaan de rang- I 'e strijd om de eerste plaats nog s beslist, zo is het ook nog niet 'ijk wie met AZVV naar de der- is degradeert. De belangrijkste tlaat: het Bevelandse Kloetinge, I 'orgen tegen Arnemuiden (uit) rn slechts bij winst baat heeft. I "arde is bovendien dat AZVV I ren veld Nieuw-Lekkerland, een 1e (wee overgebleven concurren- I in Kloetinge, verslaat. ie Zeeuws-Vlaamse zondagclubs Programma wel heel beperkt. In I mr ^as sPee^ Clinge alleen te- I 'IVO. Een wedstrijd overigens, I 'l vooral Axel en Breskens be- ebben. Wint DIVO, dan passeert "eskens op de ranglijst en nadert [iel tot op één punt. pamma: |a? (morgen): e klas: AZVV - Nieuw-Lekkerland en erver - Hoek as. Terneuzense Boys - Zaamslag ■klas: DIVO - Clinge ZAAMSLAG - Twee weken terug leek Zaamslag via een 4-1-overwin- ning op Veere in de derde klas van het zaterdagvoetbal een beslissende stap te hebben gezet op weg naar lijfsbehoud. Vorige week echter ver slikte de formatie van Ben Pauwels zich op eigen veld in Oostkapelle, dat met 2-1 won. Het gevolg is dat Zaamslag morgen tegen Terneuzen se Boys en/of volgende week tegen Kapelle tot winst moet komen. Voor het tweede achtereenvolgende seizoen blijven de Zeeuws-Vlamin gen dus tot een van de laatste speel dagen in het ongewisse over de afloop van het seizoen. Van de sub-topper die Zaamslag een aantal jaren was, is dus weinig meer over. Vandaar de vraag aan Ko Ruitenburg, de meest getalenteerde middenvelder: hoe structureel zijn de huidige proble men? „Ik denk", antwoordt Ruiten burg, „dat we er maar van uit moeten Jan Doorns gokt op de vorm van de dag TERNEUZEN - In de strijd tegen de degradatie uit de derde klas van het zaterdagvoetbal bewees Terneuzen se Boys zichzelf zaterdag een belang rijke dienst door koploper Din- teloord op eigen veld op 0-0 te hou den. De kansen op lijfsbehoud na men door dat gelijke spel aanzien lijk toe, omdat Yerseke, Zaamslag en Kapelle allen verloren. „Maar", waarschuwt trainer Jan Doorns, „we zijn er nog lang niet. Tenslotte moe ten we morgen nog tegen Zaamslag en volgende week tegen Veere. Het zal nog zwaar genoeg worden". Toch moet die 0-0 een opsteker zijn geweest? Jan Dooms: „Natuurlijk, hoewel we zelf niet één kans hebben gecreëerd. Het was in feite alleen aan Ronald Gort te danken dat we gelijk hebben gespeeld. Hij heeft ons met een paar fantastische reflexen op de been ge houden. In elk geval hebben we zater dag eindelijk eens op de 'nul' kunnen spelen. Daar waren we dit seizoen tot nu toe nog niet toe in staat geble ken". Met als gevolg dat winst op Zaamslag voldoende kan zijn? Jan Doorns: „Bij winst komen we in derdaad één punt voor op Zaamslag, dat volgende week bovendien nog te gen Kapelle moet spelen. Aan de an dere kant is een overwinning voor Zaamslag zéér goed. Ik verwacht dat er daarom wel een gelijkspelletje uit de bus zal rollen, ook omdat Zaam slag op het moment wel redelijk schijnt te spelen, als ik op de krant mag afgaan. We zien trouwens wel waar het schip strandt, want om nu na Dinteloord onmiddellijk te con cluderen dat we het lek boven heb ben..„nee, dat gaat me te ver. Daar voor hadden we ons tenminste een paar kansjes moeten creëeren. Als je op de counter speelt is dat een eerste voorwaarde...". Feit blijft uiteraard dat Terneuzense Boys aan een matig seizoen bezig is. Waar zoek je de oorzaken? Jan Doorns: „In de eerste plaats vind ik dat we mentaal niet sterk genoeg zijn. En natuurlijk hebben we een verschrikkelijk rotte start gehad, te gen Tholense Boys-uit en Bevelan- ders-thuis. De nederlagen die we in die wedstrijden hebben geleden werken een heel seizoen door. Nader hand ging er elke wedstrijd wel een speler in de fout. En elke fout werd ook onmiddellijk afgestraft. Maar na bijna twee jaar moet ik toch nog zeg gen dat het makkelijke dat Terneu zense Boys zo typeert er nog altijd in zit. Op tijd beginnen met de training is bijvoorbeeld nog steeds niet moge lijk. En afzeggen als ze eens verhin derd zijn: dat is ook nog een pro bleem....". Wat moet er volgens jou gebeuren om volgend jaar een herhaling van dit seizoen te voorkomen? Jan Dooms: „Ik denk dat we eerst en vooral maar eens met een aantal spe lers rond de tafel moeten gaan zitten om de discipline naar boven te kun nen krijgen. Want bij de Boys zijn ze wel héél gemakkelijk. Héél braaf ook, want ik heb nog niet één keer met ie mand ruzie gehad. Bij Hoek was dat wel wat anders. We zullen er hoe dan ook meer aan moeten doen, want echte supertalenten heb ik ook niet kunnen ontdekken. Gedrevenheid, daar zal het volgend seizoen van moeten komen. Maar of dat zal luk ken, ik weet het niet. Hopelijk heb ben we dan wel een betere start". Wat de wedstrijd van morgen betreft: heeft Terneuzense Boys meer inhoud dan Zaamslag? Jan Dooms: „Ik denk dat Zaamslag op ons voor heeft dat het feller is. Of wij meer inhoud hebben? Ik weet het niet. Zaamslag heeft met Ko Rui tenburg natuurlijk een voortreffelij ke speler, terwijl wij Martin van de Bossche en Jack Scheele hebben, hoewel met name Jack niet zo'n ge lukkig seizoen achter de rug heeft. De vorm van de dag zal wel beslis send zijn, denk ik...". gaan dat we een ploeg hebben die hooguit naar de middenmoot mag kijken. Hoger niet. Vorig jaar hadden we nog een redelijk begin en vielen we daarna ver terug, maar dit seizoen zijn we eigenlijk geen moment van onderen weggeweest". Was de huidige positie niet een klein beetje te voorzien? Ko Ruitenburg: „Ik weet het niet. Ik had voor het seizoen de hoop dat we vooral in het begin weer redelijk wat punten zouden kunnen pakken, om dat dat In deze derde klas in feite no dig is. Alles zit zo dicht op elkaar...als je eenmaal een paar keer achtereen verliest, dan is het heel moeilijk om terug te komen. Dat is dus wel geble ken. Maar verwacht? Ik blijf zeggen dat we een ploeg hebben voor de mid denmoot. Iets meer had er dus wel in gezeten..." Zaamslag heeft het derde klasser schap in elk geval in eigen hand. Winst op Terneuzense Boys is mor gen voldoende. Ko Ruitenburg: „Als we winnen zijn we inderdaad veilig, maar daar is al les mee gezegd. Hetzelfde geldt ten slotte voor Terneuzense Boys. Wij moeten winnen en de Boys moeten winnen, zo simpel ligt het. Wat voor mij vaststaat is dat het een spannen de zaak gaat worden. Aan een voor spelling wil me dan ook niet wagen". Maar hoe schat je de kansen voor Zaamslag in? Ko Ruitenburg: „Laten we het er op houden dat degene die het eerst scoort al een heel eind komt. Voor de rest hou ik het er op dat het een harde wedstrijd zal worden. Het derde klas serschap staat tenslotte op het spel en Terneuzense Boys heeft toch ook een stugge ploeg, die zijn mannetje wel weet te staan..." Wie is er volgens jou beter, Zaamslag of Terneuzense Boys? Ko Ruitenburg: „Ik denk we elkaar heel weinig uitmaken. Als er al van enig verschil sprake is dan is dat heel gering. Ik bedoel maar: thuis speel den we toch ook 1-1, hoewel wij toen pas in de laatste minuut gelijkmaak ten. Het is en blijft een derby en die zijn nu eenmaal moeilijk te voorspel len. Ik zie Terneuzense Boys ook nooit spelen, dus om te zeggen: wij zijn beter of zij zijn beter, dan vind ik nogal wat..." Vorig jaar deed Terneuzense Boys in Zaamslag geen al te hardnekkige po gingen om met de winst weg te gaan. Zaamslag won toen ook met 3-2 na een 2-0 achterstand, maar ca deautjes zijn dit jaar niet te verwach ten? Ko Ruitenburg: „Nee, dat is zeker. We hebben allebei de punten hard nodig. Of wij nu winnen, of Terneu zense Boys: niemand zal kunnen zeg gen dat er iets weggegeven is. Waar mee ik overigens niet wil zeggen, dat Terneuzense Boys vorig jaar bewust heeft verloren. Je verliest zomaar niet...." Wat gebeurt er als Zaamslag onver hoopt degradeert? Ko Ruitenburg: „Daar heb ik nog niet eens bij stilgestaan, want ik denk niet dat we degraderen. Laat ons morgen nog verliezen of gelijk spelen, dan kunnen we ons volgende week nog redden tegen Kapelle thuis. We hebben zelf de beste kan sen nog van alle degradatiekandida ten. Voor ons i seen overwin ning in een van beide wedstrijden al voldoende. We moeten die twee pun ten gewoon pakken en het liefst mor gen al..." Ko Ruitenberg houdt geen rekening met degradatie. TERNEUZEN - Trainer Henk Hou waart van Club Brugge staat bekend als een man, die problemen zeker niet uit de weg gaat. Na minder goede prestatie's van deinst hij er niet voor terug om spelers zonder aanziens des persoons buiten de ploeg te laten. In het verleden heeft Houwaart daar door al verschillende malen op ge spannen voet gestaan met veel van zijn spelers. Afgelopen weekend, voor de wedstrijd tegen Standard Luik, wekte Houwaart weer eens de woede van de supporters op door doelman Filip Vandewalle buiten de ploeg te laten, waardoor Danny Verlinden zijn debuut kon maken in de hoofdmacht van de kampioenenploeg van vorig seizoen. Voor Vandewalle (die in het verleden al eerder moeilijkheden kende in Brugge toen de Deense doelman Bir- ger Jensen zijn concurrent was) was het na afloop van het duel met Stan dard Luik (dat overigens met 2-0 ge wonnen werd door onder meer een schitterend doelpunt van Jan Ceule- mans) een overteerbare zaak. Vooral de wijze waarop Houwaart melding had gemaakt van de wisseling had kwaad bloed gezet bij de doelman. „Zaterdagmorgen las ik in een krant, dat de ander meer kans had om te spe len dan ik. Het is toch belachelijk dat een trainer de kansen van wie speelt in een percentage gaat uitdrukken. Het is toch geen paardekoers. We zijn toch allemaal grote mensen", aldus Vande walle na het treffen met Standard Luik. De doelman was er voor zich zelf ook van overtuigd, dat hij een week eerder, tegen Waregem, niet goed had gepres teerd. „Ik heb een slechte wedstrijd ge speeld tegen Waregem, dat geef ik toe. Maar in de daaropvolgende week, heb ik keihard getraind. Tegen Waregem was ik overigens niet de enige, die slecht speelde, maar ik stond er wel naast". Houwaart zelf maakte zich - opnieuw - niet zo erg druk over de opmerkin gen van Vandewalle: „Er wordt van mij verwacht dat ik de sterkste ploeg samenstel. Vandewalle speelde een sterk seizoen, maar de laatste wed strijden draaide hij niet meer zoals daarvoor. Daarom heb ik gekozen voor Vanderlinden; dat is ook een goe de keeper en hij zit bovendien ook al bijna een heel seizoen op een kans te wachten. En Vanderlinden heeft te gen Standard goed gespeeld". Voor Houwaart was daarmee de kous af; voor Vandewalle daarentegen ze ker niet: „Ik weet nu wat me te doen staat: ik wil hier wegMorgen, za terdag, speelt Club Brugge uit tegen Beveren. Met wie in het doel? Beveren mist in die wedstrijd zeker Eddy Maes. De verdediger brak in het duel met Lo keren afgelopen zaterdag twee mid- denhandsbeentjes en zit minimaal drie weken in het gips. Lokeren sloeg zaterdag, tegen Beve ren, overigens een goede slag in de strijd tegen de degradatie: 3-0 waren duidelijke cijfers. Uitblinker in die ont moeting was ongetwijfeld de Marok kaan Mohammed Timoumi. En de aanwezigheid van Timoumi in de ploeg was zonder meer een net zo grote verrassing als de ruime overwinning, die de formatie van Daknam behaalde. Immers, sinds Mohammed Timoumi onder contract staat bij Lokeren, is hij altijd veel aan kritiek onderhevig ge weest. Vooral ook omdat de Marok kaan het met de discipline niet altijd zo nauw nam. Als hij bijvoorbeeld voor een wedstrijd met de nationale ploeg van zijn ploeg naar huis geweest was, kwam hij steevast enkele dagen (of soms zelgs nog meer) te laat terug. Met als hoogtepunt (of beter: dieptepunt) de aanvang van het huidige seizoen, toen hij helemaal niet meer op kwam dagen. Pas in december meldde Ti moumi zich bij Lokeren, waarna hij meteen naar de B-ploeg werd verwe zen. Vooral financiële problemen tussen Lokeren en zijn sterspeler zouden aan de 'desertie' ten grondslag hebben ge legen, maar inmiddels lijken die ge klaard te zijn en heeft trainer Aime Antheunis Timoumi weer terug in de A-selectie gehaald. „Timoumi is een uitstekende voetballer, die momen teel erg gemotiveerd loopt te spelen en te trainen. Daarvan moet Lokeren nu de laatste wedstrijden van de competi tie profiteren", heeft Antheunis die be slissing gemotiveerd. In de uitwedstrijd tegen Cercle Brugge zal Lokeren (met Timoumi) het moeten stellen zonder de geblesseerde Laroy, terwijl Geens begin deze week nog een twijfelgeval was. De stand. KV Mechelen 30 22 6 2 50 56-16 Anderlecht 30 18 9 3 45 72-32 Club Luik 30 15 10 5 40 55-19 Antwerp 30 14 10 6 38 55-34 Club Brugge 30 14 9 7 37 56-36 Standard Luik 30 13 8 9 34 42-35 Sint Truiden 30 11 10 9 32 37-41 Kortrijk 30 9 14 7 32 48-39 Waregem 30 11 6 13 28 47-47 Beveren 30 9 8 13 26 34-42 Charleroi 30 6 14 10 26 26-42 Cercle Brugge 30 9 6 15 24 33-43 Lokeren 30 8 8 14 24 38-51 Beerschot 30 8 8 14 24 37-51 Lierse 30 8 7 15 23 23-44 RWDM 30 9 4 17 22 30-52 Racing Mechelen 30 8 6 16 22 30-51 Racing Genk 30 2 9 19 13 20-64 Genk gedegradeerd Het programma voor komend weekend. Zaterdag 120.00 uur): Racing Genk-Club LuikBeveren-Club BruggeStandard Luik-Sint Truiden; Antwerp-KV Mechelen; Lierse-Beerschot; Racing Mechelen-Charle- roi. Zondag (15.00 uur): RWDM-Kortrijk; Cercle Brugge-Lokeren; Waregem-Anderlecht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 43