SDO haalt twee zeges uit dubbel programma Er zit nog muziek in bij Kees Ver kaart (34) Arjo Kousemaker in de middenmoot in IK BEN EEN 'VERENI VOGTBAL ZGGLAflD Toernooizege voor Zeeuws jeugdteam SpOrt WOENSDAG 29 MAART 1989 20 Uitstekende start Petra Boonman Adrie Dieleman nieuwe trainer van Luctor Bloedonderzoek Steven Rooks Zesde plaats voor Nieuwdorp IN TWEEDE KLAS VAN AFDELINGSVOETBAL ZAALVOETBALLERS IN DEGRADATIEGEVAAR Vraagtekens Routiniers Feyenoord Sterrenteam NIJMEGEN - In het Haskoning schaaktoernooi om het jeugdkam pioenschap van Nederland t/m 16 jaar is. Petra Boonman uitstekend begon, nen. Als zij erin slaagt haar afgebroken partij uit de derde ronde remise te hou den blijft zij met 2 punten uit 3 partijen in het spoor van de koplopers in de groep meisjes t/m 14 jaar. Ranfar Kou- wijzer leek zich goed te herstellen van de teleurstelling uit de eerste ronde. Hij won in de tweede ronde eenvoudig van Bert Jan van der Hoeven maar moest in de derde ronde opnieuw een bittere pil slikken toen zijn wilde aan val tegen Aarnoud Kok niet door bleek te slaan en hij het geofferde materiaal niet meer wist te heroveren. Reeds voor de veertigste zet moest hij opge ven. Toch behoort hij met zijn attrac tieve spel tot de smaakmakers van het toernooi. De rest van de Zeeuwse afvaardiging; Cathalijne Kouwijzer, Bernard Meu- lenbroek, Marco Dieleman en Jessica ten Vaanholt moeten voorlopig genoe gen nemen met een plaatsje in de ach terhoede. De uitslagen en de standen na de derde ron de: (per categorie): jeugd tot 12 jaar: Ber nard Meulenbroek-Ivan Utama 0,5-0,5; meisjes tot 12 jaar: Susanne Bouwer-catha- lijne Kouwijzer 1-0; jeugd tot 14 jaar: Lucas Evers-Mareo Dieleman 0,5-0,5; meisjes tot 14 jaar: Petra Boonman-Maaike Delemarre afg.; jeugd tot 16 jaar: Ranfar Kouwijzer-Ar noud Rek 0-1; meisjes tot 16 jaar: Kirsten Konst-Jessiea ten Vaanholt 1-0. HULST Het Zeeuwse jeugdteam en Heerle waren de sterkste teams op hel handbaltoernooi van Hontenisse in Den Dullaert te Hulst. De Zeeuwse jeugd won alle wedstrijden bij de da mes, terwijl Heerle geen enkele fout bij de heren maakte. In de damespouie won het Zeeuwse jeugdteam al haar wedstrijden. De taaiste tegenstander was thuisvereni- ging Hontenisse, dat pas bij 11-10 door de knieën ging. EMM 2 verloor met veel ruimer verschil: 10-5. Toch zouden de Middelburgers uiteindelijk beslag leggen op de tweede plaats. EMM 2 speelde met 10-10 gelijk tegen Honte nisse, maar had wel een beter doelsal do. Squaera Venia, ook afkomstig uit Dendermonde, werd vierde en laatste. Bij de heren won Heerle al haar partij en. Achter Heerle speelde zich een fel gevecht af om de tweede plaats, Hontenisse 1 beschikte op papier over het sterkste team, dat in aanmerking kwam voor deze positie. De Klooster- zandenaren verkeken zich echter op de kracht van de HV Hulst-recreanten en gingen volkomen onverwacht met 11-10 ten onder. HV Hulst verloor op haar beurt weer met 11-10 van Honte nisse 2, dat met 16-14 geklopt werd door het eerste team. Het doelsaldo moest erbij komen om de plaatsen twee tot en met vier bekend te maken. Hontenisse 1 werd tweede, HV Hulst derde en Hontenisse 2 vierde. VLISSINGEN - Bij zijn komst naar de Terneuzense korfbalvereniging Luc tor liet trainer Etienne Fauconnier destijds weten het dienstverband slechts voor twee jaar aan te willen gaan. Die termijn zit er aan het eind van dit seizoen op. Reden voor de Ter neuzense vereniging om op zoek te gaan naar een nieuwe oefenmeester. Een gelukkige KV Luctor-voorzitter Rinus Nieuwdorp liet gisteravond we ten dat men er in was geslaagd om een opvolger voor Etienne Fauconnier te vinden. Vanaf volgend seizoen wordt KV Luctor getraind door Adrie Diele man uit Oost-Souburg. Dieleman trainde eerder Tjoba en Stormvogels. CASTRICUM (ANP) - Steven Rooks laat zijn bloed onderzoeken op een mogelijk virus. Nederlands beste ren ner van 1988 sukkelt de laatste tijd met zijn gezondheid. Hij startte dins dag niet in de Driedaagse van De Pan ne, de voorbereiding op de Ronde van Vlaanderen van zondag. „Ik weet niet wat het is", zei Rooks dinsdag, „maar ik ben niet in orde. Ik herstel slecht van inspanningen. Daar om laat ik dat bloedonderzoek doen, Hopelijk krijg ik de geruststelling dat het maar een kleinigheidje is." Rooks reed zich in de warmte op het eiland Sicilië in topvorm. Hij leek favo riet voor de openingsklassieker Mi- laan-Sanremo. Voor hij naar de vooraf gaande Tirreno-Adriatico vertrok liet hij een kies trekken. „Misschien dat daardoor een infectie is ontstaan." Indien de kwaal meevalt, zal Rooks zondag toch starten in de Ronde van Vlaanderen om in dienst van Kelly of Dhaenens te rijden. „Ik wil er weer he lemaal staan voor Luik-Bastenaken- Luik." VLISSINGEN - Amateurwielrenner Heddie Nieuwdorp uit Yerseke is in de Omloop van Noord Oost-Brabant, een Belgische semi-k!assieker met aankomst in Diegem, als zesde geëindigd. De Middelkamper was er bij toen na 120 kilometer een kop groep van vijftien man ontstond. In de slotkilometers werd deze groep te rug gebracht tot tien man. In de spurt werd Nieuwdorp uiteindelijk zesde; de overwinning was voor de Neder lander Arno Ottevanger. Bij een wedstrijd voor amateurs in Berlare eindigde Arjan de Ridder als achtste; winnaar was de Belg Gunther van de Abeele. Davy Dub beldam uit Sluiskil finishte bij een wedstrijd voor junioren in Waarschoot op de vijfde plaats; de zege ging er naar de Belg Jurgen Fore. In Lochristi-Zaffelare tenslotte reden Ronald Lijbaart uit Sluiskil en Jean- Pierre Fortrei uit Breskens respectie velijk zevende en achtste bij de nieu welingen en daar werd de zege opgeeist door de Belg Steven Heyn- drickx. TERNEUZEN - Het dubbele program ma in de tweede klas van het afde lingsvoetbal werd door SDO uitste kend benut. De ploeg uit Lamswaarde behaalde het maximum aantal pun ten. Zaterdag werd de derby tegen Graauw al in een vroeg stadium be slist (2-1) en op Paasmaandag gaf SDO in eigen huis Volharding geen schijn (4-1 winst) van kans. Koploper Corn Boys verstevigde zijn leiderspositie door met 3-0 de uitwed strijd tegen Terhole te winnen. De Sas- senaren zagen tot hun genoegen de concurrenten Hulsterloo en Aarden burg met 2-2 gelijk spelen. Aardenburg won zaterdag trouwens in en tegen Ou- werkerk met 2-0 cijfers. Graauw her stelde zich gisteren met een krappe 1-0 winst tegen Groede van de kater tegen SDO. Zaterdagtweedeklasser Cadzand ver loor met 3-1 in de slotfase van Brou wershaven. Graauw-SDO 1-2 - Na dertien minuten had SDO al een 2-0 voorsprong opge bouwd via treffers van Peter Eijsac- kers en Guido Platjouw (kopbal). De thuisclub was toen al op de achtervol ging aangewezen en wist voor rust nog dank zij Mark van Troost de aanslui tingstreffer (2-1) te produceren. In de tweede helft had Graauw het windvoordeel, maar ondanks verwoe de pogingen bleef de (terechte) gelijk maker uit. Ou werkerk-Aardenburg 0-2 - Een ge havend Aardenburg won na een mati ge wedstrijd verdiend van Ouwerkerk. De thuisclub kon geen enkele vuist maken, terwijl de Zeeuws-Vlamingen overigens niet ongelukkig twee maal het net vonden. Voor rust trof een af standsschot van Mario Corthals doel (0-1en in de tweede helft bepaalde een rechtstreekse hoekschop van Sjaak Tellier de eindstand toch wel verdiend op 2-0 in het voordeel van Aardenburg. Hulsterloo-Aardenburg 2-2 - De pun- tendeling was achteraf een terechte af spiegeling van de verhoudingen bin nen het veld. De thuisclub kwam op een 1-0 voorsprong door Davy Bleijen- berg, maar nog voor rust maakte Paul Hubregsen met een schitterend schot gelijk (1-1De tweede helft was nauwe lijks begonnen of Aardenburg moest topscorer Hans Ritico missen na een botsing (hoofdwond). Een domper waarvan Hulsterloo via Mario Ver- meerssen profiteerde (2-1). Toen bracht Aardenburg-trainer Rudi Ver aart de niet geheel fitte Eric de Rijke in het veld. Het bleek een gouden greep. Een vrije trap van De Rijke bracht de alleszins verdiende gelijkmaker (2-2) op het bord. SDO-Volharding 4-1 - Behalve de be ginfase kon Volharding niets anders doen dan zich neerleggen bij de heer schappij van SDO. Voor rust kwam de thuisclub op een 1-0 voorsprong via Werner Bisschop. In de tweede helft leek er niets aan de hand totdat Vol harding onverwacht door een doel punt van Jan Looy de partijen in even wicht (1-1) bracht. Het overwicht van SDO werd daarna alsnog beloond door doelpunten van Johan de Rijk en de gemakkelijk scorende Bisschop (2). Eindstand: 4-1. Graauw-Groede 1-0 - Een slechte wed strijd die door Graauw in de slotfase nog in winst werd omgezet. Beide teams kwamen praktisch niet tot voet ballen. In de slotfase scoorde Mark van Troost het enige doelpunt (1-0) van de wedstrijd. Terhole-Corn Boys 0-3 - Op de over winning valt niets af te dingen. Het klasseverschil' was duidelijk merk baar. Corn Boys behaalde dan ook een regelmatige zege door doelpunten van Stefan Donze, Pascal van der Vliet en Jan Snijders. Cadzand-Brouwershaven 1-3 - Cad zand heeft tot aan de laatste vijf minu ten de illusie gehad op een puntende- ling. Toen werden twee treffers van Brouwershaven de thuisclub fataal. De eerste helft werd afgesloten met een brilscore. Na rust begon Cadzand goed toen Jan de Nijs de kustbewoners op een 1-0 voorsprong zette. Maar niet veel later viel de gelijkmaker (1-1). In de slotfase sloeg Brouwershaven on- verbiddellijk toe en liet Cadzand met lege handen achter (1-3). Cees Outermans (links) en sponsor Gilles Maartens zien de toekomst nog zonnig in. Outermans gelooft in goede afloop MIDDELBURG - Het gaat slecht met het Zeeuwse zaalvoetbal. Die conclusie lijkt ge rechtvaardigd wanneer men de ranglijst van de Districtsklas Zuid I bekijkt. In die hoogste landelijke klasse bungelt het Goese Schelde International met drie punten uit negentien wed strijden onderaan en is de Zeeuwse zaalvoetbalkampioen van vorig seizoen, Maartense Tapijt, nog in degradatiegevaar. Vooral de lage klassering van Maar tense Tapijt mag opmerkelijk worden genoemd. Vorig seizoen wonnen de hoofdstedelingen alles wat er maar te winnen viel en wist men zich zelfs te scharen bij de zes ploegen die streden om het kampioenschap van Neder land. Dit jaar zal het van de laatste drie wedstrijden afhangen of men sa men met Schelde International zal moeten terugkeren naar de Zeeuwse Hoofdklas. Maartense-coach Cees Ou termans blijft optimistisch, maar vindt een eventuele degradatie geen ramp. „Dan spelen we toch gewoon weer een jaartje in de Zeeuwse hoofd klas", zegt hij opgewekt. De situatie is met nog drie wedstrijden te spelen intussen erg spannend in de landelijke klas. Samen met Delta uit Oosterhout hebben de Middelburgers vijftien punten, twee meer dan het als voorlaatste geklasseerde Spurs '74. „En in de laatste wedstrijd moeten wij op bezoek bij Spurs", beseft Outer mans. „Willen we dus echt veilig zijn, dan moeten we tegen die tijd wel drie punten voorsprong hebben". Enkele weken geleden leek er nog geen vuiltje aan de lucht. Spurs' 74 had nog maar zes punten uit vijftien wedstrijden en Maartense Tapijt leek een onbezorgd competitieslot tege moet te gaan. In de laatste vier wed strijden veroverde de Brabantse nummer voorlaatst echter zeven pun ten. „Je mag het natuurlijk niet har dop zeggen, maar ik zet er toch mijn vraagtekens bij", meent de 39-jarige Middelburger, die alweer aan zijn dertiende seizoen bezig is bij Maar tense Tapijt. Vorig seizoen was Maartense Tapijt oppermachtig in Zeeland. De ploeg was 46 wedstrijden ongeslagen en werd met grote overmacht provinciaal kampioen. Outermans: „Pas in de strijd om het Nederlands kampioen schap kregen we te maken met tegen stand. Toen speelden we tegen top- ploegen als Ceverbo en De Haantjes. Ik heb mijn ploeg ook voorgehouden dat we in de districtsklas 22 van die kampioenswedstrijden zouden spelen. Je kunt wel zeggen dat we niet een klas hoger zijn gaan spelen, maar wel drie". De Middelburgse coach, die enkele ja ren geleden nog fungeerde als assis tent-coach van het Nederlandse team vindt wel dat de Middelburgse forma tie genoeg kwaliteiten heeft om zich in de landelijke klas te handhaven. „Al leen Rudy van de Zande en Molier/Im- pac steken er bovenuit, dat blijkt ook uit de stand. Daar achter zitten een stuk of acht ploegen van gelijke sterk te, waar wij ook toe behoren. Onze pech is dat we zoveel blessures hebben gehad. Anders hadden we allang veilig gestaan". Outermans noemt de namen van Stof fel Schipper, John Tahapary en Henk Willemse. „Rond die drie routiniers had ik het team opgebouwd. Door blessures heb ik ze echter nog niet een keer alle drie kunnen opstel len". Noodgedwongen hebben de Mid delburgers dan ook steeds gespeeld met een ploeg, die overwegend be stond uit jonge spelers. Outermans: „En ik moet die mannen complimen teren voor de wijze waarop ze het op gepakt hebben. Dat heeft me echt ver baasd. Met hard werken hebben we toch de nodige punten bij elkaar ge sprokkeld. En vooral de laatste wed strijden hebben we goed zaalvoetbal laten zien". De bebaarde Middelburger dreunt een Kees Verkaart (links) in actie voor Zierikzee. zestal wedstrijden op van het afgelo pen seizoen, waarin men na een goede wedstrijd in de laatste minuten alsnog het schip inging. „Dat is nu net de jeugdige overmoed. We missen net dat tikkeltje routine". In tegenstelling tot de meeste Bra bantse ploegen weigert Outermans van het zaalvoetbal een taktisch steekspelletje te maken. „De .meeste ploegen staan je achter de middenlijn op te wachten. Daar doen wij niet aan mee. Ik kan mijn spelers moeilijk voor twee keer 25 minuten verdedigen naar Eindhoven sturen. Als ik dat doe, komt er niemand meer. We proberen aan te vallen wanneer we kunnen". Hoewel Maartense Tapijt op het hoog ste niveau zaalvoetbalt is het met de publieke belangstelling maar droevig gesteld in Middelburg. „We trekken bijvoorbeeld nog veel minder toschou- wers dan Schelde. Je kunt moeilijk zeggen dat we minder laten zien. Het leeft hier gewoon niet zo". Ook in Bra bant valt het allemaal wat tegen. „We hoorden eerst altijd grote verhalen van iedereen, maar ik zeggen dat er maar weinig ploegen zijn die wat pu bliek trekken". Schelde International is intussen al ze ker van degradatie. Mocht Maartense Tapijt ook degraderen dan betekent dat beide Zeeuwse vertegenwoordi gers zich niet konden handhaven op het hoogste landelijke niveau. Een zorgwekkende zaak beseft ook Cees Outermans.Volgend j aar wordt vindt er weer een nieuwe indeling plaats bij de landelijke klassen en worden de topploegen van Zeeland, Brabant en Limburg in een klas ondergebracht. Mochten we dit jaar de boot missen, dan heb je grote kans dat Zeeland geen vertegenwoordigers meer heeft op het hoogste landelijke niveau". Hij is dan ook niet optimistisch over de toekomst van het Zeeuwse zaalvoet bal. „Ik zie in Zeeland geen ploeg die zo maar mee kan in deze klasse. De mees te ploegen willen niet omdat ze er geen geld voor hebben en degene die willen hebben waarschijnlijk te weinig kwali teit". Hij vreest dan ook dat de achter stand van de Zeeuwse ploegen op de rest van Nederland steeds groter zal worden. „Misschien spelen we hier over enkele jaren alleen nog maar re creatief zaalvoetbal". De stand in de districtsklasse Zuid I: Rudy van de Zande 19-30 (78- 42) Molier/Impae 19-30 (80- 57) Comdes 19-24 (80- 64) Hooghuis 19-21 (71- 58) Schoenenreus Zanten 19-21 (70- 70) Tongelreep 19-19 (64- 61) Bunga Melati 19-19 (52- 63) Rodias 19-18 (59- 61) Delta 19-15 (69- 79) Maartense Tapijt 19-15 (43- 60) Spurs'74 19-13 (52- 57) Schelde Intern. 19- 3 (42-104) Programma voor volgende week: Maandag 03-04: Delta-Rodias. Spurs '74 - Molier/Impac. Vrijdag 07-04: Comdes-Bun- ga Melati, Schoenenreus Zanten-Hooghuis, Tongelreep-Maartense Tapijt (Eindhoven, sporthal Lievendaal, aanvang 20.35 uur). De Zeeuwse kampioen Arjo Kousemaker boekte in de eerste twee ronden een verlies- en een winstpartij. 'S-GRAVENPOLDER - In de halve fi nale van het Nederlands damkam pioenschap voor junioren, die deze week in Ons Dorpsleven te 's-Graven- polder wordt gespeeld, is de Zeeuwse juniorenkampioen, de 18-jarige Arjo Kousemaker uit Yerseke, van start gegaan met een nederlaag en een overwinning tegen Fred de Koning uit Wateringen, een van de sterkste jeugdspelers van Nederland, kwam Kousemaker er in de openingsronde niet aan te pas. Veel beter deed de Zeeuwse belofte het in de tweede ronde. Na een van de kant van Kousemaker goed gespeelde par tij, zag zijn tegenstander, de Fries Jo hannes v.d. Veer, in het eindspel een meerslagje over het hoofd, waarna hij meteen kon opgeven. Na de eerste twee ronden gaan Fred de Koning en de Limburger Joost de Heer aan de lei ding met de maximale score van vier punten uit twee partijen. Het toernooi in 's-Gravenpolder duurt tot en met vrijdag. De eerste drie plaatsen geven recht op deelname aan de finale van het Nederlands junioren kampioenschap. De uitslagen: Eerste ronde: Fred de Ko- ning-Arjo Kousemaker 2-0, Jos Livestro- Martijn Vissers 1-1, Mark Deurloo-Wibo van Ommeren 2-0, Johannes v.d. Veer-Joost de HeerO-2. Tweede ronde: Visssers-De Koning 0-2, Van Ommeren-Livestro 1-1, De Heer- Deurloo 2-0, Kousemaker-V.d. Veer 2-0. De stand na de tweede ronde: 1 De Koning en De Heer, 4 pnt; 3 Livestro, Deurloo en Kousemaker, 2 pnt; 6 Van Ommeren en Vis sers één pnt en 8 V.d. Veer 0 pnt. ZIERIKZEE Kees Verkaart gaat naar alle waarschijnlijkheid nog één seizoen door met voetballen en dat is goed nieuws voor de voetbal club Zierikzee. „Mijn benen willen niet alles meer wat mijn hoofd wil", aldus de 34-jarige spitsspeler. „Voorts ben ik sinds kort overge- plaats naar de Amrobank-vestiging in Middelburg en moet ik dagelijks heen en weer reizen van Zierikzee naar Middelburg. Er zal dus nog het één en ander geregeld moeten wor den, maar zoals het er nu uitziet ga ik nog één seizoen door". Dat de grijzende spitsspeler nog steeds onmisbaar is voor zijn ploeg, bleek dit afgelopen paasweekeinde maar weer eens. Afgelopen maan dag scoorde Verkaart in de uitweds- tijd tegen Voab zijn negende sei zoenstreffer en komt daardoor mede aan de kop van de topscorerslijst van de zondag tweede klas. Ook in het PZC-klassement zorgde Verkaart met driemaal achtereen een 8, voor een opmerkelijke reeks. Hetgeen tevens aantoont dat Zierik zee in de tweede helft van de compe titie weer op de weg terug is. „Uit de laatste acht wedstrijden hebben we twaalf punten gehaald en daardoor zijn we langzaam uit het diepe dal geklommen, waarin we tot aan het carnavalsweekeinde hebben gezeten". Opmerkelijk is dat trainer Hans van der Wekke in die periode besloot drie spelers (Marco Saman, Rini Verwest en René Dekker) terug te zetten naar het tweede elftal. Ver kaart over dit voorval: „Dit drietal zorgde voor een slechte sfeer binnen het elftal. Dat droeg er toe bij dat het elftal gedurende de eerste helft van de competitie geen eenheid was. Het wegsturen van het drietal heeft in derdaad goed uitgepakt, want al hoewel hun vervangers kwalitatief iets minder in huis hebben, wordt er de laatste maanden weer hard ge knokt voor een goed resultaat. Hier door zijn we weer punten gaan pak ken, zodat de gehele ploeg weer is opgeleefd. Ik ben er van overtuigd dat we mee hadden kunnen doen voor het kampioenschap, wanneer we de eerste helft van de competitie met eenzelfde instelling hadden ge speeld als nu". Zestien jaar speelt Verkaart nu in het eerste elftal en heeft in die jaren onder anderen nog samen gespeeld met Adrie Koster, Ronald van Oe- veren en Peter van Vossen. Wel aar dig is de vergelijking met de naar Beveren vertrekkende Van Vossen, want zo'n 13 jaar geleden had Ver kaart ook al contact met clubs als Beveren en Feyenoord. „Een geplande oefenwedstrijd met Feyenoord is nooit doorgegaan, om dat ik met Zierikzee en kampioens wedstrijd moest spelen. Omdat ik toen al in het bezit was van een goe de baan bij de bank is er van een mo gelijke profcarrière niets meer te recht gekomen. Ik ben dan ook al die jaren Zierikzee trouw gebleven, omdat ik een echte 'verenigings- vent' ben". Trainer Hans van der Wekke, die Peter Noordijke Zierikzee Patrick Vogel Middelburg Peter Zwart (Sluiskil) Alex Lourens (Vlissingen) Arnold Back Vlissingen Ruud Cornells Vlissingen Kees Verkaart Zierikzee Jan de Rijke Middelburg Willy de Jaeger Sluiskil Paul v. d. Hooft (Sluiskil) Paul Schipper (Vlissingen) aan het eind van het seizoen ver trekt, is van mening dat een moge lijk afscheid van zijn aanvoerder een groot verlies betekent voor Zierik zee. „Kees is de gangmaker van het elftal en een voorbeeld voor ieder een. Op papier staat hij weliswaar centrumspits, maar tijdens de wed strijd is hij vrijwel overal te vinden. Hij heeft een goed schot, is nog steeds snel en hij is de motor van het elftal. Ondanks zijn leeftijd speelt hij nog als een jonge hond". Dat Kees Verkaart niet alleen hin- nen het veld een groot animator is, maar ook daarbuiten blijkt uit zijn optredens in de bus bij uit-wedstrij- den. Afhankelijk van het behaalde resultaat zingt Verkaart nummers van de Havenzangers en andere 'krakers', zodat de sfeer binnen de groep optimaal blijft. Er zit dus nog muziek in als het aan Verkaart ligt. De cijferwaarderingen van het af gelopen paasweekeinde zijn als volgt: Vlissingen (op 25-3-'89 tegen Waubach): Ruud Pennings 7, Ron van Dam 7, Ruud Cornells 8, Kees Houtepen 7, Eugène Fagg 7, Geert Bouwman 8, Ronald van Oeveren 8, Marcel Schenk 7. Paul Schip per 7. Alex Lourens 8, Ruud Corré 7. (op 27-3-'89 tegen Longa): Ruud Pennings 6, Ron van Dam 7, Arnold Back 8, Ruud Comelis 7, Kees Houtepen 5. Eugène Fagg 7. Geert Bouwman 7, Ronald van Oeveren 6, Marcel Schenk 7, Paul Schip per 7, Alex Lourens 6. Middelburg (op 25-3-'89 tegen Sluiskil): Wichard Rops 5, Jurjen Swiers 7, Patrick Vogel 8, Dennis But 7, John Alleman 7, Ron Kodde 7, Arthur Pouwelse 7, Francis Langemaire 6, Mike But 7, Jan de Rijke 8, Gerrie Eikenhout 6, Ronald Pruysers 6. Zierikzee (op 25-3-'89 tegen Noad): Peter Noordijke 7, Jacco Heijboer 7, Peter v. d. Linde 7, Freddie Kramer 7, Martin Quist 7, Martin de Jonge 7, Marco van Oeveren 7, Leen Koster 7, Kees Verkaart 7, Rini Stoutjesdijk 7, Peter van de Zwan 7. (op 27-3-'89 tegen Sarto): Peter Noordijke 7, Jacco Heijboer 7, Peter v. d. Linde 7, Freddie Kramer 7, Martin Quist 7, Martin de Jonge 7. Marco van Oeveren 7, Leen Koster 7, Kees Verkaart 7, Rini Stoutjes dijk 7, Camyl van Tiggelhoven 7. Sluiskil (op 25-3-'89 tegen Middelburg): Rob Wieland 5, Bennie Boerjan 6, Peter Zwart 7, Willy de Jaeger 6, Eddy van der Hooft 5, Hans Maas 7, Paul van der Hooft 6, Rick Putzeijs 6, Gerard Dellaert 7, Bar ry Dallinga 7, Mark van Tatenhove 7. (op 27-3-'89 tegen Schijndel): Rob Wiel and 7, Bennie Boerjan 7, Peter Zwart 8, Willy de Jaeger 8, Eddy van der Hooft 7, Hans Maas 6, Paul van der Hooft 8, Rick Putzeijs 7, Gerard Dellaert 7, Barry Dal linga 7, Karei Wullems 7. Zeeuwse topscorers 1 Hugo Crucq (Nieuwland) 26 doelpun ten; 2 Wim Paardekoper (SSV) 19; 3 Ro nald Hoekman (Goes) 16; 4 Kees van Tig- gelen (SPS), Ron Vaders (Vosmeer) en Ivo Wouters 14); 7 Wilco Kwekkeboom (Nieuwland) 13. Hoofdklas zondag 1 Louis Muurmans (Limburgia) 11 doel punten; 2 Frank van der Heijden (Gel drop) 10; 3 Paul Schipper (Vlissingen). Ton Boelaars (Wilhelmina 08), Ton Duijff (EHC), Nico Voorbraak (Halsteren) en Hans Groenendijk (Top) allen 9. Tweede klas zondag 1 Fokke (Dosko), Corné van Dordt (Dos- ko), Frank Gevers (Avanti '31), Kees Ver kaart (Zierikzee) en Peter van Oirschot (Schijndel) allen 9 doelpunten; 6 John Blummel (Schijndel) 8. Derde klas zondag 1 Ronald Hoekman (Goes) 16 doelpun ten; 2 Peter Kepers (Ves '35) 13; 3 Pierre van Hooydonk (Steenbergen) 12; 4 Wim van Rosmnalen (Virtus) en John Verhoef (Virtus) 10. Vierde klas zondag 1 Ivo Wouters (Koewacht) en Ron Vaders (Vosmeer) beiden 14 doelpunten; 3 Huib Meerman (Walcheren) 12; 4 Henk van de Brink (Patrijzen) 10. Tweede klas zaterdag 1 Peter de Haan (De Zwerver) 14; 2 Gerry Klop (Altena) 12; 3 Remco van Keeken (Hoek) 11. Derde klas zaterdag 1 Theun de Ronde (Bruse Boys) 13 doel punten; 2 Jacob van de Berge (Bruse Boys) 12; 3 Leo Versluis (Bevelanders) 10. Vierde klas zaterdag 1 Hugo Crucq (Nieuwland) 26 doelpun ten; 2 Wim Paardekoper (SSV) 19; 3 Kees van Tiggelen (SPS) 14; 4 Wilco Kwekke boom (Nieuwland) 13.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 34