Plan windenergiepark op Sint-Philipsland Auto belandde op mysterieuze wijze in Westerschouwen Bezoekerscentrum op de Punt Grevelingen nadert voltooiing weékméMemtm De goedkoopste benzinepomp 10 ct. per liter voordeel een gebruikte auto koop je bij pta Is uw auto vuil? ADVERTEREN DOET VERKOPEN PLAATS VOOR ZES MOLENS Muziekuitvoering door Euterpe Geld Jantje Beton voor peuterspeelzaal Auto tegen hek VRIJSPRAAK VOOR OUDDORPENAAR Naief COMBINATIE RESTAURANT EN INFORMATIECENTRUM Faciliteiten Samen Voetbalvereniging Rillandia viert 60-jarig bestaan Dorpswandeling Heemkundige Kr Ook onze bandenprij- zen lachen u toe. Vraag vrijblijvend naar onze prijzen. Olie verversen Te huur: SE HEINKENSZAND GOES 'S-HEERENHOEK Wij wassen hem in onze volautomatische wasserette. benzine diesel 4cil. 27,50 29,50 6 cil. 32,50 32,50 hefbrug p.u./p.d. verwarmde stallingen en opslagruimten SERVICESTATION noordlandseweg 3 SINT PHILIPSLAND s SSÜ SINT-PHILIPSLAND - Het inge nieursbureau Energy Connection uit Delft heeft bij het gemeentebestuur van Sint-Philipsland een bouwaan- vraag ingediend voor een windmolen park in de Willemspolder. Het project voorziet in de bouw van zes windtur bines op de dijk, nabij het voormalige veer Anna-Jacobapolder-Zijpe. Bur gemeester en wethouders van Sint- Philipsland hebben positief gerea geerd op de plannen. Het Delftse bureau bereidt de bouw voor in opdracht van de Tridosbank bv uit Zeist, die ook biologisch-dyna- mische projecten financiert. Het plan gaat uit van zes turbines op één rechte lijn. De onderlinge afstand bedraagt 125 meter. De mastlengte van 31 meter is noodzakelijk voor voldoende wind vang. De rotor meet ongeveer 25 meter in doorsnee. De turbines leveren elk 250 kilowatt. Bij de windmolens wor den drie trafostations gerealiseerd. De totale energieproductie van de zes tur bines bedraagt ruim twee miljoen kilo watt per jaar. De opgewekte energie komt bijna overeen met het totale verbruik van de Sint-Philipslandse gezinnen. Het is niet de bedoeling dat^de eilandlij ke in- Rommelmarkt Het Leger des Heils houdt zaterdag 22 april van 10.00 tot 15.00 uur een rommelmarkt en een fancy fair. De opbrengst is bestemd voor het instrumentenfonds. Het eve nement vindt plaats op het parkeer terrein achter het Leger des Heilsge- bouw aan de Ravelijn de Groene Ja ger. Bij slecht weer is de markt over dekt. Legerdiek de Goese sociëteit Le- gerdiek houdt maandag 24 april de al gemene vooijaars-ledenvergadering van 'de trekbar. Op de agenda staan onder meer het zomertoernooi 1989, de competitie 1989/1990 en het persoon lijk kampioenschap (PK). Handboogschieting - In De Ko renbeurs te 's-Heerenhoek hield de handboogvereniging Vrije Schutters een schieting op de liggende wippen. Er waren 20 deelnemers. Uitslag eerste wip: eerste hoofdvogel en tweede H. Boonman, Vrije Schutters 's-Hee- renhoek; eerste zijvgoel G. van Garsel, Sora- nus 2 Heinkenszand; tweede zijvogel H. Koens, Spes Nostra Ovezande; derde zijvo gel C. Rentmeester, Willem Teil Ovezande; vierde zijvogel H. van de Dries, Eensgezind heid 's-Heerenhoek; eerste kal P. Vette, Concordia 's-Heerenhoek; tweede kal C. Rentmeester, Cz Willem Teil; derde kal H. Eist, Zorgvlied Ellewoutsdijk: vierde kal P. Vette, Concordia. Meeste kleine vogels (7) N. Schouwenaar, Juliana Oudelande. Uitslag tweede wip: eerste hoofd vogel G. van Garsel, Soranus 2; tweede hoofdvogel R. van Eijkeren, Vrije Schutters; eerste zij vogel L. Rentmeester, Cz Willem Teil; twee de zijvogel P. Vette, Concordia; derde zijvo gel L. Rentmeester, Cz Willem Teil; vierde zij vogel H. Koens, Spes Nostra; eerste kal A. van de Dries, Vrije Schutters; tweede kal H. Eist, Zorgvlied; derde kal R. van Eijkeren; vierde kal H. Boonman, beiden Vrije Schut ters. Meeste kleine vogels (8) M. Nijsten, Vrije Schutters. De vliegende vogelprijzen waren voor P. Vette en M. Oosthoek, beiden Concordia. woners voortaan hun licht laten bran- deh op windenergie. ,,Het zou wel leuk zijn", aldus gemeentesecretaris me vrouw J. P. A. de Kok, „als we onze ei gen energie konden aftappen. De windenergie wordt opgeslagen. Het komt niet rechtstreeks in onze huizen terecht." Met de PZEM is een contract afgesloten voor levering van de opge wekte energie. De zuidwestpunt van Sint-Philipsland is uitermate geschikt voor een windenergieproject, omdat de wind er onbelemmerd over de dijk waait. De lokatie is dan ook door gede puteerde staten voorgedragen bij het ministerie van milieu. Dat departe ment heeft het gemeentebestuur in middels laten weten dat het project in aanmerking komt voor een premie. In het gebied staan geen woningen. Geluidsoverlast voor de woning aan de voormalige veerhaven en voor de huizen in de buurtschap Sluis is te ver waarlozen. Het park veroorzaakt geen hinder voor scheepsradar, electroni- sche communicatie- en plaatsbepa lingssystemen. Het project voldoet aan het beleidsplan Oosterschelde. Om de bouw van het windenergiepark HEINKENSZAND - Muziekvereni ging Euterpe geeft zaterdag een uit voering in het ontmoetingscentrum De Stenge in Heinkenszand. Medewerking aan deze avond verle nen: het Borsels Jeugdorkest onder leiding van Kees Traas en Jan Geluk; de Drumband en de Fanfare van Eu terpe onder leiding van respectievelijk Tobi Smits en Anton Kempe; en Die Heinzander Musikanten met Gert Ha- rinck. In de pauze is er een verloting. Na het concertgebeuren zorgt de Beierse Kapel voor ontspanningsmu- ziek. De avond begint om 20 uur. mogelijk te maken moet het bestem mingsplan worden gewijzigd. Op de lo katie rust nu nog de bestemming 'a- grarische doeleinden'. Pas nadat de gemeenteraad heeft vastgesteld dat het plan wordt gewijzigd, kan het col lege een bouwvergunning verlenen. De gemeenteraad neemt woensdag om 19.30 uur een besluit. Energy Connec tion bereidt ook het windenergiepark voor in Schore. GOES - De peuterspeelzaal Doornroosje in Goes krijgt een bedrag van het Nationaal Jeugd Fonds (Jan tje Beton) voor de aanleg van en bui- tenspeelvoorziening. De peuterspeel zaal is sinds kort gehuisvest in de voormalige Jacinta-kleuterschool in Goes-Oost. Het Nationaal Jeugd Fonds staat al ruim 20 jaar op de bres voor een betere leef- en speelruimte voor de jeugd. Het fonds steunt jaarlijks honderden pro jecten voor de jeugd, zowel in de stad als op het platteland. Het gaat daarbij om kinderboerderijen, jeugdgebou- wen, speeltuinen en speelvoorzienin- gen, speel-o-theken, jeugdcircussen en peuterspeelzalen. Het geld hiervoor is onder meer afkomstig van de Nationa le jeugdcollecte Jantje Beton. WEMELDINGE - Donderdagmorgen omstreeks kwart voor drie kwam de 33-jarige K. J. M. uit Kattendijke met zijn auto aan de Zeedijk te Wemeldin- ge in de berm van de weg, waardoor hij de macht over het stuur verloor. De au to botste tegen een hek van landbou wer G. M. en werd totaal vernield. M. liep geen verwondingen op. ZIERIKZEE - Op voor hem on verklaarbare wijze, was de auto van E. de L. uit Ouddorp vorig jaar zomer in de gemeente Westerschouwen te rechtgekomen en bekeurd omdat er geen geldig keuringsbewijs op zat. De L. kon donderdagmiddag tijdens de zitting van het kantongerecht in Zie- rikzee absoluut niet zeggen wie met zijn oude Amerikaan had gereden. Kantonrechter mr D. van Emden vond het een vreemd verhaal, maar sprak de man vrij wegens gebrek aan bewijs. De L. werd naar eigen zeggen pas met het geval geconfonteerd toen hij een boete kreeg thuisgestuurd. Hij wist niet dat de auto in een zomerweekein de uit de garage was geweest. Zelf was DE BEVELANDEN WEEKENDDIENSTEN 15 en 16 april 1989 Alarmnummer: 01184-14444 Huisartsen Goes, Kloetinge - Vr. 19.00-za. 19.00 uur: M. J. Kooiman, Van Hogendorp 6, Goes, tel. 01100-14450; za. 19.00-zo. 23.00 uur: S. Buys/H. Slager, Jac. Valc- kestraat 3, Goes, tel. 01100-15462. Spreekuur voor spoedgevallen: 10.00- 10.30 en 17.00-17.30 uur. Wolphaartsdijk, 's-Heer Arendsker- ke, Heinkenszand en Nieuwdorp - J. J. Harten, Clara's Pad 12, Heinkens zand, tel. 01106-1234. Boodschappen zo mogelijk tussen 09.00-10.00 uur. Heinkenszand e.o. - Vr. 17.30-ma. 08.30 uur: J. A. Fortrie, Clara's Pad 31, Hein kenszand, tel. 01106-3074. Hansweert, Schore en Yerseke - Vr. 18.00-zo. 22.00 uur: J. Kok, Zeeburg 1, Yerseke, tel. 01131-3520. Spreekuur voor spoedgevallen: 11.00-11.15 en 17.00-17.15 uur. Boodschappen zo mo gelijk vóór 10.00 uur. Kruiningen, Krabbendijke, Waarde en Rilland-Bath - Vr. 19.00-zo. 22.00 uur: J. D. Elzinga, tel. 01134-1544. Spreekuur voor spoedgevallen: 11.00- 11.15 en 17.00-17.15 uur. Boodschap pen zo mogelijk vóór 10.00 uur. Driewegen, Borssele, Hoedekensker- ke, 's-Gravenpolder, Ovezande en 's- Heerenhoek - S. E. J. Wöstmann, Nieuwstraat 18a, Ovezande, tel. 01195-450. Kapelle en Wemeldinge - Vr. 19.00-zo. 23.00 uur: M. B. Riemeijer, Kapelle, tel. 01102-41264. Spreekuur voor spoedge vallen: 11.00-11.15 en 17.00-17.15 uur. Kortgene, Colijnsplaat, Kamperland en Wissenkerke - H. L. N. van der Veen, Voorstraat 22, Wissenkerke, tel. 01107-2565. Spreekuur voor spoedge vallen: 11.00-11.30 uur. Tandarts A. P. v. d. Dorpel, Paardenmarkt 14, Yerseke, tel. 01131-2565. Spreekuren: za. en zo. 10.00-11.00 uur. Apotheek De Goesche Apotheek, Klokstraat 19, tel. 01100-27104. Geopend voor spoed gevallen: za. 08.30-17.30 en zo. 10.00- 11.30 en 16.00-18.00 uur. De waarne- mingsdienst van de apotheek vangt aan vrijdag om 17.30 uur en eindigt de vrijdagmorgen daaropvolgend. Ziekenauto's Centrale Post Ambulance Vervoer, tel. 01184-14444. Dierenartsen Goes, Ovezande, Kruiningen en Ka pelle - A. C. Mosselman, Hogenakker 8, Kruiningen, tel. 01130-1233. Spreek uren: Goes/Ovezande/Kapelle: za. 08.00-09.00 uur; Kruiningen: za. 09.30- 10.00 uur. Goes, Heinkenszand, Noord-Beve land - M. P. C. Karelse, 's-Heer Hen- drikskinderendijk 118, Goes, tel. 01100-20656. Visites zo mogelijk aan vragen voor 09.00 uur. Biezelinge - R. H. G. Aalfs, Hoofd straat 2, tel. 01102-41783. Spreekuur: za. 10.00-11.00 en verder volgens af spraak. Yerseke e.o. - Kleine huisdieren: me vrouw L. Huiskes-Cornelisse, Molen laan 24, Yerseke, tel. 01131-2756. Wijkverpleging Te bereiken via tel. 01100-31555. THOLEN SINT-PHILIPSLAND WEEKENDDIENSTEN 15 en 16 april 1989 Alarmnummer: 0611 Huisartsen Stavenisse, St.-Maartensdijk, St.-An- naland en Scherpenisse - E. H. Veld man, Stavenisse, tel. 01663-2400. St.-Philipsland en Nieuw-Vossemeer - Vr. 18.00-zo. 23.00 uur: A. van Does burg, St.-Philipsland, tel. 01677-2500. Poortvliet, Oud-Vossemeer, Tholen en Scherpenisse - R. Smits, Molen- vlietsestr. 11, Tholen, tel. 01660-2016. Dierenarts W. Brons, tel. 01666-2596. Weekend spreekuren (kleine huisdieren): Kalfs- damseweg 2, Poortvliet: za. 08.30-09.00 uur; Botermarkt 10, Tholen: za. 11.00- 12.00 uur. Wijkverpleging Tholen en Sint-Philipsland - Te berei ken via tel. 01184-14444. hij in het betreffende weekeinde met een andere wagen naar Haamstede ge gaan om te zweefvliegen. Tegen de kantonrechter zei hij dat zijn Pontiac zeer eenvoudig opengebroken kan worden. De autosleutels lagen thuis. Navraag bij zijn broer en ouders leerde hem dat die de wagen niet hadden ge bruikt. En verder had hij ook geen ver moedens van mogelijke daders. Officier van justitie mr J. J. A. Groen vond het verhaal dermate ongeloof waardig dat hij een boete eiste van 180 gulden. Ook de kantonrechter had zo zijn twijfels, maar sprak de man vrij omdat hij het bewijsmateriaal te ma ger vond. Problematisch was ook de zaak van C. J. v.d. M. uit Scharendijke. V.d. M. had sterk de indruk dat er nog een auto met hetzelfde kenteken als het zijne rondrijdt. Hij meende dat 'de dubbel ganger' bekeurd was en niet zijn wa gen. Deze zaak wordt nader uitge zocht. T. W. W. uit Bruinisse kocht vorig jaar met zijn maat een auto, die op W.'s naam stond. Toen de vriend er een eindje in ging rijden, werd hij aange houden omdat de auto niet verzekerd was. Bovendien veroorzaakte de man een kleine aanrijding. De kosten daar van hadden de Bruënaars samen be taald. Gezien de gezamenlijke beta ling en het geringe inkomen - studiefi nanciering - van W., legde de kanton rechter hem een boete op van 400 gul den, in plaats van de geëiste 500. Wel raadde Van Emden W. aan de inmid dels niet meer zo goede vriend te vra gen de helft te betalen. De auto was niet alleen onverzekerd, maar ook niet gekeurd. Omdat er in de dagvaarding werd gesproken over een niet in Brui nisse bestaande Wilhelminastaat ('we hebben wel een Wilhelminalaan') werd W. daarvoor vrijgesproken. De Zierikzeeënaar J. C. B. vond het ui termate onrechtvaardig dat hij een boete had gekregen wegens fout par keren, terwijl een ander ten onrechte zijn vrachtwagen voor B.'s garage had gezet zodat hij daar niet in kon. De offi cier eiste 60 gulden boete. De kanton rechter vonniste de helft, omdat ook hij het wel een zure zaak vond. Met het feit dat R. B. uit Oosterland een ander een dienst bewees, wilde de kantonrechter bij de strafoplegging wel rekening houden. B. reed een auto van een kennis naar een keuringssta tion. De politie hield hem juist tijdens die rit aan omdat de auto niet gekeurd was. De kantonrechter verklaarde de hulpverlenende man wel schuldig maar legde geen straf op. De juristen vonden het naief van de Middelburger A. J. dat hij niet wist dat bij een keuringsbewijs een sticker hooft. J. had bij zijn garage gevraagd om een keuring en was zeer gelukkig dat zijn negen jaar oude auto in orde werd bevonden. Een dag later kreeg hij in Westerschouwen een boete om dat de wagen niet gekeurd was. Het bleek dat de auto een veiligheids keuring had ondergaan en geen apk- keuring. Daarop liet J. de wagen met een apk keuren. Onderwijzer J. haalde zijn leerlingen erbij om duidelijk te maken dat zijn vergrijp niet heel erg was geweest. „Wanneer de kinderen rechtbank spelen, spreken ze zo ie mand vrij." Dat deed kantorechter Van Emden niet. Omdat de man toch zijn goede wil had getoond, halveerde hij de eis. Het vonnis luidde zodoende 90 gulden. Aan het bezoekerscentrum de Punt bij het Grevelingenmeer wordt nog druk gebouwd om op de openingsdag, 3 mei, gereed te kunnen zijn. OUDDORP - Woensdag 3 mei is het zover. Dan kan het natuur-recreatie- schap de Grevelingen daadwerkelijk invulling gaan geven aan de actieve voorlichting en informatie over het Grevelingenmeer en het gebied daar omheen. Die dag wordt namelijk het bezoekerscentrum op de Punt aan de oever van de Grevelingen, nabij Oud dorp, officieel geopend. In dit bezoe kerscentrum houdt onder anderen de voorlichter van het schap - die nog of ficieel moet worden benoemd - kan toor. Tevens is er een permanente ex positie ingericht over het gebied. Het centrum is gekoppeld aan een restau rant dat al op de lokatie was geves tigd. Centraal in de expositieruimte van het bezoekerscentrum komt een grote ma quette van het Grevelingenmeer. De ruimte wordt verder ingericht met fo to's van wat er zoal in het natuurge bied is te zien. Ook is er een riante film zaal beschikbaar. Tussen het restau rant en de expositieruimte ligt een ruimte die geen vaste bestemming heeft. De exploitant van het restau rant, T. Musters, kan er partijen ont vangen, maar er kunnen ook wissel tentoonstellingen worden gehouden door het natuur- en recreatieschap. De directeur van dat schap, R. Riet veld, sluit niet uit dat ook het bedrijfs leven zich eens in die ruimte presen teert. Het moet een multi-functionele ruimte worden, die afwisselend door het restaurant en het natuur- en re creatieschap wordt gebruikt, of aan anderen wordt uitgeleend. Voor deze gemeenschappelijke ruimte komt een groot terras van 200 vierkante meter te liggen. Eigenaar van het horecage deelte is de firma Patrisan exploitatie maatschappij uit Renesse, met als di recteur R. van de Waarsenburg. twee originele traditionele zeilschepen van de zeilvloot de Zeeuwse Stromen ingezet, die de genodigden naar de nieuwe steiger zullen voeren. In het centrum wacht levende muziek en na de officiële opening volgen excursies naar onder meer Port Zélande of het tramweg museum. Verder staan een tocht over het Grevelingenmeer, dan- wel een zeiltocht op het programma. RILLAND-BATH - Voetbalve ging Rillandia viert zaterdag 2j (Koninginnedag) het zestigjari staan. De festiviteiten duren i dag. Ze worden gehouden 0 sportcomplex van Rillandia,'! gens om 10.00 uur arriveren ali deren, met ouders, op het Sport voorafgegaan door de drumband muziekvereniging Rillandia 10.15 uur houdt burgemeester A bree een toespraak. Meteen da omstreeks half elf, beginnend derspelen. Vanaf 11 uur wordt een bazaar» den met diverse attracties schiettent, grabbelton, ballente enveloppenspel. Verder draait he van avontuur en is er voor alle ren tot 12 jaar gelegenheid totp, den, met medewerking van de club Rilland. 's Middags beginnen om 13.30 u zes- en een zevenkamp, onder lé van de jeugdleiding van Rülar.d; feestavond begint om 20.00 u Spring Time Party Show zorgt muziek en conferences. De feesta is voor iedereen toegankelijk, digden zijn welkom op de recepti op vrijdag 28 april wordt gehoud de kantine op het sportcomplex sen 19.00 en 21.00 uur. KLOETINGE De Heemku Kring De Bevelanden houdt zate 22 april een dorpswandeling in tinge. De tocht, onder leiding r heer A. J. Blok, voert ondermeer!' de molen en de kerk op het Ge plein. De wandeling begint om uur. Rietveld over het bezoekerscentrum: „Het wordt bijvoorbeeld mogelijk dat een klas scholieren het centrum bezoekt in het kader van een studie project. Aan zo'n project kan in het centrum gewerkt worden. Daar zijn faciliteiten voor. De studenten heb ben dan alles bij de hand. Aan de ene kant de informatie in het centrum en aan aan de andere kant het gebied zelf, waar ze zich middenin bevinden. Verder zijn er bijvoorbeeld mogelijk heden voor reisgezelschappen die een rondrit maken en besluiten bij het be zoekerscentrum te pauzeren." Een trots van zowel Rietveld als Van de Waarsenburg is de steiger die voor het bezoekerscentrum de Punt is ge realiseerd. Daardoor worden water sporters in de gelegenheid gesteld bij het centrum af te meren en kennis te nemen van de informatie in het cen trum. Rietveld vindt het van belang dat zowel het centrum als het restau rant zomer èn winter geopend zijn, zo dat belangstellenden het hele jaar te recht kunnen. Een onderdeel van de verbouwing van het restaurant vormde de bouw van een woning op de eerste verdieping. Dat is gedaan om 's avonds en 's nachts toezicht te hebben op het com plex. Hiertoe is ook een geavanceerd beveiligingssysteem ingebouwd. Mo menteel wordt nog druk gewerkt aan het centrum, maar het moet en zal op 3 mei gereed zijn, verzekert Rietveld. Dan is het geheel beschikbaar voor de drukte van het Pinksterweekeinde. In de toekomst zullen nog meer voor zieningen aan het centrum worden ge koppeld. Er wordt bijvoorbeeld al ge werkt aan een zogenaamd natuurpad vanaf het centrum. Dat pad voert naar een vogelobservatie-hut en kan wor den gebruikt voor excursies. Het pad zal zo snel mogelijk na de officiële ope ning worden afgewerkt. Volgend jaar komt er ook de aanleg van een spoor lijn tussen het centrum van het vakan tiedorp Port Zélande bij. Het centrum krij gt dan de beschikking over een per ron. Daarmee ontstaat bijvoorbeeld de mogelijkheid om met de stoomtram van de stichting Rijdend Tram Mu seum (RTM) naar Port Zélande te rij den en met een rondvaartboot weer te rug. De commissaris van de koningin in Zuid-Holland (in die provincie is het bezoekerscentrum officieel geves tigd), mr S. Pateijn verricht op woens dag 3 mei de officiële opening van het centrum. Het was de bedoeling dat hij dat samen met zijn Zeeuwse collega, dr C. Boertien, zou doen, maar die is verhinderd. Voor de opening worden onder meer BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Sint-Philips land maken ingevolge het bepaalde in de wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bekend dat zij in hun vergadering van 4 april 1989 hebben beslo ten; aan de heer C. Reijngoudt, Eendrachtstraat 33 te Sint-Philipsland vergunning te verlenen als bedoeld in artikel 2 van de hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een wor- mencomposteringsbedrijf op het perceel Campweg 5 te Sint-Philipsland, kadastraal be kend gemeente Sint-Philipsland sectie G, nr. 427 ged. De beschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf heden gedurende een maand voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis, Kerk- ring 1 te Sint-Philipsland en wel op elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en op de woensdagmidda gen van 14.00 tot 17.00 uur, alsmede op de woens dagen gedurende deze termijn van 17.00 tot 20.00 uur (na telefonische afspraak). Gedurende deze termijn, derhalve vóór 13 mei 1989 kan beroep ingesteld worden tegen deze be schikking, door de aanvrager en de betrokken ad viseurs, alsmede door andere belanghebbenden die kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest tegen de aanvrage en de ont- werp-beschikking bezwaren in te brengen. Het beroepschrift dient te worden gericht aan H.M. de Koningin en dient te worden ingediend bij de afdeling van geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA te 's-Gra- venhage. Indien tegen de beschikking beroep wordt inge steld kan overeenkomstig artikel 60a van de wet op de Raad van State een verzoek gedaan worden tot schorsing van de betreffende beschikking dan wel tot het heffen van een voorlopige voorziening. Sint-Philipsland, 14 april 1989. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester T. A. Vogel; de secretaris, J. P. A. de Kok. Tot 10.000,- Talbot Soiara1984 7.750,- Ford Capril 600 GL19001980 4.950,- Peugeot3051982 5.950,- Toyota Tercel1982 6.500.- Peuteot 305 Break diesel1983 8.950.- Peugeot 504 GR1982 6.950.- Peugeot 505 GL LPG1983 7.950.- Opel Kadett1984 8.500.- Mitsubishi Galant1979 3.750.- Fiat Ritmo1984 5.950.- Renault9GTL1982 6.500.- Mazda 626 coupé1981 4.950,- Nissan Sunny diesel1983 9 950. Opel Ascona 1900 1981 4 950. Tot 15.000,- Peugeot 205 Accent1986 13 250, BMW318i1982 10.950. Citroën Visa Leader1986 12 500 Ford Escort Laser1984 12.500 Ford Sierra 5-drsokt. 1983 /129-0 Peugeot 205 Accent1986 137-0. Opel Corsal 200 LS 1987 ƒ14.950 Renault 5GTL1985 12.750, Renault 11GTX1984 ƒ12.730, BMW 315 1983 12.730. Ford Escort Bravo diesel1984 13-850. Tot 20.000,- Ford Orion 1400 CL1986 17 500. Peugeot 309 Profil1986 17-950 Peugeot 205 XS 1987 19 950 Peugeot 309 GR diesel1986 16950 Honda Civic 1300 3-drs1986 16 950 Volvo 340 Sedan DL dslnov. 1987 18750 VW Golf 1600 C1985 16750 Citroën BX 1900 diesel1986 15.950, Mazda 323 automaatdec. 1986 17 500 Peugeot 505 GR LPG1986 18 500. Peugeot 309 XL diesel1987 20.750 20.000,- en meer cnn Saab 901985 23 2 Peugeot 309 XL diesel1988 23 950 Peugeot 505 GT Turbo Diesel1986 24.75' official Peugeot Dealer westhavendijk 148 goes 01100 20620

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 32