PZC Kremlin wil stappen egen niet-gekozenen !wi Personeel besluit tot stakingen in aantal crematoria Nederlanders slagen er niet in kernfusie tot stand te brengen Opnieuw zes jaar geëist tegen Rara-verdachte binnen- en buitenland het weer in zeeland en in europa JITSLAGEN VERRASSEN SOVJETPERS Geding om foto van kroonprins Soelaas voor premieheffing ex-pendelaars Paasverkeer Spanje: 176 doden I Forse dreun NA AFLOPEN ULTIMATUM POGINGEN IN NIEUWEGEIN TWEE KEER MISLUKT Afwachten 1 i WOENSDAG 29 MAART 1989 Vandaag Nautisch bericht Vooruitzichten Hoog water Laag water Vooruitzichten Nieuw ziekenhuis Dordrecht krijgt zonnecollectoren Sudanese regering wil vredesoverleg met verzet hervatten lOSKOU (RTR/AFP/DPA) - De functionarissen van Communistische Partij van de Sovjetunie ie zondag niet zijn gekozen in het Volkscongres zaten kennelijk niet op de juiste plaats en oeten rekening houden met de gevolgen van hun verlies. Dit heeft de woordvoerder van het ovjetministerie van buitenlandse zaken, Gennadi Gerasimov, dinsdag verklaard. In een eerste officiële reactie van Mos kou op de resultaten van de stembus gang zei Gerasimov tegen verslagge vers dat de toekomst van de niet-geko- zen partijleden per geval wordt beoor deeld. Maar volgens hem is het zeer wel mogelijk dat de verslagen kandi daten wellicht uit de partij worden ge zet. ,,De leiders van de Communisti sche Partij moeten niet alleen de in stemming hebben van de partij, maar tevens die van de gehele bevolking", zei hij. Gerasimov vindt de verkiezingsuit slag een extra stap in het democratise ringsproces van zijn land. Maar de woordvoerder zei dat hij het volstrekt oneens is met de westerse analyses waarin wordt gezegd dat het verlies is te wijten aan de impopulariteit van de gevestigde orde. Als 20 procent van het kader het niet heeft gehaald, houdt dat in dat 80 procent heeft gewonnen, aldus Gerasimov. Op vragen of de enorme winst van de twee jaar geleden uit de gratie geraak te Boris Jeltsin dan niet het verlies van de gevestigde macht heeft bewezen, merkte Gerasimov ironisch op dat de voormalige partijleider van Moskou daarvan in zijn huidige functie op het ministerie van bouwnijverheid zelf deel uitmaakt. Hoewel de uitslagen langzaam bin nendruppelen, wordt het steeds dui delijker dat het partij-apparaat een forse nederlaag heeft geleden. De uit- DEN HAAG (GPD) - Het weekblad Weekend eist in een kort geding een schadevergoeding van 50.000 gulden van concurrent Nieuwe Revu. Dat tijdschrift heeft op onverklaarbare wijze een door een free lance fotograaf van Weekend gemaakte foto van prins Willem-Ale- xander in bezit gekre gen en gepubliceerd. Het gaat om een foto die fotograaf Peter Smul ders uit Eindhoven maakte van Willem-Ale- xander op het vliegveld van Zürich. Daarop is te zien hoe de kroonprins ruzie maakt met een fo tograaf van het week blad Privé. Willem-Ale- xander wilde niet dat Privé-fotograaf Van Tel lingen de aankomst van zijn vriendin Yolande Adriaansens fotogra feerde. De prins en Yo lande waren in februari met de koninklijke fami lie op wintersport in Oostenrijk. Smulders maakte twee foto's van de ruzie. Een daarvan werd in Week end geplaatst, de andere verdween in het archief. Die foto is door een me dewerker aan Nieuwe Revu verkocht. Nieuwe Revu zegt geheel te goe der trouw de foto te heb ben gekocht. Weekend eist een schadevergoe ding van 50.000 gulden, en voor fotograaf Smul ders een voorschot van 5.000 gulden, in verband met schending van het copyright. Het kort ge ding dient volgende week maandag voor de rechtbank van Amster dam. (woensdag): Opnieuw is er vandaag veel zon. Na de bewolking van giste renavond is het vannacht weer opge klaard. Dit hebben wij te danken aan een rug van hogeluchtdruk die ons vandaag passeert. Wel zijn er landin waarts, in de opklaringen vannacht, mistbanken ontstaan. Maar die lossen vanochtend geleidelijk op. De tempe ratuur vandaag zal echter niet zo hoog oplopen als gisteren toen het kwik in Vlissingen tot 18.3 graden steeg. Van middag zal het omstreeks 14 graden worden, daar de aangevoerde lucht soort een stuk kouder is. Er is weinig wind vandaag, eerst oostelijk, later draaiend naar het zuidoosten. Lan dinwaarts zwak, aan zee matig. Dus al met al opnieuw een mooie lentedag. Wind: oost, draaiend zuidoost 3 tot 4 Bft; in de middag 2 tot 3 Bft. Zicht: ma tig, later goed. Temperatuur kustwa ter: 8 graden. Afwijking waterstan den: geen afwijking van betekenis. Maximum golfhoogte monding Schei- des: minder dan 30 centimeter. Voor morgen (donderdag): Ook mor gen is er weer zon, al zal er wel meer bewolking zijn dan de afgelopen da gen. De temperatuur loopt overdag op tot zo'n 14 graden langs de kust. Aan de oostkant van Zeeland iets hoger. Alleen 's-nachts is het wat kouder, om streeks 6 graden. De zuidwestelijke wind is matig, 3 tot 4 Bft. Voor vrijdag tot en met zondag: Perio den met zon. Temperaturen overdag omstreeks 14 graden, 's-nachts 5 gra den. De westelijke wind is aan zee ma tig, in het binnenland zwak. Zondag waarschijnlijk een stuk kouder. Dit is hoopvol, denk maar aan de Pasen. ZON EN MAAN 30 maart L.K. 12.21 Zon op 07.19 onder 20.10 Maan op 04.25 onder 11.02 uur cm uur cm Woensdag 29 maart Vlissingen 06.40 202 19.01 175 Terneuzen 07.02 225 19.25 198 Bath 07.59 270 20.22 243 Roompot buiten 06.45 152 19.10 130 Zierikzee 08.10 145 20.30 129 Yerseke 08.15 168 20.35 149 Philipsdam West 08.05 157 20.30 139 Donderdag 30 maart Vlissingen 07.26 172 19.54 138 Terneuzen 07.46 195 20.19 161 Bath 08.43 242 21.18 205 Roompot buiten 07.30 130 20.15 101 Zierikzee 08.55 131 21.25 101 Yerseke 09.00 151 21.30 126 Philipsdam West 08.55 141 21.35 118 Zuid-Scandinavië: Veel bewolking en af en toe wat regen. Middagtem- peratuur rond 10 graden. Denemarken: Veel bewolking en la ter kans op een bui. Middatempera- tuur rond 11 graden. Britse Eilanden: Eerst veel bewol king en in het westen regen, later op klaringen en vooral in het zuiden zonnige perioden. Middagtempera- tuur van 10 graden in het noorden tot 14 in het zuiden. Benelux en Bondsrepubliek Duits land: Zonnige perioden en later in het noorden van Duitsland kans op een bui. Middagtemperatuur van 15 tot 17 graden. Frankrijk: Zonnige perioden, in het zuiden later wat bewolking. Mid dagtemperatuur van 12 graden in het noorden tot 20 graden in het zuiden. Alpenlanden: Overwegend zonnig. Middagtemperatuur in de dalen en lagegebieden rond 16 graden. Spanje en Portugal: Half tot zwaar bewolkt en langs de oostkust moge lijk een bui. Middagtemperatuur van 17 graden in het noorden tot 21 graden in het zuiden. Italië, Joegoslavische- en Griekse kust: Zonnig. Middagtemperatuur van 17 graden in het noorden tot 20 in het zuiden. slag in Leningrad was wat dat betreft symbolisch. Alle daar kandidaatge- stelde partijleden haalden het niet. Het succes van Jeltsin en de nederlaag van tal van partijbonzen hebben het Kremlin kennelijk overdonderd. De kranten besteedden dinsdag amper aandacht aan de resultaten en com mentaren ontbraken helemaal. Slechts de „Isvestija" stond langer stil bij de uitslag van de eerste parle mentsverkiezingen waarbij in veel plaatsen kon worden gekozen uit meer dan een kandidaat. Het dagblad uitte kritiek op het feit dat in eender de van alle kiesdistricten slechts één kandidaat op het stembiljet stond. Desondanks noemde het blad de ver kiezingen een succes voor de demo cratie en een garantie voor het voort zetten van de perestrojka. De krant verwelkomde de nederlagen van hen die volgens de vroegere crite ria automatisch zouden zijn gekozen en de overwinningen van degenen „van wie de kranten schreven dat zij nutteloos zouden zijn voor het volk". DEN HAAG (ANP) - Ex-grensarbei ders die dubbel worden aangeslagen voor de sociale premieheffing krijgen met terugwerkende kracht tot 1 ja nuari 1987 de in Nederland betaalde premie volksverzekeringen terug. Staatssecretaris De Graaf van sociale zaken en werkgelegenheid antwoordt dit dinsdag op schriftelijke vragen van de kamerleden Ter Veld en Linscho- ten. Het ligt in de bedoeling de hele proble matiek rond de dubbele premieheffing - zowel in Nederland als in het buiten land - per 1 juli van dit jaar op te lossen. Daartoe zal Koninklijk Besluit 557 (over „de kring van verzekerden") wor den aangepast. GUATEMALA-STAD (RTRIAFP) - Maria Gomez (21) en haar kind zijn dinsdag door gewapende gevangenen in de Guatemalaanse stad El Pa- von vrijgelaten. De muiters lieten negentien mensen los van de bijna 650 mensen die ze sinds zondag gevangen houden. De gijzelaars kwamen vrij na onderhandelingen tussen de ombudsman voor mensenrechten, Gonzalo Menendez, en de opstandige gevangenen. Menendez bemiddelde tussen de overheid en de opstandelingen. De regering zei dat zij aan een aantal eisen van de gevangenen tegemoet wil komen, maar dat zij amnestie weigert. De naar schatting 200 muiters zijn volgens de politie veroordeeld wegens handel in verdovende midde len. „Wij vermoeden dat de opstand wordt geleid door drugshandelaren die van buiten de gevangenis worden gesteund", aldus Carlos Chen, hoofd van de politie. Bij het oproer kwamen zondag zeker tien mensen om het leven. De gevan genis in El Pavon is de zwaarst bewaakte in Guatemala. De muiters am nestie of strafvermindering, vervanging van het gevangenispersoneel en betere voorzieningen. MADRID/ROME (AP) - In het paasweekeinde zijn in het verkeer in Spanje 176 mensen om gekomen, twintig min der dan vorig jaar. In Spanje raakten bij 150 ongelukken met dodelij ke afloop op de snelwe gen nog eens 198 mensen gewond, van wie 117 ern stig. Afgelopen woens dag en donderdag verlie ten naar schatting een miljoen mensen de hoofdstad Madrid voor een lang paasweekeinde aan de kust of op het platteland. In Barcelona gebeurde hetzelfde. De autoriteiten zeiden dat de meeste ongelukken waren veroorzaakt door verkeerde inhaalma noeuvres, door snel heidsovertredingen en door vermoeidheid van de chauffeurs. In het Italiaanse paas verkeer vielen 99 doden en 2.350 gewonden in 2.787 verkeersongeluk ken, zo meldde het mi nisterie van verkeer dinsdag. Hoewel er dit jaar negen procent meer verkeer op de wegen was dan vorig jaar, zakte het aantal ongelukken met ruim 1.200, en waren er 12 doden minder te be treuren. Volgens de au toriteiten is het lagere aantal ongelukken een gevolg van het verlagen van de maximum-snel heid op autosnelwegen op feestdagen en in weekeinden van 140 naar 110 kilometer per uur. UTRECHT (ANP) - Vanaf volgende week zal het personeel van enkele particuliere crematoria een dag gaan staken. Dat betekent volgens de Dien stenbond FNV dat deze crematoria dan buiten gebruik zullen zijn. Tussen werkgevers en werknemers be staat al enige tijd een conflict over het werken op zaterdag. Op een ultima tum dat de FNV-bond de werkgevers vereniging had gesteld is dinsdag avond geen bevredigende reactie ge komen, aldus een bondswoordvoer- ster. Daarom zullen er nu stakingen komen. Volgens de bond willen de werkgevers de zaterdag als een gewone werkdag inroosteren. Het personeel wil alleen incidenteel en dan tegen een over werkvergoeding op zaterdag werken. Het overleg over een nieuwe cao is door deze kwestie eerder deze maand afgebroken. De werkgeversvereniging heeft de bond dinsdag laten weten vast te blijven houden aan inrooste ring van de zaterdag. Er komt volgens haar ook steeds meer behoefte aan cre meren op zaterdag. De bond wil met zijn acties de nabe staanden niet duperen. De actie zal van te voren worden aangekondigd zo dat de uitvaartverzorger de crematie eerder of later kan plannen of kan uit wijken naar een ander crematorium. „Het water staat het personeel echt aan de lippen. Tegen af en toe werken op zaterdag is geen bezwaar, maar dat NIEUWEGEIN (ANP) - Onderzoekers van het instituut voor Fundamenteel Onderzoek van de Materie (FOM) slaagden er dinsdag niet in bij kamer temperatuur kernfusie tot stand te brengen. Ook op Eerste Paasdag lukte het hen niet in aan te tonen dat kern fusie optreedt, wanneer met behulp van elektroden van platina en palla dium elektrische stroom door zwaar water wordt geleid. De Engelse en Amerikaanse elektro-chemici M. Fleischmann en S. Pons meldden vo rige week dat dit wel mogelijk is. Het fusieproces had zich moeten af spelen in de palladium-elektroden. Tijdens de tien minuten durende proef in Nieuwegein ontstonden alleen maar belletjes waterstof. Straling deed zich niet voor. De deskundigen maten geen uitstraling van neutronen, die bij kern fusie te verwachten is. Het mislukken van de proef betekent volgens prof. dr. M. van der Wiel nog niet dat de Amerikaanse en Engelse elektro-chemici ongelijk hebben. Zo lang zij hun ontdekking niet uitvoerig beschreven hebben, is het onbekend onder welke omstandigheden zij hun proef hebben uitgevoerd. Beide des kundigen zullen hun ervaringen in mei uitgebreid publiceren in het gezagheb bende wetenschappelijke Engelsde blad Nature. In Nieuwegein probeerden de onder zoekers afgelopen zondag de proef na te bootsen met de best beschikbare middelen en onder omstandigheden die hun het meest gunstige leken. Toen geen bewijs werd gevonden voor de juistheid van de proeven van Fleischmann en Pons, besloot het FOM-instituut het experiment dins dag te herhalen, nadat enige verbete ringen aan de proefopstelling waren aangebracht. uur cm uur cm Woensdag 29 maart Vlissingen 13.06 172 - - Terneuzen 01.06 194 13.30 183 Bath 02.09 222 14.30 209 Roompot buiten 13.10 136 - - Zierikzee 01.50 149 14.20 143 Yerseke 01.55 162 14.25 155 Philipsdam West 01.55 157 14.15 151 Donderdag 30 maart Vlissingen 01.26 171 14.06 150 Terneuzen 01.48 183 14.20 162 Bath 02.51 212 15.21 189 Roompot buiten 01.40 137 14.20 121 Zierikzee 02.35 144 15.05 129 Yerseke 02.40 157 15.15 140 Philipsdam West 02.40 153 15.05 137 W m/s °C Amsterdam half bew. nnw 7 10 Aberdeen onbewolkt w 7 8 Athene onbewolkt windst 14 Barcelona half bew. o 7 14 Berlijn half bew. z 3 19 Budapest onbewolkt zo 2 14 Bordeaux zwaar bew. w 3 17 Brussel half bew.' z 5' 20' Cyprus onbewolkt nw 3 13 Dublin licht bew. ozo 3 9 Frankfurt half bew. wzw 5 20 Genève onbewolkt o 2 16 Helsinki zwaar bew.' zo 6' 3' Innsbruck zwaar bew. verand 18 Istanbul onbewolkt ozo 3 6 Klagenfurt licht bew. verand 15 Kopenhagen zwaar bew. wzw 5 13 Las Palmas zwaar bew. nno 9 17 Lissabon regenbui nw 7 10 Locarno licht bew.' nw 1 17 Londen zwaar bew. nno 5 11 Luxemburg half bew. wzw 4 18 Madrid zwaar bew. zzw 2 5 Malaga half bew. nw 2 14 Mallorca onbewolkt w 2 20 Malta licht bew. zo 3 15 Moskou onbewolkt wnw 2 -1 München licht bew. no 1 15 Nice onbewolkt w 2 16 Oslo motregen z 5 7 Parijs zwaar bew. w 3 18 Praag zwaar bew. wzw 1 13 Rome half bew. zw 2 13 Split onbewolkt windst 15 Stockholm zwaar bew. z 5 6 Warschau licht bew. z 3 13 Wenen zwaar bew. zo 5 14 Zürich zwaar bew. wzw 2 19 Nu er opnieuw niet is aangetoond dat onder deze omstandigheden kernfu sie optreedt, besloot het instituut eerst de publikatie van het weten schappelijk artikel af te wachten al vorens nieuwe proeven te onderne men. Dan weet men onder welke om standigheden het experiment in Ame rika werd uitgevoerd. Op het ogen blik heeft men in Nieuwegein geen concrete aanwijzingen in welke rich ting gezocht moet worden. De onderzoekers op het FOM-insti tuut denken niet dat Fleischmann en Pons onzorgvuldig te werk zijn ge gaan. Daarvoor is hun wetenschappe lijke reputatie in de wereld te groot. Óm dezelfde reden acht men een grap met het oog op 1 april eveneens uitge sloten. Prof. Van der Wiel houdt er dan ook terdege rekening mee dat kernfusie op deze simpele manier opgewekt kan worden. Als het inderdaad waar is, kan gesproken worden van een sensatione le ontwikkeling. Kernfusie zou dan een vrijwel onuitputtelijke bron van goed kope en milieuvriendelijke energie vormen. De brandstof is in ruime over vloed in de oceanen aanwezig. Het duurt volgens volgens Van der Wiel echter nog 25 jaar voordat deze vorm van energie-opwekking commercieel beschikbaar kan zijn. (zie ook pagina 15) NIEUWEGEIN (ANP) - Voor de tweede poging kernfusie tot stand te brengen bij kamertemperatuur bestond grote belangstelling van de pers. AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse procureur-gene raal R. Manschot heeft dinsdag bij het gerechtshof op nieuw zes jaar gevangenisstraf geëist tegen de Rara-ver dachte R. R. Manschot blijft volhouden dat er voldoende bewijsmateriaal voorhanden is om R. te veroordelen voor minstens vier aanslagen bij bedrijven die direct of indi rect met Zuidafrika te maken hebben. Het hof schortte in januari de voorlopige hechtenis van R. met onmiddellijke ingang op en stelde hem na negen maanden voorarrest op vrije voeten. Het hof vond de huis zoeking in de woning van R. onrechtmatig, zodat het daar bij verkregen bewijsmateriaal onrechtmatig is verkregen. Justitie had de bewijslast van zes aanslagen op die huiszoe king gebaseerd. Manschot achtte het in ieder geval bewezen dat R. betrok ken is geweest bij een mislukte bomaanslag op de Schie- damse drukkerij Elba. Zelfs al acht het gerechtshof de ove rige aanslagen niet bewezen, dan moet hij voor zijn betrok kenheid bij de Elba-zaak drie jaar cel krijgen, zo betoogde Manschot. Manschot probeerde uit bewijsmateriaal bij de Elba-zaak ook het bewijs te reconstrueren dat R. betrokken was bij aanslagen op onder meer twee Makro-vestigingen en een pompstation van Shell. De procureur probeerde het hof ervan te overtuigen dat de huiszoeking wel rechtmatig was en vroeg daarom R. op nieuw in bewaring te stellen. Het hof wees dit verzoek af en handhaafde dat de huiszoeking op andere wijze had moe ten plaatsvinden. De rechtbank doet 11 april uitspraak. DORDRECHT (ANP) - Als eerste zie kenhuis in Nederland krijgt het nieu we Dordtse Merwedeziekenhuis zon necollectoren op het dak. De energie zal worden gebruikt voor de warm watervoorziening. Per jaar kan dit het ziekenhuis een besparing van zo'n 3500 gulden opleveren. Dat maakte EGM Engineering BV, die betrokken is bij de installatie van de zonnecol lectoren, dinsdag bekend. De zonnecollectoren kosten ongeveer 110.000 gulden. Zij worden grotendeels betaald door de Nederlandse Maat schappij voor Energie en Milieu (NO- VEM) die onder het ministerie van eco nomische zaken valt. De collectoren nemen zo'n 200 vier kante meter in beslag. Naar schatting zullen zij per jaar ongeveer 15.000 ku bieke meter aardgas (22 cent per ku bieke meter) besparen. Door de huidi ge lage prijs van aardgas is het experi ment eigenlijk niet rendabel, aldus ir. Den Ouden die het project begeleidt, maar de overheid wil het volgens hem een keer gedemonstreerd zien. De eerste collectoren zullen volgende week op de nieuwbouw van het zieken huis geplaatst worden. moet niet structureel zijn", aldus de bondswoordvoerster. Ze benadrukte datje niet zomaar gaat staken in een crematorium". Het stakingsprogramma ziet er als volgt uit: op 4 april werkt het cremato rium in Groningen niet; op 5 april wordt gestaakt in Dieren; Velsen staakt op 6 april, Den Haag op 7 april en Rotterdam en Utrecht vermoede lijk op respectievelijk 10 en 11 april. ADDIS ABEBA (RTR) - De nieuwe Su danese regering wil het eind vorig jaar afgebroken vredesoverleg met het verzet hervatten. Een zware Suda nese delegatie onder leiding van mi nister van buitenlandse zaken Sida- meh al-Husayn zal daarom volgende week naar Etiopië reizen, aldus dins dag een hoge Sudanese diplomaat. Het Sudanese Volksbevrijdingsleger (SPLA) heeft nog niet gereageerd op de jongste vredesinitiatieven van de regering in Khartoum. SPLA-functio- narissen in de Etiopische hoofdstad Addis Abeba, waar het verzet kantoor houdt, zeiden dinsdag dat de binnen kort via de clandestiene SPLA-zender een antwoord zal worden bekendge maakt. Afgelopen zondag aanvaardde de daags daarvoor aangetreden Sudane se regering alsnog het akkoord dat vo rig jaar november werd opgesteld door de Democratische Uniepartij (DUP) en het SPLA. De DUP stapte in december uit de regering toen het Nationale Isla mitische Front (NIF) in het parlement tegen het akkoord stemde. Sinds vori ge week maakt de DUP samen met de Umma-partij maar zonder het NIF weer deel uit van de regering. PZC 'ft Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. Vlissingen: Oostsouburgseweg 10, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen Tel. 01184-84000. Steunpunt: Boekhandel Bikker, Wal straat 94 Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg Tel. 01180-81000. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes Tel. 01100-31800. Terneuzen: Nieuwstraat 22, 4531 CW Terneuzen Tel. 01150-94457. Hulst: Steenstraat 6, 4561 AS Hulst Tel. 01140-14058. Zierikzee'. Oude Haven 41, 4301 JK Zierikzee Tel. 01110-15380 Opening kantoren: maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen, Middelburg en Goes van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, 01184-84000; 's avonds op zondag t/m vrijdag: vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden; zaterdags tot 16.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur en zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur: 01184-84000. Abonnementsprijzen: per kwartaal 72,05; franco per post 86,50; per maand 24,85; jaarabonnement 275,00; jaarabonnement franco per post 335,00; losse nummers: maandag t/m vrijdag 1,25, zaterdag 1,50 p.st., (alle bedragen inclusief 6 pet. btw). Postrek.nr.: 3754316 t.n.v. PZC ab.rek. Vlissingen. Advertentietarieven: 140 cent per mm; minimumprijs per advertentie 21,-; ingezonden mededelingen 2,5 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,- meer. Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 6 pet. btw). Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V., Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 3