oek wordt gekweld loor zenuwen: 0-0 Voltreffer van koploper WHS Kloetinge kan nu alle hoop wel laten varen Zwarte dag voor Jan Meulmeester mURRENT VERSPEELT OOK PUNT SEROOSKERKE GELIJK TEGEN DE ZWERVER li-junioren lart van de ikerduels jalvoetbal Spelers belagen scheidsrechter I andelij ke jeugd Mvecht R-junioren Kansjes Vonnis Arnemuiden Tweede klas Derde klas Vierde klas Reserves Afdeling Tweede klas Hoofdklas B-junioren BEK-De spanning was voor Gerrit Emans bijna ondraaglijk ide overvolle bestuurskamer van Hoek. Minuten leken wel ■R voor de trainer van de koploper uit de tweede klas, nadat Rploeg zaterdagmiddag zelf voor eigen publiek gelijk had leeld tegen PTT uit Breda: 0-0. Maar na lang wachten |)jik eindelijk de verlossende mededeling uit de luidspre- T, De Zwerver, volgende week tegenstander en bovendien •voornaamste concurrent van Hoek, had op het veld van Se- loskerke ook slechts met 0-0 gelijkgespeeld. nog een gelukje", verzuchtte t Emans, die zo dolgraag het ij- Eerke seizoen van Hoek met een ■ioenschap wil bekronen. „We Inden vandaag de winst niet", Thij ook wel toegeven. „Maar we Rln nu alles nog in eigen hand. Za- Tg. in de uitwedstrijd tegen De Ter, zal blijken wie de sterkste is." fweken voor het einde is de strijd Jolkomen open in de top van de ■lijst. De machtsgreep van Hoek, fetiiuis meestal iets minder voortva- ■voetbalt dan op vreemd terrein, lolgende week zelfs al de titel op- Ti. Daar is echter een overwin- «gpp De Zwerver voor nodig en dat |dit stadium geen eenvoudig kar- Zeker nu Hoek, zoals zater- Hgordt geteisterd en gekweld door |nu'. 'a, de spanning was voelbaar", moest |ok I mans onmiddellijk na de wed- Tbekennen. „Je kon het nog het lest zien aan Adriaan van Nieuwen- Hij is al wekenlang één van on- s^rkste spelers, maar vandaag leek letlel alsof hij muurvast zat. We mis- |en|us een gangmaker, iemand die lat ene kleine kansje af kon dwingen il- te scoren." 22 20 1 1 41 76- 17 22 14 4 4 32 99- 37 22 12 5 4 31 66- 36 22 13 4 5 30 65- 35 22 10 5 7 25 34- 31 22 6 8 8 20 32- 41 22 10 0 12 20 38- 51 22 7 5 10 19 33- 39 22 7 2 13 16 45- 48 22 6 4 12 16 43- 62 22 4 1 17 9 28- 75 22 1 3 18 5 22-109 jrste klas B: Unitas-Longa 2-3, |V-DS'79 4-2, Geldrop-RKC' 2-0, irxes-Feyenoord 0-3, PSV A2-Kloe- See 7-0, FC Den Bosch-RBC 2-3. |f|yenoord kampioen, Unitas degra- ~fr' en DS'79 moet nog een degrada- glwedstrijd spelen. Ilyenoord BVA2 |V\' J Den Bosch ion i Irxes BlC lldrop JC ■oetinge T79 ■itas Sterregionale A-junioren: Vlissin- |n Rood Wit 2-0, Roosendaal-Hal- fren 6-0, Goes-HVV 0-3, Dosko-RCS ïc' MWdelburg-NAC 3-3, Zierikzee- Hpselwaarde 4-1. Rood Wit en Goes Hïgraderen. Bddelburg Tosendaal plsteren ftC pssingen 'IVV Bes lerikzee Vogelwaarde IPosko Bood Wit Boe: ■gjunioren: Middelburg-Kloetinge 2*|' "AC-Internos 3-2, TSC-Zierikzee 3?' Jeka-Baronie 2-2, Vlissingen- I Map HVVTerneuzense Boys 4-0. Bpi kampioen, Kloetinge en Tern. ■Pys degraderen. 21 15 4 2 34 84- 32 21 15 2 4 32 79- 21 21 13 3 5 29 65- 35 20 11 4 5 26 43- 28 21 11 4 6 26 67- 28 20 11 2 7 24 53- 30 21 8 6 7 22 33- 35 21 7 2 12 16 47- 64 21 6 3 12 15 37- 52 21 6 2 13 14 31- 60 21 4 1 16 9 31- 84 21 1 1 19 3 16-117 Na E( Btemos Jddelburg leka Bironie lissingen Jerikzee Kloetinge fern. Boys 21 16 4 21 15 2 21 12 4 21 12 2 21 10 4 21 10 3 21 6 7 21 7 5 21 21 21 21 8 2 6 2 4 1 2 0 19 1 36 79-18 4 32 76-32 5 28 55-29 7 26 40-29 7 24 40-28 8 23 45-37 8 19 41-43 9 19 39-52 11 18 45-44 13 14 26-57 9 25-74 4 11-87 kant moet je zelf natuurlijk wel sco ren." Daarin schoot Hoek, dat zich gesteund wist door een groeiende schare sup porters, en ondanks alle klasse in het elftal dit keer tekort. Vooral omdat Adriaan van Nieuwenhuyse, zo vaak de draaischijf van de ploeg, niet zijn normale niveau haalde. Maar ook de snelle, balvaardige Remco van Kee- ken speelde onder de maat en Patrick Devisscher en Frank Hemelsoet werk ten hard, maar het rendement van hun akties was nihil. Gijs Lokhorst was ei genlijk voorin de enige met een ruime voldoende. Kansjes, hoe klein dan ook, schiep de thuisclub zich zelden. Het was inte- gendeeld zelfs PTT dat de beste moge lijkheden kreeg. Zo moest Nico Knol voor de rust een paar keer attent rea geren toen onder andere de levensge vaarlijke Frans Kuklewski een kei hard schot lanceerde. Vanuit zijn dug-out riep Gerrit Emans aanvankelijk nog wel een paar keer om een „tandje bij" te geven. „We moesten toch ook weer niet alles of niets spe len", zo verklaarde hij later. „Het was anders geweest als we koste wat kost hadden moeten winnen. Nu speelde toch ook steeds de gedachte: als we maar niet verliezen..." Het was dus niet direct een onbezon nen aanvalsdrift waaraan de koploper zich waagde. Met Peter Hamelink, Jean Pierre Hubregtsen, Wilco Braaf- hart en Ludwig Jurriëns in de hoofdrol werden de verdedigende opdrachten zeker niet verwaarloosd. En zoals ge zegd: ook Nico Knol keepte geconcen treerd en redde feilloos bij enkele po gingen van PTT. Het enige dat Hoek in elk geval wel te verwijten was, waren de slordige en bijna altijd ongevaarlijke vrije trap pen vanaf de rand van het strafschop gebied. Jean Pierre Hubregtsen: „We hebben vijf, zes keer mogen aanleggen, maar slechts één keer kwam zo'n schot tussen de palen terecht." „Dat was ook mijn enige verwijt aan de ploeg", vulde Gerrit Emans aan. „We zijn eerlijk gezegd verder niet gevaar lijk geweest. Ja toch, één keer hadden we misschien iets meer verdiend, toen Lokhorst op een paar meter van het doel werd neergelegd. Dat had, vond ik, een strafschop moeten zijn, maar ik wil er niet te lang over zeuren. PTT was zó sterk, dat de uitslag gewoon ver diend was." Hoek - PTT 0-0. Scheidsrechter M.L. Koop- mans uit Halsteren. Toeschouwers 500. Boe kingen voor Mike Angus, Frans Linders en Vincent Raedts, allen van PTT en allen voor overtredingen. J zo vaak in dat soort wedstrij- leno itwikkelde het duel zich tot een ïdurend gevecht tegen de klok. rang om te scoren was wel zicht- gr aanwezig, maar alle tactische gevingen vooraf werden bij vla- de wind geslagen. Het systeem ïmee Hoek in deze competitie gwinning op overwinning heeft aid, vervaagde naarmate de mi- wegtikten. Emans: „Het is bijna onmoge- ffiföm in zo'n wedstrijd, en met zo'n Bstander gedisciplineerd te blij- fen spelen. PTT is een stugge ploeg, listen we al van de uitslagen van itste weken. Voor ons was de be- 'ijkste opdracht dat we geen te- Dal kregen, maar aan de andere ■SINGEN - De strijd om de jwse zaalvoetbalbeker brandt de- Jeek weer los. Woensdagavond Ut eerst een voorronde wedstrijd Teld en de week daarna start de Be ronde. Woensdagavond (sport- Bp)en Dullaert in Hulst, 20.00 uur) Huzavo/Van Westen tegen de ^Ee bekerwinnaar: Feesthuis, fleffirste ronde (in feite al de kwartfi- lès) is als volgt: Zavio/Churchill B-Curn Boys (19 april, 19.45 in ffiiurg), Reimerswaal/Neptunus- ffilorners (17 april, 20.00 in Kruinin- B Schinkel Assurantien-ZVA/Ver- (19 april, 21.00 in Vlissingen) en Jrio-Van Westen/Feesthuis (19 (pril, 21.00 in Middelburg). |i |e week van 24 tot 28 april worden je halve finales gespeeld. 16 VLISSINGEN - Koploper WHS is za terdag weer een punt uitgelopen in de derde klas. De leiders wonnen met 5-0 in Veere, terwijl concurrent Din- teloord 0-0 speelde tegen Terneuzense Boys. Bevelanders volgt op twee pun ten (2-3 winst in Tholen) en zelfs Nieuwdorp heeft nog een theoretische kans na de 3-1 zege op Kapelle. WHS moet nog thuis tegen Tholense Boys en uit naar Bevelanders De laat ste moet nog naar Bruse Boys. Din- teloord speelt nog thuis tegen Yerseke en moet nog naar Kapelle, terwijl Nieuwdorp thuis speelt tegen Bruse Boys en nog naar Yerseke moet. Rondom de ene degradatieplaats on deraan is het bijna nog spannender. Veere - WHS De Sint Annalanders hadden de wed strijd in vijf minuten beslist. Al in de eerste minuut had Arie Suares de lei ders op 0-1 gebracht, maar tot de 39e leek er nog sprake van weinig krachtsverschil. Toen rolden de be zoekers echter Veere in enkele minu ten op, hoewel niet altijd zonder ge luk. Johan Steurris mocht eerst profiteren van verkeerd terugspelen (0-2) en ge knoei van Egbert Kamermans en goed doorzetten van Arie Suares bracht de voorsprong twee minuten later op 0-3. Dies de Witte bracht de ruststand zelfs nog op 0-4. De wedstrijd was toen dan ook gespeeld. Veertien minuten na de rust mocht Sander Wesdorp er nog 0-5 van maken. Tholense Boys-Bevelanders Beide ploegen speelden met nogal wat invallers. Zo kwam de Thoolse ploeg met drie A-junioren binnen de lijnen. Toch kwamen ze in het matige duel na tien minuten op 1-0 door Geert Polderman. Toen 24 minuten na de rust Kees Verhulst gelijkmaakte (1-1) knapte er wat bij de thuisclub. Beve landers ging steeds beter spelen en kwam via Peter Balkenende en Cher ry Strating op 1-3. In de laatste mi nuut kon Geert Polderman nog tegen- scoren: 2-3. Dinteloord-Terneuzense Boys De Zeeuws-Vlaamse doelman Ronald Gort hield Terneuzense Boys overeind en was voor een groot deel verantwoor- Arjen Tollenaar van Hoek rechtszet een sliding in om een doorgebroken aanvaller te stuiten. delijk voor het kostbare punt. Din- teloord kreeg de hele wedstrijd wel de betere kansen, maar gezien de enorme inzet en werklust van de Zeeuwen is het gelijkespel niet eens onverdiend: 0-0. Nieuwdorp-Kapelle De bezoekers knokken iedere week op nieuw voor de laatste kansen. In de eerste helft pakte dat goed uit tegen een mat Nieuwdorp. Kapelle kwam via Jon Herselman zelfs verdiend op 0-1. Na de rust echter speelde Nieuwdorp feller en beter en kwam in de 10e mi nuut op 1-1 door Piet Goeree. Eric de Jonge strafte tien minuten la ter een foutje af van de Kapelle-doel- man (2-1), waarna het zelfs nog geflat teerd (maar wel verdiend) 3-1 werd door Piet Goeree, die de strafschop be nutte, nadat Ron de Vos was gevloerd. Bruse Boys-Yerseke Zoals gebruikelijk tussen deze twee ploegen was het een felle strijd. Yerse ke begon erg goed en lange tijd zag het er naar uit, dat Bruse Boys weer het onderspit zou moeten delven (zoals de laatste jaren gebruikelijk). Tot tien mi nuten na de rust Jacob van den Berge de score openbrak: 1-0. Gezien de toen volgende kansen voor Bruse Boys was de winst alleszins verdiend. Jacob van den Berge maakte zeven minuten voor het einde de zaak definitief af: 2-0. Zaamslag-Oostkapelle 1-2 (0-1): 45. Piet Baan 0-1; 76. Rene Flohil 0-2; 80. Ronald Dekker 1-2. Scheidsrechter: G. Dessens uit Zevenbergen, toeschouwers: 125. Boeking: Martin Maranus (Oostkapelle). KLOETINGE - De 41-jarige Jan Roose was zaterdagmiddag één van de elf Zeeuws-Vlamingen, die er voor zorg den, dat Kloetinge nu alle hoop wel kan laten varen. Ooit was Jan Roose één van de topkeepers van Zeeland, „maar drie seizoenen lang had ik al niet meer onder de lat gestaan", ver telde hij zaterdagmiddag, nadat hij in het doel van AZW alle ballen van een tevergeefs vechtend Kloetinge had te gengehouden. Pas 's morgens tegen half tien had hij een telefoontje gekregen: alle andere keepers van AZW waren om verschil lende redenen niet beschikbaar en of hij nog één keer wilde opdraven. Nog geen zeven uur later had veteraan Roose bewezen nog altijd tot de top van Zeeland gerekend te kunnen wor den. Zijn optreden in het doel van AZW straalde zo'n rust en zo'n klasse uit, dat hij een belangrijk aandeel had in de 1-0-overwinning van de ploeg uit Axel. Johnny Dieleman, de eerste keeper van AZW, was door een miraculeuze „blessure" uitgeschakeld: hij kreeg in de afgelopen week in militaire dienst twee inentingen in zijn linker boven arm en was zaterdag nog vleugellam, omdat hij zijn verstijfde arm nauwe lijks omhoog kon brengen. Frans Rie- kwel, de keeper van het tweede, werd niet vrijgemaakt voor het eerste elftal, omdat het tweede team nog in degra datiegevaar verkeerde en zijn aanwe zigheid daar nodig was. En reservekee per Jan Donze tenslotte was niet be schikbaar omdat hij moest werken. Jan Roose: „Ruim drie jaar geleden ben ik gestopt, ook al omdat ik een fik se knieblessure had opgelopen. Ik ben altijd een beetje bang geweest om die kwetsbare knie te zwaar te belasten. Maar over die angst heb ik me nu heen gezet. Conditioneel kan ik het nog wel aan, want ik ben bij AZW actief geble ven als trainer van de keepers. Boven dien had ik er wel vertrouwen in, want ik heb in mijn loopbaan nog nooit ver loren van Kloetinge". De Bevelandse club heeft het geweten, want Roose plukte met het grootste gemak de ballen uit de lucht en boe zemde kennelijk zoveel vrees in, dat de aanvallers van Kloetinge de mooiste kansen om zeep hielpen door meters naast te schieten. ROTTERDAM (ANP) - De Vlaardingse scheidsrechter Van Zanten heeft za terdag de wedstrijd ZW tegen Ameide in de vierde klas West II in de 44ste minuut gestaakt. Bij een 1-0 stand maakte Ameide ge lijk met een volgens de ZW-spelers on geldig doelpunt. Zes ZW-ers gingen schoppend en slaand de arbiter te lijf. Nadat de rust was weergekeerd, wei gerde de spelleider de wedstrijd te her vatten. Frank van Drongelen van AZVV rechtswint een duel om de bal in de wed strijd tegen Kloetinge. Met deze volkomen verdiende over winning voor AZW werd het vonnis in feite over Kloetinge voltrokken. De andere degradatiekandidaten be haalden wel puntjes en de situatie voor de Bevelandse ploeg is nu vol strekt uitzichtloos. Als deze kracht meting tegen AZW een maatstaf is, dan is de naderende degradatie van Kloetinge terecht. De Bevelanders lieten zich immers bij tijd en wijle overvleugelen door een ploeg, die al gedegradeerd is. Bovendien verdient een ploeg die zo chaotisch met de kan sen omspringt niet te winnen. Want kansen kreeg Kloetinge wel. Zo kwam met name Emiel Dorst in ideale positie na terugspeelballen van een overigens uitblinkende Theo Hanny en Frank van Drongelen. Het wan hoopsoffensief in de tweede helft, na dat AZZV de leiding had genomen, le verde Kloetinge ook redelijke kansen op (Frank van Drongelen moest de bal een keer van de doellijn koppen). En de scheidsrechter onthield Kloetinge een strafschop toen Emiel Dorst binnen de lijnen gevloerd werd en de Bevelandse ploeg slechts een vrije trap net buiten het 16-metergebied kreeg. Maar toch verdiende AZW de over winning onbetwistbaar. Met spelers als Theo Hanny, Nico Bouwman, Frank van Drongelen, Rinus Scheele en Bram Schieman drukten de Zeeuws-Vlamingen nadrukkelijk hun stempel op de wedstrijd. En ais één ploeg niet op een degradant leek, dan was het AZW, dat in feite het niveau van de tweede klas beter aan kan dan Kloetinge. AZW-trainer Ferdi Hermans treurde: „We zijn zelden de mindere. Zelfs tegen De Zwerver waren we sterker. Maar we kunnen dat ene doelpunt maar niet maken. Dat beslissende doelpunt in het voor deel van AZW kwam er nu wel, in de tiende minuut na rust. Nico Bouw man zette een aanval op, de bal kwam bij de grillige Rinus Scheele, die strak en zuiver voorzette, waarna Theo Hanny scoorde: 0-1. Door het wan hoopsoffensief van Kloetinge kreeg AZW daarna in de counter juist mo gelijkheden. Kloetinge-AZW 0-1 (0-0). 55. Theo Hanny 0-1. Scheidsrechter B. van Hemert uit Gen- deren. Boekingen voor Niek van Houten van Kloetinge wegens het onderuithalen van Theo Hanny en voor Kees de Putter van AZW wegens het onderuithalen van Leo nard van Houten. 300 toeschouwers. SEROOSKERKE Serooskerke be wees concurrent Hoek zaterdag een goede en zichzelf een slechnte dienst. Het kwam in de thuiswedstrijd tegen mede-titelkandidaat De Zwerver niet verder dan een doelpuntloos gelijk spel. Daardoor liep de Walcherse ploeg niets van de achterstand in op de eveneens remiserende Zeeuws- Vlamingen. Serooskerke had voor de rust toe moeten slaan maar faalde. Vooral voor Seroos-trainer Jan Meul meester werd het een zwarte dag. Niet alleen kregen de kampioenskansen van zijn pupillen nog slechts een theo retisch karakter. Bovendien deed zijn toekomstige ploeg Koetinge een stap je verder omlaag op de degradatielad der. Voor Meulmeester zelf draait het dus waarschijnlijk uit op werken in de anonimiteit van de derde klas, na een aantal vette jaren in sportief opzicht. „Niet leuk", vindt hij zelf, „maar ik heb nu eenmaal mijn ja-woord aan Kloe tinge gegeven". Serooskerke speelde tegen De Zwer ver ondanks de betere doelkansen een matige wedstrijd. „We scoren op het ogenblik veel te moeilijk", legde de oe- fenmeester de vinger nog maar eens op de wonde van zijn huidige elftal, en deinsde er vervolgens niet voor terug een gewaagde voorspelling te doen. „Als Serooskerke volgend jaar een sco rende speler heeft, staat het zo in de eerste klas". In de beginfase kwamen de goede be doelingen van de thuisploeg zaterdag niet uit de verf door slordigheden in de opbouw. De enigszins afwachtende in stelling van de Zuidhollanders (Meul meester: „Die speelden niet zo open als wij verwacht hadden, hoewel ook zij moesten winnen") maakte het er voor Seroos niet makkelijker op om een bres te slaan in de sterk bezette Kinderdijkse defensie; de minst ge passeerde van de tweede klas. Het was lang wachten op kansen, maar na twintig minuten werd plotse ling te ban gebroken. De vrij gespeelde linkerspits Arie den Uil miste namens de bezoekers de eerste mogelijkheid door op korte afstand van doelman Jaap Pijnenburg de bal half te raken. Meteen daarop deed de diepgaande Bert Riemens aan de andere kant het zelfde. De beste mogelijkheid voor rust was voor Pieter den Hollander. De middenvelder schoot uit een slim voorzetje van Wim de Fouw echter zwaar gehinderd in de handen van kee per Van Duivendijk. Na de pauze probeerde Serooskerke in de voorste linies te penetreren door van achteren man-op-man te spelen, maar veel overtuiging toonden de Walchenaren niet. De vaak terugzak kende Jos Kayser slaagde er vanaf het middenveld niet in om de lijnen uit te zetten, terwijl van voren de scherpte ontbrak. Toch kreeg Hans Adriaanse tien minuten voor tijd nog een uitste kende kans om de wedstrijd te beslis sen. In buitenspelpositie mocht hij een opwippertje van Den Hollander meepikken, maar zijn lob over de uit lopende Van Duivendijk kwam ver naast het doel terecht. Serooskerke-De Zwerver: 0-0: Scheidsrech ter P. Huissen uit Terneuzen, 300 toeschou wers. Boeking voor Pleun de Paauw (De Zwerver) wegens blokkeren van Bert Rie mens. Arnemuiden liet titelkandidaat Alte- na zaterdag flink werken om de kam- pioenskasen te behouden. De Wal cherse ploeg leek zo'n twintig minu ten voor tijd regelrecht op de zege af te stevenen door een verrassende 0-2 voorsprong te nemen, maar liet de thuisclub in de slotfase nog ontsnap pen naar 2-2. Gezien de wedstrijd kregen de Zuid hollanders met het gelijke spel overi gens niet teveel, want zij hielden Arne muiden gedurende vrijwel de hele ont moeting stevig onder druk. Het manco bij Altena was zaterdag een gebrek aan verrassing in de aan- valsopzet. „Al in het begin zag ik dat er voor ons mogelijkheden lagen op de flanken, want daar was nogal wat ruimte", stelde Arnemuiden-trainer Dick van Westen na afloop. Zijn mannen buitten dat vrije veld voor de eerste keer uit na twintig mi nuten vruchteloos aandringen van Al tena. Leo de Nooyer belandde in de lin kerhoek van het veld, mocht wat jongleren met de bal en voorzetten, en Adrie Reinhout was er vervolgens als de kippen bij om koppend 0-1 te laten aantekenen. Als De Nooyer bij een tweede doorbraak niet vanuit een scherpe hoek had gekozen voor een kansloos schot, maar opnieuw Rein hout had bediend, dan was het nog voor rust 0-2 geweest. In de tweede helft bleef Arnemuiden onder leiding van de nog steeds sterk keepende Ben Meulmeester (hij werd afgelopen week 42) stand houden. De steeds groter wordende druk van Al- tena-zijde ging niet gepaard met meer overleg. Bovendien vergat de thuis ploeg in de sturm-und-drang periode de laatste linie voldoende te beman nen, zodat de Zeeuwse aanval her haaldelijk met een man meer op het Zuidhollandse doel afrolde, echter zonder tot uitgespeelde kansen te ko men. Twintig minuten voor het eindsignaal van scheidsrechter Cense uit Oost- Souburg (hij staakte de wedstrijd niet, na besprongen te zijn door Algena- supporter wegens een afgekeurd doel punt) leek Arnemuiden op rozen te zit ten. Stefan van Dongen ving de bal op uit een afgeslagen hoekschop, kapte zijn tegenstander uit, speelde een vol gende door de benen en schoot vanaf zestien meter in: 0-2. Maar tien minu ten voor tijd tikte Klop via een Arne-, muidens been een hoekschop binnen, waarna tenslotte in de laatste minuut Altena voor de tweede keer toesloeg door een effectvolle knal van rechts achter Wim de Graaf. Altena-Arnemuiden: 2-2. 20 Adrie Reinhout 0-1, 61 Stefan van Dongen 0-2, 83 Gerrie Klop 1-2,90 Wim de Graaf2-2.400 Toeschou wers. Boeking Gerrie Klop (Altena) wegens onderuittrappen van Gert-Jan Bouterse. Tweede klas A: Nieuw Lekkerland- SSC'55 1-1, Kloetinge-AZW 0-1, Al- tena-Arnemuiden 2-2, Wilhelmina'26-Veen 2-1, Hoek-PTT 0-0, Serooskerke-De Zwerver 0-0. Hoek 20 12 4 4 28 41-18 De Zwerver 20 8 10 1 27 34-15 Altena 20 11 4 5 26 36-21 Serooskerke 20 10 5 5 25 28-18 Veen 20 8 5 7 21 24-21 Arnemuiden 20 7 7 6 21 32-31 Wilhelmina'26 20 8 3 9 19 24-32 SSC'55 20 6 6 8 18 20-27 PTT 20 5 6 9 16 16-29 Nw.Lekkerl. 20 6 4 10 16 19-34 Kloetinge 20 4 5 11 13 26-35 AZW 20 5 0 15 10 13-33 Derde klas A: Tholense Boys-Beve landers 2-3, Veere-WHS 0-5, Zaam slag-Oostkapelle 1-2, Dinteloord- Terneuzense Boys 0-0, Nieuwdorp- Kapelle 3-1, Bruse Boys-Yerseke 2-0. WHS 20 13 3 4 29 43-24 Dlnteloord 20 11 6 3 28 32-18 Bevelanders 20 9 9 2 27 35-22 Nieuwdorp 20 10 6 4 26 34-23 Bruse Boys 20 6 11 3 23 42-36 Tholense Boys 20 9 4 7 22 26-23 Oostkapelle 20 5 9 6 19 22-26 Veere 20 6 5 9 17 31-35 Zaamslag 20 2 9 9 13 18-29 Yerseke 20 2 9 9 13 26-40 Tem. Boys 20 3 6 11 12 22-37 Kapelle 20 2 7 11 11 16-34 Vierde klas A: Kogelvangers-Mevo 4-0, Middelburg-Meeuwen 0-2, SSV- DFS 5-1, Nieuwland-Wemeldinge 4-1, NOAD-Wolfaartsdijk 4-0, SPS-Klun- dert 1-3. Nieuwland 20 13 5 2 31 56-22 SPS 20 13 3 4 29 41-19 SSV 20 11 4 5 26 44-22 Klundert 20 10 4 6 24 33-21 NOAD'67 20 8 7 5 23 18-15 Wemeldinge 20 8 5 7 21 21-23 Meeuwen 20 9 3 8 21 25-27 Middelburg 20 7 6 7 20 20-22 Kogelvangers 20 8 4 8 20 27-23 DFS 20 5 3 12 13 19-39 Wolfaartsdijk 20 2 3 14 7 13-49 Mevo 20 2 1 17 5 15-50 Reserve tweede klas: Yerseke 2-Se- rooskerke 2 1-1, Heukelum 2-WHS 2 1-4, Zwaluwe 2-Roda Boys 2 0-3, Ar nemuiden 2-Zaamslag 2 1-0, Almkerk 2-Kloetinge 2 0-3, SSC 2-Tricht 2 0-1. Kloetinge 2 21 16 4 1 36 56-16 Arnemuiden 2 21 17 1 3 35 59-23 WHS 2 21 8 Almkerk 2 21 11 Yerseke 2 21 10 RodaBoys2 21 9 Serooskerke2 21 5 Zwaluwe 2 21 5 Tricht2 21 6 SSC 2 21 5 Zaamslag2 21 4 Heukelum 2 21 1 4 25 31-18 7 25 32-22 6 25 34-24 7 23 32-34 7 19 26-29 6 10 16 26-36 3 12 15 28-46 4 12 14 23-37 5 12 13 11-37 4 16 6 16-52 Reserve derde klas A: Klundert 2- Bruse Boys 2 1-0, Terneuzense Boys 2-Hoek 2 1-1, Oostkapelle 2-Din- teloord 2 3-2, Meeuwen 2-Arnemui- den 3 1-0, WHS 3-Veere 2 1-3, AZW 2- Tholense Boys 2 3-1. Tem. Boys 2 21 16 4 1 36 35-13 Veere 2 21 9 7 5 25 39-42 Meeuwen 2 21 8 6 7 22 34-33 WHS 3 21 7 8 6 22 29-33 Hoek 2 21 7 7 7 21 40-36 AZW 2 21 7 7 7 21 27-23 Oostkapelle 2 21 7 6 8 20 35-41 Dinteloord 2 21 7 6 8 20 32-37 Klundert 2 21 6 7 8 19 26-33 Tholense Boys 2 21 5 7 9 17 32-38 Arnemuiden 3 21 7 3 11 17 28-35 Bruse Boys 2 21 5 2 14 12 29-42 Eerste klas: Dauwendaele-Duive- land 2-0, Rillandia-VCK 5-1, Colijns- plaatse Boys-Wissenkerke 4-0, SKNWK-GPC 3-3, Apollo-Krabben- dijke 3-1, Heinkenszand-s-Heer Arendskerke 1-1. Rillandia GPC Krabbendijke 21 10 s-H.Arendsk. 21 10 VCK 21 10 Apollo 21 Dauwendaele 21 Duiveland 21 Colpl. Boys 21 Heinkenszand 21 SKNWK 21 Wissenkerke 21 Rillandia kampioen pioen en GPC promoveert als plaats vervangende periodekampioen. 21 15 21 13 2 34 57-22 3 31 56-27 6 25 41-31 7 24 48-25 7 24 38-37 8 23 49-44 8 21 31-30 10 20 43-42 8 20 39-30 6 11 14 27-37 3 14 11 24-59 1 18 5 22-91 periodekam- Tweede klas: ZSC-Cadzand 2-2, Kats-Spui 2-2, SVD-Borssele 2-2, Brouwershaven-Hoedekenskerke 1- 0, WIK-Waarde 5-1. Kruiningen 19 16 1 2 33 65-16 WIK 19 13 3 3 29 53-16 Brouwershaven 19 12 3 4 27 35-23 SVD 19 8 6 5 22 26-23 Waarde 20 8 6 6 22 33-28 Spui 19 8 3 8 19 31-34 ZSC 19 5 5 9 15 22-29 Kats 19 5 3 11 13 24-42 Borssele 19 4 4 11 12 15-41 Hoedekensk. 19 4 2 13 10 21-40 Cadzand 19 2 4 13 8 20-53 9 9 0 0 18 36-10 9 6 1 2 13 29- 7 9 6 1 2 13 16-12 9 4 3 2 11 14- 9 9 5 1 3 11 20-16 WIK periodekampioen. Stand tweede periode: Kruiningen WIK Brouwershaven SVD Spui A-juniorenhoofdklas: Zaamslag-Le- wedorpse Boys 0-2, Arnemuiden- Breskens 2-3, Wemeldinge-Axel 0-17, Koewacht-VCK 2-0, Patrijzen-Ter- neuzense Boys 1-0. Zaamslag en Wemeldinge degrade ren. 18 15 2 19 14 2 17 12 3 17 10 1 Axel Arnemuiden Robur Breskens VCK Patrijzen Tem. Boys Lewed. Boys Koewacht Zaamslag *Wemeldinge 18 19 18 17 18 18 19 1 32 88- 13 3 30 56- 17 2 27 71- 14 6 21 57- 21 2 7 20 41- 27 3 6 19 32- 26 2 9 16 34- 28 2 9 14 39- 36 1 12 11 30- 64 0 17 2 13-123 0 17 2 24-116 twee winstpunten in mindering. Hoofdklas B-junioren: VCK-Yerseke 1-1, RCS-Walcheren 8-1, Breskens- AZW afg., Kapelle-Dauwendaele 3- 2, Axel-Terneuzen 0-9. Yerseke de gradeert. Kapelle 19 12 4 RCS 19 11 4 Breskens 18 11 3 Terneuzen 18 10 4 Dauwendaele 19 11 1 Hontenisse 19 9 1 AZW 18 8 2 VCK 19 6 5 Walcheren 18 4 3 Axel 19 3 4 Yerseke 18 0 3 28 48-24 26 54-30 25 58-29 24 54-29 23 58-40 9 19 52-32 8 18 24-37 8 17 37-42 11 11 32-43 12 10 30-59 15 3 13-95

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 13