>p deze pagina geven Goese rinkeliers u een indruk van fat er dit voorjaar en tomer aan mode en iccessoires te verkrijgen is. )e hoofdthema's van ie nieuwe mode zijn: stadsmode, |aren vijftig-stijl, Tijetijdsmode, jeans, bad- en strandmode sn ;portmode 1 Hollander kinder-/tienerkleding 2 ADJA 3 Schoenmode Plouvier 4 Hans van den Hoven haarmode 5 Liberty Deskundig advies gerenommeerde huizen exclusieve geschenkverpakking uw speciaalzaak PARFUMERIE SCHOONHEIDSSALON 6 Marc Fields Fashion 7 Steutel Herenmode 8 Olympia 9 Harry Hutjens - edelsmederij 10 Van Westen damesmode 11 Van Westen herenmode 12 Schoenmode Van de Reepe 13 Modehuis Allemekinders 9IJDAG 17 MAART 1989 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ODE UIT GOES IN BEELD! Oude Vischmarkt 4, Goes Frisse kleuren in de kinder- en tienermode. Meisjes v.a. maat 92 t/m 188. Belangrijke kleuren zijn fel groen met contrastkleur pink in effen vlakverdeling te combineren met onderstukken zoals broeken en rokken in ruitjes en bloemdessins, waar de hoofdkleuren in terugkomen. Andere kleuren zijn aqua met zeegroen en aardekleuren met cobaltcontras- ten in dessins en kleur worden veel toegepast. Deze kleuren' komen veel voor in de collecties van B.F., Mexx girls en Lemmi. De lengte van de rokken zijn van mini tot rond de knie in vrolijke bloemdessins. De jacks zijn oversized en uitgevoerd met veel extra plooien, zak ken, ritsen e.d. Jongens v.a. maat 92 t/m 188. De jongenscollectie van Lemmi en Mc Gregor heeft een totaal nieuw aanzicht gekregen, vooral de kleuren combi naties. Ook hier frisse kleuren zoals pink, lila en fluor groen gecombineerd met neutrale kleuren zoals lichtgrijs en donkerblauw. Omdat de bovenstukken fel gekleurd zijn zijn de broeken neutraal van kleur zoals marinebeige tot wit, waardoor er tal van combinaties mogelijk zijn. De Mexx boys collectie is neutraler van kleur, deze bestaat voornamelijk uit groen, marine met ondergrond van eier- schaalwit bedrukt met diverse teksten zodat dit ook weer goed te combineren is met een lichte of donkerblauwe broek. De bermuda's zijn geënt op het 'streetlife' (roller skates) thema dus langer en feller van kleur. Kreukel markt 2', Goes Damstraat 2, Yerseke Voor actuele beenmode in de betere merken zoals: Setter - Set - Carré - du Pare - Lovable - Falke - Ergee - Pretty Polly loopt u gewoon even binnen bij de speciaalzaken van Adja. Ganzepoortstraat 19 Bij de modethema's van dit voorjaar en zomer zijn fiets- schoentjes en ballerinas favoriet. Ze zijn er met dunne zooltjes en platte hak, maar ook op blokhakjes, of in de sportieve look met rubberzooltjes. Er worden veel con trasterende paspoileringen toegepast. Ook zult u mate- rialenmix zien van leer met linnen of twee verschillende leersoorten. De opengewerkte sandaletten voor de zo mer hebben een rusticale, natuurlijke uitstraling en hier bij ziet u ook vlechtdetails en multicolor garneringen. De vrijetijdsmode is zeer vrolijk. Linnen bedrukt met fanta siedessins. Zelfs de bekende bootschoen krijgt dit jaar een grappige bedrukking. Koningstraat 8, Goes. Tel. 01100-14859. Een echte kapper werkt aan haarmode. Maar wat is haar mode? In ieder geval wat je zelf leuk vindt. Daarom zou ik kiezen voor een echte kapper. Hans van den Hoven voor haarmode. Lange Vorststraat 4, Goes. Tel. 01100-15550 Schuttershof 5, Goes. Tel. 01100-21335. Marc Fields Fashion in Goes is nu al een begrip voor ex clusieve jeans. Ook het komende seizoen kan je bij ons terecht voor 'het-even-iets-anders', zoals: kleurig afge werkte jeans jacks van Diesel, schitterend ontworpen spijker- en katoenen blouses van Replay en swingende sweatcombinaties van Ton Sur Ton. Ook de broeken - veel denim natuurlijk - zullen er weer in alle modellen en kleuren (tot geel aan toe) te vinden zijn. Dit alles kan wor den afgewerkt met echte Mexicaanse cowboy-laarzen en western-accessoires. See you by Fieds, Marc Lange Kerkstraat 41, Goes. Tel. 01100-16415. Als u toch van plan was om nieuwe kleding te kopen, doe dat dan nu bij Steutel Herenmode in Goes. Wij vieren ons 85-jarig bestaan en geven bij alle aankopen van 500,- of meer cheques voor 3 gratis hotelovernachtingen voor 2 personen cadeau. U ontvangt tijdens de jubileum-ac tie zolang de voorraad strekt niet alleen deze cheques, maar ook een uitvoerig boekje met hoteladressen in heel Nederland, Europa en daarbuiten. U kunt de cheques bij voorbeeld gebruiken voor een long-weekend in binnen- of buitenland of bij een tussenstop naar uw vakantiebe stemming. Zelf betaalt u alleen het bij overnachtingen horende ontbijt en dinner. Ganzepoortstraat 24, Goes. Als u dit voorjaar weer de tennisbaan opgaat, u gaat voorbereiden op de tenniscompetitie of zelfs Wimble don... waar u ook komt: ieders oog zal getrokken worden door de prachtige uitstraling van uw tenniskleding, rac ket en schoenen of bijpassende accessoires. Tot in de puntjes verzorgd via uw Fizzick sportshop: sporthuis Olympia. Gezien het grote assortiment topmerken dat wij voeren, kunt u op uw gemak uw complete tennis- of runninguit- rusting uitzoeken. Waarbij ons personeel u desgewenst kan adviseren. Het is immers geen alledaagse aanschaf... alhoewel u bij ons natuurlijk ook voorjaarsmode en schoenen kunt vinden voor alledaags gebruik. Neem bij ons rustig de tijd en kies bewust voor kwaliteit in merkar tikelen tegen de scherpst mogelijke prijs! Op dit moment kunt u ook nog koopjes halen in onze verbouwingsuitver koop. Voor eventuele overlast in verband met deze verbouwing vragen wij uw begrip. Haal het gloednieuwe, gratis Club Fizzick Sports magazine op bij Sporthuis Olympia... een begrip bij mensen die sportief denken en doen... een merkbaar betere sportzaak. Atelier: Witte Paardstraat 1, Goes. Tel. 01100-12729. Harry Hutjens (geb. 1956) volgde de opleiding goud- en zilversmeden aan de Vakschool in Schoonhoven. Tenein de zijn opleiding als edelsmid te completeren studeerde hij voorts aan de academie te Maastricht alwaar hij met materialen als karton en perspex experimenteerde. Sinds Harry Hutjens als zelfstandig edelsmid te Goes werkzaam is heeft hij in ruime mate tijd besteed aan het maken van objecten in perspex collages van o.a. karton. Ook fotogra fie wordt bij deze kunstuitingen toegepast. Uit verschil lende periodes aanwezig. Voor de ontwikkeling van zijn sieraadkunst oberserveert hij bewegingen of vlakken die in een reeks schetsen op papier worden gezet. Vanuit de ze basisschetsen selecteert hij de tekeningen die in een volgend stadium minutieus en met gevoel voor 'design' verder worden uitgewerkt. Pas dan wordt een ontwerp in goud of zilver uitgevoerd, met veel nadruk op de lijn in het ontwerp dat ruimtelijkheid moet uitstralen. Het con tour van zijn sieraden oogt fragiel, maar door het perfect in balans houden van het ontwerp ontstaat een krachtige vorm. Sieraad (zie foto): 'Shadow Cheek'-1989-zilver met gou den broche/object-afm. ±6x41/2 cm. Van Westen gaat komend voorjaar door met een nog gro tere collectie damesmode. Vooruitstrevende merken als o.a.: Lady Arrow P.T.A., Absolute, Marz, Tru en Lady Se venty zorgen voor een goed uitgebalanceerde collectie. Belangrijk daarin is niet alleen de bekende goede kwali teit maar ook de stijl die de kleding uitstraalt. Zwartwit is één van de thema's voor het voorjaar maar ook veel vro lijke kleuren kunnen in de combinaties verwerkt worden. Van sportieve jeans en katoenen pantalons tot blouses in mooie zijden en linnen kwaliteiten en van modische lede ren blazers tot klassiekere mantelpakjes, grotendeels al les probleemloos onderling combineerbaar. Het moge duidelijk zijn dat Van Westen damesmode voor dit voor jaar weer een knappe collectie voor u klaar heeft hangen. Voor wie eens komtn kijken, u bent van harte welkom in de Lange Vorststraat 98-102. Voor dit voorjaar brengt Van Westen weer een uitgebrei de internationale collectie herenmode. De kostuums krij gen daarin volop de aandacht. Merken als Torino, Seven ty en Nino Danieli geven hier de toon aan. Italiaanse mo de, in soepel vallende stoffen, brengt het kostuum weer helemaal in beeld. De colberts van o.a.: Pierre Lafitte, Van Gils of Wellington of Bilmore mogen de komende zomer gecombineerd worden met zowel een cool-wool panta lon als met een linnen of katoenen pantalon, het geheel wordt gedragen met een shirt van b.v.: Cavallo, King of Arrow. Een van de grootste collectie stropdassen zorgt dat u bij Van Westen altijd die das vindt die uw combina tie compleet maakt. Paul Shark is een van de betere merken als het om sportieve mode gaat, want ook daaraan is dit voorjaar weer heel aandacht besteed. Een collectie waarin alles goed onderling combineerbaar is. Van modische leren jacks van o.a. Francois Martin en Harry Moore tot schoenen van Van Gils en Sir Hamilton. Met sweatshirts van Seventy, jeans van Gant en andere merken als Mar tins en Red Green heeft de jonge mode bij Van Westen een heel eigen gezicht waar jongeren met een eigen stijl zeker hun keuze kunnen maken. U bent van harte welkom om op uw gemak de collectie te komen bekijken. Papegaaistraat 8, Goes. Tel. 30796. Móóóóóói van Van de Reepe. Een effen pumpje met een voortreffelijke pasvorm. Mooi van zichzelf maar ook mooi te versieren met strikjes en clips. In veel mooie modieuze kleuren en de prijs vonden wij ook.... 139,-. Schoenmode Van de Reepe brengt een hele collectie ef fen pumps op verschillende hakhoogtes. Natuurlijk van de beste merken: Ravelli, Gabor, K+S en Peter Kaiser. Het leuke van effen pumps is dat u met losse strikjes ein deloos kunt variëren. Bij Schoenmode vindt u een grote sortering strikjes. Tot ziens bij Schoenmode v/d Reepe. Voor de vrouw die niet meedoet met allerlei snel wisse lende modetendenzen. Voor de meer klassiek georiën teerde vrouw. Voor de vrouw die naast de prijs óók let op kwaliteit... Ook voor die vrouw is er op modegebied ge noeg te beleven. Allereerst natuurlijk... Wat worden de modekleuren voor deze zomer? We zien vooral pink (hardrose), linde groen, allerlei lilatinten en lavendelblauwen. In de des sins zien we veel bloemen en bloemetjes in allerlei kleur stellingen. Vooral de rokken, blouses, pakjes en japonnen zijn gebloemd. De materialen worden steeds soepeler en lichter. Vooral de viscosestoffen zijn belangrijk. Door allerlei veredelingen is viscose vaak kreukvrij en prima wasbaar gemaakt. Nieuwe materialen zijn zijde, dat heerlijk licht en soepel in het dragen is. We zien ook lin nen maar vrijwel alleen in mengingen omdat 100% lin nen nog erger kreukt dan katoen. Ook nog iets over de vormen en modellen. De blouson is nog steeds erg belangrijk, vooral voor de vrouw met een iets grotere maat is de blouson ideaal vanwege het ver bloemende effect. Daarnaast zien we blouses met schootjes en met tailleaccenten die over de rok gedragen worden. De roklengte van de klassieke rok is hetzelfde gebleven. Als laatste nog een opmerking over de pasvorm. Een kledingstuk kan wel mooi zijn maar het moet ook passen. Vooral dames met een grote maat, een korte lengte of met een bredere heup, kunnen daarover meepraten. Een deskundig advies is dan al een grote garantie voor een tevreden klant. Dat advies verstrekken wij u graag. Tot ziens bij modehuis Allemekinders, Lange Kerkstraat 14.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 47