PZC Paasweekeinde met een enorme kater rdp vakantie rubriek Vlissingen doet mee voor spek en bonen Sluiskil vervalt nu in uitersten Zierikzee heeft succes in Tilburg sport Goes gelukkig tegen Divo 13 roskam bv DINSDAG 28 MAART 1989 BRABANDERS MISSEN KANSEN Elke zaterdag van 29 Nederlandse regionale dagbladen Longa Maljers blijft Quist vertrekt Reserves Schijndel - Sluiskil Kwetsbaar DRIE PUNTEN IN TWEE WEDSTRIJDEN Sarto Hoofdklasse Eerste klas Tweede klas Derde klas Vierde klas Afdeling Tweede klas VLISSINGEN - In de twee thuiswedstrijden van dit paasweekeinde heeft Vlissingen slechts drie kwartier kunnen overtuigen. Maandag was de goede beginperiode uit de ontmoeting van zaterdag tegen Waubach (2-1-zege) echter al weer vergeten. Vlissingen hield aan de volkomen terechte nederlaag tegen Longa (2-0) immers een alles overheersende kater over. Bij de start van het dubbelprogramma was er letterlijk en figuurlijk geen vuil tje aan de lucht voor de Zeeuwse hoofdklasser. In de ontmoeting met Waubach zetten Ronald van Oeveren en Alex Lourens de intenties van Vlis singen kracht bij door in de eerste helft al voor een 2-0-voorsprong te zorgen. t Die 2-0-ruststand was de juiste afspie geling van de verhoudingen in het veld. Vlissingen speelde vol inzet en met een gretigheid die ploegen meest al slechts aan het begin van de compe titie kenmerkt. Het matige Waubach had in eerste instantie niet veel ver weer op de aanvalsgolven van de thuisclub, maar toen Vlissingen vlak na rust verzuimde het karwei te klaren kwamen de Limburgers plotseling te rug in de wedstrijd. Vlissingen, spelend zonder Arold Back en voor de gelegenheid met Kees Hou- VLISSINGEN - Goes heeft vijf wed strijden voor het einde een voor sprong van drie punten op naaste con current Clinge. Het restant van de ge staakte wedstrijd in Dinteloord tegen Divo bleef op de 1-1 steken. Goes moet nog thuis tegen VES en Moerse Boys en op bezoek bij BSC, Virtus en Roo sendaal. Divo-Goes - De Brabanders hadden geen geluk. Goes speelde de resteren de 25 minuten behoudend en leek al snel tevreden met de 1-1. Divo daaren tegen vecht nog voor een laatste kans en had via Toon Machielsen, Kees van Hameren (van de doellijn getrapt) en Frank van de Ham een handvol goede kansen. De afwerking ontbrak weer eens en zodoende kwam Goes (zelf maar een kans) nog goed weg in Dinteloord. Breskens-Steenbergen - Voetbalwed strijden worden door doelpunten be slist. Steenbergen scoorde een kwar tier na rust wel en Breskens zag zeker daarna veel kansen net naast gaan. Nauwelijks verdiend dus, maar als je in de hoek zit waar de klappen vallen... De eerste helft was er nog weinig te be leven. Breskens kreeg iets meer kan sen. Johnny Livramento zag zijn kop stoot een minuut voor rust van de doellijn gewerkt. De tweede helft was beter en leuker. Henk Ottens was goed op dreef, maar de treffer kwam aan de andere kant. Pierre van Hooijdonk (volgend seizoen bij RBC) schoot 14 minuten na rust een vrije trap langs de muur: 0-1. Vanaf dat moment mocht Breskens al les. De thuisclub viel voortdurend aan, kreeg ook de nodige hoekschoppen, maar Camlel van Rattingen (naast), Serge Laprade (van de lijn opnieuw Livramento en Ottens (tegen de lat) hadden geen greintje geluk. (Advertentie) voor informatie en reservering VND-RDP/072-196222 tepen als laatste man, maakte het zichzelf onnodig moeilijk door kansen op een derde treffer te laten liggen. Waubach was op dat moment al ge reed voor de slachtpartij, die Sittard maandag tegen de degradatiekandi daat in huis had (6-0), maar Vlissingen slaagde er niet in door te drukken. Het gevolg was dat de Limburgers plotseling kansen roken waardoor de Zeeuwse hoofdklasser alsnog in de problemen kwam. Jos Dirkx bracht Waubach een kwartier voor tijd op 2-1 en met kunst- en vliegwerk bleef Vlis singen vervolgens overeind. Tegen Longa startte de ploeg van trai ner Jo Jansen maandag veel minder voortvarend. Vlissingen speelde zon der al te veel inzet, concentratie en overleg. Arold Back schreeuwde zijn stembanden praktisch aan flarden, maar ook hij kon Vlissingen niet te rug in de wedstrijd krijgen. Jo Jansen voelde zich langs de kant als een dou- cher die er maar niet in slaagt zijn gladde stukje zeep in handen te hou den. Het verlies hing dan ook van meet af aan als een donderwolk boven de goed gevulde tribunes. Vlissingen viel am per te betrappen op één geslaagde ac tie en vertoonde overeenkomsten met een puzzel waarin nogal wat stukjes ontbraken. Longa scoorde voor rust via Jan Habraken en Wim van Dongen (2-0). Vlissingen stelde daar alleen een te zwakke Inzet van Alex Lourens te genover. Ook na rust wilde het niet vlotten bij de Zeeuwse hoofdklasser, omdat de ploeg te veel spelers telde die de in druk wekten het paasontbijt nog niet verteerd te hebben. Doelman Ruud Pennings ging bij tenminste één van beide Longa-doelpunten niet vrijuit, Ron van Dam speelde matig en Kees Houtepen vormde een zwakke schakel op het middenveld dat toch al geen hoogvliegers kende, omdat Ronald van Oeveren geen schim was van de uitblinker van zaterdag, Geert Bouw man met een ontstoken teen speelde en Marcel Schenk wel wilde, maar dit keer niet kon. Voorin kreeg Paul Schipper niet één bruikbare voorzet, terwijl Alex Lourens bij tijd en wijle wenste over meer fysieke kracht te be schikken. Een ommekeer in de wedstrijd hing dan ook geen moment in de lucht. Zelfs het massale slotoffensief van Vlissingen leverde niets meer op dan een (overigens schitterend) schot van Ronald van Oeveren op de kruising. Onder leiding van de geroutineerde vrije verdediger Jos Mathijsen (Arold Back: „die man loopt de honderd me ter in 17 seconden, maar niemand van ons stopte hem af') behoefde Longa het duel slechts uit te spelen. Vlissingen-Waubach 2-1 (2-0). 13. Ronald van Oeveren 1-0; 43. Alex Lourens 2-0; 75. Jos Dirkx 2-1. Scheidsrechter P. Peters (Uden). Toeschouwers: 1500. Boeking Jo Jurgens Waubachwegens natrappen. Vlissingen-Longa 0-2 (0-2). 15. Jan Habra- Ken 0-1; 45. Wim van Dongen 0-2. Scheids- rechterW.P.M. Hartman (Sassenheim). Toe schouwers 2200. Boekingen voor Marcel Schenk en Arold Back (beiden Vlissingen) en Jan Habraken (Longa). Allen wegens het ongeoorloofd ten val brengen van een tegen stander. r„,,K _HH Een lichtpuntje in een somber paasweekeinde. Alex Lourens scoort het tweede doelpunt van Vlissingen in de ontmoeting met Waubach. VLISSINGEN - Nog voor de tweede competitiehelft op het veld heeft de korfbalvereniging Animo uit Oost- Souburg het contract met trainer Erik Maljers voor een jaar verlengd. Bij Vol harding in Yerseke moet men op zoek naar een andere oefenmeester voor het standaardteam nu Jan Quist naar Blauw-Wit Kloetinge vertrekt. Quist volgt daar Wim de Jager op. VLISSINGEN - Met hangen en wur gen slaagde Vlissingen er zaterdag in bijna-degradant Waubach met 2-1 te verslaan. Het was voor trainer Jo Jan sen al een indicatie dat zijn ploeg am per 48 uur later voluit zou moeten gaan om ook de thuiswedstrijd tegen Longa winnend af te sluiten. In een voor zijn doen felle wedstrijdbespre king drukte hij de spelers op het hart met volle inzet te strijden. Maar een beetje voetbalkenner zag de bui al en kele momenten na het beginsignaal hangen. Vlissingen startte futloos met drie terugspeelballen op de kee per en Longa, dat wel voluit ging, rook en greep zijn kans: 2-0. Voor Vlissingen is het seizoen, vijf wed strijden voor het einde, zo goed als ge speeld. „Het seizoen is vandaag ge speeld. We hebben het zo maar wegge geven. We kunnen hooguit nog van enige betekenis zijn voor de periodeti- tel", sprak Jo Jansen gisteren nadat zijn ploeg door Longa was wegge speeld. De Zeeuwse hoofdklasser ging de slotfase van de competitie nog in met de intentie voor de bovenste plaats(en) te spelen, maar de situatie na het teleurstellende paasweekeinde noopt Vlissingen eerder rekening de houden met de onderlaag van de hoofdklas, waar nog diverse ploegen bezig zijn het vege lijf te redden. Maandag bleek eens te meer dat Vlis singen niets meer en niets minder is dan een modale hoofdklasser, die goe de wedstrijden afwisselt met zeer te leurstellende optredens. Zaterdag kwamen 1500 mensen af op de wed strijd tegen Waubach. Het zachte len teweer trok maandag zelfs 2200 nieuwsgierigen naar het sportpark aan de Irislaan, maar de zon was het enige waar zij van konden genieten, omdat de thuisploeg zich door tegen- Res. 2e klas B: Gilze 2-Rood Wit 2 3-0, Longa 2-Vlissingen 2 0-1, Zierikzee 2- VOAB 2 0-4,Madese Boys 2-Roosen- daal 2 0-0, Moerse Boys 2 Gilze 2 1-1. Baronie 2 19 8 9 2 25 41-19 Virtus 2 19 8 8 3 24 38-27 Dongen 2 19 7 8 4 22 29-23 Moerse Boys 2 19 5 10 4 20 29-23 Zierikzee 2 19 6 7 6 19 20-26 Roosendaal 2 19 7 5 7 19 23-37 Gilze 2 19 5 8 6 18 22-24 Vlissingen 2 19 6 5 8 17 28-30 VOAB 2 19 6 5 8 17 35-37 MadeseBoys2 19 5 7 7 17 24-29 Longa2 19 3 10 6 16 24-21 Rood Wit 2 19 5 4 10 14 25-42 Res. 3e klas A: IJzendijke 2-Sluiskil 2 3-1, Sluiskil 2-DOSKO 2 3-3, Temeu zen 2-IJzendijke 2 2-0, Middelburg 2- Steen 2 2-1. HVV'242 19 12 5 2 29 39-16 Middelburg 2 19 12 3 4 27 34-16 Hoofdplaat 2 19 10 6 3 26 30-19 RCS 4 19 10 4 5 24 38-20 Clinge 2 19 7 5 7 19 30-25 Hontenisse 2 19 6 7 6 19 24-20 DOSKO 2 19 6 7 6 19 34-33 Sluiskil 2 19 4 8 7 16 23-31 Vogelwaarde 2 19 4 6 9 14 14-32 Terneuzen 2 19 3 7 9 13 13-29 Steen 2 19 2 8 9 12 18-37 IJzendijke 2 19 4 2 13 10 22-41 MIDDELBURG - Wie zaterdagavond Sluiskil tegen Middelburg zag spelen, gaf nog geen stuiver voor de overle vingskansen van de Zeeuws-Vlamin gen in de tweede klas. Na een 0-2-voor- sprong bij rust verloor de formatie van trainer alle greep op de wedstrijd en stuntelde naar een 3-2-nederlaag. „Het is gebeurd", zei trainer Jan Geel- hoedt na afloop, die na het zien van de wanprestatie van zijn ploeg alle hoop had verloren. Gisteren herstelde Sluiskil zich echter op wonderbaar lijke wijze. Uit bij koploper Schijndel sleepte men een 1-2-zege uit het vuur. Zaterdagavond zag het er aanvanke lijk allemaal zonnig uit voor de Zeeuws-Vlamingen. Middelburg be gon lusteloos aan het degradatieduel en leek niet eens bereid te vechten voor zijn laatste kans. Vrijwel elk duel ging verloren en het was Sluiskil dat in de eerste helft het initiatief had. De Zeeuws-Vlamingen namen dan ook dikverdiend een 0-2-voorsprong voor de pauze. Eerst schoot Paul van der Hooft een vrije trap achter de blunde rende keeper Wichard Robs en vlak voor rust bekroonde Mark van Taten- hove een gave voorzet van Peter Zwart (0-2). „Persoonlijke fouten deden ons voor rust de das om", oordeelde Middel burgtrainer Paul Telussa, die in de rust voor een hopeloze taak leek te staan. „Ik ben gewoon rustig gebleven en heb gezegd dat we nog drie kwartier hadden om de zaak recht te trekken." Met A-junior Roland Pruyssers als ex tra spits voor middenvelder Francis Langemaire begonnen de hoofdstede lingen in de tweede helft met de moed der wanhoop aan een offensief. Sluiskil raakte al snel in paniek en bleek niet opgewassen tegen het jeugdig oppor tunisme. „Onbegrijpelijk", vond Sluis kil-trainer Jan Geelhoedt. „Het was een gelopen wedstrijd. Middelburg had niets te vertellen en we gaven het allemaal uit handen. We hebben ge woon niet voldoende kwaliteit." Sluiskil was nog wel een paar keer ge vaarlijk in de counter maar faalde in de afwerking. Geelhoedt: „Het waren net de verkeerde mensen, die de kans kregen om het af te werken. En een derde treffer was misschien niet eens voldoende geweest. Dat hebben we al eerder gezien dit seizoen." Middelburg speelde na rust naar zijn mogelijkheden, wat inhield dat er steeds naar spits Jan de Rijke werd ge zocht. Een simpele tactiek, die echter wel zijn vruchten afwierp omdat de boomlange Middelburger vooral in de lucht Sluiskil-voorstopper Willy de Jaeger herhaaldelijk aftroefde. Hij zorgde er ook persoonlijk voor dat Middelburg langszij kwam. Eerst ver zilverde hij een voorzet van Dennis But en zes minuten voor tijd toornde hij hoog boven iedereen uit bij een vrije trap van dezelfde Dennis But. Te gen zijn kopbal had Rob Wieland geen verweer (0-2). Sluiskil stond met de rug tegen de muur en had niet de kwaliteiten om er uit te komen. De ene na de andere ge vaarlijke situatie ontstond voor het doel van Rob Wieland en in de blessu retijd gingen de Zeeuws-Vlamingen alsnog onderuit. Mike But knalde de bal tegen de paal en de terugkomende bal werd vervolgens door de uitblin kende Patrick Vogel op de hand van Rick Putzeys geschoten. Strafschop oordeelde scheidsrechter Traas uit 's Sluiskil-trainer J an Geelhoedt is één en al aandacht voor de wedstrijd Middel burg-Sluiskil (3-2). Gisteren moest Geelhoedt ziek thuisblijven toen zijn ploeg afreisde naar Schijndel en met 2-1 won onder leiding van interim-coach Han van der Hooft. Heerenhoek. Patrick Vogel voltrok zelf het vonnis en zorgde voor de derde seizoenszege van de Walcherse forma tie (3-2). „Het is weliswaar een zijden draadje, maar we leven nog", sprak Paul Telus sa na afloop. „We proberen gewoon het maximale uit de komende vier wed strijden te halen, meer kunnen we niet doen." Sluiskil liet zaterdag echter al alle hoop varen. Geelhoedt: „Wilden we nog enige kans maken om te overle ven, dan hadden we hier moeten win nen". In een wederopstanding van zijn ploeg geloofde de trainer zaterdag avond nog niet. „We krijgen de koplo per Schijndel bijvoorbeeld nog twee keer. Het is gebeurd." Middelburg - Sluiskil 3-2 (0-2), 15. Paul van der Hooft 0-1, 41. Mark van Tatenhove 0-2, 69. Jan de Rijke 1-2, 84. Jan de Rijke 2-2, 91. Patrick Vogel strafschop3-2. Scheidsrech ter J. Traas uit 's Heerenhoek. Toeschou wers: 300. Boekingen: Patrick Vogel en Jur- jen Swiers (beiden Middelburg) en Rick Put zeys (Sluiskil), alleen wegens het onderui thalen van de tegenstander. Hoe onvoorspelbaar voetbal is bleek gistermiddag bij Schijndel - Sluiskil. Tegen koploper Schijndel verbaasde de Zeeuws-Vlaamse tweede klasser met een 2-1 overwinning. In de eerste helft gaf in feite niemand Sluiskil nog enige kans op punten- winst. Schijndel kwam zeer voortva rend uit de startblokken en was meer dan eens gevaarlijk door zijn vleugel spitsen Andre Pennings en Theo van Geffen. Een van de vele aanvallen van Schijndel leidde halverwege de eerste helft ook tot 1-0 via Peter van Oor schot. Naarmate de wedstrijd echter vorderde kreeg Sluiskil (met Han van der Hooft op de bank voor de ziek Jan Geelhoedt) meer en meer greep op de wedstrijd en warén het de Zeeuws-Vla mingen die het spelbeeld bepaalden. In de 20e minuut na de hervatting scoorde Paul van der Hooft met een welgerichte kopbal 1-1. En tien minu ten later werd het zelfs 1-2 toen Willy de Jaeger uit een voorzet van Paul van der Hooft opnieuw met hoofd doel trof. Schijndel-Sluiskil 1-2. 19e Peter van Oor schot 1-0, 61e Paul van der Hooft 1-1 en 72e Willy de Jaeger 1-2. Aantal toeschouwers 450. Bijzonderheden: boeking voor Bennie Boer jan (wegens commentaar op de lei ding). stander Longa liet gebruiken als een speelbal. Met ingetogen woede scheurde Jo Jan- sen na afloop van de ontmoeting met Longa het programma en de spelerslij sten van de kleedkamerdeur. Jansen is niet het type trainer dat zijn spelers snel afvalt, maar de wijze waarop Lon ga zijn ploeg te kijk had gezet, kon de bebaarde oefenmeester maar moeilijk verkroppen. „We begonnen eraan met het idee van: dat doen we wel even. En dat terwijl ik ze nog zo gewaarschuwd had. Dit is typerend en dat tekent toch wel een beetje het karakter van een paar jongens". Het stoorde Jo Jansen ook dat het pu bliek niets te zien had gekregen. „Er komen zoveel mensen kijken. Dan heb je verplichtingen. Je zult iets moe ten bieden en dat zullen de spelers zich veel nadrukkelijker moeten realise ren. Ja, ik heb er zwaar de pest over in. We hadden nog 5 of 6 leuke weken kun nen hebben, maar die gooien we nu in één keer weg. Win je vandaag, dan doe je mee, dan leeft het. Nu moetje maar afwachten hoe de reactie van het pu bliek is. Vanmiddag heb ik de mensen amper gehoord, maar dat hebben we ook aan onszelf te wijten. Zoiets moet je afdwingen". Hoe kwetsbaar Vlissingen in werke lijkheid is, zal de komende weken nog eens blijken. Arold Back, zaterdag te gen Waubach wegens privéomstan- digheden niet van de partij, maar maandag de enige uitblinker bij Vlis singen, incasseerde tegen Longa zijn derde boeking en krijgt daarvoor een schorsing van één wedstrijd. Marcel Schenk kroop zaterdag door het oog van de naald, maar twee dagen latei- was hij toch een boeking rijker: zijn vijfde dit seizoen. „Het is altijd Schenk dit, Schenk dat", foeterde hij, „maar anderen zouden ook wel eens wat meer kunnen doen. Ik ben altijd degene die voor moet gaan". Zonder Back en Schenk wordt de spoeling bij Vlissingen in de komende wedstrijden wel erg dun, omdat ook Ruud Corré, die zaterdag een liesbles sure opliep, voorlopig niet van de par tij kan zijn. Het is niet onwaarschijn lijk dat Jo Jansen straks een beroep moet doen op spelers uit het zwakke tweede elftal, waar Jaap Meerman maandag voor het eerst sinds ruim een jaar zijn opwachting maakte in de met 1-0 gewonnen wedstrijd tegen Longa 2. „We kunnen weinig kanten meer op", zei Jo Jansen, „en als degenen die er staan het laten afweten dan houdt het op. Dat is een vorm van gemakzucht die wordt afgestraft. We zijn nu mid denmoter. Over en sluiten maar". Advertentie Voor een vakkundig advies alles voor kantoor en tekenkamer - leveringen aan kleinere - en grote bedrijven, instellingen en overheid - afhaalbalie voor nóg snellere leveringen geautoriseerd I.B.M. schrijfmachine- en supplydealer met eigen technische dienst bent u op het juiste adres bij: gesp kantoorefficiency 1/ gespekspartner voor het kantoor Dampoortweg 29, Middelburg van vandaag Tel 01180-36151' Fax 01180-13447 en morgen' TILBURG - Zierikzee heeft een suc cesvol Paasweekeinde achter de rug. Zaterdag werd Noad op eigen veld naar een 0-1-nederlaag gespeeld en gistermiddag sleepte de formatie van trainer Hans van der Wekke een punt weg bij Sarto (1-1). Zaterdag kwam Zierikzee wat geluk kig weg bij Noad, dat met 1-0 werd ver slagen. Jacco Heyboer, die de gebles seerde Theo Wittenberg verving, werd de matchwinnaar door halverwege de eerste helft te profiteren van een fout in de Noad-defensie. Leen Koster on derschepte de bal, speelde Heyboer aan die vervolgens 1-0 in het voordeel van Zierikzee scoorde. Die voorsprong was niet eens onver diend. Na rust werd de Schouwse ploeg teruggedrongen op eigen helft toen Noad probeerde de gelijkmaker te forceren. Maar Zierikzee, met een prima keepende Peter Noordijke en met Freddy Kramer (vervanger van de zieke Patrick de Broekert) en Marco van Oeveren als uitblinkers in het hart van de defensie bleef overeind en kreeg zelfs nog een paar kansen in de coun ter. Het bleef echter bij 1-0 en daarmee kreeg Noad iets te weinig en Zierikzee iets te veel. Gistermiddag moest Zierikzee weer naar Tilburg. In het begin zag het er niet best voor de Schouwenaren. De Brabanders speelden de Zeeuwen van de mat en namen al na acht minuten een dikverdiende voorsprong. Een vrije trap van Rob van Geffen werd van richting veranderd, waardoor Pe ter Noordijke kansloos was (1-0). Pas na een half uur herstelde Zierikzee zich enigszins en wist de pauze zonder verdere schade te bereiken. Na rust was het allemaal Zierikzee dat de klok sloeg. De Schouwse formatie kwam al na tien minuten op gelijke hoogte, toen Kees Verkaart een vrije trap van Martin de Jonge verzilverde (1-1). Leen Koster was daarna nog dicht bij de winnende treffer, maar zijn schot vasn dertig meter werd gekeerd door de lat. Sarto - Zierikzee 1-1 (1-0). 8. Rob van Geffen 1-0, 55. Kees Verkaart 1-1. Scheidsrechter Snijders uit Schijndel. Toeschouwers: 400. Bijzonderheden: Boekingen voor Peter van de Linde (Zierikzee) wegens het onvoldoen de afstand nemen bij een vrije trap em Mar co van Oeveren (Zierikzee i wegens ruw spel. Hoofdklasse C: TSC-SVN 1- l.Vlissingen-Waubach 2-1, Limbur- gia-Sittard 2-0, Venray-Wilhelmina'08 2-1, Geldrop-Halsteren afg., TOP- EHC 0-0, Longa-DESK 0-2. DESK- TSC 2-2, SVN-TOP 1-1, EHC-Geldrop 4-4, Halsteren-Venray 1-3, Wilhelmina'08-Limburgia 2-1, Sit- tard-Waubach 6-0, Vlissingen-Longa 0-2. Venray 20 10 6 4 26 33-27 Limburgia 21 10 4 7 24 34-28 TSC 19 5 13 1 23 23-19 EHC 21 7 8 6 22 24-21 Halsteren 19 7 7 5 21 32-22 TOP 19 5 11 3 21 27-18 Longa 20 6 9 5 21 21-20 Vlissingen 21 7 7 7 21 33-29 Sittard 20 6 6 8 18 27-30 Wilhelmina'08 20 5 8 7 18 24-33 Geldrop 19 4 9 6 17 21-25 DESK 20 3 11 6 17 18-25 SVN 20 4 8 8 16 25-30 Waubach 21 2 11 8 15 18-33 Venray periodekampioen. Stand derde periode: Venray 4 4 0 0 8 9- 4 TOP 4 1 3 0 5 4- 1 Wilhelmina'08 4 2 1 1 5 5- 4 Vlissingen 4 2 1 1 5 3- 3 DESK 4 1 2 1 5 5- 6 SVN 4 1 3 0 5 7- 4 EHC 4 0 4 0 4 6- 6 TSC 4 0 4 0 4 6- 6 Sittard 4 1 1 2 3 9- 6 Halsteren 3 1 1 1 3 6- 4 Longa 4 1 1 2 3 5- 9 Limburgia 4 1 0 3 2 3- 5 Waubach 4 0 2 2 2 5-12 Geldrop 3 0 1 2 1 4- 6 Eerste klasse E: ODC-Alliance 2-0, Rood Wit-WVO 2-0. ODC-De Valk 2-2, WSC-Baronie 1-1, Gemert-Sparta'25 2-0, Hapert-Alliance 2-2, RKTW-Wil- helmina 6-2, WVO-BW 0-2. Baronie 17 12 3 2 27 39-19 WSC 17 8 6 3 22 32-17 DE Valk 18 8 5 5 21 28-26 BW 17 7 5 5 19 38-39 Alliance 18 6 7 5 19 17-15 Hapert 18 5 7 6 17 25-25 Gemert 18 6 7 5 19 22-21 ODC 17 5 6 6 16 24-26 Wilhelmina 18 5 5 8 15 33-34 RKTVV 18 4 6 8 14 25-31 WVO 18 4 6 7 14 23-27 RoodWit 17 3 7 7 13 15-28 Sparta'25 17 3 6 8 12 15-28 Tweede klasse B: Middelburg-Sluis kil 3-2, Schijndel-VOAB 2-1, MOC- Boeimeer 0-2, NOAD-Zierikzee 0-1, Sarto-Avanti 1-1. Schijndel-Sluiskil 1-2, NOAD-Boeimeer 1-0, Sarto-Zie- rikzee 1-1, RKDVC-Dosko 2-0. Schijndel 18 11 3 4 25 39-20 DOSKO 18 9 4 5 22 31-27 VOAB 18 7 7 4 21 30-23 RKDVC 18 8 4 6 20 26-22 Zierikzee 18 7 6 5 20 28-26 MOC'17 18 7 5 6 19 29-24 Sarto 18 6 7 5 19 23-23 NOAD 18 6 5 7 17 21-24 Avanti'31 18 6 4 8 16 29-34 Boeimeer 18 6 2 10 14 16-27 Sluiskil 18 3 6 9 12 25-33 Middelburg 18 3 5 10 11 22-35 Derde klasse D: DIVO-Goes 1-1, Bres kens-Steenbergen 0-1, DIVO-Moerse Boys 3-0, Axel-VES 0-0. Goes 17 12 2 3 26 45-21 Clinge 17 8 7 2 23 28-16 Roosendaal 18 8 5 5 21 31-23 Steenbergen 18 7 7 4 21 23-24 BSC 18 7 5 6 19 31-24 Virtus 18 7 5 6 19 36-32 VES 18 6 5 7 17 30-25 RCS 18 5 7 6 17 18-20 Moerse Boys 17 5 4 8 14 13-20 Axel 18 2 9 7 13 15-28 DIVO 17 4 3 10 11 16-43 Breskens 18 2 7 9 11 19-29 Vierde klasse G: Vosmeer-Noordhoek 1-1, Gastel-Zundert 3-1. Meto-Unitas 0-1. Grenswachters-Schutters 1-0, Gastel-Noordhoek 2-1, Zeelandia- Unitas 0-4, Kaaise Boys-RSV 0-1. RSV 18 10 5 3 25 24-12 Unitas 17 10 3 4 23 30-16 Vosmeer 18 7 7 4 21 31-20 Schutters 18 5 10 3 20 28-24 Kaaise Boys 18 6 7 5 19 25-17 Grensw 17 7 5 5 19 27-23 Cluzona 17 5 8 4 18 22-25 Gastel 16 7 3 6 17 22-27 Noordhoek 17 6 3 8 15 16-19 Zundert 17 2 8 7 12 20-28 Meto 17 3 4 10 10 17-35 Zeelandia 16 2 3 11 7 12-34 Vierde klasse H: Lewed.Boys-Hoofd- plaat 2-0, Domburg-Philippine 3-3. Walcheren-Philippine 2-0, Lewed- .Boys-HW 0-0, Domburg-Hontenisse 0-3. HW'24 18 12 4 2 28 35-12 Patrijzen 18 10 5 3 25 36-17 Koewacht 18 11 2 5 24 32-22 Walcheren 18 9 4 5 22 29-15 Lewed.Boys 18 7 6 5 20 24-14 Steen 18 7 5 6 19 26-23 Vogelwaarde 18 5 8 5 18 24-21 IJzendijke 18 4 7 7 15 16-23 Hoofdplaat 18 3 7 8 13 13-20 Philippine 18 3 6 9 12 20-41 Hontenisse 18 6 0 12 12 19-35 Domburg 18 1 6 11 8 13-44 Afdeling Zeeland, eerste klas: Luc- tor-Kwadendamme 2-0, Hansweertse Boys-Temeuzen 0-0, Hansweertse Boys-Luctor 0-0, Biervliet-Robur 2-3, Ria W-Temeuzen 0-1, Jong Ambon- Schoondijke 1-1, Oostburg-Noorman nen 4-1, Kwadendamme-Zeeland Sport 1-2. Luctor'88 18 13 2 3 28 35-16 JongAmbon 18 11 4 3 26 37-18 Biervliet 18 10 4 4 24 27-16 Zeeland Sport 18 9 3 6 21 34-28 Temeuzen 18 7 5 6 19 26-28 Schoondijke 18 6 4 8 16 26-28 Hansw. Boys 18 6 4 8 16 22-26 Oostburg 18 5 5 8 15 25-32 Robur 18 5 5 8 15 23-34 Noormannen 18 5 4 9 14 24-33 Kwadendamme 18 5 3 10 13 23-29 RiaW 18 4 1 13 9 22-36 Jong Ambon periodekampioen. Stand 2e periode: Luctor'88 7 6 1 0 13 13- 3 Zeeland Sport 7 5 0 2 10 13-11 JongAmbon 7 4 1 2 9 14- 6 Kwadendamme 7 3 2 2 8 9-7 Tweede Klas A: Ouwerkerk-Aarden- burg 0-2, Graauw-SDO 1-2, Terhole- Corn Boys 0-3, Ouwerkerk-Renesse 1-1, Hulsterloo-Aardenburg 2-2, SDO-Volharding 4-1, Graauw-Groede 1-0. Com Boys 16 9 6 1 24 43-15 Aardenburg 16 9 4 3 22 33-17 Hulsterloo 16 10 2 4 22 34-19 SDO 17 8 4 5 20 28-28 Graauw 17 7 5 5 19 26-22 Volharding 16 5 6 5 16 26-30 Renesse 16 6 3 7 15 35-37 Sluis 16 4 5 7 13 22-34 Ouwerkerk 15 4 4 7 12 28-30 Groede 17 4 2 11 10 23-41 Terhole 16 1 3 12 5 16-41 Hulsterloo periodekampioen. Stand 2e periode: Corn Boys 6 4 2 0 10 16- 3 Graauw 7 4 2 1 10 16- 9 SDO 7 5 0 2 10 11-10

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 13