KAB heeft nog vaak moeite met inden passende arbeidskracht ag$n4ri D66 wil openbare discussie filmhuizen Irritaties tussen Zierikzee en Middelburg op nieuwe boot Volksdansers van Vranje vieren binnenkort twintigjarig bestaan Oostkapelle wint bluswedstrijd streek intensievere samenwerking met werkgevers beroepings- berichten vlissingse groep MAANDAG 10 APRIL 1989 herv. kerk Echtpaar door rook kachel vergiftigd Zeeuwse darters bezochten België voor jaarlijkse uitwisseling [bURGH-HAAMSTEDE - De Burght, 912,14-17 en 19-22 uur: Werken Wiert pouglas (t/m 30/4). Beschermd Malcolm Frager Vrouw gewond bij valpartij met fiets Vernielingen in buurthuis Terneuzen VVV Middelburg begint weer met Abdijwandelingen Anita Knop en John Soares winnen toernooi jeu de boules Internationale viswedstrijd in Middelburg W. van Belzen wint clubkampioenschap Middelburgs korps Het wordt de laatste jaren Jds moeilijker een geschikte man f„rouw te vinden voor een vacature Hie door de werkgever bij het arbeids- hur< au is gemeld. Dit schrijft het Ge- *§§telijk Arbeidsbureau (GAB) in Goes n zijn jaarverslag over 1988. Joemd tot vicaris te Veere-Klevers- Iterie-Vrouwenpolder (parttime): me- liwA. Spaans-Moolenaar, wonende Westkapelle die deze benoeming heeft aangenomen. Aangenomen naar Bevecht (hervormd gereformeerd): G van de Pol, kandidaat te Kampen. geeef. gemeenten Beroepen te 's Gravenzande: Chr. van der Poel te Yerseke. Beroepen te Jiiwdorp: A. Bac te Bodegraven. Be- Tien te Terneuzen: Th. van Stuij- venberg te Terwolde de Vecht. Joepen te Barneveld: J. Karens te Opt eusden; beroepen te Wolphaarts- dijk: f. Kareis te Rijssen. Bedankt voor Amsterdam-Noord in combinatie met Zaandam: A. Bac te Bodegraven; nkt voor Katwijk aan Zee: J. C. SWeststrate te 's-Gravenpolder; be- JktvoorZoetermeer: J. J. van Ecke- 1 te Zeist. Hoepen te Oud-Beijerland: A. F. Jkoop te Zwijndrecht die bedankte Capelle aan den IJssel (wijk It). Jankt voor Leerdam: G. Mouw te ■emuiden. Jankt voor Middelburg-Centrum: j. J. van Eckeveld te Zeist. GEE GEMEENTEN NED jfcepen te Veenendaal: W. Verhoeks lirnemuiden, die bedankte voor Jerpenzeel. i EVANG GEMEENTEN Jankt voor Goes en voor Oudebildt- f. M. Weststrate te Heerde. PROTESTANTENBOND jÊïoepen te Hardinxveld-Giessen- f: mevrouw R. H. J. Boeijinga-Al- remonstrants predikant te Som- Jsdijk (part-time) die dit beroep leeft aangenomen en tevens predi- t te Sommelsdijk blijft. Voor een steeds groter aantal beroe pen is sprake van een tekort aan vak bekwaam personeel. Dit gegeven heeft geleid tot een intensievere sa menwerking tussen werkgevers en het arbeidsbureau bij het selectiepro ces. Met name heeft het GAB afgelopen jaar veel scholingsactiviteiten ont plooid. Daarbij ging het zowel om scholing van werklozen als bijscholing van werkenden, onder meer van tim merlieden, tegelzetters, lassers, pro ces-operators, horecapersoneel, grafi sche beroepen, chauffeurs, verpleeg kundigen en administratieve beroe pen. In 1988 heeft het arbeidsbureau 1,3 miljoen gulden besteed aan scho ling, ten behoeve van ruim 900 men sen; ongeveer 700 uit het rayon Goes, circa 140 uit het rayon Zierikzee en ongeveer 160 uit het rayon Tholen. Daarnaast heeft het GAB zich spe ciaal gericht op langdurig werklozen. Honderd mensen zijn met een loonkos tensubsidie geplaatst. In samenwer king met de sociale diensten zijn hero- riënteringsgesprekken gevoerd. Voor 125 langdurig werklozen zijn actie plannen opgesteld om te kunnen her intreden. Voor herintredende vrouwen en werkloze jongeren zijn eveneens speciale activiteiten opgezet. In 1988 hebben de werkgevers onge veer 1800 vacatures bij het GAB-ge- west Goes gemeld. Dit is ten opzichte van 1987 een stijging van ongeveer 100 VLISSINGEN - Een bejaard echtpaar uit Vlissingen is zaterdag met kool- monoxydeVtergiftiging overgebracht naar het Streekziekenhuis Walcheren in deze stad. De slachtoffers verkeer den in coma. De 81-jarige C. H. en zijn 82-jarige vrouw E. H.-P. werden bewusteloos aangetroffen in de huiskamer van hun woning aan de Kasteelstraat. De gas haard brandde en alle ramen waren dicht. Familieleden hebben de alarm centrale gewaarschuwd. vacatures. Ook de totale vraag naar personeel liet een lichte stijging zien. Het arbeidsbureau heeft in totaal ongeveer 1075 ingeschrevenen ge plaatst, waarvan 625 in het rayon Goes, 275 in het rayon Zierikzee en 175 in het rayon Tholen. KOUDEKERKE - Afgelopen zaterdag trokken 59 leden van de Zeeuwse Dartfederatie voor de jaarlijkse dar tuitwisseling met de Jofa naar Sint- Kruis bij Brugge. Op acht borden wer den in een snel tempo de wedstrijden voor gelote koppels gespeeld. Er werd zoveel mogelijk geprobeerd een Ne derlander aan een Belg te koppelen. Dit om de uitwisselingsgedachte te versterken. Degenen die in de eerste ronde hun partij verloren, mochten in een verlie zersronde individueel de krachten me ten, waarbij dames en heren apart speelden. Na een spannende afval- strijd die ongeveer vijf uur duurde en waarbij vaak fraaie partijen werden gespeeld, begonnen om ongeveer 20.00 uur de finales. Bij de koppels moesten John Hage en Peter Wagenaar het opnemen tegen Rudo de Bert en Joop Melio (allen ZDF). In een zeer snelle partij wist het koppel De Bert/Melio de volle winst naar zich toe te trekken. In de verlie zersrondes speelden in de damesflnale Sandra Carien Jofa) en Monique Aer- rens (ZDF) tegen elkaar. Monique kon in de beslissende partij niet uitgooien en verloor daardoor van Sandra. Bij de herenverliezersfinale moest Vincent Bosman (ZDF) zijn meerdere erken nen in Robert Coelie (Jofa). De voorzitter van de Jofa, Frankie Francois, reikte na afloop de prijzen. Op zaterdag 22 april vindt in het snookercentrum in Goes de return plaats. De wedstrijden beginnen om 14.00 uur. VARIA ES - Grote Kerk, 20 uur: Concert Iws Orkest. DELBURG - Molenwater, 9.30-17 uur: Miniatuur Walcheren. VLISSINGEN - Bellamypark, 14.30- 17 uur: Reptielenzoo Iguana. JtGEN OP ZOOM - Roxy I, 20.15 Twins, a.l. gjy II, 20 uur: Young guns, a.ï. JJm'Actueel I, 20 uur: The bear, a.l. Cinera Actueel II, 20 uur: Rainman, a.l. ICinem'Aetueel III, 20 uur: The name of the rose, 16 jr. GOES - Grand, 20 uur: Twins, a.l. [HULST - De Koning van Engeland, |4iur: Cocktail, a.l.; 20 uur: Twins, a.l,; 20 uur: Rainman, a.l.; 20 uur: The a.l. [MIDDELBURG - Electro, 20.30 uur: A fish called Wanda. ^Jjttershof, 20.30 uur: Dear Ameri ca, letters from home. TERNEUZEN Luxor, 20 uur: Twins, a.l.; 20 uur: Mississippi burning, 16 jr. VLISSINGEN Alhambra I, 20 uur: Jim an. a.l. jimbra II, 20 uur: The bear, a.l. WTOONSTELLINGEN GOES - Galerie La Strada, 11-20 uur: Werken Eveline van Duyl (t/m 27/4). JLLE - Landbouwmuseum, 10-12 en 11-17 uur: Oude landbouwwerktui gen HE: KENSZAND De Stenge, 1*0-17 uur: Dagboektekeningen van Ms Linnartz. HATS - Galerie 't Zwaluwenhof, 14-18 uur: Beeldhouwwerken Gerda Rutters ensrhilderijen Piet van't Hageland (t/ msept.). -vUININGEN Gemeentehuis, 9-17 uur: Werken Roland van Beeck 'Snow ®d' (t/m juni). PUDELBURG Zeeuwse Biblio theek, 18-21 uur: 'Mime in Nederland', UpHches (t/m 15/4) en 'Mesheften en Mer snijwerk' (t/m 26/5). Péuws Museum, 13.30-17 uur: Een jze uit aanwinsten (t/m 7/5). ELTJE JANS Topshuis, 10-17 uur: Delta Expo. 0: KAPELLE Molenweg 36, 10- [jpuur: Fossielenmuseum, eeuws Biologisch Museum, 13.30-17 Duimelijntje. KiltNEL'ZKN Hal stadhuis, 8.30-12 11.30-16 uur: Floris Brinkman. LI iSINGEN Gevangentoren, v.a. ;.fur Werken Lydia Klop-Steendijk. ■END1JKE Aurinhuis, 10-20 uur: HP Willemsen-van Witsen (geschil- ffijde poezen en Chinese papierknip- [HULPCENTRA MAANDAG «ord- en Midden-Zeeland, tel. 01184-14444 F| voor milieuklachten). 0»"Vlaanderen Alarmnummer Sns ni 'brandweer en ambulance). Oii»n\rfonische Hulpdienst Zeeland, tel. Hf 1; daS en nacht bereikbaar. ""'Pdienst Zeeland voor mensen in fijt tel. 01180-36251, van 10.00-24.00 uur - «:(;nds van 20.00-24.00 uur. Ollfi.l i/f van m'n lijf Zeeland, tel. Stii.i,ï dag en nacht bereikbaar. «ioüS;vrouwen beiien vrouwen' JeuSdtelefoon Zeeland, 91180-38080, dag. van 16-20 uur. H.,j[311 Vertrouwensarts Kindermishan- tel 0H80-28800. as infolijn: tel. 01180-38384. kindOU80-35736mine ongeboren MIDDELBURG - Het D66-raadslid drs W. Ovaa wil dat de raadscommis sie voor financiën in Middelburg de financiële moeilijkheden van de Stichting Filmtheaters dinsdag in het openbaar bespreekt. Volgens het raadslid is er geen enkele reden om dit gedeelte van de commissieverga dering besloten te houden, zoals wet- D66 raadslid W. Ovaa. houder van financiën E. van Brum- melen-van Wilgen wil. Ovaa vindt dat beslotenheid alleen van toepassing moet zijn als er over personen wordt gepraat of wanneer er een gemeentelijk belang in het geding is. Hij kan zich voorstellen dat de 'ambtelijke vingeroefeningen' rond de problemen bij de filmtheaters voorals nog als achtergrondinformatie worden beschouwd, maar vindt het onjuist om de deuren te sluiten. „Sterker nog: het niet in het openbaar behandelen zou tot de gedachte kun nen leiden dat er iets aan de hand is. En dat is zeker niet het geval, immers het onderwerp betreft de vraag 'wat is een hoofdstad zonder bioscoop?'. Een vraag die zeker in het openbaar behan deld moet worden", schrijft het raads lid in een brief aan burgemeester en wethouders. Ovaa wijst er voorts op, dat de stich ting in januari een 'openbare' brief aan de gemeenteraad stuurde over de fi nanciële perikelen. Hij vindt dat be stuursleden in de commissievergade ring aanwezig moeten zijn om recht streeks met de raadsleden van gedach ten te wisselen. Overigens is D66 voorstander van het handhaven van de filmhuizen, eventu eel in aangepaste vorm. Het bestuur zegt 25.000,- per jaar extra nodig te hebben - een verdubbeling van de hui dige subsidie - om te kunnen overle ven. Zo'n honderd genodigden maakten zaterdag een feestelijk vaartochtje met de nieuwe 'Stad Zierikzee' over de Oosterschelde. ZIERIKZEE - De gemeente Zierik zee kan een voorbeeld nemen aan ondernemers die met initiatieven het monumentenstadje een elk- weer-accommodatie bezorgen. Zie rikzee kan daar op inhaken door bijvoorbeeld meer aandacht te be steden aan de openstelling van haar musea en de wijze van presen tatie van die musea. Dat zei zater dagmiddag gedeputeerde J. B. Ven- tevogel, tijdens de overdracht van een nieuwe rondvaartboot van re derij Den Breejen uit Zierikzee. Het nieuwe schip heeft een capaciteit voor 800 passagiers en maakt toch ten op de Oosterschelde. De burgemeester van Zierikzee, mr. J. J. P. M. Asselbergs, kaatste aan boord van de 'Stad Zierikzee' met een de bal naar de gdedeputeerde terug. De burgemeester wees op de plannen voor het inrichten van de Oude Haven in zijn stad tot mu seumhaven. Hij sprak de verwach ting uit dat de gedeputeerde, na zijn opmerkingen over de musea van Zierikzee, wel met zijn beurs klaar zal staan als om subsidie voor de museumhaven wordt aangeklopt. Verder merkte hij op dat hij de woor den van de gedeputeerde maar vreemd vond, omdat het nog maar zelden gelukt is provinciale subsidie voor initiatieven vanuit Zierikzee los te krijgen als het gemeentebe stuur in Middelburg aanklopte. Burgemeester Asselbergs liet ook over een ander onderwerp kritiek horen in de richting van het provin ciebestuur. Dat had te maken met de aanwijzing van de Oosterschel de tot beschermd natuurgebied. In dat kader hebben gedeputeerde sta ten besloten dat de Geul van de Roggenplaat en het Oliegeultje voor de scheepvaart afgesloten moeten worden. Dat betekent dat onder meer de rondvaartboten van de firma Den Breejen geen rondje langs de stormvloedkering meer kunnen maken. Wat dat laatste betreft kon gedepu teerde Ventevogel de Zierikzeese re der op zijn wenken bedienen. Hij gaf aan dat dat besluit van gs genomen was tijdens zijn afwezigheid. Hij be loofde zijn best te zullen doen voor een ontheffing voor de schepen van Den Breejen. Daarna kon ook reder T. den Breejen niet meer achterblij ven en hij bood de gedeputeerde een gratis vaartocht met 100 personen over de Oosterschelde aan. Aan boord van de nieuwe 'Stad Zie rikzee' bevinden zich onder meer voorzieningen, waaronder een lift, die gehandicapten in staat stellen een goed gebruik van het schip te maken. Dat alles kostte 20.000 gul den extra, waarvoor de provincie, het Prinses Beatrixfonds, de Natio nale stichting stijgbeugel en het Na tionaal revalidatiefonds subsidie beschikbaar stelden. Op de Oosterschelde werd tijdens een feestelijke rondvaart de vlag van scheepswerf Grave te Grave ge streken om plaats te maken voor de vlag van de firma Den Breejen. Bo ven de twee grote salons van het schip bevindt zich een ruim zonne dek. Het schip is uiterst wendbaar door onder meer boegschroeven. Het ruwe ontwerp was van de heer en mevrouw Den Breejen. De 'Stad Zierikzee' wordt in voor- en nasei zoen ingezet voor feesten, excursies en vaartochten. Verder is het be schikbaar voor bedrijven die er hun relaties op kunnen ontvangen, cur sussen kunnen geven of personeels feesten houden. In de maanden mei, juni en september maakt het schip op dinsdagen en in de maanden juli en augustus elke dag rondvaarten vanuit de haven van Zierikzee, Co- iijnsplaat en Burghsluis. (Slot van pagina 5) toont zijn handen, die volledig aan de beschrijving blijken tc beantwoorden. „De klank moet niet hard zijn, maar warm. Stalen vingers heb je nodig voor composities van Strawinsky of Prokof- jev. They are much more percussive." Frager - getrouwd, twee kinderen - doet zich in de omgang kennen als een beminnelijk mens zonder sterallures. „Het is prettig om met hem te werken. Hij is zo gewoon", vertelt een jong vrouwelijk orkestlid. Wat de pianist vooral bevalt aan het Zeeuws Orkest, is dat het zich grondig heeft voorbereid. „Ze kennen het stuk goed en ze zijn enthousiast. Het is een genoegen om met hen te musiceren." Hij is zeer te spreken over de akoestiek van de zaal. die volgens Frager „een re putatie" heeft. „Toen ik hier drie jaar geleden een paar soloconcerten gaf, viel me het uit stekende geluid direct op. Deze con certzaal heeft een heel warme akoes tiek, ook als er geen publiek is. Moder ne zalen klinken dikwijls te droog." Buiten is het nat. De repetitie is voor bij en Frager gaat terug naar het hotel, waar zijn vrouw wacht. De regen deert de Amerikaan niet, want Middelburg bekoort hem bij elk weertype. „Deze stad beantwoordt aan mijn beeld van Nederland: vriendelijk, niet verameri kaniseerd. Er zijn hier gelukkig geen McDonalds." Jan-Dirk van Scheyen Concertdata: maandag 10 april (Goes, Gro te Kerk), donderdag 13 april lMiddelburg Concertzaalen vrijdag 14 april (Vlissingen, Scheldekwartier). Aanvang steeds 20.00 uur. RETRANCHEMENT - Een Belgische fietsster, M. C. M. uit Lasne, is bij een val op de Kanaalweg in Retranche- ment, zaterdagavond omstreeks half zeven, gewond geraakt. Zij werd per ambulance met vermoedelijk een her senschudding overgebracht naar een ziekenhuis in Knokke. De vrouw fietste samen met haar dochter op de Kanaalweg. Een trapper van de fiets van de dochter raakte in het voorwiel van de fiets van de moe der, waardoor ze beiden vielen. De vrouw kwam op haar hoofd terecht. TERNEUZEN - Bij een inbraak in buurthuis De Bolster in de Kastanje laan in Terneuzen zijn drie dozen snoep gestolen. De inbrekers verniel den ook een aantal discolampen, spie gels en spotjes. De schade loopt in de honderden guldens. De inbrekers kwamen binnen met een valse sleutel. Vrijdag werd in de Plataanstraat een aanhangwagen, eigendom van A. S., gestolen. Het slot van de aanhangwa gen werd geforceerd. Bij garage K. aan de Rooseveltlaan werden vier vlaggen uit de mast gehaald. In een café in de Nieuwstraat werd de portemonnee van H. J. van de H. uit Terneuzen ge rold. In de portemonnee zat ongeveer 150 gulden. MIDDELBURG - DE VVV Middel burg begint op 1 mei voor het vierde jaar weer aan de rondleidingen door de Abdij van Middelburg. Dit gebeurt in samenwerking met de provincie Zeeland, het Zeeuws Museum en de rijksgebouwendienst. Deze rondwandelingen kunnen tot 1 november dagelijks om 13.30 en 15.00 uur worden gemaakt met uitzondering van de zondagen. In juli en augustus is er van dinsdag tot en met vrijdag een extra ochtendrondleiding om 11.00 uur. Ook in de kerstvakantie zijn er rondleidingen, van maandag tot en met zaterdag dagelijks om 13.30 uur. De Vlissingse volksdansgroep Vranje. Het korps Middelburg, dat op de vijfde plaats zou eindigen, in actie bij het in veiligheid brengen van eéh van de kinderen tijdens de provinciale wedstrijden in Waarde. WAARDE - Het brandweerkorps van Oostkapelle heeft zaterdag in Waarde de provinciale brandweerwedstrijd gewonnen in de klasse li-lage druk. Het korps behaalde 900 punten. Twee de werd de bedrijfsbrandweer van De Schelde in Vlissingen met 880 punten en op de derde plaats eindigde het korps van Domburg met 853 punten. De drie korpsen mogen door naar de gewestelijke wedstrijd op 10 juni in Oostburg. Er namen 12 korpsen deel aan de pro vinciale wedstrijd. Ze moesten binnen 20 minuten een nagebootste brand be strijden in een boerderij, waar zich nog twee kinderen bevonden. Om de strijd spannend te maken waren nog ver schillende moeilijkheden ingebouwd zoals de dreiging van een kapbrand, waarbij het vuur snel om zich heen zou grijpen. Op .de vierde tot en met twaalfde plaats eindigden achtereenvolgens de korpsen van Kortgene (848 punten), Middelburg (831 punten), Borsele (793), Kruiningen (792), Vlissingen (791), Rilland (787), Veere (780), Marie- kerke (736) en Valkenisse (726 punten). VLISSINGEN - Wie een optreden van de Vlissingse volksdansgroep Vranje bezoekt, hoeft niet te rekenen op een aaneenschakeling van dansjes in een slinger of kring. Vranje heeft geva rieerde choreografieën ingestudeerd, waarbij de dansers vaak zingen in een Slavische taal. De groep geeft dansen ten toon uit Israël, Joegoeslavië, Roe menië, Hongarije maar ook uit Neder land. Dit jaar bestaat de demonstra- tiegroep twintig jaar, wat in juni uit gebreid gevierd zal worden. Vranje maakt onderdeel uit van de Volksdansvereniging Vlissingen. Deze telt naast Vranje vier volwassenen- MIDDELBURG - De Jeu de Boules Club (Pétanque) Middelburg hield zondag het jaarlijkse snerttoernooi in de manege van De Gouwe Reijers in Serooskerke. Drieëntwintig doublet- tes namen aan het evenement deel. Anita Knop en John Soares versloe gen in de finale het doublette Daniël Soares/Bart Brasser met 15-11 en kre gen daarvoor de eerste prijs uit han den van de kersverse voorzitter van de Middelburgse boulers, Theo Nillessen. De strijd om de derde plaats ging tus sen het doublette Frans Keur/Anton Flink en het Goese echtpaar Arie en Nel Kaijser. Het doublette Keur/Flink zegevierde met 13-9. De wedstrijdlei ding was in handen van Wim Roe- mertsma en Jaap Nonnekes. groepen, een beginnersgroep, een tweedejaars beginnersgroep en een clubje voor gevorderden. Deze acht groepen tezamen hebben ruim 150 le den en die het volksdansen vooral als recreatievorm zien. Johan van Hemert MIDDELBURG - De hengelsportver eniging Middelburg houdt zondag 23 april in samenwerking met Bram- metje Dump Hengelsport een grote in ternationale viswedstrijd aan de stranden bij Dishoek. Dit evenement trekt jaarlijks enkele honderden hen gelsportliefhebbers uit binnen- en buitenland naar de Zeeuwse stran den. De drie uur durende wedstrijd begint 's morgens ai om half elf. Er wordt op lengte gevist en de wedstrijd staat open voor hengelaars vanaf acht jaar. Er kan vooraf worden ingeschreven bij de filialen van Brammetje Dump Hen gelsport in Middelburg, Vlissingen en Goes, bij secretaris G. A. Stamkot van de organiserende hengelsportvereni ging en op de wedstrijddag tot een uur voor de wedstrijd in het verenigingsge bouw 'De Couburg' in Koudekerke. Dat inschrijfbureau is 's morgens van af half acht open. De hoofdprijs van dit hengelsporteve nement is een stereocombinatie met CD-speler. Verder zijn er een reis naar Londen en tal van andere waardevolle prijzen te winnen. Na afloop van de wedstrijd volgt de prijsuitreiking in 'De Couburg'. is dansleider van Vranje. De leden van de demonstratiegroep zijn niet vrijblij vend lid; hij verwacht een grote inzet. De groep treedt hooguit zo'n vijftien keer per jaar op, maar elke week wordt intensief geoefend. Van Hemert bege leidt Vranje al sinds het prille begin in 1969. De huidige bezetting bestaat uit twaalf vrouwen en slechts één man. In het verleden dansten meerdere man nen in de groep, maar het aantal slonk met de jaren. Ondanks oproepen en advertenties blijven de mannen in ge breke. MIDDELBURG - Slagwerker Willy van Belzen heeft voor de derde ach tereenvolgende keer het clubkam pioenschap gewonnen van het Mid delburgse muziek- en majoretten- korps MTV '69. Hij kreeg van de jury 46,0 punten voor zijn werken Break 2 en Future. Van Belzen won een wissel beker. In de Middelburgse Concert- en Ge hoorzaal streden 21 muzikanten en majoretten om de korpseer. De muzi kanten speelden elk twee nummers, de majorettes brachten een zelfgemaakte show op mechanische muziek. Andere eerste prijzen waren voor: Fien Beek man bij de trompetters (38,5 punten), Laura Kreikamp bij de Brightstars (39,5 punten), Richelle Klap bij de Twi- lightstars (40,5 punten) en Janneke de Weerd bij de Ministars (34,5 punten). De majoretten gaven een demonstra tie en het muziekkorps speelde enkele stukken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 7