Op deze pagina geven Goese winkeliers u een indruk van wat er dit voorjaar en zomer aan mode en accessoires te verkrijgen is. De hoofdthema's van de nieuwe mode zijn: stadsmode, jaren vijftig-stijl, vrijetijdsmode, jeans, bad- en strandmode en sportmode 40 1 Wim Robijn 2 Eline Mode 3 't Hummeltje 4 't Witte Paardje Moda Esclusiva 5 'Het Tierelantijnje 6 Maison Visser 7 Steutel Herenmode 8 V. d. Wouw Schoenen 9 Moniek Mode 10 Viola 11 12 Sjaak v. Zee Herenmode PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 17 MAART MODE UIT GOES IN BEELD! Korte Kerkstraat 9, Goes. Wim Robijn presenteert voor de heren o.a. de perfecte modische pasvorm van Fariavi, de sportieve action-line van Trussardi en de natuurlijke souplesse van linnen, ka toen en leer uit de Camel-collection. De perfecte pasvorm van Gardeur en Club du Sport. Natureltinten en afleidingen daarvan samen met aarde- tinten vormen de belangrijkste kleuren. Een groot aantal modieuze hoogtepunten, ondermode, badslips, nacht- en huismode, van het bekende merk 'Hom', sluiten de rij van de grote mannenmodecollectie bij Wim Robijn, waarin zowel sportief als chique tot uit drukking komen. Tot ziens bij Wim Robijn. Lange Vorststraat 37, Goes. Eline Mode toont u op deze foto een impressie van de komende voorjaars- en zomercollectie. De collecties zijn volledig afgestemd op een fantastische zomer, zachte contrasten, volle stoffen in druppel- en bloemmotieven, romantisch, sportief en klassiek. Kortom, de zomercollectie van 1989 belooft een kleurrijke party te worden. Op donderdag 6 april a.s. verzorgt Eline Mode weer de welbekende modeshows in eigen huis. Tot ziens bij Eline Mode. Witte Paardstraat 6, Goes Lange Geere 7, Middelburg Hoe warm, behaaglijk, prettig, gezond, vrij is de tijd die een basis voor latere herinneringen legt? Wonderlijke en bizarre verhalen van Roald Dahl, boeken van Astrid Lindgren of klassiekers als 'De kleine prins', Alleen op de wereld' of 'Little lord Fauntleroy', generaties 'Sesamstraat' of 'Countdown': voor wie er bij past en voor wie er nog net te klein of te groot voor is, voor elk heeft't Hummeltje' een eigen zomers verhaal in kleur en combinatie waar je je lekker in voelt. Gerenommeerde merken als B.F., Esprit, Pointer, Do naldson, RTM, Hummelsheim, Jean Bourget, New Man, Pat Chagogo, Mexx, Oilily en Oilily Jeans liggen op de planken en hangen in onze rekken. Of je nu één of bijna twintig bent, 't Hummeltje heeft het ook voor jou in de maten 74 tot en met 188. Witte Paardstraat 3, tel. 01100-13025 Een nauw straatje in de binnenstad. Kleine etalage. De ruiten spiegelen dromen. In de intieme ruimte achter het glas bevindt zich de wereld van de Moda Esclusiva. Uit getild boven het gewone, 't Witte Paardje heeft de dis tinctie en chic voor wie in smaak naar perfectie streeft. Grote Markt 5, Goes, tel. 01100-30808 Kleding voor de vrouw met eigen stijl die tijdloos en apart gekleed wilt gaan. U vindt bij ons Finse kleding, onder andere de merken Marimekko, Fenno, Merry Finn, Finn Karelia, Maud enz. Van eigen bodem Marianne David, Bobbert, Vera Boley, Paapje (handdruk), Tineke Folkers, Korput enz. Grote collectie katoenen T-shirts in vele kleuren en mo dellen. Speciaal voor de grote materf, die sportief gekleed willen gaan, hebben wij leuke positiekleding in pakken, broeken, kielen, en voor de baby en kleuter leuke kin derkleding. Arche shoenen en laarzen in de maten 35-42, in vele kleu ren en modellen, gemaakt van soepel kalfsleer met bij passende ceintuurs en tasjes. Sieraden uit Finland, ge maakt van natuurlijke materialen: ambachtelijk brons, tin en hout van het merk Aarikka. Loopt u vrijblijvend eens bij ons binnen. Wij geven u graag advies. Tot ziens bij Henk en Nel de Schipper, Grote Markt 5, Goes. Papegaaistraat, Goes, tel. 01100-28231. De zomermode is zoals altijd fleurig en jeugdig, voor jong en oud, met modellen die uiteenlopen van grote hoeden tot heel kleine hoedjes dus... 'voor-elk-wat-wils'. Zachte tinten zijn favoriet met daarnaast de klassieke combina ties marine met wit, zwart met wit of grijs en de tinten grijs en beige. Ook voor kinderen zijn er leuke modelletjes in vilt en stroo. Voor de sportieve vrouw is er een leuke vlotte hoed, bij een leuke regenmantel of blazer. Zoals tijdens elk voorjaar is onze zaak weer opgesierd met talrijke leuke zomerse hoeden en mantels. Lange Kerkstraat 41, Goes, tel. 01100-16415 Als u toch van plan was om nieuwe kleding te kopen, doe dat dan nu bij Steutel Herenmode in Goes. Wij vieren ons 85-jarig bestaan en geven bij alle aankopen van 500,- of meer cheques voor 3 gratis hotelovernachtingen voor 2 personen cadeau. U ontvangt tijdens de jubileumactie, zolang de voorraad strekt, niet alleen cheques, maar ook een uitvoerig boekje met hoteladressen in heel Nederland, Europa en daarbui ten. U kunt de cheques bijvoorbeeld gebruiken voor een long-weekend in binnen- of buitenland, of bij een tussen stop naar uw vakantiebestemming. Zelf betaalt u alleen het bij overnachtingen behorende ontbijt en dinner. Nieuw in Vlissingen en een facelift voor Goes Lange Vorststraat 71, Goes Lange Zelke 24, Vlissingen V. d. Wouw Schoenen zorgt voor nieuws door de voor jaars- en zomermode in Goes te presenteren in een ge heel verjongd interieur. Decent grijs overheerst in deze zaak waar men de collectie schoenen combineert met da mesmode. Het andere nieuws is de nog recente opening van een geheel nieuwe zaak voor schoenmode aan de Lange Zelke in Vlissingen. In beide zaken wordt voor het komende voorjaar en de zomer een compleet nieuwe collectie dames- en heren schoenen getoond. Een collectie met een duidelijk accent op de betere en dikwijls ook wel wat exclusievere mer ken. Zo komt men bij V. d. Wouw de namen Bally, Sioux, Van Bommel en Greve tegen. Het nieuwe roestbruin is één facet uit de jonge collectie voor de komende periode. Damesschoenen zijn dit jaar verder uitgevoerd in pastel tinten of wit als combinatiekleur. Zandkleuren doen het nog steeds, evenals de marinelook. Een voorzichtige trent is het 3 centimeter hoge bananen- hakje onder de pumps. Opmerkelijke schoentjes bij V. d. Wouw zijn dit jaar ook te vinden tussen de sandalet- tes: Modellen in verschillende kleuren. Voor de damesmodezaak die in Goes één geheel vormt met de schoenen, wordt dezelfde lijn gevolgd. In deze zaak kan men bijvoorbeeld bijdragen van Alexander en Gaston Jaunet verwachten. Nieuw in de collectie zijn de modellen van Porto-Bello en Danielle Hechter. Bij de beide V. d. Wouws hecht men grote waarde aan de authentieke uitstraling van het schoenenvak. Bij de sa menstelling van collectie wordt elk jaar opnieuw weer aansluiting gezocht bij de internationale modelijn. Een belangrijke rol in de keuze van modellen speelt bij V. d. Wouw echter ook het kwaliteitsbeeld. Met een schoenmaker als oprichter van de zaak houdt het bedrijf vast aan een voorkeur voor mooi handwerk en vakmanschap. Men stelt de collectie dan ook steeds weer samen uit mer ken die beter leersoorten gebruiken en hun gevoel voor mode combineren met een goede leest. De belangstelling voor 'goed schoeisel' wil men ook laten blijken uit de kindercollectie. Juist hier is vakmanschap nog steeds van grote betekenis. Verschillende malen per jaar organiseert V. d. Wouw meetdagen voor kindervoe ten en -schoenen. Lange Vorststraat 18, Goes Voorjaarsmode '89. Een fleurige collectie van vooraanstaande merken, o.a. Tuzzi, Jean-Clair, Clasen, Comma, Jean-Paul en Hardob v.a. maat 36 t/m maat 48. Zie ook onze nieuwste collectie leder en suède jacks en asjes met bijpassende rokken. Regenmantels in vele modellen en kleuren, 199,75. Bij Moniek Mode. Lange Vorststraat 47, Goes is al 45 jaar hét adres voor de betere merken op het ge bied van huishoudtextiel, waaronder een grote collectie dekbedovertrekken van Damai Design en Dommelin. Nacht- en ondermode voor dames en heren en kinderen. Exclusief voor Goes: Petit Bateau kindernachtkleding en -ondergoed. Badkleding voor dames van Rösch en Louis Feraud. Zeer de moeite waard. Onze afdeling beenbekleding neemt de grootste plaats in. Vooral het panty- en kousengebeuren is enorm uitge breid met effen, glanzend, gedessineerd enz. De aan- vangsprijs is 3,95 oplopend tot prachtige panty's van Christian Dior, Gerbe, Rosy Paris, Platino enz. Ook op het gebied van heren-, dames- en kindersokken is er heel wat keus. Voor al dit moois moet u op het adres Lange Vorststraat 47, bij Viola zijn. Sint-Adriaanstraat 7, Goes, tel. 01100-15652 Kies voor contrast zeggen de modemakers, want de kos tuum- en colbertmode heeft dit seizoen twee gezichten. Aan de ene kant de klassieke lijn waarin zuiver scheerwol de hoofdmoot vormt en de belijning zowel een- als twee- rij gesloten kan zijn, en als tegenhanger de jasjes en kos tuums in een onconventionele crinkle optiek waarbij ka toen, linnen of mengingen van deze garens gebruikt zijn. Nonchalant gedragen - het mag gekreukt zijn - geeft het een speelse noot aan de herenmode waar ook de man met een grotere maat deze zomer niet omheen kan. Gecombineerd met een sportief hemd, een dunne pull over of een T-shirt en gedragen op een broek die combi neert met de structuur van het jasje is het een mode die niet alleen is voorbehouden aan twintigers en dertigers. Jammer genoeg moet Erwin KrolI ons bij zijn weerbericht soms meedelen dat de verwachting zal zijn: opklaringen afgewisseld met enkele buien. Voor die dagen is een goe de regenjas een onmisbaar kledingstuk. Uiteraard gaven wij niet alleen de kostuums, colberts en regenjassen aandacht toen wij op inkoop gingen. Ook de jacks vormen een onderdeel in de herenmode waar de tijd niet stilstaat. Nieuwe ademende en toch wa terdichte stoffen die licht in gewicht zijn en soepel vallen bepalen het gezicht van de vrijetijdsmode. Nieuwe kleuren, nieuwe materialen en nieuwe lijnen be heersen de mannenmode dit voorjaar. Wat uw keus wordt, kostuum, katoenen jasje, sportief in jack en pull over, samen maken we er meer van.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 66