Bruinisse stond centraal tijdens radio-weekeinde Vrienden Stedelijk Museum Vlissingen bezochten Zierikzee Middeleeuwse sfeer bij concert Ars Musica Buurtbus Schouwen vierde jubileum Kinderboerderij De Punt kreeg kippenonderkomen streek BowlingleagJ in Middelbur] Zaalvoetbal in Vlissingen VEEL PROMOTIE VIA DE RADIO Kleedje Monumenten SCHALMEI EN ARMVEDEL IN NOBELPOORT Rondreis Gemeenschapszin CADEAU VAN SOPHIA-INSPECTEUR HEIJBOER Complimenten MAANDAG 10 APRIL 1989 M. Dellebeke wint solistenconcours ONDA-Nieuwland Feest/ouderavond op school Zierikzee Dorpsraad bijeen in Ellewoutsdijk HAAMSTEDE Duivelandse commissie bijeen BRUINISSE Bruinisse in het alge meen en het bungalowpark Aquadel- ta in het bijzonder hebben afgelopen Burgemeester T. C. Hekman weekeinde een nagenoeg gratis recla mespot aangeboden gekregen. De gul le gevers waren de AVRO-radio en de radiozender BRT 2. Via hun micro foons was niets dan lof over het Schouwen-Duivelandse vissersdorp en de faciliteiten van het vakantie dorp te horen. In het programma 'Kom eens langs in Aquadelta' van Karei Prior stond de Bruinisser burgemeester T. C. Hek man centraal. Het programma werd zaterdagmiddag opgenomen en zon dagmiddag via Radio 2 uitgezonden. Het draaide uit op de Kees Hekman show. Want al zette oude radio-rot Ka- rel Prior in het begin van het program ma de burgemeester enkele malen op het verkeerde been. er bleef nog ge noeg positiefs over. Vóór de opnamen van het programma het de heer Hekman weten dat hij zich zo goed mogelijk had voorbereid. Hij had enkele gasten mogen uitkiezen die hij moest ondervragen. „Ik heb alleen geweigerd om het verschil uit te leggen tussen het Zeeuwse dialect en het oor spronkelijke dialect uit Bruinisse. Als ik dat als geboren Betuwenaar ga doen, gaat iedereen in Bruinisse la chen." ZIERIKZEE - De Vereniging van Vrienden van het Stedelijk Museum Vlissingen bracht zaterdag een be zoek aan Zierikzee. Burgemeester mr J. J. P. M. Asselbergs begroette de 52 deelnemers aan de excursie om 10.00 uur in het stadhuis. De vereniging bestaat zeven jaar en maakt jaarlijks een excursie naar een andere stad. De leden bezochten on der meer Middelburg, Goes en Veere. Dit jaar was het de beurt aan Zierik zee, waar het Stadhuismuseum, de Nieuwe Kerk, het Maritiem Museum, de Noordhavenpoort en het Burger weeshuis bezocht werden. De Vereniging van Vrienden van het Stedelijk Museum Vlissingen is ont staan uit een groep enthousiaste dona teurs. Ze heeft 450 leden en is een van de grootste vriendenkringen op dit ge bied van Nederland. Vier maal per jaar verschijnt het eigen tijdschrift 'Den Spiegel'. De vereniging is ook actief bij het Nationale Museum-weekeinde en de Monumentendag. Asselbergs vergeleek in zijn toespraak Zierikzee en Vlissingen als maritieme NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Ma rian Dellebeke heeft zaterdag het on derling solistenconcours gewonnen van de muziekvereniging 'Oefening na den Arbeid' (ONDA) in Nieuw- en Sint-Joosland. Zij speelde op cornet Prelude and Capriccio van Eduard Gregson en behaalde daarmee 54 pun ten, goed voor de wisselbeker bij de senioren. Marcel de Meulmeester werd eerste bij de junioren tot 16 jaar. Hij kreeg voor de Introduction and Scherzo van A. Goeyens op bariton 52 punten. De ze sentwintig deelnemers werden beoor deeld door de heer H. Blom uit Renes- se. Marius Reijnoudt begeleidde de muzikanten op de piano. Voor de Nieuwlandse muzikanten geldt de on derlinge competitie als een generale repetitie voor het aanstaande KNF-so- listenconcours. Uitslag, jeugdafdeling: Marcel de Meul meester 52 pt; Niels Meliefste 51 pt; Pedro Westerweel, Dick Igounet 49 pt; Emest San- derse 44 pt; Monique de Meulmeester 43 pt; Jouke Vluggen 41 pt; Ido Tasma, Lilian de Klerk 39 pt. Senioren: Marian Dellebeke 54 pt; Simone Knuijt, duo Alex van Eenennaam en Piet Meliefste, duo Marian Dellebeke en Joke Goedhart 53 pt; Alex van Eenennaam, sex tet Marian Peijte, Karin Sanderse, Bram Knuijt, Anita Balk, Nico Baas en Sytse Mal- jaars 50 pt; Simon Baas, Cindy de Klerk 49 pt; Tannie de Klerk, Henk Balk, Annelies Meliefste 48 pt; Rob Nefs 46 pt; Kees de Klerk, Bram Knuijt 45 pt; Annette Baas 42 pt, Natascha Nefs 40 pt; Dirk Goedhart 38 pt. ZIERIKZEE De protestant-christe lijke basisschool Jan Wouter van den Doelschool uit Zierikzee houdt don derdag 20 en vrijdag 21 april een feest/ouderavond. Op het programma staat onder meer de jeugdmusical 'Het feest kan beginnen'. De gesproken tekst van deze musical is van Ben Ramondt en de liedteksten van Mar van der Veer. Voor de musical tekenen een zang/muziekgroepje van de school en de kinderen van groep 7. Ook de medezeggenschapsraad ver leent medewerking. De feest/ouder avond begint om 19.30 uur. ELLEWOUTSDIJK - De Dorpsraad Ellewoutsdijk houdt vrijdag 14 april een algemene vergadering in het Van Hattemhuis, aanvang 19.30 uur. Gastspreker is wethouder H. Tijdens van de gemeente Borsele. Hij geeft een toelichting over de plannen rond de vaste oeververbinding Westerschelde. Na de pauze treedt de Zeeuwse trouba dour Engel Rejnhoudt op. Jubileumavond De afdeling Westenschouwen van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen viert vrijdag haar zestigjarig bestaan. In dorpshuis De Schutse in Haamstede begint de viering om 19.00 uur met een receptie. Daarna is er een feestavond met Els Buitendijk en Joke Brethou- wer, getiteld „Bekijk het maar". steden. „Zierikzee komt bij die verge lijking wat beter uit", zei hij. „Vooral als je ziet dat Zierikzee al in 1280 stads rechten kreeg". Hij vertelde zijn bezoe kers over de rijke geschiedenis van Zierikzee in de Gouden Eeuw, wat ook te zien is in het stadhuis, en de stil stand laat in de 18de eeuw. „Zierikzee is een van de belangrijkste monumentensteden. De stad heeft 561 monumenten op een bevolking van nog geen 10.000 inwoners. Maar ik zal qua monumenten geen vergelijking maken met Vlissingen, want dat is een beetje sneu". Asselbergs vertelde dat in Zierikzee geen vriendenkring bestaat en dat de twee musea in een gebouw moeten worden ondergebracht vanwege de ho ge kosten. Hij sprak ook de hoop uit dat een paraplu-organisatie voor alle bezienswaardigheden kan worden ge realiseerd. De voorzitter van de Vereniging van Vrienden van het Stedelijk Museum Vlissingen, mevrouw W. van Nassau - Damen, dankte de burgemeester voor zijn ontvangst. Zij juichte de plannen om van de Oude Haven in Zierikzee een Museumhaven te maken toe en sprak over noodzakelijke bundeling en samenwerking van musea in Zee land. „Als uw gemeente meer samen werking wil, kunt u op ons rekenen", zei mevrouw Van Nassau. Na het over handigen van een cadeau aan Assel bergs, begaf het gezelschap zich naar het Stadhuismuseum voor een rond leiding. Ondanks zijn voorbereiding waren er toch ook wel zenuwen bij de burge meester. Toen Prior voor de opnamen via de microfoon enkele grapjes maakte ten koste van Hekman, vroeg die angstig of dat ook al werd opgeno men. Verder zette de burgemeester van Bruinisse zijn woorden kracht bij door met zijn voet op de vloer te stam pen. Om het programma niet al te zeer te verstoren werd in allerijl een kleedje opgetrommeld om dat ge stamp wat te dempen. Via de BRT kreeg de directeur van Aquadelta, A. H. Verharen zondag middag zijn kans. In het programma 'Fiestag', kon hij een minuten durende reclamespot laten horen waarin hij zijn park mocht aanprijzen. Wethou der C. J. van Liere deed daar, en dat wel in het dialect van Bruinisse, nog een schepje bovenop. De belangstel ling voor de live-uitzending van de BRT viel wat tegen. Weliswaar hadden de Belgen zelf een bus vol supporters meegebracht, zodat de zaal van het Pleintheater in Aquadelta nog enigs zins gevuld was, maar het zonnige ter ras trok meer. 's Avonds nam de be langstelling met optredens van Rob de Nijs en WonTonTon toe. Producer Luc Verschueren van het programma 'Sportkaffee' dat even eens vanuit het recreatiepark werd uitgezonden zat daar niet mee: „Onze grootste doelgroep zit toch thuis bij de radio." Hij legde uit dat de BRT, door tussenkomst van bemiddelaars, op verzoek van het bungalowpark een overeenkomst met Aquadelta heeft gesloten voor het maken van de uit zendingen. De BRT krijgt van het re creatiepark, dat graag meer naamsbe kendheid wil, de kosten van de uitzen dingen vergoed. Toch viel het resul taat Verschueren wel wat tegen. „Ik dacht dat het park, net als bijvoor beeld bij Centerparcs, helemaal vol zou zitten." Directeur Verharen legde desge vraagd uit dat de bezetting het afgelo pen weekeinde 50 tot 60 procent was. Daar wil zijn park wat aan doen, onder meer door evenementen zoals de ra dio-uitzendingen. Hij pleitte er voor dat Zeeuwse ondernemers eens wat verder kijken dan een seizoen dat uit 11 weken bestaat. Ook wethouder dr H. J. van Zuylen van de gemeente Westerschouwen maakte promotie voor zijn produkt in de wat ruime zin van het woord: Schouwen-Duiveland. Hij vroeg de BRT-televisie om eens langs te komen met het programma 'Boeketje Vlaan deren'. Van Zuylen zal even moeten wachten want de camera's van dat programma hebben juist opnamen ge maakt in het Zeeuws-Vlaamse Hulst. De Speellieden van Voome' tijdens het slotconcert van Ars Musiea in de Nobelpoort in Zierikzee ZIERIKZEE - Klanken van schal mei en armvedel vulden zaterdag avond de Middeleeuwse Nobel poort in Zierikzee. Muziek uit de Middeleeuwen en de Renaissance, uit instrumenten uit die tijd of ko pieën daarvan, gemaakt door men sen die zich voor deze gelegenheid in historische kledij hadden ge huld. Toepasselijker kon het niet. Aanleiding tot dit muzikale festijn voor 20-ste eeuwse 'poorters' vorm de de afsluiting van de concertreeks van Ars Musica uit Zierikzee. Ars Musica is een organisatie die de af gelopen winter zes klassieke concer ten hield. De muzikanten waren veelal afkomstig van Schouwen- Duiveland of de directe omgeving. De concerten werden gehouden in de Lutherse kerk in Zierikzee. Voor het slotconcert koos Ars Musi ca, evenals enkele jaren geleden, de Nobelpoort. Dat had onder meer te maken met de aard van het gezel schap dat het slotconcert voor zijn rekening nam. Dat waren de 'Speel lieden van Voorne' uit Hellevoet- sluis, een uit vijf personen bestaand muziekgezelschap, onder leiding van Ed van Weerd. Op het programma stonden liede ren uit de Middeleeuwen en de Re naissance. De ruim 60 toehoorders kregen niet alleen muziek te horen, maar ook een toelichting op het ge bruik van de verschillende instru menten en achtergronden over het ontstaan van de muziek en de mo menten waarop die werd vertolkt. De belangstellenden in de Nobel poort werden zaterdagavond als het ware meegenomen op een Mid deleeuwse rondreis door Europa. Zo was eerst geestelijke muziek te horen, maar ook de variant op deze muziek, die in meer volkse gelegen heden gespeeld werd. „Dat is vrij eenvoudig te verklaren", legde Ed van Weerd uit. „De mensen kenden alleen geestelijke muziek, maar ze vonden het niet moeilijk daar een variant op te maken en op die ma nier drinkliederen te vertolken." Verder was er muziek uit de tijd van de Pelgrimstochten naar Santiago, muziek uit het zuiden van Frankrijk in de Middeleeuwen, muziek van het Franse hof en uit de Renaissance aan het Engelse hof. De 'Speellieden van Voorne' be staan uit Marjan van der A (zang, slagwerk), Ad Smit (fluit, dulciaan, pommes, niciolo en zang), Marlijn van Weerd (armvedels en viool), Ri ta van Weerd (zang, luit en fluit) en Ed van Weerd (draailier, schalmei, slagwerk en zang). MIDDELBURG In de tnaandaj gue van de Middelburgse 1 Bond blijft Heemskinderen o®|| een 1-3 nederlaag tegen 's Schril lerke aan de leiding. Panaché? vierde met 4-0 over Verkaik 1 daarmee de koploper tot j punt genaderd. Het Racketceïii ging met 3-1 onderuit tegen De J da's, Sicon klopte La Palma II mi en de Drie Muskettiers bleven mj het eigen gemiddelde de baas. Kruitmolen I won de topper inde 1 dagleague. De koploper zegep» met 4-0 over het als tweede geklasl de Van Mourik. Het AbdijrestaJ boekte een 3-1 winst tegen het tL van Au Paradis Chinois en Chl Dickens klopte met dezelfde cijfel formatie van Café De Geere II gerij Maliepaard ging met 4-0 vooi bijl tegen Kruitmolen II en Bl Van de Ree haalde Oceasiecentrel 4-0 onderuit. La Palma I liep eel nederlaag op tegen Verkaik I. In de woensdagleague blijft Cail Geere I aan de leiding dank zij eej zege op Het Hoekje. HaarstijlstJ Roland won met 4-0 van De 1 Winkel en handhaaft zich als tweeï de rangschikking. Hoondertenz klopte Taxicentrale Middelburg! 4-0 en Borduurstudio Morena n met 4-0 de baas over het eigen gel delde. Parade Super rekende af 1 Nehalennia Zagers (3-1) en Bistrol Peperboom ging met 3-1 ondeniif gen Jan Kassa. In de bedrijvencompetitie val Dauwendaele I met 3-1 van DauJ daele II, maar de koploper heeftzol voorsprong dat de leiderspositie! lang niet in gevaar komt. PZEmJ met 4-0 de baas over Total, DauJ daele III stuurde 't Schrobbelerl met een 4-0 nederlaag naar huisf Schrobbelerke II bleef de Café De Geere (3-1). De stand, maandagleague: 1 De Heem! deren 74, 2 Panaché 73, 3 Verkaik Ilüil Schrobbelerke 65,5 Sicon 64,5,6 De P J 59, 7 Het Racketcentrum 56,6, 8 Jachtl Flipper 27,9 La Palma II27,10 DrieMusl tiers 10. Dinsdagleague: 1 Kruitmolen 11 Mourik 70,3 Verkaik 170,4 Kruitmolen! 5 Brilmode Van de Ree 60,5, 6 Cat® Geere II59.7 Slagerij Maliepaard 57,8 les Dickens 52,5, 9 La Palma 147,10 Hel dijrestaurant 45, 11 Au Paradis ChiniJ 12 Occasiecentre 38. Woensdagleague: 1 Café De Geere I i Haarstijlstudio Roland 71, 3 Het Hoekjl 4 Parade Super 68, 5 Nehalennia Zagersl Hoondert en Zn 68, 7 Jan Kassa 67,5,1 Blauwe Winkel 52, 10 Taxicentrale Mil burg 42,5, 11 Bistro De Peperboom 2i| Iguana 23. Bedrijvencompetitie: 1 Dauwendael 67,5, 2 't Schrobbelerke 157, 3 Dauwen» III 56, 4 PZEM 55, 5 Dauwendaele II Total 48, 7 't Schrobbelerke II36,8 De Geere 36. NIEUWERKERK - De commissie fi nanciën van de gemeente Duiveland vergadert donderdag over onder meer de nieuwbouw van de brand weergarage. De vergadering in het ge meentehuis begint om 16.30 uur. Andere agendapunten zijn de verkoop van de oude brandweergarage, de ex ploitatiesubsidie van de zomeruniver- siteit Zeeland, het scholenplan 1990/ 1993, een aanpassing van de organisa tiestructuur en vervanging van een computer. OUWERKERK - De jubilerende buurtbus op Schouwen-Duiveland kon ondanks extra ritten de grote toe loop naar het dorpshuis van Ouwer- kerk zaterdag maar nauwelijks ver werken. Aanleiding voor deze grote publieke belangstelling was de vie ring van het 10-jarig bestaan van de buurtbus Schouwen-Duiveland. Naast een feestelijke bijeenkomst was er in het dorpshuis ook gelegen heid voor enkele meer serieuze zaken. Verschillende sprekers maakten bij voorbeeld van de gelegenheid ge bruik om nog eens bij de afgelopen 10 jaar stil te staan. Onder hen was gedeputeerde J. D. de Voogd, die zich kon herinneren dat hij vijfjaar geleden ook al eens het woord heeft gevoerd ter gelegenheid van een jubileum van de buurtbus. Hij merkte in zijn toespraak op dat de buurtbus een flinke hoeveelheid reizigers te ver werken heeft gehad. In 1984 waren dat er 100.000 en nu, nog eens vijfjaar later is het totaal op 170.000 gekomen. Hij sprak lovende woorden aan het adres van de voormalige burgemeester J. D. de Kam die zich met een vooruitziende blik destijds erg had ingespannen om de buurtbus naar het noord-Zeeuwse eiland te halen. De directeur van de vervoermaat schappij Zuid-West Nederland, G. J. M. Koelemij, stelde vast dat voor het slagen van een buurtbusproject veel gemeenschapszin nodig is. Hij stelde vast dat in Nederland verschillende buurtbusprojecten begonnen zijn, die echter ook weer mislukt zijn. Dat geldt zeker niet voor het Schouwen-Duive landse project, aldus de heer Koelemij. Hij stond verder stil bij enkele experi menten van de vervoermaatschappij en. Als voorbeeld noemde hij het inzet ten van grote taxi's. Het verschil tus sen de buurtbus en deze experimenten vormen de loonkosten. De buurtbus heeft die zware kosten in veel mindere mate, omdat vrijwilligers het project dragen. Om die reden is de gemeen schapszin ook zo belangrijk, vond hij. De heer Koelemij reikte aan 8 mensen die al 10 jaar bij het project betrokken zijn speldjes uit. Dat waren de dames D. Hillebrand, T. Kuin, M. A. Dorst- Padmos, A. Krijger en de heren M. de Rijke en C. van Beveren. De heer P. van Wijngaarden krijgt ook een speld je, maar hij was zaterdagmiddag niet aanwezig. Namens de chauffeurs sprak K. Dek ker die had uitgerekend dat de buurt bus in afstand tweemaal rond de aar de was gereden. Hij vond dan ook dat de burgemeesters van de betrokken gemeenten, Duiveland, Zierikzee en Middenschouwen, de chauffeurs wel een wereldreis aan konden bieden voor hun diensten, maar hij durfde het hen toch niet te vragen, omdat hij vermoedde dat zijn idee te begrotelijk zou zijn. De heer Heijboer onthult het kippenhok dat hij aan de Zierikzeese kinderboerderij heeft geschonken. ZIERIKZEE De kinderboerderij de Punt in Zierikzee heeft sinds zaterdag officieel een zogenaamde kippenac- commodatie. Dat is een geschenk van de jubilerende medewerker P. I. Heij boer van de Sophia-vereeniging ten bescherming van dieren. De heer Heijboer uit Nieuwerkerk is 30 jaar aan deze vereniging verbonden en koos als jubileumgeschenk een kip- penverblijf voor de Zierikzeese kin derboerderij uit. Zaterdag werd de Enkele dames uit Sirjansland bezingen de tienjarige Schouwen-Duivelandse buurtbus tijdens de bijeenkomst in het Ouwerkerkse dorpshuis in een feestlied. VLISSINGEN - In de tweede klasse zaalvoetbal in Vlissingen boekte BW 1 een zeer ruime (10-4) overwinning te gen de ploeg van SC Toma 3. Een klei ne (3-2) zege van Delphi 2 was het re sultaat van het treffen tegen het team van Haven van Vlissingen 1. Van Rui ten Fruit 2 verdrong VAW 1 als koplo per in deze klasse door met 3-2 te win nen. Ondanks de grote zege op DVV 1 (9-3) komt Schinkel Assurantie 2 niet meer in aanmerking voor de top. De middenmoter FC Total 1 versloeg VPS 1 met 4-0. In de derde klasse haalde BW 2 na ge ruime tijd weer eens de volle winst bin nen. De ploeg versloeg THC 1 met 3-2. De ploeg van Westkapelle 2 blijft als tweede geklasseerd doordat ze Hoechst Boys 1 met 3-2 wist te ver slaan. Vanuus 1 verloor weer, deze keer met gering verschil (4-3), van Haven van Vlissingen 2. Kampioen Windhoek 1 moest weer genoegen nemen met een verliespartij, nu tegen SSVW 1. Het werd 3-2. In de vierde klasse A kon Uiterton 2 niet verhinderen dat het met 6-2 werd verslagen door DW 2. Mento 1 ver sloeg zijn naaste concurrent GVBK 1 met 6-2. VPS 2 heeft zich goed geweerd tegen koploper Delphi 3; het werd een kleine (1-0) nederlaag. PZEM 3 kreeg door het 4-4 gelijk spel tegen Pechiney 1 weer een waardevol winstpunt bin nen. In de vierde klasse B kreeg PZEM 4 geen kans om koploper De Zeeuwse Ruiter te verslaan. PZEM 4 verloor met 3-1. Vanuus 2 kon zijn positie niet verbeteren. De ploeg werd met 8-0 ver slagen door TCV 2. VAW 3 kon twee winstpunten aan het totaal toevoegen. De tegenstander CGP 1 was niet opge komen. Schinkel Assurantie 3 behield theoretisch nog een kleine kans voor de toppositie. Het won met 5-1 van Westkapelle 3. Het wedstrijdprogramma: sporthal Bas- kenburg woensdag: 18.30 uur THC VAW 2, 19.10 uur Haven van Vlissingen 2 BW 2. Sporthal Souburg woensdag: 18.30 uur To ma 3 FC Total, 19.10 uur Haven van Vlis singen 1 BW 1,19.50 uur VAW 1 Delphi 2, 20.30 uur DVV 1 Van Ruiten Fruit 2, 21.10 uur VPS 1 Schinkel Assurantie 2. Sporthal Zeevaartschool woensdag: 19.30 uur SSVW Vanuus 1, 20.10 uur Hoechst Boys Windhoek, 20.50 uurRCS Westka pelle 2, 21.10 uur CGP - TCV 2. Sporthal Souburg donderdag: 18.45 uur CGP West kapelle 3, 19.25 uur PZEM 4 Schinkel As surantie 3, 20.05 uur Vanuus 2 GVBK 2, 20.45 uur VAW 3 De Zeeuwse Ruiter, 21.25 uur Toma. 2 De Stoof. nieuwe aanwinst - zeven hokken! bijbehorende rennen - officieel ot| gedragen. Dat gebeurde in het bijzijn van onj anderen de landelijk directeur v Sophia-vereeniging, J. Dwinger.ini toespraakje wees de heer Dwingei op dat het werk van de kinderboerdl veel raakvlakken met zijn veren* heeft. Op de kinderboerderij wol mensen geleerd goed met dieren onr gaan en als dat lukt hoeft de Sopl vereeniging minder in actie te koml Verder stond hij stil bij het feit datf bijzonder is dat iemand 30 jaar langl inspecteur aan de Sophia-vereenig| verbonden is. Erelid mevrouw E. Huizinga vanl vereniging uit Amsterdam comi menteeerde de jubilerende heer Hl boer met zijn inzet. De belangstel'! den die waren gekomen voor de dl dracht van het kippenverblijf kregr een film te zien over het werk vanl stichting AAP. Deze stichting zeUl in voor de opvang en verzorging i| exotische diersoorten. Van de ongeveer 75 kippen die los I de Zierikzeese kinderboerderij ("1 liepen, gaan er zo'n 30 in de nieuwe! commodatie, die de naam Piet-er Irr.| kippen-accommodatie kreeg- Wijnen van de kinderboerderij verl de zaterdag, dat het de bedoelWJ raszuivere kippen te fokken en de® kens daarvan te verkopen. De brengst daarvan kan meehelp® J kosten van de kinderboerderij te d strijden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 20